Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Śniło mi się ...
Autor Wiadomość
justinaa 


Wiek: 40
Dołączyła: 10 Mar 2008
Posty: 1601
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Paź 02, 2011 10:04 pm   Śniło mi się ...

Ponieważ miewam przedziwne sny (w ciąży to dopiero była jazda :) ), którymi chętnie bym się czasem z kimś podzieliła, zakładam wątek :)

tak więc wczoraj śniło mi się, że pływałam z delfinami, a konkretnie z jednym, który ... ugryzł mnie w tyłek :D jego "opiekunka" wyglądająca niczym Hellen Mirren stwierdził, że przydarzyło jej się to po raz pierwszy od 20 lat
:D
_________________

www.boatmummy.blogspot.com
www.lodzkiemamy.pl
 
 
kakonka 
Ptysia


Wiek: 38
Dołączyła: 18 Lut 2008
Posty: 1805
Skąd: Zgierz/Aleksandrów
Wysłany: Nie Paź 02, 2011 10:16 pm   

oo fajny wątek justinaa :)

mi się ostatnio śniło, że dotykałam brzuszek naszej forumowej ppolci a jej Marysia tak fajnie wypinała nóżkę- ewidentnie stópkę, co było dokładnie widać , tam gdzie akurat przytknęłam rękę :D

i dalej zaczęło mi się śnić coś czego nie pamiętam :P
_________________
 
 
Hatifnatka 


Wiek: 40
Dołączyła: 10 Mar 2007
Posty: 948
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Paź 02, 2011 11:35 pm   

ja też miewam nieźle pokręcone sny :smile:

wczoraj śniło mi się, że byłam z wizytą u jakiejś nieznajomej kobiety, która swoją półtoraroczną córeczkę karmiła strzykawką. dziewczynka miała jakieś 15 cm wzrostu - taka Calineczka. mieszkanie było duże,na poddaszu, taka kawalerka. wanna stała na środku i była pomalowana w jakieś łowickie wzorki, a ściany były szafirowe.
później wrócił do domu mąż tej kobiety i jedliśmy kolację - sam makaron, nawet nieugotowany,spadał nam co chwilę z talerzy na podłogę. kiedy chciałam iść do domu okazało się, że mam na sobie tylko skórzaną, czarną kurtkę i bieliznę... wyglądało na to, że wychodząc z domu zapomniałam spódniczki. na szczęście nikt się nie zorientował?! więc wróciłam do domu i położyłam się spać obok śpiącego męża.
koniec. :mrgreen:
_________________
 
 
kinix21 


Wiek: 34
Dołączyła: 07 Sty 2011
Posty: 474
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Paź 03, 2011 1:29 am   

to ja mam jeszcze bardziej hardcorowe :-? śniło mi się, że byłam w jakimś mieszkaniu na 11 piętrze i usłyszałam szczekanie na podwórku. okazało się, że to Wiesiu, szczeniak, którego niedawno przygarnęła moja przyjaciółka. wyjrzałam na niego przez okno i to samo zrobił mój kot i wypadł! szybko zbiegłam na doł, żeby zabrać Tośkę do weterynarza, której urwało ogon i tylne nogi. to jest dopiero makabra! :kwasny:
Ostatnio zmieniony przez kinix21 Pon Paź 03, 2011 1:30 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
malinka1984 

Wiek: 40
Dołączyła: 07 Sie 2008
Posty: 987
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Paź 03, 2011 7:23 am   

a mi sie wczoraj sniło ze urodziłam synka, jakoś niespodzieanie, tak baardzo szybko że nie zdarzyłam o tym poinformować męża, do tego wróciłam do domu z dzieckiem a w domu nawet łózeczko nie było złożone, dziecko było sliczne, ale bardzo malutkie, a ja sie strasznie martwiłam że mój mąż nie wie o jego istnieniu. Kurde dziwne sny ale pewnie cos mi sie tam uroiło, bo wczoraj wieczór spędziłam z siostrą gadajac o imionach dla dzieci.
_________________
malinka1984


 
 
kochecka 
żona i mama


Dołączyła: 16 Mar 2007
Posty: 1652
Skąd: z daleka
Wysłany: Pon Paź 03, 2011 10:20 am   

ja rzadko pamiętam sny ale dzisiaj mi się śniło, że chciał mnie zaatakować wielki jeż :smile: koniecznie chciał przejść przez bramę a ja go próbowałam odstraszyć z miernym skutkiem :smile: :lol:
_________________
 
 
M4rcysi4 


Wiek: 34
Dołączyła: 30 Wrz 2008
Posty: 4350
Skąd: Bełchatów
Wysłany: Pon Paź 03, 2011 11:19 am   

Dziś śnił mi się Olivier Janiak :lol: Byłam z kumpelą na jakimś rozdaniu nagród dla ludzi szerzących prawa dziecka gdzie nagrodę dostała Maryla Rodowicz i jakaś dziewczynka co miała 8 lat, a wyglądała na 14. Olivier tez tam był. Trochę pogadaliśmy, powiedział że da mi swój e-mail i wręczył mi swoją wizytówkę. Potem poszliśmy na dach jakiegoś budynku i z niego rzucaliśmy szklankami i żelkami do jakiegoś zalanego wodami opadowymi terenu wokół. W trakcie trochę go kokietowałam, a on na to leciał :lol:
_________________
 
 
Hatifnatka 


Wiek: 40
Dołączyła: 10 Mar 2007
Posty: 948
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Paź 03, 2011 12:08 pm   

śniło mi się dziś, że byłam goblinem :lol: i z drugim goblinem mieliśmy się wyprawić do sąsiedniej wioski do spichlerza po zapas bochenków chleba dla naszej wioski.
było zimno i robiło się coraz ciemniej, pojawiła się mgła nad łąkami. a my mieliśmy przed sobą długą drogę przez ciemny las tam i z powrotem. szukaliśmy lamp olejowych, bo stwierdziliśmy, że pochodnie mogą nie wystarczyć (w sensie, że się wypalą zanim tam dotrzemy). no i ubierałam się na cebulkę - jakieś takie jakby średniowieczne (?) ubrania - bluza z wełny, getry, ocieplacze na nogi...
koniec :mrgreen:
_________________
 
 
Ambrozja 


Dołączyła: 06 Lis 2008
Posty: 1434
Skąd: Katowice
Wysłany: Pon Paź 03, 2011 1:21 pm   

Hatifnatka, padłam :smile:
_________________
Kobiety są niewolnicami tylko tych, którzy potrafią je mocno trzymać i dogadzać ich kaprysom - Bolesław Prus
 
 
 
Hatifnatka 


Wiek: 40
Dołączyła: 10 Mar 2007
Posty: 948
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Paź 03, 2011 4:49 pm   

Ambrozja, wiem, mój Mąż też codziennie pada jak słyszy co mi się znów naśniło :hyhy:
_________________
 
 
mimeczka 


Wiek: 38
Dołączyła: 19 Wrz 2010
Posty: 817
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Paź 03, 2011 4:56 pm   

Widzę, że nie tylko ja mam zeshizowane sny:) Ostatnio śniło mi się, że wracamy samolotem z Egiptu i od razu na lotnisku idziemy na lekcję angielskiego, na której są wszyscy piloci. No i trwa ta lekcja i nagle przez megafon proszą wszystkich pilotów, bo stracili samolot z radaru. Wszyscy wybiegamy na zewnątrz i widzimy ten samolot, który ma pod siebie podczepione jakieś auto i wali nim po blokach jak taką kulą do wyburzeń. Nagle robi się jasno, bo samolot spadł. Trwa gaszenie, wszyscy biegają i wrzeszczą jaka tragedia. W tym momencie przyjeźdzają po nas teściowie, oczywiście moim autem żeby było logicznie i jedziemy do domu na kolację powitalną. Chcemy podłączyć aparat pod tv ale nie możemy bo wszędzie relacje z wypadku, bo taka tragedia. Więc idziemy wyjąć chłodnicę z auta i ja ją pcham przed sobą i wpadam na auto sąsiada i wtedy się na szczęście obudziłam:)
_________________

 
 
 
Dosia_Zosia 


Wiek: 43
Dołączyła: 31 Sie 2007
Posty: 931
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Paź 03, 2011 5:19 pm   

Mnie się dziś śniło,że chodziłam po jakiś łąkach i znalazłam czarny portfel a w nim pełno drobniaków i banknot dwustuzłotowy :D
_________________
 
 
 
ppola 
Birdwoman


Wiek: 41
Dołączyła: 05 Wrz 2008
Posty: 2189
Skąd: Kanzas
Wysłany: Pon Paź 03, 2011 7:33 pm   

ja chyba dzis w nocy zmarzłam bo śniły mi sie dawne czasy :lol: byłam na wykopaliskach i dookoła najgłębszego wykopy spacerowali studenci, no i byli tacy niekumaci że zarwali profil, który miałam rysować, co się wkurzyłam że mi robotę dodatkowa robią ;P
_________________

Obudź się Gość :D
 
 
Audiolka 


Wiek: 39
Dołączyła: 25 Kwi 2008
Posty: 2581
Skąd: Uć
Wysłany: Pią Paź 07, 2011 1:30 pm   

Ja dziś z Piotrem Adamczykiem zbierałam robaki. Całą noc chyba zbieraliśmy, bo się strasznie zmęczona obudziłam.
 
 
M4rcysi4 


Wiek: 34
Dołączyła: 30 Wrz 2008
Posty: 4350
Skąd: Bełchatów
Wysłany: Pią Paź 07, 2011 5:26 pm   

Audiolka :x_rot
_________________
 
 
suzarek 


Wiek: 41
Dołączyła: 26 Cze 2008
Posty: 248
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Paź 07, 2011 5:48 pm   

Audiolka napisał/a:
się strasznie zmęczona obudziłam.

bo w moim śnie uciekałam przed kimś po schodach do góry :?
_________________

Jedyne czego zazdroszczę mojemu mężowi to żona...
 
 
Dosia_Zosia 


Wiek: 43
Dołączyła: 31 Sie 2007
Posty: 931
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Paź 10, 2011 9:29 pm   

A mnie się dziś śniło,że za oknem było pełno śniegu, ogromne zaspy.
_________________
 
 
 
Suelen 


Wiek: 39
Dołączyła: 15 Sty 2007
Posty: 1258
Skąd: Zgierz
Wysłany: Wto Paź 11, 2011 9:12 am   

mnie strasznie żadko coś śni, ale aż się obudziłam :-? śniło mi się, że ułamały mi dwa zęby na dole :?
_________________


19.09.2009 :mar
 
 
 
Ambrozja 


Dołączyła: 06 Lis 2008
Posty: 1434
Skąd: Katowice
Wysłany: Wto Paź 11, 2011 11:59 am   

Dosia_Zosia, oby to nie był sen proroczy :smile:
_________________
Kobiety są niewolnicami tylko tych, którzy potrafią je mocno trzymać i dogadzać ich kaprysom - Bolesław Prus
 
 
 
justynakk 

Wiek: 39
Dołączyła: 02 Wrz 2011
Posty: 14
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Paź 11, 2011 12:32 pm   Re: Śniło mi się ...

justinaa napisał/a:
Ponieważ miewam przedziwne sny (w ciąży to dopiero była jazda :) ), którymi chętnie bym się czasem z kimś podzieliła, zakładam wątek :)

tak więc wczoraj śniło mi się, że pływałam z delfinami, a konkretnie z jednym, który ... ugryzł mnie w tyłek :D jego "opiekunka" wyglądająca niczym Hellen Mirren stwierdził, że przydarzyło jej się to po raz pierwszy od 20 lat
:D


Ah te marzenia o delfinach :)
 
 
malinka1984 

Wiek: 40
Dołączyła: 07 Sie 2008
Posty: 987
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Paź 18, 2011 11:01 am   

Ja miałam dziś tsraszny sen, koszmar, śniło mi się że moja mama rabała drewno i przez przypadek ucieła psu głowe, a potem pies latał po podwórku z odcięta głową, potem jakoś tą głowę ktoś dołozył temu psu i zawieźli go całego zakrwawionego zakopać, rany jakie schizy nie wiem skąd bo ogólnie wszyscy kochamy zwierzęta, rodzice maja dwa psy, my kotkę ...brrr
_________________
malinka1984


 
 
ewa.krzys 


Dołączyła: 17 Lut 2011
Posty: 2643
Skąd: z niedaleka
Wysłany: Wto Paź 18, 2011 11:10 am   

No to ja też miałam "genialny" sen.

Śniło mi się, że mieliśmy z moim tatą i K. odebrać moje auto od mechanika, a zamiast niego odbieraliśmy... ciężarówkę, przy której mój tata miał wymienić koła. Podniósł go, ale bez lewarka (!) tak nieszczęśliwie, że samochód spadł na mnie. Zaczęłam krwawić, zrobiło mi się gorąco i zaczęłam mdleć. Straszne uczucie, obudziłam się przerażona ...
_________________


 
 
Hatifnatka 


Wiek: 40
Dołączyła: 10 Mar 2007
Posty: 948
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Paź 18, 2011 11:53 am   

a propos koszmarów, to kiedyś śniło mi się, że była wojna i szłam sobie ulicą. ktoś mnie zastrzelił, upadłam i wykrwawiłam się na śmierć... to było przerażające, takie powolne umieranie. jeden chyba z najgorszych snów jakie miałam.

a dzisiaj śniło mi się, że wynajmowaliśmy z Mężem jakieś duże mieszkanie do spółki z czterema kolegami - mieszkanie miało długi korytarz, kuchnio-jadalnię i sześć pokoików w amfiladzie. i mieszkaliśmy w innym mieście i byliśmy na studiach.
poszliśmy na uczelnię, a potem na stołówkę i okazało się, że jest dużo darmowego jedzenia - pączki, słodkie bułki itp. były też jakieś serki topione, ale wyglądały na stare.
w każdym razie zjadłam sobie słodką bułkę z makiem - była pyszna :razz:
o i tyle.
_________________
 
 
ppola 
Birdwoman


Wiek: 41
Dołączyła: 05 Wrz 2008
Posty: 2189
Skąd: Kanzas
Wysłany: Wto Paź 18, 2011 12:04 pm   

No to teraz hicior mojego ostatniego tygodnia.
Męża i mnie porwało UFO do alternatywnego świata, byłam oczywiscie w ciąży ale z bliźniakami, urodziłam te dzieci - okazało sie że dwóch chłopców Jan i Stanisław. W alternatywnym świecie było miejsce tylko dla dorosłych i musiałam ich oddać tzn. zostawić przed wielką pieczarą - która była tez bramą do normalnego świata ( jakoś tak zajechalo mi trochę Mroczna Wieżą - Kinga :lol: ) zabrali mi tych chłopaków a my nie mogliśmy za nimi iść. Minęło 10 lat i dostaliśmy zgodę żeby wrócić do normalnego świata. No więc drałowalismy przez tą ciemną jaskinię bardzo długo aż w końcu się udało. Wyszliśmy w normalnym świecie i okazało się że minęlo nie 10 a 20 lat :roll: Zaczęliśmy szukać naszych dzieci okazało się że są w Rzeszowie :o i nie jest to dwóch chłopaków ale chłopak i dziewczyna którzy nazywali się Norbert i Karina :zdegustowany: Dzieci oczywiście nie chciały nas znac bo twierdziły że specjalnie ich zostawiliśmy :? . Ale generalnie jak się masakrycznie wkurzyłam ze ktoś mi dziecko nazwał Karina :smile:

Edit: a dzisiaj rodziłam :] tzn mialam rodzic a potem dziecko bylo koło mnie, mąż mój był tak zakręcony że nie wiedział ile waży, ile mierzy i byłam na niego wkurzona, że zapytałam czy chociaż wie jakiej jest płci. :lol:
_________________

Obudź się Gość :D
Ostatnio zmieniony przez ppola Wto Paź 18, 2011 12:06 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Hatifnatka 


Wiek: 40
Dołączyła: 10 Mar 2007
Posty: 948
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Paź 18, 2011 12:12 pm   

ppola napisał/a:
Ale generalnie jak się masakrycznie wkurzyłam ze ktoś mi dziecko nazwał Karina :smile:


boska konkluzja :hyhy: padłam :rotfl:
_________________
 
 
ppola 
Birdwoman


Wiek: 41
Dołączyła: 05 Wrz 2008
Posty: 2189
Skąd: Kanzas
Wysłany: Wto Paź 18, 2011 12:18 pm   

Hatifnatka, no wlasnie sama bylam zdziwiona, najpierw oddanie - tu pamiętam że ryczalam, potem szukanie a w końcu wkurzyłam się na imię ;P
_________________

Obudź się Gość :D
 
 
M4rcysi4 


Wiek: 34
Dołączyła: 30 Wrz 2008
Posty: 4350
Skąd: Bełchatów
Wysłany: Wto Paź 18, 2011 12:19 pm   

Hej! ppola, ale dlaczego nie podoba Ci się imię Karina??? Ja tak bardzo je lubię. Kojarzy Ci się z kimś czy tak po prostu?
_________________
 
 
ppola 
Birdwoman


Wiek: 41
Dołączyła: 05 Wrz 2008
Posty: 2189
Skąd: Kanzas
Wysłany: Wto Paź 18, 2011 12:23 pm   

M4rcysi4, tak po prostu 8)
_________________

Obudź się Gość :D
 
 
justinaa 


Wiek: 40
Dołączyła: 10 Mar 2008
Posty: 1601
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Paź 20, 2011 10:09 pm   

a mnie się dzisiaj śniło, że byłam na wakacjach z .... agulką1989 i jej mężem :D i co więcej, ucięłam sobie drzemkę w ich łóżku :D w trakcie ich nieobecności oczywiście, a jak wrócili to mi opowiedzieli, że właśnie wrócili z expresowej podróży poślubnej - w trakcie 3 dni zwiedzili Egipt i Grecję :D
a poza tym w tym samym hotelu co my mieszkał Piotr Adamczyk, w zasadzie doktorek z "Przepisu na życie"
:)
_________________

www.boatmummy.blogspot.com
www.lodzkiemamy.pl
 
 
agulka1989 


Wiek: 34
Dołączyła: 06 Paź 2009
Posty: 2973
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Paź 20, 2011 10:15 pm   

justinaa, aj low ju :smile:
uśmiałam się :)
_________________
 
 
justinaa 


Wiek: 40
Dołączyła: 10 Mar 2008
Posty: 1601
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Paź 20, 2011 10:20 pm   

agulka1989 ja też się uśmiałam, jak się obudziłam i sobie ten sen przypomniałam :D
_________________

www.boatmummy.blogspot.com
www.lodzkiemamy.pl
 
 
agulka1989 


Wiek: 34
Dołączyła: 06 Paź 2009
Posty: 2973
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Paź 20, 2011 10:27 pm   

justinaa, a dlaczego spałaś w naszym łóżku? Swojego nie miałaś? :razz:
normalnie mi humor poprawiłaś tym postem :rotfl:
_________________
Ostatnio zmieniony przez agulka1989 Czw Paź 20, 2011 10:28 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
szaraczarownica 
zgryźliwy tetryk


Wiek: 39
Dołączyła: 15 Mar 2008
Posty: 1429
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Paź 20, 2011 10:29 pm   

Cytat:
justinaa, a dlaczego spałaś w naszym łóżku? Swojego nie miałaś

Może dla Młodej Pary było wygodniejsze :smile:
_________________

 
 
justinaa 


Wiek: 40
Dołączyła: 10 Mar 2008
Posty: 1601
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Paź 20, 2011 10:29 pm   

agulka1989 napisał/a:
a dlaczego spałaś w naszym łóżku? Swojego nie miałaś :razz:


pojęcia nie mam :D wiesz, jak to w snach bywa :)

szara a może, bo duże było :D
_________________

www.boatmummy.blogspot.com
www.lodzkiemamy.pl
Ostatnio zmieniony przez justinaa Czw Paź 20, 2011 10:29 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
ola88 
Żona ;)


Dołączyła: 20 Lip 2009
Posty: 2026
Skąd: Tu i tam ;)
Wysłany: Czw Paź 20, 2011 11:08 pm   

To ostatnio dzwoni do mnie i krzyczy, bo śniło jej się że rozwodziliśmy się i przyjechałam oznajmić, że wróciłam do byłego :-?

A mi ostatnio nic się nie śni, a jak już śni to jak wstanę to nie pamiętam co to było.
_________________
 
 
caixa 

Dołączyła: 06 Sty 2008
Posty: 1076
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Paź 21, 2011 10:55 pm   

Ja miałam przedwczoraj potworny sen, który zmęczył mnie jak żaden inny. :(
Śniło mi się, że byliśmy z przyjaciółmi na wakacjach. Stałam na pomoście, w wodzie moja przyjaciółka pływała i ze mną rozmawiała a obok mnie siedziała Kaja. W pewnej chwili odchyliła się do tyłu i wpadła do wody. Woda zrobiła się ciemna i głęboka i widziałam ją zanurzającą się coraz głębiej... jak kamień. Czas stanął w miejscu. Do dziś pamiętam ten paniczny strach. Wskoczyłam do wody i zanurkowałam. Naprawdę było głęboko. Wyłowiłam lalkę. Nieruchomą. :(
Wydaje mi się jednak, że to była reakcja na traumatyczną wiadomość, którą zostałam uraczona w środę.
 
 
ola88 
Żona ;)


Dołączyła: 20 Lip 2009
Posty: 2026
Skąd: Tu i tam ;)
Wysłany: Pią Paź 21, 2011 10:59 pm   

Zapomniałam dopisać, że to mama do mnie dzwoniła i na mnie krzyczała
_________________
 
 
justinaa 


Wiek: 40
Dołączyła: 10 Mar 2008
Posty: 1601
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Paź 21, 2011 11:19 pm   

caixa straszny ten Twój sen
_________________

www.boatmummy.blogspot.com
www.lodzkiemamy.pl
 
 
Hatifnatka 


Wiek: 40
Dołączyła: 10 Mar 2007
Posty: 948
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Paź 22, 2011 12:21 am   

...był sobie jakiś mój znajomy malarz. i miał wystawę. na wystawie owej dziesięć obrazów - na każdym grobowiec. na każdym grobowcu było nazwisko tego malarza, bo miał on taką małą, khm, obsesję.
potem jakąś rozmowę z nim przeprowadziłam, jakieś wino piłam z nim i z moją kuzynką.
a potem z tą kuzynką biegłyśmy do domu i strasznie deszcz nas zmoczył, tak do suchej nitki. ale bardziej nas to śmieszyło niż złościło.
najlepsze jednak jest to, że wygląd tego malarza tak mi utkwił w pamięci, że na ulicy bym go rozpoznała :smile:
_________________
 
 
kariczeq 


Wiek: 39
Dołączyła: 29 Cze 2009
Posty: 1076
Skąd: Zgierz
Wysłany: Sob Paź 22, 2011 8:48 am   

...., że misia-misia trafiła do szpitala z przemęczenia, bo była kartka na salonie, że zamknięte do odwołania :( chyba się przejęłam tym, że ostatnio się źle czuła,

to taki jedyny szczegół, który utkwił mi w pamięci, bo pewnie śniło się o wiele więcej
_________________


udanego dnia Gość
 
 
misia-misia 
Working Mom :)


Wiek: 43
Dołączyła: 04 Sty 2006
Posty: 1643
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Paź 22, 2011 5:24 pm   

kariczeq napisał/a:
że misia-misia trafiła do szpitala z przemęczenia, bo była kartka na salonie, że zamknięte do odwołania chyba się przejęłam tym, że ostatnio się źle czuła,


uśmiałam się 8)

no ładnie ci się śni :)
_________________
 
 
 
kariczeq 


Wiek: 39
Dołączyła: 29 Cze 2009
Posty: 1076
Skąd: Zgierz
Wysłany: Nie Paź 23, 2011 10:37 am   

misia-misia, to nie śmieszne :P trzeba dbać o siebie :)
_________________


udanego dnia Gość
 
 
Bian 


Wiek: 37
Dołączyła: 04 Maj 2010
Posty: 938
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Paź 23, 2011 10:49 am   

Mi się dzisiaj śniło, że odbywało się nasze wesele, które było totalną klapą. Mieliśmy DJ`a, który robił sobie jakieś przerwy w puszczaniu muzyki, wiec goście byli wściekli, wychodził sobie na fajkę i w ogóle miał gdzieś moje pretensje. Do tego wszystkiego mój mąż już w połowie tej imprezy był już zalany w trupa, a jak poszłam do pokoju zmienić buty, to zastałam go w łóżku z jakąś panienką...

No i to chyba przeważyło wszystko i się obudziłam :P
_________________

 
 
kakonka 
Ptysia


Wiek: 38
Dołączyła: 18 Lut 2008
Posty: 1805
Skąd: Zgierz/Aleksandrów
Wysłany: Nie Paź 23, 2011 12:29 pm   

Bian, sny w ciąży są masakryczne :P

mi się śniło, że sikałam koncentratem pomidorowym, obudziłam się w nocy i bałam się iść do łazienki :P
_________________
 
 
justinaa 


Wiek: 40
Dołączyła: 10 Mar 2008
Posty: 1601
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Paź 23, 2011 1:58 pm   

fakt, sny w ciąży to jest kosmos! :)

a mnie się dzisiaj śniła Motylica :D
obgadywałyśmy moją koleżankę ze studiów, po czym sprawdzałyśmy kolokwia studentów z ... Marcinem Prokopem :D
_________________

www.boatmummy.blogspot.com
www.lodzkiemamy.pl
 
 
ewa.krzys 


Dołączyła: 17 Lut 2011
Posty: 2643
Skąd: z niedaleka
Wysłany: Wto Lis 08, 2011 9:35 am   

A mi się śniło, że rodziłam :o i było to strasznie realistyczne.

Zaczęłam rodzić u Krzyśka w domu, a dokładnie na szafce w kuchni :? przy czym towarzyszył mi On, Teściowa i Szwagier. Żeby nie było, najpierw rodziłam łożysko, które wyglądało jak kawałki mięsa (masakra), gdy to się skończyło, to powiedziałam Krzyśkowi, że chyba w takim razie do szpitala pojedziemy. Tylko najpierw miałam się zwolnić u swojego dyrektora, bo się okazało, że jestem w pracy! A on nie chciał mnie zwolnić, bo mam pracę. Potem "wyplułam" z siebie dziecko, przy czym w ogóle nie czułam bólu. Znów zmiana miejsca akcji - tym razem szpital, a moje "nowonarodzone" dziecko wyglądało jak Bartuś Espiny i z pięknym uśmiechem machało do mojej Mamy i Teściowej :cool:

Najlepsze, że było to dla mnie zaskoczenie, bo nie wiedziałam, że jestem w ciąży (w śnie oczywiście) ;P
_________________


 
 
kakonka 
Ptysia


Wiek: 38
Dołączyła: 18 Lut 2008
Posty: 1805
Skąd: Zgierz/Aleksandrów
Wysłany: Wto Lis 08, 2011 9:44 am   

ewa.krzys, ciąża z zaskoczenia :P

Jakiś czas temu śniła mi się Agulka1989, trzymająca w ramionach dziecko, śpiewając mu religijne pieśni :P
_________________
 
 
agulka1989 


Wiek: 34
Dołączyła: 06 Paź 2009
Posty: 2973
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lis 08, 2011 1:08 pm   

kakonka napisał/a:
śniła mi się Agulka1989, trzymająca w ramionach dziecko, śpiewając mu religijne pieśni

No co jak co ale religijne pieśni? Ja? :smile: :smile:
_________________
 
 
ewa.krzys 


Dołączyła: 17 Lut 2011
Posty: 2643
Skąd: z niedaleka
Wysłany: Sro Gru 07, 2011 9:16 am   

Śniła mi się Malwina_Łódź, która rozmawiała z inną naszą forumką (niestety, nie pamiętam którą) i zastanawiały się, czy dziecku trzeba zainstalować skrzynkę sterowniczą ;P
_________________


 
 
kariczeq 


Wiek: 39
Dołączyła: 29 Cze 2009
Posty: 1076
Skąd: Zgierz
Wysłany: Sro Gru 07, 2011 10:15 am   

a mnie się śniły jakieś zombie, które ganiały mojego męża i go chciały pogryźć czy zastrzelić, masakra jakaś ;P , przy okazji ja też z nim uciekałam
_________________


udanego dnia Gość
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl