Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
OCTAVER z Rawy Mazowieckiej
Autor Wiadomość
Triszja 

Dołączyła: 06 Wrz 2011
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Wrz 06, 2011 10:10 pm   OCTAVER z Rawy Mazowieckiej

Słyszeliście coś może na temat tego zespołu? Bardzo zależy mi na opinii na ich temat.

Dodano: Pią Wrz 09, 2011 10:21 am
Zastanawiamy się z narzeczonym nad wyborem właśnie zespołu Octaver, dlatego chętnie poznałabym opinię kilku niezależnych od siebie osób:). Polecają go nam znajomi, byli na weselu gdzie grał właśnie ten zespół-podobno nie robią długich przerw i fajnie bawią gości. Widziałam jednak fragment oczepin, gdzie członek zespołu przebrany za kobietę śpiewał jakieś wulgarne przyśpiewki i dawał rekwizyty parze młodej (zupełnie mi się to nie podobało). Dlatego mam mieszane uczucia, jeżeli ktoś o nich słyszał lub bawił się na weselu gdzie grali to proszę, podzielcie się swoimi spostrzeżeniami:).
 
 
tomek kula 

Dołączył: 23 Sie 2013
Posty: 1
Skąd: od znajomych
  Wysłany: Pią Sie 23, 2013 11:19 am   zespół octaver

Cześć

Ja byłem 10-08-2013 na weselu z zespołem Octaver - zmienił się tylko 1 gościu z zespołu (podobno emerytura;), ale jakość zespołu super! Jeśli chodzi o przebieranie to kwestia gustu i ustalenia z zespołem, na weselu gdzie byłem nie było przebierania, ale ja akurat się zawiodłem, bo wesele musi być śmieszne i zabawne, a z tego co pamiętam bo nie byłem z tym zespołem na jednym weselu z ust ''cyganki'' nie słyszałem nic obraźliwego tylko same śmieszne teksty :) Ogólnie zespół pozytywny, robi mało przerw, nawet nie ma kiedy odpocząć :) i co najważniejsze - nie chodzą szlaczkiem :)

Ja POLECAM :)

a... i gdyby ktoś chciał numer kont: 695407337 - imię zapomniałem ;)
_________________
tomek
 
 
Olganewa 

Wiek: 40
Dołączyła: 26 Lis 2013
Posty: 1
Skąd: Grójec
Wysłany: Sro Lis 27, 2013 3:13 pm   

Witam,

My również możemy z czystym sumieniem polecić kapele Octaver z okolic Grójca, Jest to super zespół! trzy osobowy skład, ale zaginają kapele 5 osobowe! My jak i goście super zadowoleni.

dziękujemy i pozdrawiamy:

Olga i Rafał
 
 
Wesoły 

Wiek: 51
Dołączył: 10 Gru 2013
Posty: 1
Skąd: Rawa Maz
  Wysłany: Wto Gru 10, 2013 12:43 pm   zespół

Ja także polecam zespół octaver - grają fenomenalnie :) Bardzo podoba mi się ich podejście do ludzi i atmosfera imprezy - mają bardzo dobry sprzęt - wiem, bo jestem DJ ;) zespół wygląda bardzo fajnie i jeszcze lepiej gra! Mi osobiście najbardziej podobała się biesiada przy stołach, bo jeszcze nie byłem z zespołem, który miałby taką jakość za stołami! - każdy instrument oraz wokal nagłośniony, oddzielne nagłośnienie za stołami - super panowie tak trzymać!

Pozdrawiam!
 
 
Katarzyna Chyła 

Wiek: 49
Dołączyła: 15 Sty 2014
Posty: 1
Skąd: Biała Rawska
Wysłany: Sro Sty 15, 2014 12:19 pm   zespół octaver

Ja Byłam na sylwestrze z tym zespołem i też mi się podobało - troche jestem zdenerwowana, bo zgodziłam już zespół na moje wesele i gdyby nie spory zadatek to bym go zmieniła, ale cóż... życie.
_________________
Kasia
 
 
grzesiek123456 

Dołączył: 07 Mar 2014
Posty: 1
Skąd: Biała Rawska
Wysłany: Pią Mar 07, 2014 1:24 pm   Zespół

Cześć - u mnie na weselu w tym roku będzie grał zespół octaver, grał u mojego znajomego i bardzo mi sie podobało. Jeśli ktoś będzie chciał to podam na maila informacje gdzie będzie wesele to będziecie mogli podjechać i posłuchać ;) Nie wiem czy ktoś się pomylił we wcześniejszych wpisach, ale zespół gra w składzie 4-ro osobowym...
pozdrawiam
Grzesiek
_________________
Grzesiek
 
 
kruk 

Dołączył: 01 Paź 2014
Posty: 1
Skąd: Babsk
Wysłany: Sro Paź 01, 2014 2:19 pm   Zespół Octaver

Zespół bardzo fajny. śmiało mogę polecić! bawiłem się na weselu z tym zespołem i było super.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl