Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Magda Gessler otwiera w Łodzi restauracje

Jestes zainteresowana/y odwiedzeniem nowych restauracji Magdy Gessler w Lodzi ?
Tak, na pewno pójde sprawdzic !!
68%
 68%  [ 22 ]
Nie, w ogóle nie jestem zainteresowana/y.
12%
 12%  [ 4 ]
Nie wiem
18%
 18%  [ 6 ]
Głosowań: 32
Wszystkich Głosów: 32

Autor Wiadomość
Aga1986 
Żołnierzowa Żona


Wiek: 38
Dołączyła: 15 Wrz 2009
Posty: 1572
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Gru 18, 2011 10:22 pm   

Magdzik napisał/a:
Ooo nie wiedziałam, że w Łodzi otwiera restauracje
ja też się niedawno dowiedziałam, raczej menu w Polce mnie nie zachwyca, ale do tej włoskiej restauracji pewnie się kiedyś wybierzemy :D
_________________



Tam skarb Twój, gdzie serce Twoje...
 
 
 
agulka1989 


Wiek: 34
Dołączyła: 06 Paź 2009
Posty: 2973
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Gru 18, 2011 10:25 pm   

My wczoraj zrobiliśmy podejście numer jeden do Marcello ale wszystkie stoliki były zajęte więc odpuściliśmy.
_________________
 
 
ola88 
Żona ;)


Dołączyła: 20 Lip 2009
Posty: 2026
Skąd: Tu i tam ;)
Wysłany: Nie Gru 18, 2011 10:29 pm   

My właśnie wczoraj byliśmy w Polce :) ludzi dużo, więc trzeba rezerwować stolik wcześniej, klimat bardzo mi się podobał i w tle tylko polska muzyka z lat 80 - 90

Jedzenie bardzo smaczne, chociaż na początku miałam wrażenie, że jest tego mało - ale to było tylko wrażenie, bo duży był talerz.
_________________
 
 
Hosiole 
żonka i mamusia


Wiek: 40
Dołączyła: 26 Lut 2009
Posty: 968
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Sty 21, 2012 9:14 pm   

Moje wrażenia "na gorąco" z wizyty w "Polce".
Na dzień dobry dostaliśmy menu oraz kartę win, zapomniano o karcie napoi/drinków.
Nie wszystkie krzesła są wyściełane lub mają poduszki... jak się później okazało było to ogromnym minusem...
Na danie główne czekaliśmy 55 min!!! Było to dość nie komfortowe ponieważ byliśmy ze Stasiem, któremu mimo zabranych przez nas zabawek po prostu się nudziło, a nie ukrywam, że i my już byliśmy mocno zniecierpliwieni i niesamowicie głodni.
Oczywiście, gdy zwróciliśmy uwagę kelnerce, że czas oczekiwania jest zbyt długi, dostaliśmy od managera drinki na koszt firmy.
Co do obsługi, niestety również mam zastrzeżenia... mojemu mężowi zabrano talerz, podczas, gdy jeszcze reszta osób siedzących przy stole jadła, a mnie zabrano talerz, podczas, gdy jadłam surówkę...
Ogólnie jedzenie dobre/przyzwoite, bez szału i z małym minusem surówka z pora i jabłka była niestety bez jabłka :?
Co do plusów... jest przewijak (mamy wiedzą jak ważnym elementem wyposażenia jest ten przedmiot ;P ) oraz są wysokie krzesełka...
Odnośnie wystroju - o gustach się nie dyskutuje... jedynie mogę dodać, że rażące są żyrandole w których tylko część żarówek się świeci (nad naszym stołem 6 z 17 się świeciła).
Podsumowując, jedna wizyta mi wystarczyła, na drugą chyba się nie zdecydujemy.
_________________
Ostatnio zmieniony przez Hosiole Sob Sty 21, 2012 9:17 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
martula_87 

Wiek: 36
Dołączyła: 06 Maj 2010
Posty: 833
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Sty 21, 2012 9:21 pm   

Hosiole, dobrze że mi przypomniałaś o tym temacie mój mąż w poniedziałek był na kolacji firmowej właśnie w Polce i byli zawiedzeni.Po pierwsze byli sami mężczyźni i określili że porcje małe(ale to rzecz względna).Ale najgorzej wspominają obsługę długi czas oczekiwania no i jak już dostali mięsa to na ziemniaki czekali jeszcze około 10 minut a szef męża wogóle ich nie dostał.A co do smaku to mąż określił że poprawne ale szału nie ma
Ukryta Wiadomość:
Jeśli jesteś *zarejestrowanym użytkownikiem* musisz odpowiedzieć w tym temacie żeby zobaczyć tą wiadomość
--- If you are a *registered user* : you need to post in this topic to see the message ---
_________________

 
 
kasia_m85 


Wiek: 38
Dołączyła: 29 Paź 2008
Posty: 1343
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Sty 21, 2012 9:38 pm   

No to moi rodzice mają całkiem odmienne zdanie. Byli tydzień temu na obiedzie i bardzo chwalili.
Na jedzenie czekali około 30 minut co w dobrych restauracjach jest standardem,przystawkę dostali bardzo szybko. Porcje ogromne. Tata z wujkiem jedli golonkę na kapuście (nie dali rady), ciocia kaczkę (też nie dała rady bo dostała pół kaczki-oczywiście nie pięciokilowej ale spora),mama jadła jakieś polędwiczki. Wszystko im bardzo smakowało, obsługa miła,pomocna,szybka,bardzo ładnie ich przywitała. Ceny normalne jak na restaurację i za takie porcje.
My jeszcze nie byliśmy ale na pewno się wybierzemy.
_________________
 
 
Hosiole 
żonka i mamusia


Wiek: 40
Dołączyła: 26 Lut 2009
Posty: 968
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Sty 21, 2012 9:54 pm   

kasia_m85 napisał/a:
,mama jadła jakieś polędwiczki

Ja też Kasiu jadłam te polędwiczki, co do smaku tak jak napisałam wcześniej:
Hosiole napisał/a:
dobre/przyzwoite, bez szału

kasia_m85 napisał/a:
Porcje ogromne.

Myślę, że to głównie zalęzy od dania.
Jak dla nas porcje były ok i ceny jak na dobre jedzenie też w porządku (pod warunkiem, że rzeczywiście jest dobre :wink: ) . Jednak surówka z pora i jabłka bez jabłka była hitem :wink:

[ Dodano: Sob Sty 21, 2012 9:58 pm ]
kasia_m85 napisał/a:
My jeszcze nie byliśmy ale na pewno się wybierzemy.

Mam nadzieję, że opiszesz Wasze odczucia po wizycie :)
_________________
 
 
Hatifnatka 


Wiek: 40
Dołączyła: 10 Mar 2007
Posty: 948
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Sty 21, 2012 11:13 pm   

może i my się kiedyś wybierzemy, chociaż czytając opinie odczucia mam mieszane :roll:
_________________
 
 
olivka_ja
[Usunięty]

Wysłany: Nie Sty 22, 2012 8:38 pm   

Hatifnatka napisał/a:
może i my się kiedyś wybierzemy, chociaż czytając opinie odczucia mam mieszane :roll:

tak jak ja,
poza tym o tej restauracji słyszałam raczej średnie opinie
 
 
demonka 


Dołączyła: 24 Sty 2012
Posty: 564
Skąd: Zgierz/Łódź
Wysłany: Pon Lut 06, 2012 12:05 pm   

też słyszałam kilka negatywnych opinii o Polce...może się tam sama wybiorę, ale generalnie jestem osobą niecierpliwą i odstrasza mnie fakt, że mam na jedzenie czekać np. godzinę...
_________________
 
 
justine81 


Wiek: 42
Dołączyła: 19 Lis 2009
Posty: 595
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Mar 05, 2012 11:57 am   

My byliśmy w Marcello gdzieś w połowie lutego, stolik mąż zarezerwował, żeby uniknąć niespodzianek.
Zamówiliśmy Penne alla Norcina - Penne z włoską kiełbasą salsiccia I grzybami w kremowo truflowym sosie - mogę zdecydowanie polecić to danie, naprawdę bardzo nam smakowało.
Porcja była przyzwoita, cena też ok.
Jeśli chodzi o obsługę to też nie można było narzekać.
Chcieliśmy zamówić jakiś deser ale nic nas nie przekonało, więc w końcu wylądowaliśmy w Wedlu na czekoladzie i lodach :D
Do Polki jakoś mnie nie ciągnie, ceny powalają niestety...
_________________

Maciusiowy dzienniczek: http://www.forum.wesele-l...pic.php?t=14968
 
 
Dalila 

Dołączyła: 28 Mar 2012
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Mar 28, 2012 8:49 am   

Myślę, że Pani Gessler jest mocno przereklamowana. Byłam w tej Polce i bez szału...
_________________
piece cukiernicze
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl