Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Gdzie są fajne i dość tanie obrączki?
Autor Wiadomość
klarysa 

Dołączyła: 01 Lut 2007
Posty: 895
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lut 07, 2008 11:16 pm   

lmyszka- zamowilismy dzis nasze obraczki w l'eclercu! cena bardzo przystepna (oby cena zlota znowu nie wzrosla) , grawer gratis. nie widze sensu przeplacac za prosty klasyczny wzor, ktory wszedzie jest taki sam. kazda oszczednosc sie liczy :)
 
 
*lmyszka 
Moderator
EL jak elmyszka :P


Wiek: 40
Dołączyła: 26 Lis 2006
Posty: 2328
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lut 08, 2008 8:03 am   

Klarysa też tak uważam :) dlatego zamówiłam tam i oszczędziłam około 300-400 zł w porównaniu do np.. Apartu :) nam Pani powiedziała przy zamawianiu że może cena wyjść trochę drożej niż ta na stoisku była bo zależy ile złoto będzie ważyło, ale wyszło taniej :)
_________________
 
 
 
pscoolka 


Wiek: 42
Dołączyła: 28 Cze 2007
Posty: 181
Skąd: Łódź/Holandia
Wysłany: Nie Lut 17, 2008 1:40 am   

no to juz wiem gdzie sie przejde zbaczyc obraczki tym bardziej ze L'eclerk jest blisko mnie.
I my tez raczej bedziemy kupować obrączki w mniejszych sklepach, nie lubie sieciówek :?
_________________

 
 
 
Magda_M. 

Wiek: 40
Dołączyła: 27 Mar 2008
Posty: 8
Skąd: Łódź-Bałuty
  Wysłany: Czw Mar 27, 2008 10:43 am   

My kupilismy na Zgierskiej naprzeciwko kościoła NMP. Pan bardzo miły, sprowadził nam obrączki w 3 dni a cena nie była jakaś wygórowana. Zreszta ponieważ u niego zawsze kupujemy złoto dostaliśmy rabat na obrączki. I grawerowanie jest u nich gratis
_________________
16 Sierpień - to juz tak niedługo :)
 
 
migotka_79 

Dołączyła: 17 Mar 2008
Posty: 13
Skąd: Radom / Łódź
Wysłany: Czw Mar 27, 2008 7:44 pm   

My skorzystalusmy z oferty firmy Łazur (manufaktura i pasaz E.Leclerc) -> niedrogie i ladne :)
_________________
Dziękuję i pozdrawiam :-)
 
 
MalaJu 

Dołączyła: 26 Lut 2008
Posty: 2628
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Kwi 04, 2008 1:06 pm   

byliśmy dziś na Wigury 9 i potwierdzam bardzo miły, konkretny i profesjonalny człowiek :) Mieliśmy jakieś pojecie, co dokładnie chcemy, a on tego wysłuchał, coś doradzić, szybko się dogadaliśmy i ustaliliśmy datę przymiarki. Jako że ślub za pół roku, to do przymiarki nam sie nie spieszy - idziemy na początku czerwca. Obrączki będą ważyły ok. 8gr, a że swojego złota nie mamy, to za całość zapłacimy ok. 800zł z grawerowaniem gratis. Czyli porównując z salonami, zaoszczędzimy gdzieś z 400zł. Ale najważniejsze jest to, że wreszcie to my decydowaliśmy, a nie musieliśmy się dostosować do katalogu!

Polecam!
 
 
caixa 

Dołączyła: 06 Sty 2008
Posty: 1076
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Wrz 17, 2008 10:19 pm   

A ja powrócę do tematu Lomabrdu i kupowania wlasnie tam obrączek. I wcale nie używanych... Tzn takie też są ale np wiele Lombardów np Na Rzgowskiej 164 oferuje nowe obrączki... Jest wiele modeli do wyboru : z żóltego złota, białego mieszane... Można dobrać rozmiar i ceny przede wszystkim nie są wysokie... I wlasnie niewiele osób o tym wie bo wszyscy myślą, ze w Lombardach są tylko rzeczy używane... :)
 
 
Debussy 
pedagog specjalny


Dołączyła: 16 Lut 2008
Posty: 1712
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Wrz 18, 2008 8:30 am   

Ja polecam Jubilera na Rzgowskiej 180.
Ma bardzo dużo wzorów, wszelkie zmiany i kombinacje według życzenia klienta. Bierze złoto w rozliczeniu.
_________________
Są tajemnice, które tylko niebo może ostatecznie odkryć...
 
 
bester 

Wiek: 40
Dołączyła: 08 Gru 2008
Posty: 14
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Lut 22, 2009 12:09 pm   

Ja moge polecic jubilera na Rzgowskiej 71. Mila starsza Pani, my poszlismy tam z katalogiem Yesa pokazalismy obraczki ktore nas interesuja (model 275) Pani spisala symbol zadzwonila do Yesa i okazalo sie ze jak zamowimy przez jej sklep to na tym samym modelu zaoszczedzimy 950 zł. Obraczki juz odebralismy sa sliczne i nawet z metkami Yesa. Grawer gratis czekalismy 3 tygodnie.
 
 
Dzesia 


Wiek: 39
Dołączyła: 12 Gru 2006
Posty: 64
Skąd: z Łodzi
Wysłany: Czw Mar 05, 2009 7:24 pm   

A czy ktoś korzystał z usług jubilera na Rzgowskiej 2 (chyba pod tym numerem, zaraz przy placu Reymonta, naprzeciwko niebieskiego budynku PKO)? Byłam u niebo, ma fantastyczne wzory (bardzo dużo), ponoć robi dla Aparta i Kruka, al wzorów więcej. No i ceny - wybrany model w Aparcie kosztował 800 zł sztuka, a u niego 400 zł.
_________________
www.sygnaturka.blox.pl

 
 
justinaa 


Wiek: 40
Dołączyła: 10 Mar 2008
Posty: 1601
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Mar 05, 2009 7:49 pm   

jeśli to mały jubiler i nazywa się Domańscy, a tak sądzę :) to owszem, my tam zamawialiśmy obrączki i rzeczywiście - wybór duży, ceny naprawdę konkurencyjne i ja także słyszałam, że oni robią biżuterię dla Kruka
_________________

www.boatmummy.blogspot.com
www.lodzkiemamy.pl
 
 
Dzesia 


Wiek: 39
Dołączyła: 12 Gru 2006
Posty: 64
Skąd: z Łodzi
Wysłany: Czw Mar 05, 2009 8:36 pm   

Tak tak, to właśnie ten jubiler:) No to się cieszę, że ktoś potwierdza dobrą opinię:)
_________________
www.sygnaturka.blox.pl

 
 
gosc
[Usunięty]

Wysłany: Czw Mar 05, 2009 9:35 pm   

ja caŁą biżuterię mam od Domańskich, poza obrączką niestety. Wybraliśmy model Kruka i u Domańskich wyszŁa cena taka sama jak w salonie. Ale i tak polecam tego jubilera, mają piękne wyroby. No i można u nich zamówić wzór wg wŁasnego pomysŁu (przynajmniej jeśli chodzi o pierścionki).
Ostatnio zmieniony przez gosc Czw Mar 05, 2009 10:23 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Dzesia 


Wiek: 39
Dołączyła: 12 Gru 2006
Posty: 64
Skąd: z Łodzi
Wysłany: Pią Mar 06, 2009 11:31 am   

To świetnie! :) Ale jeszcze mam pytanie do justinaa (bo zapomniałam zapytać, jak tam byłam) - jaki koszt graweru? Moze gratis? ;)

[ Dodano: Wto Kwi 07, 2009 10:37 am ]
Wczoraj się zdecydowaliśmy! wybraliśmy model w Aparcie, tam ztuka kosztowała 769 zł, a my u Domańskich za obie zapłaciliśmy nieco ponad 800 zł. Grawer - 1 zł za literkę, ale nad nim jeszcze myślimy. Odbiór 5 czerwca, a więc dwa miesiące przed ślubem.
_________________
www.sygnaturka.blox.pl

 
 
tusiaa.martusia 

Wiek: 35
Dołączyła: 27 Lut 2009
Posty: 4
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Kwi 18, 2009 12:48 pm   

Hej, moi drodzy czy słyszeliście coś o jubilerze W. Śliwiński ma salon w manufakturze??Chcemy klasyczne obraczki i tam pare znalezliśmy za troche ponad 900zł do tego grawer gratis i mozna sobie wkuc brylant niedrogo dosyć. Tylko nie wiem czy to dobry jubiler ?? Prosze o opinie :)
_________________
Zestarzej się przy mnie. Najlepsze dopiero się zdarzy.
 
 
owieczka_foto 
Firma


Dołączyła: 28 Paź 2007
Posty: 452
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Kwi 18, 2009 2:07 pm   

tusiaa.martusia napisał/a:
Hej, moi drodzy czy słyszeliście coś o jubilerze W. Śliwiński ma salon w manufakturze??

Mam od Śliwińskiego pierścionek zaręczynowy - jestem bardzo zadowolona.
_________________
mynewborn... fotografia od dnia narodzin, ciążowa, noworodkowa, niemowlęca, na chrzest i komunię
 
 
kasiapolska 

Dołączyła: 25 Sty 2009
Posty: 9
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Kwi 19, 2009 9:26 pm   

tusiaa.martusia napisał/a:
Hej, moi drodzy czy słyszeliście coś o jubilerze W. Śliwiński


Ja niestety nie mam dobrej opinii o tym jubilerze, kupowałam tam prezent na chrzciny dla mojego chrześniaka - srebrny bucik, taka pamiątka. Chciałam wygrawerować na nim datę i imię, pracownicy salonu polecili mi pracownię grawera, z którym współpracują i zapewnili że nie będzie problemu. Pan Grawer wziął się za robotę i okazało się, że bucik nie jest srebrny tylko posrebrzany i wychodzi z niego miedź. Oczywiście pracownicy wyparli się swoich zapewnień co do surowca z jakiego został wykonany bucik i odmówili jakiejkolwiek pomocy :twisted: . Naprawa zepsutej przez grawera srebrnej powłoki kosztowała tyle samo co sam bucik!!!! że nie wspomnę o tym ile kosztowało mnie to nerwów :evil:
_________________

kasiapolska
 
 
 
tusiaa.martusia 

Wiek: 35
Dołączyła: 27 Lut 2009
Posty: 4
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Kwi 20, 2009 12:02 am   

ojej :( piszcie jeszcze jesli bedziecie coś wiedzieć bo takie dwie sprzeczne opinie jeszcze bardziej zamieszaly mi w glowie :?
_________________
Zestarzej się przy mnie. Najlepsze dopiero się zdarzy.
 
 
maroko06 

Dołączyła: 20 Kwi 2009
Posty: 1
Skąd: Polska
Wysłany: Pon Kwi 20, 2009 7:42 pm   

Właśnie kupiliśmy obrączki u jubilera, który znajduje się na ul. Łagiewnickiej 108. Jubiler nazywa się WIRA. Chciałabym wszystkich OSTRZEC przed tym tak zwanym jubilerem!!! Nie chciałabym żeby ktoś popełnił taki sam błąd jak my i zamawiał tam obrączki – to zwykli oszuści. Półtora miesiąca temu zamówiliśmy u tych Państwa parę obrączek. Wzór bardzo ładny, niepowtarzalny, przynajmniej u tych jubilerów, u których patrzyliśmy wcześniej. Na miejscu zdecydowaliśmy się, że zamówione obrączki wykona nam jubiler z naszego złota. Przynieśliśmy złoto, które ważyło 11.36 gram. Zacznijmy od tego, że w sklepie pracują dwie pracownice, które kompletnie nie znają się na jubilerstwie, palca ani mnie ani mojemu narzeczonemu dobrze nie umiały zmierzyć. Użyły do tego cienkiej miarki do pierścionków a nie 7mm do obrączek! Mnie zmierzono rozmiar 19, a mojemu narzeczonemu 24.
Przez ten miesiąc oczekiwania byliśmy z narzeczonym bardzo szczęśliwi, że udało nam się wyszukać i zamówić obrączki naszych marzeń, do czasu odbioru tych właśnie „wyśnionych” obrączek. Przy odbiorze okazało się, że moja obrączka jest o rozmiar za mała a powstałe nieporozumienie co do rozmiaru było wyłącznie z mojej winy bo źle zmierzyłam sobie palec Poza tym grawer, który chcieliśmy: nasze dwa imiona i data, niestety nie został wykonany tak jak chcieliśmy ponieważ zabrakło miejsca na obrączce i każdy z nas miał na obrączce tylko imię drugiej osoby i datę. Pani w sklepie próbowała wmówić mi, że nie ma miejsca na drugie imię chociaż we wnętrzu obrączki zostało jeszcze 1/3 miejsca. Kolejnym problemem był fakt, iż obrączki ważyły 9,85 gram a złoto przez nas przyniesione było „troszke” cięższe. Okazało się, że istnieje coś takiego jak 10% ubytku (chociaż wcześniej właściciel mówił o 7%). Właściciel próbował mi wmówić, że z całego naszego złota zostały zrobione obrączki, jednak po wyliczeniu przeze mnie na kalkulatorze przyznał mi rację i postanowił odjąć od 400 zł, które mieliśmy zapłacić 25 zł za 0,5 grama złota, które jego zdaniem pozostało Chciałabym zwrócić uwagę na bardzo nierzetelną i wręcz niemiłą obsługę w salonie. W konsekwencji mojej wizyty u jubilera okazało się, że moja obrączka musi być powiększona o jeden rozmiar a grawer na obydwu obrączkach zostanie zmieniony.
Po tygodniu zadzwonił do mnie pracownica salonu i okazało się, że grawer na obrączkach niestety nie zostanie zmieniony bo właściciel nie ma na to czasu przed naszym ślubem. Następnego dnia zadzwonił sam właściciel i okazało się, że jednak może zdąży (nie jest pewny) ale będzie to trwało kolejny tydzień.
Jaki jest morał z tej mojej przygody z Jubilerem na Łagiewnickiej 108?
Otóż tego samego dnia jeszcze zabrałam te obrączki od tego jubilera bojąc się, że jak tak dalej pójdzie to na ślub tych obrączek nie będziemy mieli. Zapłaciłam 375 zł pomimo faktu, iż okazało się, ze grawer nie jest taki jaki chcieliśmy a moja obrączka nadal jest za mała. Paragonu także nie dostałam bo tylko szef może je wystawiać! śmiechu warte!!!
Następnego dnia poszłam powiększyć moją obrączkę, okazało się, że od samego początku oszukiwali nas u tego jubilera. Pomimo tego, iż zmierzono mi palec i miałam rozmiar 19 to od początku obrączka była zrobiona w rozmiarze 18! Gdy już ją powiększyli do 19 to okazało się, że źle mi zmierzono palec i powinnam mieć rozmiar 20!!! Brakuje mi słów na tych ******ów, bo tego inaczej nazwać nie można! Jak można tak postępować z ludźmi i to z narzeczonymi. Tego stresu co przeżyliśmy razem z narzeczonym nikt ani nic mi nie jest w stanie wynagrodzić dlatego apeluje do wszystkich Narzeczonych omijajcie tego jubilera z daleka a jak już się zdecydujecie na niego to bądźcie bardzo ostrożni!!!
Oszukana06
 
 
tusiaa.martusia 

Wiek: 35
Dołączyła: 27 Lut 2009
Posty: 4
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Kwi 20, 2009 10:21 pm   

w czwartek ide do Śliwińskiego wiec napisze jak było, juz nie mam zbytnio czasu na rozgladanie się za czymś innym:(
_________________
Zestarzej się przy mnie. Najlepsze dopiero się zdarzy.
 
 
pszczoła 

Dołączyła: 15 Mar 2009
Posty: 86
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Kwi 28, 2009 9:47 am   

a ja mogę z czystym sumieniem polecić wam salon jubilerski A&A. Na piotrkowskiej jest ich kilka, my zamówiliśmy obrączki na piotrkowskiej 46. Obsługa bardzo miła i fachowa, pani mierzyła nam paluszki chyba z kwadrans. Mnóstwo modeli, złoto 14-karatowe, obrączki bezszwowe i co ważne- ceny dużo mniejsze, niż w salonach, które odwiedziliśmy wcześniej, a było ich sporo. Teraz na żółte złoto jest promocja i gram złota kosztuje 89zł. (u innych złotników ceny oscylują ok 140-160zł/gram).
serdecznie pozdrawiam i życzę udanych poszukiwań:)
_________________


8.08.2009
 
 
 
narcyz 

Dołączyła: 08 Wrz 2008
Posty: 41
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Kwi 28, 2009 3:16 pm   

polecam jubilera na ul. Legionów

sympatyczny gość i można sie z nim dogadac.
doradził nam nawet jaki kształt od srodka. okazuje sie ze nie jest to bez znaczenia.
polecam z czystym sumieniem
 
 
madzialenka 

Wiek: 39
Dołączyła: 09 Mar 2009
Posty: 735
Skąd: Pabianice
Wysłany: Sro Kwi 29, 2009 4:30 pm   

ja polecam zlecenie zrobienia wybranego modelu u jubilera, jak ma się własne złoto to ceny są mnimalne
_________________
 
 
marzen.marzen 

Dołączyła: 18 Sie 2008
Posty: 9
Skąd: łódź/gdynia
  Wysłany: Pią Maj 08, 2009 10:32 am   a&a

Witajcie, polecam salon A&A Piotrkowska 46, przemiła obsługa-pani Aneta, super wzory, grawer gratis.
 
 
darling 


Wiek: 40
Dołączyła: 14 Kwi 2009
Posty: 181
Skąd: lodz
Wysłany: Pią Maj 08, 2009 8:52 pm   

my po przejsciu kilkunastu salonow jubilerskich w Łodzi zdecydowalismy sie na zakup obraczek przez internet. z reka na sercu polecam firme GOLDRUN z Bytomia. maja mnostwo przeroznych wzorow i dosc przystepne ceny. dokonuja wszelkich poprawek na zyczenie klienta, wiec obraczki na pewno beda takie jak sie chce. czas oczekiwania rowniez nie jest dlugi. my jestesmy bardzo zadowoleni. obraczki sa sliczne, po dokonaniu wszelkich poprawek (zglaszanych przy skladaniu zamowienia) dokladnie takie jak chcelismy :)
_________________
 
 
ana0808 

Dołączyła: 13 Wrz 2008
Posty: 48
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Maj 09, 2009 9:21 am   

My zamówiliśmy obrączki u Domańskich na Rzgowskiej 2a po 1 dlatego, że nie chciało nam się nigdzie daleko szukać, a po 2 że wszyscy nasi znajomi mają obrączki od nich i bardzo sobie chwalą. Ceny mają przystępne, wzory podobne do firmówek, a obsługa jest profesjonalna od razu widać, że ludzie znają się na rzeczy. Miarę ściągają nie na oko tylko z własnych próbników i specjalnej miarki, my robimy z ich złota wiec za grawer płacimy 1 zł od znaku, zawsze można je powiększyć lub pomniejszyć. Termin oczekiwania w sezonie ogórkowym około 2 mc (zamawialiśmy wczoraj na początku lipca odbiór) chyba ze komuś się spieszy to pewnie się można dogadać.
_________________


 
 
izunia_82 

Wiek: 41
Dołączyła: 07 Lis 2007
Posty: 1376
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Maj 09, 2009 9:23 am   

My swoje obrączki kupowaliśmy w Aparcie i można tam trafić na promocję (my tak trafiliśmy) i kupić obrączki 10% taniej. Wiem, że to nieduża promocja, ale zawsze coś. :)
_________________


 
 
aness 

Dołączyła: 15 Sie 2007
Posty: 81
Skąd: łódź
Wysłany: Wto Sie 04, 2009 5:50 pm   

bester napisał/a:
Ja moge polecic jubilera na Rzgowskiej 71. Mila starsza Pani, my poszlismy tam z katalogiem Yesa pokazalismy obraczki ktore nas interesuja (model 275) Pani spisala symbol zadzwonila do Yesa i okazalo sie ze jak zamowimy przez jej sklep to na tym samym modelu zaoszczedzimy 950 zł. Obraczki juz odebralismy sa sliczne i nawet z metkami Yesa. Grawer gratis czekalismy 3 tygodnie.



bester dziekuje za ta wypowiedz, [smilie=e082.gif] bo dzieki niej zaoszczedziłam troche pieniedzy,ja zapłaciłam za swoje 1560 zł, z grawerem,bo narzeczony jest duzy :) i trzeba było dopłacic za jego obraczke
normalnie kosztuja w sklepie około 2700 zł http://www.yes.pl/obraczk...O-Z-R05-OBR-303

u tej pani mozna zamówic cała bizuterie z Yesa ale serie Verona
_________________
 
 
Tissaia 
pani stara*


Wiek: 38
Dołączyła: 14 Kwi 2008
Posty: 536
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sie 17, 2009 8:36 pm   

My zamawialiśmy w salonie Ewita w M1 na Brzezińskiej. Ogólnie polecam ten salon - szybko i niedrogo, a wybór mają dużo.
_________________
*Mój wieczór panieński, etap szaleństw w klubie, przyplątuje się jakiś facet i zwraca do mojej zamężnej już wtedy koleżanki:
-To ty jesteś ta panna młoda?
Koleżanka:
-Nie, ja jestem już pani stara...

Mission accomplished 06.06.09. :)
 
 
Monika i Łukasz 

Dołączył: 01 Sty 2009
Posty: 5
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Sty 10, 2010 5:06 pm   

My kupiliśmy nasze obrączki w Jubistyl w E'Leclerc, firmy Łazur (choć mają tam również obrączki z innych firm). Obsługa stoiska jest miła i pomocna. Wybór mają dość duży, a ceny są przystępne. Przy standardowej czcionce grawer gratis (do 23 znaków). Termin realizacji ok. 7 dni. Jesteśmy zadowoleni z zakupu :)
 
 
Bella 
misiowa żona

Wiek: 40
Dołączyła: 04 Maj 2008
Posty: 849
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sty 12, 2010 10:25 am   

My zamawialiśmy w A&A na Piotrkowskiej i te z trafiliśmy na niezłą promocję bo gram żółtego złota w klasycznych obrączkach kosztował 98zł zamiast 150zł. Do tego grawer gratis (ale my nie robiliśmy), ogólnie jesteśmy zadowoleni :)
_________________
 
 
KKasia13 

Dołączyła: 07 Gru 2008
Posty: 51
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sty 12, 2010 10:42 am   

Ja zamawiałam u Domańskich- Rzgowska 2a. Zrobią właściwie każdy model jaki im się zleci, przynosząc albo zdjęcie albo katalog jakiejs firmy. Sami tez mają niemały wybór. Ja miałam własne złoto, wiec za robocizne( moja obraczka dodatkowo z brylantem) płacimy ok 600 zł. Więc tanio:) A poszliśmy tam z polecenia, kilkoro znajomych u nich robiło i są bardzo zadowoleni:)
_________________
 
 
monika_zyga 


Wiek: 37
Dołączyła: 23 Paź 2006
Posty: 401
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lut 02, 2010 8:04 pm   

My dzisiaj objechaliśmy kilka Jubilerów polecanych w tym temacie.
Pytaliśmy o zwykłe, klasyczne obrączki, szerokośc ok 4-5 mm. Podaje ceny za gram (takie obraczki maja ważyć ok 8-10 gr)

Wigury 9 - 100 zł/gr (ok 250 zł ze swoim złotem), grawer gratis
Rzgowska 180 - 130 zł/gr, grawer gratis
Rzgowska 71 - tutaj Pani podała cenę ok 800 zł, grawer 2 zł od literki
Rzgowska 2 - 100 zł/gr (ok 200 ze swoim złotem), grawe 1,5 od literki
_________________
Zapraszam na mojego bloga o rozszerzaniu diety, BLW i nie tylko!
GuGuGa
 
 
 
Misiak87 
Misiakomamusia:)


Wiek: 36
Dołączyła: 13 Lis 2007
Posty: 1983
Skąd: okolice Łodzi
Wysłany: Wto Lut 02, 2010 9:04 pm   

My za swoje zwykłe, 4mm z żółtego złota zapłaciliśmy 850 zł z grawerem. Zgierz, ul. 1-go Maja, w podcieniach.
_________________
 
 
ART DECO JUBILER 
Firma


Dołączył: 12 Gru 2009
Posty: 286
Skąd: Siedlce
Ostrzeżeń:
 2/3/7
Wysłany: Pią Lut 19, 2010 3:51 pm   

Zależy co rozumiec pod pojeciem "tanie obrączki" ale możesz poszukać także w internetowych sklepach jubilerskich,tam na pewno będzie taniej niż w stacjonarnych.
 
 
Basia.83 

Wiek: 40
Dołączyła: 26 Maj 2009
Posty: 62
Skąd: okolice łodzi
Wysłany: Nie Mar 21, 2010 5:35 pm   

Moja koleżanka z pracy ma ślub po Świętach , odebrali już obrączki, bardzo piękne, a za parę zapłacili tylko niecałe 700 zł. Za moją poradą skusili się na Apart i nie żałują :)
 
 
sunrise1983 

Dołączyła: 25 Mar 2010
Posty: 6
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Kwi 16, 2010 8:26 am   

Ja dzisiaj wybieram się do Domańskich na Rzgowską 2 dzięki Waszym opinią poczułam się spokojniejsza.. :lol:
_________________
Sunrise

DATA ŚLUBU 07.08.2010r.
 
 
mira77 

Wiek: 47
Dołączyła: 02 Lis 2008
Posty: 27
Skąd: łódź
Wysłany: Pią Kwi 16, 2010 3:45 pm   

Ja również polecam DOMAŃSKICH na RZGOWSKIEJ,obrączki są super;)) :D
_________________

 
 
Kiero 

Wiek: 42
Dołączył: 16 Kwi 2010
Posty: 16
Skąd: łódź
Wysłany: Pią Kwi 16, 2010 11:18 pm   

Ja znalazłem na obrączkę piękny diament i poprosiłem złotnika żeby go oprawił. Wyszło to bardzo korzystnie.
_________________
http://szybkiekredyty.blogspot.com
 
 
DoPrze 

Dołączyła: 07 Sty 2009
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Kwi 22, 2010 7:05 pm   

A my z czystym sumieniem możemy polecić jubilera na ul. Lutomierskiej 115D. Pracuje tam przemiły Pan, który jest fachowy i bardzo rzetelny. Ma bardzo dużo wzorów, obrączki od Łazura. Doradził nam co do wyboru obrączek, wcześniej oglądając nasze palce. Stwierdził jakie będą dla nas wygodne, a jakie nie i ostatecznie pokazał i polecił nam wzór obrączek, który jest takim jakiego szukaliśmy, coś innego od tradycyjnych, ale jednocześnie proste i eleganckie. Co do terminu wykonania, to miało to być 7 dni i tyle dokładnie było! Jeśli chodzi o ceny, to również przystępne. POLECAMY naprawdę bardzo! ;)
 
 
ulus31 

Dołączyła: 22 Kwi 2010
Posty: 22
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Kwi 23, 2010 9:00 am   

My kupiliśmy obrączki u Jubilera na Kościuszki 39 na wysokości Struga. Jest to sklep , który chyba podlega firmie A&A, bo taka wizytówkę dostaliśmy i też taki znak firmowy mamy na obrączkach.
Długo szukaliśmy obrączek, przeszliśmy wiele sklepów z biżuterią, ale mój M był w 99% pewien że tu kupimy - i tak się stało. Wg mnie jest duży wybór i ceny są rewelacyjne!! Nie wiem, może ktoś powiedzieć że 700zł za parę to zbyt mało za obrączki ale my jesteśmy zachwyceni!! Polecamy ten sklep!
 
 
Peacemaker 

Dołączył: 26 Kwi 2010
Posty: 3
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Kwi 27, 2010 2:46 pm   

My osobiście zastanawiamy się nad wyborem obrączek w salonie Adama Hadrysia. Z racji iż tradycjonalistami nie jesteśmy, to chcielibysmy odejść od typowej, złotej obrączki. Dlatego też połączenie złota białego na przykład z tytanem lub samej tytanowej obrączki, jest właśnie czymś co rozważamy.
Akurat Hadryś oferuje wiele powiedzmy bardzo męskich modeli obrączek, to są i takie, w których przyszli małżonkowie oboje będą mogli się dopasować gustem ... tak sądzę przynajmniej. Ale są i takie których za żadne skarby nie chcielibyśmy nosić.
No i pozostaje problem jeszcze dopasowania obrączek na odległość, gdyż salon o którym mowa jest w Tychach i akurat po obrączki nie mam ochoty na taką wyprawę. Ale nie jest to chyba coś, czego nie można obejść.
 
 
ppola 
Birdwoman


Wiek: 41
Dołączyła: 05 Wrz 2008
Posty: 2189
Skąd: Kanzas
Wysłany: Wto Kwi 27, 2010 2:59 pm   

Peacemaker, a widziałeś na żywo te tytanowe obrączki? Bo my sie bardzo napaliliśmy żeby takie mieć do momentu jak zobaczyliśmy je na żywo i generalnie lipa, poza tym przy tytanowych jest duzy problem z ewentualną zmianą rozmiaru.
_________________

Obudź się Gość :D
 
 
Peacemaker 

Dołączył: 26 Kwi 2010
Posty: 3
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Kwi 28, 2010 8:04 am   

Widziałem. Wygladały niemal tak samo jakby były zrobione ze stali nierdzewnej, trochę tylko bardziej matowe.
 
 
ppola 
Birdwoman


Wiek: 41
Dołączyła: 05 Wrz 2008
Posty: 2189
Skąd: Kanzas
Wysłany: Sro Kwi 28, 2010 9:34 am   

Peacemaker napisał/a:
stali nierdzewnej, trochę tylko bardziej matowe.
no właśnie. Kolega miał obrączkę która wyglądała jakby sobie kawałek rurki uciął ;) Mąż mój ma tytanowy zegarek i dla tego na początku byliśmy tak chętni na ten tytan, na zegarku jakoś lepiej to wygląda :)
A no i znajomi 1,5 roku od ślubu obrączek nie noszą bo nie mogą ich powiększyć :/
_________________

Obudź się Gość :D
 
 
Peacemaker 

Dołączył: 26 Kwi 2010
Posty: 3
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Kwi 28, 2010 11:03 am   

ppola napisał/a:
no właśnie. Kolega miał obrączkę która wyglądała jakby sobie kawałek rurki uciął ;)


Zatem już wchodzimy w kwestię gustu, bo jednym będzie się coś takiego podobało, a innym już nie. Jak wspomniałem, raczej będziemy starać się odchodzić od tradycyjnych rozwiązań. Także w innych kwestiach niż tylko obrączki ... ale oczywiście nic na siłę.
 
 
ART DECO JUBILER 
Firma


Dołączył: 12 Gru 2009
Posty: 286
Skąd: Siedlce
Ostrzeżeń:
 2/3/7
Wysłany: Wto Maj 18, 2010 5:53 pm   

Dokładnie tak,wchodzimy w kwestie gustu i dla jednych tanie obraczki będa wyglądac jak kawałek rurki a dla innych będa bardzo ładne. Mi np bardzo podobają się tradycyjne obraczki.
 
 
kasia.p 

Dołączyła: 21 Lut 2009
Posty: 11
Skąd: łódź
Wysłany: Pon Cze 07, 2010 7:24 pm   

w lodzi ładne obraczki i za rozsadne pieniadze robia na ul. rzgowskiej chyba 4
 
 
maryla 

Dołączyła: 13 Maj 2010
Posty: 23
Skąd: warszawa/łódź
Wysłany: Czw Lip 29, 2010 10:09 am   

Ładne obrączki to kwestia gustu - a wiadomo że są różne, co do cen to np moim zdaniem bardzo ładne obrączki w przystępnej cenie ma Apart. Z tego co widziałam, wybierając nasze, to były już złote obrączki za 500 - 600 zł za parę. To bardzo tanio.
Ostatnio zmieniony przez maryla Czw Lip 29, 2010 10:10 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
ART DECO JUBILER 
Firma


Dołączył: 12 Gru 2009
Posty: 286
Skąd: Siedlce
Ostrzeżeń:
 2/3/7
Wysłany: Nie Sie 22, 2010 1:30 pm   

Rzeczywiście, taka cena za parę obrączek jest bardzo korzystna, nie wszyscy dysponują dużymi kwotami pieniędzy przeznaczonymi na obrączki.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl