Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: Asiek
Wto Maj 07, 2013 4:43 pm
Targi 2012
Autor Wiadomość
motylica 
Firma
more than a woman.


Wiek: 43
Dołączyła: 16 Mar 2006
Posty: 588
Skąd: łdz
Wysłany: Sob Sty 21, 2012 8:27 pm   

lmyszka napisał/a:
Dobrze że była Motylica


ha! no miło było się zobaczyć :) jeszcze spotkałam kilka forumek, ogólnie bardzo symatycznie było, mam nadzieję, że jutro będzie nie mniej odwiedzających :wink:
_________________
 
 
martitka 


Wiek: 38
Dołączyła: 12 Gru 2008
Posty: 441
Skąd: :-)
Wysłany: Sob Sty 21, 2012 9:04 pm   

lmyszka napisał/a:
Dobrze że była Motylica i Martitka z pyszna kawka

Miło było poznać Ciebie osobiście Lmyszko :)
Ledwo żyję, ale mam nadzieję, że jutro będzie co najmniej tyle odwiedzających co dziś. Nadal zapraszam na kawkę, nawet jeśli mnie osobiście na stoisku nie ma :-)
 
 
 
*lmyszka 
Moderator
EL jak elmyszka :P


Wiek: 40
Dołączyła: 26 Lis 2006
Posty: 2328
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Sty 21, 2012 9:06 pm   

Spoko poznałam twojego męża to jego nawiedzę :)
mnie nogi w d... wchodzą :) a co lepsze poczułam dopiero jak wróciłam do domu :)
_________________
 
 
 
nalinn 

Dołączyła: 21 Maj 2011
Posty: 222
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Sty 21, 2012 9:33 pm   

Nie ma chętnych do podzielenia się wrażeniami z targów od strony zwiedzających? Na Expo byłam i może ktoś mógłby porównać? Ktoś był na obu?
_________________

Mój dzienniczek: http://www.forum.wesele-l...pic.php?t=13976
 
 
troszka88 


Dołączyła: 14 Wrz 2011
Posty: 1395
Skąd: łódź
Wysłany: Sob Sty 21, 2012 10:19 pm   

nalinn, ja się podzielę. Byliśmy dziś w Atlas no i, jak dla Nas, szału nie było. Oprócz tego,że wyszłam z milionem ulotek i spotkałam się z naszymi fotografami to nic mnie nie porwało...
Może to też wina tego,że My już praktycznie wszystko mamy,aleeeee zawsze można mieć więcej lub coś zmienić ;)
Jako obserwator: Wystawiło się bardzo mało sal i DJ-ów.. Najwięcej oczywiście fotografów i filmowców...
Salonów sukien ślubnych też co kot napłakał!
Zainteresował nas jedynie kurs tańca oraz jeden samochód.
Ostatnio zmieniony przez troszka88 Sob Sty 21, 2012 10:19 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
szpilka86 


Dołączyła: 13 Paź 2011
Posty: 295
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Sty 21, 2012 10:43 pm   

troszka88, jakie autko Wam wpadło w oko? bo nam beżowy lincoln
_________________
 
 
All-me 


Wiek: 38
Dołączyła: 23 Kwi 2011
Posty: 1018
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Sty 21, 2012 10:58 pm   

szpilka86 napisał/a:
bo nam beżowy lincoln
widzieliśmy...super bryka :)
MY pojechaliśmy ze względu na cukiernie...a była tylko jedna.
Wydaliśmy kasę i nic więcej... :? ...aaaa i spotkaliśmy naszego kamerzystę :razz: :lol:
_________________

Nasz Skarbeczek
 
 
Miss Pigy 

Wiek: 39
Dołączyła: 21 Sty 2012
Posty: 4
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Sty 21, 2012 11:13 pm   

Hej,
My byliśmy w Arenie i niestety musze powiedzieć, że bardzo się zawiedliśmy. Było strasznie mało firm i zwiedzających, a na dodatek firmy powtarzały się z expo. Do tego panował jakiś taki straszny bałagan i nerwówka. No i było zimno. Mam nadzieję, że po tych targach się nie rozchoruję. Poza tym brakowało konkursów z nagrodami dla zwiedzających. Zamast tego był jakiś teatrzyk szkolny na scenie dla wybranych narzeczonych, którzy przyjechali z innych miast. Mieliśmy wielki apetyt, a strasznie się rozczarowaliśmy. Szkoda kasy :-( Lepiej było iść do kina na Mupety.
 
 
mimeczka 


Wiek: 38
Dołączyła: 19 Wrz 2010
Posty: 817
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Sty 21, 2012 11:18 pm   

Jak mam być szczera to dla mnie szału nie było, w Expo było zdecydowanie lepiej. Jedyny plus to spotkanie ze szkołą tańca Peter i naszym instuktorem no B&K Dekoracje. Jestem bardzo rozczarowana podejściem większości wystawców, miałam wrażenie, że są tam za karę. Byłam zainteresowana dekoracjami i w jednej firmie usłyszałam, że Pani to w sumie nie wie ile to może kosztować, ale jak zostawie moje dane osobowe do wysyłania informacji handlowych to się ze mną skontaktują. Stoiska forumowego niestety nie udało mi się zlokalizować:( Bilety miałam za darmo więc nie żałuję, że poszłam, ale gdybym miała wydać 30 zł to byłabym mocno zła.
_________________

 
 
 
Dekoracje BK 
Firma


Dołączyła: 07 Sty 2009
Posty: 8
Skąd: Aleksandrów Łódzki
Wysłany: Nie Sty 22, 2012 8:06 am   

MIMECZKA zgadzam się z Tobą, szału nie było, mniej wystawców niż rok temu, dużo nowych wystawców w porównaniu z ubiegłym rokiem, ale gdzie się podziali "starzy wystawcy" bo nawet na Expo ich nie było. Naprawdę cienko na sobotnich targach.

A i samych gości drobinka, przyszli chyba tylko że był finał Polubieni. A gdy występy się skończyły to od 16:30 do 18 prawie nikogo nie było. Co roku te targi odbywały się w niedzielę miały zdecydowanie większą frekwencję i mamy nadzieję że właśnie tak będzie i dziś, wczorajsze targi jak dla Nas to takie troszkę naciągane.

Pozdrawiamy wszystkich którzy przyszli na targi i odwiedzili Nasze stoisko.
 
 
 
troszka88 


Dołączyła: 14 Wrz 2011
Posty: 1395
Skąd: łódź
Wysłany: Nie Sty 22, 2012 8:47 am   

szpilka86, taki sportowy stary mustang, niebieski z białymi pasami wzdłuż auta...
 
 
lilly78 


Wiek: 45
Dołączyła: 26 Sty 2007
Posty: 44
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Sty 22, 2012 10:21 am   

też jestem ciekawa wrażeń odwiedzających, ja miałam się wystawiać, jednak właściwie w ostatniej chwili zrezygnowałam. czekam na opinie z dzisiejszego dnia :)
_________________
 
 
szpilka86 


Dołączyła: 13 Paź 2011
Posty: 295
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Sty 22, 2012 1:42 pm   

troszka88, widziałam i podziwiałam!! ale mnie ten granat nie pasował to koncepcji kolorów :P
_________________
Ostatnio zmieniony przez szpilka86 Nie Sty 22, 2012 1:43 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Bartek86 

Wiek: 37
Dołączył: 30 Paź 2010
Posty: 27
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Sty 22, 2012 4:56 pm   

Wybraliśmy się na targi do Areny i się zawiedliśmy, rok temu moim zdaniem były dużo ciekawsze, a te co były na expo dwa tyg. temu pobiły arenę na głowę.
 
 
Dekoracje BK 
Firma


Dołączyła: 07 Sty 2009
Posty: 8
Skąd: Aleksandrów Łódzki
Wysłany: Nie Sty 22, 2012 11:05 pm   

I po Targach :)

Od strony wystawcy możemy tylko napisać że marnie wypadły, to co najbardziej Nas zawiodło na targach zresztą to co zauważyła Miss Pigy, pusta scena, bo dziś praktycznie nic się na scenie nie działo, rok temu były nagrody w konkursach dla Młodych, a w tym roku czegoś takiego nie było, jedynie wczoraj odbył się finał konkurs "Polubieni" i kilka pokazów sukien, a dziś nudy a mogli chociaż zrobić konkursy dla przybyłych par bo z chęcią byśmy coś ufundowali. Z naszej strony to również minusem jest fakt że mało Was przyszło na targi, bardzo malutko. Expo w tym roku było lepiej zorganizowane i więcej zwiedzających. Ale jak zawsze są plusy i minusy, ogólnie pozytywnie oceniamy Arenę.

Ale mimo wszystko bardzo gorąco dziękujemy wszystkim którzy się wybrali do Areny i odwiedzili Nasze stoisko, mamy nadzieję że z większością z Was jeszcze się w tym roku spotkamy :)

DSC07111kopia11111111.jpg
Pobierz Plik ściągnięto 889 raz(y) 23.92 KB

 
 
 
calipsoo 


Wiek: 39
Dołączyła: 13 Sty 2008
Posty: 423
Skąd: z miasta Łodzi:P
Wysłany: Nie Sty 22, 2012 11:38 pm   

A my z Targów jesteśmy nawet zadowoleni. Zamówiliśmy obrączki, zastanawiamy się nad zamówieniem dodatkowego pleneru i po przetestowaniu kilku makijaży próbnych, mam 100% że znalazłam idealny makijaż dla siebie.
A bileciki mieliśmy z Okazika, więc za 15 zł weszliśmy we 2 :)
_________________
SI VIS AMARI, AMA
 
 
 
motylica 
Firma
more than a woman.


Wiek: 43
Dołączyła: 16 Mar 2006
Posty: 588
Skąd: łdz
Wysłany: Pon Sty 23, 2012 9:39 am   

Dekoracje BK napisał/a:
Ale mimo wszystko bardzo gorąco dziękujemy wszystkim którzy się wybrali do Areny i odwiedzili Nasze stoisko, mamy nadzieję że z większością z Was jeszcze się w tym roku spotkamy :)


podłączam się do opinii sąsiadów :) dziękując jednocześnie za użyczenie drabiny :smile:

jak ktoś zauważył było chłodno - choć w niedzielę ciut cieplej. faktycznie bez szału jeśli chodzi o ilość wystawców oraz zwiedzających - w końcowych alejkach dało sie zauważyć pustki :-? co do sceny również przyznam, że była nieproporcjonalnie duża a brakowało konkretnego widowiska.

myślę, że jednak targi w Łodzi powinny byc jedne - z korzyścią dla wystawców oraz zwiedzających..

calipsoo miło było Was poznać!


edit: jak zawsze literówka ;p
_________________
Ostatnio zmieniony przez motylica Pon Sty 23, 2012 9:48 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Deco-Strefa 
Firma

Dołączyła: 22 Wrz 2011
Posty: 180
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sty 23, 2012 10:14 am   

A więc sezon targów - zakończony.
Tym razem odwiedziliśmy Targi jako zwiedzający i mamy podobne wrażenia jak większość powyższych postów. Wiemy już zatem, które Targi będziemy obstawiać w przyszłym roku.
Spotkała nas też pewna "niespodzianka" - ale przyjęliśmy ją z uśmiechem na twarzy

W każdym razie życzę wszystkim owoców po-targowych:
- wystawcom - dużo zleceń
- zwiedzającym - podjęcia decyzji i dobrych wyborów!

motylica napisał/a:
targi w Łodzi powinny być jedne - z korzyścią dla wystawców oraz zwiedzających
a może powinien je dzielić większy odstęp czasu? Rozumiem, że odbywają się przed "sezonem", ale śluby i wesele planowane są przez cały rok, a nie tylko na początku.

Targi Expo.jpg
Nasze stoisko na Expo
Pobierz Plik ściągnięto 856 raz(y) 3.3 KB

Ostatnio zmieniony przez Deco-Strefa Pon Sty 23, 2012 3:32 pm, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Perfect Moments 
Firma

Dołączyła: 20 Sty 2012
Posty: 36
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sty 23, 2012 12:50 pm   

My również targi odwiedziliśmy i jedne i drugie - nie jako wystawcy a jako goście. Z niektórymi firmami mieliśmy okazję rozmawiać z innymi nie - ale jako podsumowanie możemy napisać że targi w EXPO były w tym roku zdecydowanie lepiej zorganizowane (czyli podpisujemy się pod opiniami innych użytkowników forum. Targi w Arenie może miały lepszy marketing, ale to wszystko.
 
 
wilencia82 


Wiek: 42
Dołączyła: 15 Sty 2012
Posty: 26
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sty 23, 2012 4:05 pm   

my też byliśmy i w Expo i w Arenie i rzeczywiście, w Arenie mniej wystawców, mniej osób zwiedzających i jak dla mnie, ani tu ani tu szału nie było...
też bym to wszystko zebrała do kupy i zorganizowała jedne targi, bo wyszłam stamtąd jeszcze bardziej zakręcona niż poszłam :o
(udało nam się tylko podpisać umowę z upatrzonym wcześniej fotografem, bo akurat się wystawiali i dodatkowo dawali rabat na targach) :smile:
_________________
będzie lepiej...
 
 
calipsoo 


Wiek: 39
Dołączyła: 13 Sty 2008
Posty: 423
Skąd: z miasta Łodzi:P
Wysłany: Pon Sty 23, 2012 4:18 pm   

["motylica"]

Nam również było bardzo miło Cię poznać, jak również móc podziwiać Twoje prace :)
_________________
SI VIS AMARI, AMA
Ostatnio zmieniony przez calipsoo Pon Sty 23, 2012 4:19 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
zbigniewszulc 
Firma

Dołączył: 08 Sty 2012
Posty: 5
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sty 23, 2012 6:41 pm   

Miło to słyszeć chociaż nie będę miał wyrzutów, że się nie wybrałem :twisted:
 
 
e_linka2 

Dołączyła: 08 Lut 2010
Posty: 144
Skąd: Łódź/Rawa Mazowiecka
Wysłany: Pon Sty 23, 2012 6:57 pm   

A czy ktoś z Was ma może czasopismo targowe z targów na expo? Nazywa się to chyba ślubnik. Interesują mnie strony z wywiadami osób, które wygrały na poprzednich targach nagrody. Jakby ktoś z Was był tak miły i podesłał mi skany (zdjęcia) tych stron to byłabym bardzo wdzięczna. Mój mail to: e_linka2@o2.pl
 
 
MałaMi 


Dołączyła: 14 Kwi 2011
Posty: 355
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sty 24, 2012 7:15 am   

Ja nigdy wcześniej na żadnych targach ślubnych nie byłam, nie mam porównania i jestem bardzo zadowolona :) Oczywiście, jeżeli o mnie chodzi mogło być więcej jubilerów i florystów, ale załatwiłam nawet więcej niż chciałam - zarezerwowałam piękny samochód, zrobiłam 2 próbne makijaże i na 99% mam swój typ na kosmetyczkę, narzeczony wie gdzie szyje garnitur (Pawis) i ma tam 70 zł zniżki, zamówiliśmy skrzypaczkę na mszę (miało jej nie być, ale wiele rzeczy było tańszych niż zakładaliśmy i jakoś tak wyszło :) ), mam wstępne rozeznanie jeżeli chodzi o kwiaty i mamy 2 typy na kurs tańca.

Co dla nas samych zaskakujące zamówiliśmy też obrączki :) Jesteśmy z nich bardzo zadowoleni i były na targach o wiele tańsze niż poza nimi. Narzeczony mówi, że "gdyby to zależało tylko od facetów, to na takich targach załatwiałoby się raz a dobrze wszystko na ślub". Ma trochę racji, gdybyśmy się załapali rok temu (zaręczyny były parę tygodni później) to pewnie zamówilibyśmy też tam fotografa i DJa. Podsumowując - może to brak porównania, ale ja jestem bardzo zadowolona i załatwiłam naprawdę sporo.
_________________


Mój dzienniczek: http://www.forum.wesele-l...pic.php?t=13295
 
 
e_linka2 

Dołączyła: 08 Lut 2010
Posty: 144
Skąd: Łódź/Rawa Mazowiecka
Wysłany: Wto Sty 24, 2012 2:12 pm   

Bardzo dziękuję za przesłanie materiałów o które prosiłam :)
Pozdrawiam :)
 
 
gabrysia 

Dołączyła: 05 Sty 2012
Posty: 44
Skąd: łódź
Wysłany: Sro Sty 25, 2012 11:58 am   

My rowniez bylismy na targach, zarowno w hali Expo jak i w Atlas Arenie. Wniosek jest taki, iz z roku na rok targi traca niesamowicie na jakosci: za sprawa i samych wystawcow jak i ilosci odwiedzajacych. Dla nas zdecydowanie lepsze byly targi w Atlas Arenie (bylo wiecej firmy godnych uwagi).
Z hali expo wyszlismy po 20 minutach- jak dla mnie praktycznie nie bylo firm, na ktorych warto bylo sie skupic ... no ale to juz sa kwestie indywidualnych preferencji :)
 
 
floreczka86 

Dołączyła: 18 Sty 2012
Posty: 5
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sty 25, 2012 3:06 pm   

mimeczka napisał/a:
Byłam zainteresowana dekoracjami i w jednej firmie usłyszałam, że Pani to w sumie nie wie ile to może kosztować, ale jak zostawie moje dane osobowe do wysyłania informacji handlowych to się ze mną skontaktują.

To ja tak mialam w Expo z jednym fotografem! Szok, jak można nie wiedzieć ile się bierze za usługę?! Nie wspomnę już o tym, że była tylko jedna opcja do wzięcia u niego - wszystko od przygotowań po plener....żal
W Arenie nie byłam, ale widzę, że to dobrze, bo opinie marne...

[ Dodano: Sro Sty 25, 2012 3:10 pm ]
Deco-Strefa napisał/a:
a może powinien je dzielić większy odstęp czasu? Rozumiem, że odbywają się przed "sezonem", ale śluby i wesele planowane są przez cały rok, a nie tylko na początku.

Zgadzam się w 100%!
 
 
slubzcharakterem 
Firma


Wiek: 46
Dołączył: 21 Kwi 2010
Posty: 83
Skąd: Łódź, Wiśniowa Góra
Wysłany: Sro Sty 25, 2012 5:59 pm   

MałaMi napisał/a:
Ja nigdy wcześniej na żadnych targach ślubnych nie byłam, nie mam porównania i jestem bardzo zadowolona :) Oczywiście, jeżeli o mnie chodzi mogło być więcej jubilerów i florystów, ale załatwiłam nawet więcej niż chciałam - zarezerwowałam piękny samochód, zrobiłam 2 próbne makijaże i na 99% mam swój typ na kosmetyczkę, narzeczony wie gdzie szyje garnitur (Pawis) i ma tam 70 zł zniżki, zamówiliśmy skrzypaczkę na mszę (miało jej nie być, ale wiele rzeczy było tańszych niż zakładaliśmy i jakoś tak wyszło :) ), mam wstępne rozeznanie jeżeli chodzi o kwiaty i mamy 2 typy na kurs tańca.

Co dla nas samych zaskakujące zamówiliśmy też obrączki :) Jesteśmy z nich bardzo zadowoleni i były na targach o wiele tańsze niż poza nimi. Narzeczony mówi, że "gdyby to zależało tylko od facetów, to na takich targach załatwiałoby się raz a dobrze wszystko na ślub". Ma trochę racji, gdybyśmy się załapali rok temu (zaręczyny były parę tygodni później) to pewnie zamówilibyśmy też tam fotografa i DJa. Podsumowując - może to brak porównania, ale ja jestem bardzo zadowolona i załatwiłam naprawdę sporo.


MałaMi podoba mi się Twoje podejście do Targów, wiedziałaś po co tam poszłaś i załatwiłaś to co potrzeba. Gdyby było więcej takich osób odwiedzających targi to i opinie o targach były by lepsze.
_________________
Ślub z charakterem
Zabiorę Cię właśnie tam...Gość
 
 
skrzypaczka 
Firma


Dołączyła: 16 Gru 2007
Posty: 59
Skąd: Łódź i okolice
Wysłany: Sro Sty 25, 2012 10:39 pm   

MałaMi napisał/a:
zamówiliśmy skrzypaczkę na mszę (miało jej nie być, ale wiele rzeczy było tańszych niż zakładaliśmy i jakoś tak wyszło :) ), mam wstępne rozeznanie jeżeli chodzi o kwiaty i mamy 2 typy na kurs tańca.


MałaMi tym bardziej mi miło, że będę mogla towarzyszyć Wam podczas Waszego święta :D

Ja jako wystawca nie chcę narzekać. Byłam 2 lata temu na Targach jako obserwator i faktycznie ludzi było nieporównywalnie więcej. To co mi teraz przeszkadzało to przede wszystkim ogromny hałas ze sceny, szczególnie w niedziele kiedy to miał być ten "spokojniejszy" dzień i pomimo profesjonalnego nagłośnienia trudno nam było się przebić z muzyką.
Myślę, że poziom zadowolenia z Targów będzie można wymierzyć na koniec sezonu ślubnego. Póki co mamy kilka telefonów dziennie, więc nie narzekamy :)
_________________
 
 
jucola 

Dołączyła: 08 Sty 2012
Posty: 4
Skąd: ezg
  Wysłany: Pią Sty 27, 2012 12:42 am   

Również w tym roku odwiedziłam Expo i Arenę , jak dla mnie Expo o klasę lepsze bez hałasu , sceny itp ... można było więcej wypytać się wystawców . W arenie pan Kammel za bardzo przyciągał moją uwagę /hi , hi / i jak już usiadłam przy scenie to zapomniałam po co tam poszliśmy... Tylko mój narzeczony po 1h już nie wytrzymał i na szczęście mnie zgarną . Sporo firm się powtarzało ... / fotograf , kamera / Dużo sal weselnych .
Mimo wszystko też uważam , że albo jedne ,,porządne'' , albo 0,5 roczny odstęp czasowy...
 
 
pablop76 

Dołączył: 28 Sty 2012
Posty: 1
Skąd: Skierniewice
Wysłany: Sob Sty 28, 2012 4:11 pm   zaproszenia-sorrento.pl

Zawsze warto się pokazać
 
 
zdenek3 

Dołączył: 26 Lut 2012
Posty: 9
Skąd: centralnej Polski
Wysłany: Nie Lut 26, 2012 8:21 pm   

my byliśmy na obu targach i wg mnie porażka. w Łodzi zdecydowanie powinny być jedne targi za to zorganizowane z podwójnym rozmachem.
_________________
Nic co ludzkie nie jest mi obce???
 
 
kasik_1987 


Wiek: 36
Dołączyła: 29 Lut 2012
Posty: 4
Skąd: Polska
Wysłany: Sro Lut 29, 2012 9:11 pm   

A ja nie byłam na żadnych... ale następnych sobie nie odpuszczę :lol:
 
 
chwileulotne 
Firma


Dołączyła: 13 Sty 2010
Posty: 69
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Sie 30, 2012 7:21 am   

W tym roku warto wybrać się na targi 2 grudnia :) Odbędą się już na nowej Hali Expo.
_________________
Pozdrawiam
Aneta Kowalska
 
 
 
Perfect Moments 
Firma

Dołączyła: 20 Sty 2012
Posty: 36
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Sie 30, 2012 7:43 am   

A targi w EXPO nie są przypadkiem 12-13 stycznia 2013 :roll: ? Chyba że znowu w tym roku będzie ich kilka :)

Edit:
Zgadza się, są targi w grudniu - te co były w Arenie ostatnio :) . Mój błąd.
_________________
Perfect Moments - Spełniamy Wasze Marzenia.
Ostatnio zmieniony przez Perfect Moments Czw Sie 30, 2012 7:46 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
motylica 
Firma
more than a woman.


Wiek: 43
Dołączyła: 16 Mar 2006
Posty: 588
Skąd: łdz
Wysłany: Czw Sie 30, 2012 9:17 pm   

Cytat:
W tym roku warto wybrać się na targi 2 grudnia :)


wreszcie jednodnionwe!!!! dla wszytskich z korzyścią 8)
_________________
 
 
Orchid 

Dołączyła: 17 Paź 2012
Posty: 8
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Paź 17, 2012 3:33 pm   

Zgadzan się - jednodniowe targi są najlepsze!
_________________
Orchid zaproszenia ślubne
 
 
Deco-Strefa 
Firma

Dołączyła: 22 Wrz 2011
Posty: 180
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Paź 22, 2012 8:42 am   

a ja chyba jestem w mniejszości bo jestem zwolenniczką dwudniowych.

Osobiście nie jedna impreza jednodniowa przeszła mi koło nosa, bo nie mogłam przełożyć pewnych spraw na inny termin. W przypadku dwóch dni - takie szanse są większe.
 
 
MartaMartusiak 

Wiek: 38
Dołączyła: 24 Paź 2012
Posty: 16
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Paź 24, 2012 11:37 am   

To w Łodzi będą dwie imprezy targowe? Te same firmy się wystawiają na obu?
 
 
Deco-Strefa 
Firma

Dołączyła: 22 Wrz 2011
Posty: 180
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Paź 24, 2012 11:51 am   

MartaMartusiak napisał/a:
To w Łodzi będą dwie imprezy targowe? Te same firmy się wystawiają na obu?
Tak - będą dwie.
1) 2 grudnia
2) 12-13 stycznia
Natomiast jeżeli chodzi o wystawców, część na pewno weźmie udział w obu imprezach, ale myślę, że nie wszyscy.
 
 
*Dorotka_ 
Moderator


Wiek: 35
Dołączyła: 02 Cze 2012
Posty: 5060
Skąd: Łódź/Wrocław
Wysłany: Sro Paź 24, 2012 12:43 pm   

Jakby ktoś miał ochotę, to wrzucam też info o sieradzkich targach :-) są 4 listopada http://www.nasze.fm/targislubne
_________________


 
 
ZoltyTulipan 


Wiek: 35
Dołączyła: 04 Maj 2012
Posty: 1217
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Paź 24, 2012 6:21 pm   

Dorotka_ napisał/a:
Jakby ktoś miał ochotę, to wrzucam też info o sieradzkich targach :-) są 4

ja się nawet wybieram :smile: :smile:
_________________
 
 
*Dorotka_ 
Moderator


Wiek: 35
Dołączyła: 02 Cze 2012
Posty: 5060
Skąd: Łódź/Wrocław
Wysłany: Sro Paź 24, 2012 7:18 pm   

ZoltyTulipan, o no widzisz :P j też będę, i chyba Magda1312 też :P
_________________


 
 
Loczek_16 


Dołączyła: 23 Paź 2012
Posty: 1208
Skąd: PTB
Wysłany: Sro Paź 24, 2012 9:51 pm   

ktoś coś wie o targach w Piotrkowie ?
_________________
 
 
MartaMartusiak 

Wiek: 38
Dołączyła: 24 Paź 2012
Posty: 16
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Paź 25, 2012 10:29 am   

4 listopada to kiepski termin, bo sukienek nowych jeszcze nie ma.
Byłam w jednym salonie wczoraj i powiedzieli mi, że nowe sukienki zazwyczaj są od połowy grudnia dopiero
Ostatnio zmieniony przez MartaMartusiak Czw Paź 25, 2012 10:30 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
*Dorotka_ 
Moderator


Wiek: 35
Dołączyła: 02 Cze 2012
Posty: 5060
Skąd: Łódź/Wrocław
Wysłany: Czw Paź 25, 2012 12:25 pm   

MartaMartusiak, wszystkie salony które odwiedzam, chwalą się już kolekcjami 2013 :] a zresztą kto jedzie na targi kupować suknię? jedzie się pooglądać i ponegocjować z usługodawcami raczej :roll:
_________________


 
 
MartaMartusiak 

Wiek: 38
Dołączyła: 24 Paź 2012
Posty: 16
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Paź 26, 2012 8:44 am   

Moja przyjaciółka na Targach w Poznaniu wyszła z suknią w ręce.
Piękną, nową i w lepszej cenie.

Chwalić może się chwalą, ale jakimś dziwnym trafem "są opóźnienia w dostawach" lub jak już mają coś nowego to mało...

Jeszcze po prostu za wcześnie.
 
 
*Dorotka_ 
Moderator


Wiek: 35
Dołączyła: 02 Cze 2012
Posty: 5060
Skąd: Łódź/Wrocław
Wysłany: Pią Paź 26, 2012 8:52 am   

MartaMartusiak, ja bym na targach nie chciała kupować, ale Twój wybór. Jak dla mnie super, rozkładam sobie terminy targów w czasie. Ale każdemu się nie dogodzi jak widać.
_________________


 
 
MartaMartusiak 

Wiek: 38
Dołączyła: 24 Paź 2012
Posty: 16
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Paź 30, 2012 9:15 am   

Nie no rozumiem. Jeśli ktoś ma czas ;-) Niestety mam taką pracę, że w listopadzie i grudniu nie wiem w co ręce włożyć. Poza tym święta i inne sprawy na głowie. Ja się wybiorę w styczniu.
 
 
Magda1312 
The Winter Bride


Wiek: 34
Dołączyła: 25 Sie 2012
Posty: 1396
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lis 12, 2012 3:20 pm   

Czy ktoś ma 100% informację, czy na targi 2.12.2012 będzie wstęp wolny? Na stronie targów znalazłam tylko takie info "Rodzice na nasze Targi wchodzili bezpłatnie!
Wystarczyło pobrać wypełnić i przynieść na targi bilet rodzinny!" (nie wiem czemu w czasie przeszłym, no i nie mogę nigdzie zlokalizować czegoś takiego jak "bilet rodzinny" do pobrania...
No to jak to jest?
_________________
4.01.2014

Gość, uśmiechnij się!
A to mój dzienniczek:)
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl