Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Dj Marco i Dj Andrzej& Dj Mati / 'Dobre imprezy"
Autor Wiadomość
aleksi 

Dołączyła: 08 Wrz 2011
Posty: 2
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Wrz 08, 2011 3:24 pm   Dj Marco i Dj Andrzej& Dj Mati / 'Dobre imprezy"

Witam,

Czy ktoś może wypowiedzieć się na temat Dj Marco i Dj Andrzej& Dj Mati bo o Dj Marco znalazłam same pozytywne komentarze, ale mało jest informacji o Dj Andrzeju i Dj Mati a wiem, że wszyscy pracuja w jednej firmie 'Dobre imprezy' Będę wdzięczna za każdą informację.

Pozdrawiam
 
 
srzepcz 

Dołączył: 04 Paź 2011
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Paź 04, 2011 12:11 am   Re: Dj Marco i Dj Andrzej& Dj Mati / 'Dobre imprezy"

Hej,

Mieliśmy ślub w czerwcu i gdybyśmy mieli jeszcze raz go organizować to na pewno punktem, którego byśmy za nic nie zmieniali to obaj DJ'eje - Andrzej i Mati. Profesjonaliści w każdym calu, zapewnili i gościom i nam dużo niezapomnianej zabawy. No i bardzo duży plus za "łączność" zarówno wizualną jak i dźwiękową z teściową, która niestety nie mogła być w tym czasie w Polscie a dzięki technice przeżyła wesele tak jakby była na nim razem z nami:)

Pozdrawiam
Seb&Dar


aleksi napisał/a:
Witam,

Czy ktoś może wypowiedzieć się na temat Dj Marco i Dj Andrzej& Dj Mati bo o Dj Marco znalazłam same pozytywne komentarze, ale mało jest informacji o Dj Andrzeju i Dj Mati a wiem, że wszyscy pracuja w jednej firmie 'Dobre imprezy' Będę wdzięczna za każdą informację.

Pozdrawiam
_________________
Rzepman
 
 
mruwka84 

Dołączyła: 04 Paź 2011
Posty: 1
Skąd: Wrocław
Wysłany: Wto Paź 04, 2011 6:58 pm   

Cześć,
A my mieliśmy ślub 01.10.2011... wesele było fantastyczne, a to za sprawą właśnie DJ'a Andrzeja i Matiego. Dbali o to by gości się bawili na parkiecie i za stołami. Niektórzy się obawiają podczas organizacji wesela czy zatrudnić DJ-a czy jednak tradycyjnie zespół... stwierdzam, że wybór "Dobrych imprez" i wspomnianych DJ-ów było strzałem w 10! :) . Słuchają każdych próśb oraz sami proponują super rozwiązania. Goście super się bawili no i my również :)
Pozdrawiam
Ania i Mariusz
 
 
kyniass 

Wiek: 43
Dołączył: 12 Paź 2011
Posty: 2
Skąd: Brzeziny
Wysłany: Sro Paź 12, 2011 1:33 pm   

Dla osób niezdecydowanych albo niepewnych powiem jedno - wesele prowadzone przez tych panów (DJ Andrzej i Mati) rewelacja! Miałem swoje wesele 8. 10. więc swoje wrażenia opisuję "na gorąco" Rodzice na początku byli przeciw, no bo jak to z DJ-ami a nie z orkiestrą, ale już w trakcie wesela "piali". Panowie mają wyczucie i wiedzą jaką muzę puszczać, tak by i młodzi i starsi się ubawili. Wszystko miło, grzecznie i kulturalnie. Dodam jeszcze, że obsługa bardzo chwaliła współpracę oraz wysoką kulturę osobistą obu panów. Tak, jak ktoś napisał wyżej - gdybym miał organizować wesele jeszcze raz, ci dwaj panowie graliby na nim na 100%. Pozdrawiam i polecam wszystkim.
 
 
alimakkos 

Dołączyła: 17 Paź 2011
Posty: 1
Skąd: wielun
Wysłany: Pon Paź 17, 2011 9:43 pm   

Mieliśmy nasze wesele 06.08.2011 na którym oprawę muzyczną zapewnili nam Dj Andrzej i Mati z Dobrych Imprez. Jesteśmy bardzo zadowoleni z ich pracy, wspaniała oprawa muzyczna przy ktorej bawili się wszyscy goście do białego rana , piekne światła, ktore ubarwiały całą zabawę i obaj panowie bardzo elastyczni , potrafili się dostosować do towarzystwa rozumiejąc potrzeby i wymagania. Świetna nić porozumienia między nami a nimi, realizowali bez żadnego problemu wszelkie nasze prośby i naprawdę wysoka kultura osobista. Pełen profesjonalizm . Serdecznie polecamy !! ! A chłopakom składamy jeszcze raz wielkie dzięki za świetną pracę i zabawę , którą cały czas wspominamy.
 
 
aleksi 

Dołączyła: 08 Wrz 2011
Posty: 2
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Paź 19, 2011 2:10 pm   

Bardzo się ciesze, że Dj Andrzej i Dj Mati również mają tak pozytywne opinie. Razem z narzeczonym zdecydowaliśmy się na tych panów i mam nadzieje, że to dobry wybór ( różnie ludzie podchodzą do tego, że na weselu nie ma zespołu tylko dj.) Dziękuje za wszystkie opinie :)
 
 
Hotel Patra 
Firma


Dołączył: 22 Cze 2011
Posty: 2
Skąd: Brzeziny
Wysłany: Pon Paź 24, 2011 5:05 pm   

Witam,
nie tak dawno mieliśmy przyjemność współpracować z Panami z firmy DobreImprezy. Są dobrymi Dj'ami oraz wodzirejami, posiadają mnóstwo wysokiej klasy sprzętu i co ważne dla właścicieli sali, są komunikatywnymi ludźmi o wysokiej kulturze osobistej.
Gorąco polecamy.
 
 
fronek33 

Dołączył: 24 Paź 2011
Posty: 1
Skąd: BEŁCHATÓW
Wysłany: Pon Paź 24, 2011 8:28 pm   

Witamy:)
Nasze wesele odbyło się 22.10.2011 r. ...było niezapomniane między innymi właśnie dzięki DJ Andrzejowi i DJ Mati z firmy Dobre Imprezy. Od początku współpracy wyczuwalny był profesjonalizm i wielka kultura osobista. Wszystkie wątpliwości gości dotyczącej wyboru DJ zamiast zespołu rozwiały pierwsze minuty świetnie prowadzonej imprezy. Panowie świetnie doradzili wybór muzyki i byli pomocni w każdej kwestii, dodam ze wystarczył kontakt mailowy, aby wszystko dograć. Oprócz tego, że Panowie są profesjonalistami w 150%, to są tak sympatycznymi i kulturalnymi ludźmi, że polecamy ich z całego serca. Nawet przez chwile nie pożałowaliśmy naszego wyboru a doskonale poprowadzona impreza zostanie zapamiętana przez wszystkich gości na długo. Dowodem na świetną zabawę była długa kolejka gości po wizytówki DJ-ów. Podsumowując:
1.Świetny kontakt mailowy i telefoniczny
2. ogromna wiedza muzyczna
3. pełen profesjonalizm i ogromna kultura osobista
4.oczepiny i biesiadowanie zgodne z naszymi dużymi wymaganiami :lol:
5. idealna współpraca z obsługą
6. wysokiej jakości sprzęt muzyczny i oświetlenie (pomysł z plazmą rewelacyjny, polecamy bardzo!!!!!!!!!)
7.cena usługi absolutnie mała w porównaniu z ogromem wykonanej pracy
Jednym słowem REWELACJA!!!!!!!!!!!!!!!
Bardzo polecamy wszystkim wymagającym i tym mniej:)
Pozdrawiamy Panów serdecznie i jeszcze raz dziękujemy z całego serca za cudowną muzykę i wspaniałą atmosferę!!!!!
Wdzięczni Agata i Andrzej:)
_________________
fronki:)
 
 
Korina 

Wiek: 39
Dołączyła: 18 Sty 2009
Posty: 25
Skąd: Zgierz
Wysłany: Sro Lis 09, 2011 4:21 pm   

Witam,
chciałabym się dowiedzieć o cenę mniej więcej za jaka DJ graja na weselu.
_________________


 
 
justine44 

Dołączyła: 02 Maj 2012
Posty: 10
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Sie 29, 2013 6:32 pm   

Chcieliśmy bardzo polecić duet DJ Andrzej i DJ Mati! Grali na naszym weselu w zeszłą sobotę i zabawa była fantastyczna. Wszystkie szczegóły zostały wcześniej omówione i zastosowane w trakcie imprezy, oczepiny z jajem, rozruszane towarzystwo od lat 18 do 80:) Współpraca bardzo owocna, Panowie kontaktowi, chętnie służyli radą, a nasze, czasem dziwne, prośby spełniali bez problemów:) Dziękujemy bardzo za wspaniałe wesele!
Justyna i Piotr
 
 
Dj Art 

Dołączył: 23 Cze 2014
Posty: 1
Skąd: Chorzów
Wysłany: Wto Cze 24, 2014 12:03 am   

Witam serdecznie. W dniu 19 czerwca 2014 roku Dj Marco z synem prowadzili wesele w pewnej sali bankietowej w Pabianicach,organizacja jak i oprawa była wyśmienita,sam kiedyś prowadziłem wesela jako wodzirej na śląsku i szczerze mogę dać pełną 10 na 10 !! Goście mają naprawdę jaja,potrafią zabawić i wciągnąć w zabawę gości. Sprzęt na wysokich standardach,telebimy,fotki wyświetlane podczas zabawy,super sprawa,organizacja zabaw,oczepin super.
Jeśli szukacie kogoś za "pare złotych"to się zawiedziecie jak ja 2 razy na górnym śląsku,na ślubach dalszej rodziny,a w Pabianicach,czyli nie moje strony bawiliśmy się WYŚMIENICIE!! Jesli ktoś chce podeśle zdjęcia rozbawionych i zadowolonych gości.
GORĄCO POLECAM JESLI CHCECIE SIE BAWIĆ TAK DOBRZE JAK MY
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl