Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
SZUKAM OPINI O ZESPOLE SOMGORS'I Z ŁODZI (czterech panów)
Autor Wiadomość
magda i ja 

Dołączyła: 09 Lip 2011
Posty: 1
Skąd: łódź
  Wysłany: Sob Lip 09, 2011 2:17 pm   SZUKAM OPINI O ZESPOLE SOMGORS'I Z ŁODZI (czterech panów)

Witam wszystkich i ponownie zwracam się z ogromną prośbą o opinie na temat zespołu SOMGORS'i z Łodzi a nie z Huty Żabiowolskiej , znam tylo opinie mojej siostry która bawiła się przy ich muzyce na weselu u swojej koleżanki w czerwcu ubiegłego roku i wierci nam dziurę w brzuchu żebyśmy zdecydowali się właśnie na nich.Jeżeli wiec mieliście "doczynienia " z tym zespołem to podzielcie się swoimi wrażeniami.

Pozdrawiam, Magda.

PS mam jeszcze prośbę do moderatora "*ppola " o nie odsyłanie mnie do archiwalnych postów dotyczących zupełnie innego zespołu w dodatku z innego miasta.
WAKE UP !! ! :zly:
 
 
Pusiak 
- Dyktator


Wiek: 43
Dołączyła: 15 Lut 2005
Posty: 3311
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Lip 09, 2011 5:22 pm   Re: SZUKAM OPINI O ZESPOLE SOMGORS'I Z ŁODZI (czterech panów

magda i ja napisał/a:
PS mam jeszcze prośbę do moderatora "*ppola " o nie odsyłanie mnie do archiwalnych postów dotyczących zupełnie innego zespołu w dodatku z innego miasta.
WAKE UP !! ! :zly:


A Modowie ze swojej strony proszą o przeczytanie Regulaminu i stosowanie się do niego. Nie ma potrzeby powielać tego samego tematu - bo przed chwilką usunęłam trzeci (identyczny właściwie z tym) wątek z pytaniem. A Mod też człowiek, pomylić się może.
_________________

 
 
 
szaraczarownica 
zgryźliwy tetryk


Wiek: 39
Dołączyła: 15 Mar 2008
Posty: 1429
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Lip 09, 2011 6:18 pm   

magda i ja napisał/a:
PS mam jeszcze prośbę do moderatora "*ppola " o nie odsyłanie mnie do archiwalnych postów dotyczących zupełnie innego zespołu w dodatku z innego miasta.

Takie rzeczy można załatwiać na privie, a nie w wątku.

Cytat:
WAKE UP !

I na dodatek grzeczniej.
_________________

 
 
ppola 
Birdwoman


Wiek: 41
Dołączyła: 05 Wrz 2008
Posty: 2189
Skąd: Kanzas
Wysłany: Sob Lip 09, 2011 9:47 pm   

Szanowna magda i ja, po pierwsze przepraszam że odesłałam do innego watku, fakt znalazłam zespół o tej samej nazwie przeczytałam początek i umknęla mi miejscowośc z jakiej zespół pochodzi,
a po drugie jesli masz jakies watpliwości co do mojej pracy, proszę o info na priv a za razem grzeczniejsze wyrażanie sie na forum. Jeśli masz jakieś watpliwości co do tego odnosnika odsyłam do regulaminu który zaakceptowazłaś i oczywiście przeczytałaś.
_________________

Obudź się Gość :D
 
 
magda.i.ja 

Dołączyła: 11 Lip 2011
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lip 11, 2011 3:49 pm   

Witam ponownie,
Jeżeli moja wypowiedź kogokolwiek uraziła bądź ktokolwiek poczuł się dotknięty l , to najmocniej przepraszam nie to miałam na celu, nie chciałam również być niegrzeczna pisząc do *ppola "WAKE UP " ( o ile się nie mylę to taki właśnie podpis, tylko że po polsku widnieje pod każdym postem napisanym przez *ppola ).

Nie rozumiem tylko dlaczego wciąż odsyłacie mnie do regulaminu tego forum....??????
Zapewniam że zanim napisałam post z zapytaniem o zespół SOMGORS'I , skorzystałam z wyszukiwarki lecz nie znalazłam tam informacji których szukałam.

P S
Przeglądając to Forum odniosłam wrażenie że panuje tu rodzinna ,sympatyczna i życzliwa atmosfera ..... niestety jak widać nie wobec wszystkich. Nowych użytkowników którzy dopiero co się zarejestrowali.traktuje się nieco inaczej :(
Szkoda tylko że nie nie znalazłam informacji których szukałam , no ale cóż .....
jeszcze raz PRZEPRASZAM i życzę wszystkim powodzenia.
Magda
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl