Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Joanna Radka "Świat dekoracji"
Autor Wiadomość
Malena 
dziennikarzynka:)


Wiek: 38
Dołączyła: 12 Maj 2009
Posty: 4130
Skąd: Lódź
Wysłany: Sro Cze 22, 2011 3:21 pm   Joanna Radka "Świat dekoracji"

Korzystałyście może lub zamierzacie skorzystać z dekoracji tej Pani?
Poleciła mi ją koleżanka, ma bardzo przystępne ceny - dekoracja z materiału w dwóch rzędach na ławkach i po jednym kwiatku na każdej ławce + świece wzdłuż drogi do ołtarza i płatki róż rozsypane po podłodze - ma nas wynieść ok 400-500zł , przy większości form, które dekorują kościół od 1000zł to cena konkurencyjna.

Jakieś opinie?
 
 
 
tomcia 


Wiek: 39
Dołączyła: 04 Wrz 2010
Posty: 320
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Cze 29, 2011 12:08 am   

maleno, koleżanka na której weselu byłam miała tę oto dekorację: http://www.swiat-dekoracj...php?gallery=40. Wszystkim gościom bardzo się podobało, pomimo, że byli z różnych krajów (chodzi mi o rózne tradycje i gusty z tym związane). Kwiaty trzymały się dobrze-jedna wiązanka/kosz/bukiet chyba trochę tylko lekko oklapł w godzinach wczesnorannych.

[ Dodano: Sro Cze 29, 2011 12:09 am ]
oj coś się nie tak otwiera. W każdym razie chodzi o pałac w Walewicach:)
_________________
 
 
gunia 

Dołączyła: 03 Cze 2011
Posty: 13
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lip 07, 2011 10:15 pm   

A co z dekoracją ołtarza? Pewnie jak dodasz do tego ze trzy kompozycje kwiatowe przed ołtarzem to na pewno cena wzrośnie?
 
 
Malena 
dziennikarzynka:)


Wiek: 38
Dołączyła: 12 Maj 2009
Posty: 4130
Skąd: Lódź
Wysłany: Sro Lip 27, 2011 7:51 pm   

gunia napisał/a:
co z dekoracją ołtarza? Pewnie jak dodasz do tego ze trzy kompozycje kwiatowe przed ołtarzem to na pewno cena wzrośnie


cena na pewno wzrosnie, ale my nie dekorujemy oltarza, tylko lawki i krzesla.
 
 
 
gunia 

Dołączyła: 03 Cze 2011
Posty: 13
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lip 28, 2011 5:21 pm   

jak dla mnie to trochę drogo za samą dekorację ławek i krzeseł. Tak to jest jak chce się mieć dekorację z żywych kwiatów. Mogę Ci podać namiary na firmę, (na priv), która zrobi to taniej, przynajmniej tak będzie w moim przypadku.
 
 
Malena 
dziennikarzynka:)


Wiek: 38
Dołączyła: 12 Maj 2009
Posty: 4130
Skąd: Lódź
Wysłany: Czw Lip 28, 2011 5:50 pm   

gunia napisał/a:
jak dla mnie to trochę drogo za samą dekorację ławek i krzeseł

coz, tam gdzie zamawiamy kwiaty, dekoracja kosciola zaczyna sie od 1000zl, wiec dla nas tyle jest ok zwlaszcza, ze
gunia napisał/a:
Tak to jest jak chce się mieć dekorację z żywych kwiatów.

nietsety takie sa drozsze niz ze sztucznych, a nam na tym zalezy.
Poza tym tego materialu na lawkach troche bedzie, swieczki w szklanych pojemnikach, dla mnie super efekt.
 
 
 
Hellen 


Wiek: 44
Dołączyła: 18 Paź 2010
Posty: 1861
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sie 01, 2011 1:37 am   

Malena, my za dekoracje naszego kościoła w tym: 3 duże bukiety/ wiązanki kwiatów, materiały przy ławkach i tam co druga ławka różyczka, do tego posypane płatki róż na materiałach i przyozdobione krzesła i klęcznik zapłaciliśmy 350zł. Tak więc mniej niż u was a mamy te 3 bukiety. Chyba u mnie na fotkach widać dekoracje.
_________________

 
 
Malena 
dziennikarzynka:)


Wiek: 38
Dołączyła: 12 Maj 2009
Posty: 4130
Skąd: Lódź
Wysłany: Pon Sie 01, 2011 12:36 pm   

Hellen, to rzeczywiscie tanio. Ale nam jakos nie zalezy na tych bukietach na oltarz itp, szczerze mowiac nie rozumiem, po co to jest...

a napiszesz, skad mieliscie dekoracje? Z Lodzi byla firma? moze byc na priv.
Ostatnio zmieniony przez Malena Pon Sie 01, 2011 12:37 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Dosia_Zosia 


Wiek: 43
Dołączyła: 31 Sie 2007
Posty: 931
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sie 08, 2011 8:55 pm   

Malena napisał/a:
szczerze mowiac nie rozumiem, po co to jest...

Z tych samych względów, dla których mamy kwiaty w domu:one ożywiają i ocieplają wnętrze no i cieszą oczy. U mnie z parafii pięknie są dobierane kwiaty do pory roku np. latem pojawiają się słoneczniki albo gerbery w "słonecznych" kolorach.
_________________
 
 
 
Malena 
dziennikarzynka:)


Wiek: 38
Dołączyła: 12 Maj 2009
Posty: 4130
Skąd: Lódź
Wysłany: Pią Paź 14, 2011 12:44 pm   

Dekoracja wykonana przez Panią Joannę - my jestesmy bardzo zadowoleni. Na ołtarzu jak się okazało i tak były bukiety załatwione przez kosciół.




Ostatnio zmieniony przez Malena Pią Paź 14, 2011 12:44 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
tomcia 


Wiek: 39
Dołączyła: 04 Wrz 2010
Posty: 320
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Paź 19, 2011 11:09 pm   

ja również jestem zadawolona z usług Pani Joanny. Zamawialismy 6 dużych bukietów w wazonach z podświetleniem (pęczniejące kuleczki z elektrycznym podgrzewczem) + kompozycja na nasz stół, dekorację koscioła tj. tealighty, płatki róż, tasiemka wzdłuż ławek, latarenki przy wejściu i świece w wazonach przy ołtarzu oraz wiązankę dla mnie i butonierkę. Pani Joanna uważnie wsłuchiwała się w mój koncert życzeń i potrafiła przy tym doradzić. Nim zdecydowałam się na jej usługi, wysłałam sporo zapytań do innych firm, a oferta Joanny Radki była najkorzystniejsza finansowo, a przy tym jej galeria wyglądała zachęcająco. Widziałam też jej dekoracje na weselu koleżanki, więc byłam przkonana, że dobrze robię. Polecam! :D Zdjęcia w swoim czasie:)
_________________
 
 
Malena 
dziennikarzynka:)


Wiek: 38
Dołączyła: 12 Maj 2009
Posty: 4130
Skąd: Lódź
Wysłany: Sro Paź 19, 2011 11:37 pm   

tomcia, to czekam na zdjęcia:) a ile zaplacilas?
 
 
 
agacionek 


Wiek: 34
Dołączyła: 09 Lis 2010
Posty: 1759
Skąd: łódź
Wysłany: Wto Kwi 03, 2012 9:42 pm   

Malena, w sumie wcześniej nie interesowała mnie dekoracja Kościoła, bo pomyślałam że sami ją zrobimy, ale Ł poznał Panią Joannę i ona będzie dekorowała Nam Kościół :)
Bardzo się cieszę bo widać że robi to ładnie i z wyczuciem.
_________________

 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl