Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Obcierające się uda - jak sobie poradzić?
Autor Wiadomość
aniulka_lp 

Wiek: 34
Dołączyła: 29 Mar 2011
Posty: 42
Skąd: lodz
  Wysłany: Sro Paź 19, 2011 1:15 pm   Obcierające się uda - jak sobie poradzić?

Kobietki... Mam taki problem : jestem z tych przy kości i przy sukience czy też spódnicy obcierają mi się uda. Nawet w grubszych rajstopach 40den.
Za rok mamy ślub, a mnie to spędza sen z powiek, ponieważ strasznie to boli i piecze.

Co poradziłybyście mi założyć?

Myślałam o tym "gorsecie" wyszczuplającym od kolan aż pod biust. Jest chyba z trochę grubszego materiału niż rajstopy. Ale martwię się jak to będzie wyglądało przy zdejmowaniu podwiązki.

Pomóżcie jakoś, może któraś z was miała podobnie?
_________________
[/img][/url]
 
 
agulka1989 


Wiek: 34
Dołączyła: 06 Paź 2009
Posty: 2973
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Paź 19, 2011 1:35 pm   

aniulka_lp, ja mam podobny problem ale u mnie wystarczyły rajstopy 15den. No ale z tego co piszesz to u Ciebie nie zdają egzaminu nawet te grubsze rajtki, więc szczerze mówiąc nie wiem co mogłabym Ci doradzić.
_________________
 
 
Debussy 
pedagog specjalny


Dołączyła: 16 Lut 2008
Posty: 1712
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Paź 19, 2011 2:00 pm   

aniulka_lp napisał/a:
Za rok mamy ślub

Kochana, przez rok to Ty możesz zrzucić kilkanaście kilogramów jak nic...
I wtedy żadne cud rajtuzy nie będą potrzebne. Powodzenia! :)
_________________
Są tajemnice, które tylko niebo może ostatecznie odkryć...
 
 
gohnia 


Wiek: 38
Dołączyła: 10 Paź 2008
Posty: 335
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Paź 19, 2011 2:17 pm   

Mi też wystarczają rajtki. :roll:
Spróbuj z tą bielizną, może akurat pomoże. A o co chodzi z ta podwiązką? Planujesz, że ktoś będzie Ci wchodził pod suknię? :wink:

Debussy napisał/a:
Kochana, przez rok to Ty możesz zrzucić kilkanaście kilogramów jak nic...

Dziewczyna pyta co założyć, a tu taka odkrywcza rada...
_________________
Ostatnio zmieniony przez gohnia Sro Paź 19, 2011 2:26 pm, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
szaraczarownica 
zgryźliwy tetryk


Wiek: 39
Dołączyła: 15 Mar 2008
Posty: 1429
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Paź 19, 2011 3:16 pm   

agulka1989 napisał/a:
ja mam podobny problem ale u mnie wystarczyły

pończochy samonośne podciągnięte porządnie do pachwin. To był strzał w 10. W rajstopach też się często obcieram, bo mi się zsuwają, a pończochy zostały na swoim miejscu do końca wesela. Na co dzień chodzę w spodniach, ale jak będę miała potrzebę założenia rajstop, to na 100% zastąpię je pończochami samonośnymi :)
_________________

 
 
Hellen 


Wiek: 44
Dołączyła: 18 Paź 2010
Posty: 1861
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Paź 19, 2011 3:45 pm   

szaraczarownica napisał/a:
W rajstopach też się często obcieram, bo mi się zsuwają


Rajstopy Ci się zsuwają (skąd dokąd????)? Ja bym szybciej pomyślała, ze zsunąć to mogą się właśnie pończochy (z ud niżej)? Chyba nie potrafię sobie tego wyobrazić.
_________________

 
 
szaraczarownica 
zgryźliwy tetryk


Wiek: 39
Dołączyła: 15 Mar 2008
Posty: 1429
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Paź 19, 2011 3:56 pm   

Hellen napisał/a:
Rajstopy Ci się zsuwają (skąd dokąd????)?

No jasne. Po jakimś czasie mam krok gdzieś w połowie uda. Rozmiar 4, nie wiem czy bywają większe, bo z zasady w rajstopach nie chodzę.
A pończochy ani drgnęły.
_________________

 
 
Suelen 


Wiek: 39
Dołączyła: 15 Sty 2007
Posty: 1258
Skąd: Zgierz
Wysłany: Sro Paź 19, 2011 4:25 pm   

szaraczarownica, Ja rozumiem to zsuwanie, a Hellen nie rozumie nosząc rozmiar 36 (nie obrażając oczywiście).

U mnie pończochy się rewelacyjnie sprawdziły, minusem było uczulenie na silikon :( ale wiesz co pamiętam, że jak byłam u koleżanki na weselu i dziewczyna miała ten sam problem to przykleiła sobie później już na weselu dwa takie długie plastry (białe- siatka, nie wiem jak to wytłumaczyć) od wewnętrznej strony ud i do rana przetrwała, a potem nawet śladu nie było :)
_________________


19.09.2009 :mar
 
 
 
Frezja1980 


Dołączyła: 10 Wrz 2010
Posty: 492
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Paź 19, 2011 6:15 pm   

Debussy napisał/a:
Kochana, przez rok to Ty możesz zrzucić kilkanaście kilogramów jak nic...
I wtedy żadne cud rajtuzy nie będą potrzebne

podpisuje się pod tym,ja do szczuplaczków nie należę ale na szczęście nie miałam nigdy takiego problemu , swoją drogą to zastanawiam się co jest główną przyczyną takich problemów i to dziewczyn w tak młodym wieku czy złe odżywianie czy szalejące hormony :?: nie wierzę że nie można zrzucić zbędnych kilogramów jeśli się tylko bardzo chce :wink:
_________________

 
 
gohnia 


Wiek: 38
Dołączyła: 10 Paź 2008
Posty: 335
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Paź 19, 2011 6:40 pm   

Suelen napisał/a:
przykleiła sobie później już na weselu dwa takie długie plastry (białe- siatka, nie wiem jak to wytłumaczyć) od wewnętrznej strony ud i do rana przetrwała, a potem nawet śladu nie było :)


To dobry pomysł! Ciekawe co to za plaster
_________________
 
 
izuniaP 

Dołączyła: 11 Mar 2011
Posty: 131
Skąd: łódź
Wysłany: Sro Paź 19, 2011 6:55 pm   

moja przyjaciółka ma podobny problem do Was i uzywa talku kosmetycznego latem do spódniczek może Wam sie przyda taka podpowiedż :)

mój dzienniczek http://www.forum.wesele-l...p=546069#546069
 
 
aniulka_lp 

Wiek: 34
Dołączyła: 29 Mar 2011
Posty: 42
Skąd: lodz
Wysłany: Sro Paź 19, 2011 7:08 pm   

Debussy napisał/a:
Kochana, przez rok to Ty możesz zrzucić kilkanaście kilogramów jak nic...
I wtedy żadne cud rajtuzy nie będą potrzebne. Powodzenia! :)

Dziękuję ci za tak odkywczą radę, ale nie o to mi chodziło

gohnia napisał/a:
Spróbuj z tą bielizną, może akurat pomoże. A o co chodzi z ta podwiązką? Planujesz, że ktoś będzie Ci wchodził pod suknię? :wink:

Chodzi o to że czasem są takie głupie zabawy na weselach kiedy to pan młody zdejmuje podwiązkę zębami

szaraczarownica napisał/a:
pończochy samonośne podciągnięte porządnie do pachwin.
U mnie pończochy sięgały co najwyżej do połowy uda


Suelen napisał/a:
dziewczyna miała ten sam problem to przykleiła sobie później już na weselu dwa takie długie plastry

Może watro spróbować. Rozumiem że pod rajstopy?

Frezja1980 napisał/a:
nie wierzę że nie można zrzucić zbędnych kilogramów jeśli się tylko bardzo chce

Jestem na forum odchudzającym czy z poradami dotyczącymi ślubu i wesela?

izuniaP napisał/a:
moja przyjaciółka ma podobny problem do Was i uzywa talku kosmetycznego latem do spódniczek może Wam sie przyda taka podpowiedż

Ciekawe tylko czy się nie zwałkuje...
_________________
[/img][/url]
 
 
szaraczarownica 
zgryźliwy tetryk


Wiek: 39
Dołączyła: 15 Mar 2008
Posty: 1429
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Paź 19, 2011 7:16 pm   

Cytat:
U mnie pończochy sięgały co najwyżej do połowy uda

No tak, ja w sumie jestem kurdupel (Hellen, sorry, nie bij :razz: ) :)

Cytat:
Ciekawe tylko czy się nie zwałkuje...

Ja miałam w planach, ale mama mnie ostrzegała, że tak się może skończyć, więc nawet nie próbowałam.

Myślę, że ten pomysł z plastrami może wypalić.
_________________

 
 
Debussy 
pedagog specjalny


Dołączyła: 16 Lut 2008
Posty: 1712
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Paź 19, 2011 7:19 pm   

gohnia napisał/a:
Dziewczyna pyta co założyć, a tu taka odkrywcza rada...

Myślę, że to byłoby najbardziej sensowne, po prostu spróbować zniwelować przyczynę...
Dla zdrowia na pewno najlepiej, a i dla samopoczucia zainteresowanej.
aniulka_lp napisał/a:
Dziękuję ci za tak odkywczą radę, ale nie o to mi chodziło

No cóż.. zostanie mi tylko napisać "szkoda" i życzyć powodzenia w osiągnięciu celu. :)
_________________
Są tajemnice, które tylko niebo może ostatecznie odkryć...
 
 
izuniaP 

Dołączyła: 11 Mar 2011
Posty: 131
Skąd: łódź
Wysłany: Sro Paź 19, 2011 7:20 pm   

nidy sie nie zwalkowal ,cale lato uzywa do spodniczek, na imprezy tak samo, za tydz idzie na moje wesele i wiem ze tez tak zrobi no ale kazda ma swoje sposoby


mój dzienniczek http://www.forum.wesele-l...p=546069#546069
 
 
szaraczarownica 
zgryźliwy tetryk


Wiek: 39
Dołączyła: 15 Mar 2008
Posty: 1429
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Paź 19, 2011 7:25 pm   

Cytat:
Myślę, że to byłoby najbardziej sensowne, po prostu spróbować zniwelować przyczynę...

A ja myślę, że to nic by nie dało. Moja idealna waga to 60 kg i był taki moment, gdy tyle ważyłam (i nie, nie było to w podstawówce, tylko tuż po skończeniu liceum :wink: ). I w sumie nic mi to nie dało. Dalej obcierałam sobie uda :-?
_________________

 
 
Frezja1980 


Dołączyła: 10 Wrz 2010
Posty: 492
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Paź 19, 2011 7:40 pm   

aniulka_lp napisał/a:
Jestem na forum odchudzającym czy z poradami dotyczącymi ślubu i wesela?

Nie oburzaj się tak :wink: skoro Cie boli i piecze to chyba wystarczająca motywacja żeby coś zadziałać w tym temacie wiadomo że talki i inne wynalazki nie rozwiążą problemu a rok do ślubu to sporo więc powodzenia!
_________________

 
 
aniulka_lp 

Wiek: 34
Dołączyła: 29 Mar 2011
Posty: 42
Skąd: lodz
Wysłany: Sro Paź 19, 2011 7:44 pm   

szaraczarownica napisał/a:
A ja myślę, że to nic by nie dało. Moja idealna waga to 60 kg i był taki moment, gdy tyle ważyłam (i nie, nie było to w podstawówce, tylko tuż po skończeniu liceum :wink: ). I w sumie nic mi to nie dało. Dalej obcierałam sobie uda :-?

Zgadzam sie! Można mieć idealną wagę co do wzrostu, a taką budowę ciała że i tak się będzie obcierać

Co do radzących schudnąć : Kurde, myślałam, że obędzie się bez takich komentarzy i poprostu spróbujecie coś doradzić albo podzielić się doświadczeniem. :(
_________________
[/img][/url]
 
 
Debussy 
pedagog specjalny


Dołączyła: 16 Lut 2008
Posty: 1712
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Paź 19, 2011 8:04 pm   

aniulka_lp napisał/a:
Co do radzących schudnąć : Kurde, myślałam, że obędzie się bez takich komentarzy i poprostu spróbujecie coś doradzić albo podzielić się doświadczeniem


aniulka_lp, wyszłam z założenia, że skoro masz ponad rok czasu... no ale cóż, chciałam dobrze, wyszło jak zawsze :wink:
_________________
Są tajemnice, które tylko niebo może ostatecznie odkryć...
 
 
=MiLi= 


Wiek: 37
Dołączyła: 23 Sty 2007
Posty: 897
Skąd: Rtk, ale z Bałut
Wysłany: Sro Paź 19, 2011 8:10 pm   

aniulka nie oczekiwała rad o odchudzaniu, bo sama chyba wie jak jest z tym chudnięciem. Poza tym Dziewczyny wyżej napisały, że odchudzanie może wcale nie pomóc. Ja też, nawet jak byłam szczuplutka miałam ten problem z obcierającymi się udami... żeby zniwelować pieczenie używałam mąki ziemniaczanej.

A jakbyś kupiła większe rozmiarowo pończochy? ja kupiłam takie i miałam ten silikon i grubą koronkę akurat w miejscu, w którym uda się obcierają. Silikon zapobiega zsuwaniu się, ale dla pewności możesz dokupić sobie pas do pończoch i przypiąć :)
A może ten pomysł z plastrami by się sprawdził?

aniulka_lp napisał/a:
Chodzi o to że czasem są takie głupie zabawy na weselach kiedy to pan młody zdejmuje podwiązkę zębami

Takie rzeczy ustala się z orkiestrą przed weselem. My zastrzegliśmy sobie, że w takich zabawach nie chcemy brać udziału.
_________________
Ostatnio zmieniony przez =MiLi= Sro Paź 19, 2011 8:11 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Hellen 


Wiek: 44
Dołączyła: 18 Paź 2010
Posty: 1861
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Paź 19, 2011 9:56 pm   

szaraczarownica napisał/a:
Cytat:
U mnie pończochy sięgały co najwyżej do połowy uda

No tak, ja w sumie jestem kurdupel (Hellen, sorry, nie bij :razz: ) :)


Trochę nie kumam, bo to nie moje słowa zacytowałaś... tylko aniulki_lp nie wiem więc czemu mam bić? Hmm... no ale w tej chwili mam gorączkę i być może słabo kapuje hehe.
A tak na marginesie to ja tez niska jestem bo 160cm to mało.

szaraczarownica, przepraszam że zapytam - bo może to głupie pytanie - ale jak to się dzieje, że rajstopy po jakimś czasie Ci się zsuwają i masz krok w połowie uda? Mam sporo koleżanek o bardzo obfitych kształtach i nigdy o czymś takim nie słyszałam... Jak ubieram rajstopy to pas mam w pasie a krok w kroku i trudno mi uwierzyć, że to zależy od rozmiaru. No ale widocznie mało wiem...

Suelen napisał/a:
Ja rozumiem to zsuwanie, a Hellen nie rozumie nosząc rozmiar 36 (nie obrażając oczywiście).


Nie no ja się wcale nie obrażam :) rozmiar rajstop nosze 2, a ciuchów zazwyczaj niestety 34, więc rozumiem, że mogą być inne problemy przy różnych rozmiarach.

Tak jak dziewczyny już napisały - schudnąć to jedno ale w tym wypadku trzeba by tak schudnąć aby dodatkowo wymodelować ćwiczeniami uda w taki sposób aby się one nie obcierały - na pewno jest to dość trudne i pracochłonne, bo trzeba zastosować poza dieta jakieś super ćwiczenia na uda. Tak mi się zdaje. Tak więc wyższa szkoła jazdy.
_________________

Ostatnio zmieniony przez Hellen Sro Paź 19, 2011 9:59 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Suelen 


Wiek: 39
Dołączyła: 15 Sty 2007
Posty: 1258
Skąd: Zgierz
Wysłany: Sro Paź 19, 2011 10:04 pm   

gohnia napisał/a:
Suelen napisał/a:
przykleiła sobie później już na weselu dwa takie długie plastry (białe- siatka, nie wiem jak to wytłumaczyć) od wewnętrznej strony ud i do rana przetrwała, a potem nawet śladu nie było :)


To dobry pomysł! Ciekawe co to za plaster

wiesz co to był zwykły jak taki od opatrunków biały, tylko miała taki spory w kształcie prostokąta


aniulka_lp napisał/a:
Suelen napisał/a:
dziewczyna miała ten sam problem to przykleiła sobie później już na weselu dwa takie długie plastry

Może watro spróbować. Rozumiem że pod rajstopy?

tak i powiem ci, że jak na mój gust to nic nie było widać :) a sama pomagałam podnieść spódnice sukni :smile:



Grunt, że parę osób cię rozumie np. Ja :) na pewno coś zadziała i będziesz piękną i zadowoloną panną młodą :)
_________________


19.09.2009 :mar
 
 
 
Hellen 


Wiek: 44
Dołączyła: 18 Paź 2010
Posty: 1861
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Paź 19, 2011 10:22 pm   

Nie no, ja rozumiem, że to problem i że uda mogą obcierać - to na pewno jest niefajne.

Co do podnoszenia sukni i ściągania zębami podwiązki to trzeba takie zabawy wcześniej ustalić z zespołem i między sobą i wtedy takich akcji nie będzie.
_________________

 
 
aniulka_lp 

Wiek: 34
Dołączyła: 29 Mar 2011
Posty: 42
Skąd: lodz
Wysłany: Czw Paź 20, 2011 8:10 am   

=MiLi= napisał/a:
A jakbyś kupiła większe rozmiarowo pończochy? ja kupiłam takie i miałam ten silikon i grubą koronkę akurat w miejscu, w którym uda się obcierają. Silikon zapobiega zsuwaniu się, ale dla pewności możesz dokupić sobie pas do pończoch i przypiąć :)

Każdy sposób można sprawdzić, mam przecież sporo czasu :)

=MiLi= napisał/a:
Takie rzeczy ustala się z orkiestrą przed weselem. My zastrzegliśmy sobie, że w takich zabawach nie chcemy brać udziału.

Dzięki za radę.

Suelen napisał/a:
wiesz co to był zwykły jak taki od opatrunków biały, tylko miała taki spory w kształcie prostokąta

Będę musiała podpytać w aptece
Suelen napisał/a:
Grunt, że parę osób cię rozumie np. Ja :) na pewno coś zadziała i będziesz piękną i zadowoloną panną młodą :)

Dobrze, że jest kilka takich osób
_________________
[/img][/url]
 
 
ewa.krzys 


Dołączyła: 17 Lut 2011
Posty: 2643
Skąd: z niedaleka
Wysłany: Czw Paź 20, 2011 9:30 am   

aniulka_lp, takie plastry, o których mówi Sue można kupić w zwykłym markecie, ja ostatnio takie kupiłam w Polo. Zestaw różnych 120 plastrów kosztował chyba 5 zł :)
_________________


 
 
aniulka_lp 

Wiek: 34
Dołączyła: 29 Mar 2011
Posty: 42
Skąd: lodz
Wysłany: Czw Paź 20, 2011 11:36 am   

Myślałam o czymś na wzór np plastrów rozgrzewających.
_________________
[/img][/url]
 
 
Suelen 


Wiek: 39
Dołączyła: 15 Sty 2007
Posty: 1258
Skąd: Zgierz
Wysłany: Czw Paź 20, 2011 12:12 pm   

Rozgrzewających bym nie próbowała, bo to wytwarza wydzielanie się sebum, a nie o to chodzi. Mi chodzi o coś w tym stylu tylko większe, z tego co wiem jest mnóstwo rozmiarów



a to ciut bliżej ta siateczka
_________________


19.09.2009 :mar
 
 
 
szaraczarownica 
zgryźliwy tetryk


Wiek: 39
Dołączyła: 15 Mar 2008
Posty: 1429
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Paź 20, 2011 12:28 pm   

Hellen napisał/a:
Trochę nie kumam, bo to nie moje słowa zacytowałaś... tylko aniulki_lp nie wiem więc czemu mam bić? Hmm... no ale w tej chwili mam gorączkę i być może słabo kapuje hehe.
A tak na marginesie to ja tez niska jestem bo 160cm to mało.

Hellen, o to mi własnie chodziło, bo ja siebie określiłam mianem kurdupel, a mam 166. Ty jesteś niższa, więc możesz mnie bić, bo Cię obrażam :smile:

Hellen napisał/a:
szaraczarownica, przepraszam że zapytam - bo może to głupie pytanie - ale jak to się dzieje, że rajstopy po jakimś czasie Ci się zsuwają i masz krok w połowie uda?

Wiesz, nie mam pojęcia. Ja już staram się je naciągnąć tak, że mi prawie po uszy wszędzie sięgają, a one po jakimś czasie i tak zsuwają mi się do połowy ud.
Widać jestem bardzo opływowa :smile:
_________________

 
 
aniulka_lp 

Wiek: 34
Dołączyła: 29 Mar 2011
Posty: 42
Skąd: lodz
Wysłany: Czw Paź 20, 2011 1:26 pm   

Suelen napisał/a:
Rozgrzewających bym nie próbowała, bo to wytwarza wydzielanie się sebum, a nie o to chodzi. Mi chodzi o coś w tym stylu tylko większe, z tego co wiem jest mnóstwo rozmiarów

Tzn chodziło mi o podobny rozmiar jak rozgrzewającego i przecięcie np na 2
_________________
[/img][/url]
 
 
Karola5 


Wiek: 43
Dołączyła: 11 Maj 2010
Posty: 980
Skąd: Łódź/Wawa
Wysłany: Czw Paź 20, 2011 3:26 pm   

szaraczarownica, może powinnaś kupować rozmiar mniejszy ale z klinem. Wtedy będą krótsze :) Ja to zawsze rajstopy podwijam w pasie tak, żeby koniec rajstop był na biodrach, bo nie lubię jak mi się coś wżyna i zjeżdża :)

Co do obcierania to standardowe metody mogą być za słabe na całą noc i pocenie się w tańcu. Może plastry zaproponowane przez dziewczyny pomogą. Ew są takie w sztyfcie cosie co powodują że but nie obciera bo się natłuszcza skóra - może to jakoś zastosować. Albo podpytać kogoś w aptece - ale farmaceuty - może mogą jakąś maść zrobić?
_________________

dzienniczek Basi
 
 
Suelen 


Wiek: 39
Dołączyła: 15 Sty 2007
Posty: 1258
Skąd: Zgierz
Wysłany: Czw Paź 20, 2011 8:33 pm   

aniulka_lp napisał/a:
Tzn chodziło mi o podobny rozmiar jak rozgrzewającego i przecięcie np na 2

aaa... no tak, to dobry pomysł :) wypróbuj sobie, np. latem :)

I nie martw się będzie dobrze :)


I Ja czekam na Twój pokoik ślubny :)
_________________


19.09.2009 :mar
 
 
 
Hellen 


Wiek: 44
Dołączyła: 18 Paź 2010
Posty: 1861
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Paź 20, 2011 9:15 pm   

szaraczarownica napisał/a:
Widać jestem bardzo opływowa :smile:


ha ha ha dobre - normalnie się uśmiałam. No to ja jestem kurdupel do kwadratu przy Tobie, a przy moim mężu to chyba do sześcianu :smile:
_________________

 
 
aniulka_lp 

Wiek: 34
Dołączyła: 29 Mar 2011
Posty: 42
Skąd: lodz
Wysłany: Pią Paź 21, 2011 8:59 am   

Suelen napisał/a:
I Ja czekam na Twój pokoik ślubny :)


Nie wiem o co chodzi... Pokoik ślubny? Co to?
_________________
[/img][/url]
 
 
Suelen 


Wiek: 39
Dołączyła: 15 Sty 2007
Posty: 1258
Skąd: Zgierz
Wysłany: Pią Paź 21, 2011 9:25 am   

aniulka_lp napisał/a:
Suelen napisał/a:
I Ja czekam na Twój pokoik ślubny :)


Nie wiem o co chodzi... Pokoik ślubny? Co to?

Każda przyszła panna młoda może założyć swój prywatny tzw. dzienniczek lub jak kto woli pokoik ślubny, gdzie opisuje przygotowania, dylematy, rozterki i inne, a my zawsze staramy się wspierać, poradzić :) a Ja mimo, iż dawno po ślubie, to do Twojego pokoiku chętnie będę zaglądać

Tu masz link do innych pokoików, może któraś ma tą samą datę ślubu jak i Ty
http://www.forum.wesele-lodz.pl/viewforum.php?f=50
_________________


19.09.2009 :mar
 
 
 
aniulka_lp 

Wiek: 34
Dołączyła: 29 Mar 2011
Posty: 42
Skąd: lodz
Wysłany: Pią Paź 21, 2011 11:26 am   

Aaaa to o dzienniczek chodzi :)

Co prawda wczoraj był równo rak do ślubu, ale nie mam jeszcze za wiele do napisania.
Może po nowym roku założę.
_________________
[/img][/url]
 
 
kariczeq 


Wiek: 39
Dołączyła: 29 Cze 2009
Posty: 1076
Skąd: Zgierz
Wysłany: Pią Paź 21, 2011 11:33 am   

aniulka_lp, na pewno już coś masz, np. datę ślubu, kościół i inne sprawy pewnie już załatwione :)
_________________


udanego dnia Gość
 
 
aniulka_lp 

Wiek: 34
Dołączyła: 29 Mar 2011
Posty: 42
Skąd: lodz
Wysłany: Pią Paź 21, 2011 12:28 pm   

kariczeq napisał/a:
kościół


bierzemy tylko ślub cywilny
_________________
[/img][/url]
 
 
kariczeq 


Wiek: 39
Dołączyła: 29 Cze 2009
Posty: 1076
Skąd: Zgierz
Wysłany: Pią Paź 21, 2011 12:51 pm   

aniulka_lp, ups nie wiedziałam, no to USC, bo to też można wybrać :)
_________________


udanego dnia Gość
 
 
nalinn 

Dołączyła: 21 Maj 2011
Posty: 222
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Paź 24, 2011 7:41 pm   

Ja kiedyś, gdy byłam bardziej opływowa, miałam podobne problemy.

Aniulka_lp, nie będę namawiała do odchudzania, bo to sprawa indywidualna, ale może byś chciała popracować nad mięśniami ud? Samo zmniejszenie tkanki na udach powinno pomóc. Kilka ćwiczeń kilka razy w tygodniu :)
_________________

Mój dzienniczek: http://www.forum.wesele-l...pic.php?t=13976
 
 
gosza 


Dołączyła: 24 Maj 2011
Posty: 1352
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Paź 24, 2011 10:19 pm   

mi zazwyczaj też rajstopy pomagają na obtarcia iszaraczarownica, rozumiem Cie o co chodzi z tym ściąganiem :smile: czasami trafią sie takie rajty co zjeżdżają masakrycznie i jeszcze dodatkowo obcierają jeszcze bardziej niż jakby ich nie było :smile: :smile: :smile:

Chyba obstawiam te plastry nakleić pod rajstopki opcja lżejsza niż bielizna do kolan, bo to zgrzać się chyba można w tym nieźle :)
_________________
 
 
aniulka_lp 

Wiek: 34
Dołączyła: 29 Mar 2011
Posty: 42
Skąd: lodz
Wysłany: Wto Paź 25, 2011 10:59 am   

gosza napisał/a:
Chyba obstawiam te plastry nakleić pod rajstopki opcja lżejsza niż bielizna do kolan, bo to zgrzać się chyba można w tym nieźle :)

Jak tylko nadarzy się okazja na spódniczkę na pewno spróbuję tych plastrów.
_________________
[/img][/url]
 
 
Zuza12345 


Dołączyła: 11 Sty 2011
Posty: 1191
Skąd: Zgierz/Łódź
Wysłany: Wto Paź 25, 2011 9:23 pm   

Hmm tez mam czasem taki problem u mnie wystarczają same rajtuzy.. Kiedyś nosiłam samonośne pończochy ale tu znów strasznie mi sie odparzało latem od silikonu.. Wypróbuj moze tą opcję z plastrami tylko ja tu bym polecila te opatrunkowe z materiału nie te "plastikowe" bo mogłoby sie zrobić tak jak t mnie przy pończochach
 
 
malina1989 

Dołączyła: 18 Lut 2012
Posty: 1
Skąd: łóź
Wysłany: Sob Lut 18, 2012 1:03 pm   

Ja proponuję Ci plaster hyrdokoloidowy na obtarcia, odleżyny i oparzenia. Kupuje sie go w aptece, cena zależy od wielkości (ok. kilkunastu złotych), wytrzymuje nawet 2-3 dni. W ogóle się go nie czuje, a zapobiega obtarciom i regeneruje. Po weselu z pomocą mokrej chusteczki zdejmiesz co i po kłopocie. Musisz tylko wcześniej popróbować z wielkością i firmą.
 
 
gohnia 


Wiek: 38
Dołączyła: 10 Paź 2008
Posty: 335
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Lut 18, 2012 7:35 pm   

malina1989, dzięki za info! Może latem przyda mi się ten patent :wink:
_________________
 
 
aniulka_lp 

Wiek: 34
Dołączyła: 29 Mar 2011
Posty: 42
Skąd: lodz
Wysłany: Wto Lut 21, 2012 9:43 am   

malina1989, na pewno spróbuję :)
_________________
[/img][/url]
 
 
sorriso_ 

Dołączyła: 10 Lip 2012
Posty: 6
Skąd: łódź
Wysłany: Sro Lip 11, 2012 8:02 pm   

aniulka_lp, polecam talk :)
_________________
<3
 
 
=MiLi= 


Wiek: 37
Dołączyła: 23 Sty 2007
Posty: 897
Skąd: Rtk, ale z Bałut
Wysłany: Czw Lip 12, 2012 8:19 am   

Ja słyszałam o smarowaniu ud oliwką lub alantanem, ale ja bym się bała plam...
_________________
 
 
KaczuszkaOlenia 

Dołączyła: 16 Mar 2015
Posty: 5
Skąd: Skierniewice
Wysłany: Sro Mar 18, 2015 2:17 pm   

Ja też się "zacieram", ale do ślubu mam nadzieję schudnąć (mam dopiero za dwa lata)
Już od początku tego kwietnia wybieram się do dietetyka, który obiecał mi że zrobimy tak, że schudnę na stałe. Jestem zdeterminowana, do zrzucenia mam 10 kg. :wink:
_________________
ahoj!
 
 
Juska 


Dołączyła: 10 Mar 2013
Posty: 3084
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Mar 25, 2015 7:34 pm   

Ja miałam rajstopy, cieliste, cienkie, bez palców - a ślub w czerwcu :) Przeżyłam bez najmniejszego otarcia. Uratowały mi życie. :D Wcześniej myślałam o talku, ale prawda jest taka, że wyciera się i trzeba ciągle myśleć o "dokładaniu", a nie ma się do tego głowy w taki dzień :D
_________________
 
 
Julia_ja 


Dołączyła: 07 Kwi 2013
Posty: 780
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Mar 25, 2015 7:37 pm   

Juska, kupowałaś rajstopy jakiejś konkretnej firmy?
_________________

 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl