Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Kolczyki
Autor Wiadomość
Agatka_P 


Wiek: 41
Dołączyła: 07 Wrz 2005
Posty: 1093
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Sty 13, 2006 11:28 am   

Ide tam gdzie poleciła mi szczako do indii 99
 
 
szczako 

Wiek: 44
Dołączyła: 11 Lis 2005
Posty: 2216
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sty 16, 2006 11:09 am   

Kocie, oto obiecane fotki.
wybralam niektore z moich robotek :)

kolczyki_Monika.jpg
Pobierz Plik ściągnięto 540 raz(y) 45.71 KB

kolczyki_Jula_2.jpg
Pobierz Plik ściągnięto 544 raz(y) 34.81 KB

kolczyki_6.jpg
Pobierz Plik ściągnięto 545 raz(y) 60.98 KB

kolczyki_2.jpg
Pobierz Plik ściągnięto 507 raz(y) 37.86 KB

 
 
Kot 


Wiek: 45
Dołączyła: 27 Kwi 2005
Posty: 1423
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sty 16, 2006 12:43 pm   

Szczako jakie śliczności :mrgreen:

Zwłaszcze te drugie :30: idealny mix :wink:
_________________
... pamiętasz była jesień....

 
 
szczako 

Wiek: 44
Dołączyła: 11 Lis 2005
Posty: 2216
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sty 16, 2006 1:10 pm   

no to jeszcze kilka :)

kolczyki_Sylwia.jpg
Pobierz Plik ściągnięto 499 raz(y) 23.63 KB

kolczyki_Ola.jpg
Pobierz Plik ściągnięto 509 raz(y) 44.63 KB

_________________
 
 
rorrim 


Dołączyła: 08 Cze 2005
Posty: 338
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sty 16, 2006 1:16 pm   

Szczako - piękne są Twoje dzieła!
Aż mnie korci, żeby spróbować :wink:
 
 
Żaneta 
Jestem mamusią

Wiek: 39
Dołączyła: 17 Lip 2005
Posty: 925
Skąd: ŁÓDŹ
Wysłany: Pon Sty 16, 2006 4:55 pm   

Przepiękne te kolczyki :mrgreen:
_________________
 
 
szczako 

Wiek: 44
Dołączyła: 11 Lis 2005
Posty: 2216
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sty 17, 2006 11:38 am   

dziekuje dziewczynki za mile slowa uznania :)

najwiecej z moich wyrobow, to podbiera mi Siostra. przychodzi, bierze i mowi'moge, prawda?' :D
_________________
 
 
agga123 


Wiek: 44
Dołączyła: 10 Lis 2005
Posty: 49
Skąd: Szkocja
Wysłany: Pią Mar 24, 2006 6:10 pm   

ja też sama sobie przekułam i tez w ósmej klasie i to przed dyskoteką szkolną :głupek: ale koczykiem,wypiłowałam go pilniczkiem,wymoczyłam w spirytusie i przekułam,co prawda troche sie przy tym nameczyłam ale jak wygładałam pozniej na disco :tancze:
Po jakims czasie tez tak jak Calinka przekułam sobie jeszcze jedna w lewym uchu ale jest mi teraz ona zupełnie nie potrzena(pewnie juz dawno zarosła)
Codziennie chodze w kolczykach,bardzo lubie.
 
 
sylwia 


Wiek: 43
Dołączyła: 16 Lut 2006
Posty: 507
Skąd: Toruń
Wysłany: Pią Mar 24, 2006 6:13 pm   

ja mam jedną dziurke ważdym uchu i przekułam sobie w szkole podstawowej u kosmetyczki, zabieg był robiony PISTOLETEM :) i chyba nie bolało bo nie pamiętam i uwielbiam noscić kolczyki i ogólnie noszę srebrna bizuterie. :)
 
 
Agatka_P 


Wiek: 41
Dołączyła: 07 Wrz 2005
Posty: 1093
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Kwi 02, 2006 3:57 pm   

Nabyłam dzisiaj na giełdzie bigle i będę robić kolczyki tylko nie wiem jakie może pomożecie mi w wyborze albo coś zasugerujecie.
Moje propozycje:








Takie mam koraliki może coś komuś przyjdzie do głowy


A takie kolczyki nabyłam na codzień (przepraszam za jakość zdjęcia)
 
 
Zosiek
[Usunięty]

Wysłany: Nie Kwi 02, 2006 7:12 pm   

Moja kuzynka robi też takie kolczyki (i nie tylko kolczyki) Niektóre to takie małe cudeńka, mam ich już sporą kolekcję, są śliczne i niepowtarzalne!
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Kwi 02, 2006 7:54 pm   

Agatko - najlepiej wejdź na Allegro i pościągaj wzory :wink: (tylko ich potem nie sprzedawaj!)

Mi osobiście podobają się własnie takie zwykłe, podłużne - dodaj bigla i już. Te zielone sama bym z chęcią nabyła. A jak zrobisz takie same bordowe to masz kupca na 2 pary. :mrgreen:
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
Agatka_P 


Wiek: 41
Dołączyła: 07 Wrz 2005
Posty: 1093
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Kwi 02, 2006 10:19 pm   

Hehe moge ci dać za darmo jak zrobie, przy okazji będe miała pretekst żeby cię poznać :lol:
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Kwi 03, 2006 12:18 am   

OK. :hyhy: Ty wiesz, że to publiczna obietnica? :lol:
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
Agatka_P 


Wiek: 41
Dołączyła: 07 Wrz 2005
Posty: 1093
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Kwi 03, 2006 9:09 am   

Wiem :D Nie wiem czy bordowe da się zrobić bo nie wiem czy dostane takie koraliki ale zielone jak najbardziej
 
 
szczako 

Wiek: 44
Dołączyła: 11 Lis 2005
Posty: 2216
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Kwi 03, 2006 9:12 am   

popieram kryszke. ja tez tak wlasnie zbieram inspiracje. z roznych stronek. przygladam sie i to, co mi sie podoba i mozna zrobic w domku, robie. czasem tez sama wpadam na jakis ciekawy pomysl.

jejku, jak ja sie za tym stesknilam ... jak wroce do Lodzi, to chyba z manufaktura rusze :)
_________________
 
 
Agatka_P 


Wiek: 41
Dołączyła: 07 Wrz 2005
Posty: 1093
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Kwi 03, 2006 9:52 am   

Szczako te bigle co mowiłaś że są w indii to cena ta 1,5 to jest za sztuke czy za pare?
 
 
szczako 

Wiek: 44
Dołączyła: 11 Lis 2005
Posty: 2216
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Kwi 03, 2006 10:10 am   

Agatka_P napisał/a:
Szczako te bigle co mowiłaś że są w indii to cena ta 1,5 to jest za sztuke czy za pare?


dobre pytanie ... ja to tak dawno kupowalam ... ale z tego, co pamietam z ogolnej ceny przy kasie, to za pare.
_________________
 
 
Agatka_P 


Wiek: 41
Dołączyła: 07 Wrz 2005
Posty: 1093
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Kwi 03, 2006 10:21 am   

Tak się pytam bo na giełdzie były srebrne 1 zł za sztuke a posrebrzane 0,50 gr za sztuke i teraz żałuje że nie wziałam więcej
 
 
magda81 


Wiek: 42
Dołączyła: 09 Paź 2005
Posty: 221
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Kwi 25, 2006 6:02 pm   

Jak mialal ok 5 lat to mi przekluli uszka:) ale cos ostatnio sie odzwyczajam..i jak wyjmuje to potem nie zakladam przez misesiac :oops: chyba wzielo sie to stad, ze bardzo przeszkadzaja m iprzy myciu wlosow... :? wkrecaja mi sie ...i do mycia je musze wyjmowac
_________________
jeszcze tylko..

just married
Pozdrawiam Cię cieplutko Gość
 
 
 
hanusia 

Wiek: 41
Dołączyła: 12 Maj 2006
Posty: 271
Skąd: Wrocław
Wysłany: Wto Maj 23, 2006 11:21 am   

mi przebili uszy dzien po pierwszej komunii ale teraz to tylko zakładam od swięta bo tak to zapominam założyć
_________________
Hanusia



 
 
FifthAvenue 


Wiek: 46
Dołączyła: 23 Lut 2006
Posty: 1028
Skąd: Lodz
Wysłany: Wto Maj 23, 2006 11:57 am   

Pierwsze dziurki w uszach mialam zrobione w podstawowce, na samym poczatku jakos. Nosilam male srebrne serduszla i bylam bardzo zadowolona.
Pozniej zrobilam sobie w lewym uchu 2 nastepne, pozniej jeszcze w chrzastce. Bolalo straszliwie, goilo sie przez pol roku, ale dalam rade.
W Stanach w ramach "fanaberii" zafundowalam sobie piercing jezyka. Nie mam zielonego pojecia po co, taki prezent na urodziny ode mnie dla mnie. Nie zalowalam nawet przez moment, nosilam kolczyk przed 3 albo 4 lata, teraz mi sie juz znudzilo, dziurka pewnie zarosla, albo musialabym sie bardzo starac, zeby kolczyk wlozyc.... ale jakos juz nie mam ochoty.
No i mam jeszcze bananka w pepku.
Troche jestem podziurawiona, ale bardzo lubie wszystkie moje kolczyki.
_________________
DON'T HATE ME BECAUSE I'M BEAUTIFUL.HATE ME BECAUSE YOUR MAN THINKS I AM !


[/url]
 
 
Kamyk 


Wiek: 44
Dołączyła: 26 Cze 2005
Posty: 142
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Maj 25, 2006 3:47 pm   

Ja mam tylko w uszach, po jednej w każdym. A kolczyki uwielbiam nosić, do stroju i nastroju :lol:
_________________
 
 
suzanka 


Dołączyła: 18 Mar 2006
Posty: 44
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Maj 26, 2006 2:07 pm   

Rany dziewczyny!
Ja UWIELBIAM kolczyki w uszach!
Mam po 1 dziurce w każdym uchu od podstawówki i codziennie zmnieniam kolczyki na takie pasujące do reszty mnie.
A jak wybiorę się do jubilera, to mogę kupić z 5 par jednocześnie (taka moja mała słabość).


...a tak przy okazji wiecie, gdzie można kupić fajne kolczyki :?:
 
 
emilkaa 
więcej niż mama


Wiek: 41
Dołączyła: 28 Gru 2005
Posty: 674
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Maj 26, 2006 3:52 pm   

dołączam całym sercem do wielbicielek kolczyków... ja uwielbiam.. szczególnie wiszące... no i rzecz jasna też staram sie dobierać do stroju.... do ślubu też będą wiszące piękne kolczyki :D :D : :D
 
 
fiona83 

Dołączyła: 19 Kwi 2006
Posty: 2952
Skąd: skądinąd
Wysłany: Pią Maj 26, 2006 3:54 pm   

Ja ostatnio os Miśka bez okazji dostaję kolczyki i podobo mam dostawać jeszcze więcej - twierdzi że w każdych wyglądam pięknie :oops:
 
 
FifthAvenue 


Wiek: 46
Dołączyła: 23 Lut 2006
Posty: 1028
Skąd: Lodz
Wysłany: Pią Maj 26, 2006 4:04 pm   

Ja tez bardzo lubie.. o czym swiadczy ilosc dziurek w uszach :-)
Zawsze mam jednak problem, bo lubie we wszystkich dziurkach miec takie same kolczyki, przynajmniej wkrety, z dlugimi-wiszacymi- wiadomo, nie ma co przeginac. Ale jak ide kupic sobie takie zwykle wkrety to zazwyczaj musze kupic 3 pary i jeden kolczyk zostaje jako "zapasowy". No i bardzo czesto zapomninam i nich, jak zaloze to nosze i nosze i nosze :-) Wybieram zawsze dosyc proste i delikatne kolczyki takze do wszystkiego pasuja :-)
_________________
DON'T HATE ME BECAUSE I'M BEAUTIFUL.HATE ME BECAUSE YOUR MAN THINKS I AM !


[/url]
 
 
Olusia 


Wiek: 41
Dołączyła: 18 Kwi 2006
Posty: 264
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Maj 31, 2006 10:06 pm   

Ja kiedyś uwielbiałam kolczyki, później je jakoś przestałam nosić. I teraz, gdy je od czasu do czasu zakładam, to uszy mi puchną i ropieją. Chyba się jakoś do nich nie mogą od nowa przyzwyczaić.
_________________
 
 
SloneczkoBM 

Dołączyła: 20 Maj 2006
Posty: 4
Skąd: podkapacie
Wysłany: Czw Cze 01, 2006 9:07 am   kolczyki

hej ja mam ich 5 : 3 w lewym uchu i 2 w prawym i szczerze mówiąc to chciałabym sobie przebić nos pępka raczej nie bo nie lubie pokazywać brzucha co myślicie o kolczykach w miejscach intymnych lub innych niz wymieniane moja znajoma ma ...13 lub wiecej kolczyków pozdrawiam kolczykowców
 
 
 
FifthAvenue 


Wiek: 46
Dołączyła: 23 Lut 2006
Posty: 1028
Skąd: Lodz
Wysłany: Czw Cze 01, 2006 2:42 pm   

Hmmm.. w miejscach intymnych. Ja nie wiem, ja osobiscie nie mam takiej potrzeby, ale jesli ktos ma, to dlaczego nie. W tej kwestii jestem akurat dosyc telerancyjna :-)
Balabym sie jedynie wszelkich komplikacji, widzialam jak wygladaja rozne miejsca (oprocz uszu), w ktorych ludzie decyduja sie nosic kolczyki.. miejsca, ktore sie srednio dobrze goja, lub wystapily jakies komplikacje. Malo ciekawy widok, wedlug mnie taki odstraszacz dla ludzi zadnych mocnych wrazen :-)

Juz sie tu gdzies nawet chwalilam, kiedys mialam kolczyk w jezyku, dobre kilka lat. Nie zaluje, takie mlodziencze wariactwo, ale dzisiaj na pewno juz bym nie zaryzykowala.
_________________
DON'T HATE ME BECAUSE I'M BEAUTIFUL.HATE ME BECAUSE YOUR MAN THINKS I AM !


[/url]
 
 
Sylwiątko 


Wiek: 39
Dołączyła: 05 Kwi 2006
Posty: 59
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Cze 02, 2006 12:47 pm   

Ja też mam po jednej dziurce w uchu. Przebiłam je na swoją Komunię. Poszłam do mamy i powiedziałam że chce. No i już. Kolczyki noszę zawsze. Mam ich strasznie dużo i zawsze mam frajde kiedy kupuję następną parę. Niestety też niektóre gubię i czasami noszę (jak są jakieś małe wkręty)w jednym uchu inny kolczyk i w drugim inny.
 
 
 
tysia 


Wiek: 43
Dołączyła: 15 Cze 2005
Posty: 68
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Cze 02, 2006 8:58 pm   

Ja mam 3 dziurki w lewym uchu i jedna w prawym i choruje na przebicie brwi. ale jestem nauczycielką więc nie wiem jak to będzie :( :( :(
 
 
 
FifthAvenue 


Wiek: 46
Dołączyła: 23 Lut 2006
Posty: 1028
Skąd: Lodz
Wysłany: Sob Cze 03, 2006 10:53 am   

Tysia, to glownie zalezy od Twojego szefa/dyrektora - uczniowie pewnie beda zachwyceni ;-)

Co do brwi - uwazaj, podobno nie u kazdego sie sprawdza, moze sie dlugo goic, alebo w ogole sie nie przyjac.
Jesli bardzo chcesz to zapytaj tych "na gorze" czy maja cos przeciwko. Lepiej wiedziec od razu niz narazac sie na nieprzyjemnosci.
_________________
DON'T HATE ME BECAUSE I'M BEAUTIFUL.HATE ME BECAUSE YOUR MAN THINKS I AM !


[/url]
 
 
Agati 


Wiek: 43
Dołączyła: 12 Kwi 2006
Posty: 278
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Cze 13, 2006 7:54 pm   

FifthAvenue napisał/a:
Pierwsze dziurki w uszach mialam zrobione w podstawowce, na samym poczatku jakos. Nosilam male srebrne serduszla i bylam bardzo zadowolona.
Pozniej zrobilam sobie w lewym uchu 2 nastepne, pozniej jeszcze w chrzastce. Bolalo straszliwie, goilo sie przez pol roku, ale dalam rade.


Ze mną było identycznie. Tylko, że po przebiciu w chrząstce nic mnie nie bolało :)

Teraz noszę standardowo po jednym kolczyku w jednym uchu :lol:
_________________



:serce: Ach... 16.06.2007. :serce:
 
 
 
dzarusia 


Wiek: 41
Dołączyła: 05 Sie 2006
Posty: 336
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sie 30, 2006 3:12 pm   

oczywiście że noszę ... od pierwszych klas podstawówki bodajże ... w uchu ... ale tylko po jednym ... chciałam więcej ale mój A. się nie zgadza ... podoba mnie się jeszcze w nosku i w pępku (ale mój brzuszek jest za duży :mrgreen: ) ale mój A. również nie chce o tym słyszeć :twisted:
_________________
Buziaczki dla Ciebie Gość




Moje przygotowania :) http://forum.wesele-lodz.pl/viewtopic.php?t=17528
 
 
 
agutka 


Dołączyła: 13 Lis 2006
Posty: 45
Skąd: łódzkie
Wysłany: Sro Gru 06, 2006 8:33 pm   

a ja mam dwie dziurki w jednym uchu i jedną w drugim. Noszę kolczyki i większość to moje własne wyroby.
Widzę, że jest nas więcej ;)
_________________
Miłego Dnia Gość !! !
 
 
mischelle22 


Wiek: 42
Dołączyła: 27 Gru 2003
Posty: 1211
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Gru 11, 2006 4:23 pm   

Mam dziurki, ale juz pewnie zarośnięte :(
Zakładam kolczyki tylko na specjalne okazje - jestem niestety uczulona na wszelkiego rodzaje
metale w uchu.
Nawet po srebrnych kolczykach mam "zaropiałe" uszy :( :rozpacz:
_________________

 
 
 
Suelen 


Wiek: 39
Dołączyła: 15 Sty 2007
Posty: 1258
Skąd: Zgierz
Wysłany: Wto Sty 16, 2007 10:50 pm   

A Ja miałam przebita uszka jak miałam 10 miesięcy :mrgreen: nie pamietam czy bolało więc jest dobrze. A mam w lewym uszku 2 kolczyki a w prawym 3, wszystkie są identyczne malutkie białe cyrkonie.
_________________


19.09.2009 :mar
Ostatnio zmieniony przez Suelen Nie Sty 28, 2007 10:50 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
madzia8181 


Wiek: 42
Dołączyła: 05 Paź 2006
Posty: 701
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Sty 26, 2007 9:49 am   

ja mam przeklute uszy i nosze kolczyki :) tylko srebne lub zlote...od innych dostaje paskudne uczulenie :/
nie podoba mi sie wiecej niz 1 dziurka w uchu...
_________________
 
 
 
lilly78 


Wiek: 45
Dołączyła: 26 Sty 2007
Posty: 44
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Sty 28, 2007 11:18 am   

ja mam podobnie jak Madzia, od zwykłych metalowych dostaję uczulenia, swędzą mnie uszy, złota za bardzo nie lubię, więc noszę tylko srebrne i właściwie codziennie mam założone kolczyki :)
a uszy przebiłam chyba w 8 klasie, u kosmetyczki
_________________
 
 
dorota20w 


Wiek: 40
Dołączyła: 12 Sie 2005
Posty: 144
Skąd: Warszawa
Wysłany: Nie Sty 28, 2007 1:50 pm   

a ja dopiero ostatnio mam "fazę" na kolczyki, wczesniej nie nosiłam zupełnie :roll:

http://lemontea.blox.pl/2...ListaKomentarzy
_________________



http://lemontea.blox.pl/html
 
 
Szpilka 

Wiek: 39
Dołączyła: 14 Sie 2006
Posty: 362
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lut 01, 2007 7:58 pm   

kolczyki nosze codziennie.. w sumie nawet na noc ich nie zdejmuje
_________________


Buziaki Gość
 
 
=MiLi= 


Wiek: 37
Dołączyła: 23 Sty 2007
Posty: 897
Skąd: Rtk, ale z Bałut
Wysłany: Pon Lut 05, 2007 6:23 am   

Ja uwielbiam dłuugie kolczyki :) długie i duże :) noszę je codziennie no chyba, że zdarzy mi się zapomnieć ;P
_________________
 
 
karolina 

Wiek: 39
Dołączyła: 27 Sie 2006
Posty: 140
Skąd: śląsk
Wysłany: Nie Lut 11, 2007 7:47 pm   

Nosze i baaardzo je lubie :) aktualnie mam pare dziurek w uszach i tyle mi wystarczy! kiedys mialam po 4 dziurki w jednym uchu ale pzrestalo mi sie to poodbac i zrezygnowalam! uwielbiam nosic dluuuugie kolczyki- mam swoja ulubiona pare,ktora dostalam od W. i stale je nosze a jak ich nie mam to mam wrazenie,ze czegos mi brakuje :(
_________________


13.09.2008 :D
 
 
Ela_i_Adam 


Dołączyła: 21 Sty 2007
Posty: 860
Skąd: łódź-widzew
Wysłany: Nie Lut 11, 2007 8:58 pm   

czesc dziewczyny ja tez mam dziurki w uszach i do tego w pempku- taki mały wybryk :) uwielbiam kolczyki zwłaszcza długie, ale chciałam was zapytać czy myślałyście juz jakie kolczyki wybierzecie na ślub? ja chcialam jakieś delikatne z cyrkoniami i mam problem bo takie sa głównie sztuczne a ja moge nosić tylko srebro i złoto (złota nie lubie:() albo bardzo drogie :( wiecie gdzie mozna kupic niedrogie srebrne kolczyki?
_________________

Kocham Cię Adasiu :) 21.07.2007!!!!!!
 
 
asia84 
żonka

Dołączyła: 10 Lut 2007
Posty: 819
Skąd: Łodź
Wysłany: Pon Mar 19, 2007 4:02 pm   

ja codziennie noszę kolczyki. w jednym uchu mam jedną dziurkę, a w drugim dwie :)
_________________


19 lipiec 2008 nasz dzień :)


Magia, która nas otacza sięga gwiazd...
 
 
Balbina 

Dołączyła: 26 Paź 2006
Posty: 137
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Mar 19, 2007 4:23 pm   

A ja bardzo lubię kolczyki ale ... u innych.Nie podobam się sobie w nich i jakoś tak mi nie pasują.Nawet jak inni mówią,że dobrze wyglądam, to zwyczjnie coś mi "nie leży" :( A tak bardzo podobają mi się u innych.
 
 
asia84 
żonka

Dołączyła: 10 Lut 2007
Posty: 819
Skąd: Łodź
Wysłany: Pon Mar 19, 2007 4:26 pm   

może kup sobie kilka par i zobacz, w których Ci najładniej. uważam, że nikogo kolczyki nie szpecą. chyba, że nie czujesz się w nich komfortowo?
_________________


19 lipiec 2008 nasz dzień :)


Magia, która nas otacza sięga gwiazd...
 
 
cosola 
full-time mum


Wiek: 40
Dołączyła: 04 Sty 2007
Posty: 730
Skąd: Łódź/Leicester, UK
Wysłany: Czw Kwi 05, 2007 11:34 pm   a może kolczyk w pępku?

Jak na razie mam po jednej dziurce w każdym uchu, ale ostatnio zaczęłam zastanawiać się nad kolczykiem w pępku, taka mała fanaberia zanim stanę się porządną, ustatkowaną żoną :wink:

W związku z tym mam parę pytań do posiadaczek kolczyka w pępku:

:arrow: czy to boli? pewnie tak, a czy jest szansa na jakieś znieczulenie?
:arrow: czy długo się goi? tzn. jeśli np.zrobie sobie dziurkę ma początku maja to, czy do wakacji będzie już na tyle wygojone, żeby można pokazywać brzuch?
:arrow: czy znacie jakiś dobry salon kosmetyczny, najlepiej taki z którego same korzystałyście?
:arrow: ile kosztuje taka "przyjemność"?
:arrow: czy noszenie takiego kolczyka na co dzień pod ubraniem nie przeszkadza?

Będę bardzo wdzięczna za waszą pomoc :!:
_________________
 
 
Ela_i_Adam 


Dołączyła: 21 Sty 2007
Posty: 860
Skąd: łódź-widzew
Wysłany: Pią Kwi 06, 2007 11:03 am   

cosola więc tak:
- przekłucie pępka troche boli ja miałam znieczulane lignokaina w spraju i było ok :)
- pępek goi sie od miesiąca nawet do pół roku w zalezności od osoby i najlepiej robic go jesienią bo przez 3 miesiace nie wolno sie opalac ani na słońcu ani w solarium, nie wolno tez go moczyc więc basen jeziora i morze odpada, więc radze poczekać do pazdziernika. ;)
- ja robiłam kolczyk w salonie na piotrkowskiej przy zielonej w bramie zaraz obok sklepu z butami "inblue" jak znajde to podam ci dokładny numer. koszt jest zalezny od rodzaju kolczyka bez kolorowych oczek kosztował 80zł z jednym 90zł a z dwoma 100zl ja byłam bardzo zadowolona z wykonania a w cenie miałam tez wizyte kontrolna a potem jeszcze pierwsza zmiane kolczyka :)
na codzień noszenie kolczyka nie przeszkadza jedynie na co musisz uważać to (jesli lubisz nościc spodnie o wysokim stanie ) pasek który może sie wtedy zachaczac ale jesli nosisz biodrówki to jest ok. A i jeszcze na bluzki które maja "oczka" tzn np siatkowe lub dzianinowe bo kolczyk lubi w nie wchodzic. po za tym nie ma z nim żadnych problemów :)
_________________

Kocham Cię Adasiu :) 21.07.2007!!!!!!
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl