Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Anita Komorowska www.artisticzoom.pl POLECAM
Autor Wiadomość
Pepsi 


Wiek: 41
Dołączyła: 12 Kwi 2009
Posty: 535
Skąd: Nibylandia
Wysłany: Nie Mar 13, 2011 11:30 pm   Anita Komorowska www.artisticzoom.pl POLECAM

Serdecznie polecam sesje u Pani fotograf. Wiecej ino na stronie www.artisticzoom.pl
Skorzystaliśmy z jej usług przy okazji sesji dziecięcej, ale z tego co się orientuję wykonuje również zdjęcia ślubne, sesje narzeczeńskie, sesje z brzuszkiem, komunie, fotografie portretową i inne.....
Bardzo ciepła i miła osoba, która doskonale potrafi utrwalić dziecięcy świat. Zresztą jak sama mówi - fotografowanie dzieci to jej pasja :)
odnośnie samej sesji - trawa tyle ile zdecydują rodzice bądź dopóki dziecku się nie znudzi ;) Nie ma pospiechu, biegu, nerwów, patrzenia na zegarek. A efekty są zaskakujące:

_________________
"Nie rezygnuj nigdy z celu tylko dlatego że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie"
Ostatnio zmieniony przez Mac-erson Sro Lut 15, 2017 1:54 pm, w całości zmieniany 5 razy  
 
 
 
artisticzoom 
Firma


Wiek: 47
Dołączyła: 31 Lip 2010
Posty: 191
Skąd: Łódź
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Pon Mar 14, 2011 10:22 am   

Pepsi, Bardzo się cieszę, ze jesteście zadowoleni. Pozdrowienia dla ślicznej małej modelki! :)

Informacyjnie dodam, ze powyższa strona jest w trakcie przebudowy i brak tam nowych prac.

Dlatego nowe zdjecia można oglądać tutaj ---> xxx

edit: usunęłam link do strony, proszę pamiętać o Regulaminie Forum. Dane strony można umieścić w odpowiednim wątku lub na prośęe osoby zainteresowanej przesłać na priv.
Pusiak
_________________
Pozdrawiam - Anita Komorowska Fotografia Ślubna i Dziecięca
Ostatnio zmieniony przez Pusiak Pon Mar 28, 2011 7:07 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
EwaS32 

Wiek: 44
Dołączyła: 06 Sie 2011
Posty: 2
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Sie 06, 2011 7:41 am   

Współpraca z Anitą to sama przyjemność! Sesja narzeczeńska pełna szalonych pomysłów, ale i romantyzmu – a atmosfera podczas zdjęć, postawa Anity, jej podpowiedzi, pomysły i naturalność bardzo nam pomogły! W dniu ślubu pełen profesjonalizm i przygotowanie do pracy! Nawet zza kierownicy Pani fotograf udało się uchwycić nas w drodze do kościoła :) To się nazywa poświęcenie pracy!!! :) Za wszystkie zdjęcia bardzo dziękujemy! Są przepiękne i będą dla nas pamiątką na zawsze z najpiękniejszych chwil naszego życia. I cóż.. wkrótce przyjdzie na Świat nasz syn, więc z Anitą na pewno się jeszcze spotkamy…
Ostatnio zmieniony przez EwaS32 Sob Sie 06, 2011 10:00 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
artisticzoom 
Firma


Wiek: 47
Dołączyła: 31 Lip 2010
Posty: 191
Skąd: Łódź
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Pią Sie 12, 2011 12:50 pm   

O witaj Ewo, ciesze się, że jesteście usatysfakcjonowani współpracą :)


Przy okazji zostawię informację, że już działa moja nowa strona www.



Post wyedytowałam. Odsyłam do regulaminu forum. Moderatorka Asiek
_________________
Pozdrawiam - Anita Komorowska Fotografia Ślubna i Dziecięca
Ostatnio zmieniony przez Asiek Pią Sie 12, 2011 4:14 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
melinda 

Dołączyła: 16 Kwi 2011
Posty: 14
Skąd: łódź
Wysłany: Sob Sie 20, 2011 7:25 pm   

Po indywidualnej sesji zdjęciowej "METAMORFOZY" u Pani Anity, bez cienia wątpliwosci zaklepujemy termin na reportaż z naszego najwazniejszego dnia.
A praca podczas sesji z pania Anitą to sama przyjemność, dzięki miłemu usposobieniu i profesjonalnemu podejściu bardzo szybko moje zdenerwowanie i skrępowanie zniknęło, mogłam poczuc się jak prawdziwa modelka, a efekt tej zabawy wywołał łzy w moich oczach i odruch "wow, jestem piękna!" a błysk w oku mojego MIśka- bezcenny hihi :)

POLECAM z czystym sumieniem! :)




PS. plenerową sesje narzeczeńską faktycznie mamy gratis :)
Ostatnio zmieniony przez melinda Sob Sie 20, 2011 7:30 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
artisticzoom 
Firma


Wiek: 47
Dołączyła: 31 Lip 2010
Posty: 191
Skąd: Łódź
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Czw Wrz 01, 2011 10:28 pm   

Dziękuję za słowa uznania. Cieszę się Mel, że jesteś zadowolona z Metamorfoz.

melinda napisał/a:
efekt tej zabawy wywołał łzy w moich oczach i odruch "wow, jestem piękna!" a błysk w oku mojego MIśka- bezcenny hihi :)

a te słowa to najwieksza radość i "zapłata" dla pracy fotografa :) btw. dziękuję, ze mi zaufałaś.

Zrobie wszystko co moge abyscie oboje byli zadowoleni również ze zdjeć ślubnych, do zobaczenia :)
_________________
Pozdrawiam - Anita Komorowska Fotografia Ślubna i Dziecięca
 
 
słonko 
projektant - amator


Wiek: 41
Dołączyła: 19 Kwi 2007
Posty: 2226
Skąd: Łódź/Warszawa
Wysłany: Pią Wrz 02, 2011 8:59 am   

Artisticzoom, widzę, że zdjęci najmłodszych maluszków robisz w stylu Ann Geddes. Uwielbiam jej zdjęcia i Twoje też bardzo mi się podobają. Może z następnym maleństwem się zgłoszę :smile:
_________________
 
 
 
ppola 
Birdwoman


Wiek: 41
Dołączyła: 05 Wrz 2008
Posty: 2189
Skąd: Kanzas
Wysłany: Pią Wrz 02, 2011 9:23 am   

artisticzoom, przypominam o tym punkcie regulaminu - 3. Firma ma prawo w uzasadnionych przypadkach uczestniczyć w wątku dotyczącym ich firmy i wyjaśnić wątpliwości Forumowiczów dotyczące ich firmy.
_________________

Obudź się Gość :D
 
 
artisticzoom 
Firma


Wiek: 47
Dołączyła: 31 Lip 2010
Posty: 191
Skąd: Łódź
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Pią Wrz 02, 2011 10:28 am   

ppola napisał/a:
artisticzoom, przypominam o tym punkcie regulaminu - 3. Firma ma prawo w uzasadnionych przypadkach uczestniczyć w wątku dotyczącym ich firmy i wyjaśnić wątpliwości Forumowiczów dotyczące ich firmy.

ppola, dziękuję za przypomnienie ;)
Pozdrawiam.
_________________
Pozdrawiam - Anita Komorowska Fotografia Ślubna i Dziecięca
 
 
Malina01 

Dołączyła: 06 Lis 2011
Posty: 38
Skąd: Zgierz
Wysłany: Nie Lis 06, 2011 10:34 pm   

O, weszłam dziś na to forum i takie spotkanie.
Nie wiedziałam, że pani ma tu swój wątek p.Anito inaczej już dawno napisałabym kilka słów o naszej współpracy, bo poporstu nie mozna przejsc obojętnie.

Widzę, w innych wątkach że mozna wstawić swoje zdjecia...
oj ale ja nie mogę, nei wiem czemu, jestem tu w miare nowa i sie nie orientuje we wszystkim jeszcze :( Jesli ktoś chce to podesle na maila zdjęcia.

Byliśmy z mezem bardzo zadowoleni ze zdjec jakie nam p.Anita wykonała. Ja nie lubie być fotografowana i nei lubię siebei na zdjeciach. Nawet nie chciałam fotografa i kamerzysty na ślubie i weselu. Ale mój mąż po kryjomu zamówił p.fotograf w ostatniej chwili. Jestem mu dozgonnie wdzięczna za ten krok, pomimo że za moimi plecami. Ale dzięki temu mamy cudowną wzruszającą pamiątkę. Koniecznie muszę też dodać, ze w końcu podpobam się sobie na zdjęciach zarówno z dnia słubu, jak i z pleneru. Warto było! Polecam :)

Jeszcze raz bardzo dziękujemy za pani wkład pracy, za atmosferę no i...... za przypomnienie o obrączkach! :mrgreen:
_________________
Pozdrawiam:)
Ostatnio zmieniony przez Malina01 Nie Lis 06, 2011 10:35 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
iwona-pep 

Dołączyła: 20 Gru 2011
Posty: 1
Skąd: Pabianice
Wysłany: Wto Gru 20, 2011 9:42 pm   

Hej czy możecie mi podpowiedzieć czy faktycznie w artisticzom zarejestrowani uczestnicy tego forum dostają 20% znizki? bo nigdzie nei mogę znaleźć informacji, czy trzeba być jakoś długo zarejestrowanym czy nie.....
a zdjęcia bardzo mi sie podobaja tej firmy i nie ukrywam, że fajnie by było móc skorzystac z ich uslug ;)
 
 
Pepsi 


Wiek: 41
Dołączyła: 12 Kwi 2009
Posty: 535
Skąd: Nibylandia
Wysłany: Sro Gru 21, 2011 11:47 am   

iwona-pep najlepiej zapytaj u źródła :wink:
_________________
"Nie rezygnuj nigdy z celu tylko dlatego że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie"
 
 
 
Michasia 


Wiek: 41
Dołączyła: 01 Paź 2009
Posty: 266
Skąd: okolice Łodzi
Wysłany: Sro Gru 21, 2011 2:08 pm   

Nam Anita też robiła sesję narzeczeńską i ślubna. Wyszło naprawdę super, tak jak sobie wyobrażałam-bajkowo.

POLECAM
_________________
,
 
 
artisticzoom 
Firma


Wiek: 47
Dołączyła: 31 Lip 2010
Posty: 191
Skąd: Łódź
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Sro Gru 21, 2011 2:25 pm   

iwona-pep napisał/a:
Hej czy możecie mi podpowiedzieć czy faktycznie w artisticzom zarejestrowani uczestnicy tego forum dostają 20% znizki? bo nigdzie nei mogę znaleźć informacji, czy trzeba być jakoś długo zarejestrowanym czy nie.....
a zdjęcia bardzo mi sie podobaja tej firmy i nie ukrywam, że fajnie by było móc skorzystac z ich uslug ;)

W razie pytań prosze się kontaktować przez PM lub maila, wtedy szybciej odpowiadam, bo na forum nie zaglądam codziennie i nie wiem, czy ktoś o coś zapytał w wątku :)

Tak, to prawda, że aktywni uczestnicy TEGO forum mają 20% zniżki :) Jest to promocja czasowa.

Pozdrawiam:)


Pepsi, Michasia
- pozdrawiam serdecznie :)

I przy okazji, życzę Zdrowych i wesołych Świąt:)

_________________
Pozdrawiam - Anita Komorowska Fotografia Ślubna i Dziecięca
 
 
kariczeq 


Wiek: 39
Dołączyła: 29 Cze 2009
Posty: 1076
Skąd: Zgierz
Wysłany: Pon Sty 23, 2012 5:35 pm   

to i ja wyrażę opinię na temat współpracy z Anitą, jestem bardzo zachwycona pasją jaką wkłada Anita w robienie zdjęć, akurat u mnie była to "sesja z brzuszkiem" wykonana w domu, co bardzo się chwali, bo człowiek zna otoczenie, bardzo polecam :)
_________________


udanego dnia Gość
 
 
Malina01 

Dołączyła: 06 Lis 2011
Posty: 38
Skąd: Zgierz
Wysłany: Pon Sty 23, 2012 8:01 pm   

Kariczeq a możesz pokazać foteczki? :-]
_________________
Pozdrawiam:)
 
 
kariczeq 


Wiek: 39
Dołączyła: 29 Cze 2009
Posty: 1076
Skąd: Zgierz
Wysłany: Pon Sty 23, 2012 8:13 pm   

Ukryta Wiadomość:
Jeśli jesteś *zarejestrowanym użytkownikiem* musisz odpowiedzieć w tym temacie żeby zobaczyć tą wiadomość
--- If you are a *registered user* : you need to post in this topic to see the message ---
_________________


udanego dnia Gość
Ostatnio zmieniony przez kariczeq Pon Sty 23, 2012 8:15 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
skowronek2323 

Wiek: 37
Dołączyła: 04 Gru 2010
Posty: 107
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sty 23, 2012 8:57 pm   

Chętnie obejrzę zdjęcia :)

PS. Po prostu piękne !! !!
Ostatnio zmieniony przez skowronek2323 Pon Sty 23, 2012 8:58 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Malina01 

Dołączyła: 06 Lis 2011
Posty: 38
Skąd: Zgierz
Wysłany: Pon Sty 23, 2012 9:22 pm   

O jej! No świetne,a to z wiązaną niebieską chustą bardzo ciekawe rozwiazanie, super to wygląda.
No i przede wszystkim ślicznie wyglądasz Kariczeq :)

Chyba zajrzę do Twojego dzienniczka, bo ciekawosć mnie zżera czy tak fajnie wyszła reszta zdjeć :) )) moze sama się zdecyduję na taką sesyjke
_________________
Pozdrawiam:)
Ostatnio zmieniony przez Malina01 Pon Sty 23, 2012 9:24 pm, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
waleczna83 

Dołączyła: 28 Gru 2011
Posty: 43
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sty 23, 2012 9:50 pm   

to ja również obejrzę ,
bardzo ładne
Ostatnio zmieniony przez waleczna83 Pon Sty 23, 2012 9:51 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
tomcia 


Wiek: 39
Dołączyła: 04 Wrz 2010
Posty: 320
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sty 23, 2012 11:17 pm   

też jestem ciekawa "sesji z brzuszkiem":)

[ Dodano: Pon Sty 23, 2012 11:18 pm ]
bardzo ładne:)
_________________
 
 
jupik 

Dołączyła: 04 Lip 2011
Posty: 44
Skąd: Polska
Wysłany: Sro Lut 01, 2012 12:43 pm   

ja też bym zobaczyła :-)
 
 
Michasia 


Wiek: 41
Dołączyła: 01 Paź 2009
Posty: 266
Skąd: okolice Łodzi
Wysłany: Sro Lut 01, 2012 1:27 pm   

kariczeq śliczne zdjęcia. Anita ma talent :)
_________________
,
 
 
angela1983 


Wiek: 40
Dołączyła: 23 Lis 2011
Posty: 106
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Mar 01, 2012 10:12 am   

Nie wyobrażając sobie innego wyboru ;) chcemy, aby nasze najpiękniejsze chwile z ceremonii zaślubin i przyjęcia uchwyciła działająca cuda swoim sprzętem - Anita Komorowska.
 
 
Misiuniaaaa 

Dołączyła: 02 Maj 2008
Posty: 284
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Maj 11, 2012 11:17 pm   

Pepsi napisał/a:
Skorzystaliśmy z jej usług przy okazji sesji dziecięcej, ale z tego co się orientuję wykonuje również zdjęcia ślubne, sesje narzeczeńskie, sesje z brzuszkiem, komunie, fotografie portretową i inne.....
Bardzo ciepła i miła osoba, która doskonale potrafi utrwalić dziecięcy świat. Zresztą jak sama mówi - fotografowanie dzieci to jej pasja
odnośnie samej sesji - trawa tyle ile zdecydują rodzice bądź dopóki dziecku się nie znudzi Nie ma pospiechu, biegu, nerwów, patrzenia na zegarek. A efekty są zaskakujące

Podpisuje się pod tym co napisała Pepsi obiema łapkami, gdyż zgadzam się z nią w 100%. Lepiej nie mogła tego ująć
Polecamy P. Anitkę każdemu, kto chce mieć pamiątkę na całe życie. Bo fotografie robione z sercem, na których uchwycone są niepowtarzalne emocje to najlepszy prezent i dla siebie i dla najbliższych. Jak cudnie będzie oglądać je za kilkanaście lat, gdyż oprócz tego że to majstersztyk to jeszcze utrwalony na bardzo dobrej jakości papierze.
P.S. Pozdrowienia dla P. Anitki od Krynia
http://www.artisticzoom.p...lodz/#more-2624
_________________

 
 
Malina01 

Dołączyła: 06 Lis 2011
Posty: 38
Skąd: Zgierz
Wysłany: Sob Maj 12, 2012 4:33 pm   

Misiuniaaaa, cudowny synuś!

Najbardziej ta mi się spodobała, genialna:)

_________________
Pozdrawiam:)
 
 
Misiuniaaaa 

Dołączyła: 02 Maj 2008
Posty: 284
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Maj 12, 2012 9:09 pm   

Malina01 napisał/a:
Najbardziej ta mi się spodobała, genialna:)

Zgadzam się :D
_________________

 
 
angela1983 


Wiek: 40
Dołączyła: 23 Lis 2011
Posty: 106
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Maj 22, 2012 12:15 pm   

Nasza sesja narzeczeńska obiektywem Anity :smile: http://www.artisticzoom.p...roty-i-krzysia/




Ostatnio zmieniony przez angela1983 Wto Maj 22, 2012 12:18 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
jupik 

Dołączyła: 04 Lip 2011
Posty: 44
Skąd: Polska
Wysłany: Czw Cze 14, 2012 9:34 pm   Anita

Ech, dziś mijają już dwa miesiące od Naszego ślubu - ale ten czas leci ! Mamy już komplet zdjęć/ reportaż/ odbitki, zdążyliśmy się Nimi nacieszyć, więc chyba przyszedł dobry moment na podzielenie się wrażeniami na temat Anity - Naszego ślubnego fotografa.
No i cóż mogę napisać. Najlepiej chyba powie o Anicie i jej fotografiach fakt, że uwielbiamy oglądać Nasze ślubne i plenerowe zdjęcia - po prostu - uwielbiamy !
Na ślubie i weselu obecności Anity w ogóle nie odczuliśmy - przemykała między Nami a gośćmi to tu, to tam, nie dając Nam odczuć, że jesteśmy fotografowani i dyskretnie utrwalała wszystkie emocjonujące chwile :-)
A plener - trochę improwizacji, trochę Naszego pomysłu, i trochę szaleństwa - na które namówiła Nas Anita (właściwie nie musiała specjalnie namawiać). I wyszła cudowna pamiątka na całe życie - myślę, że efekt przerósł Nasze oczekiwania. Anita jest otwarta na pomysły (Nasze przyjęła z dużym entuzjazmem), ale i sama służy radą i pomysłem (kąpiel w fontannie-rewelacja! ). Plener był dla Nas cudownym doświadczeniem i fantastyczną zabawą, której z pewnością nie zapomnimy. A Anita pewnie jeszcze kiedyś przy jakiejś okazji popstryka Nam zdjęcia :-)
Zresztą - sami możecie ocenić efekty jej pracy ;-)







 
 
oreska 


Dołączyła: 17 Maj 2011
Posty: 293
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Cze 21, 2012 10:12 am   

Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy. Anita fotografuje tak, że praktycznie w ogóle nie zwraca się na nią uwagi dzięki czemu zdjęcia wychodzą bardzo naturalnie. W kontakcie personalnym bardzo miła osoba a to co wyczynia z aparatem - rewelacja Dzięki niej mamy przepiękny reportaż od przygotowań do wesela włącznie a nawet wkradł się mały szybki plener mimo, że w umowie go nie mieliśmy :) Zdjęcia podobają się dosłownie wszystkim a album, który zaprojektowała nam Anita robi furorę :D Nie ma tygodnia żebyśmy nie oglądałli zdjęć lub albumu :lol: Jeszcze raz serdecznie dziękujemy i na pewno z przyjemnością będziemy wracać :)


Ukryta Wiadomość:
Jeśli jesteś *zarejestrowanym użytkownikiem* musisz odpowiedzieć w tym temacie żeby zobaczyć tą wiadomość
--- If you are a *registered user* : you need to post in this topic to see the message ---
 
 
Hatifnatka 


Wiek: 40
Dołączyła: 10 Mar 2007
Posty: 948
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Cze 21, 2012 10:43 am   

śliczne fotki :)
_________________
 
 
Wiol25 

Dołączyła: 06 Lut 2012
Posty: 147
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Cze 21, 2012 11:37 am   

cudne zdjęcia :)
 
 
Karola5 


Wiek: 43
Dołączyła: 11 Maj 2010
Posty: 980
Skąd: Łódź/Wawa
Wysłany: Czw Cze 21, 2012 1:24 pm   

oreska, mam nadzieję, że się nie pogniewasz jeśli podejrzę :)
_________________

dzienniczek Basi
 
 
kisskiss 


Dołączyła: 22 Lis 2011
Posty: 184
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Cze 21, 2012 2:17 pm   

Ja chciałabym wkrótce zdecydować się na sesję narzeczeńską. Czy p. Anita sama podpowiada w jakiej koncepcji zrobić sesję?
 
 
szpilka86 


Dołączyła: 13 Paź 2011
Posty: 295
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Cze 21, 2012 2:54 pm   

potwierdzam, p. Anita to profesjonalistka i przy tym bardzo sympatyczna osoba :)
_________________
 
 
artisticzoom 
Firma


Wiek: 47
Dołączyła: 31 Lip 2010
Posty: 191
Skąd: Łódź
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Czw Cze 21, 2012 5:43 pm   

Cytat:

Ja chciałabym wkrótce zdecydować się na sesję narzeczeńską. Czy p. Anita sama podpowiada w jakiej koncepcji zrobić sesję?


KissKiss - wszystko zalezy od klientów i od rodzaju sesji. Bywa tak, że przychodzą do mnie ludzie już ze skrystalizowanymi pomysłami na sesje, wtedy albo przyklaskuję pomysłowi albo odradzam podając argumenty. Ale też dosć często zdarza się, że Pary zdają się całkowicie na mnie. Niezaleznie od tego zawsze najpierw rozmawiam z moimi Klientami o ich oczekiwaniach, następnie wypełniają ankietę na podstawie, której łatwiej jest mi zaproponować sesję jak najbardziej dopasowaną do osób fotografowanych, dzięki czemu jest wieksza szansa na naturalność i dobrą zabawę:)
Czyli podsumowując plan sesji oraz miejsca ustalamy wspólnie, tak aby osiągnać jak najlepsze efekty naszej wspólnej pracy:)


Oreska, Jupie, Angela Korzystając z okazji bardzo Wam dziękuję za przemiłe słowa uznania dla mojej pracy. To dla mnie o tyle wązne, ze w kazde zlecenie wkładam część siebie:) Dziękuję, że moglam Wam towarzyszyć w tych waznych chwilach :)

Pozdrawiam serdecznie.
Anita Komorowska
_________________
Pozdrawiam - Anita Komorowska Fotografia Ślubna i Dziecięca
 
 
anooleczka 
Szczęśliwa Żona


Wiek: 39
Dołączyła: 23 Mar 2010
Posty: 1040
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Cze 22, 2012 7:07 am   

Karola5 napisał/a:
oreska, mam nadzieję, że się nie pogniewasz jeśli podejrzę :)

Ja tez :p

A tak poza tym na FB podgladam zjecia Anity i sa rewelacyjne :)
_________________
 
 
demonka 


Dołączyła: 24 Sty 2012
Posty: 564
Skąd: Zgierz/Łódź
Wysłany: Pią Cze 22, 2012 1:26 pm   

jupik zdjęcia w fontannie przed teatrem są śliczne, swoją drogą - trzeba było mieć jakieś pozwolenie na to?
_________________
 
 
Michasia 


Wiek: 41
Dołączyła: 01 Paź 2009
Posty: 266
Skąd: okolice Łodzi
Wysłany: Pią Cze 22, 2012 1:29 pm   

demonka napisał/a:
trzeba było mieć jakieś pozwolenie na to?


Też się nad tym zastanawiałam, bo sama kiedyś była świadkiem jak policja zatrzymała dziewczyny które kąpały się w fontannie.
_________________
,
 
 
mietka 
double trouble


Wiek: 46
Dołączyła: 28 Cze 2007
Posty: 1749
Skąd: Łódź/Żabiczki
Wysłany: Pią Cze 22, 2012 2:47 pm   

Super zdjęcia na boisku :)
Nie miałam pojęcia, że ta fontanna taka kolorowa jest!
_________________
 
 
jupik 

Dołączyła: 04 Lip 2011
Posty: 44
Skąd: Polska
Wysłany: Pią Cze 22, 2012 3:07 pm   

Nie mieliśmy żadnego pozwolenia - po prostu poszliśmy, weszliśmy, Anita popstrykała zdjęcia i wyszliśmy :-)
myślę, że co innego wejść po prostu w zwykłych ciuchach (tudzież kostiumie) się kąpać, co innego jak Panna Młoda w sukni i Pan Młody w garniaku pozują do zdjęć - w tym przypadku patrzy się przychylniej. Poza tym jest to na razie widok baaardzo rzadki - mało par się decyduje na takie zdjęcia. Ja polecam !! !
 
 
kariczeq 


Wiek: 39
Dołączyła: 29 Cze 2009
Posty: 1076
Skąd: Zgierz
Wysłany: Pią Cze 22, 2012 3:46 pm   

jupik, też tak uważam, że inaczej jak ktoś wlezie, a inaczej Para Młoda pozuje do zdjęć :)
_________________


udanego dnia Gość
Ostatnio zmieniony przez kariczeq Pią Cze 22, 2012 3:50 pm, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
agacionek 


Wiek: 34
Dołączyła: 09 Lis 2010
Posty: 1759
Skąd: łódź
Wysłany: Pią Cze 22, 2012 4:40 pm   

jupik napisał/a:
co innego jak Panna Młoda w sukni i Pan Młody w garniaku pozują do zdjęć - w tym przypadku patrzy się przychylniej.

No własnie, zawsze policja może przymknąć oko ;)
Cytat:
Poza tym jest to na razie widok baaardzo rzadki - mało par się decyduje na takie zdjęcia. Ja polecam !

Świetne zdjęcia! Super kolorystyka :)
_________________

 
 
 
Kalanchoe 


Dołączyła: 12 Wrz 2011
Posty: 718
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Cze 22, 2012 4:56 pm   

Z ciekawości podejrzę pozostałe zdjęcia ;)

[ Dodano: Pią Cze 22, 2012 5:59 pm ]
Ukryta Wiadomość:
Jeśli jesteś *zarejestrowanym użytkownikiem* musisz odpowiedzieć w tym temacie żeby zobaczyć tą wiadomość
--- If you are a *registered user* : you need to post in this topic to see the message ---


Bardzo ładne zdjęcia. :smile:
Ostatnio zmieniony przez Kalanchoe Pią Cze 22, 2012 5:00 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
ewa.krzys 


Dołączyła: 17 Lut 2011
Posty: 2643
Skąd: z niedaleka
Wysłany: Pią Cze 22, 2012 9:02 pm   

Genialne zdjęcia!
jupik, ta fontanna to jest w Manu czy na Placu Dąbrowskiego?
_________________


 
 
motylica 
Firma
more than a woman.


Wiek: 43
Dołączyła: 16 Mar 2006
Posty: 588
Skąd: łdz
Wysłany: Pią Cze 22, 2012 9:10 pm   

plac dąbrowskiego :)
_________________
 
 
kisskiss 


Dołączyła: 22 Lis 2011
Posty: 184
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Cze 23, 2012 11:07 am   

artisticzoom, dziękuję bardzo za odpowiedź :)
 
 
poison_moon 


Wiek: 40
Dołączyła: 24 Lut 2008
Posty: 221
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Cze 23, 2012 1:07 pm   

Pozwolicie, że też podejrzę, bo trudno mi uwierzyć, że ta okropna fontanna może się ładnie prezentować na zdjęciach :wink:

Edit

A jednak :!: , zdjęcia są rewelacyjne!! Gratuluję! Świetne ujęcia:-)
_________________
Ostatnio zmieniony przez poison_moon Sob Cze 23, 2012 1:09 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
agulka1989 


Wiek: 34
Dołączyła: 06 Paź 2009
Posty: 2973
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Cze 23, 2012 1:10 pm   

poison_moon,ale przecież zdjęcia z fontanną nie są ukryte :razz:

Swoją drogą- te zdjęcia są ekstra i żałuję, że nie zdążyliśmy wskoczyć do fontanny, bo mieliśmy taki plan... Ale niestety czasu nam brakło :(
_________________
 
 
szaraczarownica 
zgryźliwy tetryk


Wiek: 39
Dołączyła: 15 Mar 2008
Posty: 1429
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Cze 23, 2012 4:59 pm   

poison_moon napisał/a:
trudno mi uwierzyć, że ta okropna fontanna może się ładnie prezentować na zdjęciach

Też było mi trudno uwierzyć zanim zobaczyłam zdjęcia :)

To, gdzie woda podświetlona jest różnymi kolorami - fantastyczne :)
_________________

 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl