Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Gardenia - pracownia dekoratorska
Autor Wiadomość
Hellen 


Wiek: 44
Dołączyła: 18 Paź 2010
Posty: 1861
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Kwi 04, 2011 11:27 am   Gardenia - pracownia dekoratorska

Czy ktoś z was korzystał z usług tej firmy i mógłby mi napisać coś na ten temat? Szczególnie interesuje mnie wykonanie dekoracji kwiatowych i wiązanki ślubnej.
Czy byliście zadowoleni z usługi? Czy wiązanka była trwała i czy wyglądała tak jak sobie zażyczyliście?
_________________

 
 
aniolek1987 

Dołączyła: 12 Sty 2011
Posty: 20
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Kwi 10, 2011 6:28 pm   

Witaj :)
Moja koleżanka korzystała z usług Gardenii i była na prawdę zadowolona i mnie również polecała, ale ja mam jeszcze troszke czasu. W każdym razie rozmawałam na targach z przedstawicielką Gardenii i jestem zachwycona... na prawde profesjonalne podejscie do sprawy...
_________________

 
 
ptysia7 


Dołączyła: 20 Lut 2012
Posty: 46
Skąd: łódź
Wysłany: Czw Maj 17, 2012 10:26 pm   gARDENIA

Witam.
Zdecydowałam się na współpracę z Gardenią.
Pani zdecydowanie zna się na tym co robi, podejście ma indywidualne do klientki, ma tysiące ciekawych i oryginalnych pomysłów.
Zdecydowałam się na dekoracje sali, kościoła oraz na wiązankę ślubną.
Ceny- przyzwoite :smile:
_________________

 
 
 
AggieS 

Dołączyła: 05 Sty 2013
Posty: 3
Skąd: Łódz
Wysłany: Sro Cze 12, 2013 12:32 pm   Gardenia - pracownia dekoratorska

Ja także, zachęcona pozytywnymi opiniami na tym forum, zdecydowałam się na współpracę z panią Agnieszką z Gardenii przy dekoracji naszej sali 8 czerwca. Muszę przyznać, że pani dekoratorka nie miała łatwego zadania. Z powodu zimnej wiosny wiele kwiatów, w tym wybrane przeze mnie piwonie, były jeszcze niedostępne, a sprowadzane z Holandii - bardzo drogie. Całość trzeba było dokroić do mojego ograniczonego budżetu.
Mimo to efekt końcowy był bardzo efektowny, ja byłam mile zaskoczona a goście naprawdę pod wrażeniem. Dekoracje kwiatowe w stylu angielskim były rewelacyjne, dokładnie takie, jak chciałam. Wiązanka z róż i piwonii delikatna i trwała. Przepaska do włosów z żywymi kwiatami prezentowała się ślicznie.
Zdecydowanie polecam Gardenię. Pani ma indywidualne podejście do klienta, jest sympatyczna i pomysłowa, stara się pogodzić realia z życzeniami młodej pary i możliwościami finansowymi. Polecam!
_________________
AggieS
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl