Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
u mnie na weselu nie będzie !
Autor Wiadomość
madzia8181 


Wiek: 42
Dołączyła: 05 Paź 2006
Posty: 701
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lut 06, 2007 11:31 am   

lmyszka napisał/a:
odpowiadam:
Bo jest to piękna, wzruszająca piosenka, która pięknie oddaje to co bym chciała im powiedzieć ...


dokladne!
nie mam nic przeciwko tej piosence!
jak slysze ją ta bez okazji łzy cisna mi sie do oczu jak mysle o moich rodzicach a jak zagraja mi ją na weselu to chyba płakac będziemy wszyscy ;)
_________________
 
 
 
karolina 

Wiek: 39
Dołączyła: 27 Sie 2006
Posty: 140
Skąd: śląsk
Wysłany: Nie Lut 11, 2007 1:12 pm   

U nas tez NAPEWNO NIE BEDZIE piosenki pt.:"Cudownych rodzicow mam" bo nie cierpie tej piesni dlatego,ze jest za bardzo oklepana a pzoa tym jakos nie pasuje do moich relacjii z rodzicami w ciagu ostatnich lat :-?
Teraz ciagle mysle nad tym- jaki utwor wybrac na podziekowanie dla rodzicow!! Dziewczyny doradzcie cos!!
_________________


13.09.2008 :D
Ostatnio zmieniony przez karolina Nie Lut 11, 2007 1:13 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
=MiLi= 


Wiek: 37
Dołączyła: 23 Sty 2007
Posty: 897
Skąd: Rtk, ale z Bałut
Wysłany: Sro Lut 14, 2007 1:14 pm   

sauvignon_blanc napisał/a:
"Cudownych rodziców mam"


Obowiązkowo będzie na moim weselu :) Zawsze wiedziałam, że będę ją miała :)

Na bank nie będzie u mnie Budki Suflera, a zwłaszcza kawałka Bal wszystkich świętych bleeeh
_________________
 
 
*lmyszka 
Moderator
EL jak elmyszka :P


Wiek: 40
Dołączyła: 26 Lis 2006
Posty: 2328
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lut 14, 2007 6:58 pm   

Budka suflera a bleeeeeeeee, może same piosenki niektóre oczywiście bym przeżyła ale głos wokalisty a niee e :)
_________________
 
 
 
agnienia 

Wiek: 39
Dołączyła: 03 Sty 2007
Posty: 66
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lut 14, 2007 8:08 pm   

UUuu...ja tez nie lube Budki Suflera...;/ a poza tym, u mnie nie będzię tzw. pewnych pisenek rocka...bo kiedyś widzialam, wesele, jak zespół grał "wechikuł czasu" dzemu..i goście (szczególnie Ci wiekowsi:)no cóż, nie bardzo wiedzieli, jak to sie robi :wink:
 
 
 
Magdalena:) 

Wiek: 36
Dołączyła: 04 Paź 2006
Posty: 26
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lut 15, 2007 1:45 pm   

Budki Suflera na pewno i u mnie nie będzie, nie cierpie ich grrrrrrrrrrrrrrrrrrrr
_________________
 
 
fiona83 

Dołączyła: 19 Kwi 2006
Posty: 2952
Skąd: skądinąd
Wysłany: Czw Lut 15, 2007 2:23 pm   

Budka Suflera - nie przepadam. Ale.
Większość pokolenia moich rodziców jest wychowana na twórczości tego zespołu, dlatego sądzę że kilka utworów się pojawi.

Nie jest to dla mnie tragedia życiowa :lol:
 
 
=MiLi= 


Wiek: 37
Dołączyła: 23 Sty 2007
Posty: 897
Skąd: Rtk, ale z Bałut
Wysłany: Sob Lut 17, 2007 4:00 pm   

Agnieszka19 napisał/a:
misimisia napisał/a:
lmyszka napisał/a:
Słuchajcie ale ściema !! !

Jak wy sobie wyobrażacie wesle bez disco polo, nie myślcie tylko o osbie ale też o innych,
ja na codziń nie słucham takiej muzyki ale wesele to inny klimat. Wasze ciotki, wujki i inni napewno będą się przy tm dobrze bawić, wiem że trendi jest mówić o disco polo źle ale wesle to inna bajka :P

U mnie DISCO POLO będzie mimo że tej muzyki nie lubie ale weslee rządzi się innymi zasadami !! !!!

DOBRA ZABAWA
NAJWA?NIEJSZA


Jestem tego samego zdania !! :D

Ja zdecydowanie zgadzam się z dziewczynami :)



Ja również, podpisuję się rękami i nogami :D disco polo na weselu oboiwązkowo :)
_________________
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Lut 24, 2007 12:45 pm   

karolina napisał/a:
Teraz ciagle mysle nad tym- jaki utwor wybrac na podziekowanie dla rodzicow!! Dziewczyny doradzcie cos!!

Zajrzyj do wątku dla rodziców :)
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
Ostatnio zmieniony przez kryszka Sob Lut 24, 2007 12:55 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
soseczka 

Dołączyła: 07 Lis 2006
Posty: 164
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lut 27, 2007 7:33 pm   

ja tez koniecznie musze miec piosenkę "cudownyh rodzicow mam" to przepiekna piosenka na ktora zapewne rodzice bede czekali z niecierpliwoscia.piekny moment do podziekowania im za cale zycie.. ale jesli ktos nie lubi tej piosenki i moze ja zastapic inna przepiekna piosenka ktora znaczy wiele dla rodzicow i samych młodych to jeszcze lepiej :)
_________________
...:::21.07.07:::...

.. :::GDYBY NIE TY.....
 
 
 
usmieszek 

Dołączyła: 28 Lut 2007
Posty: 21
Skąd: Miasteczko
Wysłany: Wto Mar 06, 2007 3:01 pm   

nie rozumiem, dlaczego prawie wszyscy uczepiliscie sie tak tego disco polo.. ja sadze, wywnioskowalam to z obserwacji wielu wesel i dyskotek, ze mimo wszytsko ludzie, czy to mlodziez, czy to starsi, wszyscy najlepiej bawia sie przy disco polo. moim zdaniem jest to taka muzyka, ktora podrywa do tanca bez wzgleduu na to, w jakim kto jest wieku. ja np. chcialabym, zeby na weselu bylo malo utworow zespolu KOMBii...

[ Dodano: Wto Mar 06, 2007 3:04 pm ]
a tym bardziej na weselu powinny byc utwory diso polo, gdzy moim zdaniem jest to muzyka, do ktorej tanczy sie bardzo dobrze i wszyscy sie dobrze bawia... nie nawidze budki suflera rowniez
 
 
Tatooska 


Wiek: 40
Dołączyła: 27 Cze 2007
Posty: 3
Skąd: Łodz
Wysłany: Sro Cze 27, 2007 4:46 pm   

=MiLi= napisał/a:
Agnieszka19 napisał/a:
misimisia napisał/a:
lmyszka napisał/a:
Słuchajcie ale ściema !! !

Jak wy sobie wyobrażacie wesle bez disco polo, nie myślcie tylko o osbie ale też o innych,
ja na codziń nie słucham takiej muzyki ale wesele to inny klimat. Wasze ciotki, wujki i inni napewno będą się przy tm dobrze bawić, wiem że trendi jest mówić o disco polo źle ale wesle to inna bajka :P

U mnie DISCO POLO będzie mimo że tej muzyki nie lubie ale weslee rządzi się innymi zasadami !! !!!

DOBRA ZABAWA
NAJWA?NIEJSZA


Jestem tego samego zdania !! :D

Ja zdecydowanie zgadzam się z dziewczynami :)



Ja również, podpisuję się rękami i nogami :D disco polo na weselu oboiwązkowo :)


Ja tez uwazam ze to obowiazkowe!!! Jedyne co nie bedziemy miec albo chociaz w skroconej wersjii to SOKOLY gdyz moj narzeczony jest na to uczulony:( a szkoda bo przy tym jest fajna zabawa...
_________________
 
 
Maverick 


Wiek: 37
Dołączyła: 02 Kwi 2007
Posty: 246
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lip 03, 2007 9:51 pm   

Ludzie wstydzą się przyznać, że dobrze bawią się przy disco polo.
Ja osobiście takiej muzyki nie słucham, ale nie da się ukryć, że to właśnie przy niej człowiek się najlepiej bawi. I nie trzeba być babcią, ciocią czy wujkiem :D Jeżeli ludzie nie chcą tańczyć (nie mówię to konkretnie o weselu) puszcza sie "Szaloną" albo coś tego typu i od razu parkiet się zapełnia :) I zazwyczaj wtedy wychodzi na jaw, że mimo tego że nikt tego nie słucha, to wszyscy znają tekst na pamięć :razz:
_________________
 
 
EwaM 


Wiek: 41
Dołączyła: 30 Lip 2007
Posty: 2535
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lut 04, 2008 9:08 pm   

Właśnie niechcący założyłam nowy wątek o tej tematyce i zostałam pogoniona przez Michelle, więc pokornie wycofuję się tutaj. :oops:

Chorobliwie nie znoszę piosenki Jesteś szalona! Normalnie wybitnie działa mi na nerwy. Zniosę wszelkie Małe, białe misie, a nawet Majteczki w kropeczki, ale Szalonej nie wiem czemu, znieść nie mogę A jak jeszcze sobie pomyślę, że ktoś mi to może zadedykować jako utwór dla Panny Młodej, to aż mnie ciarki przechodzą Brrr.

Szczęśliwie, mój zespół ma podobne odczucia co do tej piosenki i ucieszyli się, że wreszcie będą mieć wymówkę, żeby odmówić jej zagrania.

Disco Polo - absolutnie nie! Nie lubię, nie słucham, bolą mnie od tego uszy i wbrew temu co mówi mnóstwo osób (choćby i na tym forum) naprawdę nie lubię i nie umię się przy tym bawić. :sick: Oczywiście prawdopodobnie na weselu nie uniknie się kilku kawałków DP, ale ich ilość można zminimalizować i tak u mnie będzie. W zamian goście mogą otrzymać stare piosenki, które nie są disco polo, choćby i Alibabę, Radość o poranku, czy Bal Arlekina.

Za Budką Suflera nie przepadam, ale mój tata bardzo lubi ich piosenki, więc ze względu na niego nauczyłam się ich słuchać i doceniać ich muzykę. Na pewno będzie.
 
 
Tissaia 
pani stara*


Wiek: 38
Dołączyła: 14 Kwi 2008
Posty: 536
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Kwi 26, 2008 9:03 pm   

Dołączam się do tych, które nie chcą "Windy". Przede wszystkim nie wyobrażam sobie puszczać u siebie na weselu utworu o małżeństwie z rozsądku i załamanej pannie młodej. Co do muzyki weselnej, wiadomo, że musi być taneczna, czyli zabawowa, ale jest sporo utworów, także polskich, które są dobre do tańczenia i niekoniecznie jest to "Jesteś szalona". Po prostu pewnych ekstremalnych obciachów nie puszczę, niezależnie od tego, ilu wujków to uwielbia. Natomiast reszta to kwestia negocjacji: nie mam nic przeciwko Budce Suflera, "Zawsze tam gdzie ty" czy Maryli Rodowicz.

Zresztą - pewnie dopiero przy wyborze zespołu będzie czas na takie zastanawianie się :)
Chociaż swoją drogą też słuszna uwaga, zastanowić się zawczasu, czego się nie chce.
_________________
*Mój wieczór panieński, etap szaleństw w klubie, przyplątuje się jakiś facet i zwraca do mojej zamężnej już wtedy koleżanki:
-To ty jesteś ta panna młoda?
Koleżanka:
-Nie, ja jestem już pani stara...

Mission accomplished 06.06.09. :)
 
 
marta_s3 

Wiek: 41
Dołączyła: 08 Gru 2007
Posty: 185
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Kwi 27, 2008 2:56 pm   

ja równiez nie cierpię mzyki dosco polo ale wiem, że u mnie i mojego M w rodzinie ludzie świetnie się bawia przy tego typu muzyce. Ustalilismy więc iz będziemy mieli troche disco polo na weselu ale nie za dużo. Natomiast jeśli ktoś z gości podejdzie do orkiestry i poprosi o jakiś utwór to mają zagrać to co gość chce bez względu na to czy nam się ten utwór podoba czy nie. Przeciez chodzi o to aby goście bawili się rewelacyjnie.
 
 
 
ava 


Wiek: 39
Dołączyła: 12 Lut 2008
Posty: 3728
Skąd: Bełchatów/Łódź
Wysłany: Pon Kwi 28, 2008 2:14 pm   

marta_s3 napisał/a:
Przeciez chodzi o to aby goście bawili się rewelacyjnie.


Dokładnie! Nawet mówi się, że ślub jest dla młodej pary, ale wesele dla gości. Dlatego my raczej nie będziemy zakazywać zespołowi śpiewania jakichś konkretnych piosenek, bo może się okazać, że połowa gości nie wyobraża sobie wesela bez np. "Hej sokoły" :) , mamy natomiast zamiar przekazać listę kilku piosenek, które na pewno mają być. Z doświadczenia wiem, że zarówno moja jak i rodzina S. najlepiej bawią się przy pomieszanej muzyce, tzn. disco polo i klasyka (najczęściej polskiego) pop-rock, i tak też u nas będzie.

Osobiście nie lubię np. "Takie tango" czy "Bal wszystkich świętych" Budki Suflera, ale wiem, że nasi trochę starsi goście bardzo je lubią, więc pewnie te piosenki się pojawią- no ale przecież płakać z tego powodu nie będę :)
_________________
Nasz ślub - 05.09.2009r.

 
 
truskawka_ja 

Dołączyła: 26 Lut 2008
Posty: 781
Skąd: ...
Wysłany: Pon Kwi 28, 2008 2:53 pm   

Nie zarzekam się, że czegoś na pewno nie będzie na moim weselu. Chcę, żeby moi goście dobrze się bawili. A jeśli najlepiej będą się bawić przy disco polo, no.. no to trudno. :)
Wychodzę z założenia, że wesele jest jednak bardziej dla gości niż młodych.
 
 
Amira 


Dołączyła: 14 Kwi 2009
Posty: 403
Skąd: Łódź/Warszawa
Wysłany: Nie Wrz 20, 2009 8:37 pm   

truskawka_ja napisał/a:
no.. no to trudno. :)
Wychodzę z założenia, że wesele jest jednak bardziej dla gości niż młodych.


echh.. jakos trzeba bedzie zcierpiec to beznadziejne disco polo :-?
_________________

 
 
Audiolka 


Wiek: 39
Dołączyła: 25 Kwi 2008
Posty: 2581
Skąd: Uć
Wysłany: Nie Wrz 20, 2009 9:43 pm   

Jak dla mnie przy tym "beznadziejnym" disco polo ludzie się najlepiej bawią. Na weselach przede wszystkim. Mówię oczywiście o starszych utworach typu "Szalona" ,"Sąsiadka"...przypomniał mi się sylwester z zeszłego roku w Warszawie chyba...było kilka zespołów i było fajnie, ale jak wyszedł na scenę BOYS ludzie oszaleli dosłownie.
 
 
Maciek 

Dołączył: 31 Mar 2008
Posty: 14
Skąd: okolice Łodzi
Wysłany: Nie Wrz 27, 2009 7:25 pm   

ja tam nie zdzierżę Krzysztofa Krawczyka i Budki Suflera, natomiast "Cudownych rodziców" to pozycja obowiązkowa, zresztą myślałem nad tym i nie ma lepszej piosenki na tą część wesela

podejrzewam że na swoim i tak nie będę zwracał uwagi co grają bo ponoć i tak człowiek mało wie co się koło niego dzieje :wink:
 
 
sowa.lipcowa 

Dołączyła: 28 Wrz 2009
Posty: 6
Skąd: Polska środkowa :)
Wysłany: Pon Wrz 28, 2009 2:30 pm   

truskawka_ja napisał/a:
Nie zarzekam się, że czegoś na pewno nie będzie na moim weselu. Chcę, żeby moi goście dobrze się bawili. A jeśli najlepiej będą się bawić przy disco polo, no.. no to trudno. :)
Wychodzę z założenia, że wesele jest jednak bardziej dla gości niż młodych.


Trochę tak, ale trochę nie. To jest jedna z nielicznych imprez, na której to Ty jesteś najważniejsza, Twój gust się liczy - zarówno w kwestii dekoracji sali, jak i muzyki.
Wiem, że bywa różnie - w ten weekend byłam właśnie na weselu znajomych, gdzie przez cały czas leciały polskie przeboje najróżniejszej maści. A jak wiadomo, przekrój przez polską muzykę rozrywkową wypada różnie. Ciocie i wujkowie byli zachwyceni :) My - czyli młodsza część gości - nieco mniej.

A tak na poważnie - fajnie jest, jak goście lubią taką muzykę, jak młodzi :) Nam się chyba tak udało, bo mieliśmy właściwie samych gości w naszym wieku, czyli ok 30tki. Dla rodziców była wcześniej część obiadowo-oficjalna. I wyszło naprawdę fajnie. Ale wiem, że dla wielu osób to nie jest opcja.
 
 
Tissaia 
pani stara*


Wiek: 38
Dołączyła: 14 Kwi 2008
Posty: 536
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Wrz 30, 2009 1:57 pm   

Audiolka napisał/a:
Jak dla mnie przy tym "beznadziejnym" disco polo ludzie się najlepiej bawią. Na weselach przede wszystkim. Mówię oczywiście o starszych utworach typu "Szalona" ,"Sąsiadka"...przypomniał mi się sylwester z zeszłego roku w Warszawie chyba...było kilka zespołów i było fajnie, ale jak wyszedł na scenę BOYS ludzie oszaleli dosłownie.


Moja refleksja poweselna jest taka: disco polo tak, z naciskiem na polo, a nie disco. Czyli takie klimaty raczej biesiadne niż dyskotekowe, raczej "Czarne oczy" niż "Cała sala zapier***ala" :D To się zawsze sprawdza, a jak do tego dodać trochę evergreenów zagranicznych (np. "I'm so excited" czy jakieś "Volare"), to robi się naprawdę fajny podkład do tańca. Na własnym weselu przeżyłam nawet Feela, może dlatego, że Next4U wykonywali go cudownie (no ale oni generalnie boskie wokale mają, to nawet różne badziewia ratują :P).

Dla mnie fenomen hitów weselnych to fenomen Kiepskich: nieraz fantastycznie się przy nich bawią osoby o zupełnie odmiennym guście, lubiące np. jazz, heavy metal albo Kasię Kowalską. Ja i mąż jesteśmy tego idealnym przykładem, bo jak przystało na parę starych metalowców, którzy jeżdżą z Blind Guardiana na Metallikę i z Metalliki na Iron Maiden, a na pierwszy taniec wybierają balladę Nightwisha, znamy na pamięć takie kawałki jak "Czarne oczy" i zawsze skaczemy pod sufit przy "Jesteś szalona" oraz "Daj mi tę noc". To jest po prostu inny rodzaj imprezy, z założenia niepoważny i nieco kiczowaty. Muzyka weselna musi być trochę obciachowa, lekka i przyjemna, nie na miejscu byłyby raczej ponure ballady o rozstaniu.

Aha: udało nam się uniknąć "Cudownych rodziców" - zamiast tego zespół zagrał "Dla rodziców" zespołu Cliver (http://www.youtube.com/watch?v=gWfUzn580KE&feature=related)
_________________
*Mój wieczór panieński, etap szaleństw w klubie, przyplątuje się jakiś facet i zwraca do mojej zamężnej już wtedy koleżanki:
-To ty jesteś ta panna młoda?
Koleżanka:
-Nie, ja jestem już pani stara...

Mission accomplished 06.06.09. :)
 
 
darling 


Wiek: 41
Dołączyła: 14 Kwi 2009
Posty: 181
Skąd: lodz
Wysłany: Sro Wrz 30, 2009 3:07 pm   

My również nie słuchamy disco polo, ale na kilku zagranych przez orkiestre kawałkach bawiliśmy się tak samo dobrze jak na koncertach Kazika ;) Wesele to taki szczególny rodzaj imprezy gdzie musi być coś do tańca i do przytulańca - tak, żeby każdy z gości znalazł coś dla siebie i mógł się pobawić. Wiadomo, że każdy lubi co innego, a dobra orkiestra jest od tego, żeby każdy z gości był zadowolony.

Maciek napisał/a:
natomiast "Cudownych rodziców" to pozycja obowiązkowa, zresztą myślałem nad tym i nie ma lepszej piosenki na tą część wesela


A nam tak jak Tissaia udało się uniknąć tej piosenki. I dobrze. Zespół specjalnie dla rodziców nauczył się utworu "Dzieki Wam" zespołu Preludium. Byli zachwyceni.
_________________
 
 
EwaM 


Wiek: 41
Dołączyła: 30 Lip 2007
Posty: 2535
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Paź 08, 2009 10:48 am   

U nas obyło się bez Disco Polo. Nasz zespół tego nie lubi i gra tylko na wyraźne życzenie młodych lub gości. Z naszej strony takiego życzenia nie było więc nie zagrali nawet jednego kawałka. Oczywiście nie obyło się bez kilku bardziej kiczowatych i beznadziejnych utworów typu Kanikuły, ale to już głównie na poprawinach gdzie było sporo dzieci, które miały takie życzenia do orkiestry. Mimo braku DP zabawa była nad wyraz udana, więc dla mnie argument, że ludzie najlepiej się bawią przy DP i bez tego nie ma wesela uważam za nietrafiony.
Większego stresa miałam z Szaloną, której po prostu nie trawię. I błagałam naszego Pana Orkiestrę, żeby do Szalonej nie dopuścił. Był przerażony moją prośbą, bo powiedział, że od kilku lat nie udało im się zagrać wesela bez Szalonej. Zawsze przyczłapał się jakiś gość weselny, który prosił o tą piosenkę i to zazwyczaj z dedykacją dla Młodej. I co on wtedy ma takiemu gościowi powiedzieć. Nie wiem czy nikt nie poprosił, czy zespół ładnie się wykręcił od tej piosenki ale u nas jej NIE BYŁO :smile:
_________________
 
 
truskawka_ja 

Dołączyła: 26 Lut 2008
Posty: 781
Skąd: ...
Wysłany: Czw Paź 08, 2009 10:53 am   

U nas tez obylo sie bez Disco Polo. Goscie bawili sie doskonale - kilka osob wzielo namiary na zespol. :)
 
 
mjmj2010 

Dołączyła: 17 Sie 2009
Posty: 253
Skąd: łódź
Wysłany: Czw Paź 08, 2009 11:10 am   

EwaM, truskawka_ja,
a mogę wiedzieć jakie zespoły miałyście?
 
 
EwaM 


Wiek: 41
Dołączyła: 30 Lip 2007
Posty: 2535
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Paź 08, 2009 11:14 am   

Ja miałam zespół Hazard z sali weselnej Oscar czy Oskar.
_________________
 
 
truskawka_ja 

Dołączyła: 26 Lut 2008
Posty: 781
Skąd: ...
Wysłany: Czw Paź 08, 2009 11:19 am   

U nas gral zespol Cappella :)
 
 
mjmj2010 

Dołączyła: 17 Sie 2009
Posty: 253
Skąd: łódź
Wysłany: Czw Paź 08, 2009 11:22 am   

ehh Capella nie ma wolnego naszego terminu a ten Hazard to tylko przy sali Oscar grają ?
 
 
EwaM 


Wiek: 41
Dołączyła: 30 Lip 2007
Posty: 2535
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Paź 08, 2009 11:28 am   

Nie jestem pewna. My nie mieliśmy wesela na ich sali, ale u nas grali "po znajomości". Wydaje mi się, że grają też poza swoją salą. Przecież nie każdy kto robi wesele w Oskarze chce właśnie ten zespół. Najlepiej zadzwonić i się zapytać.
_________________
 
 
Agnieszka19 


Dołączyła: 27 Paź 2006
Posty: 1715
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Paź 08, 2009 5:29 pm   

Ostatnio bylam na weselu z zespołem Capella i faktycznie DP bardzo malo, co nie było trafione. Bo moim zdaniem utowry typu "czerwony jak cegła" tak średnio nadaja się na wesela. Ludzie sie bawilli bo nie mieli wyjścia, a czy im się podobało... raczej nie bardzo...
_________________


Nasz dzień 26.04.2008
 
 
 
Tissaia 
pani stara*


Wiek: 38
Dołączyła: 14 Kwi 2008
Posty: 536
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Paź 08, 2009 7:39 pm   

Mnie osobiście disco polo aż tak nie przeszkadza. Dużo bardziej razi mnie dance na weselach, bo to nie ten klimat. A poza tym nie wiem, na czym polega wyższość hitów obcojęzycznych nad polskojęzycznymi - przecież teksty są na podobnym poziomie co w "Szalonej", muzyka także.
_________________
*Mój wieczór panieński, etap szaleństw w klubie, przyplątuje się jakiś facet i zwraca do mojej zamężnej już wtedy koleżanki:
-To ty jesteś ta panna młoda?
Koleżanka:
-Nie, ja jestem już pani stara...

Mission accomplished 06.06.09. :)
 
 
Audiolka 


Wiek: 39
Dołączyła: 25 Kwi 2008
Posty: 2581
Skąd: Uć
Wysłany: Czw Paź 08, 2009 7:58 pm   

Tissaia napisał/a:
przecież teksty są na podobnym poziomie co w "Szalonej", muzyka także.

przynajmniej jakiś sens jest...koleżanka mi kiedyś przetłumaczyła Hiszpańska piosenkę-która brzmiała naprawdę super, a w tłumaczeniu chodziło o to ze laska lubi pomidory...hmmm...
Agnieszka19 napisał/a:
Bo moim zdaniem utowry typu "czerwony jak cegła"

mimo całego szacunku dla Dżemu, też myślę ze to nie na wesele jest muzyka.
 
 
madzik_86 

Wiek: 38
Dołączyła: 28 Lip 2009
Posty: 662
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Paź 09, 2009 10:33 pm   

ja nie znoszę piosenki Edyty Bartosiewicz i Krawczyka - "Trudno tak"..po prostu dostaję jakiejś cholery jak ją słyszę..i oczywiście u mnie na weselu jej nie będzie choćby nie wiem co..
nie będzie też Eleni bo moja przyszła teściowa jej nie trawi i ją rozumiem nawet
Ukryta Wiadomość:
Jeśli jesteś *zarejestrowanym użytkownikiem* musisz odpowiedzieć w tym temacie żeby zobaczyć tą wiadomość
--- If you are a *registered user* : you need to post in this topic to see the message ---
no i nie będzie oczywiście "Cudownych rodziców" bo również teściowa nie trawi..a ja lubię i chciałabym żeby było to zagrane ale jeszcze nie wiem jak to załatwimy :D najgorsze że nie wiem jaką inną piosenką to zastąpić..no i nie chcemy piosenki "Windą do nieba" bo nie pasuje do tak pięknego i szczęśliwego dnia :)

a reszta może sobie być ;D polski rock disco polo biesiadne :D
_________________
 
 
Tissaia 
pani stara*


Wiek: 38
Dołączyła: 14 Kwi 2008
Posty: 536
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Paź 17, 2009 8:51 pm   

madzik_86 napisał/a:
ja nie znoszę piosenki Edyty Bartosiewicz i Krawczyka - "Trudno tak"..po prostu dostaję jakiejś cholery jak ją słyszę..i oczywiście u mnie na weselu jej nie będzie choćby nie wiem co..


Ona chyba w ogóle nie jest weselna... ani tekstowo, ani melodyjnie.

Cytat:
no i nie będzie oczywiście "Cudownych rodziców" bo również teściowa nie trawi..a ja lubię i chciałabym żeby było to zagrane ale jeszcze nie wiem jak to załatwimy :D najgorsze że nie wiem jaką inną piosenką to zastąpić..


W wątku "dla rodziców" jest co najmniej kilka fajnych propozycji alternatywnych, polecam.

Cytat:
no i nie chcemy piosenki "Windą do nieba" bo nie pasuje do tak pięknego i szczęśliwego dnia :)


Mnie zastanawia w ogóle fenomen tej piosenki jako weselnej. To jakby grać "Sto lat młodej parze" Kayah i Bregovicia, ten sam sens. Poza paroma frazami reszta kompletnie odwrotny sens niż w zamierzeniu... a już rozwala mnie na atomy, gdy nieraz goście zgodnie wyją "gości tłum coś fałszywie odśpiewa", normalnie scena jak z Monty Pythona. Ale to chyba ten sam fenomen co "Last Christmas" jako ballada tworząca radosny nastrój bożonarodzeniowy w Polsce czy lubiana powszechnie "Luka" Suzanne Vega, która wszystkim kojarzy się jako miła i wesoła piosenka.
_________________
*Mój wieczór panieński, etap szaleństw w klubie, przyplątuje się jakiś facet i zwraca do mojej zamężnej już wtedy koleżanki:
-To ty jesteś ta panna młoda?
Koleżanka:
-Nie, ja jestem już pani stara...

Mission accomplished 06.06.09. :)
 
 
madzik_86 

Wiek: 38
Dołączyła: 28 Lip 2009
Posty: 662
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Paź 17, 2009 11:41 pm   

Tissaia napisał/a:
Ona chyba w ogóle nie jest weselna... ani tekstowo, ani melodyjnie.


może i nie jest ale nie wszyscy to rozumieją :(

Tissaia napisał/a:
W wątku "dla rodziców" jest co najmniej kilka fajnych propozycji alternatywnych, polecam.


przeglądałam i nic jakoś do mnie przemawia..ale mam już pomysł co zrobimy tak więc problemu już nie ma :) ale dziękuję za radę :)

a co do fenomenu niektórych piosenek to mam takie same odczucia jak ty Tissaia, no ale prawda jest taka że nie wszyscy wsłuchują się dokładnie w słowa..ważne że kilka słów się zgadza i melodia fajna
_________________
 
 
olivka_ja
[Usunięty]

Wysłany: Wto Sty 25, 2011 12:29 pm   

chętnie skasowałabym piosenki disco-polo ale tak się nie da bo goście przy nich lubią się bawić, ale zespół dostanie zakaz grania np majteczki w kropeczki, biały miś, bo na te melodie mam alergie
 
 
marciami 
Żona i mama :)


Wiek: 36
Dołączyła: 16 Sty 2010
Posty: 1117
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: Wto Sty 25, 2011 12:45 pm   

olivka_ja napisał/a:
majteczki w kropeczki, biały miś, bo na te melodie mam alergie

ja też.. na szczęście mamy takiego fajnego dj'a, że obędzie się bez takich kawałków, a jestem pewna, że goście będą się bawić ;) szczególnie, że znam ich i wiem, że niekoniecznie bedą płakac za disco polo :D
_________________

 
 
PositiveAga 
PozytywneInspiracje


Wiek: 36
Dołączyła: 21 Cze 2009
Posty: 1844
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sty 25, 2011 12:47 pm   

ojj kaczuszek na pewno nie będzie :twisted:
_________________

Rafałek 09.04.2014 | 3200g | 55cm | 10pkt Apgar
 
 
ppola 
Birdwoman


Wiek: 41
Dołączyła: 05 Wrz 2008
Posty: 2189
Skąd: Kanzas
Wysłany: Wto Sty 25, 2011 12:51 pm   

ja powiedziałam że zdecydowanie ma nie być "Żono Moja" i "Cudownych rodziców mam" nawet jeśli poproszą o to goście, nie zagrali :D . Jedynym ustępstwem na rzecz disco polo była "Szalona"
_________________

Obudź się Gość :D
Ostatnio zmieniony przez ppola Wto Sty 25, 2011 12:52 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Ambrozja 


Dołączyła: 06 Lis 2008
Posty: 1434
Skąd: Katowice
Wysłany: Wto Sty 25, 2011 1:14 pm   

U mnie nie było żadnego disco polo. Ale za to było Cudownych rodziców mam, których nie chciałam. Musiałam iść z pierwszym mężem na jakiś kompromis :wink:
_________________
Kobiety są niewolnicami tylko tych, którzy potrafią je mocno trzymać i dogadzać ich kaprysom - Bolesław Prus
 
 
 
Malena 
dziennikarzynka:)


Wiek: 38
Dołączyła: 12 Maj 2009
Posty: 4130
Skąd: Lódź
Wysłany: Wto Sty 25, 2011 1:50 pm   

ppola napisał/a:
ja powiedziałam że zdecydowanie ma nie być "Żono Moja" i "Cudownych rodziców mam" nawet jeśli poproszą o to goście, nie zagrali . Jedynym ustępstwem na rzecz disco polo była "Szalona"


mam podobny plan:):) I jeszcze absolutnie zgadzam się na "Białego misia" ale w nowoczesnej wersji Tymon & Transistors - polecam!
http://www.youtube.com/watch?v=8Y5RRk0uZrI
ale to juz na jakąs 4 nad ranem:):)

U mnie poza tym DP nie będzie, na jakbym uslyszala "Majteczki w kropeczki", to bym zabila...stawiamy na mieszankę polskich klasykow z muzyką eighties i dodatkiem latino. Bez DP tez moze byc super taneczne i zabawowe wesele:)
 
 
 
marciami 
Żona i mama :)


Wiek: 36
Dołączyła: 16 Sty 2010
Posty: 1117
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: Wto Sty 25, 2011 5:24 pm   

Malena napisał/a:
Bez DP tez moze byc super taneczne i zabawowe wesele:)


Dokladnie!

U mnie też nie będzie "Cudownych rodzicow mam" :D Rodzice sobie nie życzą :D
_________________

 
 
Bian 


Wiek: 37
Dołączyła: 04 Maj 2010
Posty: 938
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sty 25, 2011 6:32 pm   

U nas nie było disco polo, piosenek biesiadnych i "cudownych rodziców mam" na taniec z rodzicami. Mimo to ludzie się bawili, a niektórzy aż sami się sobie dziwili, że bez DP czy biesiadnych może być taka impreza weselna :) ale w sumie czego mogli się spodziewać jak pod kościół zajechaliśmy przy AC/DC :P
_________________

 
 
martyna piotr. 

Dołączyła: 09 Paź 2011
Posty: 13
Skąd: łódź
Wysłany: Nie Paź 09, 2011 9:57 pm   

no własnie ... rodzicom można podziekowac milutko i fajnie przy stołach z pomoca zespołu , gośpie spiewają 100 lat a my skladamy im życzenia i wreczamy prezenty , czasem nie mozna ich wyciągnąc jak brakuje jednego z nich , wiec żeby nie robic przykrej sytuacji to jest dobre wyjście
_________________
martyna piotr
 
 
olivka_ja
[Usunięty]

Wysłany: Pon Paź 10, 2011 10:22 am   

My też zrezygnujemy z "cudownych rodziców mam"
chcemy podziękować rodzicom, ale w jakiś inny sposób i na pewno nie przy tej piosence
 
 
crazyB 

Dołączyła: 05 Paź 2011
Posty: 12
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Paź 11, 2011 12:24 pm   

mnie tam disco polo na weselu nie przeszkadza.. bo fajnie się przy tym bawi ;) ale mam kilka piosenek ktorych zdecydowanie nie chce!! np "bal wszystkich świętych" no proszzzzee co to ma wspolnego z weselem.. i jak wczesniej ktos wspomnial Krzysztof Krawczyk z Bartosiewicz.. :/ oczywiscie wsyzstkie utwory feela tez odpadaja :P
natomiast obowiazkowo "zono moja" "jestes szalona" i "gwiazda" zespolu akcent :P
_________________
Moje ślubne inspiracje
 
 
ewa.krzys 


Dołączyła: 17 Lut 2011
Posty: 2643
Skąd: z niedaleka
Wysłany: Wto Paź 11, 2011 12:35 pm   

U mnie nie będzie "cudownych rodziców mam" na 100%, "złotego krążka" i jak najmniej (to takie moje życzenia, pewnie nie do spełnienia) Kombi.
_________________


 
 
bambolea 


Dołączyła: 22 Lut 2012
Posty: 397
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Mar 20, 2012 10:57 pm   

Ja nie wyobrażam sobie mojego wesela bez piosenek biesiadnych i disco polo. Disco polo to muzyka przy której wszyscy się najlepiej bawią, wygłupiają (zwłaszcza gdy się popije, wtedy przychodzi ochota na tańce-połamańce i śpiewanie wniebogłosy :D ) i ogólnie czuć luz :) Oczywiście wszystko w granicy rozsądku:) Oprócz tego przeboje lat 70-80, rock'n'rolle, twisty, trochę nowych i będzie ok ;) Byłam na wielu weselach i najlepiej wszyscy się bawili przy disco polo. Osobiście nie wyobrażam sobie swojego wesela, na którym grają same "przeboje" typu Czarno-Czarni "Jedzą rybę", a na takim weselu również byłam i była to niezbyt udana jak dla mnie zabawa. Ani to muzyka do tańczenia, ani do stania. A uwielbiam tańczyć!:)
_________________
Ostatnio zmieniony przez bambolea Wto Mar 20, 2012 10:59 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl