Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Czy jesteście obsypywane prezentami?
Autor Wiadomość
Agha
[Usunięty]

Wysłany: Pią Lip 13, 2007 4:39 pm   Czy jesteście obsypywane prezentami?

Czy jesteście obsypywane? A może same musicie przypominać o okazjach dobrych na otrzymanie prezentu?

Jakiego typu są Wasi mężczyźni:
- gdy tylko widzą, że Wam się coś podoba - kupują od razu
- gdy tylko widzą, że Wam się coś podoba - kupują póxniej i wręczają na np urodziny
- gdy tylko widzą, że Wam się coś podoba - odwracają waszą uwagę

Czy dostajecie prezenty bez okazji czy tylko na świeta, urodziny etc?
 
 
gosc
[Usunięty]

Wysłany: Sob Lip 14, 2007 8:31 pm   

no mój chyba nie należy do żadnej z ww. kategorii. Gdy coś mi się podoba stwierdza żebym sobie kupiŁa, na co ja zazwyczaj mówię, że jesteśmy bez grosza. On przytakuje więc tak czy siak kończy się tak, że nic nie kupuję
 
 
Agha
[Usunięty]

Wysłany: Sob Lip 14, 2007 10:40 pm   

Ja natomiast dostaję prezenty tylko na okreslone okazji, tak bez okazji raczej nie.

Nawet kiedy idziemy ulicą i stoją z kwiatami, choć jednego, malutkiego kwiatuszka, od tak..., wiem, romantyzmu mi się zachciało. Nie, nigdy nie dostałam. Zawsze o kiedy chciałabym dostać "coś od tak", zaczynam kombinować, ale mój k jakby celowo nie rozumiał aluzji, podtekstów... A jak już załapie, o co mi chodzi, mnie już się odechciawa.

Wrr, ach ci faceci.

Popieram oszczędności, nie wydawanie ostatka pieniedzy na "nie potrzebne bzdety", ale...

Chyba każda z nas lubi coś czasem dostać, taką niespodziankę, kompletnie bez okazji :lol:
 
 
=MiLi= 


Wiek: 37
Dołączyła: 23 Sty 2007
Posty: 897
Skąd: Rtk, ale z Bałut
Wysłany: Pon Lip 16, 2007 7:27 am   

Hmm u nas jest różnie... jak S widzi, ze coś mi się podoba i rzeczywiście Jemu bardzo wpadnie w oko to mówi, żebym sobie kupiła... ja wedy oczywiście, ze nie mamy kasy, ze przeżyje bez tej spódnicy itd On się jeszcze 5 razy pyta czy na pewno nie i idziemy dalej ;) a nieraz jak mówię Mu o czymś co mi się strasznie podoba a kosztuje grosze i Mu daje delikatne aluzje, ze w takiej cnie to już nie kupię, ze taka ładna itd to On na to "przecież urodziny masz w grudniu" no to ja że moze mi juz teraz prezent kupic a On, ze potem zapomni i mi w grudniu drugi kupi ;) jajcarz ;) ale potem i tak jedziemt o kupic ;) hehe
A kwiatki kiedyś dostawałam częściej tak bez okazji, teraz coraz mniej... ale ja nie potrafię dabć o kwiaty, więc nie narzekam ;)
_________________
 
 
mo (d) nisia 

Dołączyła: 25 Lut 2007
Posty: 77
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Sie 23, 2007 5:48 pm   

Zaczęłam zastanawiać się jak to jest u mnie... i wniosek jest jeden: JESTEM DZIWNA :wink: :o
Nie lubię robić zakupów, a co gorsza nie lubię jak ktoś wydaje na mnie pieniądze... tak więc najczęściej po usilnych prośbach A. w końcu daję się namówić i zawlec do sklepu, potem nawet coś przymierzam, po czym nic mi się nie podoba (najczęściej) i szczęśliwa ja - bo już mnie nie męczy i smutny A. - bo chciałby mi coś kupić, wychozimy ze sklepu :wink:
A kwiataki i prezenty i tak dostaję dość często, bez okazji i na okazje :]
 
 
słonko 
projektant - amator


Wiek: 41
Dołączyła: 19 Kwi 2007
Posty: 2226
Skąd: Łódź/Warszawa
Wysłany: Czw Sie 23, 2007 7:41 pm   

Mój K. też nie mieści się stricte w żadnej kategorii. Również, gdy coś nam się obojgu podoba na ogół chce to kupić, ale jeżeli ja protestuję przeciw zbyt wysokiej cenie, na ogół odpuszcza. Jeżeli cena przyzwoita, to zwykle mi to kupuje.
Co do kwiatków, owszem, dostaję bez okazji i z okazji :mrgreen:
_________________
 
 
 
magda26 
Żona i mama :)


Wiek: 43
Dołączyła: 26 Lut 2007
Posty: 338
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Sie 24, 2007 1:48 pm   

A z moim M jest tak: jak coś mi się podoba to mówi, żebym sobie kupiła. A jak ja odpowiadam, że przecież musimy oszczędzać bo budowa to odpowiada, że życie jest za krótkie by sobie ciągle odmawiać i że kilkanaście złotych nie zrobi dużej dziury w budżecie. I że jeśli potrzebne to trzeba kupić.Nawet jeśli jest to już któraś z kolei bluzeczka :) czasami ja bardziej siebie hamuję przed kupnem czegoś niż on.
M zdarzyło się bez okazji dwa razy kupić prezent. Wszystko inne co dostaję jest z jakiejś okazji.Czasem brakuje mi jakiegoś małego kwiatka przyniesionego spontanicznie. Ale nie mogę narzekać, kochany jest i bez tego :) nawet bardzo kochany, w końcu to mój mąż :)
_________________


 
 
 
Magdzik
[Usunięty]

Wysłany: Sob Cze 18, 2011 5:59 pm   

gosc napisał/a:
dy coś mi się podoba stwierdza żebym sobie kupiŁa, na co ja zazwyczaj mówię, że jesteśmy bez grosza. On przytakuje więc tak czy siak kończy się tak, że nic nie kupuję
U nas tak często jest :D Ale czasem się skuszę jak mi się coś bardzo podoba :lol: A prezenty bez okazji rzadko sobie dajemy. Czasem razem sobie coś kupimy jakiś prezencik coś dla mnie i coś dla miśka :smile:
 
 
ewa.krzys 


Dołączyła: 17 Lut 2011
Posty: 2643
Skąd: z niedaleka
Wysłany: Pon Cze 20, 2011 9:27 am   

A mnie Mój rozpieścił dość :mrgreen: nie kupujemy sobie drogich prezentów, ale często coś dostaję - a to przyjdzie z kwiatkami, a to jakąś pierdółkę kupi. Ja z resztą go też rozpieściłam. Często kupuję mu jakieś słodycze, gotuję i raz na jakiś czas też mu coś kupię. Z tym, że, jak widać, nie kupujemy sobie wielkich prezentów.
_________________


 
 
Verenica 

Wiek: 44
Dołączyła: 23 Sie 2010
Posty: 88
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Cze 20, 2011 10:24 am   

Mój mnie obsypuje... pocałunkami :lol:

Ale tak serio, na co dzień nie dostaję, żadnych niespodziewanych prezentów. Ale za to na każde moje czy nasze święto rekompensuje mi to jakimiś naprawdę wyjątkowymi prezentami.

Robimy sobie tylko takie małe przyjemności: ja mu kupuję np. jego ulubione piwo a on mi ukochane czereśnie.
Dodatkowo, jak wychodzimy do sklepu razem lub gdy idę sama to zawsze dostaję nakaz "idź kup sobie coś ładnego".
_________________


http://www.pustamiska.pl
 
 
 
MałaMi 


Dołączyła: 14 Kwi 2011
Posty: 355
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Cze 20, 2011 8:16 pm   

Oczywiście :)
Ostatnio dostałam od niego .... gumowego karalucha :D (serio!)
_________________


Mój dzienniczek: http://www.forum.wesele-l...pic.php?t=13295
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl