Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
KONKRET SHOW
Autor Wiadomość
marta88 

Dołączyła: 27 Maj 2011
Posty: 1
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pią Maj 27, 2011 2:52 pm   KONKRET SHOW

Witam polecam zespół Konkret Show grali u mnie na weselu 14 maja 2011 roku. Przyznam, że początkowo byłam pełna obaw, ponieważ zespół jest stosunkowo młody. Ale jak się okazało był to niezwykle trafny wybór. Wyobraźcie sobie, że jak grali żywej duszy nie było przy stołach :D Miałam wymarzone wesele, wymarzoną oprawę muzyczną. Są po prostu niesamowici :D byłam na wielu weselach u znajomych i nie widziałam jeszcze tylu chęci jak u tych młodych ludzi. Prawdziwy zespół perkusja, saksofon, gitara, klawisze, wokalisci, wokalistka. Poza tym mega sympatyczni ludzie, mają niesamowity kontakt z gośćmi weselnymi. Biesiada za stołami z akordeonami no po prostu wspaniale. A jak zrobili konkursy i wpadła "ciotka z ameryki" to myślałam że niektórzy pękną ze śmiechu :D Jestem naprawdę zadowolona i z czystym sumieniem polecam zespół Konkret Show. Prawdę mówiąc nie musiałam się rejestrować na tym forum i wystawiać im opinii ale czułam po prostu taką potrzebę. Podobali nam się do tego stopnia, że chcieliśmy im dopłacić ale nie chcieli dopłaty. Zatem moją zapłatą jest ta opinia.
 
 
milenakar 

Dołączyła: 13 Wrz 2011
Posty: 2
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto Wrz 13, 2011 2:33 pm   

Kokret Show... Świetny zespół! dzięki nim mam niezapomniane wspomnienia związane z moim weselem. Goście mega zadowoleni i ja z mężem również. Przerwy krótkie, muzyka dobrana wg mnie idealnie na wesele. Bardzo fajni sympatyczni ludzie! nawiązują naprawdę fajną relację z parą młodą i z gośćmi weselnymi. Polecam z pełną odpowiedzialnością.
 
 
Waldi 

Dołączył: 31 Sty 2012
Posty: 1
Skąd: Wielgie
Wysłany: Wto Sty 31, 2012 4:58 pm   

Obiecałem kilka słów o tym zespole.
Mógłbym pisać wiele ale będę się powtarzał po innych, wiec napisze krótko. Wesele było świetne, zespół nie zawiódł, cały czas coś się działo. Przedłużylismy nawet poprawiny bo goscie nie chcieli iść do domu. Mam nadzieję, że się jeszcze na jakiejś imprezie spotkamy.
 
 
Moootiful 

Wiek: 39
Dołączyła: 09 Paź 2009
Posty: 12
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Cze 07, 2012 10:15 pm   

Czesc
Szukam opinii na temat tego zespolu.
Czy u kogos grali, ktos byl na wesleu gdzie grali?
Jak kontakt z goscmi. Czy sa godni polecenia? Prosze o opinie - pilna sprawa!
 
 
AgataiMarcin 

Wiek: 37
Dołączyła: 30 Lip 2012
Posty: 1
Skąd: Toruń
Wysłany: Pon Lip 30, 2012 10:35 pm   

Zespół Konkretshow zabawiał naszych gości 09.06.2012. Nie ukrywamy, że był to trochę wybór w ciemno. Ale opłacało się. Zespół zrobił świetną robotę. Zarówno goście weselni jak i my jesteśmy bardzo zadowoleni. Konkretshow wykazał się dużym profesjonalizmem, wysoką kulturą osobistą podczas całego wesela i w trakcie przygotować doń. Najważniejsze jednak, że naprawdę potrafią dobrze zagrać.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl