Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Złota Kaczka
Autor Wiadomość
just_Kate 

Wiek: 47
Dołączyła: 26 Mar 2004
Posty: 719
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Maj 25, 2004 7:54 pm   Złota Kaczka

Włśnie dostałam nowy numer informatora ślubnego i znalazłam tam opis i adres strony Złotej Kaczki na ul. Rąbieńskiej. Okazuje się, że oni również organizują wesela, aż do 160 osób. Nie raz tamtędy przejeżdżałam i nawet wspominałam, że bardzo fajnie to wygląda i mogliby zacząć organizować wesela, a tu masz.... oni to robią :D Ze zdjęć na stronie wynika, że sala jest ładna, mają też ogródek, a na stronie jest informacja, że jest promocja na opłatę za wesle - 120 zł/os. Myślę że warto tą salę obejrzeć, jak ktoś się jeszcze nie zdecydował...

www.zlotakaczka.lodz.pl
Ostatnio zmieniony przez Pusiak Sro Kwi 13, 2011 7:39 pm, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Kati 


Dołączyła: 23 Lut 2004
Posty: 3262
Skąd: :)
Wysłany: Wto Maj 25, 2004 7:57 pm   

Córka znajomej mojej mamy miałą tam wesele już rok temu... i była zachwycona. Tzn powiedziała, że nie było się do czego przyczepić.
Tylko, że nie każdy chyba lubi chińską kuchnię :? ja np nie nawidzę. A tam są tylko dwa ciepłe dania tradycyjne, reszta orientalne...
_________________

 
 
 
Edyta 


Wiek: 42
Dołączyła: 11 Paź 2003
Posty: 1008
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Maj 25, 2004 8:30 pm   Re: Złota Kaczka

just_Kate napisał/a:
Włśnie dostałam nowy numer informatora ślubnego i znalazłam tam opis i adres strony Złotej Kaczki na ul. Rąbieńskiej. Okazuje się, że oni również organizują wesela, aż do 160 osób. Nie raz tamtędy przejeżdżałam i nawet wspominałam, że bardzo fajnie to wygląda i mogliby zacząć organizować wesela, a tu masz.... oni to robią :D Ze zdjęć na stronie wynika, że sala jest ładna, mają też ogródek, a na stronie jest informacja, że jest promocja na opłatę za wesle - 120 zł/os. Myślę że warto tą salę obejrzeć, jak ktoś się jeszcze nie zdecydował... l



a jak zapatrujesz się na to, że w oknach nie ma nawet firanek???
.tylko gołe okna :roll:


i jak informator wzięłaś u jubilera??
_________________

Ostatnio zmieniony przez Pusiak Sro Kwi 13, 2011 7:15 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
josephine 

Wiek: 44
Dołączyła: 29 Mar 2004
Posty: 181
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Maj 25, 2004 11:32 pm   

ja tam byłam rok temu na weselu i... niezbyt mi sie podobało!!!
pomijając te firanki, to jedzonko raczej nieciekawe (aż dziwne, bo jak kaczka była na Piotrkowskiej to kilka razy byłam i było pycha), w sumie mało miejsca do tańczenia, ogródek to raczej niewielki (fakt, mozna przysiąść pod parasolami, ale miejsca to tam za dużo nie ma)
no i chyba tyle (tak z głowy), a no i dosyc dziwny układ sali (ale o gustach się nie dyskutuje)
 
 
 
just_Kate 

Wiek: 47
Dołączyła: 26 Mar 2004
Posty: 719
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Maj 26, 2004 1:44 pm   

No widzicie - i od razu wszystko się wyjaśniło :D - ja tam nigdy nie byłam w środku, ale z zewnątrz wygląda bardzo fajnie... myślałam jednak, że nie torturują gości daniami orientalnymi, jak ci tego nie chcą. J co prawda lubię kuchnię chińską, ale nie wyobrażam sobie chińskich dań na weselu :roll:

A informator to sobie leżał u mnie w spożywczym na parapecie do wzięcia, i w cukierni też. :D Ale mało ciekawych rzeczy w nim jest.
 
 
otosia 


Wiek: 46
Dołączyła: 09 Lip 2004
Posty: 48
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lip 21, 2004 10:35 pm   

4 września wybieram się tam na wesele, więc pewnie wtedy będę mogła wyrazić swoją dokładniejszą opinię na jej temat. I zwrócę uwagę na firanki w oknach (bądź ich brak :) )

Na razie byłam tam tylko i oglądałam pod kątem organizacji mojego wesela. I powiem szczerze, że mnie osobiście niebardzo przypadła do gustu (dlatego też tam nie robię). Na pierwszy rzut oka wyglądało, że ta restauracja nie jest specem od organizacji wesel, bardziej są nastawieni na klienta, powiedzmy indywidualnego. Ale kto wie, może we wrześniu zmienię zdanie...
_________________

 
 
 
Asia 

Wiek: 41
Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 551
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lip 21, 2004 10:46 pm   

otosia napisał/a:
4 września wybieram się tam na wesele, więc pewnie wtedy będę mogła wyrazić swoją dokładniejszą opinię na jej temat. I zwrócę uwagę na firanki w oknach (bądź ich brak :) )


Z firanakmi wyszło chyba tutaj małe nieporozumienie. Edyta zwróciła uwagę na brak firanek w oknach, bo takie zdjęcie jest na stronie tej restauracji. Ale zdjecie jest z czasów, kiedy Złota Kaczka mieściła się przy ul. Piorkowskiej (za oknem widać te własnie ulicę). Teraz jest na Rąbieńskiej i wystrój jest pewnie zupełnie inny.
_________________
Mój najpiekniejszy dzień - 25 września 2004 r.
 
 
otosia 


Wiek: 46
Dołączyła: 09 Lip 2004
Posty: 48
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lip 21, 2004 11:35 pm   

Nie no... na pewno w oknach jest coś ładnego. To był żart z tymi firankami.

Ja właśnie oglądałam salę na Rąbieńskiej. I ogólnie ładnie to wszystko wygląda (chociaż troszkę blisko ulicy), elegacki wjazd, w środku też przyjemnie, tarasik - wszystko zadbane. Ale na organizowanie wesela się nie zdecydowałam. Zresztą oni wcale nie organizują poprawin!
_________________

 
 
 
otosia 


Wiek: 46
Dołączyła: 09 Lip 2004
Posty: 48
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Wrz 06, 2004 3:05 pm   

No i byłam na weselu w Złotej Kaczce.

I powiem szczerze, że bardzo mi się podobało. Wesele było na 80 osób. Na pewno da się upchnąć więcej tych osób, ale byłby ścisk podczas tańców. 80-100 osób to tak w sam raz. Jedzonko jak najbardziej tradycyjne, bardzo smaczne, 3 ciepłe posiłki - żadnej chińszczyzny. Jedynym chińskim odnośnikiem były ciasteczka z wróżbą. Był też polski stół, gdzie jedzonko było pyszne - momentami ciężko się tam było dostać :)

Układ sali mi się podobał - z miejsc przy stołach widać doskonale co się dzieje na parkiecie, co ja akurat uważam za duży plus. Jak komuś za gorąco, to można wyjść na taras. Wprawdzie nie jest to taras olbrzymich rozmiarów, ale wiadomo, że wszyscy w jednym czasie tam nie wyjdą, więc była sprawna rotacja i zawsze było tam dużo miejsca.

Naprawdę inaczej to wszystko wygląda na "sucho", a inaczej jak się uczestniczy w takiej zabawie. Zdecydowanie zmieniłam zdanie o tej restauracji - na lepsze oczywiście.
_________________

 
 
 
just_Kate 

Wiek: 47
Dołączyła: 26 Mar 2004
Posty: 719
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Wrz 07, 2004 12:26 am   

Dziękujemy Otosiu z informacje, może przydadzą się komuś w przyszłości. No i przy okazji wyjaśniłaś sprawę z chińskimi daniami na weselu. :lol:
_________________
Życzę miłego dnia Gość ;)
 
 
Agni 


Wiek: 48
Dołączyła: 02 Sie 2004
Posty: 294
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Wrz 07, 2004 11:45 am   

dzwoniłam i obecnie kosztuje 125zł/osoba i jest w tym wszystko - napoje bo. ciasta i tort, więc cena atrakcyjna. Jednak nie jestem przekonona z powodu tak różnych opinii - miedzy innym na forum - i to nie z powodu sali ale jedzenia: bo właśnie opinie na ten temat mn ie niepokoją: że podobno mało i nie rewelacyjne???
może ktoś jeszcze ma jakieś opinie???

z dodatkowych informacji - pomieszczenie osobne jest dostępne (schowek)
 
 
otosia 


Wiek: 46
Dołączyła: 09 Lip 2004
Posty: 48
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Wrz 08, 2004 9:23 am   

Agni napisał/a:
dzwoniłam i obecnie kosztuje 125zł/osoba i jest w tym wszystko - napoje bo. ciasta i tort, więc cena atrakcyjna.


Cena jest zależna od tego co kto sobie zażyczy... czy ma być dodatkowo polski stół... czy na tarasie będzie beczułka z piwem. Ta moja koleżanka płaciła 140 zł od osoby.

Agni napisał/a:
opinie na ten temat mn ie niepokoją: że podobno mało i nie rewelacyjne???


Jedzenie było bardzo dobre, np. kaczka w sosie różanym smakowała wszystkim. Pozostałe potrawy również. A czy mało? Może rzeczywiście na stołach tych przekąsek troszkę zniknęło, ale zaraz obok był cały zastawiony polski stół, i tam było tego pod dostatkiem - a jak zabrakło to donosili. A jedzonko - szynka, smalec i inne polskie specjały - PYCHOTA! Nie spróbowałam wszystkiego, a wyszłam z tego wesela z pełnym brzuchem.
_________________

 
 
 
july27 


Wiek: 46
Dołączyła: 31 Sty 2005
Posty: 6
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lut 16, 2005 2:30 pm   

Ja będę miała tam wesele ! Sala wg mnie bardzo przyjemna, martwię się tylko o jedzenie . Nie jestem pewna czy nie będzie mało :cry:
 
 
lazy 


Wiek: 45
Dołączyła: 05 Kwi 2005
Posty: 49
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Kwi 26, 2005 7:31 pm   

July, ja też będę miała wesele w Złotej Kaczce i cały czas zbieram różne opinie na jej temat. Znajoma z pracy powiedziała mi, że po weselu jej siostry kelnerzy poakowali im pozostałe jedzenie, więc chyba nie było go mało :) Tak poza tym, to powiedziała, że nie było się do czego przyczepić.
Nie martw się będzie :spoko:
 
 
 
gosiaczek 

Dołączyła: 27 Sie 2004
Posty: 645
Skąd: stąd i z owąd
Wysłany: Sro Paź 05, 2005 6:27 pm   

Bawiłam się w Złotej Kaczce miesiąc temu. Okolica i wystrój sali bardzo mi się podobały. Jedzenie było owszem smaczne, ale MAŁO. Nie chodzi o to, żeby sie goście nie najedli. Były cztery rodzaje mięsa na obiad, ale nie policzone dla każdego. Jak to zręcznie wytłumaczył kelner - jeden dostanie kaczke, a inny schab. Z kolei później posiłki wjeżdżały porozdzielane na talerzach i trochę smutno wyglądały podsmażane ćwiartki ziemniaka sztuk dwie i zrazik na wielkim talerzu.
 
 
protz 

Dołączył: 04 Paź 2005
Posty: 23
Skąd: Łodz
Wysłany: Sro Paź 05, 2005 10:10 pm   

otosia napisał/a:
No i byłam na weselu w Złotej Kaczce.

Naprawdę inaczej to wszystko wygląda na "sucho", a inaczej jak się uczestniczy w takiej zabawie. Zdecydowanie zmieniłam zdanie o tej restauracji - na lepsze oczywiście.


ufff..... ;)

co do ilosci jedzenia w Zlotej, tak mysle, czy nie domowic jakiegos pieczonego swiniaka w firmie kateringowej.

Protz
 
 
 
rorrim 


Dołączyła: 08 Cze 2005
Posty: 338
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lis 07, 2005 12:44 pm   

Niestety, ale muszę potwierdzić powyższe opinie o ilości jedzenia w Złotej Kaczce, na podstawie świeżej relacji koleżanki - jest go jednak za mało... :?
Tzn. panie się najadły, ale panowie, nawet po ogołoceniu (szybkim, bo w ciagu ok. pół godzinki) przaśnego stołu nadal byli głodni...
 
 
mikky 

Wiek: 43
Dołączył: 17 Maj 2006
Posty: 2
Skąd: łódz
Wysłany: Sro Maj 17, 2006 10:31 pm   Złota Kaczka

Mam pytanko czy klos moze był na wesula w złotej kaczce. Mam tam zarezerwowana sale i chciałby usłyszec komentarze.
Słyszałem ze mało jedzenia..ale czy to prawda..
macie jakies doswiedczenia z tym lokalem.. ?

dzieki i podrowieni dla wszystkich
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Maj 18, 2006 8:50 am   

Mikky - spójrz wyżej do wątku, gdyż o Złotej Kaczce było już wcześniej. :)
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
Ostatnio zmieniony przez kryszka Czw Maj 18, 2006 10:00 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
mikky 

Wiek: 43
Dołączył: 17 Maj 2006
Posty: 2
Skąd: łódz
Wysłany: Czw Maj 18, 2006 9:36 am   

No tak wiem ze było wczesniej ale posty za 2004 roku nie ma nic z 2005 ani z 2006 . Chciałbym wiedziec czy zminiło sie cos na plus lub minus...

Pozdrawiam.
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Maj 18, 2006 10:00 am   

Ostatnie posty są z końca 2005 roku i właśnie traktują o jedzeniu. ;)
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
protz 

Dołączył: 04 Paź 2005
Posty: 23
Skąd: Łodz
Wysłany: Sro Lis 08, 2006 2:05 am   

kryszka napisał/a:
Ostatnie posty są z końca 2005 roku i właśnie traktują o jedzeniu. ;)


U mnie jedzenia nie zabrakło, wydawalo mi sie tylko ze na pierwszy obiad bedzie za malo miesa ale obawy płonne.. zostało mieso na półmiskach.

Goscie i my bardzo zadowoleni. Smacznie, kulturalnie, dobra obsluga,konkretne szefostwo, żadnych problemów.
 
 
 
kajusia51 

Wiek: 38
Dołączyła: 21 Lis 2006
Posty: 5
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lis 21, 2006 3:29 pm   

Mozecie napisac ile jest posilkow w ofercie i jakiego typu sa przystawki? Mam juz zarezerowana sale w Wodniku ale po waszych opiniach chyba juz nie chc miec tam wesela. Dzwonilam od Zlotej Kaczki i termin jest wolny. Co byscie zrobily na moim miejscu?!
 
 
 
doris 

Dołączyła: 26 Maj 2006
Posty: 7
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lis 22, 2006 7:31 pm   

Ja miałam wesele w Złotej Kaczce...wszyscy byli bardzo z jedzenia zadowoleni...ja sama nie wiem, bo z wrażenia nic nie jadłam :) ...goście wręcz mówili że było za dużo jedzenia...że czuli się czasem "zarzuceni"...co do standardowej oferty (my nieco zmieniliśmy menu) to wygląda następująco:

Pierwszy gorący posiłek: zupa 1 i 3 rodzaje mięs do wyboru, deser
Drugi gorący posiłek: zupa 2 i danie mięsne gorące, deser
Trzeci gorący posiłek: zupa 3
Plus oczywiście przekąski, owoce, słodkości etc.
Absolutnie wystarczająco: w wielu salach liczą takie menu jako 5-posiłków ciepłych. My zresztą rozdzieliliśmy część posiłków "łączonych" stąd może wrażenie u gości "zasypania{" posiłkami.
Właściciele (zwłaszcza jeden) bardzo mili i można się dogadać!
_________________
Doza
 
 
Bombelek 

Dołączyła: 24 Lut 2007
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Kwi 24, 2007 9:43 pm   Złota Kaczka

Witam...
Jestem zainteresowana organizacją własnego wesela i śledzę wypowiedzi na temat różnych restauracji-tych które biorę pod uwagę w przypadku własnego ślubu..przeczytałam również posty na temat Złotej kaczki..byłam tam w zeszłą sobotę na weselu przyjaciólki i jestem bardzo pozytywnie zaskoczona..obsługa przemiła i profesjonalna, jedzenie pyszne a ilość naprawdę wystarczająca, bardzo ładna sala..zarezerwowałam już wstępnie termin w "kaczce", polecam-to było bardzo miłe wesele ...
 
 
Yoanna 
mamuśka


Wiek: 40
Dołączyła: 12 Lis 2007
Posty: 1441
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lis 12, 2007 5:56 pm   Złota Kaczka

Miałam przyjemnośc pomagac przy paru weselach jako barmanka w "Złotej Kaczce" więc mogę się wypowiedziec na ten temat dosyc rzetelnie :lol:
:arrow: sala na 120 os, bardzo ładna, w ksztacie litery "L"
:arrow: menu zależy od młodej pary (i wcale nie jest do wyboru tylko chińszczyzna)
:arrow: profesjonalni kelnerzy
:arrow: polecają orkiestrę
:arrow: do dyspozycji jest pokój na prezenty

Jeśli macie jeszcze jakies pytania piszcie;)
Pozdrawiam serdecznie
_________________
 
 
iza77 

Dołączyła: 01 Gru 2007
Posty: 20
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sty 16, 2008 8:32 pm   

Witam wszystkich forumowiczów,

My z narzeczonym mamy zaplanowane wesele w Złotej Kaczce na 25 X 2008 r.
obejrzeliśmy tylko dwie sale, w tym Kaczke i od początku zrobiła na nas wyjątkowe wrażenie. A podobno pierwsze wrażenie to już duzo, takze oby tak dalej.
Sala prezentuje się bardzo ładnie, elegancko, włascicielka to bardzo miła kobietka, wydaje się być profesjonalna.
Na naszym weselu planujemy 90 osob, ale jesli ktos planuje na wiecej niż 100, to spokojnie może rezerwować salę, bo wszyscy sie pomieszczą, pod warunkiem, że bedzie termin. My akurat mielismy szczescie, ze trafilismy na termin, który nam odpowiadał.
A szczerze mówiąc to większosc sal i restauracji miała wolny tylko na kwiecien i listopad i to jakies pojedyncze weekendy.
Jesli chodzi o jedzenie to wszystko sie okaże w trakcie i będzie mozna ocenic po weselu, ale zakładamy, że jedzonko będzie dobre i wystarczające ilości.

Jeśli ktoś ma za sobą jakąs impreze zorganizowaną w Złotej w ostatnim czasie, to niech się podzieli wrażeniami.

pozdrawiam
_________________
Iza
 
 
madlena 

Wiek: 40
Dołączyła: 30 Sty 2008
Posty: 8
Skąd: internet
Wysłany: Wto Lut 05, 2008 6:09 pm   Złota Kaczka

Byliśmy tam na weselu . Ogólnie robi dobre wrażenie ,a menu to kwestia ceny . my bylismy zadowoleni :smile:
 
 
Edda 


Wiek: 39
Dołączyła: 24 Lut 2008
Posty: 11
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Lut 24, 2008 3:29 pm   

Tylko ta cena na rok 2009 - 190 bez poprawin... Ale sala super, nie powiem.
 
 
iza77 

Dołączyła: 01 Gru 2007
Posty: 20
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lut 25, 2008 10:50 am   

Edda napisał/a:
Tylko ta cena na rok 2009 - 190 bez poprawin... Ale sala super, nie powiem.


Witaj Edda,

Na nas ta sala tez zrobila bardzo dobre wrazenie, mimo ze nie bylismy tam na zadnym przyjeciu.
a Ty bylas moze tam na jakims weselu? czy oceniasz knajpke tylko po pierwszym wrazeniu?
Co do ceny na 2009 r. to przyznaje, ze jest szokujaca, ale moze faktycznie okaze sie, ze sala jest tego warta. My bedziemy mogli sami to ocenic po 25 X.
My placimy w tym roku 150 zl/os., wiec trafilismy na tani rok:-)

Pozdrawiam
_________________
Iza
 
 
Edda 


Wiek: 39
Dołączyła: 24 Lut 2008
Posty: 11
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lut 25, 2008 2:12 pm   

Witaj Iza!

Co do sali, to nie byłam tam na żadnej imprezie, ale myślę, że oceniając ją po właścicielce można organizować tam wesele w ciemno, naprawdę profesjonalistka, takie wrażenie sprawiała, zresztą ta firma ma wieloletnie doświadczenie. Sala śliczna i nie trzeba jej dekorować.

A co do ceny, to myślę, że płacisz tylko 150 zł ze względu na termin - październik to nie jest zbyt popularny miesiąc na wesele, jesień i w ogóle, my braliśmy pod uwagę rozchwytywany sierpień, więc może stąd ta cena, no i inflacja rośnie co roku :)

Szkoda, że 190 zł to było dla nas za dużo, zwłaszcza, że mieszkam 3 minuty od sali, na Złotnie, a okolica super.

Ale mamy już wybraną salę, też ok.

Na pewno podjęłaś dobrą decyzję.

Pozdrówki
 
 
iza77 

Dołączyła: 01 Gru 2007
Posty: 20
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lut 25, 2008 8:38 pm   

Witaj Edda,

jeśli chodzi o cene, to nie wiem, czy zalezała ona od m-ca, w ktorym chce sie miec wesele, bo pytalam sie, czy maja jakis wolny termin we wrzesniu i niestety nie mieli, a cena byla ta sama, czyli 150 zł.
takze cieszymy sie, ze udalo nam sie nawet z tym ostatnim weekendem października:-)
Co do włascicielki to dokladnie zrobila na nas takie samo wrazenie, jak i na Tobie. Troszke z nami posiedziała, porozmawiała, opowiadała rózne historie z życia, było tez troche opowiesci o samej restauracji i faktycznie bije od niej profesjonalizm, takze cieszymy sie, ze wybralismy wlasnie tą knajpkę.
a szczerze mowiac to wczesniej obejrzelismy tylko jedna salę, ale jak przyjechalismy do Kaczki, to po rozmowie z wlascicielka i krotkim rozejrzeniu sie po sali i na zewnatrz czulismy, ze to jest "to miejsce", ktorego szukamy.
piszesz, ze mieszkasz na Złotnie, wiec blisko Złotej Kaczki, a my z kolei jakis czas po slubie bedziemy tez mieszkac blisko, tyle ze w druga strone, bo w Rabieniu:-)
a którą salę wybraliście ostatecznie?
wracajac do ceny, to np. Ambasador na Chojnach oferowal 155 zl/os., jesli podpisywalo sie umowe z nimi jeszcze w starym roku, ale z mozliwoscia wzrostu ceny w tym roku o 20 zl/os. to jako ciekawostka.

Pozdrawiam:-)

Edit: usunęłam zbedny cytat
Pusiak
_________________
Iza
Ostatnio zmieniony przez Pusiak Wto Lut 26, 2008 9:34 am, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Edda 


Wiek: 39
Dołączyła: 24 Lut 2008
Posty: 11
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lut 25, 2008 11:48 pm   

Witam ponownie :)

Wzrost o 20 zł? No coś Ty! To faktycznie sporo! Lekka przesada! My wybraliśmy "Grację" na Brzezińskiej, płacimy koło 150 zł (najbogatsze menu, cena jeszcze do uzgodnienia), wkrótce będziemy podpisywać umowę, trochę daleko ode mnie, ale byliśmy naprawdę wybredni i objeździliśmy bardzo dużo sal weselnych w Łodzi i ta wydała się fajna, jeszcze się nie udzielałam w wątku "Gracja", bo jestem tu nowa :lol:
Sala będzie hektar ode mnie, ale łatwiejszy dojazd zapewniamy rodzinie mojego narzeczonego, która mieszka w tamtej okolicy, więc chyba odpada organizacja ślubu w kościele na Złotnie czy Teofilowie.

Co do ceny w "Złotej Kaczce" w tym roku to nie wiem czemu tak wzrosła przez rok, niemniej jednak, pewnie znajdą się osoby, które znajdą fundusze, aby zrobić tam wesele, my mamy ok. 120 gości w planie, zatem 190 zł na osobę byłoby niezłym szaleństwem.

Pozdrawiam ;)

Edda
 
 
fewka 


Wiek: 39
Dołączyła: 12 Mar 2008
Posty: 196
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Kwi 10, 2008 8:34 pm   

My mamy również wesele w Złotej Kaczce i też byliśmy miło zaskoczeni i salą i właścicielką...Też mamy ślub w pażdzierniku(konkretnie 11) i płacimy 150 zł...:) Jak dobrze że wybraliśmy ten miesiąc!!!!!! 190 zł to już naprawde karygodne :)
Ale jedzonko jest pycha!!!!
_________________
 
 
anikar 

Wiek: 44
Dołączyła: 07 Lut 2008
Posty: 5
Skąd: zgierz
Wysłany: Nie Maj 04, 2008 3:00 pm   

Witam!
My mamy wesele 24 maja 2008 w ''Złotej Kaczce'', płacimy 160zł.
Sala naprawdę robi wrażenie (przynajmniej na nas), troszkę martwię się, żeby jedzonka było wystarczająco i nikt nie wyszedł głodny. Na pocieszenie(moje)- nie z samego jedzenia składa się wesele ! Mam nadzieję, że będzie super :)
 
 
iza77 

Dołączyła: 01 Gru 2007
Posty: 20
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Maj 15, 2008 11:21 am   

anikar napisał/a:
Witam!
My mamy wesele 24 maja 2008 w ''Złotej Kaczce'', płacimy 160zł.
Sala naprawdę robi wrażenie (przynajmniej na nas), troszkę martwię się, żeby jedzonka było wystarczająco i nikt nie wyszedł głodny. Na pocieszenie(moje)- nie z samego jedzenia składa się wesele ! Mam nadzieję, że będzie super :)



Witam:-)

Dajcie znać, jak się bawiliście na swoim własnym weselu w Zlotej Kaczce, które już lada dzień:-)
czy byliście zadowoleni z organizacji przyjęcia w tej restauracji, jakie było jedzonko, jaka obsługa?

Pozdrawiam i życze udanej zabawy do białego rana
_________________
Iza
 
 
anikar 

Wiek: 44
Dołączyła: 07 Lut 2008
Posty: 5
Skąd: zgierz
Wysłany: Nie Maj 25, 2008 1:40 pm   

Witam!
Z racji tego ,że nie moge spać, przedstawiam krótką relacje z naszego wczorajszego wesela w ''Złotej Kaczce"- sala super, bardzo elegancka, śliczne kwiatki na stołach, kelnerzy bardzo mili, sprawni a jedzonko super- bardzo smaczne( goście chwalili) i w zupełności wystarczająca ilość ( tego obawialiśmy się najbardziej). Zakąski to prawie nie ruszone, był osobny stół z ogromną ilością ciasta- pycha. Tort pietrowy z bitej śmietany- pycha. My zamówiliśmy dodatkowo przaśny stół, niewiele z niego zeszło( był duży). Do domu my i rodzice wyszliśmy z ogromnymi torbami jedzenia. My jesteśmy bardzo zadowoleni. Malutki minus- soki tak naprawdę były napojami, więc nie każdy lubi taki posmak troszke chemiczny ( no ale wiecie, do czekoś trzeba się przyczepić...)Podsumowując- restauracje bardzo gorąco polecam, nie będziecie napewno żałowali.
Pozdrawiam i życzę Izie 77 udanej zabawy! :)
 
 
iza77 

Dołączyła: 01 Gru 2007
Posty: 20
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Cze 02, 2008 3:37 pm   

Witam Cię:-)
dzięki za relacje z wesela. widzę, ze cała impreza udała się i jesteście ze wszystkiego zadowoleni.
Nie będę ukrywać, ze bardzo nas pocieszyłaś takimi newsami i utwierdziłaś, że podobnie jak i Wy, my również zrobiliśmy dobry krok wynajmując Złotą Kaczkę.
Serdecznie pozdrawiam:-)

edit: usunęłam niepotrzebny cytat
Pusiak
_________________
Iza
Ostatnio zmieniony przez Pusiak Pon Cze 02, 2008 4:18 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
nektarynia 

Wiek: 40
Dołączyła: 05 Paź 2008
Posty: 5
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Cze 03, 2009 11:42 am   

Witam,
4 dni temu w Złotej Kaczce odbyło się moje wesele! Było wspaniale! Jestem zachwycona, goście są zachwyceni. Jedzenie było pyszne, obsługa przeuprzejma i prawie niewidoczna, doskonała! Ta sala nie ma minusów. Teren wokół sali śliczny. Jestem przkonana, że dokonaliśmy najlepszego wyboru z możliwych. Pozdrawiam pracowników, współwłaścicieli i wszystkich, którzy planują swoje wesele właśnie tam. :smile:
_________________
Nasz dzień: 30 maja 2009 :)
 
 
lineczka 

Dołączyła: 13 Mar 2009
Posty: 73
Skąd: łódź
Wysłany: Pon Lip 20, 2009 2:29 pm   

Ładne miejsce, dostojnie i elegancko. Z dala od zgiełku miasta, zadbany ogród i przestrone wnętrze. Dobre jedzonko. Zal tylko, że nie wyprawiają wesel dla mniejszej liczy gości - z moimi 60- 70 opcja Złota kaczka nie przeszła:(
 
 
laDy 


Dołączyła: 10 Sie 2009
Posty: 6
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sie 10, 2009 11:04 am   

Witam !
Właśnie stoimy przed wyborem sali i nie wiem jak Wy ale mnie zżera stres. Jedną z sal jaką bierzemy pod uwagę jest właśnie Kaczka po przeczytaniu Waszych postów chyba wysuwa się na faworyta, będę wdzięczna za świeże wieści jeśli ktoś z Was takimi dysponuje. Nasz ślub ma być w 2010 ... ale jak się świetnie orientujecie czasu mamy wcale nie za wiele :oops:
_________________
Pozdrawiam !
 
 
gabi1986 


Wiek: 37
Dołączyła: 03 Sie 2009
Posty: 63
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sie 11, 2009 5:28 pm   

Ostatnio zrobiłam sobie maraton po salach i Złota Kaczka w ogóle nie przypadła mi do gustu.. Otoczenie piękne ale sama sala.. wystrój nie zrobił na mnie wrażenia.. Jak dla mnie wygląda tak nijako..No ale co osoba to opinia :)
_________________
 
 
laDy 


Dołączyła: 10 Sie 2009
Posty: 6
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sie 18, 2009 11:56 am   

No i zarezerwowaliśmy Kaczkę - jestem spokojna, bo odwiedziliśmy wiele sal i żadna inna nie była dla nas bardziej odpowiednia. Teraz kilka miesięcy przygotowań i będę mogła Wam napisać o swoich odczuciach z przyjęcia w Kaczce 8)
_________________
Pozdrawiam !
 
 
Weira 


Wiek: 38
Dołączyła: 07 Lis 2008
Posty: 649
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lis 27, 2009 12:45 pm   

Byliśmy, oglądaliśmy w listopadzie 2008. Było drogo o ile się nie mylę to 190zł - za osobę.
I taki klimat nie nasz.
_________________
 
 
olja 

Wiek: 37
Dołączyła: 11 Paź 2009
Posty: 8
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Gru 06, 2009 10:29 pm   

cześć dziewczyny! Jakiś czas temu oglądałam ZK, muszę stwierdzić, że to ładne i przestronne miejsce, do tego ogród- świetny na "wakacyjne" wesela, obawiam się jedynie menu- jest stałe, nie można sobie wybrać posiłków. I jak to jest w końcu z tym jedzeniem- czy faktycznie jest smaczne i jest niego odpowiednia ilość bo nie chciałabym, żeby moi goście chodzili głodni. I jak z tym stołem wiejskim? wiem, ze tu jest wliczony w cenę więc trochę się boję, żeby to nie były jakieś żart w stylu 2 kiełbasek i 3 kabanosów ( w innym miejscu za stół chciano ponad 1000 zł.) I jak jest z tortem? Proszę o jakieś nowe wiadomości. Dzięki i pozdrawiam :)
_________________
Zakochani czasu nie liczą...
 
 
nektarynia 

Wiek: 40
Dołączyła: 05 Paź 2008
Posty: 5
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Gru 28, 2009 2:27 pm   Pycha jedzonko.

Kochane, my w maju dopłacaliśmy za stół wiejski (180zl/os + ten stół dodatkowo.) w cenie był stół ale SŁODKI! czyli ciasta, ciasteczka, owoce itp. oba stoły super, full wypaśne. Jeśli chodzi o ilośc jedzenia (też się martwiłam o to najbardziej wybierając salę) to powiem wam że przez kolejne 2 miesiące jeszcze wyciągaliśmy z zamrażarki jakieś szynki. Goście chwalili jedzonko bardzo. Stoły nie były zastawione jakimiś niejadalnymi ozdobami, wszystko świeże i pyszne, nieobeschnięte, nieświecące :) Mówię szczerze: sali zazdrościli nam wszyscy.
Aha a tort: pyszny, śmietanowy, świeżutki i tyle że zostało. Elagancja i klasa, warto zaplacic trochę więcej. Obejrzeliśmy naprawdę dużo sal, i przeczytaliśmy chyba wszystkie fora i opinie (niektóre negatywne plotki potwierdziły się gdzieniegdzie na naszych oczach) tu nie było się do czego przyczepić. Pozdrawiam Wszystkie przyszłe mężatki i życzę żeby ten dzień był najpiękniejszy w życiu. U nas się to udało :)
_________________
Nasz dzień: 30 maja 2009 :)
 
 
noelle 

Wiek: 38
Dołączyła: 21 Sty 2010
Posty: 20
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Sty 23, 2010 2:20 pm   

Cześć czy ktoś może napisać coś odnośnie menu? Na stronie podana jest cena za talerzyk 150-180. Co zawiera ten "zestaw minimum"? będę wdzięczna za podpowiedź, pozdrawiam
_________________
 
 
 
olja 

Wiek: 37
Dołączyła: 11 Paź 2009
Posty: 8
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Sty 24, 2010 7:21 pm   

jeżeli chodzi o 2011 rok to cena za talerzyk 190 zł, zespół/kamerzysta/dzieci- 50%
Oglądałam sale niedawno, powiem szczerze, że na mnie nie zrobiła dużego wrażenia- ale oczywiście to rzecz gustu. Jeżeli chodzi o menu to jest narzucone przez knajpę - jedzenie tradycyjne, w stylu: barszczyk, żurek, rosół, de volay i inne kotleciki (uważam, że za cenę 190 zł narzucone menu jest śmieszne- za taką kasę powinna być możliwość samodzielnego wybrania menu). impreza może trwać z tego co pamiętam do 6 rano.
_________________
Zakochani czasu nie liczą...
 
 
laDy 


Dołączyła: 10 Sie 2009
Posty: 6
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Mar 19, 2010 3:13 pm   Re: Pycha jedzonko.

nektarynia napisał/a:
tu nie było się do czego przyczepić. Pozdrawiam Wszystkie przyszłe mężatki i życzę żeby ten dzień był najpiękniejszy w życiu. U nas się to udało :)

Dzięki za pokrzepiające wieści - nasze wesele za dwa miesiące i zaczynam się stresować. Jestem przekonana do wyboru Kaczki ale nie zmienia to faktu, że obawiam się właśnie o ilość jedzenia - mam jednak nadzieję, że podobnie jak w Waszym przypadku obawy okażą się nieuzasadnione :)

[ Dodano: Sro Sie 04, 2010 3:06 pm ]
No i po weselu - w sumie to już jakiś czas "po" bo wesele mieliśmy w maju. Już dawno miałam tu zajrzeć ale jakoś się nie składało.
W kwestii naszego przyjęcia w Złotej Kaczce, jesteśmy jaknajbardziej zadowoleni. Profesjonalna obsługa, ładnie nie tandetnie ubrana sala (to rzecz gustu oczywiście) i całe jedzonko, które zostało dostaliśmy ładnie spakowane na wynos.
Ze swojej strony mogę tylko doradzić, aby ustalić z menadżerami, aby posiłki ciepłe nie znikały zbyt szybko ze stołów. Po prostu jeśli ktoś od razu się nie poczęstuje, niech ma szansę zjeść za jakąś chwilę, nawet jeśli jedzenie nieco przestygnie.
Poza tym naprawdę nic nie mogę zarzucić - piękne chwile, jest co wspominać.
_________________
Pozdrawiam !
 
 
M_and_M 
Michałowa :)


Wiek: 43
Dołączyła: 03 Sie 2010
Posty: 563
Skąd: teo, widzew
Wysłany: Czw Sie 05, 2010 12:38 pm   

pilnie potrzebne aktualne opinie nt. wesel w Złotej Kaczce (laDy dziekuje za Twoje :) , jesli nie bedziesz miec mnie dosc to pewnie bede się jeszcze odzywac;)). nie wiem skąd pomysl, że talerzyk kosztuje 190 zł. wiem z pierwszej reki, czyli od włascicielki ze cena na rok 2011 to 170 zł (ze wszystkim, bez alkoholu). muszę przyznac, że kobieta była do rozmowy bardzo dobrze przygotowana, widac ze jej zalezalo, odpowiadała logicznie na pytania. byla to przyjemna wizyta. tym bardziej interesują mnie opinie ludzi, którzy ostatnio organizowali tam wesele, badz się bawili.

[ Dodano: Wto Sie 10, 2010 10:28 am ]
postanowione. nasze wesele odbędzie sie w Złotej Kaczce :)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl