Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Dziewczyny! Jakie zaręczyny wolicie. Standardowe, czy ...
Autor Wiadomość
dmowski1 

Wiek: 40
Dołączył: 03 Wrz 2011
Posty: 7
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Wrz 03, 2011 9:03 pm   Dziewczyny! Jakie zaręczyny wolicie. Standardowe, czy ...

Drogie dziewczyny!

wolicie zaręczyny standardowe np. w restauracji, w domu, podczas zachodu słońca czy raczej np. podczas lotu balonem, w kinie, na koncercie? :)
_________________
Pozdrawiam
 
 
niem 


Dołączyła: 08 Kwi 2011
Posty: 252
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Wrz 03, 2011 11:04 pm   

dmowski1 napisał/a:
na koncercie?
ja bardzo chciałabym na koncercie, najlepiej tego zespołu, na którym się poznaliśmy, albo innym ulubionym:)

pomarzyć dobra rzecz.. bo czy mnie to kiedyś spotka? ech..
 
 
Miguela 

Dołączyła: 16 Kwi 2011
Posty: 47
Skąd: łódź
Wysłany: Nie Wrz 04, 2011 7:28 pm   

my wolimy ciszę , spokój i najlepiej wszystko za jednym zamachem...może dlatego zaręczyny były w wigilię z najbliższymi a reszta rodziny domyśliła się w pierwszy bądź w drugi dzień świąt gdy zobaczyli pierścionek :smile: :smile:
 
 
ART DECO JUBILER 
Firma


Dołączył: 12 Gru 2009
Posty: 286
Skąd: Siedlce
Ostrzeżeń:
 2/3/7
Wysłany: Wto Lis 01, 2011 11:35 am   

Podczas lotu balonem! Ten pomysł bardzo mi się podoba,miał ktoś może takie zaręczyny? Naprawdę super sprawa.
 
 
olivka_ja
[Usunięty]

Wysłany: Sro Lis 02, 2011 9:50 am   

ART DECO JUBILER napisał/a:
Podczas lotu balonem! Ten pomysł bardzo mi się podoba,miał ktoś może takie zaręczyny? Naprawdę super sprawa.

ja zaręczyłam się podczas lotu, tyle że awionetką a nie balonem
później po zaręczynach narzeczony powiedział mi że rozważał też balon (nawet dzwonił do Krakowa- gdzie jest taki balon), ale ostatecznie padło na mały samolot
i szczerze mówiąc cieszę się bo chyba bałabym się wsiąść do balonu....
 
 
Marcka 


Wiek: 35
Dołączyła: 13 Sty 2010
Posty: 405
Skąd: łódzkie ;)
Wysłany: Sro Lis 02, 2011 1:46 pm   

może nie tak standardowo: kolacja kwiaty i świece, ale też nie tak ekstremalnie w balonie ;P my zaręczylismy się na lodowisku a przed tem byliśmy w mojej ulubionej herbaciarni ;) bardzo mi to odpowiadało :D
_________________
 
 
 
ana88 

Wiek: 36
Dołączyła: 19 Paź 2011
Posty: 39
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lis 02, 2011 6:04 pm   

U mnie było trochę z zaskoczenia :) Oświadczyny w botaniku, potem romantyczna kolacja :razz:
_________________
 
 
swaana 

Dołączyła: 07 Lis 2011
Posty: 1
Skąd: Bełchatów
Wysłany: Pon Lis 07, 2011 11:04 am   

Ja osobiście miała dość wyjątkowe zaręczyny o których w ogolę nie miałam pojęcia, gdyż mój narzeczony (w tedy jeszcze chłopak) zgłosił się do programu "powiedz tak" który był emitowany na tvp2. bardzo miło to wspominam, pamiątkę mamy na całe życia, chociaż nie powiem że nie byłam później na niego zła bo ukrywał wszystko przede mną i dluugi czas mnie okłamywał "w dobrej wierze" :)
 
 
 
asia7 


Wiek: 38
Dołączyła: 28 Maj 2011
Posty: 659
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lis 14, 2011 3:23 pm   

zdecydowanie wolę i miałam w zaciszu domowym tylko we dwoje...
_________________
 
 
Emilka20 

Wiek: 33
Dołączyła: 23 Lis 2011
Posty: 7
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lis 23, 2011 3:42 pm   

zdecydowanie niestandardowe. Standard to będzie później .. po ślubie - nuda i domowe obowiązki, niech zatem choć na początku będzie ekstrawagancko.
 
 
oreska 


Dołączyła: 17 Maj 2011
Posty: 293
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lis 23, 2011 11:27 pm   

ja również wolę niestandardowe, to czas dla Nas a standard kojarzy mi się z oświadczynami w gronie rodzinnym, wolę sam na sam :)
 
 
ART DECO JUBILER 
Firma


Dołączył: 12 Gru 2009
Posty: 286
Skąd: Siedlce
Ostrzeżeń:
 2/3/7
Wysłany: Pon Lis 28, 2011 11:33 am   

Chyba każda z nas woli takie niestandardowe zaręczyny z mnóstwem atrakcji,ale przecież liczy się sama świadomość oraz gest,to wg mnie najważniejsze.
 
 
crazyB 

Dołączyła: 05 Paź 2011
Posty: 12
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Gru 22, 2011 2:23 pm   

Nieważne czy w jakim miejscu (na łące, na spacerze, nad morzem, w górach) byle kameralnie. Tak było u mnie. To intymna chwila i taka tylko NASZA. ;) Nie zależy mi na widowni i oklaskach. Dla mnie jest to krępujące.. a dla faceta stresujące.
_________________
Moje ślubne inspiracje
 
 
Flipomania.pl 
Firma

Dołączyła: 05 Gru 2011
Posty: 36
Skąd: Polska
Wysłany: Sro Gru 28, 2011 10:40 am   

Ostatnio widziałam filmik z oświadczyn w poznańskim kinie... i jakoś sobie nie wyobrażam, żebym była zadowolona z takiej niespodzianki. Ale każdy ma swoje upodobania :) My zaręczyliśmy będąc tylko we dwoje, wokół nikogo i to mi najbardziej odpowiadało.
_________________

 
 
Michasia 


Wiek: 41
Dołączyła: 01 Paź 2009
Posty: 266
Skąd: okolice Łodzi
Wysłany: Sro Gru 28, 2011 3:44 pm   

Flipomania.pl napisał/a:
My zaręczyliśmy będąc tylko we dwoje, wokół nikogo i to mi najbardziej odpowiadało.


Podpisuję się pod tym. Ja uważałam,że to tylko nasza chwila i chciałam ją spędzić romantycznie we dwoje.
_________________
,
 
 
Patrycja11 

Wiek: 37
Dołączyła: 22 Mar 2010
Posty: 228
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Gru 28, 2011 4:39 pm   

U nas też tylko ja i mój ( obecnie) mąż. Chcieliśmy żeby to było takie tylko dla nas, bez szopki z rodzicami i połową rodziny... Poszliśmy do naszej ulubionej knajpki zjedliśmy kolację i później założył mi pierścionek na palec pytając czy za niego wyjdę. Extraaaa było :)
Co prawda od zaręczyn do ślubu upłynęło 5 lat, ale to już tylko nasz wybór :)
 
 
ART DECO JUBILER 
Firma


Dołączył: 12 Gru 2009
Posty: 286
Skąd: Siedlce
Ostrzeżeń:
 2/3/7
Wysłany: Sro Gru 28, 2011 4:56 pm   

Ważne,że jesteście szczęśliwi i sama chwila zaręczyn została zapamiętana. Jedni wolę tylko we dwoje,natomiast inni w bardziej efektowny sposób,jak chociażby we wspomnianym balonie lub samolocie :)
 
 
bambolea 


Dołączyła: 22 Lut 2012
Posty: 397
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lut 22, 2012 10:45 pm   

Zaręczyny czy oświadczyny? Bo widzę, że większość osób myli te dwa pojęcia :P
Oświadczyny - sam na sam :) U mnie były w hotelu nad Wisłą :)
Zaręczyny - z rodziną :) w domu:)
_________________
 
 
lolka210 

Wiek: 32
Dołączyła: 21 Sty 2012
Posty: 74
Skąd: Bełchatów
Wysłany: Sob Lut 25, 2012 9:26 am   

mój D. oświadczył mi się jak byliśmy w Zakopanem, ale po kolacji już w pokoju, płatki róż i te sprawy. Sam mi mówił, że chciał by to była tylko nasza, intymna chwila i szczerze się z nim zgadzam :) :D
_________________


Zapraszam do mnie :) http://www.forum.wesele-l...pic.php?t=14582
 
 
ewa.krzys 


Dołączyła: 17 Lut 2011
Posty: 2643
Skąd: z niedaleka
Wysłany: Sro Lut 29, 2012 8:38 am   

Żadnych lotów balonem ani skoków na bungee nie było, więc oświadczyny w moim przypadku można nazwać standardowymi, choć z drugiej strony wywiezienie mnie do lasu nie było normalne :wink:
_________________


 
 
E-kwiaty 
Firma


Dołączył: 30 Mar 2012
Posty: 114
Skąd: Lublin
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Wto Kwi 03, 2012 2:33 pm   

A ja dzielę zaręczony na dwa rodzaje" publiczne i romantyczne. Publiczne to wtedy,kiedy robimy to na pokaz,jak np w kinie,teatrze czy innych miejscach gdzie jest dużo ludzi. Natomiast te romantyczne są z fajną atmosferą,spędzone tylko we dwoje na romantycznej kolacji czy plaży.

Usunęłam reklamę. Moderatorka Asiek
Ostatnio zmieniony przez Asiek Pon Gru 17, 2012 12:29 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
MadMar 


Wiek: 34
Dołączyła: 12 Lis 2010
Posty: 1343
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Cze 26, 2012 9:15 pm   

to są dopiero oryginalne zaręczyny! Niesamowite!
http://www.youtube.com/wa...feature=related
_________________

 
 
aurinko 

Dołączyła: 13 Sie 2010
Posty: 28
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lip 19, 2012 9:45 am   

Nasze były w zaciszu domu, w łóżku bez żadnych dodatków. ;) Myślę, że każde byłby niezapomniane. Nie chciałabym tylko jakiś z wielkim bum i oficjalnych. Tylko my dwoje i beż gapiów. ;)
_________________
"Możesz dokonać wszystkiego, czego tylko zechcesz, możesz zdobyć wszystko, czego zapragniesz, możesz zostać każdym, kim zechcesz zostać." - Collier

;P
 
 
Eurograv_pl 

Dołączył: 04 Lip 2012
Posty: 31
Skąd: POLSKA
Wysłany: Czw Lip 19, 2012 8:28 pm   

Ja mam bardzo podobne zdanie,uważam ze zaręczyny nie jest czymś na pokaz,to raczej sprawa między nami,a nie tłumem innych ludzi bijących brawo. Preferuje raczej coś romantycznego,jak zachód słońca nad morzem i tylko my :)
_________________

 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl