Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Zdjęcia plenerowe - GDZIE???
Autor Wiadomość
Sisi 

Wiek: 42
Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 278
Skąd: Nijmegen
Wysłany: Czw Paź 09, 2003 6:23 pm   Zdjęcia plenerowe - GDZIE???

Hej, macie jakieś pomysły, gdzie zrobić zdjęcia plenerowe w Łodzi :?: Zastanawiałam się ostatnio, że może ogród botaniczny byłby niezłym pomysłem, egzotyczna roślinność, piękne kwiaty, itp. :roll: . Jest w Łodzi jakiś park z mostkiem i rzeczką, tylko który???
_________________
Ostatnio zmieniony przez Mac-erson Pią Lis 05, 2010 10:10 pm, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Paź 09, 2003 7:32 pm   

Park z mostkiem i wodą to może być np. park na Zdrowiu bądź Park Poniatowskiego. A w Botaniku zdjęcia miała Galionka, to ci więcej powie na ten temat.

Ja myślałam nad zdjęciami w Palmiarni. Tylko nie wiem jak by było z wilgotnością i wysoką temperaturą. Ale pomysł wyszedł z tego, że w październiku niestety może lać (tak jak teraz :cry: ). Jak już wybiorę fotografa na plener, to się go oczywiście zapytam o polecane miejsca, to wtedy zdam relację.
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
Majaa 


Wiek: 48
Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 93
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Paź 10, 2003 10:01 am   

Myśmy mieli plener w Parku Poniatowskiego.

A jeszcze fajny park jest na Julianowie.
 
 
laurena 


Wiek: 45
Dołączyła: 08 Paź 2003
Posty: 60
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Paź 10, 2003 10:23 am   

Ja z moim obecnie juz mężem mieliśmy zdjęcia w botaniku. Wyszły bardzo ładnie. Jeśli macie życzenie mogę wam dać numer do dobrego i niedrogiego fotografa. Oprocz zdjec z botanika robiła nam też zdjęcia na ślubie i weselu. Byliśmy bardzo zadowoleni.
 
 
 
Madlen_ 


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 515
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Paź 10, 2003 10:31 am   

Sisi tak jak dziewczyny wspomniały ja miałam w O.Botanicznym.
Jak ja miałam ślub to był tam remont i wiem, że mieli go doskonalić-warto się tam więc wybrać przed decyzją i obejrzeć.

Moje zdjęcia możesz sama ocenić.

Galionka

Ale Kryszka ta Palmiarnia może być niezła!! :lol:
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Paź 10, 2003 11:47 am   

Laureno, to ja bardzo poproszę o te namiary, bo czas najwyższy już wybrać fotografa.
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
Asia 

Wiek: 41
Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 551
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Paź 23, 2003 10:23 am   

Na stronie, która podała GALIONKA widziałam zdjecia ślubne robione w muzeum. Co o tym sadzicie? Moze np w MUZEUM SZTUKI - są tam piękne wnętrza. Nie wiem czy obsługa by nie marudziła?
_________________
Mój najpiekniejszy dzień - 25 września 2004 r.
 
 
Madlen_ 


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 515
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Paź 23, 2003 10:30 am   

Asiu czemu nie!
Tylko wcześniej dowiedz się czy jest taka możliwość??
Nie wszystkie instytucje godzą się na robienie zdjęć u nich.
 
 
Asia 

Wiek: 41
Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 551
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Paź 23, 2003 10:45 am   

Ja na razie nie jestem pewna, czy pomysł z muzeum jest dobry. Dlatego napisałam ten post, żeby sie dowiedzieć, co o tym sądzą inne dziewczyny. Dziewczyny, piszcie!
_________________
Mój najpiekniejszy dzień - 25 września 2004 r.
 
 
Madlen_ 


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 515
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Paź 23, 2003 10:58 am   

Asiu...chyba nie już nikogo na forum!!! Nie wiem co się dzieje???? :cry:
 
 
Majaa 


Wiek: 48
Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 93
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Paź 23, 2003 1:14 pm   

Nam pewien fotograf proponował zdjęcia we wnętrzach Pałacu Poznańskiego.
Twierdził, że ma układy i może zaprosić tam młodą parę na zdjęcia.
 
 
Madlen_ 


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 515
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Paź 23, 2003 1:33 pm   

Ja kiedyś miałam występy w Poznańskim-jest poprosu bajecznie w wewnątrz....ale z tego co wiem nie wolno tam fotografować.

Może i ma jakieś wejścia ale trzeba uważać, żeby to nie był ******!!!
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Paź 23, 2003 6:35 pm   

A ja proponuję Manufakturę przy Poznańskim jeśli ktoś lubi takie klimaty. My właśnie tam chcielibyśmy część zdjęć, o ile do tego czasu nie zajdą za daleko z odrestaurowywaniem obiektów.

A jeśli chodzi o Muzeum Sztuki to wydaje mi się, że nie jest to odpowiednie miejsce, dlatego że:
- białe monotonne ściany, nie licząc obrazów :wink:
- albo za jasne albo za ciemne pomieszczenie,
- raczej dyrekcja się nie zgodzi.
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
Asia 

Wiek: 41
Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 551
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Paź 24, 2003 8:15 am   

Krzyszka, ja właśnie mam te same obawy. W maunfakturze przy Poznańskim chyba nigdy nie byłam - napisz coś więcej..
_________________
Mój najpiekniejszy dzień - 25 września 2004 r.
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Paź 24, 2003 9:57 am   

Asiu, manufaktura to bardzo stare hale fabryczne - czerwona cegła, ogromne powierzchnie, w środku dużo słupów podpierających, obecnie strasznie zapuszczone i zagracone.

Mają je odnawiać i przerabiać na centrum handlow-rozrywkowo, a że im się spieszy to być może już w przyszłym roku będą zabudowane. Co do zgody właścicieli na fotografowanie nie powinno być problemów skoro na każdej wycieczce można bez problemu robić zdjęcia. Jeszcze we wrześniu można było ją codziennie zwiedzać, nie wiem jak teraz. Jeśli chcesz to jak wrócę do domku to prześlę ci na e-maila zdjęcia jakie tam zdrobiliśmy. :lol:
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
Asia 

Wiek: 41
Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 551
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Paź 24, 2003 10:22 am   

Kryszka, jasne, że chcę, byś mi te zdjęcia przesłała! Dzięki!
_________________
Mój najpiekniejszy dzień - 25 września 2004 r.
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Paź 24, 2003 10:57 pm   

Tutaj jest takie ogólne wyobrażenie o manufakturze:





Asiu, zdjęcia wnętrz wysłałam Ci na maila. :)
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
Tomi 


Wiek: 43
Dołączył: 05 Lis 2003
Posty: 22
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lis 28, 2003 11:06 pm   

Znam ciekawe miejsce lecz nie polecam wybierania sie tam przy slubie koscielnym, poniewarz moga wystapic drobne uszczerbki w sukni młodej.

Jesli wejdziecie do galerii zdjeć ze mna i moja zonką to zobaczycie zdjęcie numer 4 gdzie jestesmy na tle Łodzi.
Zdjęcie zostało zrobione na górce na ulicy rogowskiej w łagiewnikach (bardzo ładny widok naprawde polecam)
I wyobraźcie sobie sytuacje że wyciagnąłem tam moją żonkę, kolezanke-fotografa i naszą świadkową-kierowce.
Reasumując 3 kobitki i ja wspinamy sie na jakąś gore żeby pstryknąc pare fotek :lol:
Ale za to jakich :twisted:
 
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Lis 29, 2003 12:13 am   

Tomi napisał/a:
Jesli wejdziecie do galerii zdjeć ze mna i moja zonką to zobaczycie zdjęcie numer 4 gdzie jestesmy na tle Łodzi.
Zdjęcie zostało zrobione na górce na ulicy rogowskiej w łagiewnikach (bardzo ładny widok naprawde polecam)


A ja myślałam, że to było na rudzkiej górze. :o
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
Tomi 


Wiek: 43
Dołączył: 05 Lis 2003
Posty: 22
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Lis 29, 2003 9:48 pm   

I własnie tego sie spodziewałem, bo każdy zna rudzką góre. A tej górki zazwyczaj się nie kojarzy. Pozatym gdybym spróbował zaciagnąć żone na rudzka góre nie wiem czy by sie to dobrze skończyło (oczywiście dla mnie :lol: )
_________________
>< ===NICE=== ><
 
 
 
Mi 


Wiek: 48
Dołączyła: 11 Gru 2003
Posty: 193
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Gru 15, 2003 7:07 pm   

Galionka bardzo podobają mi się twoje zdjęcia plenerowe. Czy robił ci je ktoś znajomy?
_________________
Szczęśliwy dzień: 26 czerwiec 2004r.
 
 
Ania 


Wiek: 43
Dołączyła: 18 Lis 2003
Posty: 416
Wysłany: Wto Gru 16, 2003 9:36 am   

A my mamy ślub w październiku i ja się boję troszkę o pogodę, bo jak będzie padać to darujemy sobie zdjęcia na powietrzu, znacie może jakies fajne miejsca, jakies puby czy coś w tym stylu żeby można było kilka fotek tam zrobić?
 
 
Madlen_ 


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 515
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Gru 16, 2003 9:57 am   

Mi napisał/a:
Galionka bardzo podobają mi się twoje zdjęcia plenerowe. Czy robił ci je ktoś znajomy?


Dzięki..Mi 8)

Jest ich oczywiście o wiele więcej...i przeróżne (w botaniku)....robił znajomy fotograf..namiary przesyłam na priv. :wink:
 
 
Mi 


Wiek: 48
Dołączyła: 11 Gru 2003
Posty: 193
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Gru 16, 2003 11:09 pm   

Galionka bardzo ci dziękuje jesteś super.
_________________
Szczęśliwy dzień: 26 czerwiec 2004r.
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Gru 30, 2003 3:30 pm   

No i kochane byliśmy niedawno w Palmiarni. Roślinki są ekstra, temperatura i wilgotność nawet nie przeszkadzają. Jest jednak duży mankament - co rusz z góry skrapla się woda i spada na ubranie i wolę nawet nie myśleć jakby wyglądała sukienka, fryzura i makijaż po takiej kąpieli. :roll: No chyba że zrobilibyśmy tam zdjęcia już po weselu.
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
Ania 


Wiek: 43
Dołączyła: 18 Lis 2003
Posty: 416
Wysłany: Wto Gru 30, 2003 3:49 pm   

No a ja gapa nawet nie wpadłam na ten pomysł żeby w palmiarni zrobić zdjęcia, myślałam o ogrodzie botanicznym, ale w październiku to juz może być róznie z pododą. Ale ja mam z wami dobrze. :lol:
 
 
Mi 


Wiek: 48
Dołączyła: 11 Gru 2003
Posty: 193
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Sty 15, 2004 9:56 pm   

Galionka zadzwoniłam do pana od twoich zdjęć plenerowych.
Był w szoku, że dzwoni ktoś do niego aby zarezerwować termin, pół roku przed ślubem.
Obiecał,że wpisze mnie w kalendarz - jak tylko go kupi. Co do podpisywania umowy to powiedział, że on czegoś takiego nie stosuje, zastanawiam się tylko czy on będzie mnie pamiętał jak zgłoszę się do niego za pół roku? :hm:
_________________
Szczęśliwy dzień: 26 czerwiec 2004r.
 
 
Edyta 


Wiek: 42
Dołączyła: 11 Paź 2003
Posty: 1008
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Sty 16, 2004 11:04 pm   

moim zdaniem powinnas za jakis czas jeszcze raz do niego zadzwonic i upewnic sie czy zapisal cie na odpowiedni termin.
_________________

 
 
olenka 


Wiek: 46
Dołączyła: 13 Gru 2003
Posty: 457
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Kwi 14, 2004 9:06 pm   

Mamy zklepana godzine po zdięciach w studio i tak sie zastanawiam sie gdzie ten plener cyknac. Najlepiej trasa pabianice retkinia. macie jakies propozycje?

Łosiu załatwiła nam plener i kośció tzn. fotografa:)
Ciesze sie jak szalona bo chciałam zaoszczedzic. A tu sie okazało żę znajomy z pracy zakupił nowy aparat Mokon D1x (podobno to dobry sprzet) i zrobi nam zdiecia totalnie w prezencie slubnym czyli za darmochę

Ale sie cieszę ))))
_________________
--------------------------------------------------
--##@@ ślubuję 18 września 2004 @@##--
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Kwi 14, 2004 10:27 pm   

olenka napisał/a:
A tu sie okazało żę znajomy z pracy zakupił nowy aparat Mokon D1x (podobno to dobry sprzet) i zrobi nam zdiecia totalnie w prezencie slubnym czyli za darmochę


Chyba Nikon D1x :wink:

Z tej strony to akurat fajnie macie z waszą pracą. :D
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
olenka 


Wiek: 46
Dołączyła: 13 Gru 2003
Posty: 457
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Kwi 14, 2004 10:58 pm   

Chyba Kryszka tak :oops: . Łosiu mi powiedział a ja zielona jestem i niedosłysze:)

A z praca fajnie a znajomy pracuje z nami ale zŁosiem znaja sie od dawna... ale co mi tam
ciesze sie jaknie wiem:)
_________________
--------------------------------------------------
--##@@ ślubuję 18 września 2004 @@##--
 
 
just_Kate 

Wiek: 47
Dołączyła: 26 Mar 2004
Posty: 719
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Maj 06, 2004 1:35 pm   

Dziewczyny - ponawiam już wcześniej poruszony temat alternatywnego pleneru - zadaszonego. My będziemy mieć chyba (może wymyślimy coś innego) zdjęcia w Botaniku ale jeśli będzie padać, trzeba będzie to zmienić, no i właśnie na początku myśleliśmy o manufakturze ale okazało się, że już nie jest to możliwe - odrestaurowali i zamknęli :cry:
Palmiarnia to może dobry pomysł, ale może macie jeszcze jakieś????
 
 
olenka 


Wiek: 46
Dołączyła: 13 Gru 2003
Posty: 457
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Maj 06, 2004 5:39 pm   

widziałam gdzies oststnio, plener w duzym centrum handlowym. jak znajde te zdiecia to Wam poaże. fajowe były. Można by tez spróbowac zapytac w Muzeum Włókiennictwa, czesto sa tam wystawy pieknich tkanin, kilimów, sztuki użytkowej. Bo przeciez nie musz to być chbya łaki, kwiaty, drzewa. Ja pomyśle to wam napisze co wymysliłam:)
_________________
--------------------------------------------------
--##@@ ślubuję 18 września 2004 @@##--
 
 
just_Kate 

Wiek: 47
Dołączyła: 26 Mar 2004
Posty: 719
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Maj 06, 2004 11:01 pm   

Właśnie Oleńka - wcale nie muszą być rośliny - mnie sie w ogóle najbardziej chyba podobają takie zdjęcia jak robią w fabryce ślubów, ale niestety te ich sesje w plenerze są dosyć drogie...
Czekam na pomysły :mrgreen:
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Maj 07, 2004 12:02 pm   

Plener w Galerii Łódzkiej miała Magdalena. Tutaj jest do nich link
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
pipi 


Wiek: 47
Dołączyła: 11 Lut 2004
Posty: 902
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Maj 07, 2004 12:30 pm   

Jeśli chodzi o Fabrykę ?lubów - to oni mieli zdjęcia w szatni jakiegoś teatru.
Bardzo mi się one podobały, ale nie wiem czy wpuszczą od tak kogoś na teren teatru.
 
 
olenka 


Wiek: 46
Dołączyła: 13 Gru 2003
Posty: 457
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Maj 08, 2004 12:35 am   

O jakas Pani z łodzi:) fajne zdiątka ale nie o te mi chodziło

Tamte były na ruchomych schodach i miedzy pólkami. ale te tez fajne:) ten welon na wietrze och, och:)
_________________
--------------------------------------------------
--##@@ ślubuję 18 września 2004 @@##--
 
 
filmowiec 
Firma

Wiek: 43
Dołączył: 15 Mar 2004
Posty: 334
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Maj 08, 2004 12:06 pm   

lodzkie parki ogolnie sa niezle wiec jak tylko fotograf bedize pomyslowy napewno da rade w kazdym,a parkow nam nie brakuje
_________________
Marcin vel filmowiec:)
 
 
 
stefka 


Wiek: 43
Dołączyła: 29 Mar 2004
Posty: 17
Skąd: Aleksandrów
Wysłany: Sob Maj 08, 2004 6:17 pm   

widziałam zdjęcia plenerowe na www.fabrykaslubow.webpark.pl i się zakochałam. Plener to nie tylko ogród botaniczny to także...pole, złomowisko, przystanek autobusowy i inne takie GOR?CO POLECAM!!!!!
 
 
*Asiek 
Moderator
Czarownica vel Anioł


Dołączyła: 05 Sty 2004
Posty: 2217
Skąd: Kiedyś Łódź
Wysłany: Nie Maj 09, 2004 2:31 pm   

filmowiec napisał/a:
lodzkie parki ogolnie sa niezle wiec jak tylko fotograf bedize pomyslowy napewno da rade w kazdym,a parkow nam nie brakuje

To prawda - parków jest sporo, jak kto woli : "dzikie", z fontannami, mostkami, "ruinami", muszlami koncertowymi, wyspami, łabędziami (i kaczkami)...
Pomysłowść + dobry fotograf i można zrobić naprawdę piękne i oryginalne zdjęcia.
_________________
 
 
anna.b 


Wiek: 47
Dołączyła: 18 Lut 2004
Posty: 171
Skąd: Lodz
Wysłany: Pią Maj 21, 2004 11:56 pm   

Ksiezy Mlyn, domy fabrykantow, stare kamienice... moze to jako plener?
_________________
* Ślub 18 września 2004 *
 
 
 
just_Kate 

Wiek: 47
Dołączyła: 26 Mar 2004
Posty: 719
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Maj 23, 2004 12:42 pm   

anna.b napisał/a:
Ksiezy Mlyn, domy fabrykantow, stare kamienice... moze to jako plener?


właśnie o tym myślałam... tylko chyba trzeba się wziąść, pojeździć i pooglądać, czy na pewno się da..
 
 
anna.b 


Wiek: 47
Dołączyła: 18 Lut 2004
Posty: 171
Skąd: Lodz
Wysłany: Nie Maj 23, 2004 11:37 pm   

Na pewno dobrze jest wczesniej poszukac sobie miejsc, w ktorych chcemy zrobic zdjecia plenerowe, zastanowic sie nad aranzacja, aby potem nie jezdzic z miejsca do miejsca i niepotrzebnie stresowac sie w dniu slubu. Chyba, ze ktos zdecyduje sie na plener juz po slubie, tak jak my. Wtedy mozna sobie naprawde zaszalec, nie martwiac sie, ze stroje moga sie przybrudzic :girl :
_________________
* Ślub 18 września 2004 *
 
 
 
just_Kate 

Wiek: 47
Dołączyła: 26 Mar 2004
Posty: 719
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Maj 24, 2004 9:34 am   

anna.b napisał/a:
Na pewno dobrze jest wczesniej poszukac sobie miejsc, w ktorych chcemy zrobic zdjecia plenerowe, zastanowic sie nad aranzacja, aby potem nie jezdzic z miejsca do miejsca i niepotrzebnie stresowac sie w dniu slubu. Chyba, ze ktos zdecyduje sie na plener juz po slubie, tak jak my. Wtedy mozna sobie naprawde zaszalec, nie martwiac sie, ze stroje moga sie przybrudzic :girl :


no my tak sie właśnie zdecydowaliśmy, ani w dzień ślubu ani po (wiadomo - worki pod oczami i inne takie) nie będzie sesji, dopiero poniedziałek lub wtorek... co prawda fryzurę będę miała już inną, ale i tak chyba będzie to lepsze wyjście niż zdjęcia w atelier...
:)
Poza tym chcę najpierw obejżeć ile się da zdjęć w plenerze, żeby wiedzieć jakie zdjęcia chciałabym mieć, zorientować się co dobrze wygląda, podpatrzeć pomysły innych, w sieci jest tego na szczęście sporo.
 
 
just_Kate 

Wiek: 47
Dołączyła: 26 Mar 2004
Posty: 719
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Maj 24, 2004 9:40 am   

słuchajcie - przeczytałam temat lesi i tak sobie pomyslałam - może niedaleko Łodzi też jest jakieś fajne miejsce? - Arkadia i Nieborów troszkę za daleko, ale może wy coś znacie bliżej, dziewczyny???
 
 
Kati 


Dołączyła: 23 Lut 2004
Posty: 3262
Skąd: :)
Wysłany: Pon Maj 24, 2004 2:04 pm   

Walewice - pałac i stadnina koni
Rezydencja Marii Walewskiej
_________________

Ostatnio zmieniony przez Kati Pon Maj 24, 2004 2:10 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
*Asiek 
Moderator
Czarownica vel Anioł


Dołączyła: 05 Sty 2004
Posty: 2217
Skąd: Kiedyś Łódź
Wysłany: Pon Maj 24, 2004 2:07 pm   Plener w okolicach Łodzi.

Zamek w Oporowie.
Łęczyca i Tum
Zamek w Uniejowie.
_________________
 
 
Kati 


Dołączyła: 23 Lut 2004
Posty: 3262
Skąd: :)
Wysłany: Pon Maj 24, 2004 2:11 pm   

Skansen w Sromowie pod Łowiczem - to tak na ludowo
_________________

 
 
 
anna.b 


Wiek: 47
Dołączyła: 18 Lut 2004
Posty: 171
Skąd: Lodz
Wysłany: Pon Maj 24, 2004 6:48 pm   

Arboretum w Rogowie.
_________________
* Ślub 18 września 2004 *
 
 
 
just_Kate 

Wiek: 47
Dołączyła: 26 Mar 2004
Posty: 719
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Maj 27, 2004 11:08 pm   

Wow, dziewczyny, super, teraz tylko jeszcze zorientuję się w jakiej to odległości od Łodzi, i można oglądać, thx :spoko:
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl