Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
krawcowa nie uszyje mi kiecki, pomocy:( salon sukien dla pus
Autor Wiadomość
cichutka20 

Wiek: 33
Dołączyła: 11 Lip 2011
Posty: 3
Skąd: Łęczyca
  Wysłany: Pon Lip 11, 2011 5:57 pm   krawcowa nie uszyje mi kiecki, pomocy:( salon sukien dla pus

Witam Panie, mam problem a mianowicie:
w czercu pojechałam do krawcowej ze zdjęciem mojej wymarzonej sukni, zadatek dany 300zł, na 6sierpnia przymiarka, pojechałam do niej w zeszłą sobote obejrzec koronki do sukni, kiedy otworzyła mi drzwi powiedziala ze nie uszyje kiecki bo maz jej zachorował poważnie! W gradle mnie ścisło! oddała zadatek i nawet dowidzenia nie powiedziałam bo zaczełam ryczec jak głupia! Siostra była ze mna i pyta sie czy nie da sie na wrzesnia uszyc ona ze niestety nie... ;( jestem w dole, i mam pytanie...
wesele mam 24wrzesnia, jestem z okolic Łodzi, znacie jakieś salony, w Łodzi, w Kole, Turku... dla puszystych... jjestem grubą świnką rozm ok 46;( żebym poprzymierzała? a jezeli nie to czy w salonie przerabiaja kiecki? jakie są ceny?
Dziewczynki ratujcie;( dzisiaj przestałam płakać, a tu jeszcze jutro sesja;(
pozdrawiam cieplutko:*
 
 
ewa.krzys 


Dołączyła: 17 Lut 2011
Posty: 2643
Skąd: z niedaleka
Wysłany: Pon Lip 11, 2011 6:09 pm   

cichutka20, jeśli jesteś z Łęczycy to zajrzyj sobie do naszego salonu z sukniami (nad "Razikiem"). Rozmiary później dopasowują. Poza tym w Grabowie jest jakaś niezła krawcowa, poszukaj :)
_________________


 
 
cichutka20 

Wiek: 33
Dołączyła: 11 Lip 2011
Posty: 3
Skąd: Łęczyca
Wysłany: Pon Lip 11, 2011 6:13 pm   

no widziałam ten salon w Łeczycy, chyba zajrze do niego, musze jechać... ta krawcowa w takiego kopa mi dała, ale nie dziwie sie jej, ona płacze meza a ja kiecki :cry:

[ Dodano: Pon Lip 11, 2011 6:15 pm ]
ale wiesz co zraziłam sie tymi krawcowymi i wole jakis salon... :-?
 
 
szaraczarownica 
zgryźliwy tetryk


Wiek: 39
Dołączyła: 15 Mar 2008
Posty: 1429
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lip 11, 2011 7:30 pm   

Może chcesz kupić używaną? :wink:
Ja mam do sprzedania rozmiar 44/46 (44 miałam jak zamawiałam, 46 w dniu ślubu i też była dobra).
Jakbyś była zainteresowana, to daj znać, podeślę link do zdjęć :)
_________________

 
 
caniluap 
Firma

Dołączyła: 23 Kwi 2006
Posty: 3
Skąd: łódź
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Pon Lip 11, 2011 9:30 pm   

jeśli chodzi o krawcową to w salonie Rosado Studio jest szycie miarowe, na każdą figurę. mozna przyjsć ze zdjęciem lub projektem.
 
 
ewa.krzys 


Dołączyła: 17 Lut 2011
Posty: 2643
Skąd: z niedaleka
Wysłany: Pon Lip 11, 2011 9:31 pm   

U nas trochę tych kiecek jest, mogą na pewno coś sprowadzić, a jak nie to w pobliżu przecież jest Kutno :)
_________________


 
 
MlodaGaska 

Wiek: 46
Dołączyła: 18 Kwi 2011
Posty: 143
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lip 12, 2011 8:46 am   Re: krawcowa nie uszyje mi kiecki, pomocy:( salon sukien dla

cichutka20 napisał/a:
wesele mam 24wrzesnia, jestem z okolic Łodzi, znacie jakieś salony, w Łodzi, w Kole, Turku

Salony w Łodzi, w których są suknie (do przymierzenia) w dużych rozmiarach:
BARBARA ul. Więckowskiego 10, Sława Al. Piłsudskiego chyba 39, Lisa Ferrera ul. Piwna 47, i jest jeszcze jeden na Zachodniej, ale nie mogę sobie przypomnieć nazwy (przy Próchnika)
ti-amo.pl w Polrosie (RZgów) - szyją suknie nawet m-c przed ślubem :)
_________________
Ostatnio zmieniony przez MlodaGaska Wto Lip 12, 2011 8:47 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
agulka1989 


Wiek: 34
Dołączyła: 06 Paź 2009
Posty: 2973
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lip 12, 2011 9:45 am   

MlodaGaska napisał/a:
Salony w Łodzi, w których są suknie (do przymierzenia) w dużych rozmiarach:
BARBARA ul. Więckowskiego 10, Sława Al. Piłsudskiego chyba 39, Lisa Ferrera ul. Piwna 47, i jest jeszcze jeden na Zachodniej, ale nie mogę sobie przypomnieć nazwy (przy Próchnika)
ti-amo.pl w Polrosie (RZgów) - szyją suknie nawet m-c przed ślubem :)

Ja większe sukienki mierzyłam też w Kamei (Jaracza 10) i w lady katherine (na zachodniej).
_________________
 
 
cichutka20 

Wiek: 33
Dołączyła: 11 Lip 2011
Posty: 3
Skąd: Łęczyca
Wysłany: Wto Lip 12, 2011 10:09 pm   

dziekuje kochane za takie informacje, bardzo bardzo się przydadzą
Życze wszystkiego dobrego ;*
 
 
ineczka7 

Dołączyła: 24 Maj 2011
Posty: 36
Skąd: Poddębice
Wysłany: Sro Lip 13, 2011 8:04 pm   

jakby co ja noszę rozmiar 46, ślub brałam w maju, sukienkę pewnie w końcu będę chciała sprzedać - ale jeszcze nie miałam pleneru i jej nie prałam.
Aha, jestem niska, suknia była na 160cm wzrostu + 9cm obcas. Do tego mam kawał piersi (80G), ale pewnie każda krawcowa jakby co to dopasuje. Wiadomo, że w tym wypadku wymiary są najistotniejsze :)

Jakbyś rozważała kupno używanej to się odezwij, podrzucę Ci zdjęcia. Pewnie też wtedy przewiozłabym kieckę od teściów z Łodzi do rodziców do Poddębic, miałabyś blisko do przymierzenia.

Jednak napiszę Ci z własnego doświadczenia - krawcowa w dobrym salonie w Poznaniu uszyła mi piękną suknię w miesiąc. Da się.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl