Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Kamila Kędziora
Autor Wiadomość
ineczka7 

Dołączyła: 24 Maj 2011
Posty: 36
Skąd: Poddębice
Wysłany: Sob Cze 11, 2011 12:05 pm   Kamila Kędziora

Witam,
My zdecydowaliśmy się na osobę poleconą mi przez znajomą panią fotograf z Poznania (gdzie mieszkamy na co dzień). Zamówiliśmy pełen pakiet u pani Kamili (całodniowy reportaż + innego dnia plener) i na razie jesteśmy po pierwszej części pakietu i jesteśmy zachwyceni.

Oto kilka przykładowych zdjęć (dostaliśmy ich 410):
https://picasaweb.google.com/delfinakardas/Jun92011?authkey=Gv1sRgCMCZjeLo89iqlQE

i namiary na panią Kamilę (w trakcie reportażu pracowała z 2 fotografem):
http://kamilakedziora.wordpress.com/
http://www.kamila-kedziora.com/

To co mnie urzekło to fakt, że nie dość, że potrafili być niewidoczni (zarówno w USC jak i u nas w domu) to jeszcze później naprawdę udało im się w trakcie wesela zintegrować z pozostałymi gośćmi, czułam jakby fotografowali u nas znajomi, a nie obcy ludzie.

 
 
*Dorotka_ 
Moderator


Wiek: 35
Dołączyła: 02 Cze 2012
Posty: 5060
Skąd: Łódź/Wrocław
Wysłany: Pon Mar 25, 2013 5:56 pm   

ja tylko dodam od siebie, że Kamila ma również bloga
http://blog.kamila-kedziora.com/

jaram się :smile:
_________________


 
 
alex88 

Dołączyła: 04 Sty 2013
Posty: 334
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Kwi 15, 2013 2:05 pm   

Czy któraś z forumowiczek miała ostatnio okazję współpracować z panią Kamilą i mogłaby napisać coś więcej? Zdjęcia na stronie zachwycają, ciekawa jestem jak wyglądała współpraca z fotografem i czy jesteście zadowolone z reportażu :)
 
 
*Dorotka_ 
Moderator


Wiek: 35
Dołączyła: 02 Cze 2012
Posty: 5060
Skąd: Łódź/Wrocław
Wysłany: Pon Kwi 15, 2013 2:09 pm   

alex88, my niedługo będziemy mieć sesję narzeczeńską :) to zdam relację
_________________


 
 
alex88 

Dołączyła: 04 Sty 2013
Posty: 334
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Kwi 15, 2013 2:13 pm   

Wspaniale, będę czekać :D
 
 
Gilgamesz 
Firma


Wiek: 36
Dołączył: 04 Lip 2012
Posty: 239
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lip 25, 2013 6:55 pm   

I jak wrażenia ? to też nasz faworyt na ten moment :)
_________________
Nasz ślub :)
http://www.forum.wesele-l...pic.php?t=17268
I Nasze Przygotowania
http://www.forum.wesele-l...p=745391#745391
 
 
alex88 

Dołączyła: 04 Sty 2013
Posty: 334
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lip 25, 2013 7:52 pm   

Gilgamesz, najlepiej spotkajcie się z Kamilą, pokaże Wam fotoksiążki a wcześniej wyśle linki do galerii :)
 
 
*Dorotka_ 
Moderator


Wiek: 35
Dołączyła: 02 Cze 2012
Posty: 5060
Skąd: Łódź/Wrocław
Wysłany: Czw Lip 25, 2013 7:59 pm   

przełożyłam naszą sesję, ze względu na to, że intensywnie się odchudzam :smile: i nie chciałam się uwieczniać jako pulpet, zostało mi jeszcze 9,5 kg :lol:

na szczęście Kamila jest wyrozumiała i ustalimy termin sesji jak będzie miała czas :)
_________________


 
 
Gilgamesz 
Firma


Wiek: 36
Dołączył: 04 Lip 2012
Posty: 239
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lip 25, 2013 8:06 pm   

alex88, Zdjęcia już widziałem , niektóre są dobre, inne świetne :) I z rozmowy też bardzo sympatyczna, ale też i nie tania :) A wbrew pozorom opinii w necie jak na lekarstwo.
_________________
Nasz ślub :)
http://www.forum.wesele-l...pic.php?t=17268
I Nasze Przygotowania
http://www.forum.wesele-l...p=745391#745391
 
 
*Dorotka_ 
Moderator


Wiek: 35
Dołączyła: 02 Cze 2012
Posty: 5060
Skąd: Łódź/Wrocław
Wysłany: Czw Lip 25, 2013 8:08 pm   

Gilgamesz, ja się dowiedziałam pocztą pantoflową 8)
_________________


 
 
msmika 


Dołączyła: 23 Sie 2012
Posty: 2351
Skąd: prawie Łódź
Wysłany: Sob Lip 27, 2013 4:50 pm   

Gilgamesz, ja się o niej dowiedziałam od Dorotka_, i co się okazało na spotkaniu Kamila robiła sesje kilku naszym znajomym, wiec oczywiście nie omieszkałam popytać o opinię i wszyscy byli bardzo zadowoleni, a zdjęcia są rewelacyjne. Zresztą my także będziemy mieć zdjęcia od Kamili.

Czasem poczta pantoflowa jest lepsza niż opinia w internecie ;)
_________________
Tosinka
 
 
Patii. 

Dołączyła: 24 Cze 2012
Posty: 565
Skąd: prawie Łódź;)
Wysłany: Pon Cze 23, 2014 7:49 pm   

My czekamy na efekty współpracy z Kamilą, bo ślub i plener już za nami. A sama współpraca - bez zarzutu. Kamila jest przesympatyczna więc na sesji plenerowej było dużo śmiechu, te 4 godziny zleciały migiem i ani trochę nie były męczące (a takie opinie słyszałam ogólnie odnośnie sesji plenerowych). Pośmialiśmy się , trochę zapozowaliśmy, powygłupialismy. Na ślubie i weselu faktycznie byli niewidoczni (byli we dwoje), a z tego co wiem napstrykali trochę materiału ;)
A też wyczaiłam Kamilę z polecenia Dorotki_, ze współpracy jesteśmy bardzo zadowoleni, a efekty mam nadzieję ocenię lada chwila.
_________________

 
 
*Dorotka_ 
Moderator


Wiek: 35
Dołączyła: 02 Cze 2012
Posty: 5060
Skąd: Łódź/Wrocław
Wysłany: Pią Sty 02, 2015 4:34 pm   

Kamila to nasza Fotografka :smile:
ponieważ mały ruch u Niej w temacie a należy jej się medal Mistrzyni Świata, uchwyciła wszystko to co chcieliśmy i w piękny sposób. Dyskretnie, jak myszka - absolutnie niewidoczna dla Gości i dla Nas. Przesympatyczna, ciepła osoba, która swoim profesjonalizmem wyprowadziła mnie w dniu ślubu z ataku paniki i płaczu.

Artystka, która sprawiła, że mój już Mąż polubił być fotografowany. Bez nadęcia, bez upierdliwego pozowania. Na podpisanie umowy przyniosłam jej miliard amerykańskich inspiracji, że to czy tamto zdjęcie/ujęcie/pomysł my Młodzi mieć MUSIMY. Jak się okazało, nie musimy niczego kopiować, nasze zdjęcia są piękne, oryginalne i przede wszystkim Nasze, dzięki talentowi Kamili i jej Taty. Dziękujemy za pomoc, za cierpliwość i za najpiękniejszą pamiątkę ślubną. Gdybym wiedziała, że zdjęcia będą takie boskie nie decydowałabym się na film :wink:

mamy zdjęcia z narzeczeńskiej





i bajeczne ślubne :buja w oblokach:















dziękujemy i polecamy
Dorota i Arkadiusz Korman
14.08.2014
_________________


 
 
wolan 

Dołączył: 12 Sty 2015
Posty: 7
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: Sro Paź 26, 2016 6:57 pm   

Zdjęcia w wykonaniu Kamili to prawdziwe arcydzieło i mistrzostwo. Nie spotkałem się dotąd z osobą która potrafi tak magicznie uwiecznić najcudowniejszy dzień w życiu. Jej zdjęcia są pełne emocji. Szczerze polecam!!!
 
 
paulapan 

Dołączyła: 08 Lut 2017
Posty: 3
Skąd: ldz
Wysłany: Czw Lut 09, 2017 12:01 pm   

Dawno nikt nie chwalił, to napiszę tylko, że zdjęcia wykonaniu Kamili to arcydzieło. Z usług Kamili korzystały koleżanki i za każdym razem fotki były cudowne. :)
 
 
LinaMiódMalina 


Wiek: 36
Dołączyła: 05 Gru 2015
Posty: 239
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Gru 27, 2017 10:49 pm   

Kamila ma już taką renomę, że reklamy specjalnie chyba nie potrzebuje, ale uważam, że grzechem byłoby nie podzielić się opinią o współpracy. Z perspektywy czasu uważam, że podpisanie umowy właśnie z nią to był jednym z naszych najtrafniejszych slubno-weselnych wyborów. Kamila jest nie tylko świetna i bardzo profesjonalna w tym co robi, ale co było dla mnie równie istotne w pełnym emocji dniu ślubu - to niezwykle ciepła, naturalna, kontaktowa i po prostu przesympatyczna osoba :) Niczego nie narzuca, nie wprowadza dodatkowych stresów, jest pełna zaraźliwego dobrego humoru i optymizmu, wszystko można z nią dogadać.
Wrzucam póki co pierwsze poglądowe zdjęcia z pleneru, jak będziemy mieć cały reportaż ze ślubu to dodam coś jeszcze :wink:


_________________

 
 
*Dorotka_ 
Moderator


Wiek: 35
Dołączyła: 02 Cze 2012
Posty: 5060
Skąd: Łódź/Wrocław
Wysłany: Pią Gru 29, 2017 2:37 am   

LinaMiódMalina, uuuuf :wink: :smile:

Boscy, boskie, boooosko!
_________________


 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl