Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
co kupić jego rodzicom??
Autor Wiadomość
lwiątko 

Dołączyła: 08 Wrz 2011
Posty: 11
Skąd: Zgr
  Wysłany: Czw Wrz 08, 2011 1:48 pm   co kupić jego rodzicom??

dziewczyny pomóżcie!!! w sobotę jedziemy z moim chłopakiem, tzn już narzeczonym (jeszcze się przyzwyczaić nie mogę:) do jego rodziców powiedzieć im że się zaręczyliśmy. Oni jeszcze nic nie wiedzą, to ma byc taka niespodzianka... no i mam problem, bo chłopak to dla przyszłej teściowej kwiatki kupił a dla teścia jakiś alkohol i miał z głowy. A ja nie wiem w sumie co powinnam dla nich kupić... czy też jakieś kwiatki, czekoladki, czy już sama nie wiem co...
 
 
M4rcysi4 


Wiek: 34
Dołączyła: 30 Wrz 2008
Posty: 4350
Skąd: Bełchatów
Wysłany: Czw Wrz 08, 2011 2:33 pm   

Myślę, że nie koniecznie musi to być prezent "dla nich". Może warto kupić jakiś nieduży torcik i szampana ;) Jak będziecie wchodzić do domu to im pokazać, że macie coś ze sobą. On niech poprosi tatę o pomoc w otwarciu szampana, a Ty przyszłą teściową w przygotowaniu i pokrojeniu tortu.

On kupował coś rodzicom, bo w ten sposób jakby prosił o Twoją rękę. W drugą stronę to raczej tak nie działa?
_________________
 
 
ppola 
Birdwoman


Wiek: 41
Dołączyła: 05 Wrz 2008
Posty: 2189
Skąd: Kanzas
Wysłany: Czw Wrz 08, 2011 2:38 pm   

My pojechalismy do rodziców męża właśnie z szampanem i moim ciastem :) wydaje mi się że wystarczy, nie ma w zwyczaju żeby kobieta przychodziła z podarunkami dla przyszłych teściów więc się nie stresuj :)
_________________

Obudź się Gość :D
 
 
Agnieszka19 


Dołączyła: 27 Paź 2006
Posty: 1715
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Wrz 08, 2011 3:04 pm   

Ja się zgadzam z dziewczynami :)
_________________


Nasz dzień 26.04.2008
 
 
 
lwiątko 

Dołączyła: 08 Wrz 2011
Posty: 11
Skąd: Zgr
Wysłany: Czw Wrz 08, 2011 6:21 pm   

kurczę w sumie to szampan i domowe ciasto to nie byłby zły pomysł:) chociaż mam mało czasu i bałabym się że coś z tym ciastem nie wypali... ale może jakiś mały torcik zakupie jutro. dzięki za podrzucenie pomysłu;) dam znać jak już będziemy po wszystkim:)

[ Dodano: Pon Wrz 12, 2011 10:56 am ]
uff już po wszystkim:) jakoś poszło bez większych problemów, chociaż rodzice M nie byli zbyt zdziwieni ani zaskoczeni:P po prostu przyjęli do wiadomości że będzie weselicho i na tym koniec:) zrezygnowałam w końcu z robienia ciasta ponieważ w weekend było dosyć ciepło i rozpłynęłoby się nam w samochodzie ( podroż ok 4 godz.). Kopiliśmy tylko szampana i to w sumie był całkiem dobry wybór:) dziękuje jeszcze raz za pomoc;)
 
 
ART DECO JUBILER 
Firma


Dołączył: 12 Gru 2009
Posty: 286
Skąd: Siedlce
Ostrzeżeń:
 2/3/7
Wysłany: Sro Wrz 28, 2011 2:32 pm   

Ja również się zgadzam,nie ma co przesadzać z prezentami. Może ewentualnie dobry alkohol dla teścia jako miły gest. Ale to w zupełności wystarczy.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl