Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Temat pracy licencjackiej, magisterskiej
Autor Wiadomość
Magdzik
[Usunięty]

Wysłany: Sro Paź 26, 2011 3:41 pm   Temat pracy licencjackiej, magisterskiej

W związku z tym, że jestem teraz w temacie, bo będę się za tydzień bronić zadam Wam pytanie. Jaki był temat waszej pracy licencjackiej i magisterskiej? I co Was zainspirowało do wybrania tego tematu? Ja wymyśliłam sobie temat pracy licencjackiej: Problem alkoholowy w klasach gimnazjalnych. Mnie ten temat zainteresował, bo coraz młodsze dzieci sięgają po alkohol, co jest niepokojące i chciałam się dowiedzieć co motywuje młodzież do sięgania po alkohol itd. :P

[ Dodano: Sro Paź 26, 2011 4:49 pm ]
A na maturze wybrałam temat: Motyw matki w literaturze. ;)
Ostatnio zmieniony przez Magdzik Sro Paź 26, 2011 3:42 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Hellen 


Wiek: 44
Dołączyła: 18 Paź 2010
Posty: 1861
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Paź 26, 2011 4:21 pm   

Magdzik, i co Ci wyszło z twoich badań? Co motywuje młodzież do sięgania po alkohol? Robiłaś ankiety wśród młodzieży?
ja byłam na anglistyce i tam całość jest po angielsku. Tytuł dyplomu (pracy licencjackiej):
"Implementing learner-centeredness through cooperative language learning, group dynamics and authentic texts"
A magisterki:
"Metaphorical structure of Polish press discourse" po polsku "Struktura metaforyczna polskiego dyskursu prasowego"

Licencjat pisałam z metodyki nauczania a magisterkę już z językoznawstwa kognitywnego, stąd różnica w zagadnieniach. Oba tematy wynikały z mojego zainteresowania tematem i sama je wymyśliłam.
_________________

 
 
Magdzik
[Usunięty]

Wysłany: Sro Paź 26, 2011 4:23 pm   

Hellen, najczęściej odpowiadali, że chęć spróbowania i namowy kolegów, również tv.
Robiłam ankiety w gimnazjum w 2 i 3 klasach.
Ostatnio zmieniony przez Magdzik Sro Paź 26, 2011 4:24 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Audiolka 


Wiek: 39
Dołączyła: 25 Kwi 2008
Posty: 2581
Skąd: Uć
Wysłany: Sro Paź 26, 2011 5:06 pm   

Mój temat to "Rodzinne kibicowanie i jego oddziaływanie na sposób spędzania wolnego czasu (na przykładzie kibiców klubu sportowego Widzew Łódź)."
 
 
Malena 
dziennikarzynka:)


Wiek: 38
Dołączyła: 12 Maj 2009
Posty: 4130
Skąd: Lódź
Wysłany: Sro Paź 26, 2011 5:19 pm   

Magdzik, bardzo ciekawy temat i niestety smutny.

Hellen, bardzo mi się podoba temat Twojej magisterki, napiszesz cos więcej o nim?Jakie były wnioski?

Miałam studia jednolite magisterskie, więc mam tylko pracę magisterską, temat:

"American Polish - o zapożyczeniach angielskich w polskich telewizyjnych programach rozrywkowych".
Zainteresowała mnie amerykanizacja języka i to, że aby utożsamić się z młodym widzem, dziennikarze zaczęli mówić pół na pół po polsku i angielsku, a nie tylko uzywać słów "Weekend", "Off top" i tp.
Ostatnio zmieniony przez Malena Sro Paź 26, 2011 5:20 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
szaraczarownica 
zgryźliwy tetryk


Wiek: 39
Dołączyła: 15 Mar 2008
Posty: 1429
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Paź 26, 2011 5:45 pm   

Malena napisał/a:
Miałam studia jednolite magisterskie, więc mam tylko pracę magisterską, temat:

Metody klasyfikacji danych oparte na rozkładach prawdopodobieństwa i ich realizacja z wykorzystaniem T-SQL
_________________

 
 
M4rcysi4 


Wiek: 34
Dołączyła: 30 Wrz 2008
Posty: 4350
Skąd: Bełchatów
Wysłany: Sro Paź 26, 2011 5:58 pm   

Niedługo będę pisać pracę inżynierską:
"Analiza rozwoju Małych Elektrowni Wodnych w Polsce"
Dodam, że popchnęła mnie do tego przygotowywana niedawno na zajęcia prezentacja pp, dzięki czemu zauważyłam, że jest to ciekawy temat.
_________________
Ostatnio zmieniony przez M4rcysi4 Sro Paź 26, 2011 6:00 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
MalaJu 

Dołączyła: 26 Lut 2008
Posty: 2628
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Paź 26, 2011 6:02 pm   

jednolite magisterskie stosunki międzynarodowe UŁ. Temat: Hillary Rodham Clinton jako kbita lider w swietle teorii przywództwa Kouzesa i Posnera". Temat powstał na seminarium. Koledzy mi go ułożyli. No prawie ;) Wspólnymi siłami jakoś wyszło.
 
 
Hellen 


Wiek: 44
Dołączyła: 18 Paź 2010
Posty: 1861
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Paź 26, 2011 6:09 pm   

Malena, analizowałam polską prasę - wybrałam sobie pewne tytuły i sprawdzałam jak to jest z metaforami w tych magazynach i gazetach. Od czego zależy ilość metafor w danych gazetach i artykułach i jakie pełnia funkcje.
Wnioski? Musiałabym sporo pisać, a pamiętaj że broniłam się 8,5roku temu i tak z głowy to tym nie sypnę hihi. Na pewno były takie artykuły gdzie począwszy od tytuły poprzez całą treść mogłam podkreślić cały artykuł jako jedną wielka metaforę.
Są 3 główne funkcje metafor w tekstach i dyskursie prasowym: making the article more interesting, illustrating difficulties and encouraging to read :)
Metafory sprawiają, że trudna tematyka staje się bliższa i łatwiejsza do zrozumienia.

Are you satisfied my dear?
_________________

 
 
Misiak87 
Misiakomamusia:)


Wiek: 36
Dołączyła: 13 Lis 2007
Posty: 1983
Skąd: okolice Łodzi
Wysłany: Sro Paź 26, 2011 6:13 pm   

Ukryta Wiadomość:
Jeśli jesteś *zarejestrowanym użytkownikiem* musisz odpowiedzieć w tym temacie żeby zobaczyć tą wiadomość
--- If you are a *registered user* : you need to post in this topic to see the message ---
_________________
Ostatnio zmieniony przez Misiak87 Sro Paź 26, 2011 6:17 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
poison_moon 


Wiek: 40
Dołączyła: 24 Lut 2008
Posty: 221
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Paź 26, 2011 6:14 pm   

Pierwsza magisterka-pedagogika:
"Znajomość postaci Aleksandra Kamińskiego wśród harcerzy drużyn wędrowniczych Hufca Łódź-Bałuty" (temat wybrany ze wzg. na zainteresowanie i "siedzenie" w temacie)

Druga-psychologia (chociaż nie wiem czy powinnam się przyznawać, bo to nie jest ulubiony kierunek na tym forum :wink: ):
"Style radzenia sobie z bólem, a lęk porodowy" - temat powstał na seminarium chciałam pisać o czymś innym ale promotor mnie namówił...
_________________
 
 
Hellen 


Wiek: 44
Dołączyła: 18 Paź 2010
Posty: 1861
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Paź 26, 2011 6:17 pm   

poison_moon napisał/a:
to nie jest ulubiony kierunek na tym forum


poison_moon, nie ulubiony? No bo ja pewnie nie całe forum zapewne czytam ;) No ale ciekawa jestem co tam napisałaś. Ja mam lęki a nawet w ciąży nie jestem ;)
_________________

Ostatnio zmieniony przez Hellen Sro Paź 26, 2011 6:18 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Malwina_łódź 


Wiek: 37
Dołączyła: 30 Gru 2007
Posty: 1291
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Paź 26, 2011 6:17 pm   

Ja pisałam o "Aspiracjach edukacyjnych młodzieży gimnazjalnej ze środowiska wiejskiego" - jednolite magisterskie
_________________

 
 
słonko 
projektant - amator


Wiek: 41
Dołączyła: 19 Kwi 2007
Posty: 2226
Skąd: Łódź/Warszawa
Wysłany: Sro Paź 26, 2011 6:28 pm   

Magisterka: "Podjęcie i prowadzenie działalności gospodarczej w zakresie telekomunikacji we Wspólnocie Europejskiej". Chciałam pisać o biotechnologii (z prawnego punktu widzenia), ale najpierw promotorka stwierdziła, że to za szeroki temat, a jak wybrałam bardziej konkretny wycinek problematyki - że za wąski. Szkoda, że raczyła to oświadczyć dopiero jak ja zebrałam materiały i opracowałam szczegółowy plan, czyli zrobiłam lwią część roboty. Czas uciekał, więc ostatecznie przystałam na temat niezbyt skomplikowany i z łatwym dostępem do materiałów.
_________________
 
 
 
paulinkaaMU 


Wiek: 37
Dołączyła: 15 Sie 2009
Posty: 1509
Skąd: Pabianice/Wrocław
Wysłany: Sro Paź 26, 2011 7:24 pm   

Malena napisał/a:
Miałam studia jednolite magisterskie, więc mam tylko pracę magisterską, temat:


Spółdzielcze kasy oszczędnościowo - kredytowe.

Magdzik napisał/a:
I co Was zainspirowało do wybrania tego tematu?


Wymyśliłam sobie ten temat, bo akurat w tamtym czasie o SKOKach było dość głośno (głównie przez ich specjalne względy w ustawodawstwie względem banków i czas przygotowywania nowej ustawy). Moja praca mówiła na początku o idei spółdzielczości sprzed paruset lat, a dalej sporą część stanowiło porównanie do jakby nie patrzeć komercyjnych banków - więc wskazywałam, że ta "spółdzielczość" SKOKów praktycznie zaniknęła, za to korzystając ze specjalnych przywilejów są godziwymi konkurentami banków, choć tak być nie powinno, itd... :wink:
_________________


 
 
 
mietka 
double trouble


Wiek: 46
Dołączyła: 28 Cze 2007
Posty: 1749
Skąd: Łódź/Żabiczki
Wysłany: Sro Paź 26, 2011 7:28 pm   

Etnologia - jednolite magisterskie
"Europa i jej kultura w doświadczeniach i opiniach studentów" Chyba.. Dokładnie nie pamiętam, a zapomniałam sobie wydrukować :D
_________________
 
 
malinka1984 

Wiek: 40
Dołączyła: 07 Sie 2008
Posty: 987
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Paź 26, 2011 7:34 pm   

Ukryta Wiadomość:
Jeśli jesteś *zarejestrowanym użytkownikiem* musisz odpowiedzieć w tym temacie żeby zobaczyć tą wiadomość
--- If you are a *registered user* : you need to post in this topic to see the message ---
_________________
malinka1984


Ostatnio zmieniony przez malinka1984 Sro Paź 26, 2011 7:43 pm, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Hatifnatka 


Wiek: 40
Dołączyła: 10 Mar 2007
Posty: 948
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Paź 26, 2011 7:37 pm   

Ukryta Wiadomość:
Jeśli jesteś *zarejestrowanym użytkownikiem* musisz odpowiedzieć w tym temacie żeby zobaczyć tą wiadomość
--- If you are a *registered user* : you need to post in this topic to see the message ---
_________________
 
 
justinaa 


Wiek: 40
Dołączyła: 10 Mar 2008
Posty: 1601
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Paź 26, 2011 7:43 pm   

jednolite magisterskie, więc praca jedna, po niemiecku, ale po polsku to było mniej więcej "Poszukiwanie tożsamości we współczesnym dramacie niemieckojęzycznym"
było baaardzo mało materiałów, więc większa część pracy to moje wnioski :)
_________________

www.boatmummy.blogspot.com
www.lodzkiemamy.pl
 
 
mimeczka 


Wiek: 38
Dołączyła: 19 Wrz 2010
Posty: 817
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Paź 26, 2011 7:47 pm   

Ja pisałam magisterkę: Świadczenie usług w interesie ogólnym w świetle prawa wspólnotowego. Czemu taki temat to w sumie nie wiem, tak jakoś wyszło:)
_________________

 
 
 
risonia 


Wiek: 38
Dołączyła: 31 Gru 2008
Posty: 438
Skąd: Konstantynów Łódzki
Wysłany: Sro Paź 26, 2011 7:48 pm   

Ukryta Wiadomość:
Jeśli jesteś *zarejestrowanym użytkownikiem* musisz odpowiedzieć w tym temacie żeby zobaczyć tą wiadomość
--- If you are a *registered user* : you need to post in this topic to see the message ---
_________________
Ostatnio zmieniony przez risonia Sro Paź 26, 2011 7:49 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
MalaJu 

Dołączyła: 26 Lut 2008
Posty: 2628
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Paź 26, 2011 7:54 pm   

justinaa napisał/a:
było baaardzo mało materiałów, więc większa część pracy to moje wnioski :)
w owym czasie na temat Clintonowej nie było nic prócz kilku rozdziałów w paru książkach (ale to i tak lakonicznie), wiec całą pracę napisalam na podstawie artykułów z amerykańskiej prasy. Promotorka potem mi powiedziała, ze to było trochę jak mini doktorat. Cóż, półtora roku siedzenia na górnych piętrach BUŁy ;)
 
 
justinaa 


Wiek: 40
Dołączyła: 10 Mar 2008
Posty: 1601
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Paź 26, 2011 7:58 pm   

MalaJu napisał/a:
Promotorka potem mi powiedziała, ze to było trochę jak mini doktorat

noo w sumie u mnie było podobnie :)
nie ma co, zdolne z nasz dziewczyny :P
_________________

www.boatmummy.blogspot.com
www.lodzkiemamy.pl
 
 
Magdzik
[Usunięty]

Wysłany: Sro Paź 26, 2011 8:00 pm   

He he mi też promotorka mówiła, że licencjat mam napisać około 60- 70 stron. A mi wyszły 102 strony jak magister :lol: Sporo teorii mi wyszło jak złożyłam w całość i dużo wykresów miałam, bo sporo pytań w ankiecie mi wyszło :wink:
 
 
Hellen 


Wiek: 44
Dołączyła: 18 Paź 2010
Posty: 1861
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Paź 26, 2011 8:04 pm   

U mnie zarówno licencjat jak i magisterka miały jakoś po 90 parę stron :) Czyli też chyba ponad normę.
_________________

 
 
asia7 


Wiek: 38
Dołączyła: 28 Maj 2011
Posty: 659
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Paź 26, 2011 8:05 pm   

jednolite mgr - tematyka lokalna wybrana tylko i wyłącznie przeze mnie
"Wpływ rewitalizacji obiektów poprzemysłowych, na wartość nieruchomości mieszkaniowych na przykładzie Manufaktury i osiedla Koziny w Łodzi"
właściwie sam temat powstał zaraz przed oddaniem pracy, natomiast pracę pisałam od końca (i chwała promotorowi, że tak mogłam), czyli najpierw zbieranie danych i obliczanie wartości, później dopiero działy teoretyczne itp.
_________________
 
 
Suelen 


Wiek: 39
Dołączyła: 15 Sty 2007
Posty: 1258
Skąd: Zgierz
Wysłany: Sro Paź 26, 2011 8:10 pm   

Moje studia były jednolite magisterskie i temat mojej pracy brzmiał:

,,Opinia związku społeczności studenckiej na temat sztuki walki judo oraz wyboru tej dyscypliny"
_________________


19.09.2009 :mar
Ostatnio zmieniony przez Suelen Sro Paź 26, 2011 8:11 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
madzik_86 

Wiek: 37
Dołączyła: 28 Lip 2009
Posty: 662
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Paź 26, 2011 8:10 pm   

moje tematy zupełnie z innej bajki :D
licencjat z chemii: Nowoczesne materiały elektrodowe na bazie poli(3,4-etyleno-1,4-dioksytiofenu) PEDOT - wybrałam ten temat, bo spodobała mi się idea zastępowania przewodników z metali czy też stopów, nowoczesnymi przewodnikami polimerowymi, które przy odpowiednim domieszkowani osiągają tak duże przewodnictwo jak np miedź, a są dużo lżejsze, można zmieniać ich właściwości mechaniczne w bardzo szerokim zakresie czy też kontrolować zmiany ich przewodnictwa o kilkanaście rzędów wielkości

magisterska z chemii i nanotechnologii nowoczesnych materiałów (dopiero się robi :D ): Wytwarzanie warstw dwuskładnikowych za pomocą stempla silikonowego (z polidimetylosiloksanu, wszystko w skali nano lub mikro) - warstwy takie są stosowane głównie w obszarach, gdzie wskazane jest zmniejszenie zużycia materiałów np w mikromechanizmach..bardziej interesowała mnie hydrofobizacja powierzchni, ale koleżanka mi zwinęła z przed nosa :D
_________________
 
 
Magdzik
[Usunięty]

Wysłany: Sro Paź 26, 2011 8:12 pm   

U mnie w szkole jedna dziewczyna miała ponoć temat o prostytucji. Odważny temat. Ja bym spękała :roll:
 
 
szaraczarownica 
zgryźliwy tetryk


Wiek: 39
Dołączyła: 15 Mar 2008
Posty: 1429
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Paź 26, 2011 8:16 pm   

Magdzik napisał/a:
A mi wyszły 102 strony jak magister

Aha, jasne 8)
Moja praca magisterska miała 73 strony, z czego 29 to wklejona procedura z SQL Server. A i tak byłam wkur.... na mojego promotora, bo jemu ciągle było mało, a znajoma broniła się mając 40-stonnicową pracę już z przeklejonym kodem programu. No ale my mieliśmy jakąś formę "programu" jako integralną część pracy. A to zmuszenie programu do działania zajmowało masę czasu. U mnie w sumie dokładnie połowę całego czasu poświęconego pracy magisterskiej.
Ci, którzy kończyli matematykę finansową pisali 100-stronnicowe elaboraty :lol:
_________________

 
 
asia7 


Wiek: 38
Dołączyła: 28 Maj 2011
Posty: 659
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Paź 26, 2011 8:18 pm   

ja bym moją pracę zmieściła w 20 stronach, ale jak kazali pisać o niczym (wg mnie) to się pisało i wyszło 97...
właściwie jak dla mnie pisanie pracy to straszna męczarnia była. Fajnie było zrobić badania, dostać wyniki, porównać ale na tym fajna część się kończyła...pisanie teorii słowami innymi niż jest w książkach (plagiat) jest dla mnie kompletną stratą czasu i powielaniem czegoś co już jest tylko po to, żeby fajnie razem wyglądało (chociaż i tak nikt pewnie tego nigdy nie przeczyta oprócz mnie :razz: )

właściwie ja bym wolała zdawać egzamin z toku studiów niż bujać się z pracą i jej śmieszną obroną (wiadomo, że obrona to formalność a nie egzamin)
_________________
Ostatnio zmieniony przez asia7 Sro Paź 26, 2011 8:23 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
szaraczarownica 
zgryźliwy tetryk


Wiek: 39
Dołączyła: 15 Mar 2008
Posty: 1429
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Paź 26, 2011 8:19 pm   

madzik_86 napisał/a:
magisterska z chemii i nanotechnologii nowoczesnych materiałów

Nie mów przy mnie o nanotechnologii :razz:
Do dzisiaj pamiętam temat referatu wygłoszonego na rozpoczęciu studiów: nanorurki węglowe w nanotechnologii :smile:
_________________

 
 
caixa 

Dołączyła: 06 Sty 2008
Posty: 1076
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Paź 26, 2011 8:20 pm   

madzik_86 napisał/a:
moje tematy zupełnie z innej bajki :D


To mój już w ogóle z innej 8)
Ukryta Wiadomość:
Jeśli jesteś *zarejestrowanym użytkownikiem* musisz odpowiedzieć w tym temacie żeby zobaczyć tą wiadomość
--- If you are a *registered user* : you need to post in this topic to see the message ---
 
 
klarysa 

Dołączyła: 01 Lut 2007
Posty: 895
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Paź 26, 2011 8:22 pm   

Mgr tylko: "Language of dance music magazines" czy coś takiego. Czyli pisałam o języku, głównie metaforach, w magazynach o dj-ach. A to dlatego, że całe studia biegałam na imprezy w klubach i trochę rozumiałam, o czym pisałam ;)
 
 
justinaa 


Wiek: 40
Dołączyła: 10 Mar 2008
Posty: 1601
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Paź 26, 2011 8:37 pm   

klarysa napisał/a:
A to dlatego, że całe studia biegałam na imprezy w klubach i trochę rozumiałam, o czym pisałam

:smile:
_________________

www.boatmummy.blogspot.com
www.lodzkiemamy.pl
 
 
Misiak87 
Misiakomamusia:)


Wiek: 36
Dołączyła: 13 Lis 2007
Posty: 1983
Skąd: okolice Łodzi
Wysłany: Sro Paź 26, 2011 9:33 pm   

Magdzik napisał/a:
U mnie w szkole jedna dziewczyna miała ponoć temat o prostytucji. Odważny temat. Ja bym spękała :roll:

Odważny, nie odważny- znaleźć próbę badawczą- to dopiero wyzwanie w takim temacie.
Chyba, że badała opinie nt. prostytucji wśród danej grupy, wtedy to łatwiej o wiele zebrać dane. Moja znajoma właśnie miała coś w tym stylu.
_________________
 
 
Malena 
dziennikarzynka:)


Wiek: 38
Dołączyła: 12 Maj 2009
Posty: 4130
Skąd: Lódź
Wysłany: Sro Paź 26, 2011 11:18 pm   

szaraczarownica napisał/a:
Metody klasyfikacji danych oparte na rozkładach prawdopodobieństwa i ich realizacja z wykorzystaniem T-SQL


ło matko, nic nie zrozumiałam, a po polsku?

Hellen napisał/a:
Are you satisfied my dear?

absolutely yes! (tak a propos mojego tematu:) Bardzo lubię metafory i na pewno analizowanie ich w prasie musiało być ciekawe.

Ukryta Wiadomość:
Jeśli jesteś *zarejestrowanym użytkownikiem* musisz odpowiedzieć w tym temacie żeby zobaczyć tą wiadomość
--- If you are a *registered user* : you need to post in this topic to see the message ---
 
 
 
Hatifnatka 


Wiek: 40
Dołączyła: 10 Mar 2007
Posty: 948
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Paź 26, 2011 11:29 pm   

Ukryta Wiadomość:
Jeśli jesteś *zarejestrowanym użytkownikiem* musisz odpowiedzieć w tym temacie żeby zobaczyć tą wiadomość
--- If you are a *registered user* : you need to post in this topic to see the message ---
_________________
 
 
ewa.krzys 


Dołączyła: 17 Lut 2011
Posty: 2643
Skąd: z niedaleka
Wysłany: Czw Paź 27, 2011 6:53 am   

Ja jestem dopiero w trakcie tworzenia tematu pracy i myślę o czymś na zasadzie "wzrost konkurencyjności" lub "rozwój przedsiębiorstwa dzięki dofinansowaniu ze środków UE", oczywiście wszystko na przykładzie "mojej" firmy. Nie mogę się jeszcze zdecydować o czym konkretnie chcę pisać, a czas leci :roll:
_________________


 
 
ava 


Wiek: 39
Dołączyła: 12 Lut 2008
Posty: 3728
Skąd: Bełchatów/Łódź
Wysłany: Czw Paź 27, 2011 7:22 am   

Mój temat pracy magisterskiej przy Waszych to nudy -
Ukryta Wiadomość:
Jeśli jesteś *zarejestrowanym użytkownikiem* musisz odpowiedzieć w tym temacie żeby zobaczyć tą wiadomość
--- If you are a *registered user* : you need to post in this topic to see the message ---
. Ogólnie temat był bardzo szeroki i wiele osób dziwiło się, że promotorka w ogóle pozwoliła mi go pisać.
Ukryta Wiadomość:
Jeśli jesteś *zarejestrowanym użytkownikiem* musisz odpowiedzieć w tym temacie żeby zobaczyć tą wiadomość
--- If you are a *registered user* : you need to post in this topic to see the message ---


madzik_86, Twoje tematy są dla mnie tak samo jasne jak temat pracy mojego Męża -
Ukryta Wiadomość:
Jeśli jesteś *zarejestrowanym użytkownikiem* musisz odpowiedzieć w tym temacie żeby zobaczyć tą wiadomość
--- If you are a *registered user* : you need to post in this topic to see the message ---
:smile:
_________________
Nasz ślub - 05.09.2009r.

Ostatnio zmieniony przez ava Czw Paź 27, 2011 7:25 am, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
misia-misia 
Working Mom :)


Wiek: 42
Dołączyła: 04 Sty 2006
Posty: 1643
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Paź 27, 2011 7:31 am   

mój to "Wpływ wsparcia społecznego na jakość funkcjonowania osób bezrobotnych"
_________________
 
 
 
asia7 


Wiek: 38
Dołączyła: 28 Maj 2011
Posty: 659
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Paź 27, 2011 7:38 am   

szaraczarownica napisał/a:

Metody klasyfikacji danych oparte na rozkładach prawdopodobieństwa i ich realizacja z wykorzystaniem T-SQL


Mi się podoba :) jak ja żałuję, że nie poszłam na Informatykę albo na Budownictwo :(

Co do chemii i innych takich, to byłam na obronie doktoratu brata mojego P. (chyba biochemia) i z całej wypowiedzi oraz rozmowy rozumiałam jedynie słowa "tak, dlaczego itp." :twisted: (no ale z chemii to ja zawsze byłam noga)
_________________
 
 
Ambrozja 


Dołączyła: 06 Lis 2008
Posty: 1434
Skąd: Katowice
Wysłany: Czw Paź 27, 2011 7:54 am   

Ja pisałam o Wizerunku instytucji publicznej na przykładzie Komendy Wojewódzkiej Policji w Katowicach (Wydział Ekonomii, kierunek Public Relations) oraz o Wypaleniu zawodowym na przykładzie pracowników Komendy Wojewódzkiej Policji w Katowicach (Wydział Ekonomii, kierunek Gospodarowanie kapitałem ludzkim).
_________________
Kobiety są niewolnicami tylko tych, którzy potrafią je mocno trzymać i dogadzać ich kaprysom - Bolesław Prus
 
 
 
Bian 


Wiek: 37
Dołączyła: 04 Maj 2010
Posty: 938
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Paź 27, 2011 8:33 am   

Ja pisałam dwie prace.

Najpierw licencjat na dziennikarstwie: "Zdzisław Ambroziak - od sportowca do felietonisty". Wybrałam temat idealnie pod siebie z racji tego, że pracowałam już wtedy przy siatkówce. No po części podobało mi się, że w tamtym okresie praktycznie nie było prac czy książek o Ambroziaku, że mogłam oprzeć wszystko na swoich wywiadach i analizach jego biografii i felietonów. Mój promotor był wtedy zachwycony wyborem tematu, a przed obroną nieco przerażony, bo stwierdził "Bianka, cholera, to jest w zasadzie książka, a nie praca naukowa" :D

Później przyszło mi napisać magisterkę na filologii polskiej: "Problematyka narratora w 'Imperium' Ryszarda Kapuścińskiego". Niestety tej pracy już tak miło nie wspominam, dość mocno się męczyłam, bo temat miałam w zasadzie wymuszony. Chciałam pisać o reportażach, ale autora współczesnego - Jacka Hugo-Badera. Niestety mój profesor okazał się być ignorantem w sprawach współczesnych reportażystów, bo nawet nie kojarzył nazwiska. Usłyszałam, że powinnam pisać o Sienkiewiczu czy Wańkowiczu. No to po wielu bojach zdecydowałam się na Kapuścińskiego. Chyba najłatwiej pisało mi się ostatni rozdział "Miejsce 'Imperium' w twórczości R.K.", bo był oparty na moich analizach, a nie na bazowaniu na innych książkach.
_________________

 
 
Debussy 
pedagog specjalny


Dołączyła: 16 Lut 2008
Posty: 1712
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Paź 27, 2011 8:46 am   

Ukryta Wiadomość:
Jeśli jesteś *zarejestrowanym użytkownikiem* musisz odpowiedzieć w tym temacie żeby zobaczyć tą wiadomość
--- If you are a *registered user* : you need to post in this topic to see the message ---
_________________
Są tajemnice, które tylko niebo może ostatecznie odkryć...
 
 
kariczeq 


Wiek: 39
Dołączyła: 29 Cze 2009
Posty: 1076
Skąd: Zgierz
Wysłany: Czw Paź 27, 2011 9:15 am   

studia jednolite magistersko-inżynierskie
Ukryta Wiadomość:
Jeśli jesteś *zarejestrowanym użytkownikiem* musisz odpowiedzieć w tym temacie żeby zobaczyć tą wiadomość
--- If you are a *registered user* : you need to post in this topic to see the message ---
_________________


udanego dnia Gość
 
 
olivka_ja
[Usunięty]

Wysłany: Czw Paź 27, 2011 9:20 am   

mój tytuł pracy mgr: "postrzeganie ojcostwa przez mężczyzn przygotowujących się w szkole rodzenia do pełnienia tej roli"
temat sama wybrałam, i jestem z niego zadowolona, a badania prowadziłam w szkole rodzenia- co też wspominam bardo dobrze
Ukryta Wiadomość:
Jeśli jesteś *zarejestrowanym użytkownikiem* musisz odpowiedzieć w tym temacie żeby zobaczyć tą wiadomość
--- If you are a *registered user* : you need to post in this topic to see the message ---
Ostatnio zmieniony przez olivka_ja Czw Paź 27, 2011 9:21 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Malena 
dziennikarzynka:)


Wiek: 38
Dołączyła: 12 Maj 2009
Posty: 4130
Skąd: Lódź
Wysłany: Czw Paź 27, 2011 9:53 am   

Bian napisał/a:
Niestety mój profesor okazał się być ignorantem w sprawach współczesnych reportażystów, bo nawet nie kojarzył nazwiska.


no nie wierzę...Bian, a studiowałaś na UŁ? Bo ja tez po polonistyce, jestem ciekawa co to za agent..
 
 
 
MalaJu 

Dołączyła: 26 Lut 2008
Posty: 2628
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Paź 27, 2011 10:15 am   

uwielbiam ten wątek, bo się okazuje, że forum jest naprawdę pełne barwnych postaci :) Jak czytam niektóre tematy, to aż chętnie bym te prace przeczytała.
 
 
kariczeq 


Wiek: 39
Dołączyła: 29 Cze 2009
Posty: 1076
Skąd: Zgierz
Wysłany: Czw Paź 27, 2011 10:19 am   

MalaJu napisał/a:
Jak czytam niektóre tematy, to aż chętnie bym te prace przeczytała.

dokładnie też o tym samym myślę, jak czytam co tam dziewczyny napisały :)
_________________


udanego dnia Gość
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl