Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Cukiernia K.Szwedzik
Autor Wiadomość
marciami 
Żona i mama :)


Wiek: 36
Dołączyła: 16 Sty 2010
Posty: 1117
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: Pon Sie 01, 2011 6:16 pm   Cukiernia K.Szwedzik

Nie znalazłam wątku, w którym można zapisać opinię o danej cukierni. Jeśli gdzieś taki jest i go przeoczyłam to poproszę moderatorów o przeniesienie tego wątku, żebym tu nie robiła bałaganu ;) Z góry dziękuję.

Chciałam napisać tu moją opinię na temat cukierni K.Szwedzik, która swoją siedzibę ma w Radomsku, ale również w Pabianicach posiada swoje stoisko. Miałam okazje próbować tortu z tej cukierni, ale nie chodzi tu o walory smakowe. Pragnęłam na moje wesele tortu dość nietypowego. Pierwsze spotkanie z panią, która miała pośredniczyć między nami a cukiernikami odbyło się super. Dogadaliśmy się, powiedzieliśmy co chcemy. Pani na wszystko wyraziła zgodę. W ciągu następnych kilku dni otrzymaliśmy zgodę cukierników, a także cenę tego szaleństwa (która notabene była dość wysoka). Wszystko było fajnie dopóki nie dostaliśmy "próbek" tego co mieli nam zrobić na wesele. W skrócie powiem tak: chcemy jeden około 2 kilogramowy tort, dla nas do pokrojenia i do pokrojenia dla świadków i rodziców. Dla pozostałych gości chcemy małe torciki- miniatury tego większego, które nie musza być identycznie wykonane, ale nawiązywać jakimś elementem do tego większego. Na każdym takim torciku miał być z czekolady zrobiony monogram. Próbki nie przypominały nawet w najdrobniejszym szczególe tego co było wcześniej uzgodnione. Wielkie klocowate ciastka, ubabrane bitą śmietaną, z kupkami tej bitej śmietany na wierzchu. Reszta ozdób również nie była taka jak ozdobiona. motywem przewodnim tortu miał być czarno-biały "żabot" czekoladowy na torcie (wygrzebane z ich katalogu). Monogram wg tych Państwa to pobazgrolone inicjały na płatku czekolady. Dodatkowo torciki miały być w papilotkach ostatecznie leżały na tych papilotka, a te przypominały rozplaskane coś...Walory estetyczne tego czegoś były tak marne, że gdybym ja to otrzymała na weselu to chyba bym zemdlała i resztę imprezy płakała w kącie. Wykonaliśmy do naszego konsultanta(raczej konsultantki) telefon z zapytaniem czemu nic nie jest tak jak ustalone. Pani była dość niemiła, powiedziała, ze albo bierzemy to albo nic. Nie umiała odpowiedzieć na żadne nasze pytanie. Wciąż powtarzając to samo- albo to albo do widzenia. Wybraliśmy tą drugą opcję.

Chciałabym ustrzec wszystkich przed tą cukiernią pod dwoma względami: zero otwartości na pomysły klienta i chęci sprostania im. Bark wyczucia smaku oraz poczucia estetyki. Zły kontakt z klientem i bardzo opryskliwie traktowanie klienta. Nie potrafią zaoferować nic poza takimi samymi tortami na każdą okazję. A dla mnie takie miejsca powinny być otwarte na innowacje, a przede wszystkim na klienta.

Nie sądzę abym wymagała niemożliwego. Niemniej jednak skoro cukiernia nie jest w stanie spełnić moich oczekiwań nie powinna mydlić oczu i obiecywać, aby potem znokautować mnie takimi paskudnymi ciastkami.
_________________

 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl