Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
gdzie się zaręczyliście?
Autor Wiadomość
Partyshow_pl 
Firma

Dołączył: 08 Lis 2012
Posty: 59
Skąd: POLSKA
Wysłany: Pon Cze 16, 2014 6:00 pm   

Brawo,zatem tylko pogratulować:) Przyznam,ze pomysł z włożeniem pierścionka na palec podczas snu jest bardzo oryginalny,ciekawy. Nigdy nie spotkałam się z czymś takim:)
_________________

 
 
BerenJani 

Dołączyła: 16 Lut 2014
Posty: 9
Skąd: wlkp
Wysłany: Pon Lip 07, 2014 10:34 am   

Mój nagle wpadł na pomysł, żebyśmy pojechali na Walentynki do Paryża. Coś już czulam po kościach, że może mi się oświadczyc. Zorganizował w sumie spontaniczny wyjazd i chodził taki zamyślony. Było to cudowny wypadl. Gdy byliśmy na Parc des Buttes Chaumont, na wzgórzu oświadczył mi się :)
_________________
dont worry by happy
 
 
ZlotaLinia_com 
Firma

Dołączył: 25 Cze 2014
Posty: 55
Skąd: Wrocław
Wysłany: Wto Lip 08, 2014 3:00 pm   

Marzenie każdej z nas- romantyczek,czyli oświadczyny w Paryżu:) Przepiękna sprawa,szczególnie na wzgórzu Parc des Buttes Chaumont,aż zazdroszczę ze ja takich nie miałam;)
 
 
herbatnik 


Wiek: 34
Dołączyła: 14 Lip 2014
Posty: 651
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Sie 07, 2014 9:08 am   

w połowie lutego tego roku wybraliśmy się na ferie zimowe do Szczyrku, na narty. w Walentynki zamiast na stok wybraliśmy się pozwiedzać miasto, w tym wjechaliśmy kolejką krzesełkową na najwyższy szczyt. ja-panika, pierwszy raz czymś takim jechałam, no i mam lęk wysokości :D bardzo bałam się powrotu na dół, bujało wyciągiem i w ogóle. i tak sobie jedziemy i mój kochany pyta się mnie, czy jak jestem w takiej stresującej sytuacji, to mogę logicznie myśleć. ja mu odpowiedziałam, że może nawet bardzo, bo mam wszystkie zmysły przez stres wyczulone :) a on nagle wyciąga pudełeczko i się pyta, czy za niego wyjdę :D zaskoczenie totalne, radość i pamiętam, że cały strach jakoś odleciał. później opowiadał znajomym-musiałem ją postawić w trudnej sytuacji, żeby mieć pewność, że się zgodzi ;)
_________________

 
 
*Dorotka_ 
Moderator


Wiek: 35
Dołączyła: 02 Cze 2012
Posty: 5060
Skąd: Łódź/Wrocław
Wysłany: Pią Sie 08, 2014 6:07 am   

herbatnik, ale czaaad :smile:
_________________


 
 
Catylyn89 


Wiek: 34
Dołączyła: 03 Kwi 2013
Posty: 1836
Skąd: Krk
Wysłany: Pią Sie 08, 2014 10:35 am   

herbatnik, ostatnie zdanie mnie zwaliło z nóg :smile:
_________________
 
 
Missouri86 

Dołączyła: 05 Paź 2014
Posty: 27
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Lis 01, 2014 10:00 pm   

Mnie mój K zaskoczył :) wcześniej poprosił żebym wzięła dzień wolny w pracy pod jakimś byle pretekstem a jak wróciłam w czwartek z pracy zastały mnie spakowane walizki i jego radosny okrzyk: zabieram Cie na wycieczkę niespodziankę :) i tak pojechaliśmy do Szczawnicy. Oczywiście nic nie podejrzewałam, myślałam że chce nam po prostu wydłużyć wakacje (chociaż mieliśmy wtedy 4 rocznicę spotykania się :) ). No i stało się "TO" na Trzech Koronach. Wszystko wyszło idealnie. Byliśmy cały czas sami mimo, że jest to taki popularny szczyt, K. wyrecytował mi wiersz który sam napisał (oczywiście już płakałam :razz: ) klęknął i zapytał czy zostanę jego żoną :D ręce mu się trzęsły bo bał się żeby pierścionek nie spadł (staliśmy na takiej kratce). Wszystko wyszło tak jak sobie wymarzyłam :D
 
 
Cyrylia 

Wiek: 36
Dołączyła: 25 Paź 2014
Posty: 10
Skąd: Polska
Wysłany: Wto Lis 04, 2014 5:51 pm   

jakie romantyczne :)

Ja się zaręczyłam w rocznicę pięciu lat :) Co roku obchodzimy rocznicę na kolacji/obiedzie w takiej restauracyjce i jak już zapłaciliśmy, poszłam do toalety ;) - cóż piwo robi swoje ;) i jak wróciłam pierścionek w pudełeczku stał pomiędzy dwoma litrowymi kuflami piwa ;)
Oniemiałam, bo się nie spodziewałam, spojrzałam na niego, a on wstał, wziął pierścionek, podszedł do mnie i uklęknął... no i zapytał czy za niego wyjdę ;) rzecz jasna się zgodziłam, ale ciężko mi było wydusić słowo ;)
Podobno słabo wyglądałam i od razu mój mężczyzna kazał mi usiąść ;P prócz nas zajęty był jeszcze tylko jeden stolik, więc było kameralnie ;)
_________________

[url=http://www.suwaczek.pl/]
 
 
dorotka0603 


Wiek: 29
Dołączyła: 09 Sty 2015
Posty: 571
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sty 13, 2015 8:48 am   

A ja miałam wymarzone zaręczyny :) Odbyły się one w baardzo eleganckiej restauracji na Wieży Eiffla. Widok był cudowny, było tak romantycznie, że nie mogłam przestać płakać.. Był nawet fotograf i mamy niepozowane zdjęcia z zaręczyn:))) Zupełnie mnie to zaskoczyło, wszyscy byli brawa, szef restauracji na gratulował, kelnerzy! Coś pięknego:) A potem uczciliśmy to prawdziwym szampanem ;) Jako że uwielbiam romantyzm była to najpiękniejsza chwila w moim życiu :) )) 22.09.2014r. :)
_________________


 
 
Muszkowa 


Wiek: 33
Dołączyła: 12 Lis 2014
Posty: 308
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sty 13, 2015 10:29 am   

A ja doskonale wiedziałam po co mój B. zaprosił mnie do kawiarni, w której byliśmy na pierwszej randce i w której zapytał nieśmiało, jak to z nami jest, czy jesteśmy razem 8) ale nie dałam po sobie poznać. Czekałam cierpliwie, bo się biedak strasznie stresował i nie mógł zebrać, ale jak ukląkł i wyjął pierścionek to mimo, że się spodziewałam, to i tak była to najpiękniejsza chwila <3 :smile:
_________________
Zapraszam do mnie: http://www.forum.wesele-l...der=asc&start=0

 
 
=MiLi= 


Wiek: 37
Dołączyła: 23 Sty 2007
Posty: 897
Skąd: Rtk, ale z Bałut
Wysłany: Wto Sty 13, 2015 8:06 pm   

dorotka0603 napisał/a:
22.09.2014r.


W naszą 7. rocznicę ślubu ;)
_________________
 
 
dorotka0603 


Wiek: 29
Dołączyła: 09 Sty 2015
Posty: 571
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sty 13, 2015 8:12 pm   

=MiLi=,
Tak? Cudowny dzień, też chciałam ślub 22.09. ale to nieprędko w kalendarzu będzie akurat sobota, i późniejsza data była mi już raczej obojętna, a tu trafiliśmy na 22.10! :) a te dwójeczki bardzo często do nas wracają! ;)
_________________


 
 
=MiLi= 


Wiek: 37
Dołączyła: 23 Sty 2007
Posty: 897
Skąd: Rtk, ale z Bałut
Wysłany: Wto Sty 13, 2015 8:39 pm   

Hehehe ale numer! Seb mi się oświadczył 22.10 ;) dwójeczki też są dla nas szczęśliwe ;)
_________________
 
 
dorotka0603 


Wiek: 29
Dołączyła: 09 Sty 2015
Posty: 571
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sty 13, 2015 8:46 pm   

=MiLi=,
hahah no proszę :) i ślub brałaś mając 21 lat?
_________________


 
 
=MiLi= 


Wiek: 37
Dołączyła: 23 Sty 2007
Posty: 897
Skąd: Rtk, ale z Bałut
Wysłany: Wto Sty 13, 2015 8:54 pm   

Tak, rocznikiem miałam 21 ;)
_________________
 
 
dorotka0603 


Wiek: 29
Dołączyła: 09 Sty 2015
Posty: 571
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sty 13, 2015 8:56 pm   

=MiLi=,
Ja będę miała skończone 21:) haha ile podobieństw:)
Widzę, że macie dwójkę dzieci;) gratuluję i oby moje małżeństwo również było szczęśliwe :*
_________________


 
 
=MiLi= 


Wiek: 37
Dołączyła: 23 Sty 2007
Posty: 897
Skąd: Rtk, ale z Bałut
Wysłany: Wto Sty 13, 2015 8:58 pm   

Tego ci życzę :)
_________________
 
 
M-Martusia 

Dołączyła: 16 Lut 2015
Posty: 213
Skąd: Pabianice
Wysłany: Pią Lut 20, 2015 3:04 pm   

Nasze zaręczyny odbyły się w Berlinie. Pojechaliśmy do mieszkania mojego kuzyna w Drugi Dzień Świąt. Mieliśmy tam spędzać również Sylwestra. (Kuzyn w tym czasie z rodziną spędzał czas w Polsce). Co do Sylwestra nasze plany prawie do końca nie były sprecyzowane. Czy spędzamy ten dzień w romantycznej atmosferze w mieszkaniu, czy też idziemy na "imprezę" zorganizowaną pod bramą brandenburską. W końcu okazało się, że do Berlina wrócił znajomy i to z nim, w jego mieszkaniu postanowiliśmy powitać Nowy Rok. Ja oczywiście byłam niczego nie świadoma. Temat zaręczyn pojawiał się czasami, ale byłam przekonana, że to z racji tego, że chłopak mojej najlepszej przyjaciółki chciał jej się oświadczyć, a ja pomagałam mu w wyborze pierścionka, o czym mój narzeczony doskonale wiedział. Byłam do tego stopnia nie świadoma, że nie zauważyłam nawet zapakowanych kwiatów stojących w kuchni u znajomego. (Bo przecież, co mnie obchodzi, co u kogo i gdzie stoi, no nie?) Przed dwunastą mój narzeczony był jakiś nie swój, ale wtedy jeszcze nawet na to nie zwróciłam zbytniej uwagi. Chwilkę przed dwunastą wyszliśmy na dwór. Stres mojego narzeczonego musiał sięgać zenitu, a że należy on do tych co stres muszą "wychodzić" ciągał mnie za rękę to tu, to tam, (bo tu niebezpiecznie, tam lepiej widać itp. :) ) Jak, już przyszliśmy na górę, żona znajomego wyjęła kamerę pod pretekstem "uwiecznienia fajerwerków". W pewnym momencie widzę mojego jeszcze wtedy chłopaka który wchodzi z ogromnym bukietem kwiatów. Klęknął przede mną i ... jedyne co pamiętam to myśli "TYLKO NIE ZEMDLEJ!" :P Podobno się zgodziłam... :razz: Później tylko słyszałam przez zbyt głośny telefon pytania w stylu "no i co... zgodziła się?". Wszyscy wiedzieli, tylko ja byłam zupełnie nieświadoma. Mi odebrało mowę i przez dobre parędziesiąt minut nie mogłam dojść do siebie.

Oczywiście przyjaciółka też dostała pierścionek tego dnia. :)
Ostatnio zmieniony przez M-Martusia Pią Lut 20, 2015 3:05 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Electric 

Dołączył: 08 Lip 2015
Posty: 3
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sro Lip 08, 2015 10:23 pm   

My zaręczyliśmy się spontanicznie podczas jednego z wypadów na miasto :D i tez było super :)

Usunęłam link z podpisu. Odsyłam do regulaminu forum. Moderatorka Asiek
Ostatnio zmieniony przez Asiek Czw Lip 09, 2015 12:13 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
R.Stanulewicz 

Wiek: 36
Dołączył: 28 Mar 2014
Posty: 2
Skąd: Ozorków
Wysłany: Czw Lip 23, 2015 9:55 pm   

Tatry..idealnie:)
 
 
panna.chichotka 


Wiek: 33
Dołączyła: 09 Sie 2015
Posty: 29
Skąd: Łódź/Warszawa
Wysłany: Sro Sie 26, 2015 7:16 am   

My się zaręczyliśmy po calym romantycznym dniu atrakcji - kolacji w wykwintnej restauracji, spacerze i drinkbarze nad rzeką, a magiczne słowa zostały wypowiedziane podczas wieczornego spaceru w urokliwym parku, w świetle księżyca :-)
_________________
 
 
oleczqa002 


Wiek: 33
Dołączyła: 31 Sie 2015
Posty: 166
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Wrz 11, 2015 11:59 am   

My zaręczyliśmy się na Greckiej wyspie Korfu w dniu moich 25 urodzin :)
Cały dzień był tak pięknie zaplanowany, że aż na samo wspomnienie łezka się w oku kręci :)
Mój Ukochany wypożyczył samochód i zabrał mnie na romantyczną wycieczkę dookoła wyspy :) Po drodze zwiedziliśmy stare miasto oraz inne zakątki bajkowego Korfu :) Na koniec zabrał mnie na kolacje a następnie.... do Kanału Miłości :) cóż za przepiękne miejsce !! !! I tam na klifie w totalnym odosobnieniu, wyrecytował mi wiersz który sam napisał na kartkach (coś jak w filmie Love Actually:)), a następnie uklęknął i zadał TO pytanie :) Oczywiście nie udało mi się powstrzymać łez, ale po prostu romantyzm sytuacji mnie przerósł :)
_________________


Zapraszam do mojego dzienniczka!
 
 
michalina33 

Wiek: 44
Dołączyła: 29 Wrz 2015
Posty: 6
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Wrz 29, 2015 6:41 pm   

Mój mąż oświadczył mi się tak naprawdę na wakacjach nad morzem, ale mieliśmy jeszcze takie oficjalnie zaręczyny dla rodziny, bo moja rodzina jest bardzo tradycyjna. Zrobiliśmy zaręczyny w restauracji, a później mieliśmy w tym samym lokalu wesele.

usunęłam kryptoreklamę, poprawiłam błędy. Dorotka_
_________________
helooooo
Ostatnio zmieniony przez Dorotka_ Wto Wrz 29, 2015 8:57 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Smerfetkaa 


Wiek: 32
Dołączyła: 28 Sie 2015
Posty: 70
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Paź 08, 2015 6:49 pm   

Niespodziewanie, w firmowym samochodzie ;)
_________________


 
 
precious 

Dołączyła: 11 Paź 2015
Posty: 12
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Paź 11, 2015 12:04 pm   

my na wycieczce we Włoszech, było bardzo romantycznie :)
 
 
Aphotography 

Wiek: 37
Dołączyła: 17 Kwi 2015
Posty: 11
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Paź 30, 2015 11:32 pm   

W Zawoi ;) Piękne miejsce :)
 
 
Moniq25 

Dołączyła: 04 Lis 2015
Posty: 15
Skąd: śląskie
Wysłany: Sro Lis 04, 2015 5:33 pm   

Smerfetkaa napisał/a:
Niespodziewanie, w firmowym samochodzie ;)
\

ale nie w czasie jazdy?
_________________
:)
 
 
LinaMiódMalina 


Wiek: 36
Dołączyła: 05 Gru 2015
Posty: 239
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Gru 16, 2015 10:53 am   

Mój R. oświadczył mi się w czasie wycieczki do Czech, na Zamku Praskim w samo południe podczas zmiany warty :)
Termin wybrał sobie ciut niefortunny - 1.kwietnia (jak się okazało będąc w emocjach tego zupełnie nieświadomym:P ), na szczęście okazało się, że to nie był żaden Prima Aprilis :)
_________________

 
 
ksikol 

Dołączył: 16 Gru 2015
Posty: 2
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Gru 16, 2015 11:16 am   

Na wakacjach w Grecji :) plaża :wink:
 
 
studentka 

Dołączyła: 25 Lip 2015
Posty: 22
Skąd: Łódź - Luboń
Wysłany: Sro Cze 22, 2016 5:13 pm   

Romantycznie .... :)
 
 
slodkalatte 

Dołączyła: 06 Sty 2016
Posty: 37
Skąd: Lodz
Wysłany: Czw Lip 07, 2016 2:46 pm   

my zareczylismy sie w miejscu pierwszej randki czyli gdzies pod Lodzia gdzie wybralismy sie na offroad :) ))
_________________
Moj dzienniczek:
http://forum.wesele-lodz.pl/viewtopic.php?t=18027
 
 
nikola45 

Dołączyła: 29 Lip 2016
Posty: 4
Skąd: Bydgoszcz
Ostrzeżeń:
 2/3/7
Wysłany: Pią Lip 29, 2016 8:08 am   

W górach, w Zakopanym ;) Nie spodziewałam się ani trochę, nawet nie podejrzewałam... Zaręczyny były piekne, romantyczne ;)
 
 
Radzisław65 

Dołączył: 02 Sie 2016
Posty: 1
Skąd: wawa
Wysłany: Wto Sie 02, 2016 6:13 pm   

A ja właśnie wchodzę na forum i czytam aby czymś zaskoczyć swoją ukochaną :D
_________________
http://monitor-inwestycji.pl/
 
 
mlodadama 

Dołączyła: 19 Wrz 2013
Posty: 13
Skąd: Łódź
Ostrzeżeń:
 4/3/7
Wysłany: Czw Sie 11, 2016 12:20 pm   

W Bieszczadach :) Niezapomniana chwila.
 
 
Sajgonka 

Dołączyła: 22 Gru 2012
Posty: 99
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Sie 25, 2016 5:21 pm   

Pięknie tam, zwłaszcza nad Soliną :)
 
 
Ewelka5 

Dołączyła: 16 Wrz 2016
Posty: 11
Skąd: Warszawa
Ostrzeżeń:
 3/3/7
Wysłany: Pią Wrz 16, 2016 9:37 am   zakopane

A mi mój Misiak oświadczył się w Zakopanem. W Dolinie Kościeliskiej. Cudowna chwila. A potem na kolację do karczmy (...)

usunięto fragment z reklamą sali. Dorotka_
Ostatnio zmieniony przez Dorotka_ Czw Cze 08, 2017 3:05 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Gwaizdkowa 

Dołączyła: 25 Sie 2015
Posty: 13
Skąd: Łódź
Ostrzeżeń:
 3/3/7
Wysłany: Pon Paź 17, 2016 1:51 pm   

w lesie, było bardzo romantycznie :)
 
 
animi 


Wiek: 32
Dołączyła: 11 Paź 2016
Posty: 17
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Paź 18, 2016 10:01 pm   

Zaręczyliśmy się na Gran Canarii, w przepięknym miasteczku Teror :)
 
 
ewrek 

Dołączyła: 26 Wrz 2016
Posty: 5
Skąd: Łódź
Ostrzeżeń:
 3/3/7
Wysłany: Wto Paź 25, 2016 11:55 am   

a ja powiedziałam "TAK" na plaży w Sopocie :)
 
 
kfr89 


Dołączyła: 27 Mar 2016
Posty: 154
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lis 10, 2016 11:03 am   

Zaręczyliśmy się na Rodos podczas naszych wakacji :) Poszliśmy wieczorem na spacer po plaży, ułożyliśmy serduszko z muszelek i nagle mój A. dołożył w sam środek "muszelkę" od siebie :) nigdy tego nie zapomnę :)
_________________

Dzienniczek przedślubny
 
 
fasola 

Dołączył: 13 Sie 2016
Posty: 4
Skąd: Warszzawa
Wysłany: Sro Lis 16, 2016 4:30 pm   

A my zaręczyliśmy się w domu, tak po prostu pewnego dnia przyjechał do mnie z bukietem róż i pierścionkiem.
 
 
Atko 


Wiek: 35
Dołączyła: 09 Cze 2016
Posty: 101
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lis 21, 2016 7:53 am   

My się zaręczyliśmy na plaży we Władysławowie. Pojechaliśmy na weekend nad morze, miałam takie przypuszczenia, że mój M. się oświadczy, ale nie byłam pewna na 100% :) Było idealnie, bo Władysławowo to miejsce, w którym coś tam między nami zakiełkowało, poza tym mieliśmy wspaniałą pogodę jak na początek kwietnia. Wszyscy się śmiali, że w całej Polsce pada, jest obrzydliwa pogoda, a mój M. jakby zamówił, że nad morzem ma być idealnie <3
 
 
wodniczkA 

Dołączyła: 31 Paź 2016
Posty: 19
Skąd: Łodz
Wysłany: Sro Lis 23, 2016 8:47 pm   

W Hiszpani na plaży :) to było przesłodkie az sie popłakalam ze szczescia
 
 
karolkalka 

Dołączyła: 13 Gru 2016
Posty: 5
Skąd: internet
Wysłany: Pon Gru 19, 2016 3:34 pm   

W restauracji
 
 
AGIS 

Dołączyła: 04 Sty 2017
Posty: 54
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Sty 06, 2017 10:10 pm   

U mnie było bardzo banalnie, ale zupełnie się tego nie spodziewałam. To był piątek, a w poniedziałek można powiedzieć, że mijał rok odkąd jesteśmy razem i jakoś tak pomyślałam, że kupię wino musujące i wieczorkiem sobie wypijemy. Mój R. pracował do 14, ale powiedział, że będzie później, bo po coś tam do mamy jedzie, a że to było przed świętami, to byłam pewna, że kupuje mi prezent na gwiazdkę. Wrócił do domu z bukietem czerwonych róż i mi się oświadczył. Może nie było to takie romantyczne, jak sobie to wymarzyłam, ale przynajmniej miałam takie zaskoczenie, że cały wieczór zastanawiałam się, czy to się dzieje naprawdę ;) Jednak nie ma to jak kobieca intuicja, wiedziałam, żeby kupić to wino musujące :P
 
 
moniq92 

Dołączyła: 21 Sty 2017
Posty: 3
Skąd: czestochowa
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Sob Sty 21, 2017 12:18 am   

mnie się oświadczy sebuś, gdy wracaliśmy z uniejowa wstąpiliśmy do czarnego stawu, na trasie z uniejowa. oświadczył się po czym poinformował że już zareaerwował w czarnym stawie datę. to było megaaaa a sala naprawdę rewelacja. Ja już po ale wspomnienia wiecznie żywe
 
 
Hachiko 

Dołączyła: 11 Sty 2016
Posty: 144
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Sty 21, 2017 7:40 pm   

moniq92, to muszę przyznać, że na pewno ciekawie, że od razu zarezerwował Wam datę i salę! :) Ale ja bym się poczuła nieco wykluczona z planowania. Przede wszystkim bardzo fajne jest jeżdżenie po salach, szukanie tej wymarzonej, rozmawianie z managerami, a na pewno nie mogłabym przeboleć, że beze mnie wybrałby datę ślubu! Ja bardzo chcę kwiecień, dlatego że w tym miesiącu się poznaliśmy, ale też kwiecień kojarzy mi się z wiosną, a ta zaś z miłością :oops: Może to i patetyczne, ale kwiecień naprawdę jest pięknyt według mnie, kiedy przyroda budzi się do życia!
Mój M. oświadczył mi się w październiku 2015 roku na festiwalu światła! Oczywiście rozmawialiśmy wcześniej o ślubie naszym, zaręczynach, że w ogóle byśmy chcieli, fajnie byłoby pobyć dłużej narzeczeństwem (i teraz mam za swoje, niestety!). Wędrowaliśmy sobie uliczkami, podziwiając różnie oświetlone budynki (swoją drogą organizacja festiwalu światła w 2015 była koszmarna, praktycznie nic mi się tam nie podobało, a tę datę i tak zapamiętam) i w końcu koło północy dotarliśmy do parku pięknie oświetlonego, gdzie mi się oświadczył. Nie pozwoliłam mu uklęknąć, bo strasznie się zawstydziłam... Może to i nie były nie wiadomo jak romantyczne z filmów oświadczyny, ale ja je zapamiętam do końca życia! Czasami mam wrażenie, że przez niektóre "głupie" komedie romantyczne zbyt wiele sobie można wyidealizować, np. scenerie oświadczyn, ale słowa, które wtedy wypowiedział zapadły mi głęboko w sercu...
_________________

 
 
AGIS 

Dołączyła: 04 Sty 2017
Posty: 54
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sty 24, 2017 1:34 pm   

Ja jestem pod wrażeniem odwagi Twojego Narzeczonego, mój nigdy nie odważyłby się na rezerwację sali beze mnie, bo wie jaka jestem wybredna. Po oświadczynach sto razy pytał czy podoba mi się pierścionek, bo niesamowicie się bał, że mi się nie spodoba, ale wybrał najpiękniejszy :)
P.S. moniq92 teraz doczytałam, że to już Mąż ;)
Ostatnio zmieniony przez AGIS Wto Sty 24, 2017 1:38 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Staviori 

Dołączył: 16 Sie 2017
Posty: 25
Skąd: Zgierz
Ostrzeżeń:
 3/3/7
Wysłany: Sro Sie 16, 2017 12:40 pm   

Ja na wakacjach, wieczorem w Zakopanem :) było bardzo klimatycznie i romantycznie

usunięty podpis z reklamą i linkiem. Dorotka_
Ostatnio zmieniony przez Dorotka_ Sro Sie 16, 2017 1:35 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Vanilde 


Dołączyła: 04 Lip 2018
Posty: 57
Skąd: Łódź/Warszawa
Wysłany: Sro Sie 15, 2018 9:36 pm   

Zaręczyliśmy się w Barcelonie w Parku Guell. Byliśmy sami na bocznej ścieżce, z pięknym widokiem na miasto. Trochę padał deszcz, więc mimo że uklęknął, dalej trzymał nade mną parasol :lol:

Podejrzewałam, że mi się oświadczy w Barcelonie, ale nie ujmuje to uroku tej chwili :) A ślub chcemy wziąć w (prawie) 2gą rocznicę zaręczyn.
_________________
Nasze industrialne zimowe wesele <3
Ostatnio zmieniony przez Vanilde Sro Sie 15, 2018 9:39 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl