Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: kryszka
Nie Mar 06, 2011 10:34 am
Co zrobić z psem w dniu wesela?
Autor Wiadomość
wiolancia 


Wiek: 46
Dołączyła: 12 Lut 2011
Posty: 383
Skąd: Lutomiersk
Wysłany: Sro Cze 08, 2011 5:46 pm   

My Naszą psinkę zostawimy w domku z zapasem jedzenia,picia i zabawek.Nie raz już zostawała sama na długi,długi czas i nic nie spsociła.Nasza Nellunia jest po prostu grzecznym psiulkiem!!!
_________________
 
 
 
Bian 


Wiek: 37
Dołączyła: 04 Maj 2010
Posty: 938
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Cze 08, 2011 5:54 pm   

anuszkaa napisał/a:
Ale tez sie obawiam tego hotelu tzn jak ona zareaguje


Zawsze można wcześniej odwiedzić z psem taki hotel :)
_________________

 
 
anuszkaa 


Wiek: 40
Dołączyła: 23 Lis 2009
Posty: 777
Skąd: Zgierz
Wysłany: Sro Cze 08, 2011 9:50 pm   

Bian napisał/a:
anuszkaa napisał/a:
Ale tez sie obawiam tego hotelu tzn jak ona zareaguje


Zawsze można wcześniej odwiedzić z psem taki hotel :)

tak tak, wlasnie tak planowalismy, ale dzis sie dowiedzialam, ze Pan ktory ma ten hotel nie jest za dobra osoba :9 Ponoc glodzi psy i jest tam gorzej niz w schronisku. Takze nie wiem czy tam pojade :kwasny:
_________________
 
 
Bian 


Wiek: 37
Dołączyła: 04 Maj 2010
Posty: 938
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Cze 08, 2011 10:04 pm   

anuszkaa a hotel, o którym już pisałam w tym wątku? My jutro po raz drugi oddajemy tam naszego stwora i mogę Ci polecić z czystym sumieniem:) Tylko, że to raczej druga strona Łodzi w Twoim wypadku.

Ewentualnie jeśli Twój maluch jest przyjaźnie nastawiony do obcych i innych psów to patrząc na datę Twojego ślubu mogę zaoferować przechowalnię we własnym domu :)
_________________

 
 
agulka1989 


Wiek: 34
Dołączyła: 06 Paź 2009
Posty: 2973
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Cze 08, 2011 10:08 pm   

Też mieliśmy problem co zrobić z naszą gwiazdą na dwa dni.
Na szczęście moje koleżanka zadeklarowała, że bardzo chętnie się nią zajmie, więc chyba ten problem mam z głowy :)

Ale... gdyby któraś z Was potrzebowała pomocy to ja, jeśli nie będę miała żadnych planów to bardzo chętnie zajmę się jakimś psiakiem.
W zeszłym roku zajmowałam się sunią Misiak87 i chyba była zadowolona (i Misiak i Luśka :) ), tak więc w razie czego to można do mnie pisać :)
Jedyny "warunek" - psiak musi tolerować inne zwierzęta bo jak mi zje moją Daisy to ja zjem jego :twisted: Taki żarcik ;P
_________________
 
 
ola88 
Żona ;)


Dołączyła: 20 Lip 2009
Posty: 2026
Skąd: Tu i tam ;)
Wysłany: Sro Cze 08, 2011 10:08 pm   

anuszkaa, również mogę zaoferować pomoc :) oczywiście, jeśli pies nie zrobi mi krzywdy 8)
_________________
 
 
bertula 

Dołączyła: 21 Mar 2010
Posty: 24
Skąd: łódź
Wysłany: Sro Cze 08, 2011 11:03 pm   

My zostawiliśmy naszego stworka z domu z zapasem jedzenia i picia. Sąsiadce wręczyliśmy klucze do mieszkania i ona wieczorem wyszła z Maxem na spacer. :)
_________________
 
 
va19 

Dołączyła: 08 Cze 2011
Posty: 1
Skąd: łódź
Wysłany: Sro Cze 08, 2011 11:35 pm   

Polecam z czystym sumieniem Hotel ritz w Charbicach Dolnych (psiewakacje). Nasze dwa beagle jeżdzą tam co roku na "kolonie"gdy my wyjeżdżamy na wakacje i nie możemy ich zabrac ze sobą i wcale nie chca wracać do domu. Przesympatyczna właścicielka, która jest jednoczesnie głównym opiekunem jest osoba stworzoną do opieki nad psami. Opieka 100% z codziennymi spacerami i podawaniem leków jeśli jest taka potrzeba. Nasze psiaki mają już zarezerwowany termin na 6 sierpnia gdy my i cała nasza rodzina oraz przyjaciele bedziemy bawic sie na naszym weselu. Na pewno będziemy spokojni o nasze szalone łaciatki.
 
 
anuszkaa 


Wiek: 40
Dołączyła: 23 Lis 2009
Posty: 777
Skąd: Zgierz
Wysłany: Czw Cze 09, 2011 9:21 am   

dzieki dziewczyny za oferty. W razie co to sie zgłosze, ale jednak wolalabym, zeby ktos to bedzie pilnowal mojego psiaka nie mial psa. Wolę nie ryzykować, bo ona roznie reaguje na psy, niestety. Z jednymi sie bawi, a inne chce "zjesc".
A ten hotel koło Konstantynowa to jednak zupelnie nie w tą stronę. gdyby byl blizej Zgierza, to na pewno bym sie zdecydowala :)

[ Dodano: Wto Cze 28, 2011 12:24 pm ]
Jednak w koncu zostawilismy psiaczka w tym hotelu w Woli Branickiej. Prowadzi je małzeństwo. wszystko było w porządku. Julka byla zodowolona. Miała duzo meisjca do latania. nie wiem tylko czy w nocy spała w budzie, bo wczesniej nie miala z czyms takim doczynienia :)
Takze koniec koncow mozemy polecic ten hotelik dla psów :) Podczas dlugiego weekendu wszystkie miejsca byly zajete
_________________
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl