Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Celebrytki na ślubnym kobiercu
Autor Wiadomość
qlaudia 


Dołączyła: 21 Lip 2013
Posty: 569
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Cze 17, 2014 8:39 pm   

Juska, zgadzam sie z Toba w 100% zona wesolowskiego wyglada jakby miala body i do tego spodnice nalozona...
_________________

http://www.forum.wesele-l...pic.php?t=16477 <<mój dzienniczek :]
 
 
roksancia 

Dołączyła: 17 Cze 2014
Posty: 18
Skąd: Zgierz
Wysłany: Sro Cze 18, 2014 7:57 am   

zgadzam się z Wami, gdyby dół był z lżejszego materiału wyszłoby korzystniej
 
 
Paolina 


Dołączyła: 03 Cze 2012
Posty: 511
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Cze 26, 2014 4:38 pm   

Z włoskiego podwórka. Modelka Marica Pellegrinelli i piosenkarz Eros Ramazzotti:



_________________
Pozdrawiam słonecznie Gość! ;)


 
 
Julia_ja 


Dołączyła: 07 Kwi 2013
Posty: 780
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Cze 26, 2014 9:16 pm   

W ogóle mi się nie podoba suknia ślubna, bukie też niezbyt, a młody taki jakiś za zwyczajny przy młodej.
No z pewnością nie mój styl :?
_________________

 
 
M4rcysi4 


Wiek: 34
Dołączyła: 30 Wrz 2008
Posty: 4350
Skąd: Bełchatów
Wysłany: Czw Cze 26, 2014 9:29 pm   

Ja w tej stylizacji nie rozumiem jednego, dlaczego zdecydowała się na nuty skoro to nie jest związane z nią tylko z jej mężem? To tak jak ja bym interesowała się florystyką, mąż motocyklami (zloty te sprawy) i walnęłabym sobie suknię w motocykle...
_________________
 
 
Paolina 


Dołączyła: 03 Cze 2012
Posty: 511
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Cze 26, 2014 10:05 pm   

Mnie też suknia nie zachwyciła. Cóż haute couture nawet w wydaniu Valentino do mnie nie przemawia. Spodziewałam się po tej parze czegoś bardziej klasycznego i eleganckiego.

Te nutki na sukni to ponoć "miłosna piosenka pary nowożeńców". Niewątpliwie prezent dla męża, ukłon w jego stronę. Romantycznie. Ale też mnie to nie do końca przekonuje. Chyba, że dla nich dwojga ma jakieś wyjątkowe znaczenie o którym nie wiemy.

M4rcysi4, jeden z komentarzy, które przeczytałam odnośnie sukni: dobrze, że mąż jest muzykiem a nie np. ginekologiem :D
_________________
Pozdrawiam słonecznie Gość! ;)


 
 
qlaudia 


Dołączyła: 21 Lip 2013
Posty: 569
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Cze 27, 2014 8:50 am   

no cooooz...nietypowoa suknie.i moze romantyzmu jej dodaje ze tam moze jest ich pierwsza piosenka :P ale chyba by mi sie bardziej podoba jakby miala zwykly dol
_________________

http://www.forum.wesele-l...pic.php?t=16477 <<mój dzienniczek :]
 
 
M4rcysi4 


Wiek: 34
Dołączyła: 30 Wrz 2008
Posty: 4350
Skąd: Bełchatów
Wysłany: Sob Cze 28, 2014 10:32 pm   

Izabela Janachowska i Krzysztof Jabłoński



Jak dla mnie pięknie :)
_________________
 
 
Rusałka_Maja 


Dołączyła: 12 Kwi 2012
Posty: 3448
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Cze 29, 2014 7:02 am   

Paolina napisał/a:
Te nutki na sukni to ponoć "miłosna piosenka pary nowożeńców". Niewątpliwie prezent dla męża, ukłon w jego stronę. Romantycznie. Ale też mnie to nie do końca przekonuje.


A ja się wyłamię, mnie właśnie ten (jak to ładnie nazwałaś) ukłon w stronę męża bardzo podoba :)
Jeśli te nutki faktycznie to miłosna piosenka młodych to mega romatycznie :smile:

qlaudia napisał/a:
ale chyba by mi sie bardziej podoba jakby miala zwykly dol


No, a ona postanowiła być niezwykła :smile:
Każda z nas chce w tym dniu wyglądać niezwykle, oryginalnie na swój sposób i nie być jedną z wielu :smile: I widać się to udało :-)
_________________


 
 
Skyler 


Wiek: 36
Dołączyła: 08 Sty 2013
Posty: 808
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Cze 30, 2014 10:10 am   

Mnie sam gest ze strony męża ujmuje. Patrzeć jednak czysto estetycznie, góra i dół sukienki są w zupełnie innych kolorach, co mnie trochę razi. Wole jednolite kolorystycznie suknie.

Co do Janachowskiej to sukienka naprawdę ładna, ale w zupełnie nie w moim stylu, jej na pewno pasuje. Ciekawa jestem tych dwóch kolejnych sukienek, bo myślę, że biorąc pod uwagę, że jest tancerką to na wesele mogła wybrać coś w retro stylu :smile: :smile: :smile: :smile:
_________________
Skyler

 
 
ava 


Wiek: 39
Dołączyła: 12 Lut 2008
Posty: 3728
Skąd: Bełchatów/Łódź
Wysłany: Pon Cze 30, 2014 9:34 pm   

Skyler, tu mozesz zobaczyć wszystkie sukienki http://afterparty.pl/news...ml?galg_id=7217
_________________
Nasz ślub - 05.09.2009r.

 
 
Rusałka_Maja 


Dołączyła: 12 Kwi 2012
Posty: 3448
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lip 01, 2014 6:38 am   

ava napisał/a:
Skyler, tu mozesz zobaczyć wszystkie sukienki http://afterparty.pl/news...ml?galg_id=7217


No nie powaliła mnie..
czasem mam wrażenie że te celebrytki tak bardzo chcą zrobić show, zatrudniają jakichś projektantów mody, że wyglądają kosmicznie :roll:
_________________


 
 
lovinlizard 

Dołączyła: 22 Sty 2014
Posty: 429
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lip 01, 2014 5:51 pm   

Jakaś ta Janachowska wysuszona :o włosy mocno takie sobie i chyba ma za duże licówki.
ale sukienka ładna :)
_________________
 
 
aniuniai 


Wiek: 37
Dołączyła: 14 Paź 2012
Posty: 387
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lip 01, 2014 6:35 pm   

Zona Artura Boruca w dniu slubu
_________________


Zielono mi czyli nasz Zielony Ślub http://www.forum.wesele-l...pic.php?t=16546
 
 
troszka88 


Dołączyła: 14 Wrz 2011
Posty: 1395
Skąd: łódź
Wysłany: Sro Lip 02, 2014 12:56 pm   

dla mnie Sara wyglądała po prostu obłędnie, jestem zakochana w tej stylizacji 
 
 
Skyler 


Wiek: 36
Dołączyła: 08 Sty 2013
Posty: 808
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lip 02, 2014 1:47 pm   

Rusałka_Maja napisał/a:
ava napisał/a:
Skyler, tu mozesz zobaczyć wszystkie sukienki http://afterparty.pl/news...ml?galg_id=7217


No nie powaliła mnie..
czasem mam wrażenie że te celebrytki tak bardzo chc

ą zrobić show, zatrudniają jakichś projektantów mody, że wyglądają kosmicznie :roll:


Mnie też nie. Chociasz z tej drugiej jeszcze dało by się cos zrobić.
_________________
Skyler

 
 
*Asiek 
Moderator
Czarownica vel Anioł


Dołączyła: 05 Sty 2004
Posty: 2217
Skąd: Kiedyś Łódź
Wysłany: Sro Lip 02, 2014 1:59 pm   

Tu więcej zdjęć ze ślubu Boruca w Grecji : http://ofsajd.onet.pl/dzi...-ze-slubu/v433m
Ten sweterek :cool: jednak mi jakoś nie pasuje do "greckiej" spódnicy.
Ale najbardziej "powaliły" mnie obrączki... :o :smile: :lol:
Dla mężczyzny?! :smile: Chyba, że ktoś lubi takie bazarowo-cygańskie klimaty...
_________________
 
 
Julia_ja 


Dołączyła: 07 Kwi 2013
Posty: 780
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lip 02, 2014 4:54 pm   

Spódnica cudna, jednak ta góra zwyczajnie do niczego nie pasuje i przez to jakoś cała kreacja się kupy nie trzyma.
_________________

 
 
paulinkaaMU 


Wiek: 37
Dołączyła: 15 Sie 2009
Posty: 1509
Skąd: Pabianice/Wrocław
Wysłany: Czw Lip 03, 2014 12:52 pm   

lovinlizard napisał/a:
Jakaś ta Janachowska wysuszona :o


Dla mnie od jakiegoś czasu wygląda jakby cierpiała na anoreksję, jest strasznie wychudzona :o

Julia_ja napisał/a:
Spódnica cudna, jednak ta góra zwyczajnie do niczego nie pasuje i przez to jakoś cała kreacja się kupy nie trzyma.


zgadzam się całkowicie, spódnica układa się pięknie, ale ta góra dla mnie jakaś z kosmosu, no ale wiecie, przecież z niej też jest blogerko - szafiarka, więc musiała pokazać, jakie to z niej indywiduum :smile:

Asiek napisał/a:
Ale najbardziej "powaliły" mnie obrączki... :o :smile: :lol:
Dla mężczyzny?! :smile: Chyba, że ktoś lubi takie bazarowo-cygańskie klimaty...


obrączki totalnie nie w moim klimacie, a ta Boruca, wyjątkowo "męska" brrr
_________________


 
 
 
Julia_ja 


Dołączyła: 07 Kwi 2013
Posty: 780
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lip 03, 2014 1:01 pm   

paulinkaaMU napisał/a:
no ale wiecie, przecież z niej też jest blogerko - szafiarka, więc musiała pokazać, jakie to z niej indywiduum :smile:


Umarłam ze śmiechu :smile: :smile: :smile: ale co prawda, to prawda :P
_________________

 
 
ava 


Wiek: 39
Dołączyła: 12 Lut 2008
Posty: 3728
Skąd: Bełchatów/Łódź
Wysłany: Czw Lip 03, 2014 9:23 pm   

Co do Janachowskiej to suknię miała ładną, ale zgadzam się, że
paulinkaaMU napisał/a:
od jakiegoś czasu wygląda jakby cierpiała na anoreksję, jest strasznie wychudzona
Poza tym makijaż i fryzura - zdecydowanie nie były strzałem w dziesiątkę. A to przecież ładna dziewczyna, widziałam niejedno jej zdjęcie z pięknym makijażem czy fryzurą, a tu akurat w dniu ślubu taki klops.

Jeśli chodzi o żonę Boruca, to trudno mi ocenić, sama nie wiem czy mi się podoba jej stylizacja czy nie, na pewno jest zaskakująca. Spódnica świetna, ale góra, hmmm, dyskusyjna :razz:
_________________
Nasz ślub - 05.09.2009r.

 
 
paulinkaaMU 


Wiek: 37
Dołączyła: 15 Sie 2009
Posty: 1509
Skąd: Pabianice/Wrocław
Wysłany: Sob Lip 05, 2014 12:08 am   

Cytując Pudelka :smile:

Pomimo wcześniejszych zapowiedzi, sukni, w której Sara stanęła przy ołtarzu, nie zaprojektował Zuhair Murad. Szafiarka zmieniła zdanie i dokonała własnego, odważnego połączenia: zaprojektowaną specjalnie dla niej rozkloszowaną i opinającą biodra spódnicę zestawiła z odsłaniającym jej brzuch sweterkiem marki Chaos. Stworzyła go Marta Boliglova, autorka także koronkowej sukienki Nadii Mannei.

8)
_________________


 
 
 
qlaudia 


Dołączyła: 21 Lip 2013
Posty: 569
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Lip 06, 2014 7:08 pm   

baaardzo mi sie podoba stylizacja zony boruca.moze malo slubna ale klimatyczna
_________________

http://www.forum.wesele-l...pic.php?t=16477 <<mój dzienniczek :]
 
 
M4rcysi4 


Wiek: 34
Dołączyła: 30 Wrz 2008
Posty: 4350
Skąd: Bełchatów
Wysłany: Sob Wrz 27, 2014 9:17 pm   

Rozalia Mancewicz

Na żywo pewnie lepiej niż na zdjęciu (suknia ma taki materiał, który moim zdaniem źle wychodzi na zdjęciach). Ogólnie bardzo mi się podoba, bo dziewczyna bardzo ładna :mrgreen: Ogólnie żałuję, że nie zrobiłam sobie takiej fryzury :| :-)
_________________
 
 
Catylyn89 


Wiek: 34
Dołączyła: 03 Kwi 2013
Posty: 1836
Skąd: Krk
Wysłany: Sob Wrz 27, 2014 9:48 pm   

Materiał rzeczywiście niezbyt dobry do zdjęć, ale fason ładny :) No i fryzurka naturalna :)
_________________
Ostatnio zmieniony przez Catylyn89 Sob Wrz 27, 2014 9:48 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
*Asiek 
Moderator
Czarownica vel Anioł


Dołączyła: 05 Sty 2004
Posty: 2217
Skąd: Kiedyś Łódź
Wysłany: Pon Kwi 27, 2015 10:13 am   

21-letni skoczek Klemens Murańka "po góralsku, hej!" :wink:


_________________
Ostatnio zmieniony przez Asiek Pon Kwi 27, 2015 10:15 am, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Julia_ja 


Dołączyła: 07 Kwi 2013
Posty: 780
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Kwi 27, 2015 12:12 pm   

Super! Bardzo podobają mi się te góralskie motywy. Gdybym drugi raz miała brać ślub to tylko w górach :-)
_________________

 
 
Catylyn89 


Wiek: 34
Dołączyła: 03 Kwi 2013
Posty: 1836
Skąd: Krk
Wysłany: Pon Kwi 27, 2015 2:31 pm   

Ian Somerhalder i Nikki Reed :)






wzięte z Pudelka :cool:
_________________
Ostatnio zmieniony przez Catylyn89 Pon Kwi 27, 2015 2:33 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
ava 


Wiek: 39
Dołączyła: 12 Lut 2008
Posty: 3728
Skąd: Bełchatów/Łódź
Wysłany: Wto Cze 09, 2015 10:53 pm   

Tutaj można dobrze obejrzeć suknię ślubną prezenterki Katarzyny Burzyńskiej http://www.pudelek.pl/art...za_maz_zdjecia/
Moim zdaniem fajna, prosta stylizacja, ale czy tylko mi się wydaje, że panna młoda inspirowała się suknią (i nie tylko) Małgorzaty Kożuchowskiej? :wink:
_________________
Nasz ślub - 05.09.2009r.

 
 
alekul89 


Wiek: 35
Dołączyła: 10 Maj 2014
Posty: 1360
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Cze 10, 2015 7:29 am   

Rzeczywiście stylizacja podobna do Kożuchowskiej. Suknia i kolor bukietu, prosta fryzura z przedziałkiem.
_________________


 
 
*Asiek 
Moderator
Czarownica vel Anioł


Dołączyła: 05 Sty 2004
Posty: 2217
Skąd: Kiedyś Łódź
Wysłany: Sro Cze 10, 2015 8:33 am   

Niestety, góra sukni bardzo nieładnie układała się, gdy ta pani siedziała (6. zdjęcie). :-?
_________________
 
 
herbatnik 


Wiek: 34
Dołączyła: 14 Lip 2014
Posty: 651
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Cze 10, 2015 9:49 am   

Faktycznie, trochę plagiat :) Moim zdaniem fryzura odjęła pani Kasi uroku, takie piękne rude włosy, a tutaj prawie niewidoczne w tym upięciu. Ale to panna młoda musi być zadowolona :)
_________________

 
 
Julia_ja 


Dołączyła: 07 Kwi 2013
Posty: 780
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Cze 10, 2015 11:54 am   

Mi się nie podoba. Uważam, ze dekolt fatalnie niekorzystny dla tej Pani, a sama suknia sprawia wrażenie pogniecionej. Ja byłabym na nie :-(
_________________

 
 
alekul89 


Wiek: 35
Dołączyła: 10 Maj 2014
Posty: 1360
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Sie 15, 2015 8:30 pm   

Anna Kerth znana widzom "Na Wspólnej". Mi jakoś nie pasuje ta koronkowa góra to dołu tej sukni. Więcej zdjęć w linku:
http://kobieta.fakt.pl/mo...ria,566257.html

_________________


 
 
oleczqa002 


Wiek: 33
Dołączyła: 31 Sie 2015
Posty: 166
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Maj 25, 2016 9:36 am   

Może już widziałyście, a może nie - najnowsze zdjęcia ze ślubu Mariny Łuczenko i Wojtka Szczęsnego:





Uważam, że Marina wyglądała PRZE-PIĘ-KNIE :serducho: Często te wszystkie gwiazdy ubierają jakieś tandetne, kontrowersyjne kiecki, żeby się o nich mówiło. A wystarczyłoby po prostu włożyć śliczną sukienkę i wyglądać jak księżniczka :bukiet:

Dodam jeszcze, że nigdy nie byłam jakąś ich fanką, ale te zdjęcia wywołują we mnie bardzo pozytywne emocje :zakochany: Piękna para, piękne dekoracje i piękne miejsce ceremonii... aż czuję lekkie ukłucie zazdrości :D :razz:
_________________


Zapraszam do mojego dzienniczka!
Ostatnio zmieniony przez oleczqa002 Sro Maj 25, 2016 12:41 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
alekul89 


Wiek: 35
Dołączyła: 10 Maj 2014
Posty: 1360
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Maj 25, 2016 9:46 am   

oleczqa002 zgadzam się w 100%. Marina wyglądała przepięknie i wraz z Wojtkiem tworzą piękna parę :)
_________________


 
 
Karmelova 

Dołączyła: 15 Sty 2014
Posty: 76
Skąd: Warszawa/Łódź
Wysłany: Sro Maj 25, 2016 11:11 am   

I te dekoracje :serducho:
_________________
 
 
herbatnik 


Wiek: 34
Dołączyła: 14 Lip 2014
Posty: 651
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Maj 25, 2016 1:09 pm   

W całym tym bogactwie wyglądają bardzo subtelnie i to jest super. Ta biel i zieleń,idealna wiosenna stylizacja. No ale jak zobaczyłam,ile kosztował ślub i wesele to się trochę przeraziłam :D Dobrze, że przy tak dużym budżecie wyglądali elegancko, a nie kiczowato.
_________________

 
 
oleczqa002 


Wiek: 33
Dołączyła: 31 Sie 2015
Posty: 166
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Cze 25, 2016 10:36 am   

Kolejne śluby "celebrytów" :D Adam Sztaba - polski dyrygent, kompozytor oraz jego menadżerka Agnieszka Dranikowska :D




[ Dodano: Sob Cze 25, 2016 2:19 pm ]
Jeszcze dziś znalazłam teledysk ślubny naszego "Piłkarskiego Orzełka Narodowego" Kamila Grosickiego z Kamilą :D Nie ma to jak ziewać podczas pierwszego ujęcia z kościoła :P
http://www.slubnaglowie.p...ominika-i-kamil
_________________


Zapraszam do mojego dzienniczka!
 
 
alekul89 


Wiek: 35
Dołączyła: 10 Maj 2014
Posty: 1360
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Wrz 10, 2016 6:28 pm   

Widziałyście już suknię Małgosi Rozenek, w której powiedziała "tak" Radosławowi Majdanowi?
_________________


 
 
*Dorotka_ 
Moderator


Wiek: 35
Dołączyła: 02 Cze 2012
Posty: 5060
Skąd: Łódź/Wrocław
Wysłany: Nie Wrz 11, 2016 3:44 am   

alekul89, no :) źle dopasowana w biuście, po za tym - śliczna :)
_________________


 
 
Julia_ja 


Dołączyła: 07 Kwi 2013
Posty: 780
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Wrz 11, 2016 1:50 pm   

Tak, góra fatalnie dopasowana, przy takim biuscie mogło być naprawdę super :-)
_________________

 
 
kapatka 


Wiek: 35
Dołączyła: 12 Maj 2014
Posty: 902
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Wrz 11, 2016 8:57 pm   

A tu Jarosław Jakimowicz ze świeżo poślubioną małżonką:
_________________


 
 
LinaMiódMalina 


Wiek: 36
Dołączyła: 05 Gru 2015
Posty: 239
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Wrz 14, 2016 10:26 pm   

Tak sobie przeglądam wątek i mimo, że nie przepadam za 'rozłożystymi' kreacjami to z tych wszystkich propozycji moje serce zdecydowanie podbił wybór Mariny. Nie jestem jednak obiektywna, bo przyznam, że jak pierwszy raz zobaczyłam kolekcję Stardust Miry Zwillinger ( http://www.mirazwillinger.com/portfolio/stardust/ :buja w oblokach: ) to jakiś czas miałam na jej punkcie totalnego świra, moje emocje skutecznie ugasiła dopiero informacja o cenie tych sukienek :rozpacz:

Z naszego polskiego podwórka bardzo podoba mi się stylizacja wybranki Adama Sztaby - prosta, dziewczęca i taka naturalna :)
Rozenkowa mnie nie powaliła, ale nie można powiedzieć, żeby sukienka była sztampowa.
Jak już jesteśmy przy ostatnich głośnych ślubach to odwagi nie można też odmówić Agnieszce Szulim, chociaż mnie osobiście taki styl nie do końca pasuje, to trzeba przyznać, że wyszło całkiem ciekawie i oryginalnie :)


_________________

 
 
*Dorotka_ 
Moderator


Wiek: 35
Dołączyła: 02 Cze 2012
Posty: 5060
Skąd: Łódź/Wrocław
Wysłany: Czw Wrz 15, 2016 5:09 am   

LinaMiódMalina, mi sie sukienka Szulimowej w ogóle nie podobała, wyglądała jakby nyła niedokończona - według mnie ;)
_________________


 
 
alekul89 


Wiek: 35
Dołączyła: 10 Maj 2014
Posty: 1360
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Wrz 15, 2016 7:46 am   

Dorotka_ napisał/a:
LinaMiódMalina, mi sie sukienka Szulimowej w ogóle nie podobała, wyglądała jakby nyła niedokończona - według mnie ;)


Mi tez nie przypadła do gustu. I do tego takie buty...
_________________


 
 
LinaMiódMalina 


Wiek: 36
Dołączyła: 05 Gru 2015
Posty: 239
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Wrz 15, 2016 9:27 pm   

Buty rzeczywiście dosyć hmm awangardowe jak na taką okazję, ale może przynajmniej wygodne 8) Patrząc na wzrost wybranka to Szulim chyba za bardzo nie mogła poszaleć z obcasami, może musiała to jakoś odreagować względem fasonu butów chociaż :P
Tak czy inaczej kolczyki plus bukiet bardzo mi się podobały jako kontrastowe dopełnienie stylizacji, podkręciło to trochę tą falbaniastą kieckę.
U Rozenek zapomniałam napisać, że to co było jak dla mnie fajne to kolor kreacji, nie mam nic do białych, ale wielbię coraz liczniej występujące w przyrodzie wszystkie >niebiałe< kiecki :serce:

A co powiecie o dodatkowych kreacjach przygotowanych na wesela Rozenek i Szulim - hity, czy nie bardzo? :)

_________________

 
 
alekul89 


Wiek: 35
Dołączyła: 10 Maj 2014
Posty: 1360
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Wrz 16, 2016 9:48 am   

LinaMiódMalina mi się podobały. A Rozenkowa w trakcie wesela przebrała się w taką:





_________________


 
 
oleczqa002 


Wiek: 33
Dołączyła: 31 Sie 2015
Posty: 166
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lip 24, 2017 12:07 pm   

Co sądzicie o sukni ślubnej Agnieszki Radańskiej?



Mi coś totalnie w niej nie gra :O Góra sukienki i dół totalnie nie współgrają i wyglądają jakoś tak od czapy... Nie wiem mi sie totalnie nie podoba :?
_________________


Zapraszam do mojego dzienniczka!
 
 
herbatnik 


Wiek: 34
Dołączyła: 14 Lip 2014
Posty: 651
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lip 24, 2017 1:58 pm   

oleczqa002, podzielam Twoje zdanie. Wg mnie coś jest nie tak w miejscu, gdzie łączy się góra z dołem. Oba elementy są ładne, ale w pasie jest zgrzyt. Nie wiem, co projektant miał na myśli. Może jakby spódnica zaczynała się wyżej i talia byłaby podkreślona paskiem, byłoby lepiej, sama nie wiem.
_________________

 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl