Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Zespół contract ze zduńskiej woli
Autor Wiadomość
trysia 

Dołączyła: 01 Wrz 2011
Posty: 4
Skąd: łódź
  Wysłany: Pią Paź 07, 2011 3:05 pm   Zespół contract ze zduńskiej woli

Mam prosbe-jesli ktos mial na swoim weselu zespol contract ze zdunskiej woli, lub byl na weselu na ktorym ten zespol gral, niech wyrazi swoja opinie, uwagi. Bardzo prosze...zastanawiam sie nad wynajeciem tego zespolu...zalezy mi na czasie...Chodzi mi o to - jak graja,jak spiewaja(czy np.razacy falsz),czy mowia do ludzi tak aby poprowadzic dobrze impreze( kontakt z goscmi), jakie maja konkursy,zabawy (obrazliwe,meeczace czy z taktem i zabawne) itd... czekam i pozdrawiam wszystkim ktorzy odpisza .. kazda opinia cenna ;)

[ Dodano: Pią Paź 07, 2011 7:22 pm ]
I ewentualnie zespol klimat ze zdunskiej woli. Tez te same pytania.
Ostatnio zmieniony przez trysia Pią Paź 07, 2011 3:14 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
donpietro1 
Firma

Dołączył: 13 Lut 2009
Posty: 3
Skąd: pabianice
Wysłany: Wto Paź 18, 2011 7:32 pm   

Witam!jestem kamerzystą i tak się składa że ostatnio miałem okazję po raz drugi spotkać właśnie zespół Contract.Jeśli mogę coś powiedzieć o tych panach to tylko to że cechuje ich wysoka kultura osobista i profesjonalizm w tym co robią.Doskonali muzycznie(100% na żywo),wspaniały męski głos plus świetna wokalistka tworzą niepowtarzalną całość.Podczas grania rockowych standardów z pięknymi solówkami ludziska stoją jak wryte i biją brawo.Polecam w ciemno na własną odpowiedzialność:)
_________________
donpietro
 
 
 
zoey__ 

Dołączyła: 26 Mar 2013
Posty: 9
Skąd: nie ważne
Wysłany: Wto Kwi 30, 2013 8:27 am   

Witam. A jak na dzisiejszy dzień wyglądają opinie na temat zespołu CONTRACT ze Zduńskiej Woli?
 
 
ani 

Dołączył: 06 Cze 2009
Posty: 58
Skąd: Sieradz/Łask
Wysłany: Czw Maj 02, 2013 4:52 pm   

Super zespół! A Mariusz(gitarzysta) jak zagra solo na gitarze, to można się poczuć dosłownie jak na koncercie.
Ostatnio zmieniony przez ani Czw Maj 02, 2013 4:54 pm, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
kasiulka664 

Dołączyła: 02 Paź 2013
Posty: 31
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Lis 16, 2013 1:31 pm   

zespół jest fantastyczny, niestety nie mają terminu na nasze wesele :( profesjonalnie, super repertuar, wokal na 6! polecam!
 
 
ajwonka 

Dołączył: 02 Lut 2014
Posty: 5
Skąd: Zduńska Wola
Wysłany: Nie Lut 02, 2014 3:16 pm   

Poszukuję aktualnych opinii na temat tego zespołu.
 
 
malmoo7 

Dołączyła: 18 Mar 2015
Posty: 2
Skąd: Jeziorsko
Wysłany: Wto Kwi 21, 2015 11:40 pm   

Również proszę o opinię na temat zespołu, wydają się świetni ale znalazłam tylko jeden filmik :(
 
 
ani 

Dołączył: 06 Cze 2009
Posty: 58
Skąd: Sieradz/Łask
Wysłany: Pią Kwi 24, 2015 12:40 pm   

Mam okazje się raz na jakiś czas przy nich pobawić, ostatnio w sylwestra-ciągle bardzo wysoki poziom. Jeden z lepszych zespołów na zachód od Łodzi.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl