Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Sesja narzeczeńska
Autor Wiadomość
malina85 

Dołączyła: 03 Sty 2011
Posty: 17
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Kwi 20, 2011 8:24 pm   Sesja narzeczeńska

Co sądzicie na temat sesji zdjęciowej narzeczeńskiej? Czy uważacie że to fajny pomysł czy też coś zupełnie zbędnego i niepotrzebnego (no i strata pieniędzy)?
Jeśli myślicie że to fajny pomysł to gdzie można by takie sesje robić, a jeśli mieliście już takie sesje to gdzie się odbyły?
_________________
http://tmp2.glitery.pl/te...5082012-211.gif
 
 
melinda 

Dołączyła: 16 Kwi 2011
Posty: 14
Skąd: łódź
Wysłany: Pią Kwi 22, 2011 8:58 am   

Ja napewno sobie taka sesję zrobię, mozliwosci jest wiele, mamy z narzeczonym wiele "naszych" ulubionych miejsc, warto je uwiecznić :) ))
 
 
M4rcysi4 


Wiek: 34
Dołączyła: 30 Wrz 2008
Posty: 4350
Skąd: Bełchatów
Wysłany: Pią Kwi 22, 2011 4:18 pm   

Uważam, że każdy radosny moment życia jest warty uwiecznienia. Jeśli więc mamy okazje zrobienia takich zdjęć to ja nie mówię nie. My prawdopodobnie zdecydujemy się na taką sesję :)
_________________
Ostatnio zmieniony przez M4rcysi4 Pią Kwi 22, 2011 8:55 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
agulka1989 


Wiek: 34
Dołączyła: 06 Paź 2009
Posty: 2973
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Kwi 22, 2011 4:30 pm   

Ja jestem głęboko za!
Sami mieliśmy taką sesję i szczerze mówiąc- powtórzyłabym to bez wahania.
Raz, że mamy super pamiątkę, a dwa, że to fajna "rozgrzewka" przed zdjęciami ślubnymi.

Odnośnie miejsca- to już zależy od narzeczonych.
My chcieliśmy romantyczną sesję, ale bez zbędnych udziwnień i kombinacji.
Byliśmy na Piotrkowskiej a później w parku Poniatowskiego.
Skorzystaliśmy z darmowej oferty fotografa ogłaszającego się na forum.
I naprawdę było warto.
Nie dostaliśmy jeszcze wszystkich zdjęć, ale już wiem, że to był super pomysł :)
_________________
 
 
ania2011 

Dołączyła: 08 Lut 2011
Posty: 56
Skąd: Lodz
Wysłany: Sob Kwi 23, 2011 1:29 pm   

W Polsce to nie jest jeszcze bardzo popularne, ale na Zachodzie jak najbardziej. Jak bylam w Stanach to zauwazylam, ze tam pary bardzo czesto robia sobie takie zdjecia. Na ogol jednak sa to takie studyjne, pozowane zdjecia, ale ma to chyba bardziej zwiazek z cena niz preferencjami pary (w Stanach fotografowie sa koszmarnie drodzy i na ogol sesje w plenerze rezerwuje sie na slub).
Ja z moim narzeczonym planujemy zdjecia w plenerze. Osobiscie mnie sie ten pomysl bardzo podoba
 
 
justysiaw 

Wiek: 40
Dołączyła: 26 Gru 2010
Posty: 10
Skąd: włocławek
Wysłany: Nie Kwi 24, 2011 8:02 pm   

my bardzo chętnie zrobimy sesję narzeczeńską tylko musimy jeszcze zdecydować się na fotografa który zrobi u nas zdjęcia narazie przeglądamy oferty i mamy mamy mętlik w głowie :kwasny:
 
 
obiektywem 
Firma

Dołączyła: 29 Sty 2010
Posty: 24
Skąd: łódź
Wysłany: Pon Kwi 25, 2011 11:26 pm   

Ja robiłam sesję narzeczeńską parze która zamówiła z niej dwie fotoksiążki dla rodziców. W momencie kiedy na weselu organizowane są podziękowania dla rodziców Ci otrzymali taki prezent od dzieci. uwazam, ze to był genialny pomysł. Ksążkę poskładaliśmy tak, że na początku były zdjęcia Młodych z dzieciństwa, a potem z sesji narzeczeńskiej.

Wiem, że madzialenka której robiłam taka sesję wykorzystywała zdjęcia na czołówkę filmu z wesela.

Czasem Młodzi wykorzystują zdjęcia do dekoracji sali weselnej.
Na jednym z wesel na którym robilam zdjęcia nad mlodymi wisiał baner z ich zdjęciem z wakacji. To też był bardzo fajny pomysł, i można do tego wykorzystac zdjęcia z takiej narzeczeńskiej sesji.
 
 
 
Malena 
dziennikarzynka:)


Wiek: 38
Dołączyła: 12 Maj 2009
Posty: 4130
Skąd: Lódź
Wysłany: Wto Kwi 26, 2011 4:25 pm   

Jestem absolutnie za sesją narzeczeńską, jesli fundusze pozwalają lub uda się umówić z darmowym fotografem budującym portfolio.

My sami mieliśmy 2 mini sesje, zrobione przez przyjeciela, który interesuje się fotografią.
Pierwsza była nad morzem, skąd mamy set świetnych zdjęć, a efekty drugiej sesji wykorzystaliśmy do zrobienia zaproszeń ślubnych (na okładce był mix z naszych zdjęć). Takze takie zdjęcia można wykorzystać na wiele sposobów.

Na pewno to świetna zabawa i śliczna pamiątka.

obiektywem napisał/a:
Na jednym z wesel na którym robilam zdjęcia nad mlodymi wisiał baner z ich zdjęciem z wakacji. To też był bardzo fajny pomysł

O, jeszcze czegoś takiego nie widziałam, obiektywem, możesz wkleić fotkę zebyśmy poglądowo mogli zobaczyć jak to wygląda?
 
 
 
obiektywem 
Firma

Dołączyła: 29 Sty 2010
Posty: 24
Skąd: łódź
Wysłany: Wto Kwi 26, 2011 5:12 pm   

nie wiem czy tu wolno linkować ale w tym wpisie jest kilka zdjęć z tego wesela:
http://obiektywem.com.pl/magda-i-robert/

Nie mam teraz dostępu do pliku z tym zdjęciem a nie mogę go skopiowac ze strony i wstawić.
 
 
 
malina85 

Dołączyła: 03 Sty 2011
Posty: 17
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Kwi 26, 2011 5:46 pm   

Mnie bardzo podoba się pomysł z prezentem dla rodziców w postaci fotoksiążki ze zdjęciami z sesji narzeczeńskiej. Może i my z narzeczonym coś takiego przygotujemy...
_________________
http://tmp2.glitery.pl/te...5082012-211.gif
 
 
fotografialodz 
Firma


Dołączył: 21 Sty 2005
Posty: 248
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Kwi 26, 2011 5:56 pm   

fajny pomysl ale czy nie lepiej taka fotoksiazke przygotowac ze zdjec slubno weselnych a nie z sesji narzeczenskiej, mysle ze rodzice woleliby jednak miec pamiatke ze slubu i wesela swoich dzieci niz z narzeczenskiej, ale oczywiscie moge sie mylic

jesli chodzi o sesje narzeczenska to jest to fajny pomysl aczkolwiek jescze nie tak popularny jak na zachodzie
 
 
wamaba 


Dołączyła: 10 Sie 2010
Posty: 318
Skąd: Lodz/Warszawa
Wysłany: Wto Kwi 26, 2011 7:20 pm   

My też zdecydowaliśmy, że zrobimy sobie sesje narzeczeńską. Będzie wspaniała pamiątka i dla nas i dla rodziców ;)
 
 
obiektywem 
Firma

Dołączyła: 29 Sty 2010
Posty: 24
Skąd: łódź
Wysłany: Wto Kwi 26, 2011 7:32 pm   

Para której przygotowywałam taką fotoksiążkę zaplanowała to w taki sposób że kilka pierwszych kartek to były zdjęcia z ich dzieciństwa, szkoła, pierwsze chwile kiedy byli parą. To był naprawdę super pomysł bo i jedni i drudzy rodzice mieli zdjęcia z dzieciństwa tego "przybranego" dziecka.
A na sesji mieliśmy taką przygodę, że idąc ulicą młodzi weszli do sklepu jubilerskiego i zamówili obrączki. Mieliśmy więc prawdziwe zdjęcia reportażowe z kupowania obrączek. Idąc tym tropem dorobiliśmy kilka zdjęć przy salonie sukni ślubnych i choć to było już zaaranżowane to ułożyło się w taka trochę historię.


Cytat:
Fajny pomysl ale czy nie lepiej taka fotoksiazke przygotowac ze zdjec slubno weselnych a nie z sesji narzeczenskiej, mysle ze rodzice woleliby jednak miec pamiatke ze slubu i wesela swoich dzieci niz z narzeczenskiej, ale oczywiscie moge sie mylic


Myślę, ze jedno nie wyklucza drugiego :-)
 
 
 
fotografialodz 
Firma


Dołączył: 21 Sty 2005
Posty: 248
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Kwi 26, 2011 9:51 pm   

obiektywem napisał/a:

Myślę, ze jedno nie wyklucza drugiego :-)


zgadza sie pod warunkiem ze ma sie duzy i pelny portwel poniewaz fotoalbumy troche kosztuja, liczac 2szt dla rodzicow z sesji narzeczenskiej, 2szt dla rodzicow ze slubnu i wesela oraz jeden dla siebie to robi sie 5szt, razem da to ladna sumke
 
 
obiektywem 
Firma

Dołączyła: 29 Sty 2010
Posty: 24
Skąd: łódź
Wysłany: Wto Kwi 26, 2011 9:59 pm   

Kosztują, ale nie trzeba go robić w formacie 30x30 mozna zrobić 20x20 , można zrobić też zwykły tradycyjny album.

Osobiście widziałam różne prezenty dla rodziców, kosze ze slodyczami, koszulki z napisami, i uważam że taki prezent jest jednym z fajniejszych. To jest jednak moje osobiste zdanie a mogę nie być obiektywna :-)
 
 
 
fotografialodz 
Firma


Dołączył: 21 Sty 2005
Posty: 248
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Kwi 26, 2011 10:14 pm   

nie masz racje , mi raczej chodzilo o to ze jesli nie ma ktos duzego budzetu i zastanawia sie nad fotoalbumami z sesji narzeczenskiej to lepiej zrobic go w taki sposob aby zawieral zdjecia ze slubu i wesela
 
 
obiektywem 
Firma

Dołączyła: 29 Sty 2010
Posty: 24
Skąd: łódź
Wysłany: Sro Kwi 27, 2011 9:19 am   

ale wtedy nie będzie go można podarować rodzicom w trakcie wesela :-)
 
 
 
PositiveAga 
PozytywneInspiracje


Wiek: 36
Dołączyła: 21 Cze 2009
Posty: 1844
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Kwi 27, 2011 10:19 am   

Sesja narzeczeńska ekstra pomysł, my również planujemy taką sesję. Będzie wesoło, kolorowo, z różnymi detalami

później zdjęcia planuje wykorzystać w księdze gości, przykleję kilka fotek do kartek a goście będą wpisywać swoje życzenia. W przyszłości zdjęcia z narzeczeństwa mogę zamienić na fotki ze ślubu i będzie super pamiątka :-)


Bardzo lubię oglądać zdjęcia "z pomysłem" mam na myśli np zaplanowane jakieś ciekawe miejsce lub wykorzystanie ulubionych rzeczy pary np z hobby lub po prostu charakterystyczne indywidualne detale i koniecznie jakieś ciekawe stylizacje :smile:


kilka inspiracji
PS. aby nie posądzono mnie o reklamę, zdjęcia znalezione przypadkiem w internecie z zagranicznych stron






_________________

Rafałek 09.04.2014 | 3200g | 55cm | 10pkt Apgar
 
 
Malena 
dziennikarzynka:)


Wiek: 38
Dołączyła: 12 Maj 2009
Posty: 4130
Skąd: Lódź
Wysłany: Sro Kwi 27, 2011 11:03 am   

Aga, śliczne fotki znalazłaś:) kocham też takie kolorowe, z balonami itp:)

Moze skoro mamy temat o sesji narzeczeńskiej, wrzucajmy zdjęcia ze swoich sesji, dla inspiracji, przykładu, zachęty?
 
 
 
agulka1989 


Wiek: 34
Dołączyła: 06 Paź 2009
Posty: 2973
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Maj 02, 2011 10:44 am   

Może komuś się przyda :)
http://www.sweetdeal.pl/d...mk-w-%C5%81odzi

Nadmienię tylko, że właśnie u tego fotografa robiliśmy naszą sesję i jesteśmy baaaardzo zadowoleni :)
Nawet jest jedno nasze zdjęcie w ofercie :D
_________________
 
 
slubzcharakterem 
Firma


Wiek: 46
Dołączył: 21 Kwi 2010
Posty: 83
Skąd: Łódź, Wiśniowa Góra
Wysłany: Sro Maj 18, 2011 9:47 am   

Aga przedostatnia fotka przez Ciebie zamieszczona jest rewelacyjna. Chciałbym zrobić zdjęcia właśnie w takim klimacie. Zamieściłem odpowiednie ogłoszenie w dziale "Darmowy fotograf-ogłoszenia".
_________________
Ślub z charakterem
Zabiorę Cię właśnie tam...Gość
 
 
bazyl 


Dołączył: 03 Lut 2010
Posty: 93
Skąd: gdansk
Wysłany: Nie Maj 22, 2011 10:22 am   

zdecydowanie ciekawe te zdjęcia są :)
 
 
 
PaulinaS 

Dołączyła: 03 Paź 2010
Posty: 529
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Maj 22, 2011 6:12 pm   

Świetne są te zdjęcia :) Mnie osobiście podobają się te w stylu vintage...

zdjęcia również ze stron zagranicznych











_________________
 
 
wamaba 


Dołączyła: 10 Sie 2010
Posty: 318
Skąd: Lodz/Warszawa
Wysłany: Nie Maj 22, 2011 8:25 pm   

PaulinaS, ładne zdjęcia, takie subtelne i romantyczne.
 
 
fotografialodz 
Firma


Dołączył: 21 Sty 2005
Posty: 248
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Maj 22, 2011 8:25 pm   

super fotki
 
 
justinaa 


Wiek: 40
Dołączyła: 10 Mar 2008
Posty: 1601
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Maj 22, 2011 8:35 pm   

PaulinaS napisał/a:
Mnie osobiście podobają się te w stylu vintage...


fakt, cudowne są! :)
_________________

www.boatmummy.blogspot.com
www.lodzkiemamy.pl
 
 
artisticzoom 
Firma


Wiek: 47
Dołączyła: 31 Lip 2010
Posty: 191
Skąd: Łódź
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Pią Sie 12, 2011 9:15 pm   

Wg mnie sesja narzeczeńska jak najbardziej tak! A dlaczego?
Nie licząc pięknej romantycznej pamiatki zdjeciowej za taka sesją przemawia na plus
1. zaznajomienie sie z fotografem, który będzie nam towarzyszył podczas dnia ślubu
2. zapoznanie sie z metodami jego pracy
3. nabranie pewnego rodzaju doświadczenia i obycia przed aparatem, dzieki czemu później np sesja plenerowa wychodzi bardziej naturalnie

wiele jest jeszcze dodatkowych plusów, dla mnie jako fotografa taka sesj anrzeczenska pozwala też lepiej poznać parę, jej charakter, oczekiwania i łatwiej itrafniej mozna później dobrać plan pleneru ślubnego, dlatego między innym sesję narzeczeńską polecam kązdemu a sama każdej parze robię w ramach umowy gratis :)
_________________
Pozdrawiam - Anita Komorowska Fotografia Ślubna i Dziecięca
 
 
malina85 

Dołączyła: 03 Sty 2011
Posty: 17
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Sie 18, 2011 5:08 pm   

Jesteśmy właśnie po naszej sesji narzeczeńskiej i powiem Wam rewelacja!
Niesamowite przeżycie- pozwala oswoić się z obiektywem, poznać fotografa i jego styl pracy no i nie boimy się już wogóle pleneru po ślubie. Poza tym dostaliśmy już próbkę zdjęć z sesji i jak dla nas są to małe dzieła sztuki a jedno zdjęcie pójdzie pewnie na pierwszą stronę zaproszeń ślubnych :smile:
_________________
http://tmp2.glitery.pl/te...5082012-211.gif
 
 
Zuza12345 


Dołączyła: 11 Sty 2011
Posty: 1191
Skąd: Zgierz/Łódź
Wysłany: Sro Wrz 21, 2011 10:07 am   

jesteśmy z moim Pączkiem po sesji narzeczeńskiej.. i efekty pracy naszej Pani fotograf(jednej z forumek - której jeszcze raz baaardzo dziekujemy za niesamowita pamiątkę) są naprawdę bardzo dobre.. nigdy nie lubiłam obiektywu zatem zgodnie z Waszymi opisami postanowiłam spróbowac żeby w tym szczególnym dniu i na samej sesji ślubnej mniej się stresować.. wprawdzie podobno mało sie uśmiechałam, ale jednak udało się coś wybrać..

a i byliśmy na Zdrowiu park Jordanowski i Lunapark.. wprawdzie po karuzeli było mi niedobrze, ale czego się nie robi dla fajnej pamiątki..
serdecznie wszystkim polecam wykonanie sesji narzeczeńskiej..
 
 
Malena 
dziennikarzynka:)


Wiek: 38
Dołączyła: 12 Maj 2009
Posty: 4130
Skąd: Lódź
Wysłany: Sro Wrz 21, 2011 12:43 pm   

Zuza12345 napisał/a:
Lunapark

o, my mielismy plener ślubny w lunaparku.

Zuza, pochwal się koniecznie efektami sesji:):):)

PaulinaS napisał/a:
Mnie osobiście podobają się te w stylu vintage...

mnie tez, urzekające:):) kocham te klimaty:)
 
 
 
Karolina1984 

Wiek: 39
Dołączyła: 21 Wrz 2011
Posty: 553
Skąd: Konstantynów
Wysłany: Sro Wrz 21, 2011 1:06 pm   

Hmm, mi by nigdy nie przyszła taka sesja do głowy, no ale my nawet na ślub i wesele nie będziemy mieć fotografa, wiec moje zdanie mało wiążące jest w tej kwestii :cool:
_________________
 
 
zakrzewscy 
Firma


Dołączyła: 01 Lut 2012
Posty: 22
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lut 01, 2012 7:15 pm   

artisticzoom napisał/a:
Wg mnie sesja narzeczeńska jak najbardziej tak! A dlaczego?
Nie licząc pięknej romantycznej pamiatki zdjeciowej za taka sesją przemawia na plus
1. zaznajomienie sie z fotografem, który będzie nam towarzyszył podczas dnia ślubu
2. zapoznanie sie z metodami jego pracy
3. nabranie pewnego rodzaju doświadczenia i obycia przed aparatem, dzieki czemu później np sesja plenerowa wychodzi bardziej naturalnie


zgadzam się w całej rozciągłości!

poza tym, często spotykaliśmy się z tym, że nasi klienci wykorzystywali zdjęcia z sesji narzeczeńskiej sprzed ślubu np. do upominków dla gości weselnych; były to min. pamiątkowe pocztówki, etykiety na butelki/czekoladki itp.
_________________
zakrzewscy foto adtwinzz
 
 
motylica 
Firma
more than a woman.


Wiek: 43
Dołączyła: 16 Mar 2006
Posty: 588
Skąd: łdz
Wysłany: Sro Lut 01, 2012 8:18 pm   

zakrzewscy napisał/a:
poza tym, często spotykaliśmy się z tym, że nasi klienci wykorzystywali zdjęcia z sesji narzeczeńskiej sprzed ślubu np. do upominków dla gości weselnych; były to min. pamiątkowe pocztówki, etykiety na butelki/czekoladki itp.


otóż to! zaproszenia, podziękowania dla rodziców itp. wiele możliwości :)
_________________
 
 
tynnnka 


Wiek: 34
Dołączyła: 06 Paź 2012
Posty: 137
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Paź 25, 2012 9:24 pm   

My na pewno taką sesję sobie zafundujemy. Strasznie mi się podoba taki pomysł i jak większość uważam ,że to świetna pamiątka.Teraz tylko miejsca szukamy..
_________________

 
 
MartaMartusiak 

Wiek: 38
Dołączyła: 24 Paź 2012
Posty: 16
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Paź 26, 2012 8:47 am   

Polecam Park Źródliska, ostatnio robiliśmy sobie tam zdjęcia :-)
 
 
mateosh 

Dołączył: 02 Sty 2013
Posty: 20
Skąd: okolice miasta Łodzi
Wysłany: Pią Sty 18, 2013 8:27 pm   

Myśmy wzięli z targów parę fotografów z gratisową sesją narzeczeńską. Sprawa fajna, przynajmniej z opisu... ja tam specjalnie na modela się nie nadaję ale zakładam że rodzicom i familii miło będzie dostać jakąś pamiątkę na weselu, a to już plus. Myślę nad jakimiś użytkowymi cudeńkami, magnesami albo obrazkami na ścianę. Fajnie było by coś dać na pamiątkę, był na na targach był pan co obiecywał pocztówki zrobione ze zdjęcia w kościele ale przy cenie 10 zł za sztukę to biznes z tego raczej jest żaden, nawet jeśli dostarczone były by na 22.00 w czasie wesela.
_________________
no problemo amigo
 
 
grejpfrut 


Wiek: 36
Dołączyła: 25 Kwi 2011
Posty: 215
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Kwi 15, 2013 1:12 pm   

My również decydujemy się na sesję narzeczeńską - trochę "oswoimy się" z obiektywem i złapiemy kontakt z fotografem. Później już zdjęcia poślubne to będzie bułka z masłem :razz:
 
 
sss_ 

Dołączyła: 29 Cze 2012
Posty: 587
Skąd: Łódzkie
Wysłany: Pon Kwi 15, 2013 1:28 pm   

Nam w maju szykuje się sesja narzeczeńska jednak szukamy odpowiedniego miejsca :)
 
 
Sycylijka 


Dołączyła: 18 Lut 2015
Posty: 437
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Mar 19, 2015 1:32 pm   

Cześć!
My z J. zdecydowaliśmy się na sesję narzeczeńską i było świetnie!
Mnóstwo śmiechu, super fotki, a przy okazji robienia zdjęć wata cukrowa i karuzela. Było Czadowo :D
Fotki robiła nam Gosia Tosik. Wyszły cudne i kolorowe.

Wrzucam kilka z nich :)

[ Dodano: Czw Mar 19, 2015 1:42 pm ]
Sorry za jakość, ale to już wina mojego nie ogarnięcia forum i sposobów przesyłania na nim plików :P

IMG_9494.jpg
Pobierz Plik ściągnięto 446 raz(y) 52.27 KB

IMG_9478.jpg
Pobierz Plik ściągnięto 442 raz(y) 39.31 KB

IMG_9344.jpg
Pobierz Plik ściągnięto 433 raz(y) 46.27 KB

IMG_9291.jpg
Pobierz Plik ściągnięto 434 raz(y) 38.47 KB

Ostatnio zmieniony przez Sycylijka Czw Mar 19, 2015 1:43 pm, w całości zmieniany 6 razy  
 
 
Catylyn89 


Wiek: 34
Dołączyła: 03 Kwi 2013
Posty: 1836
Skąd: Krk
Wysłany: Czw Mar 19, 2015 2:06 pm   

My też zrobiliśmy sesję narzeczeńską, było śmiesznie i nawet mojemu mężowi (wiecznej zdjęciowej marudzie :P ) się podobało...
A i zdjęcia później wykorzystaliśmy do prologu w ślubnych foto albumach, jako element dekoracji naszego stołu weselnego i jako prezent dla rodziców :)

Ukryta Wiadomość:
Jeśli jesteś *zarejestrowanym użytkownikiem* musisz odpowiedzieć w tym temacie żeby zobaczyć tą wiadomość
--- If you are a *registered user* : you need to post in this topic to see the message ---
_________________
Ostatnio zmieniony przez Catylyn89 Czw Mar 19, 2015 2:11 pm, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Julia_ja 


Dołączyła: 07 Kwi 2013
Posty: 780
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Mar 19, 2015 5:04 pm   

Podglądam :-)

[ Dodano: Czw Mar 19, 2015 5:05 pm ]
Catylyn89, śliczne, profesjonalne zdjęcia. W szczególności podoba mi się to drugie - wygląda jak z amerykańskiego czasopisma :-)
_________________

 
 
Gilgamesz 
Firma


Wiek: 36
Dołączył: 04 Lip 2012
Posty: 239
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Mar 21, 2015 2:59 pm   

Sycylijka, to było w łódzkim lunaparku ?
_________________
Nasz ślub :)
http://www.forum.wesele-l...pic.php?t=17268
I Nasze Przygotowania
http://www.forum.wesele-l...p=745391#745391
 
 
ati 

Wiek: 39
Dołączyła: 13 Mar 2010
Posty: 217
Skąd: łódz
Wysłany: Sob Mar 21, 2015 10:10 pm   

Catylyn89 tez chetnie podejrze ;)

[ Dodano: Sob Mar 21, 2015 10:12 pm ]
super zdjecia ;)
_________________
ati
 
 
*Dorotka_ 
Moderator


Wiek: 35
Dołączyła: 02 Cze 2012
Posty: 5060
Skąd: Łódź/Wrocław
Wysłany: Sob Mar 21, 2015 10:45 pm   

Nasze fotki :smile:
piękna pamiątka, nie żałuję ani złotóweczki




_________________


 
 
Sycylijka 


Dołączyła: 18 Lut 2015
Posty: 437
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Mar 22, 2015 7:06 pm   

Gilgamesz, Łódzki lunapark, a reszta w parku na zdrowiu :)
_________________
zajrzyj do mnie:) http://forum.wesele-lodz.pl/viewtopic.php?t=17548

 
 
borsuk9w 

Wiek: 35
Dołączyła: 14 Lip 2014
Posty: 22
Skąd: Łódź
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Pią Kwi 10, 2015 1:07 pm   

Nie no szczęście w łodzi jest już więcej ciekawych miejsc na plenerek. Nie tylko galerie i lofty.
 
 
Juska 


Dołączyła: 10 Mar 2013
Posty: 3084
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Kwi 10, 2015 2:55 pm   

My mieliśmy sesję w arboretum w Rogowie i muzeum kolejki wąskotorowej :)
Jeden z lepszych wyborów na naszej drodze do ołtarza :)
Ukryta Wiadomość:
Jeśli jesteś *zarejestrowanym użytkownikiem* musisz odpowiedzieć w tym temacie żeby zobaczyć tą wiadomość
--- If you are a *registered user* : you need to post in this topic to see the message ---
_________________
 
 
alekul89 


Wiek: 35
Dołączyła: 10 Maj 2014
Posty: 1360
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Kwi 10, 2015 3:07 pm   

Podpatruję :)
_________________


 
 
Be_Mine 


Dołączyła: 24 Kwi 2016
Posty: 141
Skąd: Pabianice
Wysłany: Pon Lis 21, 2016 12:50 am   

Jak namówić narzeczonego na sesje narzeczeńską? :D On już ma chyba dosyć trochę tematu ślubu o którym słyszy codziennie :D Teraz wiercę mu dziurę w brzuchu o taką sesję. :P
_________________
 
 
*Dorotka_ 
Moderator


Wiek: 35
Dołączyła: 02 Cze 2012
Posty: 5060
Skąd: Łódź/Wrocław
Wysłany: Pon Lis 21, 2016 8:50 am   

Be_Mine, powiedz, że to (wybierz sobie)
-na zaproszenia
-na prezent dla Rodziców
-na podziękowania dla Gości

8)
_________________


 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl