Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Msline
Autor Wiadomość
malina85 

Dołączyła: 03 Sty 2011
Posty: 17
Skąd: Łódź
  Wysłany: Wto Mar 29, 2011 7:39 am   Msline

Witam!
Czy ktoś z Was korzystał z usług Pana Marcina z Msline? Jakie macie opinie na temat jego pracy?
_________________
http://tmp2.glitery.pl/te...5082012-211.gif
Ostatnio zmieniony przez Mac-erson Sro Cze 28, 2017 1:46 pm, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
PositiveAga 
PozytywneInspiracje


Wiek: 36
Dołączyła: 21 Cze 2009
Posty: 1844
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Mar 29, 2011 8:18 pm   

miałam okazję poznać Marcina, niestety na temat fotografii ślubnej się nie wypowiem ponieważ współpracowałam z nim przy sesji beauty
ale mogę szczerze polecić Marcina, zdjęcia dostałam w terminie i nawet dużo więcej niż się spodziewałam, oczywiście wszystko obrobione także Marcin w pełni przykłada się do tego co robi. Przed sesją podpisaliśmy umowę (co rzadko się zdarza przy sesji tfp) co świadczy że jest bardzo rzetelny.
Marcin jest przemiły, zabawny i współpraca z nim to była czysta przyjemność, podpowiada jak się ustawić, ma pełno pomysłów i swoją wizję na zdjęcia
także ja serdecznie polecam :-)
_________________

Rafałek 09.04.2014 | 3200g | 55cm | 10pkt Apgar
 
 
Magda_Bros 

Wiek: 45
Dołączyła: 01 Paź 2009
Posty: 11
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Kwi 18, 2011 7:26 pm   

nie ma co się rozpisywać :) nam się z Marcinem bardzo dobrze współpracowało, praktycznie pełne dopasowanie i zaangażowanie - z otrzymanego materiału jesteśmy bardzo zadowoleni.
Kilka naszych zdjęć mozna obejrzeć w portfolio na firmowej stronie msline. Z mojej strony 100% polecenia :)
_________________
Pozdrawiam
Magda
 
 
malina85 

Dołączyła: 03 Sty 2011
Posty: 17
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Kwi 18, 2011 8:15 pm   

Cieszę się bardzo że macie dobre opinie na temat pracy Pana Marcina bo właśnie podpisaliśmy z nim umowę na reportaż ślubny- mam nadzieję że nadal będę same pozytywne opinie
_________________
http://tmp2.glitery.pl/te...5082012-211.gif
 
 
PositiveAga 
PozytywneInspiracje


Wiek: 36
Dołączyła: 21 Cze 2009
Posty: 1844
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Sie 20, 2011 7:53 pm   

Jestem po kolejnej sesji z Marcinem, tym razem narzeczeńskiej i ponownie jestem bardzo zadowolona z współpracy.
Sesja narzeczeńska była czystą przyjemnością, Marcin chodził za nami i fotografował, czasem on zasugerował jakieś ujęcie, czasem robiliśmy to my. Efekt? Wspaniałe, bardzo naturalne i dynamiczne zdjęcia. Dużo się na nich dzieje, dzięki temu idealnie uchwycona została atmosfera Tamtego Dnia, za co jestem Marcinowi bardzo wdzięczna. Zdjęcia finalne są poddane obróbce graficznej, co sprawia, że stają się jedyne w swoim rodzaju. Nie musicie, więc martwić się, że dostaniecie zwyczajny fotoreportaż, wyjęty wprost z aparatu. Dostaniecie niepowtarzalną pamiątkę na całe życie!

Jeżeli zatem szukacie fotografa, który będzie potrafił uchwycić to, co najważniejsze, który potrafi być niemal "niewidzialny" dla fotografowanych i przy którym można się czuć swobodnie - zdecydowanie polecam Marcina!!!







_________________

Rafałek 09.04.2014 | 3200g | 55cm | 10pkt Apgar
 
 
vendi 


Dołączyła: 23 Paź 2009
Posty: 126
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Gru 26, 2012 10:42 pm   

Marcin jest niesamowity ;) To tylko wstęp a już się nie mogę doczekać reszty. I jeszcze plener przed nami ;) Polecam, polecam, polecam ;) Wesoło, sympatycznie i na luzie.





_________________

Mój dzienniczek :)
 
 
pauliss90 

Dołączyła: 29 Lis 2013
Posty: 15
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Gru 10, 2014 10:36 am   

Hej
U nas też zdjęcia robił Marcin. Możemy zdecydowanie polecić ! Dopasowanie w każdym calu i bardzo elastyczne podejście. Marcin ma genialne pomysły, dzięki czemu zdjęcia nie są banalne i nudne.
Plener mieliśmy w górach i tu też nie było żadnego problemu a nawet go lekko zmęczyliśmy drogą na Czarny Staw ;-)
Kilka naszych ulubionych zdjęć poniżej :





i z reportażu :







a więcej można obejrzeć na stronie u Marcina.
 
 
*Asiek 
Moderator
Czarownica vel Anioł


Dołączyła: 05 Sty 2004
Posty: 2217
Skąd: Kiedyś Łódź
Wysłany: Sro Gru 17, 2014 9:20 am   

Podobają mi się Twoje zdjęcia plenerowe. Piękne widoki. :)
_________________
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl