Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
u mnie na weselu nie będzie !
Autor Wiadomość
Jelonek 

Dołączyła: 14 Kwi 2004
Posty: 115
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Maj 22, 2004 11:16 am   u mnie na weselu nie będzie !

Macie jakiś utwór na który reagujecie wysypką ?
Ja mam kilka , ale jeden z nich na mur beton nie będzie grany na naszym weselu,
orkiestra ma zakaz :) :)
Chodzi o " cudowny " dla mnie kawałek ( bleeeeeeeeeeeeee) Windą do nieba
koooooooszmmmar
 
 
Edyta 


Wiek: 42
Dołączyła: 11 Paź 2003
Posty: 1008
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Maj 22, 2004 11:54 am   

ja nie cierpię wszelkiego rodzaju disco polo

chociaz ludzie dobrze się bawią przy takiej muzyce
_________________

 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Maj 22, 2004 11:58 am   

Zespół ma już wyraźnie powiedziane: żadnego disco polo! Poza tym nie przychodzi mi do głowy żadna konkretna piosenka.
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
*Asiek 
Moderator
Czarownica vel Anioł


Dołączyła: 05 Sty 2004
Posty: 2217
Skąd: Kiedyś Łódź
Wysłany: Sob Maj 22, 2004 11:59 am   

Patrząc na repertuar zespołu zastrzegłam od razu, że nie chcę nic Big Cyca. :x

Co do disco polo to pamiętam jedną z mojego wesela i na filmie wywijam z moim świadkiem, że hej! :lol: Może nie warto całkowicie z nich rezygnować. :wink:
_________________
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Maj 22, 2004 12:04 pm   

Asiek napisał/a:
Co do disco polo to pamiętam jedną z mojego wesela i na filmie wywijam z moim świadkiem, że hej! :lol: Może nie warto całkowicie z nich rezygnować. :wink:

Owszem, są piosenki których nikt nie słucha a i tak wszyscy znają. :lol:
W zależności od tego jak goście będą się bawić zespół i tak sam podejmie ostateczną decyzję co grać. Jesli goście wyraźnie będą chcieli disco-polo to niech mają, jeśli tylko będą się przy tym dobrze bawić.
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
*Asiek 
Moderator
Czarownica vel Anioł


Dołączyła: 05 Sty 2004
Posty: 2217
Skąd: Kiedyś Łódź
Wysłany: Sob Maj 22, 2004 12:12 pm   

Kryszka, zobaczysz nie tylko goście, ale Ty też potańczysz. :P
My ze świadkiem podeszliśmy do piosenki ("O Tobie kochana" to było - pamiętam! :mrgreen: ) na totalnym luzie i takie oryginalne figury tańczyliśmy, że jak patrzę na film to jestem pod wrażeniem naszych umiejętności tanecznych i inwencji twórczej. Grunt to wrzucić na luz. :graba:
_________________
 
 
niuniab 

Wiek: 48
Dołączyła: 01 Lut 2004
Posty: 121
Skąd: Sopot
Wysłany: Sob Maj 22, 2004 7:19 pm   

U mnie nie będzie disco polo, ale muzyka biesiadna tak. Bylismy z moim P ostatnio na weselu, gdzie orkiestra grała dancingowo jak to okresliła jedna z ciotek. I u nas nie może zabraknąć klasycznych, weselnych przyśpiewek, gdzie wszyscy goście bawią się i śpiewają razem, a nie tylko tańczą. Chcemy zachować weselny klimat "Maniusiek" , "Sokołów" i innych przyśpiewek.
_________________
Ślub 12.06.2004
 
 
Kati 


Dołączyła: 23 Lut 2004
Posty: 3262
Skąd: :)
Wysłany: Sob Maj 22, 2004 10:02 pm   

Asiek napisał/a:
Kryszka, zobaczysz nie tylko goście, ale Ty też potańczysz. :P
My ze świadkiem podeszliśmy do piosenki ("O Tobie kochana" to było - pamiętam! :mrgreen: ) na totalnym luzie i takie oryginalne figury tańczyliśmy, że jak patrzę na film to jestem pod wrażeniem naszych umiejętności tanecznych i inwencji twórczej. Grunt to wrzucić na luz. :graba:

Zgadzam się z Tobą - dodam, że po kilku głębszych gusta się zmieniają... 8)
_________________

 
 
 
*Asiek 
Moderator
Czarownica vel Anioł


Dołączyła: 05 Sty 2004
Posty: 2217
Skąd: Kiedyś Łódź
Wysłany: Nie Maj 23, 2004 12:42 am   

Kati napisał/a:
dodam, że po kilku głębszych gusta się zmieniają... 8)

Kati, ja nawet nie potrzebowałam w/w "dopingu", żeby szaleć na parkiecie. :wink:
_________________
 
 
laurena 


Wiek: 45
Dołączyła: 08 Paź 2003
Posty: 60
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Maj 23, 2004 12:45 am   

Mnie w zasadzie bylo wszystko jedno mialam tylko jedno zyczenie do orkiesry: w zadnym wypadku mialo nie byc piosenki " Złoty krążek"....jesy po prostu okropna !! !!!
_________________
 
 
 
Kati 


Dołączyła: 23 Lut 2004
Posty: 3262
Skąd: :)
Wysłany: Nie Maj 23, 2004 12:19 pm   

MIałam na myśli, że nawet zagorzali przeciwnicy po trunku rozweselającym bawią się przy takiej muzyczce :wink:
_________________

 
 
 
just_Kate 

Wiek: 47
Dołączyła: 26 Mar 2004
Posty: 719
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Maj 23, 2004 1:24 pm   

No, ja też nigdy zagorzałym fanem disco polo i przyśpiewek nie byłam, ale na każdym weselu, na którym byłam przy takich właśnie utworach świetnie się bawiłam - taki już urok wesela chyba :wink:
U mnie będą bardzo różne utwory, bo nasz zespół gra nie tylko na weselach ale i na studniówkach, więc repertuar mają dostosowany do różnych grup wiekowych, ale wiem, że disco polo będzie i tym razem 'psów' na tej muzyce wieszać nie będę (oczywiście zastrzegłam, że przesady nie lubię :) )
 
 
gosiaczek 

Dołączyła: 27 Sie 2004
Posty: 645
Skąd: stąd i z owąd
Wysłany: Wto Wrz 21, 2004 12:24 pm   Re: u mnie na weselu nie będzie !

Jelonek napisał/a:
Macie jakiś utwór na który reagujecie wysypką ?


'Małgośka' Nie cierrrrrrpię. Ale to chyba nie jest najlepszy kawałek na wesele, w którym jedną z głównych ról gra ktoś o tym imieniu ;)
 
 
josephine 

Wiek: 44
Dołączyła: 29 Mar 2004
Posty: 181
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Wrz 21, 2004 9:36 pm   Re: u mnie na weselu nie będzie !

Jelonek napisał/a:
Macie jakiś utwór na który reagujecie wysypką ?
Ja mam kilka , ale jeden z nich na mur beton nie będzie grany na naszym weselu,
orkiestra ma zakaz :) :)
Chodzi o " cudowny " dla mnie kawałek ( bleeeeeeeeeeeeee) Windą do nieba
koooooooszmmmar


:graba:
nienawidzę również!!!!
_________________



"Dziwna rzecz ten wypadek... nigdy go nie ma, dopóki się nie zdarzy..." Kłapouchy
 
 
 
Kiwax 


Wiek: 48
Dołączyła: 02 Mar 2004
Posty: 324
Skąd: Łódź/Zgierz
Wysłany: Sro Wrz 22, 2004 10:53 am   Re: u mnie na weselu nie będzie !

josephine napisał/a:
Jelonek napisał/a:
Macie jakiś utwór na który reagujecie wysypką ?
Ja mam kilka , ale jeden z nich na mur beton nie będzie grany na naszym weselu,
orkiestra ma zakaz :) :)
Chodzi o " cudowny " dla mnie kawałek ( bleeeeeeeeeeeeee) Windą do nieba
koooooooszmmmar


:graba:
nienawidzę również!!!!



Popieram. Nie znosze tej pioneski nie potrafię zrozumieć dlaczego tak często jest wybierana na pierwszą piosenkę :roll: Może się wszystkim ta sauknia z welonem kojarzy a przecież nie w tym rzecz w tej piosence :roll:

My osobiście daliśmy chłopakom wolną rękę, więc i disco polo było i klasyka. W sumie to goście świetnie się bawili i przy jednym i przy drugim. ?e podam kilka tytułów: Moja mała blondyneczko, The Dark Side Of The Moon Floydów, Deszczowa Piosenka czy kawałki Anny Jantar, Budki Suflera, Maanamu czy Lady Pank. No było dosłownie wszystko. Każdy znalazł dla siebie coś fajnego.

Ale nie zagrali mi **** jednego - motywu z Ojca Chrzestnego.... A ja całe wesele czekałam na to.
_________________
Kiwax zamężny :)
---------------------
 
 
 
szoko 


Wiek: 46
Dołączyła: 04 Sie 2004
Posty: 99
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lut 02, 2005 3:07 pm   

a ja reaguje alergicznie na Beatę Kozidrak- bez wyjątku cały repertuar. Jak ją słyszę to mam ochotę wyć do księżyca.
 
 
 
bajeczka 


Wiek: 43
Dołączyła: 04 Mar 2005
Posty: 940
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Maj 14, 2005 11:17 am   

Cały repertuar Brathanków doprowadza mnie do szewskiej pasji. Tego będzie zakaz na pewno.

Za to dużo Krawczyka którego ostatnio z jakichś względów uwielbiam. :)
_________________


Życzę miłego dnia i pozdrawiam Cię gorąco Gość :)
 
 
 
joanna_25 


Wiek: 43
Dołączyła: 02 Lut 2005
Posty: 357
Skąd: łódź
Wysłany: Sob Maj 14, 2005 3:47 pm   

U mnie nie będzie Big cyca.Jak zaśpiewają "facet to świnia" to chyba wymięknę.No i disco polo jakoś z umiarem mogło by być.Tylko jeszcze nic nie mówiłam facetowi z orkiestry.?ebym tylko nie zapomniała ich uprzedzić...
_________________
Pozdrawiam Cię Gość!


 
 
Mario 

Dołączył: 13 Wrz 2005
Posty: 25
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Paź 11, 2005 10:47 pm   

Nie bardzo podobają mi się polskie utwory z lat 80 typu " Czarny Alibaba" A tak naprawdę to wykasowałbym 50% repertuaru zespołów weselnych. Nie wiem dlaczego ale zespoły weselne upodobały sobie piosenki, których nigdzie w radiu czy w telewizji się nie usłyszy. Może są łatwe do zaśpiewania a zespołom weselnym brak umiejętności. Ponadto wiele fajnych utworów które wciągają do swojego repertuary zespoły weselne wykonywane są w ten sam sposób "na jedno kopyto".
 
 
Dan 


Dołączył: 08 Paź 2005
Posty: 11
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Paź 19, 2005 7:24 pm   Re: u mnie na weselu nie będzie !

Jelonek napisał/a:
dla mnie kawałek ( bleeeeeeeeeeeeee) Windą do nieba
koooooooszmmmar


Podzielam! Ten utwór jest depresyjny!!!!!

Natomiast takie utwory jak "Czarny Alibaba"... choć na codzień reagowałbym na nie zapewne wysypką, to na weselu mi nie przeszkadzają. Przy takiej muzyce wiele osób lubi tańczyć. A przeciez o to chodzi by orkiestra grała takie utwory, które nie tylko ładnie "brzmią", ale i takie które porywają do tańca (no cóż może nie do klasycznego, ale zawsze tańca :D )
_________________
Pozdrawiam!
 
 
Alma_ 


Dołączyła: 03 Paź 2005
Posty: 3531
Skąd: z całkiem bliska
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Pią Gru 02, 2005 10:19 pm   

U mnie nie będzie żadnej muzyki disco-polo-podobnej (w tym Krawczya i tych klimatów).
Jestem zażenowana, jak coś takiego słyszę, nawet w klimacie weselnym :roll:
_________________
chez alma |
 
 
Kasiawka 
Żonomama


Wiek: 45
Dołączyła: 17 Lut 2005
Posty: 1150
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Gru 05, 2005 9:35 am   

Alma Krawczyk według mnie nie gra disco polo- może kiedyś, , np. jego płyta nagrana z goranem lub następne są super i zapewniam Cię, ze to disco polo nie jest.

kiedys w jego repertuarze był takie utwory, ale sam mówi, ze teraz się raczej od tego odcina, a discoi polo było przejściowym momentem.
_________________

Kasiawka szczęśliwa żona swojego męża
 
 
 
Alma_ 


Dołączyła: 03 Paź 2005
Posty: 3531
Skąd: z całkiem bliska
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Pon Gru 05, 2005 9:39 am   

Masz rację Kasiu, wiem, że coś tam zmienił w repertuarze, ale mnie się zawsze będzie kojarzył z disco polo i reaguję na niego alergicznie :?
_________________
chez alma |
 
 
dzarusia 


Wiek: 41
Dołączyła: 05 Sie 2006
Posty: 336
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Paź 31, 2006 6:51 pm   

a ja przyznam sie bez bicia, iz lubie czasami posluchac disco polo i wiem, ze kilka piosenek sama doloze, a i na inne propozycje sie zgodze :mrgreen:
pewne piosenki przywoluja cudne wspomnienia sprzed lat ....
_________________
Buziaczki dla Ciebie Gość




Moje przygotowania :) http://forum.wesele-lodz.pl/viewtopic.php?t=17528
 
 
 
FifthAvenue 


Wiek: 46
Dołączyła: 23 Lut 2006
Posty: 1028
Skąd: Lodz
Wysłany: Wto Paź 31, 2006 7:17 pm   

Odrzuca mnie na sama mysl o disco polo i z pewnoscia takiej muzyki bedzyie u mnie na zeselu najmniej, jesli w ogole zagosci.
Ciagle utrzymuje, ze da sie zrobic DOBRA zabawe bez koniecznosci popadania w styl hmmm.... biesiadny... tak to chyba sie politycznie poprawnie okresla.
_________________
DON'T HATE ME BECAUSE I'M BEAUTIFUL.HATE ME BECAUSE YOUR MAN THINKS I AM !


[/url]
 
 
dzarusia 


Wiek: 41
Dołączyła: 05 Sie 2006
Posty: 336
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Paź 31, 2006 7:23 pm   

chcialam tylko dodac, ze nie bede miala wesela w jednym stylu tzn tak planuje ... chce dla kazdego cos dobrego :wink:
_________________
Buziaczki dla Ciebie Gość




Moje przygotowania :) http://forum.wesele-lodz.pl/viewtopic.php?t=17528
 
 
 
Edi 

Wiek: 40
Dołączyła: 24 Cze 2005
Posty: 430
Skąd: sprzed komputera
Wysłany: Wto Paź 31, 2006 8:19 pm   

A u nas na weselu było wszystkiego po trochu, disco polo tez. I musze przyznać, że goście najlepiej się przy tym bawili. Nikt nie czuł się zażenowany bo niby dlaczego? :roll:

Nie chciałam natomiast pod żadnym pozorem "Windą do nieba" i żadnych innych melancholijnych utworów.
_________________
Ja chce powtórki z 23 września 2006 !! !

 
 
FifthAvenue 


Wiek: 46
Dołączyła: 23 Lut 2006
Posty: 1028
Skąd: Lodz
Wysłany: Wto Paź 31, 2006 8:21 pm   

Oooooo... "Windy" to ja tez bym nie chciala. W planach jej nie ma, ale nie moge przewidziec szalonych pomyslow na dedykacje, kto wie co pomyslowy wujo lub ciocia zechca komus zadedykowac, jesli zechca....
_________________
DON'T HATE ME BECAUSE I'M BEAUTIFUL.HATE ME BECAUSE YOUR MAN THINKS I AM !


[/url]
 
 
Kropek 

Dołączyła: 23 Paź 2006
Posty: 80
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Gru 02, 2006 8:07 pm   

Disco polo mowimy NIE ;-)

Mam nadzieje, ze zaden wujek nie wpadnie na jakies "ciekawy" pomysl z dedykacja ;-)
_________________


[/url]
 
 
*lmyszka 
Moderator
EL jak elmyszka :P


Wiek: 40
Dołączyła: 26 Lis 2006
Posty: 2328
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Gru 02, 2006 9:28 pm   

Słuchajcie ale ściema !! !

Jak wy sobie wyobrażacie wesle bez disco polo, nie myślcie tylko o osbie ale też o innych,
ja na codziń nie słucham takiej muzyki ale wesele to inny klimat. Wasze ciotki, wujki i inni napewno będą się przy tm dobrze bawić, wiem że trendi jest mówić o disco polo źle ale wesle to inna bajka :P

U mnie DISCO POLO będzie mimo że tej muzyki nie lubie ale weslee rządzi się innymi zasadami !! !!!

DOBRA ZABAWA
NAJWA?NIEJSZA
_________________
 
 
 
FifthAvenue 


Wiek: 46
Dołączyła: 23 Lut 2006
Posty: 1028
Skąd: Lodz
Wysłany: Sob Gru 02, 2006 9:47 pm   

lmyszka napisał/a:
Słuchajcie ale ściema !! !

Jak wy sobie wyobrażacie wesle bez disco polo


ja sobie wyobrazam :-0 To raczej wizja wesela Z disco polo jakos nie chce do mnie dotrzec... MOJEGO wesela :-) Inni niech sobie puszczaja co im sie tylko podoba !



lmyszka napisał/a:
U mnie DISCO POLO będzie mimo że tej muzyki nie lubie


Jesli tylko bedziesz sie dobrze bawic, to nie ma zadnego problemu :-) Kazdy wybiera to co lubi i to, co wedlug niego spodoba sie jego gosciom.
_________________
DON'T HATE ME BECAUSE I'M BEAUTIFUL.HATE ME BECAUSE YOUR MAN THINKS I AM !


[/url]
 
 
*lmyszka 
Moderator
EL jak elmyszka :P


Wiek: 40
Dołączyła: 26 Lis 2006
Posty: 2328
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Gru 02, 2006 9:54 pm   

no i właśnie o to chodzi :)
_________________
 
 
 
misimisia 

Wiek: 39
Dołączyła: 16 Paź 2006
Posty: 93
Skąd: polska
Wysłany: Pon Gru 04, 2006 10:14 am   

lmyszka napisał/a:
Słuchajcie ale ściema !! !

Jak wy sobie wyobrażacie wesle bez disco polo, nie myślcie tylko o osbie ale też o innych,
ja na codziń nie słucham takiej muzyki ale wesele to inny klimat. Wasze ciotki, wujki i inni napewno będą się przy tm dobrze bawić, wiem że trendi jest mówić o disco polo źle ale wesle to inna bajka :P

U mnie DISCO POLO będzie mimo że tej muzyki nie lubie ale weslee rządzi się innymi zasadami !! !!!

DOBRA ZABAWA
NAJWA?NIEJSZA


Jestem tego samego zdania !! :D
 
 
 
Alma_ 


Dołączyła: 03 Paź 2005
Posty: 3531
Skąd: z całkiem bliska
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Pon Gru 04, 2006 10:55 am   

lmyszka napisał/a:
Słuchajcie ale ściema !! !

Jak wy sobie wyobrażacie wesle bez disco polo

Normalnie - będzie inna muzyka.
To jakieś obowiązujące prawo jest z tym DP? :?
_________________
chez alma |
 
 
Filomena 

Dołączyła: 31 Sie 2004
Posty: 365
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Gru 04, 2006 1:03 pm   

U mnie nie było, a goście nie narzekali 8) .

Co do tych radosnych zabaw przy DP - jak się jest na weselu, to w dobrym tonie jest nie chodzić z obrażoną miną, tylko się bawić. Ja DP nie trawię, ale skoro orkiestra na weselu mnie tym raczy, to nie chcę robić przykrości Państwu Młodym i uczestniczę w zabawie. Zresztą na weselach tolerancja rośnie :wink: .

A tak w ogóle to skąd wiadomo, że przy ambitniejszej muzyce wujowie i ciotki by się nie bawili. Może jednak nie doceniamy pokolenia rodziców...

To zupełnie jak z ramówką TV - ktoś w radzie programowej myśli, że naród nie dorósł do ambitniejszej oferty, więc na okrągło emituje kulturę masową. A może naród chciałby troche teatru, kina europejskiego, lepszej muzyki, ale mu się nie daje. Tak samo z grupami focusowymi w testach reklam - Dosia wszystko upierze, nawet zciuchrane zwierze, Dosia mym przyjacielem, tanim nawet w niedzielę :wstyd: .
 
 
Myway 


Dołączyła: 25 Wrz 2006
Posty: 38
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Gru 04, 2006 2:33 pm   

Disco polo i Ich Troje mówimy: NIE!!
 
 
Agnieszka19 


Dołączyła: 27 Paź 2006
Posty: 1715
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Gru 04, 2006 3:01 pm   

misimisia napisał/a:
lmyszka napisał/a:
Słuchajcie ale ściema !! !

Jak wy sobie wyobrażacie wesle bez disco polo, nie myślcie tylko o osbie ale też o innych,
ja na codziń nie słucham takiej muzyki ale wesele to inny klimat. Wasze ciotki, wujki i inni napewno będą się przy tm dobrze bawić, wiem że trendi jest mówić o disco polo źle ale wesle to inna bajka :P

U mnie DISCO POLO będzie mimo że tej muzyki nie lubie ale weslee rządzi się innymi zasadami !! !!!

DOBRA ZABAWA
NAJWA?NIEJSZA


Jestem tego samego zdania !! :D

Ja zdecydowanie zgadzam się z dziewczynami :)
_________________


Nasz dzień 26.04.2008
 
 
 
Lucky 

Wiek: 41
Dołączyła: 07 Lis 2005
Posty: 748
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Gru 04, 2006 10:45 pm   

Filomena napisał/a:
Dosia wszystko upierze, nawet zciuchrane zwierze, Dosia mym przyjacielem, tanim nawet w niedzielę :wstyd: .


:hahaha: :hahaha: :hahaha:
Fil skąd ty to wzięłaś :rotfl: :rotfl:

U mnie DP też nie będzie a przynajmniej nieplanowane :niepewny:
Nie rozumiem dlaczego utarł sie tutaj jakiś schemat udanego wesela :?
I naprawde jest cała masa świetnych kawałków do tańczenia i nie koniecznie brzmiąca jak DP, patrz lata 70-te :lol:

I zgadzam sie z Edi "Windy do nieba" i "Złotego krążka" bym nie przeżyła 8)
 
 
FifthAvenue 


Wiek: 46
Dołączyła: 23 Lut 2006
Posty: 1028
Skąd: Lodz
Wysłany: Wto Gru 05, 2006 3:13 pm   

O "Złotym krążku" zapomniałam w ogóle !! !!! Ale tez nienawidze z calego serca :-D Cos okropnego
_________________
DON'T HATE ME BECAUSE I'M BEAUTIFUL.HATE ME BECAUSE YOUR MAN THINKS I AM !


[/url]
 
 
narzeczona 
Firma

Wiek: 44
Dołączyła: 12 Lis 2006
Posty: 18
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Gru 05, 2006 5:26 pm   

Ale się ludziska uparliście na to DP. A przecież bywają bardziej tandetne piosenki niż szalona (przy której zawsze jest olbrzymia frekwencja na parkiecie). Jeszcze niedawno sporo osób wypowiadało sie w superlatywach o piosence "?ono moja, serce moje" a to też jest disco polo - już dawno spiewał to zespół Contra. Nowe disco polo bardziej wchodzi w taneczny dance niż w dawniejszą tandetę. I nie można całego DP wrzucać do jednego worka, bo tu też sie trafiają niezłe piosenki.

I jeszcze dodam, że "Złoty krążek" wraca do łask. Masa ludzi na weselu o to prosi.

Poza tym ważna też jest aranżacja utworu. Nawet kiepska piosenka świetnie zagrana może być hitem.
Ostatnio zmieniony przez narzeczona Wto Gru 05, 2006 5:29 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
*lmyszka 
Moderator
EL jak elmyszka :P


Wiek: 40
Dołączyła: 26 Lis 2006
Posty: 2328
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Gru 05, 2006 5:58 pm   

Narzeczona dokładnie tak samo myślę jak ty :)
Dp odpowiednio zagrane a w moim przypadku przez TIME jest naprawdę spoko, szczególnie że na wesele powinna być zróżnicowana muzyka - Dla każdego coś dobrego :)
Ważne żeby była dobra zabawa !! !! :D
_________________
 
 
 
Filomena 

Dołączyła: 31 Sie 2004
Posty: 365
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Gru 05, 2006 6:25 pm   

Lucky napisał/a:
Filomena napisał/a:
Dosia wszystko upierze, nawet zciuchrane zwierze, Dosia mym przyjacielem, tanim nawet w niedzielę :wstyd: .


:hahaha: :hahaha: :hahaha:
Fil skąd ty to wzięłaś :rotfl: :rotfl:



Czasem mnie tak cisnie na poezję i wtedy tworzę :twisted: .
 
 
Alma_ 


Dołączyła: 03 Paź 2005
Posty: 3531
Skąd: z całkiem bliska
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Wto Gru 05, 2006 6:45 pm   

Fil, to po prostu nie po chrześcijańsku marnować TAKI talent.
Zdecydowanie powinnaś tworzyć pełnoetatowo :roll:
_________________
chez alma |
 
 
Filomena 

Dołączyła: 31 Sie 2004
Posty: 365
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Gru 05, 2006 6:52 pm   

Kiedyś na rejsie próbowałam zrobić wieczór poezji, to protestowali. Nie wiem dlaczego :roll: :roll: .

Rumpel w prawo, rumpel w lewo - jacht nam zbacza wprost na drzewo.

Może się jednak zatrudnię w agencji reklamowej, albo co...


Znowu krzywię temat - proszę moderatorkę o baty :hyhy: .
 
 
szczako 

Wiek: 44
Dołączyła: 11 Lis 2005
Posty: 2216
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Gru 05, 2006 7:02 pm   

prosisz - masz :bacik:
_________________
 
 
Filomena 

Dołączyła: 31 Sie 2004
Posty: 365
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Gru 05, 2006 7:11 pm   

Auuuuu, ile brutalności i przemocy.

A wracając do tematu - ja przed rozmową z DJ spytałam częśc gości, czy są jakieś "kawałki", które ranią im uszy - listę absolutnie niedopuszczalnych przekazałam DJ - przy niektórych zakazanych piosenkach bardzo się dziwił.

Ja wykluczyłam DP, Ozone, Iwana i Delfina (wieeeelkie zdziwienie) i pare innych.

Przy czym zaznaczam, że na imprezach mogę się w ramach postmoderny i puszczania oka do kultury masowej bawić nawet przy pieśni Ten kraj jest nasz i wasz, nie damy bić się w twarz...
 
 
sauvignon_blanc 


Wiek: 40
Dołączyła: 09 Sty 2007
Posty: 155
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sty 30, 2007 12:56 am   

Ja natomiast poza kilkoma w/w piosenkami typu "Złoty krążek" itp, absolutnie nie mogę zdzierżyć "Cudownych rodziców mam"-ło matko czy każdy to musi mieć? (pytanie retoryczne :twisted: )
Jest tyle pięknych sposobów na podziękowanie rodzicom-ale czemu tym, no pytam czemu :mur:
_________________
Szczęśliwa mężatka.
 
 
*lmyszka 
Moderator
EL jak elmyszka :P


Wiek: 40
Dołączyła: 26 Lis 2006
Posty: 2328
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sty 30, 2007 8:33 am   

odpowiadam:
Bo jest to piękna, wzruszająca piosenka, która pięknie oddaje to co bym chciała im powiedzieć ...
_________________
 
 
 
narzeczona 
Firma

Wiek: 44
Dołączyła: 12 Lis 2006
Posty: 18
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lut 05, 2007 11:46 pm   

A ja tylko dodam, że ładniejszej jeszcze nie napisano na te okazje :)
 
 
sauvignon_blanc 


Wiek: 40
Dołączyła: 09 Sty 2007
Posty: 155
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lut 06, 2007 12:07 am   

Dziewczyny dlatego napisałam że to pytanie retoryczne bo wiedziałam że się na mnie baty posypią :bacik: :)
Napisałam tylko czego u mnie nie będzie.
_________________
Szczęśliwa mężatka.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl