Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
dj Chose
Autor Wiadomość
Esmeralda 

Dołączyła: 09 Sie 2011
Posty: 37
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sie 09, 2011 2:31 pm   dj Chose

u nas grał dj Chose (Sebastian) - poleciła mi go koleżanka i niestety nie jestem zadowolona - gra na weselach oraz w klubach (obecnie w Ambasadzie) i chyba faktycznie sprawdza się jako dj klubowy, bo na weselu to gorzej - grał ok, ale nie ma w ogóle żadnych umiejętności do prowadzenia imprezy (toasty, zachęta do zabawy); dj, kt. gra na weselach musi być jednak choć troszkę wodzirejem - on nie jest i chyba nawet nie ma ochoty być; miałam wrażenie, że totalnie mu nie zależało; muzyka była ok, potem nawet wymyślił jakieś zabawy dla rozruszania gości, ale ogólnie nie tego się spodziewałam
 
 
ewas250787 

Dołączyła: 20 Lip 2012
Posty: 3
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lip 20, 2012 9:51 pm   nie mogę się zgodzić z powyższą opinią

witam. tak się składa, że mi również poleciła dj chose moja koleżanka. jednak ja jestem bardzo zadowolona i moi goście. przyznam, że nie do końca byłam pewna dja na weselu, bo większość mojej rodziny była za orkiestra. dodam, że byłam wcześniej na innym weselu gdzie grał dj chose i to było potwierdzenie, ze musi zagrać u mnie. fantastyczne wyczucie repertuaru, uśmiech i uprzejmość. chyba Esmeralda nie pisze o tym samym dju co ja, bo dj chose (też Sebastian) zabawiał gości przez całą noc - toasty, gorzka wódka, biesiada śląska, przyśpiewki oczepinowe, konkursy wszystko co powinno być było, więc wodzirejem też był i to dobrym. ja mogę dj chose polecić z czystym sumieniem.
_________________
Ewa
 
 
radokowal 

Wiek: 64
Dołączył: 22 Lip 2012
Posty: 3
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lip 24, 2012 12:13 am   

Szukam tutaj fotografa ale przy okazji podzielę się opinią na temat pana Sebastiana. Zorganizowałem już dwa wesela dla swoich dzieci. Pierwsze 12 czerwiec 2010, gdzie DJ chose synowi polecił kolega, na drugim też grał dj Chose dla córki 10 wrzesnia 2011. Zaskoczenie było spore, bo oczywiście było dużo muzyki dla młodych, ale ja i starsze osoby równiez się ubawiły, bo rytmy były wspaniałe. Zabawy na parkiecie, kutlturalnie prowadzone oczepiny i konkursy. Czlowiek miły i zaangażowany. Słowem mam duże doświadczenie z tym panem i według mojej i gości oceny jest solidny i zna się na robocie. pozdrawiam, Radosław
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl