Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Lincoln Excalibur
Autor Wiadomość
Greginia 
improvers salseros


Dołączyła: 10 Gru 2008
Posty: 511
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lip 06, 2011 4:09 pm   Lincoln Excalibur

Jest to połączenie samochodu w stylu retro z limuzyną.

Jednym z właścicieli dwóch replik jest Pan z Łęczycy (http://www.limoluck.republika.pl/), z którym podpisaliśmy umowę. Oba samochody są 6-cio osobowe i różnią się od siebie kilkoma detalami (np. kolorem tapicerki - czarna i kremowa), na których nam zależało dlatego w umowie wyraźnie zapisaliśmy o który egzemplarz nam chodzi. Pomimo tego pod blok przyjechał nie ten, o którym była mowa (z czarną tapicerką). Trochę nas to zdenerwowało, ale nawet nie był z kim o tym porozmawiać, gdyż kierowcą był jedynie pracownik właściciela samochodu. Poza tym prosiliśmy też o parasolkę, której zabrakło, a pogoda tego dnia była różna. Podczas podpisywania umowy właściciel wspominał o czerwonym dywanie, który rzekomo miał być rozłożony przed naszym wejściem np. na salę - tego również zabrakło. Dodatkowo miałam problem, aby kilka dni przed ślubem sprawnie ustalić dekorację auta. Męczyło mnie kilkudniowe telefonowanie z Panem, aby w końcu ustalić konkret. Cieszymy się jednak, że w rezultacie dekoracja samochodu była zgodna z naszymi ustaleniami, że w kabinie czekał na nas szampan, a kierowca okazał się miłym szoferem :)

Reasumując: samochód jest ciekawym pojazdem i rozwiązuje problem transportu Młodych i ich świadków wraz z osobami towarzyszącymi. Jednak biorąc pod uwagę koszt oferowanych usług (ponad 1000 zł) jesteśmy nieco zdegustowani zastanym stanem rzeczy. Samochód - polecam, właściciela mniej, chyba że ktoś ma czas i energię, by dopilnować osobiście tych wszystkich szczegółów.
_________________
 
 
Happy Mummy 

Dołączyła: 15 Wrz 2011
Posty: 549
Skąd: Łódź/Szkocja
Wysłany: Czw Wrz 15, 2011 1:24 pm   

Toś mnie trochę zmartwiła tym postem, bo my również limuzynę z tej firmy wzieliśmy.
Samochód tak jak mówisz spoko, wygląda elegancko i mieści wiele osób, na czym nam najbardziej zależało bo do ślubu chcemy jechać z naszymi pociechami:)))
Trzeba będzie dopilnować szczegółów, dzięki :wink:
 
 
myszeczka2009 

Dołączyła: 12 Maj 2011
Posty: 15
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Wrz 12, 2012 12:45 pm   Lincoln Excalibur

Cześć :)
Poszukuję linkolna excalibur'a najlepiej 12 metrowego tylko chciałabym, żeby był w czarnym kolorze!! Może wiecie gdzie znajdę takie cudo??
_________________
Myszeczka
 
 
 
tygrysek7773 
Żołnierzowa żona


Dołączyła: 05 Lip 2012
Posty: 445
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Kwi 14, 2013 7:28 pm   

Dziewczyny ja też biorę limuzynę z tej firmy. Wyszło was ponad 1000 zł? nam przez tel powiedział, że 1000...Teraz nie wiem czy do niego jechać żeby się okazało, że jednak więcej...Aha i jak z dekoracją? Przyjeżdżają pod kwiaciarnię czy robią...sami? Wolałabym nad tym czuwać z moją znajomą kwiaciarką...
_________________

Ostatnio zmieniony przez tygrysek7773 Nie Kwi 14, 2013 7:29 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl