Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
BIAŁY PAŁAC - Niesięcin
Autor Wiadomość
laylamk 

Dołączyła: 03 Mar 2015
Posty: 1
Skąd: Piotrków Trybunalski
Wysłany: Wto Mar 03, 2015 6:26 pm   

M-Martusia napisał/a:
My również mamy zarezerwowany termin w Białym Pałacu. Ze względu na dużą liczbę gości wybraliśmy Salę Królewską. Sala sama w sobie jest prześliczna. Pan Piotr z którym rozmawialiśmy jest człowiekiem bardzo kontaktowym. Wiele rzeczy doradza. Sądzę, że jest to właściwa osoba na właściwym miejscu. W cenie za osobę zawiera się praktycznie wszystko. Sami musimy załatwić tylko alkohol i tort. Wszystko inne: szampan, chlebek, pokrowce na krzesła, dekoracja stołu itp. jest w cenie. Dodawany jest również apartament dla Młodej Pary. Nie jest pobierana opłata za wniesienie alkoholu. Dużym plusem dla nas jest to, że dostępne są pokoje dla gości. Co do łazienek, jedna jest na dole, a na górze dostępne są dwie duże łazienki.
Co do terminów, to gdy byliśmy w styczniu 2015roku na sali na 2016r. zostały cztery terminy kwietniowe, jeden majowy i jakieś pod koniec października (nie interesowały nas one więc nie dopytaliśmy). Więc jak widać, terminy na wesele w sezonie dosyć odległe, ale szczerze powiem, nie dziwię się - miejsce na prawdę jest prześliczne.
Według zapewnień Pana Piotra sale są wygłuszone, więc nie dobiegają nas odgłosy wesela "zza ściany". Sale mają zupełnie osobne wejścia i osobne tarasy na które wychudzą goście.


Cześć:)
Piszesz o cenie, że z tego co rozumiem jest adekwatna do oferowanych usług. Mogłabyś napisać jednak jaka ona jest "od talerzyka"? :)
Pozdrawiam
 
 
anusia222 

Wiek: 32
Dołączyła: 10 Lis 2014
Posty: 28
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Mar 03, 2015 7:18 pm   

Cena za talerzyk w Białym Pałacu wynosi 230zł na rok 2016;)
_________________

Zapraszam do mojego dzienniczka ślubnego: http://forum.wesele-lodz....p=829360#829360
 
 
M-Martusia 

Dołączyła: 16 Lut 2015
Posty: 213
Skąd: Pabianice
Wysłany: Sro Mar 04, 2015 9:07 am   

laylamk napisał/a:

Cześć:)
Piszesz o cenie, że z tego co rozumiem jest adekwatna do oferowanych usług. Mogłabyś napisać jednak jaka ona jest "od talerzyka"? :)
Pozdrawiam


Tak jak napisała anusia222 cena za osobę dorosłą wynosi 230 zł, a za dziecko i członków zespołu/kamerzystę/fotografa jest to 160 zł.
 
 
saszka 

Wiek: 39
Dołączyła: 30 Sty 2013
Posty: 27
Skąd: Koluszki
Wysłany: Pon Cze 29, 2015 6:58 pm   

Bawiłam się w Białym Pałacu w czerwcu tego roku. Bardzo podobała mi się sala z zewnątrz - podjazd i ogród jest super. Samo wnętrze także ok - rozumiem że może się podobać, ma taki pałacowy retro klimacik. Jednak bardzo duża liczba rzeźb, zdobień, kryształów, sztucznych kwiatów, żłobionych mebli powoduje że trudno ją utrzymać w czystości. Dla mnie wnętrze było takie szarawe i "zakurzone". Niemniej jednak nie powiem że było brudno - toalety, zastawa, obrusy wszystko w porządku. Tylko przez te wszystkie zdobienia takie miałam wrażenie.
Obsługa rewelacyjna - sami panowie, sprawnie i grzecznie. Posiłki gorące naprawdę smaczne i w ogromnych ilościach. Mały minusik za podawanie zimnej płyty na metalowych tackach. Wesele naprawdę udane :)
 
 
monikaknap 

Wiek: 35
Dołączyła: 03 Lip 2015
Posty: 13
Skąd: tomaszów maz
Wysłany: Pią Lip 03, 2015 11:22 am   

Polecam, jestem w trakcie przygotowań i wybrałam właśnie to miejsce pomimo że jestem z Tomaszowa. Byłam tam na weselu i było rewelacyjnie.

[ Dodano: Pią Sie 28, 2015 8:41 am ]
Dla niezdecydowanych jeszcze coś dodam:

www.facebook.com/12497213...?type=2&theater
 
 
oleczqa002 


Wiek: 33
Dołączyła: 31 Sie 2015
Posty: 166
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Wrz 02, 2015 12:53 pm   

A czy ktoś wie ile wynosi zaliczka przy rezerwacji sali w BP ? :)
Z góry dziękuję za odpowiedź :)
_________________


Zapraszam do mojego dzienniczka!
 
 
dorotka0603 


Wiek: 29
Dołączyła: 09 Sty 2015
Posty: 571
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Wrz 02, 2015 1:46 pm   

oleczqa002, 5000zł sala królewska, dwie mniejsze po 3000zł :)
_________________


 
 
M-Martusia 

Dołączyła: 16 Lut 2015
Posty: 213
Skąd: Pabianice
Wysłany: Pon Wrz 07, 2015 11:40 am   

Zaliczka wynosi około 20% ceny talerzyka razy przewidywaną ilość osób.
_________________
Zapraszam do mojego dzienniczka!

 
 
dorotka0603 


Wiek: 29
Dołączyła: 09 Sty 2015
Posty: 571
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Wrz 07, 2015 2:17 pm   

M-Martusia, o, a nam tak właścicielka nie liczyła tylko podała z góry ceny :)
_________________


 
 
M-Martusia 

Dołączyła: 16 Lut 2015
Posty: 213
Skąd: Pabianice
Wysłany: Pon Wrz 07, 2015 2:40 pm   

Bo przy minimalnych wymaganych liczbach osób prawie tak wychodzi. W sumie to i tak trzeba zapłacić, więc czy te kilkaset złoty wpłaci się wcześniej, czy później, to już chyba takiej wielkiej różnicy nie robi.
_________________
Zapraszam do mojego dzienniczka!

 
 
oleczqa002 


Wiek: 33
Dołączyła: 31 Sie 2015
Posty: 166
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Paź 03, 2015 1:42 pm   

Wczoraj zarezerwowałam salę Diamentową w Białym Pałacu :) Odkąd go zobaczyłam od razu skradł moje serce!!!! Dla wszystkich zainteresowanych radzę się śpieszyć ponieważ terminy znikają na 2-2,5 roku przed weselem :) Mimo, iż nasze wesele odbędzie się dopiero w 2018 r. kilka terminów już jest zaklepanych :) w sumie... nie ma się co dziwić :) Czuję, że lepiej wybrać nie mogłam!
_________________


Zapraszam do mojego dzienniczka!
 
 
rusa1ka 

Dołączyła: 06 Paź 2015
Posty: 5
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Paź 06, 2015 6:36 pm   

W przyszłym roku planujemy z narzeczonym ślub, Biały Pałac był na naszej liście sal do odwiedzenia. Przyznam, że bardzo miło wspominam spotkanie. Ze względu na ilość gości i termin oglądaliśmy salę Perłową. Ogromnym plusem jest parkiet, nieograniczona ilość jedzenia i napoi bezalkoholowych. Menu bardzo obfite i ciekawe. Nowością jest danie III - płonące szynki. Dla Pary Młodej zapewniony jest apartament. Istnieje możliwość ślubu cywilnego w plenerze. Jedzonko po weselu pakowane w pudełeczko. Byliśmy praktycznie zdecydowani, ostatecznie rzutem na taśmę wybraliśmy inną salę. Ogólnie polecam - są bardzo profesjonalni. Jako gość na weselu koleżanki również byłam zadowolona (sala królewska). Minusem Białego Pałacu są trzy wesela na raz. Mi osobiście nie pobadał się też zapach panujący na sali i w apartamencie.
Ostatnio zmieniony przez rusa1ka Wto Paź 06, 2015 6:36 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Jagódka01 


Dołączyła: 26 Wrz 2015
Posty: 46
Skąd: Pabianice
Wysłany: Sob Lis 07, 2015 12:58 am   

oleczqa002, teraz mnie przestraszyłaś. Chyba muszę tam jak najszybciej jechać i zaklepać termin bo sale jak i ogród baaardzo mi się podobają! Jest po prostu przepięknie.
 
 
oleczqa002 


Wiek: 33
Dołączyła: 31 Sie 2015
Posty: 166
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Lis 07, 2015 11:40 am   

Jagódka01 Fakt, Biały Pałac jest przepiękny !! Zarówno wewnątrz jak i z zewnątrz :) Ogród robi ogromne wrażenie!
Ostatnio miałam również okazje być tam na balu i testować jedzenie ... mogę powiedzieć jedno - REWELACJA :)
Z tego co się dowiadywałam to terminy na 2016 oraz 2017 w sezonie wszystkie zaklepane... także radzę się pośpieszyć :) A nuż coś jeszcze zostało :)
Pozdrawiam :)
_________________


Zapraszam do mojego dzienniczka!
 
 
Carinio 

Wiek: 38
Dołączyła: 06 Gru 2015
Posty: 2
Skąd: Pabianice
Wysłany: Nie Gru 06, 2015 12:18 pm   

Również polecam tą salę! Wszystko na najwyższym poziomie, jedynie ciężko z wolnymi terminami.
 
 
annlena 

Dołączyła: 07 Sty 2014
Posty: 8
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Gru 07, 2015 9:33 am   

Carinio napisał/a:
Również polecam tą salę! Wszystko na najwyższym poziomie, jedynie ciężko z wolnymi terminami.


Orientujesz się może czy z terminami ciężko jedynie w 2016 czy rzeczywiście w 2017 też? ;)

[ Dodano: Pon Gru 07, 2015 9:39 am ]
Byłam jako gość na weselu przyjaciół w Białym Pałacu w 2013 roku i muszę powiedzieć, że było cudownie, piękna sala, jedzenie przepyszne i bardzo dużo, nie do przejedzenia, przesympatyczni kelnerzy do usług gości, piękny ogród, nie było się do czego przyczepić :) Para młoda też była zachwycona organizacją, nie musieli się o nic martwić, wszystko było w cenie. Oni troszczyli się tylko o alkohol i tort.

Teraz sama biorę pod uwagę tę salę na moje wesele, ale widzę, że pewnie będzie ciężko z terminem... i nie wiadomo jaką mają cenę obecnie.
Ostatnio zmieniony przez annlena Pon Gru 07, 2015 9:39 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
oleczqa002 


Wiek: 33
Dołączyła: 31 Sie 2015
Posty: 166
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Gru 07, 2015 10:49 am   

annlena napisał/a:
Teraz sama biorę pod uwagę tę salę na moje wesele, ale widzę, że pewnie będzie ciężko z terminem... i nie wiadomo jaką mają cenę obecnie.


Tak jak pisałam, podobno nawet na 2017 r. w sezonie jest ciężko z terminem... ale zawsze można próbować :) Najlepiej tam zadzwonić, umówić się z Panem Piotrem i porozmawiać :)
Cena wynosi 230 zł od osoby dorosłej i 160 od fotografa, kamerzysty, dzieci etc.
Ja robiłam rezerwacje na 2018 i już było kilka terminów zajętych :)
Nie mniej jednak, życzę powodzenia bo sala 10000000% godna polecenia! Ja osobiście nie wyobrażam sobie wesela w innym miejscu :) Już nie mogę się doczekać!
_________________


Zapraszam do mojego dzienniczka!
Ostatnio zmieniony przez oleczqa002 Pon Gru 07, 2015 10:50 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
yeahman 

Dołączył: 08 Gru 2013
Posty: 29
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lut 04, 2016 12:40 am   

Znam jedynie największą sale

I trzeba przyznać że "robi robotę" jak to się potocznie mówi :)

Wystrój jest przecudny. Do tego balkony, schody, tarasy - raj dla fotografa :)



;)


usunięty podpis z reklamą własnej działalności. Dorotka_
Ostatnio zmieniony przez Dorotka_ Czw Lut 04, 2016 8:17 am, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
M-Martusia 

Dołączyła: 16 Lut 2015
Posty: 213
Skąd: Pabianice
Wysłany: Pią Kwi 29, 2016 7:14 pm   

16.04.16 wzięliśmy ślub i nasze wesele odbyło się właśnie w Białym Pałacu, w sali największej - Królewskiej

Jeżeli ktoś jeszcze się zastanawia, czy wybrać tą salę, to stanowczo POLECAMY.

Wiem, ze sporo przyszłych par młodych sugeruje się tym forum przy wyborze wielu elementów swojego wesela, tak samo jak i my szukaliśmy opinii o firmach które będą nam towarzyszyć w tym szczególnym dniu, dlatego postaram się dokładnie opisać to miejsce.

JEDZENIE
Dania serwowane są w wazach i na półmiskach. Co ważne, w umowie zagwarantowane jest, że niczego ma nie braknąć i tak rzeczywiście jest. Jeśli jakaś potrawa która stała na stole kończyła się, w niedługim czasie półmisek został zamieniony na pełen. Dania główne serwowane były na podgrzewaczach. Wszystko czego nie spróbowaliśmy (a wiele rzeczy próbowaliśmy dopiero w domu, bo nie dało się wszystkiego spróbować na weselu), było po prostu PRZEPYSZNE. Zupy wychodziły gorące, po prostu nie ma się do czego przyczepić. Oczywiście, całe jedzenie które zostało po weselu, dostaliśmy do domu. Dla sali nie stanowiło również problemu to, że dla jednego z naszych gości potrzebne było odrębne menu ze względu na specyficzną dietę. Od razu zaproponowali nam zamienniki.

OBSŁUGA
Wielkie wrażenie na gościach zrobiło serwowanie posiłków, przez kelnerów ubranych w muchy i kamizelki, którzy jeden po drugim wychodzili z zaplecza z daniami na półmiskach. Było ich na tylu, że każdy stół w ekspresowym tempie dostawał swój posiłek. Panowie byli bardzo pomocni i w żadna prośba nie stanowiła dla nich problemu. Myślec, że wartym dodania jest też to, że każda sala ma swój "zestaw" kelnerów.


MUZYKA
Wszyscy się obawiają i przestrzegają przed tym, że przy trzech salach znajdujących się obok siebie musi być słychać imprezę znajdującą się za ścianą. Też tego się obawialiśmy, ale nasze wesele rozwiało wszelkie nasze wątpliwości. Wewnątrz nie było NIC słychać, pomimo tego, ze zaraz za naszymi plecami było drugie wesele. Nawet gdy wyszło się do ogrodu, a drzwi od sali były zamknięte, to muzyka tylko delikatnie dawała o sobie znać. Nawet goście byli zdumieni tym, że obok odbywają się dwa niezależne wesela, a nic nie słychać. Także, przyszli nowożeńcy, nie martwcie się, nie będziecie bawić się na trzech weselach jednocześnie.

MENAGER
Pan Piotr jest świetnym człowiekiem, z którym idzie na prawdę wiele wynegocjować. Generalnie osoby które układają kwiaty, nie koniecznie chcą wykonywać bukiety do dekoracji, czy tez bukiety ślubne z tulipanów, ze względu na ich specyfikę, ale udało mi się przekonać pana Piotra i miałam moje wymarzone tulipany na stołach. Generalnie każda nasza prośba została spełniona, nawet wstążka którą dowiozłam została zawiązana na kieliszkach którymi rzucaliśmy, także pełen profesjonalizm! Gdy potrzebowałam czegoś do odpalania zimnych ogni, wystarczył sygnał, a już dostałam kilka świeczek, które uratowały mi tyłek, bo nie miałam od czego goście mogliby te zimne ognie odpalić.
Sala też zapakowała nam ciasta do pudełeczek w ramach podziękowania dla gości. na prawdę nie ma się do czego przyczepić!

WYSTRÓJ
Wystrój jaki jest, każdy widzi, jednemu takie wnętrza odpowiadają, innemu nie, ale jedno wiem, moi goście byli zachwyceni! Bardzo podobał im się zarówno sam Biały Pałac, jak i piękny ogród. Wiele osób mówiło, że jeszcze tak pięknej sali nie widzieli!

CENA
Co do ceny, to może nie należny ona do najniższych, ale jednak za jakość się płaci. Co ciekawe nie była to też cena najwyższa z cen które oferowali nam na innych salach, które również braliśmy pod uwagę. Zdarzała się nawet ta sama cena ale z mniejszą ilością posiłków. W cenę wliczone jest praktycznie wszystko oprócz tortu i alkoholu na stoły.
W cenie dostajemy oprócz posiłków ciepłych, zimne przekąski, ciasta, napoje na stoły, dekoracje kwiatowe, szampan na przywitanie gości, chlebek i wiele innych rzeczy o których już nie musimy myśleć w ferworze przygotowań do tego wielkiego dnia.

Podsumowywać, nie zamienilibyśmy tej sali na żadną inną i gdybyśmy jeszcze raz organizować wesele, na pewno odbyłoby się tam!
_________________
Zapraszam do mojego dzienniczka!

 
 
Angelika.Ka 

Dołączyła: 10 Wrz 2016
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Wrz 10, 2016 5:13 pm   

Witam :)
Odstąpie sale weselna "Diamentową" w Białym Pałacu w terminie 1.09.2017.
Zainteresowanych proszę o kontakt mailowy.
angelika.ka87@wp.pl
 
 
1dorota 

Dołączyła: 18 Sty 2016
Posty: 17
Skąd: łódź
Wysłany: Sob Lis 26, 2016 11:36 am   

dla mnie Biały Pałac jest przereklamowany
Za tą ceną można mieć na prawdę full wypas jedzenie gdzie indziej
 
 
kfr89 


Dołączyła: 27 Mar 2016
Posty: 154
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lut 06, 2017 5:40 pm   

1dorota napisał/a:
dla mnie Biały Pałac jest przereklamowany
Za tą ceną można mieć na prawdę full wypas jedzenie gdzie indziej


Mam podobne odczucia :-) Biały Pałac jest tak popularny, że ojeju. Osobiście uważam, że jak kogoś stać to czemu nie. Za jakość potraw i profesjonalną obsługę się płaci. Słyszałam opinie, że wystrój sali albo się kocha albo nienawidzi. Jak dla mnie trochę przedobrzyli, za dużo rzeźb, figurek i kryształków. Zdecydowanie wolę sale mniej "pałacowe" :-)
_________________

Dzienniczek przedślubny
 
 
Hachiko 

Dołączyła: 11 Sty 2016
Posty: 144
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lut 06, 2017 5:52 pm   

kfr89, ja co prawda lubię takie dworkowe klimaty, ale też się zgodzę, że BP jest przereklamowany. Już bardziej podoba mi się Ksawerów i gdybym teraz nie stwierdziła, że szkoda mi wydawać tysięcy na jedną noc, to czemu by i nie tam - mojej mamie bardzo się podoba i mi też. Bardzo dużo rzeźb jest w BP, a gdzieś czytałam, że nie wszystkie skrupulatnie czyszczą z kurzu przed weselem, a o takie pierdółki trzeba niestety dbać. Średnio mi się też podoba to wyjeżdżanie dania trzeciego na środek (tak samo jest w Czarnym Stawie, bo to ten sam właściciel). Może to i efektowne, ale nie podoba mi się, że goście muszą stać w kolejce po jedzenie na weselu! Bardziej mi się to kojarzy z jakąś zbiórką żywności... Ale dla niektórych to efektywnie wygląda, taki pokaz kucharski - rzecz gustu :)
Swojego czasu też byłam pod urokiem tego Pałacyku, ale jak się jeździ po salach w Łodzi, to naprawdę bardzo wiele stylizuje się na takie wnętrza i BP wydaje się już naćkany. I 3 wesela jednego dnia mogą być, bo mają do dyspozycji tyle sal, więc to dla mnie też minus.
_________________

Ostatnio zmieniony przez Hachiko Pon Lut 06, 2017 5:53 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
marwios 

Dołączyła: 06 Lut 2017
Posty: 1
Skąd: Warszawa
  Wysłany: Pon Lut 06, 2017 9:19 pm   Odstąpienie sali

Witam,
Odstąpię salę weselną „Królewską” w Białym Pałacu w terminie 07.10.2017r.
Proszę o kontakt na e-mail: 1martusia@wp.pl
 
 
kfr89 


Dołączyła: 27 Mar 2016
Posty: 154
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lut 06, 2017 10:14 pm   

Hachiko jak rozmawiałam z kamerzystami to narzekali na światło w BP, za bardzo odbija się od białych ścian i aparat/kamera gorzej się dostraja. Mi też biel wydaje się taka "surowa", co innego Dworek Amber, gdzie wnętrze ma swój klimat ;-)
_________________

Dzienniczek przedślubny
 
 
Hachiko 

Dołączyła: 11 Sty 2016
Posty: 144
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lut 07, 2017 8:32 am   

kfr89, jak bylismy w Czarnym Stawie i spytalam czy maja tylko biale obrusy i pokrowce (bo myslelismy o innych kolorach niz taka smutna i surowa biel), to nam powiedziala manager, ze bialy kolor swietnie absorbuje swiatlo, a tutaj specjalisci twierdza cos innego...
_________________

 
 
Gojasinoasik 

Dołączyła: 08 Kwi 2017
Posty: 1
Skąd: woj. łódzkie
Wysłany: Sob Kwi 08, 2017 8:31 pm   

Witam!
Odstąpię przepiękną salę weselną "Biały Pałac" (Sala Perłowa)
ul. Niesięcin 81B w Konstantynowie Łódzkim
Termin: 15 – 16 września 2018 roku
Sala na 85 - 120 osób
Zainteresowane osoby proszę o kontakt: gosia.janosik@onet.pl
Pozdrawiam, Gosia :)
 
 
amkbk 

Dołączyła: 07 Lip 2017
Posty: 1
Skąd: Łóź
Wysłany: Pią Lip 07, 2017 9:36 pm   

Witam, mamy do odstąpienia Salę Królewską (Biały Pałac) w terminie 6.10.2018.
Odstępne za wpłaconą zaliczkę. Osoby zainteresowane proszę o kontakt anetka.kubiak@interia.pl

Pozdrawiam!
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl