Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
u mnie na weselu nie będzie !
Autor Wiadomość
Karolina1984 

Wiek: 39
Dołączyła: 21 Wrz 2011
Posty: 553
Skąd: Konstantynów
Wysłany: Wto Mar 20, 2012 11:00 pm   

Mi nie przeszkadza disco-polo czy piosenki typu Hej, sokoły.

Nie znoszę za to wszelkich- Nie mogę ci wiele dać, Jolka, Jolka....... te klimaty wywołują we mnie białą gorączkę
_________________
 
 
szpilka86 


Dołączyła: 13 Paź 2011
Posty: 295
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Mar 21, 2012 9:16 am   

disco polo na weselu? tak, ale bez przesady :) każdy lubi się powygłupiać, przy takiej muzyce, ale niech to będzie 1-2 piosenki na 10 :P

czego u mnie na weselu nie będzie?? zabaw typu - przekładanie banana przez nogawkę spodni u mężczyzn :) jakoś mnie to nie kręci :?
_________________
 
 
ewa.krzys 


Dołączyła: 17 Lut 2011
Posty: 2643
Skąd: z niedaleka
Wysłany: Sro Mar 21, 2012 9:50 am   

szpilka86 napisał/a:
zabaw typu - przekładanie banana przez nogawkę spodni u mężczyzn
tak samo jak: tańca na "rurze" czy innych, moim zdaniem, niesmacznych zabaw, a także zbierania na wózek.
_________________


 
 
Gahanova 


Wiek: 39
Dołączyła: 05 Lut 2012
Posty: 454
Skąd: Miasto mostow
Wysłany: Nie Mar 25, 2012 8:28 pm   

U mnie na weselu nie bedzie disco polo ani w ogole polskiej muzyki. No, moze troszke. ;)
Moj zespol w ogole disco polo nie gra, co od razu zastrzegaja, a ja przy naszym mieszanym weselu i tak bym sie na to nie zgodzila. No i wiadomo, ze u nas najlepiej byloby miec miedzynarodowe przeboje zeby kazdy znal i chcial sie bawic. :-)
_________________

Moje slubne perypetie
 
 
*Asiek 
Moderator
Czarownica vel Anioł


Dołączyła: 05 Sty 2004
Posty: 2217
Skąd: Kiedyś Łódź
Wysłany: Nie Mar 25, 2012 10:42 pm   

Gahanova napisał/a:
a ja przy naszym mieszanym weselu i tak bym sie na to nie zgodzila.

Zapytam z ciekawości - a dlaczego nie? ;)
Gdybyś podała jako argument, że nie lubisz takiej muzyki to bym zrozumiała, ale jako argument, że mieszane wesele? No i? Niemcy akurat traktują taką muzę bardzo na luzie (bez względu na to w jakim są wieku i czego słuchają na codzień), wystarczy w każdy weekend zobaczyć jakie szlagiery i imprezy lecą w głównych programach tv i jak ludzie świetnie się przy nich bawią bez spianania się (jak często w Polsce) - że to obciach i nie wypada.
_________________
Ostatnio zmieniony przez Asiek Nie Mar 25, 2012 10:46 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Gahanova 


Wiek: 39
Dołączyła: 05 Lut 2012
Posty: 454
Skąd: Miasto mostow
Wysłany: Pon Mar 26, 2012 12:12 am   

Asiek, szlagiery szlagierami, ale oni raczej niezbyt dobrze reaguja na polska muzyke. Oni w ogole malo zabawowi. A swoja droga nie podoba mi sie, to fakt.
_________________

Moje slubne perypetie
 
 
szpilka86 


Dołączyła: 13 Paź 2011
Posty: 295
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Mar 26, 2012 11:59 am   

ewa.krzys napisał/a:
zbierania na wózek
byłam na jednym weselu, gdzie było zbieranie na wózek - żenada, było mało chętnych bo przecież mało kto bierze na wesele pieniądze :/
_________________
 
 
madzik_86 

Wiek: 38
Dołączyła: 28 Lip 2009
Posty: 662
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Mar 26, 2012 12:51 pm   

szpilka86, to chyba trochę zależy od regionów Polski :) u nas np tylko rodzina męża pochodząca z małej miejscowości za Opocznem wiedziała o co chodzi i ochoczo dawali pieniążki, a moja rodzina głównie z Łodzi i kilka osób z Warszawy kompletnie nie wiedziała o co kaman :D no cóż zbieranie było ze względu właśnie na rodzinę mojej teściowej :) u naszej przyjaciółki, której mąż pochodzi z tych samych okolic co moja teściowa zabawa wypaliła :)
_________________
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl