Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Koszula pana młodego...
Autor Wiadomość
ava 


Wiek: 39
Dołączyła: 12 Lut 2008
Posty: 3728
Skąd: Bełchatów/Łódź
Wysłany: Pon Sie 31, 2009 9:57 am   Koszula pana młodego...

Dziewczyny mam problem :( Moja suknia ślubna jest w kolorze kości słoniowej, dostanie dodatków w tym kolorze graniczy z cudem, dlatego najczęściej wybieram je w kolorze jasnego ecru i jest ok. Ale niestety znalezienie koszuli jasne ecru też nie jest łatwe :roll: Teściowa ciągle namawia nas by kupić białą... Kamizelka jest wyraźnie ECRU...

W sklepach różnie nam mówią - w jednym np. Pani powiedziała, że biała koszula odpada, bo młody będzie wyglądał jakby był od innej młodej :lol: , a w drugim, że obojętnie jaki kolor ma suknia wszyscy kupują białe koszule do ślubu i tak też oni nam radzą :roll:

A Wy co radzicie? Jak było u Was z kolorem koszuli i suknią NIEbiałą?
_________________
Nasz ślub - 05.09.2009r.

 
 
ppola 
Birdwoman


Wiek: 42
Dołączyła: 05 Wrz 2008
Posty: 2189
Skąd: Kanzas
Wysłany: Pon Sie 31, 2009 10:07 am   

Jak juz nie raz pisalam ja tez mialam śmietankową sukienke ale raczej z dodatkami problemów nie mialam - moze mialam szczescie ;) Koszule kupilismy w identycznym kolorze jak sukienka, to nie bylo ani białe ani ecru tylko wlasnie smietankowe. Koszula kupiona w Pierre Cardin, tania nie byla ale jakosc fantastyczna :)
Aha i moja tesciowa tez namawiala na biala, ale jak jej pokazalam jak wyglada biala koszula i moja sukienka to przestala ;)
_________________

Obudź się Gość :D
 
 
Agguniaa 


Wiek: 38
Dołączyła: 06 Lip 2008
Posty: 714
Skąd: Bełchatów i o-lica
Wysłany: Pon Sie 31, 2009 12:04 pm   

Biała koszulę odradzam... Mąż będzie wyglądał jak od innej panny młodej...;/

Powiem szczerze, że ja miałam sukienkę jasny ecru i identyczny kolor znaleźliśmy w Sunset Suits:) ale że była ostatnia a chcieliśmy żeby Mąż miał dwie koszule, to druga dokupiliśmy z Wólczanki, tutaj niestety kolor był podobny ale nie identyczny....

Macie mało czasu, ale może wybierzcie się do różnych sklepów i uda się nabyć odpowiednia koszulę:)
_________________

6 czerwiec 2009
Pozdrawiam
Aga
 
 
 
Tissaia 
pani stara*


Wiek: 38
Dołączyła: 14 Kwi 2008
Posty: 536
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sie 31, 2009 1:41 pm   

Weźcie skrawek materiału z sukienki i zróbcie rajd po sklepach z męską konfekcją. I najlepiej jeszcze z kamizelką. Swoją drogą najprościej rozwiązać ten problem dobierając garnitur, kamizelkę i koszulę w jednym sklepie, wtedy umiejętny sprzedawca dobierze tak, żeby wszystko grało.

U nas problem nie istniał, śnieżnobiałe to śnieżnobiałe ;)
_________________
*Mój wieczór panieński, etap szaleństw w klubie, przyplątuje się jakiś facet i zwraca do mojej zamężnej już wtedy koleżanki:
-To ty jesteś ta panna młoda?
Koleżanka:
-Nie, ja jestem już pani stara...

Mission accomplished 06.06.09. :)
 
 
justinaa 


Wiek: 41
Dołączyła: 10 Mar 2008
Posty: 1601
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sie 31, 2009 5:25 pm   

ja też zdecydowanie odradzam Ci białą koszulę, tak jak radzi Tissaia weźcie kawałek suknie i poszukajcie w różnych sklepach, niekoniecznie takich stricte męskich i eleganckich, koszuli w odpowiednim odcieniu
_________________

www.boatmummy.blogspot.com
www.lodzkiemamy.pl
 
 
MalaJu 

Dołączyła: 26 Lut 2008
Posty: 2628
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sie 31, 2009 5:27 pm   

my mielismy podobna sytuację i koszulę znaleźlismy w jednym z boksów w Rzgowie - w hali Polrosu. Niestety, nie pamietam gdzie. a biała miał na zmianę ;)
 
 
ava 


Wiek: 39
Dołączyła: 12 Lut 2008
Posty: 3728
Skąd: Bełchatów/Łódź
Wysłany: Pon Sie 31, 2009 11:39 pm   

Tissaia napisał/a:
U nas problem nie istniał, śnieżnobiałe to śnieżnobiałe ;)

Wiele razy w trakcie różnych zakupów żałowałam, że nie mam białej sukienki :lol:

Oczywiście koszulę dobieraliśmy zawsze ze skrawkiem materiału :) Dziś kupiliśmy, myślę, że odpowiednią, w Wólczance :)
_________________
Nasz ślub - 05.09.2009r.

Ostatnio zmieniony przez ava Wto Wrz 01, 2009 12:13 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Agguniaa 


Wiek: 38
Dołączyła: 06 Lip 2008
Posty: 714
Skąd: Bełchatów i o-lica
Wysłany: Wto Wrz 01, 2009 9:31 am   

ava napisał/a:
Dziś kupiliśmy, myślę, że odpowiednią, w Wólczance :)



I po problemie:)
Gratuluje:)
_________________

6 czerwiec 2009
Pozdrawiam
Aga
 
 
 
Tissaia 
pani stara*


Wiek: 38
Dołączyła: 14 Kwi 2008
Posty: 536
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Wrz 01, 2009 11:55 pm   

ava napisał/a:
Wiele razy w trakcie różnych zakupów żałowałam, że nie mam białej sukienki :lol:


A to bardzo względne jest. Na przykład jedyne buty, które się znajdowały w moim rozmiarze, były ecru i ogarniała mnie czarna rozpacz, bo sukienka śnieżnobiała :D
_________________
*Mój wieczór panieński, etap szaleństw w klubie, przyplątuje się jakiś facet i zwraca do mojej zamężnej już wtedy koleżanki:
-To ty jesteś ta panna młoda?
Koleżanka:
-Nie, ja jestem już pani stara...

Mission accomplished 06.06.09. :)
 
 
caixa 

Dołączyła: 06 Sty 2008
Posty: 1076
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Wrz 21, 2009 7:25 pm   

Ja do swojej śmietankowej sukienki miałam niewiele problemów z doborem dodatków. Młodemu również dobraliśmy koszulę bez problemu. Kupiliśmy ją w Van Grafie. Takie kolory dostępne były również w Kastorze i Wólczance. Na zamówienie można wybrać rodzaj kołnierzyka, guziki itp.
 
 
kfikfi 

Dołączyła: 20 Lip 2008
Posty: 11
Skąd: łódź
Wysłany: Sro Mar 24, 2010 9:52 pm   

polecam dobrać do sukni. duży wybór odcieni ma kastor. i nawet ceny ma znośne.
 
 
Magdzik
[Usunięty]

Wysłany: Pią Cze 17, 2011 7:41 pm   

Dziewczyny mam pytanie czy do ślubu cywilnego dobierać koszulę Pana Młodego pod kolor sukienki czy białą? Jak dla mnie to Pan Młody powinien mieć białą koszulę. No chyba, że się mylę? :smile:
 
 
Bian 


Wiek: 38
Dołączyła: 04 Maj 2010
Posty: 938
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Cze 17, 2011 7:59 pm   

Magdzik napisał/a:
Jak dla mnie to Pan Młody powinien mieć białą koszulę.


Magdzik dla mnie to jak kto woli :) Mój miał do ślubu czarną, bo taką sobie koncepcję wymyśliliśmy, więc jeśli akurat koszula dobrana pod kolor sukienki będzie pasowała do garniaka i Wam do koncepcji to czemu nie :)
_________________

 
 
Złośnica 

Wiek: 38
Dołączyła: 24 Maj 2011
Posty: 33
Skąd: Koluszki
Wysłany: Pią Cze 17, 2011 9:39 pm   

Potwierdzam! To zależy od Was! Maj znajoma miała biało- czerwono-granatowa sukienkę a jej mąż biały garnitur, granatowa koszule i czerwony krawat. I wiecie co? wyglądali bardzo ładnie i elegancko.
_________________
Złośnica
 
 
cammillka 

Dołączyła: 12 Paź 2011
Posty: 95
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Paź 18, 2011 6:42 pm   

Ja miałam suknię w kolorze kremowym (ale to był taki jasny krem) i mojemu mężowi na szczęście udało się dopasować koszulę do tego koloru.

Pan Młody i Panna Młoda muszą do siebie jakoś pasować. Wydaje mi się, że wszelkie niedociągnięcia później będą widoczne na zdjęciach.
 
 
 
Magdzik
[Usunięty]

Wysłany: Wto Paź 18, 2011 9:09 pm   

Mój mąż do USC miał białą koszulę. A do niej miał pod kolor sukienki niebieski krawat.
 
 
cammillka 

Dołączyła: 12 Paź 2011
Posty: 95
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Paź 18, 2011 10:00 pm   

Właśnie o to chodzi :) aby wszystko było "pod kolor" :)
 
 
 
Zuza12345 


Dołączyła: 11 Sty 2011
Posty: 1191
Skąd: Zgierz/Łódź
Wysłany: Sro Paź 19, 2011 7:57 pm   

ava napisał/a:
Oczywiście koszulę dobieraliśmy zawsze ze skrawkiem materiału :)

hmm chyba muszę się zgadać z paniami z salonu, żeby dały mi kawałek materiału z mojej sukienki na wzór koloru, bo szczerze to nie pamiętam już dokładnie jaki odcień:(
 
 
cammillka 

Dołączyła: 12 Paź 2011
Posty: 95
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Paź 19, 2011 9:07 pm   

Tak, poproś o ten materiał. Łatwiej z koszulą, butami, dodatkami...
 
 
 
M4rcysi4 


Wiek: 34
Dołączyła: 30 Wrz 2008
Posty: 4350
Skąd: Bełchatów
Wysłany: Czw Paź 20, 2011 12:27 am   

Ja zawsze chciałam żeby mój PM miał białą koszulę, niestety nic z tego. Podczas zakupu mojej sukni, która jest w kolorze "blanco natural" :zakrecony: (taka złamana, ciepła biel), Pani uświadomiła mnie, że koszula musi być w zbliżonym odcieniu. Dlaczego? Bo gdybyśmy stanęli obok siebie to on "świeciłby" na niebiesko (poświata czystej no i jakby nie patrzył zimnej bieli), a ja na żółto z racji ciepłej tonacji. Szczerze mówiąc po czasie stwierdziłam, że to faktycznie dobry pomysł, bo na zdjęciach wcale nie widać, że to nie jest czysta biel, a w rzeczywistości współgramy ze sobą kolorami. Mam nadzieję, że się uda znaleźć taką koszulę, a najbardziej ciekawi mnie to czy są takie smokingowe :| .

Mnie Pani z salonu po zakupie od razu wręczyła skrawki materiałów od mojej sukni (liczba mnoga, bo pod spodem mam satynę, a na niej dwie warstwy tego samego lekkiego materiału). Wręczając powiedziała żebym z tymi materiałami szukała koszuli dla PM no i od tego zaczęła się powyższa dyskusja :wink:
_________________
 
 
Zuza12345 


Dołączyła: 11 Sty 2011
Posty: 1191
Skąd: Zgierz/Łódź
Wysłany: Czw Paź 20, 2011 6:20 pm   

hmm a mnie niestety nikt nie uświadomił.. ani też sama na to nie wpadlam.. niby sprawa jasna, że PM ma do mnie pasować.. ale jakoś wtedy nie przyszło mi to do głowy.. musze tam jutro zadzwonić do salonu i skąpinować sobie ten materiał.. :(
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl