Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Endokrynolog godny polecenia - Łódź
Autor Wiadomość
Skyler 


Wiek: 36
Dołączyła: 08 Sty 2013
Posty: 808
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Paź 04, 2013 3:27 pm   

Sisska, moja pani dr powiedział tylko, że już nie dba o pacjenta jak kiedyś
_________________
Skyler

 
 
Hatifnatka 


Wiek: 40
Dołączyła: 10 Mar 2007
Posty: 948
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Paź 04, 2013 3:53 pm   

a ja będę polecać dr Małgorzatę Jędrzejczyk - owszem, trzeba przypominać na wizycie z czym się przyszło, ale bez przesady, nie przeszkadza mi to. za to wizyty wyglądają wg mnie bardzo profesjonalnie, dr odpowiada na każde pytanie i sama z siebie zleca mnóstwo badań i zwraca uwagę na różne dolegliwości.
dzięki tej pani dr mam zdrową córeczkę, a moja tarczyca i pcos zostały poskromione na tyle, na ile to możliwe. pani dr prowadziła moją drugą ciążę, była stale pod telefonem, odpisywała na smsy i oddzwaniała do mnie z powodu każdego pytania czy problemu. po recepty na dodatkowe leki mogłam podejść do gabinetu, nie nabijała 'pustych wizyt' z czym już się wcześniej niestety spotkałam u innych lekarzy.
dla mnie jest świetną specjalistką.
i tak jak napisała Sisska - lekarzy ginekologów-endokrynlogów jest jak na lekarstwo.
_________________
 
 
Sisska 


Wiek: 36
Dołączyła: 06 Kwi 2013
Posty: 1153
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Paź 04, 2013 9:20 pm   

Skyler, bylam u niej kilka razy... ma specyficzny sposob bycia... za kazdym razem jak do niej ide mam wrazenie, ze zaraz na mnie nakrzyczy :P

Hatifnatka, z postu widze, ze mamy ten sam problem 2 w 1 :(
_________________
 
 
Terry 


Dołączyła: 04 Sie 2013
Posty: 1725
Skąd: łódzkie
Wysłany: Sob Paź 05, 2013 9:19 am   

A co myślicie o Agacie Caider-Łuba? Słyszałyście o niej.
 
 
Juska 


Dołączyła: 10 Mar 2013
Posty: 3084
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Gru 03, 2013 5:24 pm   

A ja polecam dr Magdalenę Marcinkiewicz. Przyjmuje w szpitalu św. Rodziny na Wigury. Przy pierwszym kontakcie niezbyt dobre wrażenie :) Szorstka i niemiła, ale potem zyskuje ;)
Świetny specjalista, szybko połapała się w problemach mojego T., zastosowała właściwe leki i po pół roku (po dobieraniu właściwej dawki) mamy efekty. Przyjmuje też prywatnie na Retkinii.
_________________
 
 
Rusałka_Maja 


Dołączyła: 12 Kwi 2012
Posty: 3448
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Gru 03, 2013 6:41 pm   

Ja obecnie chodzę do dr Babińskiej - Olejniczak z Lux-Medu - kobieta ma dobre opinie, nie naciąga - także na mnie wywarła dobre wrażenie. Zobaczymy jak będzie dalej ;)
_________________


 
 
Juska 


Dołączyła: 10 Mar 2013
Posty: 3084
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Gru 03, 2013 10:32 pm   

Rusałka_Maja, ja chodziłam pół życia do ginekolog Babińskiej-Szmidt i podejrzewam, że to rodzina, bo to rodzina z lekarskimi tradycjami, kardiolog, ginekolog-onkolog, endokrynolog :) Jeśli Twoja jest taka sama jak moja to warto chodzić :)
_________________
 
 
Sajgonka 

Dołączyła: 22 Gru 2012
Posty: 99
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sty 08, 2014 4:39 pm   

A dobrego lekarza od chorób tarczycy możecie polecić?
 
 
ola88 
Żona ;)


Dołączyła: 20 Lip 2009
Posty: 2026
Skąd: Tu i tam ;)
Wysłany: Czw Sty 16, 2014 5:10 pm   

Sisska napisał/a:
ile razy u niej bylas jesli mozna wiedziec? i czemu jestes niezadowolona????
byłam chyba raz czy dwa, no ale bez przesady nie będę chodziła kila razy po to żeby przekonać się czy się nadaje czy może jednak będzie później inna...
Nie trzeba daleko szukać a sobie opinię przeczytać:

http://www.znanylekarz.pl...a-poloznik/lodz

Jakoś była nastawiona że wymyślam sobie że mam niedoczynność tarczycy i chorobę hashimoto - więc kłócić się z nią nie będę, zwyczajnie odbyłam wizytę i później już się u niej nie pojawiłam.

A jak powiedziałam że chcemy starać się o dziecko, to zamiast zlecić jakieś badania itp. to ona z tekstem "Starajcie się"

Sisska napisał/a:
ja mam prywatna opieke medyczna z pracy,
też mam, ale przecież to nie o to chodzi że jak masz tam pakiet to tylko tam chodzisz, bo jak ja bym tak miała robić to naprawdę jeszcze długo by minęło żeby ktoś w końcu chciał mi zrobić usg tarczycy - bo przecież taka młoda to nie może być chora.

A chodzę do innego lekarza i jestem zadowolona i też nie płacę za wizytę.

Ale parę lat wcześniej chodziłam prywatnie do innego lekarza - musiałam płacić bo nie było na pakiet. Co poradzić - zdrowie ważniejsze.
_________________
 
 
tygrysek7773 
Żołnierzowa żona


Dołączyła: 05 Lip 2012
Posty: 445
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Sie 01, 2014 3:50 pm   

Dziewczyny podbijam temat. Poszukuję najlepiej gino-endo, ewntualnie endokrynologa. I nie na NFZ raczej bo nie mam czasu czekać na wizyty, zwłaszcza, że leczę się tez u urologa na NFZ. Słyszałam o dr Wiktorskiej. Wie ktoś może ile się płaci za wizytę? Szukam kogoś raczej tak do 130-150zł max :(
_________________

 
 
asior71 

Dołączyła: 19 Lip 2012
Posty: 246
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Sie 01, 2014 6:59 pm   

tygrysek7773, dowiedz się w Gamecie
_________________


 
 
Rusałka_Maja 


Dołączyła: 12 Kwi 2012
Posty: 3448
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Sie 01, 2014 8:28 pm   

tygrysek7773, słyszałam niestety, że w Łodzi specjalistów gin-endo to można ze świecą szukać :roll: polecono mi dr Iwonę Nadel, może jej poszukaj ?
_________________


 
 
Hatifnatka 


Wiek: 40
Dołączyła: 10 Mar 2007
Posty: 948
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Sie 02, 2014 10:46 am   

Ukryta Wiadomość:
Jeśli jesteś *zarejestrowanym użytkownikiem* musisz odpowiedzieć w tym temacie żeby zobaczyć tą wiadomość
--- If you are a *registered user* : you need to post in this topic to see the message ---
_________________
 
 
tygrysek7773 
Żołnierzowa żona


Dołączyła: 05 Lip 2012
Posty: 445
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Sie 02, 2014 12:34 pm   

Rusałka_Maja Dziękuję, właśnie też słyszałam, że gino-endo to tu taj rzadkość.
Hatifnatka Dzięki, jeśli to już z usg to całkiem do przyjęcia koszt.
_________________

 
 
Bella 
misiowa żona

Wiek: 40
Dołączyła: 04 Maj 2008
Posty: 849
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Wrz 20, 2014 10:36 pm   

ja mam mieszane uczucia co do Wiktorskiej, chyba pójdę się jeszcze skonsultować do kogoś innego...
_________________
 
 
Iru 


Dołączyła: 11 Cze 2014
Posty: 587
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Wrz 20, 2014 10:46 pm   

Ja właśnie u Wiktorskiej byłam i kazała mi przyjść prywatnie na wizyty kontrolne, bo stwierdziła że normalnie to ona miejsc już nie ma :evil:
_________________
Gość poproszę o wielki uśmiech :)
Chcesz zagościć u nas? Zapraszam do naszego dzienniczka remontowego ;)
 
 
tygrysek7773 
Żołnierzowa żona


Dołączyła: 05 Lip 2012
Posty: 445
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Wrz 22, 2014 12:48 pm   

Ukryta Wiadomość:
Jeśli jesteś *zarejestrowanym użytkownikiem* musisz odpowiedzieć w tym temacie żeby zobaczyć tą wiadomość
--- If you are a *registered user* : you need to post in this topic to see the message ---
_________________

 
 
Alara 


Dołączyła: 20 Kwi 2013
Posty: 244
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lis 12, 2014 12:17 am   

Byłam u doktor Wiktorskiej na dwóch wizytach. Pani jest sympatyczna, widać, że ma pojęcie o tym co robi. Zleca potrzebne badania. faktem jest niestety, że ma bardzo dużo pacjentów i ciężko się wbić w grafik.
Bardzo polecano mi dr. Agatę Cajdler-Łuba gin.-endo. Czy któraś z Was się u niej leczy?
 
 
Terry 


Dołączyła: 04 Sie 2013
Posty: 1725
Skąd: łódzkie
Wysłany: Sro Lis 12, 2014 11:29 am   

Alara napisał/a:
Bardzo polecano mi dr. Agatę Cajdler-Łuba gin.-endo. Czy któraś z Was się u niej leczy?


Też chętnie bym się dowiedziała co o niej myślą inni.
 
 
Rusałka_Maja 


Dołączyła: 12 Kwi 2012
Posty: 3448
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lis 12, 2014 6:35 pm   

Terry napisał/a:
Alara napisał/a:
Bardzo polecano mi dr. Agatę Cajdler-Łuba gin.-endo. Czy któraś z Was się u niej leczy?


Też chętnie bym się dowiedziała co o niej myślą inni.


Byłam kiedyś świadkiem rozmowy (chyba już nawet pisałam o tym na forum), że u nas w Łodzi dobrych lekarzy gin-endo można ze świecą szukać :roll:
Ostatecznie trafiłam do dr Iwony Nadel bo ponoć najlepsza, czy tak jest faktycznie, nie wiem.
_________________


 
 
herbatnik 


Wiek: 34
Dołączyła: 14 Lip 2014
Posty: 651
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lis 12, 2014 11:22 pm   

to szkoda; ja chodzę do super endokrynologa(dr Kuryłek ze Skierniewic), ale przy każdej wizycie mówi mi,żebym poszukała jakiegoś gin-endo, a Łódź takie duże miasto, że na pewno znajdę :) także chyba w przyszłym roku zacznę chodzić do różnych specjalistów i przekonam się, który jest wart polecenia(na nfz póki co)
_________________

 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl