Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Gdzie są fajne i dość tanie obrączki?
Autor Wiadomość
atalinka 

Dołączyła: 07 Wrz 2009
Posty: 15
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sie 25, 2010 1:09 pm   

Po przeczytaniu tego wątku zdecydowałam, że podjedziemy na tą Rzgowską 2a i tam zorientujemy się czy mogą i za ile wykonać nam takie obrączki jak nam się podobają. Niestety po wizycie wyszłam stamtąd zniechęcona ażeby dokonać tam jakiegokolwiek zakupu :kwasny:
Powiedziano nam że takie obrączki jak my chcemy są do wykonania, ale matowe, albo takie z takimi kreseczkami (nie wiem jak to się fachowo nazywa) i na dodatek z takimi rowkami pomiędzy jednym kolorem a drugim i pokazano nam jak to wygląda. Kompletnie nam się to nie podoba i powiedzieliśmy, że w oryginale obrączki są bardziej błyszczące niż matowe, po czym pan stwierdził że mogą być i błyszczące ale wtedy to się kolory zleją w jedno. Dziwne że jakoś w tej oryginalnej wersji nic się nie zlewa i nie ma żadnych rowków. Pan (a była tam też i Pani, ale Pan wdał sie z nami w rozmowę) bez namysłu powiedział nam, że skoro tak bardzo nam się takie obrączki podobają, to żebyśmy sobie poszli do salonu gdzie je mają i tam zakupili - te oryginalne :o No to mnie Pan zachęcił do zakupu u siebie :wink: Gdyby nas było na tamte stać, to byśmy nie jeździli po jubilerach i nie pytali czy by takie wykonali i za ile, żeby było taniej. Cena jaką nam zaproponowano ze swoim złotem to kilkaset zł, zaś z ich złota o 1 tyś drożej, więc i tak dużo taniej niż oryginalne. Termin wykonania pozostawia wiele do życzenia, gdyż powiedziano nam że na obrączki poczekamy sobie 6 tygodni (być może mają dużo zleceń i dlatego), ale gdzie indziej powiedziano nam że czeka się ok. dwóch tygodni.
Podsumowując - może i tanio, ale w naszym przypadku Rzgowska zdecydowanie odpada.
 
 
aga_rad 

Dołączyła: 25 Sie 2009
Posty: 5
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Wrz 02, 2010 5:25 pm   

My kupiliśmy w A&A na Piotrkowskiej. Za parę klasycznych obrączek (4mm, próba 585) zapłaciliśmy 850zł z grawerem:)) Tylko tam gram złota to 120zł, wszędzie indziej było dużo drożej, bo ok 160- 170zł.
_________________
 
 
 
espina 


Wiek: 43
Dołączyła: 25 Lip 2009
Posty: 154
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Wrz 02, 2010 8:52 pm   

atalinka nie wiem jakie są Wasze wymarzone obrączki, ale ja z własnego doświadczenia mogę polecić jubilera na kurczakach (za krańcówką tramwajową). My również mieliśmy wypatrzony model w firmowym salonie, ale koszt przekraczał nasz budżet. Poszliśmy spytać u niefirmowego jubilera jak sprawa się ma z ich zrobieniem - cena okazała się być przystępną, ale.... wybraliśmy coś zupełnie innego, bo pan jubiler był tak miły i chciał nam pokazać jak wygląda łączenie białego i żółtego złota i wyjął przygotowane dla kogoś obrączki, które nas zachwyciły. Zapłaciliśmy ok.1200 zł. Czas oczekiwania był dość krótki,bo jak dobrze pamiętam to ok. 2 tygodni. Poza tym można liczyć na naprawdę fachową i nienamolną poradę.
_________________
 
 
ART DECO JUBILER 
Firma


Dołączył: 12 Gru 2009
Posty: 286
Skąd: Siedlce
Ostrzeżeń:
 2/3/7
Wysłany: Sro Wrz 15, 2010 8:31 pm   

Miło słyszeć takie opinie, że nie tylko markowe salony mogą zaoferować nam zachywycające obrączki. Czasami tacy "bezimienni" jubilerzy okazują się bardziej sumienni i przystępni.
 
 
kasieńka 85 


Dołączyła: 12 Lis 2010
Posty: 98
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Lut 26, 2011 12:53 pm   

Odwiedziłam kilka salonów w poszukiwaniu oferty obrączek. Jedną z korzystniejszych propozycji ma jubiler:
na Rydla (przy ul. Tatrzańskiej) - w styczniu 80zł/1gr złota, robocizna 450zł, grawer-3zł za znak,
na rogu Przybyszewskiego i Kilińskiego za wykonanie wybranych obrączek podano mi cenę 1300ł, nie zapytałam o grawer:(
oraz na Rzgowskiej (Domańscy) - 90zł/1gr złota, 450 zł robocizna, 1.5grawer
Zdecydowaliśmy się na jubilera na Rzgowskiej i szczerze polecamy. Czekaliśmy na realizację zamówienia miesiąc ale nie śpieszyło nam się bo ślub dopiero w sierpniu. Cena lepsza niż zakładaliśmy, co do wykonania i obsługi też nie mamy żadnych zastrzeżeń.
 
 
 
agulka1989 


Wiek: 34
Dołączyła: 06 Paź 2009
Posty: 2973
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Lut 26, 2011 1:38 pm   

kasieńka 85, te ceny, które podałaś, to cena za gram za skup złota czy cena jaką Ty musisz zapłacić za gram??
_________________
 
 
kasieńka 85 


Dołączyła: 12 Lis 2010
Posty: 98
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Lut 26, 2011 2:09 pm   

to cena jaką się płaci w przypadku gdy nie ma się własnego złota :D
 
 
 
tomcia 


Wiek: 39
Dołączyła: 04 Wrz 2010
Posty: 320
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Lut 26, 2011 5:29 pm   

Tak czytam i się zastanawiam-chyba u wiekszości jublerów cena obrączek zależy od masy uzytego złota (co jest całkowice logiczne :wink: ) Czy zatem dobrze sie orientuje, że w Apart cena jest stała tzn. nie zalezy od masy? Tak zrozumiałam na tagrach w Arenie, ale było głośno, więc może się przesłyszałam:( Rzecz polega na tym, ze narzeczony to duży chłop i rozmiar jaki potrzebuje to bodajże 27 (ja 13). Ktos może ma rozeznanie ile to gramów złota przy szerokości 4-5mm?
_________________
Ostatnio zmieniony przez tomcia Sob Lut 26, 2011 5:29 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
555 


Dołączyła: 02 Lis 2006
Posty: 1486
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Lut 26, 2011 6:06 pm   

my mieliśmy 24 i 16 (chyba) i wyszło ok. 10 gramów złota.. standardowa para obrączek waży mniej więcej tyle..
chyba w Aparcie i Kruku cena nie zależy od rozmiaru, mają jakąś uśrednioną..
_________________
 
 
kasieńka 85 


Dołączyła: 12 Lis 2010
Posty: 98
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Lut 26, 2011 10:25 pm   

Cena w Aparcie, Kruku, Yes nie jest uzależniona od rozmiarów. Nasze: 14,5 i 24,5 przy szerokości 5mm. ważą dokładnie 7,81. Ale średnio trzeba przyjmować, że 10gr. i miło się rozczarować przy płaceniu:)
 
 
 
tomcia 


Wiek: 39
Dołączyła: 04 Wrz 2010
Posty: 320
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Lut 27, 2011 8:49 am   

555, kasienka 85, dzieki za odpowiedź:)
kasienka 85, cena za 1 g złota, którą podałaś zależnie od jubilera dotyczyła żółtego złota? Nie wiesz może ile wynosi białego? My byśmy chcieli łączone... Chyba sporo więcej, bo jak obliczali nam na targach to zawsze poniżej 1500 zł nie schodziło (albo po prostu generalnie więcej sobie liczyli).
_________________
 
 
kasieńka 85 


Dołączyła: 12 Lis 2010
Posty: 98
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Lut 27, 2011 10:38 am   

Cena za gram złota nie jest uzależniona od jego koloru. Też mamy mieszane złoto a nie płaciliśmy za nie z rozgraniczeniem za białe i żółte.
Gdzieś znalazłam informację, że białe złoto uzyskuje się przez dodanie barwnika więc nie ma różnicy w cenie bo to ten sam surowiec. Ale nie wczytywałam się w ten temat, więc nie chcę wprowadzać w błąd :)
 
 
 
tomcia 


Wiek: 39
Dołączyła: 04 Wrz 2010
Posty: 320
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Lut 27, 2011 2:36 pm   

rzeczywiście chyba cena grama jest taka sama, niezaleznie od koloru. Mozliwe jednak, że niektorzy jubilerzy więcej liczą sobie za robociznę :chytry:

Dziś pojechalismy z narzeczonym do Carrefour'a na Przybyszewskiego, stoisko Jubistyl, obrączki firmy Łazur. Cena 1 grama jest bardzo duża, bo 180 zł, ale nie płaci się już za robociznę, a do końca lutego jest zniżka dla osób, które dostały kupon na targach w Arenie. Okazało się też, że mozna zmniejszyć wagę obrączki o 25%, jesli nie zrobi się tzw brzuszka od wnętrza. Nie orientuję się jaka jest róznica w komforcie:(
Cena modelu, który nam się podoba wynosi 1480 czyli niecałe 8 g (a już myśłałam, że będzie co najmniej 10),a możemy ją jeszcze zmniejszyć do 6 g, gdy bez tego brzuszka (1110zł) + rabat 15% (943 zł). 943 to już chyba dobra cena... Ponadto w Tulipanie na Piłsudskiego jest stanowsko tej samej firmy i mogą zrobić z własnego złota (płacą wtedy za złom troche więcej, gdy dokonuje się u nich także zakupu).
Porównując z najtańszym znalezionym przez kasienka 85 jubilerem, cena praktycznie się nie różni (za 6g+robocizna=930 zł), więc chyba się skusimy...
_________________
 
 
kasieńka 85 


Dołączyła: 12 Lis 2010
Posty: 98
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Lut 27, 2011 4:25 pm   

Również odwiedziłam takich jubilerów, którzy podają w cenie grama złota od razu koszt robocizny-poniżej 180zł nie znalazłam. Z tymże jestem raczej sceptycznie do tego nastawiona, bo wychodzi dużo drożej. Specjalnie sobie teraz przeliczyłam, że podając całkowity koszt za gram złota (czyli sam surowiec plus robocizna)uzyskałam cenę ok. 140 zł za gram (przy zawyżonej wadze 9mm żeby nie kłopotać się, a realnie ważą coś ok. 8.6)
Tomciu, kwota, którą podałaś wydaje mi się, że jest korzystna. Tylko czy rezygnacja z "brzuszka" nie wpłynie na trwałość obrączek?
 
 
 
555 


Dołączyła: 02 Lis 2006
Posty: 1486
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Lut 27, 2011 6:37 pm   

tomcia, odradzam rezygnację z tego brzuszka, on daje duży komfort, a w sumie obrączkę nosisz prawie cały czas.. no i te 6g to trochę mało jak na obrączki, mogą być zbyt cienkie i przez to mnie trwałe.. a Wy nie macie własnego złota..?
_________________
 
 
tomcia 


Wiek: 39
Dołączyła: 04 Wrz 2010
Posty: 320
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Lut 27, 2011 6:43 pm   

kasienka 85, matematyka nie kłamie :razz: Jeszcze się zastanowimy z zakupem, bo jeśli bysmy się zdecydowali na te "z brzuszkiem" to taniej wyjdzie na Rzgowskiej (o 54 zł więc nie majątek). Przeczytałam prawie same pozytwne opinie o tym jubilerze:) Zastanawiam się tylko nad techniką łączenia i czy nie jest u nich białe złoto rodowane (u Łazura palladowe czyli ponoć nie ma mozliwości żeby się ścierało)-zadzwonie jutro:). Nie wiem też czy/ile w Jubistyl grawer kosztuje. Jedno jest pewne-zabiorę kalkulator :hmgirl:
_________________
 
 
Dobi 

Wiek: 40
Dołączył: 24 Lis 2010
Posty: 43
Skąd: Bełchatów
Wysłany: Wto Mar 01, 2011 12:40 pm   

A my już mamy takie


Zamówione w Łodzi na ul. Lutomierskiej.

Trochę to kosztowało, ale młodej się podobały...

Białe złoto palladowe - nie powinino się ścierać tak, jak rodowane.
Fakt, powierzchnia matowa może się wytrzeć, ale to normalne w przypadku każdego metalu. Zawsze można ją odnowić (sprzedawca zapewniał, że taka usługa zostanie wykonana bezpłatnie). Uważam, że jest to znacznie lepsze rozwiazanie niż rodowanie. Ta opcja jest tańsza i daje efekt tylko krótkotrwały. Rod się ściera i obrączka zaczyna wyglądać nieestetycznie. Wątpię czy da się ponownie pokryć ją warstwą rodu.

Szczerze mówiąc, nie mam zaufania do salonów jubilerskich z galerii handlowych. Kojarzą mi się z tanią masową produkcją za wysoką cenę :(
_________________
Czekałem na ślub... teraz czekam na rozwód :(
 
 
 
tomcia 


Wiek: 39
Dołączyła: 04 Wrz 2010
Posty: 320
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Mar 01, 2011 2:34 pm   

Dobi, dziewczyny w tym wątku pisały, że mali jubilerzy wykonują biżuterię dla jednej z większych sieci... Czy fakt, ze kupione w sieciówce w hipermarkecie ma aż takie znaczenie..? Takie czasy, ludzie zabiegani, jubilerzy też się przenoszą do marketów...
P.S. Ale Wasze obrączki bardzo ładne :D
_________________
 
 
szaraczarownica 
zgryźliwy tetryk


Wiek: 39
Dołączyła: 15 Mar 2008
Posty: 1429
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Mar 01, 2011 3:42 pm   

555 napisał/a:
odradzam rezygnację z tego brzuszka, on daje duży komfort

My mamy zupełnie płaskie od wewnątrz i nie są niekomfortowe.

555 napisał/a:
ok. 10 gramów złota.. standardowa para obrączek waży mniej więcej tyle..

To zależy jaki rozmiar i jaka szerokość.
Moja 4mm, rozmiar 14, tak wyglądająca:

waży 3,53g. Mojego męża 23 waży niewiele więcej, bo była raptem o 16zł droższa. Czyli wychodzi trochę ponad 7g na parę.
_________________

 
 
tomcia 


Wiek: 39
Dołączyła: 04 Wrz 2010
Posty: 320
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Mar 01, 2011 11:09 pm   

szaraczarownica, jaką szerokość mają Wasze obrączki? My w końcu zamówilismy te "z bruszkiem" (tak w ogóle to są te tzw soczewkowate). W całym tym ślubno-weselnym szaleństwie i oszczędzaniu na czym tylko można (uzywana suknia, sala raczej jedna z tańszych porównując ofertę menu i ogólny wygląd, samochód kuzyna) uznaliśmy, że na tym nie będziemy oszczędzać-1258 zł, to jak dla nas do przyjęcia choć, o 258 więcej niż plan przewidywał...
_________________
 
 
szaraczarownica 
zgryźliwy tetryk


Wiek: 39
Dołączyła: 15 Mar 2008
Posty: 1429
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Mar 02, 2011 8:31 pm   

tomcia napisał/a:
jaką szerokość mają Wasze obrączki?

Pisałam, 4mm.
Ja chciałam 2, mąż chciał 5. Teraz trochę żałuję, bo na chwilę obecną podobają mi sie szersze i pewnie zdecydowałabym się nawet na 6. Ale nic straconego. Obiecałam sobie, że na 10 rocznicę strzelimy sobie nowe obrączki :lol:
_________________

 
 
tomcia 


Wiek: 39
Dołączyła: 04 Wrz 2010
Posty: 320
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Mar 02, 2011 9:18 pm   

oj rzeczywiście jakoś mi umknęły literki nad zdjęciem :oops:
_________________
 
 
Dobi 

Wiek: 40
Dołączył: 24 Lis 2010
Posty: 43
Skąd: Bełchatów
Wysłany: Sob Mar 05, 2011 9:07 am   

tomcia napisał/a:
Dobi, dziewczyny w tym wątku pisały, że mali jubilerzy wykonują biżuterię dla jednej z większych sieci... Czy fakt, ze kupione w sieciówce w hipermarkecie ma aż takie znaczenie..? Takie czasy, ludzie zabiegani, jubilerzy też się przenoszą do marketów...
P.S. Ale Wasze obrączki bardzo ładne :D


Nam akurat żadna z obrączek sieciowych jubilerów z supermarketu nie przypadły do gustu :(
Natomiast w przypadku firmy Łazur mieliśmy kilka modeli, które nam się podobały. Wybraliśmy H-14, bo młoda takie chciała... ;-)

Przeglądaliśmy sklepy internetowe, odwiedzaliśmy jubilerów w galeriach, na targach itp. Nigdzie nie znaleźliśmy niczego, co chcielibyśmy mieć...
W końcu trafiliśmy na obrączki firmy Łazur i te nam się spodobały.

Nie twierdzę, że sieciowe sklepy są złe... moim zdaniem produkty przez nie sprzedawane są stanowczo za drogie w porównaniu do ich realnej wartości (wiadomo - za dobrą lokalizację w galerii trzeba z czegoś zapłacić...).
Dla nas to nie był duży problem przejechać 60km tylko po to, aby wybrać obrączki. Jeśli ktoś nie ma czasu nawet na to, to sam sobie szkodzi :roll:

Obrączki są na całe życie i muszą być dobre, ładne i po prostu... muszą się podobać. A wszystko po to, aby obie osoby chciały je nosić.

P.S.
Dzisiaj oficjalne wręczenie obrączek... w kościele, czyli ślub.

Trzymajcie kciuki! ;-)
_________________
Czekałem na ślub... teraz czekam na rozwód :(
 
 
 
tomcia 


Wiek: 39
Dołączyła: 04 Wrz 2010
Posty: 320
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Mar 05, 2011 10:19 pm   

Dobi napisał/a:
P.S.
Dzisiaj oficjalne wręczenie obrączek... w kościele, czyli ślub.

Trzymajcie kciuki! ;-)


Wow! To już zapewne po!! Wszystkiego najlepszego na nowej drodze!!!

P.S. Też zamówiliśmy Łazur-S08 :D
_________________
Ostatnio zmieniony przez tomcia Sob Mar 05, 2011 10:20 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
ART DECO JUBILER 
Firma


Dołączył: 12 Gru 2009
Posty: 286
Skąd: Siedlce
Ostrzeżeń:
 2/3/7
Wysłany: Nie Mar 27, 2011 8:16 pm   

Ja myślę, że żadna opcja ani sieciówki ani małego jubilera nie jest gorsza, najważniejsze żeby odpowiadała nam ich oferta, bo i u jednych i u drugich można znaleźc unikatowe modele, przede wszystkim nie można się uprzedzac do jednych czy drugich.
 
 
Magda_Bros 

Wiek: 45
Dołączyła: 01 Paź 2009
Posty: 11
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Kwi 13, 2011 3:34 pm   

Polecam jubilera na rzgowskiej :) 3 box od Dagrasso (okolice ulicy Chóralnej) - bardzo dobra obsluga, ceny też, mozna przynieśc wlasny projekt lub ten co sie podoba i też zrobią.
Jak by był potrzebny dokładny namiar zapraszam na priv :)
_________________
Pozdrawiam
Magda
 
 
malu86 

Wiek: 37
Dołączyła: 29 Cze 2009
Posty: 90
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Kwi 17, 2011 10:18 am   obraczki-Lutomierska

My polecamy rowniez jubilera na Lutomierskiej
http://www.ring4you.eu/

Mozna liczyc na fachowa pomoc i ceny sa bardzo przystepne. Modele oryginalne i pelen profesjonalizm. My za swoje zaplacilismy 2100 zl wiec w prownaniu do innych ofert z Apartu czy Kruka uwazam ze sa konkurencyjne.

Warto tam pojechac i samemu zobzczyc modele na zywo.

Oto nasze:

DSCN8311.JPG
Pobierz Plik ściągnięto 863 raz(y) 78.76 KB

_________________
 
 
ART DECO JUBILER 
Firma


Dołączył: 12 Gru 2009
Posty: 286
Skąd: Siedlce
Ostrzeżeń:
 2/3/7
Wysłany: Nie Kwi 24, 2011 3:27 pm   

Mogę zaprosić także na swoją strone internetową gdzie znajdziecie duży wybór modeli obrączek z różnych kolekcji oraz pierścionków. W razie pytań służę pomocą.
 
 
Ellka 

Dołączyła: 17 Maj 2011
Posty: 3
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Wrz 24, 2011 12:37 pm   

Duży wybór obraczek maja w sklepie jubilerskim "Prado" na Piotrkowskiej 29 ciekawe wzory...możliwość zmiany koloru złota (wzór z białego,a można zamówić w żótym złocie) dopasować szerokość (damska np.3 mm a męska 5)...warto tam zajrzeć i obejrzeć a nawet przymierzyć ;)
 
 
wiolancia 


Wiek: 46
Dołączyła: 12 Lut 2011
Posty: 383
Skąd: Lutomiersk
Wysłany: Nie Wrz 25, 2011 5:31 pm   

W Domu Jubilerskim A&A też widziałam fajne wzory.Kupowałam tam biżuterię do ślubu i wtedy były spore promocje.
_________________
 
 
 
ART DECO JUBILER 
Firma


Dołączył: 12 Gru 2009
Posty: 286
Skąd: Siedlce
Ostrzeżeń:
 2/3/7
Wysłany: Sro Wrz 28, 2011 2:41 pm   

Pamiętajmy ze obrączki różnią się także ceną,wiec przed zakupem warto także podać swój budżet jaki posiadamy na ten cel. Warto szukać wśród internetowych sklepów jubilerskich.
 
 
Karola26.05.12 

Wiek: 35
Dołączyła: 08 Paź 2011
Posty: 9
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Cze 17, 2012 8:21 pm   

Polecam firmę AURUM, my z męzem tam kupowalismy obraczki, są zdecydowanie tańsze nic w firmowkach Kruk i Apart a jakosć taka sama.
jubileraurum
_________________
Karola26.05.2012
 
 
Ma+Ma 

Dołączyła: 01 Lip 2012
Posty: 2
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Lip 01, 2012 11:32 am   

W innym temacie - "za ile?" już o tym pisaliśmy, ale tutaj też nie zaszkodzi:)
My nasze obrączki zamówiliśmy w Gold & Diamond Expert. Podobnie jak u Was Karola26.05.12, nasze obrączki były dużo tańsze niż te w Kruku czy Aparcie.
Kupiliśmy klasyczny komplet z białego złota za 1100zł :) Zaoszczędziliśmy ok 500zł :)
_________________
Szczęśliwi bo razem... :)
 
 
filolożka 

Dołączyła: 19 Lip 2012
Posty: 8
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lip 19, 2012 9:33 am   

My zamówiliśmy obrączki u jubilera, który mieszka na wsi pod Piotrkowem Trybunalskim. Ceny ma konkurencyjne, ponieważ gram złota kosztuje 150zł, próba 585, a grawer 2zł za znak. Zdecydowaliśmy się na obrączki z żółtego złota z grawerem naszej daty ślubu. Za komplet wyszło 1026zł :)
_________________
"Life is short, Break the rules, Forgive quickly, Kiss slowly, Love truly, Laugh uncontrollably, And never regret anything that made you smile."
 
 
Zuza12345 


Dołączyła: 11 Sty 2011
Posty: 1191
Skąd: Zgierz/Łódź
Wysłany: Czw Lip 26, 2012 9:01 am   

moze sie komus przyda
http://shopping.groupon.p...i-slub-obraczka
oraz
http://shopping.groupon.p...zki-biale-zloto
 
 
frojd77 

Dołączył: 06 Sie 2012
Posty: 2
Skąd: Zgierz
Wysłany: Pon Sie 06, 2012 11:09 am   

polecam apart ze względu na jakość złota. Znajomi kupili w pobliskim sklepie, niby ladne bo zloto żółte z białym, cena okazyjna, ale już drugiego dnia po założeniu zaczęły się ścierać.
Jeżeli chcecie mieć dobry produkt to niestety trzeba za niego odpowiednio zapłacić. takie są realia. pozdrowienia
_________________
Rafał i Kasia
 
 
llobacek 


Wiek: 34
Dołączyła: 30 Lip 2012
Posty: 72
Skąd: Cieślin
Wysłany: Wto Sie 07, 2012 1:57 pm   

spory wybór obrączek i przystępne ceny są u Madalińskiego w Bełchatowie na Mielczarskiego :)
_________________
Kasia



 
 
 
karolina84 


Dołączyła: 10 Sty 2012
Posty: 84
Skąd: Łowicz
Wysłany: Pią Sie 10, 2012 5:28 pm   

Zdecydowanie polecam pracownię Korn na Kurczakach. Mają tam wzory Apart, Kruka, Yes- zamawiają od tych samych producentów, więc różnica jest jedynie w cenie.. Poza tym z tak fachową obsługą spotkałam się tam po raz pierwszy, a trochę się nachodziliśmy po różnych pracowniach jubilerskich,żeby wybrać te jedyne :)
 
 
pauliska85 

Dołączyła: 19 Sie 2012
Posty: 12
Skąd: Łódź/ UK
Wysłany: Sro Sie 29, 2012 6:33 pm   

Polcam salon A&A na Piotrkowskiej. Mają przystepne ceny i bardzo duży wybor. Porownujac ceny z tamtego roku( moja siostra brała slub w 2011 a ja w tym ) to złoto naprawde podrożało i to sporo.
 
 
meggi2334 

Dołączyła: 25 Lip 2013
Posty: 59
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sty 06, 2014 7:19 pm   

Słyszałam w Pabianicach o jakimś dobrym jubilerze, ktoś coś wie?
_________________


http://www.forum.wesele-l...p=770254#770254
 
 
E-kwiaty 
Firma


Dołączył: 30 Mar 2012
Posty: 114
Skąd: Lublin
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Wto Sty 07, 2014 6:25 pm   

Najlepiej jeżeli wypowiedzą się osoby z Pabianic,ja akurat pierwsze słyszę,bo na pewno jakiś jubiler jest- jak to w mieście. Ale czy tani i dobry? To już inna kwestia bo to zazwyczaj nie idzie ze sobą w parze.
 
 
Kasioludek 

Dołączyła: 23 Lip 2008
Posty: 29
Skąd: Koluszki
Wysłany: Czw Sty 30, 2014 10:15 pm   

My polecamy salon W. Śliwiński w Manufakturze! Szczególnie, jeśli szukacie klasycznych, prostych, złotych obrączek.

My mamy swoje już prawie rok i są idealne. Ja mam wąską bo 3mm a mąż szerszą zlote nieco kanciaste.:-) i są idealne! A ceny też nie są tragiczne.
 
 
DorotaK 

Dołączyła: 11 Kwi 2011
Posty: 31
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lut 03, 2014 8:08 am   

My polecamy firmę Diaxor z Lutomierskiej 115. Fachowa obsługa, pełen profesjonalizm i bardzo konkretne a przy tym bardzo miłe podejście do klienta. W porównaniu do salonów sieciowych bardzo konkurencyjne ceny. Właściciel wie czego młodzi poszukują i potrafi wspaniale doradzić, widać, że jest jubilerem z powołania i że zna się na rzeczy :) . My swoje obrączki zamówiliśmy w piątek, mają być za około 3 tygodnie więc czas oczekiwania bardzo krótki :) Obrączki oferowane w salonie przy Lutomierskiej są firmy Łazur :)
 
 
Staviori_pl 

Dołączył: 04 Lut 2014
Posty: 26
Skąd: Poznań
Wysłany: Wto Kwi 08, 2014 11:25 am   

Przydałyby się jakieś przykładowe zdjęcia obrączek tych firm,tak aby każdy na forum wiedział mniej więcej o jaki typ,kolekcję czy metodę zdobienia chodzi. Jak wiadomo każdy gust będzie tutaj inny,ale to normalna sprawa. Co z jakością obrączek?? Nie zapominajmy ze to także bardzo się tutaj liczy w kontekście zakupu.
_________________
.
 
 
DorotaK 

Dołączyła: 11 Kwi 2011
Posty: 31
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Maj 13, 2014 9:46 am   

Jeśli chodzi o Diaxor z Lutomierskiej to w ofercie mają obrączki firmy Łazur (na stronie firmowej maja zamieszczoną całą kolekcję więc można obejrzeć jakie są wzory, zdobienia itd.). Co do jakości - to będę mogła powiedzieć po jakimś czasie noszenia :) póki co leżą schowane w pudełeczku. Na dzień dzisiejszy mogę jedynie powiedzieć, że są bardzo starannie wykonane i nic im zarzucić nie można :)
 
 
Basska 

Dołączyła: 26 Maj 2014
Posty: 1
Skąd: warszawa
Wysłany: Pon Maj 26, 2014 11:17 am   

Czesc , mam do was takie pytanie, czy próbowaliście kupowac biżuterię typu właśnie obrączki przez internet w sklepach internetowych? Jak do tego podejśc, skoro nie możesz tego sprawdzic na sobie tu i teraz czy pasuje?
 
 
DorotaK 

Dołączyła: 11 Kwi 2011
Posty: 31
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Maj 26, 2014 1:47 pm   

Basska osobiście nie ryzykowałabym z kupowaniem obrączek przez internet - obrączkę trzeba przymierzyć czy pasuje, żeby rozmiar był dobrze dobrany. Poza tym nie zawsze to co podoba nam się w katalogach będzie się podobało w rzeczywistości. Co innego np. kolczyki - mniejsze ryzyko :)
 
 
Sajgonka 

Dołączyła: 22 Gru 2012
Posty: 99
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Maj 29, 2014 6:08 pm   

Moja siostra jak teraz kupowała obrączki to najpierw poszli do apartu i przymierzyli, a potem zamówili przez internet , bo ten model co sobie wybrali to w apart miał w sklepie internetowym z rabatem 25 % .
 
 
ZlotaLinia_com 
Firma

Dołączył: 25 Cze 2014
Posty: 55
Skąd: Wrocław
Wysłany: Wto Lip 08, 2014 3:18 pm   

Fajne i tanie obrączki to mocno względne pojecie:) Proponuje najpierw przejść się po sklepach jubilerskich i ewentualnie potem zamówić przez internet gdzie cena będzie niższa,często można spotkać różnego rodzaju promocje.
 
 
Kati90 

Dołączyła: 15 Sie 2014
Posty: 4
Skąd: lodz
Wysłany: Wto Sie 19, 2014 7:02 am   

My zamawiamy w firmie jubilerskiej Domańscy. Dobra cena i piękne wzory. Robią nam akurat na zamówienie inny wzór niż to co mają za ladą ;) są bardzo elastyczni.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl