Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Wymarzona podróz poslubna
Autor Wiadomość
klarysa 

Dołączyła: 01 Lut 2007
Posty: 895
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lip 13, 2007 10:01 pm   

malediwy piekne, ale nudno sie tam wydaje. ja bym wolala mauriitus lub seszele;)
no i islandia ale tylko w grudniu przed gwiazdka!
 
 
bastia 


Dołączyła: 19 Kwi 2007
Posty: 238
Skąd: Łódź / UK
Wysłany: Pią Lip 20, 2007 2:52 pm   

moim wysnionym kierunkiem sa Indie i zobaczyć tai mahal, a moje słonko troszke niże loty gdyż chcialby zobaczyc Paryz .... :)
_________________
 
 
magdallena 

Dołączyła: 06 Mar 2007
Posty: 131
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Lip 22, 2007 9:21 am   

seszele fajna nazwa, drogo, upalnie i we luksusie to też moje marzenie
_________________
29 WRZESIEŃ
 
 
Cytrynka81 

Dołączyła: 17 Cze 2007
Posty: 33
Skąd: Lodz
Wysłany: Nie Sie 12, 2007 8:39 pm   

My najchetniej chcemy cos z Ameryki Poludniowej,Azji lub Afryki.Ale ciezko mowic o konkretach tyle jest ciekawych miejsc i ofert,a budzet ograniczony raczej.No ale raz w zyciu mozna zaszalec,zobaczy sie:)
 
 
Martysia 
mammolina


Wiek: 37
Dołączyła: 23 Sie 2007
Posty: 538
Skąd: Milano
Wysłany: Nie Wrz 09, 2007 4:52 pm   

my chcemy coś w podobie do Cytrynki81:)
_________________
 
 
 
MałaMi1 

Dołączyła: 08 Paź 2007
Posty: 5375
Skąd: łódzkie
Wysłany: Nie Lis 04, 2007 10:51 pm   

ja bym chyba chciała do Egiptu albo Tunezji....każdy kraj będzie fajny byle z moim ukochanym :-)
 
 
klarysa 

Dołączyła: 01 Lut 2007
Posty: 895
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lis 09, 2007 8:51 pm   

malezja... to teraz bardziej realny i ciekawszy plan niz seszele:)
 
 
Agnieszka19 


Dołączyła: 27 Paź 2006
Posty: 1715
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lis 09, 2007 11:12 pm   

My myślimy o Turcji. I mam nadzieję że dzieki pobytowi tutaj uda nam sie tam pojechać :)
_________________


Nasz dzień 26.04.2008
 
 
 
MałaMi1 

Dołączyła: 08 Paź 2007
Posty: 5375
Skąd: łódzkie
Wysłany: Nie Lis 11, 2007 5:32 pm   

Turcja jest piekna, gdybyscie chcieli namiary na przeswpaniały hotel, to dajcie znać (wiele biur podróży organzuje tam wyjazdy).My wróciliśmy baaaardzo zadowoleni-mamy mnóstwo zdjęć, też możemy się podzielić, jak również naszymi doświadczenaimi z wyjazdu. Spędzliśmy tam wspaniałe 7 dni wakacji, w czerwcu 2007.
 
 
Agnieszka19 


Dołączyła: 27 Paź 2006
Posty: 1715
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Lis 11, 2007 5:53 pm   

Oczywiście poprosze o namiary :)
A powiedz z jakiego biura podrózy byliście?
My to w ogóle chcelibysmy raczej obajzdowa wycieczkę żeby jak najwięcej zobaczyć :)
_________________


Nasz dzień 26.04.2008
 
 
 
MałaMi1 

Dołączyła: 08 Paź 2007
Posty: 5375
Skąd: łódzkie
Wysłany: Nie Lis 11, 2007 9:30 pm   

my byliśmy z Triady. Ten hotel robią też w objazdówkach tzn 7+7 (tydzien zwiedzania , tydzien wypoczynku).powiem tylko szczerze,ze ludzie, ktorzy wybrali opcje z objazdówką to bardzo narzekali, ze bylo strasznie cieplo i bylo to bardzo meczace (my jak bylismy bylo np 50 stopni ciepla). Raczej spotkalam sie z opiniami, ze ludzie wola jechac na wypoczynek i we wlasnym zakresie zwiedzac (my tez w ten sposob zwidzalismy, wykupywalismy wycieczki na miejscu i tylko te interesujace).Hotel sie nazywał Club Big Blue w Alanyi (ogolnie Alanya to piekne miejsce-zdecydowanie polecam wlasnie to miasto w Turcji).
Ponizej zalaczam link zarowno do zdjec z hotelu jak i z naszego wyjazdu.
Jesli masz jakies pytania to pisz-chetnie odpowiem. Turcja nas baaardzo zauroczyla!

Link poniżej:

http://picasaweb.google.p...kacje2007Turcja
 
 
Kati 


Dołączyła: 23 Lut 2004
Posty: 3262
Skąd: :)
Wysłany: Pon Lis 12, 2007 7:14 am   

To był aparthotel? byliście z jedzonkiem?

Pewnie już pisałaś, ale przypomnij - jaki koszt?


p.s. ładniutkie foteczki, aż mi się zatęskniło do Turcji... a byłam już 2 razy

http://foto.onet.pl/3ox84,0go9wkwc4cwo,u.html to moje :)
_________________

Ostatnio zmieniony przez Kati Pon Lis 12, 2007 7:21 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
MałaMi1 

Dołączyła: 08 Paź 2007
Posty: 5375
Skąd: łódzkie
Wysłany: Pon Lis 12, 2007 10:45 am   

byliśmy w hotelu z opcją all inclusive (w Turcji przy takiej ilości spozycia napojów, inna nie wchodzi w grę;-) ). Byliśmy w Grecji z opcją HB czyli sniadania i obiadokolacje,ale mimo to wydalismy duzo pieniazkow na jedzenie, przeliczylsmy o jadac do Turcji i stwierdzilismy , że duzo bardziej oplacalna jest wlasnie opcja all (roznica 200zł a masz 5 posilkow dziennie, napoje i alkohole bez ograniczen). Poza tym w tym hotelu jedzenie było przewspaniałe, my najchetniej spedzalismy czas na stolowce :] hehe. Za tygodniowy pobyt w Turcji jadac z Triady w zeszlym roku zaplacilismy 1500zł (w tym wszystkie ubezpieczenia wlacznie z tym od rezygnacji, przelot samolotem, noclegi, jedzenie all).Hotel była z basenami,zjeżdżalniami,bosikiem do siatki,placem zabaw itp.
Nasz pokój byl wlasciwie segmentem-pokoj dzienny z aneksem kuchennym, sypialnia, łazienka i taras (oczywiscie kliamtyzowany). Obsługa przemiła, czuliśmy się tam jak książęta...
ach rozmarzyłam się....
gdybyś chciała link do fajnego forum o wakacjach, na którym ja zawsze się opieram wybierając miejsce pobytu, hotel i miasto to bardzo chetnie podam. Zanim zdecydujecie sie na wakacje warto popytac innych jakie maja doswiadczenia w zwiazku z wybrana przez Was opcją. my sie na tym opieramy co rok i sie jeszcze nie zawiedlismy.
Wspomne jeszcze, ze jezeli chcielibyscie wykupic taki wyjazd juz w styczniu to za ta cene macie dwa tygodnie wypoczynku-to jest tak zwane first minute.
I jeszcze jedno-jak bierzecie all inclusive,to wlasciwie nie musicie kupowac nic dodatkowo do jedzenia-my pekalismy normalnie! :-)jedyne pieniadze wydane na jedzonko to na piwko, to jak czasami wieczorami wychodzilismy na miasto :-)
jeszcze raz polecam!chetnie pomoge, gdybyscie jeszcze chcieli cos wiedziec.ja jestem do dzis zachwycona!
 
 
Anuszka 


Wiek: 41
Dołączyła: 15 Maj 2007
Posty: 157
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lis 12, 2007 11:23 am   

w niektorych biurach oprocz opcji first minute maja tez znizki dla nowozencow. I czasami jakies niespodzianki:)

Niestety nie pamietam, w ktorych to bylo biurach:( Ale w sieci na pewno znajdziecie.
_________________
Miłość oznacza rozprowadzać ciepło, nie dusząc się przy tym wzajemnie. Miłość oznacza być ogniem, ale wzajemnie się nie spalać.

Phil Bosmans
 
 
MałaMi1 

Dołączyła: 08 Paź 2007
Posty: 5375
Skąd: łódzkie
Wysłany: Nie Lis 18, 2007 12:04 pm   

Kati sliczne fotki z tej Turcji, my bylismy tylko tydzien,wiec zbyt wiele nie zobaczylismy (mało czasu)... powiedz mi a w jakim terminie bylas? w Alanyi? moze bylysmy w tym saym terminie-hihihih
 
 
SYLWECZKA 


Wiek: 39
Dołączyła: 01 Paź 2007
Posty: 680
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Lis 18, 2007 9:02 pm   

Olcia super zdjęcia :)
_________________
 
 
MałaMi1 

Dołączyła: 08 Paź 2007
Posty: 5375
Skąd: łódzkie
Wysłany: Nie Lis 18, 2007 9:19 pm   

dziękuję Sylweczka... mam nadzieje,ze wszystko sie tak ulozy ze bedziemy mogli w tym roku tez gdzies wyjechac ( a przy okazji zaliczyc podroz poslubna ).. bo oboje pokochalismy podróże... no ale niestety to hobby troszke kosztuje :]
 
 
askapi 

Wiek: 45
Dołączyła: 01 Kwi 2007
Posty: 166
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Lis 25, 2007 7:35 pm   

Olciap6 a jaka była nazwa hotelu w którym mieszkaliście w Turcji? Byłam na stronie triady ale tam jest kilka do wyboru i nie wiem który byłby lepszy. A Twoja relacja jest bardzo zachęcająca do odwiedzenia Waszego hotelu :)
_________________

 
 
 
MałaMi1 

Dołączyła: 08 Paź 2007
Posty: 5375
Skąd: łódzkie
Wysłany: Nie Lis 25, 2007 7:41 pm   

oj naprawde polecam-moge udzelic wszystkich informacji na jego temat. Nazywał się Club Big Blue. jego strona internetowa to: http://www.clubbigblue.com . Byłam juz na wakacjach w Grecji i mam małe porownanie- w tym hoteu nic nam nie brakowało, czuliśmy się jak w raju, obsługa rewelacyjna! chetnie bym tam znowu wróciła... Polecam:) Polecam takze forum wakacyjne, na ktorym mozna znalezc mnostwo pochlebnych informacji na temat tego hotelu (i innych także. Strona forum to: http://forum.wakacje.pl/l...=&spam=&ktory=1
 
 
SYLWECZKA 


Wiek: 39
Dołączyła: 01 Paź 2007
Posty: 680
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lis 28, 2007 9:29 pm   

Olcia dzięki za informacje :) Może nam sie przydadzą ;)
_________________
 
 
Martysia 
mammolina


Wiek: 37
Dołączyła: 23 Sie 2007
Posty: 538
Skąd: Milano
Wysłany: Sro Lis 28, 2007 10:06 pm   

wymarzona podróż, hehe....u nas chyba stanie się rzeczywistością! Już prawie zdecydowaliśmy!!! AMERYKA PD.!!!!! :D :D:D
_________________
 
 
 
MałaMi1 

Dołączyła: 08 Paź 2007
Posty: 5375
Skąd: łódzkie
Wysłany: Czw Lis 29, 2007 9:15 pm   

w takim razie Martysiu-gratuluje spelnionego marzenia :)
 
 
klarysa 

Dołączyła: 01 Lut 2007
Posty: 895
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Sty 03, 2008 4:40 pm   

martysia - gratulacje i poprosimy o relacje!
nasza wymarzona (malezja) na pewno nie bedzie poslubna, ze wzgledu na koszty. chyba jednak pozostaniemy przy europie i bliskiej okolicy (egipt lub chorwacja lub grecja) ale wtedy nie bedziemy sobie na nic zalowac ;)
 
 
Emi 


Wiek: 38
Dołączyła: 25 Cze 2007
Posty: 524
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Sty 03, 2008 6:03 pm   

Moja wymarzona podróż poślubna to podróż dookoła świata :)
Niestety to tylko marzenia :( , chyba, że wygram w totka :lol:
_________________

 
 
 
mietka 
double trouble


Wiek: 46
Dołączyła: 28 Cze 2007
Posty: 1749
Skąd: Łódź/Żabiczki
Wysłany: Pią Sty 04, 2008 6:24 pm   

nasza wymarzona musi troche poczekac, bo po slubie nie moglismy opuszczac polski na wyrazne polecenie mojego lekarza :)
ale na pewno sobie kiedys to odbijemy. najwyzej polecimy w trojke :)
a ja marze o Peru lub Kambodzy. moj maz nienawidzi lezenia na plazy, a ja moglabym godzinami sie wygrzewac na piachu, ale jakos to pogodzimy musimy tylko wybrac miejsce, gdzie przy okazji cos zobaczymy :) na malediwach i seszelach chyba by oszalal z nudow ;d
_________________
 
 
Agha
[Usunięty]

Wysłany: Pią Kwi 11, 2008 3:18 pm   

Marzenie - Indie albo Meksyk. Z drugiej strony Malediwy....

Ale bliżej - Santorini, Madera etc
 
 
Magda M. 


Wiek: 39
Dołączyła: 29 Kwi 2008
Posty: 43
Skąd: Łódź PL/Aalborg DK
Wysłany: Pon Maj 05, 2008 6:12 pm   

Gdybym miała decydować między takimi egzotycznymi krajami jak Tunezja, Turcja, Egipt (powiedzmy dostępnymi jak na kieszeń odkładającego Polaka) to wybrałabym zdecydowanie Egipt z rejsem po Nilu (1 tydzień) a drugi na plażach hotelowych z mozliwoscia wycieczek fakultatywnych. Uzasadniam:

Turcja taka sobie, jak wybiera sie w czasy na riwierze w okolicach Antalii. Jak dla mnie wybrzeze paskudne Warto natomiast wybrac sie na wycieczki do Kony Cappadocii Pamukale Mysle ze z południowych czesci nie organizuja wycieczek do Istambułu a szkoda bo naprawde warto obejrzec to gwarne miasto.

W Tunezji nie byłam (byli rodzice i moj luby) Raczej tylko po to zeby powypoczywac plackiem na plazy i ewentualnie przejechac sie do wioski beduinskiej czy poklikac foty na wielbłądzie (safarii po pustyni itp)

Moim faworytem jest Egipt w tej opcji ktora wymieniłam (byłam raz a rodzice od 4 lat niezmiennie odwiedzaja ten kraj we wrzesniu) Wprawdzie rejs jest nieco meczacy ze wzgledu na intensywnosc zwiedzania) i nie sprzyja moze zbytnio romantycznej atmosferze ale w drugim tygodniu mozna nadrobic czułosci (Ja z moim D. w sumie to tez mielismy pracowity tydzien bo kurs nurkowania zrobilismy w tym czasie a to tez atrakcja) No wlasnie cale to nurkowanie na rafach - a nie ma tego nigdzie w europejskich krajach nad morzem śródziemnym czy to Chorwacja czy Grecja czy włoska Sycylia czy wymienione wyzej nie europejskie.

To jest moja opinia i jezeli ktos sie zastanawial to polecam (lepeij troche dołożyc do Egiptu) i naprawde poczuc zupełnie odmienny klimat tej arabskiej polnocnej Afryki i tej czarnej nubijskiej na poludnie od Luksoru

Ja osobiscie ciułam kase na 3 tygodniowy pobyt w Nowej Zelandii i Australii. Moim mazeniem jest wypic lampke szampana o wschodzie slonca na skale Uluru i zdjecie z misiem koalą = )

[ Dodano: Pon Maj 05, 2008 7:15 pm ]
mała poprawka co do południowej czesci kraju Miałam na mysli Asuan i tereny pod zwrotnikiem (jak sie bierze wycieczke do Abu Simbel)
 
 
Trismegista 

Wiek: 40
Dołączyła: 06 Maj 2008
Posty: 2405
Skąd: to tu, to tam
Wysłany: Nie Cze 08, 2008 4:07 pm   

wymarzona?? hmm Kuba, Meksyk, Brazylia, Seszele,Hawaje, chyba bym musiala 5 razy za maz wychodzic zeby wszystko sie spelnilo w ramach podrozy poslubnej ;)
 
 
Ola.P 

Wiek: 42
Dołączyła: 19 Sie 2008
Posty: 61
Skąd: Łódź/UK
Wysłany: Sob Wrz 06, 2008 3:03 pm   

A ja marzę o Chinach...
Będę chciała ziścić to marzenie ;)
 
 
Debussy 
pedagog specjalny


Dołączyła: 16 Lut 2008
Posty: 1712
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Wrz 24, 2008 12:01 am   

Niebieskooka napisał/a:
ja bym chciała jechac gdzieś gdzie jest taki biały cieniuteńki delikatny piaseczek


Saharę polecam :peace:
_________________
Są tajemnice, które tylko niebo może ostatecznie odkryć...
 
 
Niebieskooka 

Wiek: 39
Dołączyła: 14 Lut 2008
Posty: 1983
Skąd: Bełchatów
Wysłany: Sro Wrz 24, 2008 12:05 am   

a co byłas na Saharze :?: shit ..po co :?: ;P
_________________

 
 
ppola 
Birdwoman


Wiek: 41
Dołączyła: 05 Wrz 2008
Posty: 2189
Skąd: Kanzas
Wysłany: Sro Wrz 24, 2008 8:17 am   

hehe dokladnie na Saharze jest fajny :P Plaza na Rodos jest generalnie do d..., albo zwirowa albo kamienista ale jak sie przejdzie juz plaze i wejscie do morza to jest fantastyczny piaseczek i przezroczysta woda :) Ale powiem wam ze najladniejsze w Europie i Baesnie M. ?rodziemnego plaze i piasek to chyba sa jednak w Polsce :) ( Nie mowie tu o marzeniach scietej glowy czyli o Dominikanie, Polinezji Francuskiej czy Melediwach - tam nie bylam i nie widzialam ;) ) Z blizej polozonych to w Kenii jest tez fajny ;)
Jako ze lubicie zdjecia wkleje wam jeszcze jeden widoczek z Rodos a na drugim zdjeciu niestety ja. ( Jeszcze male wyjasnienie pol dnia mielismy tylko kiepskiej pogody a potem upal - ale niestety nie posiadam zdjec na swoim kompie i wklejam to co M. wrzucil na picasse ;) )

DSC_1719[1].JPG
Pobierz Plik ściągnięto 529 raz(y) 32.33 KB

DSC_1535[1].JPG
Pobierz Plik ściągnięto 535 raz(y) 61.95 KB

Ostatnio zmieniony przez ppola Sro Wrz 24, 2008 8:30 am, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Debussy 
pedagog specjalny


Dołączyła: 16 Lut 2008
Posty: 1712
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Wrz 24, 2008 9:40 am   

Niebieskooka napisał/a:
a co byłas na Saharze :?: shit ..po co :?: ;P

Jak to po co :o
Ujeżdżałam wielbłądy :smile:
_________________
Są tajemnice, które tylko niebo może ostatecznie odkryć...
 
 
Trismegista 

Wiek: 40
Dołączyła: 06 Maj 2008
Posty: 2405
Skąd: to tu, to tam
Wysłany: Sro Wrz 24, 2008 9:58 am   

pffffffffffffffff zazdrosnice jedne ;P ;P ;P
ja to nie wiem, gdzie my w koncu pojedziemy, Pola mi tak we lbie namieszala... ;)
 
 
doni_iza 

Wiek: 42
Dołączyła: 29 Paź 2007
Posty: 1974
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Wrz 24, 2008 11:14 am   

My tez nie wiemy jeszcze gdzie pojedziemy ale pojawia się Hiszpania, Francja, Turcja, Egipt :buja w oblokach: :buja w oblokach: :buja w oblokach:
_________________
 
 
Trismegista 

Wiek: 40
Dołączyła: 06 Maj 2008
Posty: 2405
Skąd: to tu, to tam
Wysłany: Sro Wrz 24, 2008 11:17 am   

u nas dzieki Poli pojawila sie jeszcze Gran Canaria na liscie :)
ehh jest tyle pieknych miejsc, ze naprawde ciezko wybrac, jakbym miala kase, to na Karaiby gdzies :D :D
 
 
ppola 
Birdwoman


Wiek: 41
Dołączyła: 05 Wrz 2008
Posty: 2189
Skąd: Kanzas
Wysłany: Sro Wrz 24, 2008 11:42 am   

Hiszpania i Francja sa stosunkowo drogie chyba ze samemu autem pojechac albo nawet samemu hotel wybrac to wtedy wychodzi zdecydowanie lepiej Finanasowo ;) ( mowie tu o wyjazdach wypoczynkowych a nie o objazdowce) o Egipcie juz sie wypowiadalam :] a co do Turcji sa bajeranckie miejsca i w przyzwoitych cenach i tu mozna cos wybrac. Ze wzgledow finansowych u nas chyba zostanie Gran Canaria, chociaz mojemu M. mazy sie objazdówka - Argentyna, Chile, Brazylia - ale 17 tys to na zbyciu jeszcze nie mamy ;)
Ostatnio zmieniony przez ppola Sro Wrz 24, 2008 11:46 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
doni_iza 

Wiek: 42
Dołączyła: 29 Paź 2007
Posty: 1974
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Wrz 24, 2008 11:59 am   

U nas Hiszpania i Francja bo mamy tam gdzie zamieszkać za darmo, myśleliśmy aby tam polecieć, na miejscy wypożyczyć autko i na własna rękę pozwiedzać :D . Jak bym miała kasy dużo to bym chciała Bali, Bora-Bora, Meksyk albo safari w Afryce :D
_________________
 
 
ppola 
Birdwoman


Wiek: 41
Dołączyła: 05 Wrz 2008
Posty: 2189
Skąd: Kanzas
Wysłany: Sro Wrz 24, 2008 12:05 pm   

Bali pod koniec sezonu nie jest takie porazajaco drogie, tak samo jak safari w Afryce ;) ( znaczy sie w okolicach 4-5 tys ;) )
_________________

Obudź się Gość :D
 
 
Niebieskooka 

Wiek: 39
Dołączyła: 14 Lut 2008
Posty: 1983
Skąd: Bełchatów
Wysłany: Sro Wrz 24, 2008 12:10 pm   

Ppola Ty w biurze podróży pracujesz tak ?? ??

bo taka obcykana jesteś ;P
to może mi coś podpowiesz :mrgreen: gdzie znajdę ten piekny biały piasek i turkusową wodę , chodzi mi o jakąś wyspę....najlepiej nie jakąś zbyt popularną ;) myśleliśmy z misiem o Seszelach bo jest pięknie ale kurdę cholernie daleko...nie wytrzymam tyle czasu w samolocie :kwasny:
_________________

 
 
Trismegista 

Wiek: 40
Dołączyła: 06 Maj 2008
Posty: 2405
Skąd: to tu, to tam
Wysłany: Sro Wrz 24, 2008 12:14 pm   

ale masz problem Blondi, aviomarin na droge i dolecisz nie wiadomo kiedy, ja bym tam wytrzymala w samolocie, jakbym miala perspektywe, ze celem mojej podrozy sa seszele :D
 
 
Niebieskooka 

Wiek: 39
Dołączyła: 14 Lut 2008
Posty: 1983
Skąd: Bełchatów
Wysłany: Sro Wrz 24, 2008 12:22 pm   

ja do Anglii ledwo dotatywałam a to tylko 2,5 godz.... już nie chodzi o aviomarin...łeb mi pęka od tego ciśnienia, uszy się zatykają...i odtykają po jakiś 2 dniach...masakra jest jakaś...
_________________

 
 
ppola 
Birdwoman


Wiek: 41
Dołączyła: 05 Wrz 2008
Posty: 2189
Skąd: Kanzas
Wysłany: Sro Wrz 24, 2008 12:25 pm   

Juz nie pracuje ;) ja tez mam chorobe morska ale w samolocie jeszcze mi sie nie zdarzylo ;) a jak blizej to moze Mauritius albo Reunion? Bo raczej turkusowa woda i bialy piasek to na Karaibach mozna spotkac, a tam sie "pare" godzin leci. Do Seszeli jeszcze bym dozucila Melediwy i Polinezje Francuska ;)
_________________

Obudź się Gość :D
 
 
Niebieskooka 

Wiek: 39
Dołączyła: 14 Lut 2008
Posty: 1983
Skąd: Bełchatów
Wysłany: Sro Wrz 24, 2008 12:38 pm   

ppola napisał/a:
J Bo raczej turkusowa woda i bialy piasek to na Karaibach mozna spotkac, a tam sie "pare" godzin leci. Do Seszeli jeszcze bym dozucila Melediwy i Polinezje Francuska ;)


o kurka no :razz: to w takim razie chyba sobie zaaplikuję proszki nasenne i heja na seszele albo te inne cudeńka :mrgreen: bo mi się marzy taka błękitna laguna ;P ten piasek...ten turkus wody...achhhhhhhh :dreaming:

a kiedy jak nie w podróż poślubną :hyhy:
_________________

Ostatnio zmieniony przez Niebieskooka Sro Wrz 24, 2008 12:39 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
ppola 
Birdwoman


Wiek: 41
Dołączyła: 05 Wrz 2008
Posty: 2189
Skąd: Kanzas
Wysłany: Sro Wrz 24, 2008 12:42 pm   

Bardzo mi przykro Europejskich nie ma :P Jedynym substytutem sa Kanary albo Wyspy Zielonego Przyladka. Ale Kanary mimo ze maja drobny piasek to naogol do bialych on nie nalezy - szczegolnie na Teneryfie ;)
_________________

Obudź się Gość :D
 
 
Niebieskooka 

Wiek: 39
Dołączyła: 14 Lut 2008
Posty: 1983
Skąd: Bełchatów
Wysłany: Sro Wrz 24, 2008 12:48 pm   

ehhh... Tris...widziałam foty z Seszeli...raj na ziemi normalnie... :dreaming:
http://www.tui.pl/images/regiony/DK_116_1.jpg
http://www.travelplanet.p...seszele_741.jpg



a resztę wymienionych przez ppole zaraz obczaję ;P

ale tam to się chyba trzeba szczepic przeciwko jakimś tropikalnym chorobom co :roll: :?:
_________________

 
 
Trismegista 

Wiek: 40
Dołączyła: 06 Maj 2008
Posty: 2405
Skąd: to tu, to tam
Wysłany: Sro Wrz 24, 2008 12:56 pm   

no to sie zaszczepisz, jeeeezu, co za maruda ;P ;P
mi sie na Dominikanie straaasznie podoba :D :D
wlasnie obczailam zdjecia Kenii, tez booosko :)
 
 
Trismegista 

Wiek: 40
Dołączyła: 06 Maj 2008
Posty: 2405
Skąd: to tu, to tam
Wysłany: Sro Wrz 24, 2008 12:59 pm   

hehehehe zrobie Ci takie szczepienie, ze mnie popamietasz ;P ;P
no kurna, juz Ci wczoraj mowilam, ze Ci zazdroszcze :) :)
 
 
Niebieskooka 

Wiek: 39
Dołączyła: 14 Lut 2008
Posty: 1983
Skąd: Bełchatów
Wysłany: Sro Wrz 24, 2008 1:06 pm   

bueheheheeheh nie boję się szczepień :razz: :jezyk1:


już nie zazdrość nie zazdrość :luka: też sobie uskładasz na podróż :mrgreen:
_________________

 
 
Trismegista 

Wiek: 40
Dołączyła: 06 Maj 2008
Posty: 2405
Skąd: to tu, to tam
Wysłany: Sro Wrz 24, 2008 1:09 pm   

hehe no wiem, wiem, juz sie nie moge doczekac :D :D :D
Pola, powiedz mi kochana, jak jest w Itace, jak zamawiam wycieczke, to ile trzeba wplacic zaliczki ?? :)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl