Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Suknie Mori Lee i Justin Alexander
Autor Wiadomość
cotume 

Wiek: 37
Dołączyła: 25 Lis 2009
Posty: 7
Skąd: z Łodzi
Wysłany: Sro Lut 23, 2011 11:20 am   Suknie Mori Lee i Justin Alexander

Witam wszystkie Forumowiczki!
Chciałam zapytac czy nie orientujecie się może gdzie w Łodzi (lub w okolicy) można zdobyc suknie ślubne Mori Lee lub Justin Alexander?
Pozdrawiam :)
 
 
Hellen 


Wiek: 44
Dołączyła: 18 Paź 2010
Posty: 1861
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lut 23, 2011 12:05 pm   

Justin Alexander jest w Najnie na Jaracza. (oczywiście cześć kolekcji)
_________________

 
 
Atko 


Wiek: 35
Dołączyła: 09 Cze 2016
Posty: 101
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Cze 20, 2016 10:37 am   

Podbijam temat :) Bardzo spodobała mi się sukienka Mori Lee 2805 z tegorocznej kolekcji, ale nie wiem czy w ogóle można ją gdzie dostać w Łodzi, przymierzyć. Ślub planuję dopiero za dwa lata, ale może do tego czasu udałoby się ją kupić w jakiejś przecenie, bo w internecie znalazłam informację, że kosztuje 1400 dolarów, co daje ponad 5000 zł, a to gruba przesada :)
 
 
oleczqa002 


Wiek: 33
Dołączyła: 31 Sie 2015
Posty: 166
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Cze 20, 2016 11:08 am   

Atko, Ja też jestem wielką fanką sukienek z kolekcji Mori Lee, niestety z tego co wiem ciężko dostać te sukienki z Polsce. Niektóre modele można znaleźć w salonie Bellissima we Wrocławiu, ewentualnie w salonie Emily w Warszawie. W Łodzi raczej nie ma :( Sama mam plan wybrać się do któregoś z tych salonów w przyszłym roku, w końcu to nie koniec świata :D A sukienki mają nieziemskie! Niestety obawiam się o cenę, gdyż faktycznie może mnie przerosnąć :?
_________________


Zapraszam do mojego dzienniczka!
Ostatnio zmieniony przez oleczqa002 Pon Cze 20, 2016 11:16 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
*Dorotka_ 
Moderator


Wiek: 35
Dołączyła: 02 Cze 2012
Posty: 5060
Skąd: Łódź/Wrocław
Wysłany: Pon Cze 20, 2016 11:15 am   

oleczqa002, niee e co Ty, sklepy główne Mori Lee są w Toruniu i Bydgoszczy, a jest wiele salonów współpracujących w tym łódzka Najna
http://morilee.pl/kontakt/

moja Przyjaciółka kupiła sobie wymarzoną Mori Lee w Warszawie na Kijowskiej.

Jeśli chodzi o Justin Alexander też są w Najnie.
_________________


 
 
oleczqa002 


Wiek: 33
Dołączyła: 31 Sie 2015
Posty: 166
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Cze 20, 2016 11:21 am   

Dorotka_, Łooooo to mnie zaskoczyłaś! Tyle szukałam i doszukać się nie mogłam :) Dzięki ! :D Dałaś mi nadzieję, że jeszcze znajdę swoją wymarzoną sukienkę 8)
_________________


Zapraszam do mojego dzienniczka!
 
 
Atko 


Wiek: 35
Dołączyła: 09 Cze 2016
Posty: 101
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Cze 20, 2016 11:33 am   

A nie orientujecie się czy można liczyć na jakieś wyprzedaże? :) Ewentualnie czy bywa tak, że w Polsce są tańsze niż po przeliczeniu ceny w dolarach? Bo 5600 zł za sukienkę na pewno nie dam, jeszcze nie oszalałam :D
 
 
*Dorotka_ 
Moderator


Wiek: 35
Dołączyła: 02 Cze 2012
Posty: 5060
Skąd: Łódź/Wrocław
Wysłany: Pon Cze 20, 2016 11:34 am   

Atko, jeśli chodzi o ceny, to niestety, ale są jeszcze wyższe. 3 lata temu podstawowy model księżniczki Mori Lee kosztował prawie 7 tys. więc to jest bół :roll: trzymam kciuki za wyprzedaże!
_________________


 
 
Atko 


Wiek: 35
Dołączyła: 09 Cze 2016
Posty: 101
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Cze 20, 2016 11:41 am   

Polubiłam na Facebooku profil Mori Lee Polska, tam czasami pojawiają się informacje o wyprzedażach. Będę czekać z niecierpliwością, ewentualnie orientować się czy ktoś mi nie uszyje podobnej sukienki, bo jestem zakochana w tym modelu :) Dziewczyny, dzięki za informacje o salonach :)
 
 
oleczqa002 


Wiek: 33
Dołączyła: 31 Sie 2015
Posty: 166
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Cze 20, 2016 11:48 am   

Ja jestem z kolei zakochana w modelu Mori Lee 1959 i widziałam nawet na OLX jakaś dziewczyna sprzedawała swoją suknię szytą na ten wzór za 800 zł ale jak zobaczyłam jak marnie ta suknia była uszyta to nie kupiłabym jej nawet za 1zł :o M a s a k r a :o Wydaje mi się, że ciężko byłoby dorównać oryginałowi, ale z drugiej strony wydać 7 tys za suknie to też przesada :( No nic, ja pewnie i tak się wybiorę nawet z czystej ciekawości do któregoś z tych salonów i zobaczymy, a nóż widelec uda się coś utargować :D
_________________


Zapraszam do mojego dzienniczka!
 
 
Atko 


Wiek: 35
Dołączyła: 09 Cze 2016
Posty: 101
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Cze 20, 2016 11:59 am   

Oleczqa, jak będziesz w jakimś i nie będzie to problem, to zapytaj proszę o "moją" 2805 :D Bo ciekawa jestem bardzo czy jest i za ile.
 
 
Be_Mine 


Dołączyła: 24 Kwi 2016
Posty: 141
Skąd: Pabianice
Wysłany: Wto Lip 05, 2016 3:18 pm   

Dziewczyny tak się składa, że dosłownie parę dni temu kontaktowałam się ze salonami gdzie są dostępne suknie Mori Lee [smilie=icon_syda.gif] i dostałam maila z głównej siedziby, że oni na prośbę mogą sprowadzić prawie każdą sukienkę do wybranego przez nas salonu żeby przymierzyć no i oczywiście żeby później uszyć. W Łodzi faktycznie jest to Najna. Kocham suknie Morii Lee, jest tyle pieknych modeli że nie wiem jak ja to zrobię żeby zdecydować się na jedną.
Atko cudna ta "Twoja" :serducho:
 
 
Atko 


Wiek: 35
Dołączyła: 09 Cze 2016
Posty: 101
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lip 05, 2016 7:57 pm   

Cudna cudna, ale pytałam w jednym salonie (Evita) i kosztuje 6000 zł, a to jednak dla mnie za dużo. Wiem z profilu Mori Lee Polska, że pojawiły się jeszcze w dwóch salonach w Polsce, napisałam mail, czekam na odpowiedź :) Pozostaje mi mieć nadzieję, że może jednak stanieje i za te dwa lata będę mogła ją kupić w rozsądnych pieniądzach :)
 
 
marikakak 

Dołączyła: 20 Wrz 2016
Posty: 11
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Gru 27, 2016 3:19 pm   

Jeśli ślub jest za dwa lata to na pewno dasz radę podjechać do innego miasta po sukienkę marzeń!
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl