Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
kwiaciarnia Interflora na Sterlinga
Autor Wiadomość
Esmeralda 

Dołączyła: 09 Sie 2011
Posty: 37
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sie 09, 2011 2:36 pm   kwiaciarnia Interflora na Sterlinga

polecam Interflorę - robią śliczne bukiety, wiązanki i inne akcesoria i przede wszytski mają piękne, świeże kwiaty, są mili, uprzejmi, zrobią wszystko tak jak chce klient w przeciwieństwie do wszechobecnych kwiaciarni Skrzydlewska, w kt. obsługa zawsze jest niemiła, niegrzeczna, mająca pretensję, że ma się jakieś wymagania w stosunku do kwiatów
 
 
adamus007p 

Dołączyła: 05 Sie 2011
Posty: 11
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sie 17, 2011 9:25 am   

jaki adres?
 
 
Mariczek 

Wiek: 33
Dołączyła: 05 Wrz 2011
Posty: 6
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Wrz 12, 2011 11:24 am   

Sterlinga 12 przy Pomorskiej. Również polecam. Kupuję u nich od wielu lat. Zawsze miła obsługa i śliczne, pomysłowe bukiety.
 
 
grejpfrut 


Wiek: 36
Dołączyła: 25 Kwi 2011
Posty: 215
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Wrz 12, 2011 4:32 pm   

i ceny jak z kosmosu ;) kupując tam - przepłacicie słono za wszystko - kwiaty, ozdoby itd. Aczkolwiek klimat jak się tam wejdzie robi wrażenie :)
 
 
*Dorotka_ 
Moderator


Wiek: 35
Dołączyła: 02 Cze 2012
Posty: 5060
Skąd: Łódź/Wrocław
Wysłany: Wto Mar 19, 2013 6:52 pm   

polecam bardzo, bardzo.
Ślub będę miała poza Łodzią a i tak kwestię wiązanki i wszelkich kwiatowych dodatków zlecę Interflorze.

Nie widziałam jeszcze kompozycji ślubnych, miałam okazję zamawiać tam wieniec dla mojej ukochanej Babci... były absolutnie przepiękne, wiem, że na pewno by jej przypadły do gustu.

Ceny? cały rok są takie same. A florystki tam zatrudnione to mistrzynie tej dziedziny, za jakość warto płacić.
_________________


 
 
DorotaK 

Dołączyła: 11 Kwi 2011
Posty: 31
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Cze 10, 2014 8:30 am   

Dorotka, zamawiałaś już może wiązankę w Interflorze? zastanawiam się jak kształtują się u nich teraz ceny. 6 lat temu wiązankę zamawiała u nich moja siostra i była bardzo zadowolona bo kwiatki rzeczywiście przetrwały calutką noc :) Miałam upatrzoną inną kwiaciarnię ale okazało się, że przez cały lipiec mają urlop :( więc szybko muszę znaleźć jakąś inną :)
 
 
Juska 


Dołączyła: 10 Mar 2013
Posty: 3084
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Cze 10, 2014 1:18 pm   

Dorotka_ napisał/a:
za jakość warto płacić.


Ale też bez przesady, to jednak tylko kwiaty, które później i tak wylądują w koszu na śmieci. Ja kilka lat temu zamawiałam u nich MALEŃKĄ wiązankę na chrzciny. Wybrałam tą kwiaciarnię, bo jako jedyna wówczas była otwarta w niedzielę, ale cena kwiatków mnie powaliła, za takie maleństwo zapłaciłam wtedy około 250 zł, a tak naprawdę nie było to nic wystawnego...
_________________
 
 
*Dorotka_ 
Moderator


Wiek: 35
Dołączyła: 02 Cze 2012
Posty: 5060
Skąd: Łódź/Wrocław
Wysłany: Wto Cze 10, 2014 1:26 pm   

Juska, trzeba z nimi mówić, jaki się ma budżet. Ja zamawiałam wieniec dla mojej Babuni na pogrzeb zapłaciłam 500 zł, był przepiękny, dla porównania Rodzice płacili w innym miejscu 350 i to było... bez porównania. Teraz też zamawiałam wiązankę, powiedziałam - 100 zł max. I była przepiękna :)

[ Dodano: Wto Cze 10, 2014 2:26 pm ]
ale to nie była ślubna - uprzedzam
_________________


 
 
lovinlizard 

Dołączyła: 22 Sty 2014
Posty: 429
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Cze 10, 2014 8:23 pm   

ja zamówiłam tam bukiet bo i zawsze kupuje tam jakieś większe bukiety

za białe róże plus białe lilie 300zł w tej cenie jedna butonierka
za każdą nastepną (zamówiłam ogólnie 4) 20zł

w dodatku bardzo miło i bez problemów , spory mają album ze swoimi kompozycjami ale ja wybrałam coś swojego


mam nadzieje ze się i tym razem nie zawiodę :)
_________________
 
 
AgaW 

Dołączyła: 20 Maj 2014
Posty: 3
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Cze 13, 2014 9:20 am   

ja też zamówiłam u nich zawsze jestem tam zadowolona chociaż cenny duże
 
 
iduczek 


Dołączyła: 01 Paź 2013
Posty: 205
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Cze 23, 2014 9:07 pm   

Mój bukiet był dokładnie taki jak sobie wymarzyłam. Nic kompletnie bym nie zmieniała. Wyglądał idealnie, był lekki i wygodny do trzymania.
Bukiet i dwie butonierki - 300 zł. Ale jak zobaczyłam wszystko przy odbiorze to płaciłam z uśmiechem.
Nie wiem czy zdjęcia oddają dobrze kolory. Bukiet był kombinacją ecru, fioletów i zieleni.


Co prawda zdjęcia są zrobione następnego dnia po ślubie więc może tu już być ciut wymęczony, ale nadal wygląda świetnie.
Zdecydowanie polecam tą kwiaciarnię!
_________________

Ostatnio zmieniony przez iduczek Pon Cze 23, 2014 9:14 pm, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
*Dorotka_ 
Moderator


Wiek: 35
Dołączyła: 02 Cze 2012
Posty: 5060
Skąd: Łódź/Wrocław
Wysłany: Wto Cze 24, 2014 6:13 am   

iduczek, piękne! :o
_________________


 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl