Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Hotel Konstancja
Autor Wiadomość
mietka 
double trouble


Wiek: 46
Dołączyła: 28 Cze 2007
Posty: 1749
Skąd: Łódź/Żabiczki
Wysłany: Pon Maj 09, 2011 9:13 pm   Hotel Konstancja

Codziennie przejeżdżam i zapominam napisać.
Prawie na przeciwko Casa di Fiori otworzyli Hotel Konstancja. Z zewnątrz wygląda fajnie, Nie wiem jak jest w środku, znalazłam też stronę. Może się komuś przyda :)
http://hotelkonstancja.pl/
_________________
Ostatnio zmieniony przez Mac-erson Czw Cze 23, 2011 2:13 pm, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Joanka 
Firma

Wiek: 51
Dołączyła: 18 Lis 2010
Posty: 26
Skąd: Łódź, teofilów
Wysłany: Czw Cze 09, 2011 9:15 pm   

ta strona hotelu jest na razie mocno robocza. Powstaje nowa strona, którą będzie można oglądać wkrótce. Będą nowe zdjęcia, pokoi hotelowych i sal (weselna i restauracyjna)
Sala weselna dopiero rusza, pierwsze duże wesele na początku lipca 2011. Wtedy będzie można coś więcej napisać :) Ogólne informacje:
- sala do 150 osób
- możliwość stołów okrągłych i podłużnych wg. uznania
- 2 doby dla Pary Młodej w hotelu przed weselem
- możliwość zakwaterowania gości weselnych (z dostawkami 45 osób) wtedy cena pokoi ustalana indywidualnie z Młodymi - jakiś fajny rabacik ;)

Jeśli ktoś chce więcej info to podam na priv.
Zapraszam.
 
 
altashet 

Wiek: 40
Dołączyła: 27 Cze 2011
Posty: 1
Skąd: Łodź
Wysłany: Pon Cze 27, 2011 12:19 am   

Witam!

Byłam oglądać wczoraj salę w Konstancji i jestem zauroczona :) ! Sala jest po prostu piękna i bardzo stylowa. Ściany są w odcieniach fioletu z idealnie dobranymi witrażami-trochę w stylu Alfonsa Muchy. Sala jest spora-na pewno wystarczy na 120 osób-jest podest dla orkiestry,taras.
Co do menu, to na dzień dzisiejszy cena wynosi 180 zł od talerzyka. W cenie jest 5 gorących dań, przekąski, ciasta i napoje.
Na duży plus zaliczam też bardzo konkretną i uprzejmą rozmowę z menadżerką sali.
 
 
zespół Forte's 
Firma

Dołączył: 08 Gru 2010
Posty: 2
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lip 06, 2011 7:13 pm   

Witam wszystkich forumowiczów zainteresowanych Restauracją Konstancja.
W ubiegłą sobotę graliśmy tam wesele i mówiąc szczerze graliśmy na większości sal w Łodzi i kilkunastu salach w Polsce ale Konstancją jesteśmy zauroczeni.
Sala przepiękna ze ścianami w odcieniach fioletu, duży i stylowy ogród, jedzenie przepyszne, obsługa kelnerska na najwyższym poziomie, wszystko podane na czas.
Dlatego jeśli ktoś myśli o organizacji swojego wesela polecam z czystym sumieniem Restaurację Konstancja.
Pozdrawiam
Ostatnio zmieniony przez zespół Forte's Sro Lip 06, 2011 9:00 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
maratha 
Firma


Wiek: 42
Dołączyła: 16 Kwi 2007
Posty: 66
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Lip 16, 2011 10:46 pm   Witam

W październiku organizujemy naszej córci chrzciny w Konstancji i na pewno podzielimy się wrażeniami.
_________________
 
 
Dominisiek 

Wiek: 37
Dołączyła: 13 Gru 2010
Posty: 7
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lip 18, 2011 11:01 am   

Cudna a nawet przecudna sala...
to moje refleksje po sobotnim weselu na, którym miałam okazję bywać...
Ściany w odcieniu stonowanego fioletu mnie urzekły, a o dekoracji kwiatowej nie jestem w stanie powiedzieć nic innego jak to, że zrobiona z niezwykłym wyczuciem estetycznym....
obsługa kelnerska-fantastyczna, kulturalna i przesympatyczna.... :)

:) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :)
jestem oczarowana
_________________
Dominisiek
 
 
agulka1989 


Wiek: 34
Dołączyła: 06 Paź 2009
Posty: 2973
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lip 19, 2011 10:26 pm   

Mam chwilkę więc mogę skrobnąć kilka słów :)

Nasza współpraca zaczęła się dość nietypowo, bo umowę podpisaliśmy tydzień przed weselem...

Ale od początku... Dwa tygodnie przez ślubem pojawiła się możliwość zmiany naszej wcześniejszej sali, z którą nasza współpraca nie układała się dobrze (Casa de fiori) na Konstancję właśnie.
Polecił nam ją mój tato, który miał przyjemność grać tam ze swoim zespołem pierwsze w historii tej sali wesele :)

Jak tylko pojechaliśmy obejrzeć salę powitała nas przesympatyczna pani menadżerka- pani Asia.
Cały czas uśmiechnięta (nie to co nadąsana właścicielka Casa). Oprowadziła nas po sali, opowiedziała o wszystkim. Cierpliwie odpowiadała na wszystkie pytania. Później zaprowadziła nas do części hotelowej- pokazała nam "nasz" pokój- bardzo elegancki.
Po obejrzeniu części hotelowej udaliśmy się do biura.
Tam mieliśmy okazję poznać kolejną wspaniałą osobę- właścicielkę, panią Anię.
Byłam tak niesamowicie zaskoczona (pozytywnie) tym w jaki sposób zostaliśmy przyjęci, że byłam skłonna od razu podpisać umowę.

Bardzo profesjonalne podejście, rozmowa przebiegała bardzo sympatycznie.
Po jakimś czasie w biurze na prośbę właścicielki pojawił się kucharz, z którym wstępnie ustaliliśmy menu (na jego podstawie dostaliśmy wycenę menu).
Kucharz powiedział, że sam zrobi dla nas tort :)

Byliśmy bardzo zaskoczeni kiedy właścicielka zapytała kucharza czy po wcześniejszym weselu został tort. Kucharz powiedział, że tak i w tym momencie właścicielka z szerokim uśmiechem na twarzy powiedziała "nooo to na co czekamy, częstujemy państwa tortem".
W czasie kiedy czekaliśmy na ten tort pani manager pokazywała nam zdjęcia z pierwszego wesela, które się tam odbyło dzień wcześniej (stoły, stół wiejski, fontanna czekoladowa, tort). Wszystko wyglądało naprawdę pięknie (mój tato nie kłamał :) ).
Tort, którego spróbowaliśmy- pycha! Nie był za słodki i nie był też za mdły. Po prostu idealny.

Podczas naszej rozmowy pojawił się także główny kelner. O wszystko wypytał, doradzał, przesympatyczny człowiek...

Mimo tego, że nie mieliśmy jeszcze z nimi podpisanej umowy to wszyscy bardzo mocno się zaangażowali w naszą sprawę, radzili, pytali... Po prostu mieli bardzo profesjonalne podejście :)

No i stało się- zadecydowaliśmy, że zmieniamy naszą wcześniejszą salę na Konstancję.

Nasze wesele odbyło się w zeszłą sobotę (16 lipca).


Przez całą noc była obecna zarówno pani Asia jak i pani Ania. Nawet nie wiem ile razy podchodziłam do nich dziękując za to jak pięknie wszystko wygląda i za to w jak wspaniały sposób przebiega nasze wesele.


Jedzonko było przepyszne. Wszystko świeżutkie, ciepłe, pięknie podane...
De volaille z fetą i szpinakiem, juki ułańskie... goście je wspominają do tej pory! :)

Stół wiejski- same pyszności. Nie zdążyłam skosztować wszystkiego podczas wesela ale ponieważ do domku dostaliśmy wszystko to tu już mogłam nadrobić i jadłam jak opętana... :)

Fontanna czekoladowa zrobiła furorę... Goście czekoladę nalewali sobie nawet do filiżanek ;P

Ciasta- pyszne! Rozpływały się w ustach... Na poprawinach w zasadzie cały czas ktoś "okupował" ten stół :)


Tort- robiony specjalnie dla nas przez pana Pawła- kucharza- jak zobaczyłam jak z nim wyjeżdżają to strasznie się wzruszyłam... wyglądał pięknie! A smakował jeszcze lepiej :)

Goście całą noc podchodzili do nas i zachwycali się salą, jedzeniem, obsługą...
Kelnerzy- przesympatyczni, nie było osoby, która narzekałaby na któregokolwiek z panów. Każdą prośbę spełniali praktycznie od razu, nawet nie zdążyłam się obejrzeć a już miałam to o co prosiłam :) Zresztą podobnie jak pozostali goście.

W zasadzie jedyne na co narzekali nasi goście to na to, że na sali było gorąco... No ale skoro nasi goście chodzili i otwierali drzwi (mimo, że nawet zespół wielokrotnie powtarzał, że mają być zamknięte) to normalne, że klima niewiele wtedy daje... więc musiało być gorąco.

W każdym razie tak jak pisałam- jesteśmy tą salą zachwyceni, nasi goście do dziś dzwonią i piszą jak super się bawili i jak bardzo podobała im się nasza sala (mój brat nawet postanowił, że on za rok też robi tam swoje wesele i rezygnuje z wcześniejszej sali).

Do domu dostaliśmy taką ilość jedzenia, że nie mieści się w trzech lodówkach... Po prostu ilości nie do przejedzenia...

Jeszcze dziś do mojego taty zadzwoniła pani właścicielka, że w chłodni przez przypadek zostało 12 naszych pojemników z jedzeniem i żebyśmy po nie przyjechali :)



Brak mi słów żeby wyrazić jak bardzo jesteśmy zadowoleni...




Pani Aniu, Pani Asiu- po raz kolejny DZIĘKUJEMY! Na pewno nie raz wrócimy do Konstancji!
Dziękujemy kucharzom, kelnerom... całej ekipie z Konstancji :)
Jesteście po prostu wspaniali!
Dzięki Wam i Waszemu zaangażowaniu nasze wesele było piękniejsze niż mogliśmy sobie wymarzyć!

Pozdrawiamy- Agnieszka i Zbyszek :)
_________________
 
 
ola_82 


Dołączyła: 06 Sie 2010
Posty: 158
Skąd: łódź
Wysłany: Sob Lip 23, 2011 8:47 pm   

maratha napisał/a:
W październiku organizujemy naszej córci chrzciny w Konstancji

a mogę wiedzieć ile się płaci za talerzyk? bo my też chcemy robić niedługo chrzciny i może byśmy tam zrobili
_________________
Ostatnio zmieniony przez ola_82 Sob Lip 23, 2011 8:47 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
camelek 
Firma

Dołączyła: 20 Maj 2010
Posty: 9
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sie 01, 2011 9:07 pm   

Ja też tam byłam, salą się zauroczyłam:) Co tu więcej mówić: rewelacyjna kolorystyka ścian w lekkim fiolecie, żyrandole, których sam Swarovski by się nie powstydził i wszystko pachnące nowością, po prostu żal było z sali wychodzić. Jakbym dysponowała większą ilością gotówki, z pewnością bym rozważyła robienie tam swojego wesela. Niestety cena mnie zniechęciła - za talerzyk 180-200zł i 10-15zł/osoby za stół wiejski.
 
 
Joanna 

Dołączyła: 18 Cze 2005
Posty: 38
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sie 02, 2011 9:27 am   

ola_82 napisał/a:
maratha napisał/a:
W październiku organizujemy naszej córci chrzciny w Konstancji

a mogę wiedzieć ile się płaci za talerzyk? bo my też chcemy robić niedługo chrzciny i może byśmy tam zrobili

przyłączam się do prośby... ;)
_________________
 
 
Joanka 
Firma

Wiek: 51
Dołączyła: 18 Lis 2010
Posty: 26
Skąd: Łódź, teofilów
Wysłany: Czw Sie 18, 2011 9:24 am   

Ceny w Konstancji przy rodzinnych uroczystościach zaczynają się od 60 zł/os do 160 zł/os. Zależy co chcecie aby było na stołach. Chrzciny są zazwyczaj od 90-110 zł./os Z extra obiadem z deserem, z 2 ciastami, 2 zimnymi zakąskami i sałatką (mogą być dwie). Napoje i kawa, herbata bez ograniczeń. Szczegóły są ustalane indywidualnie do potrzeb :)
pozdrowionka dziewczyny.
 
 
Fiedia 

Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 2
Skąd: Łódź
  Wysłany: Pon Wrz 19, 2011 4:20 pm   Byłem, tańczyłem, piłem i dobrze się bawiłem...:)

Witam wszystkich forumowiczów!!!.
Miałem naprawdę dużą i wspaniałą przyjemność bawić się w Konstancji w minioną sobotę na weselu 8) Sala piękna, nowoczesna. Wesele było na ok. 90 osób, gdzie miejsca do tańczenia pozostało bardzo dużoooooo…, można spokojnie organizować przyjęcie na wiele więcej. Sala sama w sobie jest bardzo ładna, a dodatkowo jeszcze większy efekt zyskuje dzięki ciekawemu oświetleniu z możliwością różnych zmian. Ładny wystrój. Można stworzyć bardzo fajny klimacik do tańczenia i nie tylko. Na zewnątrz ogród, miejsca parkingowe. Organizując przyjęcie to też trzeba brać pod uwagę. Ale przede wszystkim na zewnątrz jest kryty taras z licznymi stolikami z wygodnymi krzesłami, miejsce na chwilę oddechu i papieroska; :wink: . Co do jedzenia super i wystarczająco. Obsługa miła i sprawna w działaniu.
Osobiście jestem już dwa lata po moim wspaniałym przyjęciu weselnym :lol: , i pamiętam jakie emocje towarzyszą przy organizacji takiej uroczystości, dlatego mogę z całą stanowczością polecić tą salę :D .
Dziekujemy za super zabawę :D 8) :D
Znam też fajny zespół muzyczny, ale to już na inny temat…


[ Dodano: Czw Wrz 29, 2011 9:50 pm ]
:gafa: ...zapomniałem dodać, że był świetny pokaz fajerwerków :lol: !! :wed4
Ostatnio zmieniony przez Fiedia Pon Wrz 19, 2011 4:23 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
agulka1989 


Wiek: 34
Dołączyła: 06 Paź 2009
Posty: 2973
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Paź 07, 2011 2:58 pm   

Na temat sali rozpisałam się już wcześniej więc tym razem tylko po raz kolejny napiszę, że Konstancja to nie tylko piękna sala ale również wspaniali ludzie, których po prostu uwielbiam i na pewno nie raz tam wrócimy :) I to już całkiem niedługo... :)

Tym razem chciałam tylko uzupełnić poprzedniego posta o kilka zdjęć :)









kawałek stołu słodkiego i wiejskiego (zdjęcia zrobione przez naszych gości):









No i pozostaje mi tylko po raz kolejny w imieniu swoim i męża podziękować całej ekipie Konstancji za wszystko :)
JESTEŚCIE WSPANIALI!!! :bukiet:
_________________
Ostatnio zmieniony przez agulka1989 Pią Paź 07, 2011 3:06 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Joanka 
Firma

Wiek: 51
Dołączyła: 18 Lis 2010
Posty: 26
Skąd: Łódź, teofilów
Wysłany: Nie Sty 08, 2012 5:27 pm   

Witajcie
Mamy ostatni wolny termin letni na rok 2012 - 18 sierpnia.
Więcej szczegułów: Joanna Pietura-Gromadzka 797 130 494, zapraszam.
 
 
85Niebieskooka 

Wiek: 38
Dołączyła: 16 Sty 2012
Posty: 85
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lut 20, 2012 9:41 pm   

Niedawno byliśmy oglądać Konstancję i muszę przyznać, że bardzo nam się spodobała, szczególnie mojemu narzeczonemu :) więc bierzemy bardzo poważnie ją pod uwagę.
Cena od talerzyka na przyszły rok to 210 zł/osobę ( w tym 5 posiłków, w tym pierwszy obiad dwudaniowy, zimne zakąski, sałatki, ciasta - 5 rodzajów, bez tortu, drobna dekoracja kwiatowa). Dzieci do lat 4 - bezpłatnie, od 4 do 10 lat 50% ceny, zespół, fotograf itd. - 70% ceny. Na podłodze parkiet
Sala moim zdaniem bardzo ładna, nowoczesna, w różnych odcieniach fioletu.
Ponieważ sala jest nowa, a w internecie jest mało zdjęć to pozwoliłam sobie sama zrobić kilka komórką i je tu wkleić :) - wesele z tego co pani mówiła było bardzo malutkie, na 32 osoby.

[ Dodano: Pon Lut 20, 2012 9:44 pm ]
I jeszcze kilka :)

IMG20120211_023.jpg
Pobierz Plik ściągnięto 1703 raz(y) 67.65 KB

IMG20120211_018.jpg
Pobierz Plik ściągnięto 1609 raz(y) 55 KB

IMG20120211_011.jpg
Pobierz Plik ściągnięto 1609 raz(y) 58.63 KB

IMG20120211_012.jpg
Pobierz Plik ściągnięto 1529 raz(y) 52.93 KB

IMG20120211_006.jpg
Pobierz Plik ściągnięto 1612 raz(y) 57.56 KB

IMG20120211_009.jpg
Pobierz Plik ściągnięto 1594 raz(y) 45.61 KB

IMG20120211_004.jpg
Pobierz Plik ściągnięto 1552 raz(y) 46.59 KB

IMG20120211_001 - Kopia.jpg
Pobierz Plik ściągnięto 1639 raz(y) 54.02 KB

 
 
Wiol25 

Dołączyła: 06 Lut 2012
Posty: 147
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lut 22, 2012 1:19 pm   

Ja tez jakiś czas temu oglądałam Konstancję i bardzo mi się podobała, uważam jednak, że cena za takie (dość skromne moim zdaniem) menu jest dość wysoka.
 
 
kisskiss 


Dołączyła: 22 Lis 2011
Posty: 184
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Mar 14, 2012 12:48 pm   

Wiol25, dlaczego Twoim zdaniem menu jest skromne? Pytam zupełnie z ciekawości, bo mnie się wydaje, że menu, które jest w cenie to jest prawie nie do przejedzenia, szczególnie jeśli dojdzie do tego stół wiejski. Zespół, który miał okazję już tam grać powiedział nam, że takiego dobrego jedzenia jak w Konstancji nie ma nigdzie indziej. A zespół tydzień w tydzień gra na różnych salach od wielu lat.

85Niebieskooka, sala jest faktycznie przepiękna, ale zdjęcia nie oddają jej uroku zupełnie. Kilka tygodni temu miałam okazję bawić się w Konstancji na imprezie tanecznej i to jak sala wygląda, gdy już jest po zmroku z zapalonymi światłami, świecami i bawiącymi się gośćmi na parkiecie, jest nie do opisania. Jestem absolutnie zakochana, a wesele mam w przyszłym roku. Z tego co widzę na Twoich fotkach, to pojawiły się pokrowce na krzesłach, których wcześniej nie było. To akurat mnie cieszy bo chciałabym żeby były na moim weselu.
 
 
85Niebieskooka 

Wiek: 38
Dołączyła: 16 Sty 2012
Posty: 85
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Mar 14, 2012 1:54 pm   

kisskiss napisał/a:
Z tego co widzę na Twoich fotkach, to pojawiły się pokrowce na krzesłach, których wcześniej nie było. To akurat mnie cieszy bo chciałabym żeby były na moim weselu.


Pokrowce są tylko na krzesłach pary młodej.
 
 
kisskiss 


Dołączyła: 22 Lis 2011
Posty: 184
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Mar 14, 2012 4:44 pm   

No to tego nie wiedziałam :)
 
 
martuska88 

Dołączyła: 04 Lut 2012
Posty: 141
Skąd: okolice Łodzi
Wysłany: Sro Mar 14, 2012 9:06 pm   

kisskiss, oglądałam też tą sale- według mnie krzesła są tak ładne, że pokrowce są zbędne ale oczywiście wybór należy do Ciebie :)
_________________


 
 
kisskiss 


Dołączyła: 22 Lis 2011
Posty: 184
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Mar 15, 2012 10:04 am   

Akurat pokrowce bym chciała, ale nie tak, że koniecznie muszą być, bo faktycznie krzesła są bardzo ładne. Jak nie będzie pokrowców to nie będę rozpaczać na pewno :)
 
 
Joanka 
Firma

Wiek: 51
Dołączyła: 18 Lis 2010
Posty: 26
Skąd: Łódź, teofilów
Wysłany: Wto Kwi 17, 2012 4:18 pm   

Kochani! bardzo dziękujemy za wszystkie wpisy na forum. Ponieważ rzadko tu zaglądamy z powodu nawału pracy nie możemy reagować na Wasze ewentualne wątpliwości tak szybko jak byśmy chcieli :) Jednak informuję, że w pokrowce na krzesła właśnie się zapatrzyliśmy. Są w kolorze srebrnoszarym z taftowymi wstążkami.
Informacja z ostatniej chwili: zwolnił nam się termin 18 sierpnia 2012 r. Jeśli ktoś zna parę poszukującą wciąż wakacyjnego miesiąca to zapraszamy.
Pozdrawiam wszystkich z forum.

[ Dodano: Wto Maj 08, 2012 5:14 pm ]
Witajcie odwiedzający ten wątek forumowicze :) . 18 sierpnia 2012 już jest zajęty.
Zwolniły się za to dwa terminy październikowe: 6 i 20 października - Zapraszamy serdecznie. Wszelkich informacji udzielimy jak zadzwonicie lub przyjedziecie do nas - tel 42 633 60 04
 
 
oreska 


Dołączyła: 17 Maj 2011
Posty: 293
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Maj 17, 2012 10:11 am   

i juz jestesmy po weselu, na wstępie dziękuję Wam drogie forumki za wszelką pomoc i dlatego czuję sie też zobowiązana podzielić się z Wami nasza opinia na temat sali (najważniejsze rzeczy)

zacznę od pozytywów:
* sala bardzo ładna, każdemu się podobała
* stoły okrągłe też zyskały przychylność gości
* przybranie stołów ładne
* na krzesłach eleganckie pokrowce
* jedzenie pyszne
* wódka dobrze schłodzona w zamrażarce
* możliwość wyjścia na taras i posiedzenia przy stolikach
* osobny stolik i krzesło dla gości którzy chcieli się wpisać do księgi gości

negatywy:
* brak klimatyzacji (podobno popsuła się w naszą sobotę) więc było gorąco tym bardziej, że dzień był upalny
* obsługa nie dostarczała talerzyków gościom mimo, że o nie prosili (potwierdzone już przez tych gości z którymi widzielismy sie po weselu), jedna kelnerka przyjeła pieniądze od naszego gościa w zamian, że będzie czuwać aby niczego im nie brakowało i tam faktycznie jak poprosili talerz to dostali
* tort kompletnie goły bez przybrania (tzn była tylko jedna wstążka) a miał być w fioletowych kwiatach, wszystko było ustalane tydzień przed weselem, możecie porównać nasz tort z tortem Agulka1989, chyba nie tylko my widzimy róznicę, właścicielka sali oddała nam pieniądze za tort (tzn nie chcielismy więc dostaliśmy jako prezent ślubny), jednak na zdjęciach i filmie widać niestety jak tort wyglądał :( plusik jednak dla tego iż był smaczny
* obsługa wystawiła tylko koło 5-6 win (z 12) i juz potem żadnych nie donosiła, po weselu nie było pozostałych win w składziku na alkohol, okazało się (tydzień po weselu) ze wina podczas wesela znajduja sie na kuchni o czym nikt nas nie poinformowal, obsluga nie pozwolila gosciom zabrac win na stolik przy którym siedzieli więc goście aby dolać sobie wina musieli iść do stołu na którym się znajdowało
* po weselu dostaliśmy bardzo mało jedzenia - głównie sałatki, mięsa tyle co kot napłakał chociaż jak szefowa rozmawiała po tygodniu z kucharzem to twierdził że zostało dużo mięsa, tylko ciekawe gdzie?? powiem tak - na następny dzień po odebraniu jedzenia nie mieliśmy nawet co zjeść na śniadanie - w moim dzienniczku mozna zobaczyc jakie mielismy menu i co dostalismy do domu
* do domu też nie dostalismy win - otrzymaliśmy je dopiero po tygodniu jak widzieliśmy się z szefową i powiedzieliśmy jej o tym fakcie
* apartament mielismy mieć dostępny od piątku ale jak przyjechaliśmy w piątek wieczorem dostarczyć alkohol to okazało się, że pokój zostal zwolniony dopiero jakos przed chwilą i nie jest sprzątnięty, przesunelismy więc rezerwację, w pokoju były brudne kieliszki do wina i kubeczki do mycia zębów (brudne w sensie zakurzone - kubeczki od zębów, zachlapane i zakurzone - kieliczki od wina)

i to co mnie jeszcze osobiście zabolało to że przy mojej najbliższej rodzinie (m. in. rodzice) była rozmowa między obsługą dlaczego wchodzimy na salę od strony ogrodu, padła odpowiedź o dość negatywnym wydźwięku, że tak sobie Państwo Młodzi zażyczyli :( (rodzina dziwnie sie poczuła)






[ Dodano: Czw Maj 17, 2012 11:13 am ]





[ Dodano: Czw Maj 17, 2012 11:14 am ]


9.jpg
Pobierz Plik ściągnięto 1287 raz(y) 26.96 KB

8.jpg
Pobierz Plik ściągnięto 1227 raz(y) 24.66 KB

7.jpg
Pobierz Plik ściągnięto 1193 raz(y) 26.46 KB

6.jpg
Pobierz Plik ściągnięto 1157 raz(y) 28.11 KB

5.jpg
Pobierz Plik ściągnięto 1172 raz(y) 36.71 KB

3.jpg
Pobierz Plik ściągnięto 1162 raz(y) 28.75 KB

4.jpg
Pobierz Plik ściągnięto 1144 raz(y) 27.32 KB

2.jpg
Pobierz Plik ściągnięto 1154 raz(y) 32.23 KB

1.jpg
Pobierz Plik ściągnięto 1252 raz(y) 39.94 KB

Ostatnio zmieniony przez oreska Czw Maj 17, 2012 10:18 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
kisskiss 


Dołączyła: 22 Lis 2011
Posty: 184
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Maj 17, 2012 2:03 pm   

No to czekamy na odpowiedź ze strony Konstancji, bo niestety te uwagi stawiają salę w bardzo złym świetle. Ja mam wesele zaplanowane tam na czerwiec w przyszłym roku i będę śledziła wszystkie opinie. Jeśli te złe będą się powtarzać, to rozważę zmianę sali. Wokół konkurencji nie brakuje...
 
 
Kasia13 


Dołączyła: 15 Wrz 2011
Posty: 324
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Maj 18, 2012 3:40 am   

oreska, bardzo dobrze ,że opisałaś całą sytuację. Muszę przyznać , że negatywy zdecydowanie przebiły pozytywy - jak dla mnie.
Sprawa z kelnerką skandaliczna. Torty porównałam , różnica kolosalna.
Dobrze , że przynajmniej był smaczny. Domyślam się ,że gdybyście nie upomnieli się o pozostały alkohol nic by nie oddano . A przecież nie tak powinno być bo za to zapłaciliście i był to Wasz alkohol , podobnie jak pozostałe jedzonko.
Dla mnie to ze strony obsługi zwykłe cwaniactwo i ... no nie wiem , chyba nie napiszę tego słowa bo może zbyt mocno zabrzmi. Ale jeżeli ktoś zabiera coś co do niego nie należy to określa się takie zachowanie właśnie takim słowem.

kisskiss, też jestem ciekawa czy będzie odzew ze strony właścicieli sali.
 
 
oreska 


Dołączyła: 17 Maj 2011
Posty: 293
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Maj 21, 2012 11:40 am   

miałam właśnie mieszane uczucia czy to napisać bo już rozmawialiśmy na temat wesela z właścicielką sali ale w sumie od tego jest forum żeby wymieniać się doświadczeniami i tyle ważnych informacji, pomysłów, porad od was otrzymałam, że po prostu czułam się w obowiązku zdać Wam relację także poza dzienniczkiem
 
 
Kasia13 


Dołączyła: 15 Wrz 2011
Posty: 324
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Maj 21, 2012 8:45 pm   

oreska napisał/a:
miałam właśnie mieszane uczucia czy to napisać

uważam , że niepotrzebnie masz wątpliwości co słuszności opisania wrażeń po tak ważnym dla siebie dniu. Tym bardziej , że kosztowało Was to sporo kasy i za tyle
pieniążków każdy ma prawo oczekiwać tego co zamówił.

Po drugie nikt tu przecież nikogo nie obraża.
Być może właściciele powinni zmienić organizację pracy? Z tego co piszesz przez cały czas trwania wesela byli na miejscu jak to więc możliwe , że nie zauważyli tylu wpadek.

oreska napisał/a:
w sumie od tego jest forum żeby wymieniać się doświadczeniami

otóż to.
Coż z tego , że sala piękna a właściciele chcieliby zapewne by było jak najlepiej skoro obsługa potrafi dać taką "plamę". :?
 
 
kisskiss 


Dołączyła: 22 Lis 2011
Posty: 184
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Cze 29, 2012 12:09 pm   

Czy ktoś był może na wczorajszych warsztatach ślubnych w Konstancji? Ja byłam i szczerze mówiąc jestem trochę rozczarowana wyglądem pokrowców na krzesła, są moim zdaniem po prostu bure i wyglądają zdecydowanie mniej elegancko od jasnych krzeseł... Co jeszcze mi się nie podoba, to przybranie kwiatami na stołach, jest po prostu pstrokate. Mam nadzieję, że uda się ustalić stonowane dekoracje.

Był też wystawiony stół wiejski i jedyne co mogę powiedzieć, to była to straszna "bieda" - kilka kiełbasek na krzyż i ten stół jest ogólnie bardzo mały. Czy to tak wygląda na weselu?

Fajnie wygląda duży grill na zewnątrz, czy ktoś może korzystał z niego na weselu?
 
 
Paula7274 

Dołączyła: 29 Mar 2012
Posty: 14
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Cze 29, 2012 3:24 pm   

Ja byłam. Faktycznie pokrowce z bliska nie sa zachwycające. Ale na zdjęciach w połaczeniu z kokardą wyglądają bardzo ładnie. No i plus taki ze sie nie ściagają jak np sliskie satynowe. Ja od samego poczatku stwierdziłam ze szkoda pieniedzy na pokrowce ( a liczą sobie 5zl/od krzesla), przy 100os to az 500zl, gdzie maja takie ładne bezowe krzesla. Mnie sie przybranie stołów podobało. Wiadomo, że dekoracje i jej kolorystykę bedziesz wczesniej uzgadaniała.
Mnie przerażają tylko te duże kieliszki do wódki heheheh.

Weż pod uwagę, ze ten wiejski stół to był tylko przygotowany na potrzeby warsztatów, zeby mozna było sprobowac ich wyrobów, nie bylo powiedziane, że tak będzie wyglądał na weselu.
Moim zdaniem strasznie sie cenia za wiejski stół. 15zł od os to przesada. Ja chyba sobie daruje.

Ale samo jedzenie bardzo dobre. Zawijaski z piersi kurczaka w panierce super! Podobnie z przystawkami.
Chaty grillowe bardzo ładne, tak samo taras. Myslimy zeby zrobic tam grilla na poprawiny i darowac sobie juz tradycyjne obiady.
 
 
kisskiss 


Dołączyła: 22 Lis 2011
Posty: 184
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lip 02, 2012 9:43 am   

Skoro trzeba za nie płacić piątkę od krzesła to absolutnie się na nie nie zdecyduję. Gdyby były ładne, to jeszcze bym to rozważała.

Stół wiejski jest tak czy owak bardzo mały. Byłam w tą sobotę na weselu i stół był 2 razy większy. Oczywiście mnóstwo osób się przy nim kręciło i chciałabym taki na weselu.

Jedzenie faktycznie jest dobre, często wstępuję do Konstancji na obiad albo kolację i jest faktycznie smaczne. Tylko lody mają kiepskie ;)
 
 
agulka1989 


Wiek: 34
Dołączyła: 06 Paź 2009
Posty: 2973
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lip 02, 2012 11:13 am   

kisskiss, wstawiałam wcześniej zdjęcia stołu wiejskiego, możesz spojrzeć jak wyglądał po zastawieniu :)
Czy jest mały? Kwestia gustu :) Może wizualnie wydaje Ci się mały ale wierz mi, że zmieściło się na nim naprawdę mnóstwo jedzenia i baaaaardzo dużo zabraliśmy do domu. My jedynie poprosiliśmy o dostawienie dodatkowego stolika obok, na którym postawiliśmy nalewki, bimber i inne takie :)
Wiesz, czasami jest tak, że stół wiejski jest ogromny ale jest na nim więcej dekoracji niż jedzenia. A tu tak nie jest.

kisskiss napisał/a:
lody mają kiepskie

Nie wiem jak z pozostałymi, bo nie próbowałam więc nie będę oceniała... Ale u nas na weselu jako deser były lody waniliowe z ciepłą polewą z owoców (nazywało się to bodajże Rote Grutze). I ten deser był rewelacyjny :)


Natomiast jeśli chodzi o pokrowce- tych, które oferuje Konstancja na żywo nie widziałam, ale na zdjęciach, które wstawiła oreska wyglądają całkiem fajnie :) Natomiast mimo wszystko ja wychodzę z założenia, że jak są ładne krzesła to nie ma potrzeby żeby je zakrywać pokrowcami :)



Za niecałe dwa tygodnie będę się tam bawiła na weselu, tym razem jako gość :)
Po imprezie na pewno skrobnę kilka słów :)
_________________
 
 
kisskiss 


Dołączyła: 22 Lis 2011
Posty: 184
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lip 02, 2012 1:27 pm   

Agulka, dzięki za odpowiedź. Trochę mnie uspokoiłaś z tym stołem wiejskim :) My jedliśmy lody przy okazji deseru do kolacji i niestety nie były dobre, może inne podają na weselu.

W takim razie czekamy na relację :)
 
 
oreska 


Dołączyła: 17 Maj 2011
Posty: 293
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lip 02, 2012 5:58 pm   

kisskiss napisał/a:
My jedliśmy lody przy okazji deseru do kolacji i niestety nie były dobre, może inne podają na weselu.

my mieliśmy na weselu lody z gorącymi malinami - nie wiem jak goście ale ja na pewno nie miałam gorących malin lub chociażby ciepłych, poza tym smakowo żadna rewelacja - jadłam lepsze lody (chociaż gorsze też ;) )

kisskiss napisał/a:
Skoro trzeba za nie płacić piątkę od krzesła to absolutnie się na nie nie zdecyduję. Gdyby były ładne, to jeszcze bym to rozważała.


mąż chciał pokrowce a ja raczej tak sceptycznie podchodziłam ale jak zobaczyłam w dniu wesela (czy dzień przed - już nie pamiętam) wszystkie krzesła z pokrowcami to mi się podobało :) my za pokrowce nic nie płaciliśmy ale jak bym miała zapłacić 5 zł od krzesełka (tak jak teraz mówicie że jest) to pozostałabym przy normalnych krzesłach bo są naprawdę ładne

Paula7274 napisał/a:
Mnie przerażają tylko te duże kieliszki do wódki heheheh.

nic się nie martw :) my też panikowaliśmy że będą za duże ale były ok :) jeśli dobrze pamiętam to są 40 i tylko na takie duże wyglądają ;)

agulka1989 napisał/a:
Za niecałe dwa tygodnie będę się tam bawiła na weselu, tym razem jako gość


jestem ciekawa opinii bo tak jak wiesz my się niestety zawiedliśmy, może to wina innej obsługi (bo teraz jest inna niż ty miałaś), a może właściciele zmienili trochę podejście, ciężko wyczuć...
 
 
agulka1989 


Wiek: 34
Dołączyła: 06 Paź 2009
Posty: 2973
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lip 02, 2012 7:43 pm   

oreska napisał/a:
może to wina innej obsługi (bo teraz jest inna niż ty miałaś), a może właściciele zmienili trochę podejście, ciężko wyczuć...

Myślę, że to wina obsługi... Wiadomo, że różni są ludzie. U nas kelnerzy byli naprawdę cudowni, wszyscy goście byli pod wrażeniem. O co by się nie poprosiło to zaraz było a kelnerzy (mimo, że w pewnym momencie na 100% byli zmęczeni) chodzili non stop uśmiechnięci i nie było żadnych problemów.
U Ciebie widocznie trafiła się jakaś kiepska ekipa i szkoda, bo ich zachowanie spowodowało, że nie jesteście do końca zadowoleni z wyboru.

No nic... czekam na tego 14 lipca z niecierpliwością, bo tym razem będę mogła na wszystko popatrzeć z innej perspektywy :)
_________________
 
 
mal_ 

Dołączyła: 04 Lip 2012
Posty: 3
Skąd: łódź
Wysłany: Sro Lip 04, 2012 5:15 pm   

Witam wszystkich forumowiczów.

Nasze wesele, które miało miejsce 2 tyg temu w „Konstancji”, udało się znakomicie. Niewątpliwie jest to zasługa wspaniałego personelu, pełnego profesjonalizmu, prześlicznej sali oraz atmosfery jaka tam panuje. Wszyscy nasi goście byli pod wrażeniem sali, obsługi, jedzenia. Miło mi przekazać państwu, że wszystko przebiegało zgodnie z naszymi wcześniejszymi ustaleniami. Trudno w kilku zdaniach opisać jak było cudownie ale spróbujemy.

Już przy podpisywaniu umowy, właścicielka p. Ania była bardzo chętna do współpracy , akceptując nasze fanaberie: mniejsze kieliszki do wódki , pokrowce na krzesła , większą ilość kelnerów czy brak limitu czasowego do zabawy...
Każda wątpliwość co do jakichkolwiek ustaleń była szybko rozwiązywana na naszą korzyść.
Dzień przed ślubem zostały ustawione wszystkie stoły aby nasza dekoratorka miała całą sale dla siebie (co znacznie ułatwiło jej pracę).

Teraz już najważniejsze - dzień wesela i egzekucja naszych ustaleń:
Kelnerzy - perfekcyjnizm w każdym calu, miła, fachowa i szybka obsługa, żadnych awarii (nawet jeśli zaistniała jakaś mało znacząca błahostka, została natychmiast rozwiązana). Talerzyki wymieniane natychmiast po zakończeniu posiłku. Podziękowania również za elastyczność obsługi – mam tu na myśli prośby gości o podanie dzbanów z sokami i szkła na taras podczas poprawin – w innych lokalach nie jest to częstym zjawiskiem. Kolejnym atutem kelnerów było częsta wizyta przy stołach w celu uzupełniania alkoholu, na żadnym stole go nie brakowało. Dziękujemy całej obsłudze, spisaliście się na 6+!

Jedzenie - znakomite i podane zgodnie z zaplanowanym czasem. Ciasta „miód-malina”. Na stołach było co zjeść, zimne zakąski ciągle wyglądały na świeże i apetyczne. Gratulacje dla kucharza również za estetykę podawania dań.

Hotel – jest dodatkowym atutem (co w naszym przypadku było warunkiem koniecznym :) ) czysto, elegancko a do tego z klasą. Brakuje tylko klimatyzacji w pokojach, ale mimo dużego upału okazuje się że nie było tak źle.

Podsumowując, jesteśmy bardzo zadowoleni z poziomu świadczonych usług. Cały przed weselny stres proponujemy odstawić w kąt ponieważ wesele w „Konstancji” nie może się nie udać przy tak profesjonalnej i zaangażowanej obsłudze. Serdeczne pozdrowienia dla całej ekipy, dzięki której wszystko wypadło genialnie i ani my, ani rodzice nie musieliśmy się niczym stresować :) ) Współpraca z właścicielką, czyli z p. Anią - REWELACYJNA i bezproblemowa. Ze wszystkim można się dogadać, pod warunkiem że się tego chce. Lepszej współpracy byśmy sobie nie wymarzyli.

Dziękujemy serdecznie za przygotowanie niezapomnianego przyjęcia:) Przesyłamy gorące pozdrowienia i uściski dla całej załogi!!! Wszystkich planujących swój ślub szczerze zachęcamy do zorganizowania go właśnie w „Konstancji”.
 
 
oreska 


Dołączyła: 17 Maj 2011
Posty: 293
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lip 05, 2012 10:36 am   

mal_, to bardzo ciekawe co piszesz bo widać mieliśmy wesela w dwóch innych miejscach, no chyba że w ciągu niecałych dwóch miesięcy zmieniono diametralnie podejście do klienta ale... na razie masz tylko jeden post więc jak dla mnie jest to podejrzane...

mal_ napisał/a:
wspaniałego personelu, pełnego profesjonalizmu,

tu niestety nie mogę się zgodzić chyba, że tak jak pisałam został on wymieniony

mal_ napisał/a:
akceptując nasze fanaberie: mniejsze kieliszki do wódki , pokrowce na krzesła , większą ilość kelnerów czy brak limitu czasowego do zabawy...

jak my rozmawialiśmy to przez rok od otwarcia do naszego wesela nic w kwestii kieliszków się nie zmieniło i nie mieli innych tzn o mniejszej pojemności na stanie; pokrowce mają w ofercie więc nie wiem co to za fanaberia; ustalonych ram czasowych odnośnie zakończenia wesela też nie mieliśmy

mal_ napisał/a:
Dzień przed ślubem zostały ustawione wszystkie stoły aby nasza dekoratorka miała całą sale dla siebie

to raczej normalne, że stoły ustawione są dzień wcześniej a nie że ustawiają na chwilę przed weselem...

mal_ napisał/a:
Podziękowania również za elastyczność obsługi – mam tu na myśli prośby gości o podanie dzbanów z sokami i szkła na taras podczas poprawin – w innych lokalach nie jest to częstym zjawiskiem.

u nas jakoś elastyczności nie było - gdy goście chcieli zabrac wino ze stolika (stało kilka butelek na osobnym stole) obsługa powiedziała że nie ma takiej mozliwości więc chcąc sie napić musieli chodzić do tego osobnego stolika; jak były podawane lody to zostały podane tylko osobom które były na sali (większość była na tarasie), właścicielka powiedziała, że kelnerzy nie maja obowiązku wychodzić na taras no ale na stołach jakos tych lodów dla osób nieobecnych akurat na sali tez nie zostawili


mal_ napisał/a:
Hotel – jest dodatkowym atutem czysto, elegancko a do tego z klasą.

owszem hotel ładny (my byliśmy w apartamencie) ale co z tego jeśli nie był dobrze sprzątnięty :?

mal_ napisał/a:
Cały przed weselny stres proponujemy odstawić w kąt ponieważ wesele w „Konstancji” nie może się nie udać przy tak profesjonalnej i zaangażowanej obsłudze.

oj niestety może się w pełni nie udać o czym niestety się przekonalismy (mimo, że cały czas podczas naszego wesela było szefostwo)
 
 
mal_ 

Dołączyła: 04 Lip 2012
Posty: 3
Skąd: łódź
Wysłany: Czw Lip 05, 2012 2:14 pm   

Oreska, jest to nowy hotel więc kazdy uczy sie na blędach. Przykro mi że akurat wypadło na was. Przed weselem regularnie odwiedzalismy "Konstancje" na tzw. obiadki w celu sprawdzenia menu. Musze przyznac ze obsluga kelnerska ciagle ulegała zmianie. Dlatego tez w odstepie 2 miesiecy (dzielacych oba wesele) mogly zajsc zmiany. Na naszym weselu na prawde nie było się do czego doczepić. Kelnerzy wykazali sie pełnym profesjonalizmem.
Jesli chodzi o kieliszki czy pokrowce... w pazdzierniku kiedy podpisywalismy umowe na stanie mieli tylko 60ml, my prosilismy o mniejsze i w konsekwencji dostalismy 40 ml. Pokrowców w tym czasie równiez nie posiadali, uznali że krzesła jakimi dysponują są dość eleganckie i nie ma potrzeby krycia ich pod pokrowcami. Jednak jak sami sie przekonaliśmy pokrowce za naszą namową jednak się ukazały.
Jeśłi tylko od samego początku, wie czego się chce i żądania są ściśle sprecyzowane to w konsekwencji wszystko przebiega zgodnie z planem.

Pozdrawiam.
 
 
agami 

Dołączyła: 01 Sie 2011
Posty: 20
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lip 05, 2012 2:51 pm   

A jak to jest w końcu z opłatą od pokrowców na krzesła w sytuacji, gdy umowę zawierało się gdy nie było jeszcze takiej opcji? Niektóre dziewczyny piszą o 5 zł, inne natomiast (oreska), że nie było żadnych dodatkowych kosztów. Jak było u Ciebie mal_?
 
 
mal_ 

Dołączyła: 04 Lip 2012
Posty: 3
Skąd: łódź
Wysłany: Czw Lip 05, 2012 3:09 pm   

My nie mieliśmy zadnej dopłaty. Jedynie co to fakt, że zrezygnowaliśmy z przystrojenia sali przez "Konstancje" poniewaz korzystalismy z usług swojej dekoratorki (ktora przybierala kosciol plus sale). Nie wiem jak to jest ale moze te koszty wiąża sie z pokrowcem wraz z przystrojeniem je kokarda itp.
 
 
Oli 83 

Dołączyła: 05 Lip 2012
Posty: 9
Skąd: Łódź Złotno
Wysłany: Czw Lip 05, 2012 3:29 pm   

Długo nosiłam się z zamiarem napisania swojej opinii na temat Sali .Ale że sama jestem na etapie poszukiwań to wiem jak to forum jest pomocne.
Miałam przyjemność być gościem na przyjęciu weselnym u swoich znajomych jak i również zapoznałam się osobiście z ofertą sali.
Powiem tak, sala jak dla mnie rokoko-wszystkiego za dużo. Światełek jakie są dostępne na rynku w brud, witraże kojarzą mi się z kościołem a te chińskie rolety w oknach nie dodają elegancji i wytworności sali. Za duże pomieszanie stylów-patrząc tak realnie to jak bym widziała skopiowane najfajniejsze elementy z innych sal i wściubione w jedno pomieszczenie ,a dla mnie to wszystko ze sobą nie pasuje .Ale to tylko moje odczucie i nikt nie musi się z tym zgadzać.
Odnośnie obsługi i jedzenia niestety podzielę opinię oreski .Stoły były okrągłe ,siedzieliśmy w 8 osób, przystrojenie stołu ok, ale ilość przystawek na półmiskach-niestety co kot napłakał. Kelner niestety który nas obsługiwał nie wykazał się. Na stole w miseczce znajdował się groszek ptysiowy gdzie po rozłożeniu na talerze niestety nie starczyło dla wszystkich. Poprosiliśmy więc o dokładkę ale nie otrzymaliśmy. Ale największe nasze zdumienie było kiedy dostaliśmy rosół... :? jak jeść rosół z groszkiem.. no ale cóż skonsumowaliśmy, zostały nam zabrane talerze a kelner przyniósł nam grzybową...Szkoda ze nie poinformował nas że są dwa rodzaje zup...Pozostałe dania może smakowo nie były najgorsze ale ilościowo daje wiele do życzenia. O zmianę talerzyków musieliśmy się prosić .
Niestety było okropnie gorąco ,rzekomo popsuła się akurat klimatyzacja...
Stół wiejski w bardzo małych ilościach-ja bym się wstydziła powiesić tak mała ilość kiełbas na tym paliku drewnianym -można było go chociaż zarzucić w całości a nie jest on bardzo długi więc parę kilo więcej by się przydało choćby dla estetyki.
Wiadomo obiekt jest nowy, więc jeszcze pachnie świeżością, ale dużo mu brakuje do perfekcjonizmu.
Mieszkam niedaleko więc ja i grono moich znajomych mamy blisko do hotelu i korzystaliśmy z usług gastronomicznych lokalu- w weselach ,znajoma organizowała również wesele siostry , obiadki ,w imprezach organizowanych przez właścicieli min. w bujanym wieczorze i stwierdzili że wiele pozostaje do życzenia…
Właściciele może i by chcieli mieć opinie restauracji na wysokim poziomie ale niestety dużo im brakuje. Jeszcze wiele nauki przed nimi ,nie zastąpi tego dobry marketing i znajomi…
Ale wiadomo że ile ludzi tyle opinii…ja napisałam o swoich odczuciach.
Niestety te wszystkie argumenty zdyskwalifikowały dla mnie tą salę.
 
 
kisskiss 


Dołączyła: 22 Lis 2011
Posty: 184
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lip 05, 2012 3:38 pm   

Hmm ja często wpadam do Konstancji na jedzenie i jak dla mnie jest bardzo dobre. Wieczór latino moim zdaniem był też bardzo udany, no ale jak widać można różnie trafić...

Oli 83, jeśli chodzi o 8-osobowe stoły to wcale się nie dziwię, że było na nich mało przystawek, bo właściwie poza zastawą już nic się na nich nie mieści, dlatego ja bym na pewno nie wybrała takich małych stołów. Są przecież do wyboru większe 12-osobowe przy których można posadzić np po 10 osób i wtedy mieszczą się na nich dania w odpowiedniej ilości.

A światełka w moim odczuciu, szczególnie te fioletowe są trochę kiczowate, ale nie trzeba wcale ich włączać i wtedy ich nie widać. Najwidoczniej para młoda musiała sobie je zażyczyć ;)

Podzieliłam się też Waszymi opiniami z narzeczonym i on jest spokojny o nasze wesele w Konstancji. Jego znajoma z pracy była tam ok 2 miesiące temu na weselu i bardzo chwaliła całą imprezę, jedzenie, obsługę itp Mam nadzieję, że mimo wszystko menedżerowie sali wyciągną wnioski z negatywnych komentarzy, bo póki co milczą i nie ma żadnej odpowiedzi z ich strony. Dziwne, bo na pozytywne opinie chętnie odpowiadali ;)
Ostatnio zmieniony przez kisskiss Czw Lip 05, 2012 3:51 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Oli 83 

Dołączyła: 05 Lip 2012
Posty: 9
Skąd: Łódź Złotno
Wysłany: Czw Lip 05, 2012 4:15 pm   

Wiesz ,na weselu masz różne towarzystwa i nie zawsze usadzisz po 10 czy 12 osób może tez trafić się 8 .Dlatego ilość miejsca na położenie przestawek czy wielkość stołu nie powinna być zależna od liczby siedzących tam osób.No może tylko ilość porcji na półmiskach.Skąd my młodzi mamy o tym wiedzieć że stoły na 8 osób są za małe na 8 osób bo wszystko się na nich nie mieści...To chyba właściciel czy pani manager powinni o tym informować albo w ogóle nie mieć takich stołów w ofercie..
Zresztą tak jak pisałam znajoma też organizowała tam wesele siostry i ilość zakąsek nie była zadowalająca.Dostali trochę przystawek do domu to sami stwierdzili że można je było dołożyć w trakcie wesela a nie pakować im do domu.Stwierdzili że był to myk aby mówili ile to dostali do domu, że było tyle jedzenia a to mija się z prawdą.Na wieczorze latino nie był nikt od nas więc się nie wypowiem.Po bujanym wieczorze nikt nie miał ochoty..
Jak dla mnie na obiadki nie przebiją Chaty wuja Toma …
Przez połączenie tych wszystkich świateł to wychodzi trochę dyskoteka.Dla mnie to te halogeny ,kinkiety,i fioletowe węże na szklanych panelach nie pasują do żyrandoli .Jak pisałam wcześniej oświetlenie zerżnięte z kilku sal i połączone w jednej a to ze sobą nie współgra.Brak wyważenia.
Zapomniałam napisać o ciastach- podane na lustrach co było modne może z 10 lat temu no ale optycznie się powiększa ilość -chyba z 4-5 gatunków po kilkanaście kawałków co na około 80 osób nie było za wiele.
Ostatnio zmieniony przez Oli 83 Czw Lip 05, 2012 4:18 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
kisskiss 


Dołączyła: 22 Lis 2011
Posty: 184
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lip 05, 2012 7:38 pm   

Te stoły są naprawdę małe i na moje oko z zastawą i przybraniem nic się już na nich nie mieści. Myślę, że obsługa powinna być fair i informować o tym albo pokazać jak to wygląda przed weselem.

Oświetlenie mi się podoba, ale właśnie wtedy gdy są zapalone żyrandole i podświetlenia boczne. Tak było na imprezie latino i bardzo mi się podobało. Te fiolowe węże są koszmarne ;) Inne też mi się nie podobają i to za dużo "szczęścia" w jednym. Ale jak wiadomo, ludzie mają różne upodobania.

Jedzenie w Chacie jak dla mnie jest dobre, ale się nie zachwycam, bo ogólnie taka tradycyjna kuchnia mnie nie porywa.

A te ciasta były w ramach stołu słodkiego?
 
 
troszka88 


Dołączyła: 14 Wrz 2011
Posty: 1395
Skąd: łódź
Wysłany: Czw Lip 05, 2012 8:26 pm   

oreska napisał/a:
brak klimatyzacji (podobno popsuła się w naszą sobotę)


Oli 83 napisał/a:
Niestety było okropnie gorąco ,rzekomo popsuła się akurat klimatyzacja...


Coś często pierniczy im się ta klimatyzacja w dniu wesela :)
agulka1989, też wspominała,że u niej było gorąco, może warto w umowie dodać punkt, aby dzień przed weselem był wykonany jej serwis.
 
 
agulka1989 


Wiek: 34
Dołączyła: 06 Paź 2009
Posty: 2973
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lip 05, 2012 8:52 pm   

troszka88 napisał/a:
agulka1989, też wspominała,że u niej było gorąco

Ale napisałam również dlaczego... U nas klima działała ale nasi goście niestety nie brali pod uwagę próśb żeby nie zostawiać otwartych drzwi. I niestety właściwie non stop były otwarte na oścież a wtedy choćby nie wiem jak dobra i mocna była klima, to nie da rady.


Oli 83 napisał/a:
ciastach- podane na lustrach co było modne może z 10 lat temu no ale optycznie się powiększa ilość -chyba z 4-5 gatunków po kilkanaście kawałków co na około 80 osób nie było za wiele.

U nas też były podane na lustrach, co widać na zdjęciach wstawionych przeze mnie. I również było 80 osób. I ciasta były dokładane przez całe wesele i podczas poprawin również. I wierz mi, że jeszcze sporo zostało i dawaliśmy gościom na odchodne.

Oli 83 napisał/a:
Stół wiejski w bardzo małych ilościach

Być może taką opcję wybrali sobie Młodzi... U nas było na tyle dużo, że podobnie jak reszty jedzenia, zostało tego full i rozdawaliśmy gościom. Zdjęcia stołu wiejskiego, które wstawiłam wcześniej, były robione na poprawinach, więc sporo było już zjedzone a mimo to widać, że jest tego dużo.
_________________
 
 
agami 

Dołączyła: 01 Sie 2011
Posty: 20
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lip 05, 2012 9:22 pm   

A może macie jakieś doświadczenia z grillem zorganizowanym jako jeden z ciepłych posiłków? Jak do wypada pod względem jakości, ilości i organizacji?
 
 
Oli 83 

Dołączyła: 05 Lip 2012
Posty: 9
Skąd: Łódź Złotno
Wysłany: Pią Lip 06, 2012 2:38 pm   

Tak ciasta były w ramach stołu słodkiego.
agulka1989 ja twoich opinii nie biorę za bardzo pod uwagę bo po pierwsze przeszłaś od konkurencji a po drugie było to chyba jedno z pierwszych wesel na sali więc nie wiem co, to właściciele na pewno skakali wokół ciebie .Zdawali sobie sprawę, że możesz rozpętać burzę medialną na forum jak coś pójdzie nie tak.
Stół wiejski na zdjęciach u ciebie też nie jest za imponujący...Na weselu na którym ja byłam kiełbas było jeszcze mniej ,a uwierz mi że miałam przyjemność być na innych salach gdzie wiejski wyglądał o wiele bardziej imponująco wraz ze swoją zawartością a czasami był nawet w cenie.
Nie oszukujmy się sala ma Panią manager która działa długo w temacie weselnym i potrafi zrobić medialne boom i użyć swoich znajomości za co właściciele powinni jej chylić czoła. Ale jak dla mnie cena zbyt wygórowana za jakość usług które oferują.
 
 
agulka1989 


Wiek: 34
Dołączyła: 06 Paź 2009
Posty: 2973
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lip 06, 2012 4:24 pm   

Oli 83 napisał/a:
twoich opinii nie biorę za bardzo pod uwagę

Nie bardzo rozumiem dlaczego... Wybacz, ale według mnie nie ma różnicy cz ktoś przychodzi jak to nazwałaś "od konkurencji" czy ma wesele jako jedna z pierwszych par... Nie wydaje mi się żeby właściciele traktowali mnie jakoś wyjątkowo ze względu na okoliczności w jakich podpisałam z nimi umowę.
Poza tym równie dobrze, ja mogę napisać, że nie biorę pod uwagę Twoich opinii, bo póki co nie poparłaś ich choćby zdjęciami które potwierdziłyby Twoją obecność na tej sali.

Oli 83 napisał/a:
Stół wiejski na zdjęciach u ciebie też nie jest za imponujący

No to jak widać kwestia gustu... Bo według mnie nie musi się z takiego stołu wywalać ażeby był jak to napisałaś "imponujący". Poza tym zdecydowanie wolę żeby zawartość stołu wiejskiego smakowała a nie wyglądała... No i nie wiem czy zwróciłaś uwagę ale napisałam, że zdjęcia te były robione na poprawinach kiedy już sporo jedzenia ze stołu zniknęło. Mało tego, tak jak napisałam wcześniej- zostało nam tego mnóstwo i nawet nie chcę myśleć co by było gdyby było tego jeszcze więcej... Wybacz ale nie lubię wyrzucać jedzenia.

Oli 83 napisał/a:
sala ma Panią manager która działa długo w temacie weselnym i potrafi zrobić medialne boom

Nie bardzo rozumiem co to ma to rzeczy... Większość sal weselnych ma menagerów. Coś w tym złego?

Oli 83 napisał/a:
jak dla mnie cena zbyt wygórowana za jakość usług które oferują.

No i tu też jest to kwestia gustu. Znam sale, które w cenie nie mają nawet połowy tego co jest w Konstancji, obsługa pozostawia wieeeele do życzenia a są dużo droższe.


I w zasadzie tyle. Nie będę się wdawała w dalszą dyskusję. Ja mam swoje zdanie, Ty swoje i ok.

Tak jak pisałam wcześniej- w przyszłą sobotę bawię się tam jako gość i po imprezie na pewno napiszę kilka słów.



agami, jeśli chodzi o grilla to u nas na poprawinach było jedno danie tego typu-szaszłyki i grillowane warzywa. W smaku super, szaszłyk jak szaszłyk, całkiem fajnie doprawiony ale warzywa były rewelacyjne :)
Nie korzystaliśmy z tej grillowej chaty bo wtedy jeszcze jej nie było. Ale z tego co kojarzę to w sobotę właśnie jako jeden z posiłków ma być coś z grilla więc na pewno powiem Ci jak to wyglądało :)
_________________
 
 
Paula7274 

Dołączyła: 29 Mar 2012
Posty: 14
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lip 06, 2012 5:11 pm   

Uuuaaaa ale zawrzało! Ja pytałam się o ceny na przyszły rok i właścicielka mówiła, że pokrowce są za dodatkową opłata -5zł. Byc może, że w tym roku były one jeszcze w cenie. Niestety Ola 83 ma troszke racji w tym, że agulka1989 byłas traktowana specjalnie, bo sali zależało na dobrej opinii jak wchodziła na rynek. A wygląda na to, że teraz osiadli trochę na laurach. Szkoda, ze nikt z Konstancji nie ustosunkował się do negatywnych opinii oreski. Ja narazie mam wstępną rezerwacje terminu, póki co nikt z ich strony nie naciska na wpłacenie zaliczki i podpisanie umowy, więc jeszcze sie rozglądam za czymś innym. Ale jak do tej pory nie widziałam ładniejszej sali niż Konstancja.
Agulka1989 twoja opinia będzie bardzo znacząca. Czekam na obiektywne relacje.
 
 
PositiveAga 
PozytywneInspiracje


Wiek: 36
Dołączyła: 21 Cze 2009
Posty: 1844
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lip 06, 2012 7:00 pm   

Paula7274 napisał/a:
Agulka1989 twoja opinia będzie bardzo znacząca. Czekam na obiektywne relacje.

obiektywna to ona raczej nie będzie ponieważ nie wypada się źle wypowiadać o weselu własnego brata na które wybiera się Agulka
_________________

Rafałek 09.04.2014 | 3200g | 55cm | 10pkt Apgar
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl