Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Hotel Andel's
Autor Wiadomość
Dosia_Zosia 


Wiek: 43
Dołączyła: 31 Sie 2007
Posty: 931
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lis 23, 2011 6:28 pm   Hotel Andel's

Ostatnio kiedy szłam do Manufaktury zwróciłam uwagę na tablicę reklamową Hotelu Andel's odnośnie organizacji wesel. Jest tam napisane,że koszt zaczyna się od 150 zł. Więcej informacji jest na stronie internetowej hotelu w osobnej zakładce.
Z informacji na stronie można się dowiedzieć,że organizują wesela od 30 do 400 osób(Wesele Delight - 30 osób, Wesele Satynowe: 40-80, Bal weselny:100-140, Bal na dwieście par:140-400). Ceny menu: 150, 170,180 i 220 zł.

hotel na zewnątrz

wejście

restauracja Delight

sala balowa

foyer sali balowej

bufet

apartament dla nowożeńców

wirtualny spacer po sali balowej http://www.moving-picture..._lodz/index.php
_________________
Ostatnio zmieniony przez Dosia_Zosia Sro Lis 23, 2011 6:36 pm, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
 
Hellen 


Wiek: 44
Dołączyła: 18 Paź 2010
Posty: 1861
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lis 23, 2011 10:54 pm   

Nie wiem czy ja dobrze rozumiem ofertę tego hotelu, ale z niej wynika, że oprócz cen za menu zupełne osobno trzeba płacić za wynajem sali, drinka na powitanie, dekorację za osobę i w menu nie ma żadnych napojów. Trzeba zapłacić za tzw. Open Bar za godziny tez na osobę. Myślę, że jak się to wszystko doda, to cena robi się kosmiczna.
http://www.andelslodz.com...rta_weselna.pdf
_________________

 
 
asia7 


Wiek: 38
Dołączyła: 28 Maj 2011
Posty: 659
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lis 24, 2011 10:59 am   

Hellen napisał/a:
Nie wiem czy ja dobrze rozumiem ofertę tego hotelu, ale z niej wynika, że oprócz cen za menu zupełne osobno trzeba płacić za wynajem sali, drinka na powitanie, dekorację za osobę i w menu nie ma żadnych napojów. Trzeba zapłacić za tzw. Open Bar za godziny tez na osobę. Myślę, że jak się to wszystko doda, to cena robi się kosmiczna.
http://www.andelslodz.com...rta_weselna.pdf


dobrze zrozumiałaś :) ja ostatnio byłam tam na warsztatach ślubnych, zatem również dostałam "cennik przyjęcia" i chociaż nie do końca rozumiem co w danej opcji wliczone jest w cenę (szczególnie jeśli chodzi o napoje plus ew alkohol z open baru) to po zsumowaniu wychodzi ogromna kwota za osobę...
przykładowe menu też jakoś mnie nie zachęcają (tzn może i nazwy fajne, ale to chyba tyle), do tego dodatkowa opłata za scenę i parkiet w niektórych opcjach jest jak dla mnie bez sensu - płaci się od m2

dla opcji np 100 osób wychodzi per osoba:
- opłata za miejsce na sali 50zł
- drink powitalny 15 zł
- ew dekoracja białe kiwaty, swieczniki 25 zł
- menu (Menu I) serwowane 150 zł
- open bar III - 120 zł za 7 godzin


podsumowując wychodzi 360zł/ osobę :cool:

btw. pokój dla nowożeńców 30 lub 60 euro
_________________
Ostatnio zmieniony przez asia7 Czw Lis 24, 2011 11:01 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Dosia_Zosia 


Wiek: 43
Dołączyła: 31 Sie 2007
Posty: 931
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lis 24, 2011 12:08 pm   

asia7 napisał/a:
płaci się od m2

dokładnie ale jest to tylko w Weselu satynowym, za wynajem sceny 20m2 płaci się 800zł(40zł/m2) i za parkiet 1600zł(80m po 20zł/m2), w przypadku balu weselnego i balu na dwieście par scena i parkiet są w cenie. Ogólnie koszt wychodzi bardzo duży choć starają się to atrakcyjnie przedstawić na tablicy reklamowej.

[ Dodano: Czw Lis 24, 2011 12:11 pm ]
asia7 napisał/a:
btw. pokój dla nowożeńców 30 lub 60 euro

jest też pokój gratis
gratis dla Gości organizujących przyjęcie weselne w andel’s Hotel Łódź o łącznej wartości
przekraczającej 20 tys. PLN brutto
_________________
 
 
 
paulinkaaMU 


Wiek: 37
Dołączyła: 15 Sie 2009
Posty: 1509
Skąd: Pabianice/Wrocław
Wysłany: Czw Lis 24, 2011 9:55 pm   

asia7 napisał/a:
dla opcji np 100 osób wychodzi per osoba:
- opłata za miejsce na sali 50zł
- drink powitalny 15 zł
- ew dekoracja białe kiwaty, swieczniki 25 zł
- menu (Menu I) serwowane 150 zł
- open bar III - 120 zł za 7 godzin


asia7, oglądam czasami na TLC amerykanski serial dok. Tani ślub, drogi ślub i tam takie "wyliczenia" są na porządku dziennym (czyli osobno wypożyczenie świeczników, osobno świece, osobno kwiaty, obrus i upięcie obrusu, aż finalnie kwoat wychodzi kosmiczna :roll: ). Wygląda więc na to, że i nasz Andel's preferuje taki model cenowy :wink:
_________________


 
 
 
Malena 
dziennikarzynka:)


Wiek: 38
Dołączyła: 12 Maj 2009
Posty: 4130
Skąd: Lódź
Wysłany: Pią Lis 25, 2011 5:31 pm   

Jak dla mnie wszystko wygląda super poza salą balową - wygląda jak niezbyt ładna sala konferencyjna...jakoś nie ma klimatu, jak hotel z zewnatrz i urocze foyer.
 
 
 
All-me 


Wiek: 38
Dołączyła: 23 Kwi 2011
Posty: 1018
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lis 25, 2011 6:08 pm   

Mnie się nie podoba to miejsce...i nie chciałabym mieć tam wesela...nawet jak byłoby taniej!
Ogólnie uwielbiam Manufakturę :) ale nie wyobrażam sobie mieć tam wesela... :roll:
_________________

Nasz Skarbeczek
Ostatnio zmieniony przez All-me Pią Lis 25, 2011 6:08 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
asia7 


Wiek: 38
Dołączyła: 28 Maj 2011
Posty: 659
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lis 25, 2011 7:03 pm   

ja też bym nie chciała tam mieć wesela... po pierwsze zderzenie przeciwnych stron ulicy Ogrodowej (czyli Andels i strona przeciwna) jest dla mnie nie do przełknięcia, po drugie brakuje mi tam zieleni, po trzecie ciekawa jestem czy goście po % nie zaczynają się rozchodzić po jakiś okolicznych klubach heh
generalnie jakbym miała i chciała wydać po ok 400 zł na osobę poszukałabym na pewno czegoś bardziej "z charakterem" niż zabawa w tym hotelu.

ja nie jestem fanką Manufaktury (głównie ze wzg na jej jarmarczny styl bycia... z drugiej strony jako człowiek wygodny oczywiście bywam tam często - bo wszystko pod nosem... najbardziej chyba jednak drażni mnie w Manu sztuczna plaża :brick:
_________________
Ostatnio zmieniony przez asia7 Pią Lis 25, 2011 7:04 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
ewamik3 

Dołączyła: 19 Wrz 2009
Posty: 2
Skąd: Łodź
Wysłany: Nie Gru 11, 2011 1:08 am   

Z perspektywy byłego pracownika tego obiektu powiem Wam, że aby obie sale w tym Hotelu ( zarówno satynowa jak i balowa) miały urok należy zainwestować w dodatkowe dekoracje ślubne, kwiaty i inne. Sa to typowe miejsca konferencyjne - biznesowe, a nie przytulne i klimatyczne miejsca na wymarzone wesela.
_________________
EWCIA
 
 
 
margita 

Wiek: 34
Dołączyła: 17 Wrz 2014
Posty: 19
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lis 10, 2014 3:29 pm   

ODŚWIEŻAM TEMAT!
Jestem zainteresowana obiadem weselnym w Delight.
Nie wyskakuje mi nic oprócz tego tematu. nie miał tam nikt wesela/ obiadu? Może jakieś opinie?
Z tego co widzę u nich na stronie to sprawa opłat/ menu trochę się zmieniła i wygląda na to, że wszystko co opisaliście wcześniej jest w cenie+ sesja ślubna + doradztwo jakieś??
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl