Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Strój dla mamy
Autor Wiadomość
Edyta 


Wiek: 42
Dołączyła: 11 Paź 2003
Posty: 1008
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Lut 29, 2004 7:06 pm   Strój dla mamy

co byscie zaproponowaly??

trudne pytanie, bo zalezy jak "ta" mama wyglada :wink:



dzisiaj doznałam szoku

poszłam z mamą na zakupy (m.inn. po to aby kupić dla niej sukienkę)

mama wybrała sobie taką za 1100zł , a mnie spodobała się za ok. 2400zł

nie wiedziłam, że sukienki są takie drogie - podkreślam proste sukienki wieczorowe!!!!
_________________

 
 
mischelle22 


Wiek: 42
Dołączyła: 27 Gru 2003
Posty: 1211
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Mar 01, 2004 8:20 pm   

A gdzie kupowałyście tą sukienkę?
Bo cena jest rzeczywiście ogromniasta :shock:
Ja na wesele mojej siostry i moja mamcia - pojechałyśmy do Ptaka.
Tam nie były już tak wysokie ceny.
 
 
 
Edyta 


Wiek: 42
Dołączyła: 11 Paź 2003
Posty: 1008
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Mar 01, 2004 8:24 pm   

mischelle22 napisał/a:
A gdzie kupowałyście tą sukienkę?
Bo cena jest rzeczywiście ogromniasta :shock:
Ja na wesele mojej siostry i moja mamcia - pojechałyśmy do Ptaka.
Tam nie były już tak wysokie ceny.



nie kupiłyśmy jej!!!!!!!!!!!!!

no co ty!!!

na Piotrkowskiej na przeciwko Trolla jest taki sklep (nie pamietam jak się nazywa)

a co do Ptaka to masz rację, bo super eleganckie sukienki są do 400zł
_________________

 
 
mischelle22 


Wiek: 42
Dołączyła: 27 Gru 2003
Posty: 1211
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Mar 01, 2004 8:26 pm   

Edyta napisał/a:
mama wybrała sobie taką za 1100zł , a mnie spodobała się za ok. 2400zł


Myślałam że jak już wybrała to kupiła.
Ale na Piotrkowskiej niestety ceny są obłędne.
 
 
 
lesia 

Wiek: 48
Dołączyła: 26 Lut 2004
Posty: 154
Skąd: lodz
Wysłany: Pon Mar 01, 2004 8:28 pm   

w Ptaku polecam nowa hale polrosu , calkiem przyzwoite butiki i normalne ceny.
_________________
lesia
wedding day 19 06 2004
 
 
Edyta 


Wiek: 42
Dołączyła: 11 Paź 2003
Posty: 1008
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Mar 05, 2004 5:26 pm   

no właśnie sie przekonałyśmy dzisiaj

i tylko straciłyśmy czas


lesia napisał/a:
w Ptaku polecam nowa hale polrosu , calkiem przyzwoite butiki i normalne ceny.


jutro jadę znów do Ptaka

wiesz Lesiu, w Ptaku byłam już wiele razy, ale nigdy nie zajrzałam do Polrosu

Polros- masz na myśli ten nowo wybudowany??? taki bordowy????
_________________

 
 
Ania 


Wiek: 43
Dołączyła: 18 Lis 2003
Posty: 416
Wysłany: Czw Cze 03, 2004 4:30 pm   

Mam poważny problem jeśli chodzi o kreację na moje wesele dla mojej mamci, chodzimy juz od dłuższego czasu po sklepach i niestety niczego ciekawego i odpowiedniego nie udało nam się znaleźć. Dodam że moja mama nie jest zbyt wymiarową osobą, jest dosyc niska i no tak troszke pulchniutka i naprawdę trudno znaleźć cos co by było odpowiednio eleganckie na taką uroczystośc a zarazem żeby ładnie wyglądała i dobrze sie w tym stroju czuła. Zaczynam się martwic że nic nie znajdziemy, już w Łodzi byłysmy we wszystkich sklepach z takimi ciuchami i nic.

Czy macie może jakieś pomysły. Szycie u krawcowej odpada bo mama nie chce. Poradźcie mi coś proszę gdzie sa jakieś fajne sklepy, moga byc nawet w Warszawie, cena jest sprawą drugoplanową.
 
 
Kati 


Dołączyła: 23 Lut 2004
Posty: 3262
Skąd: :)
Wysłany: Czw Lip 08, 2004 7:00 pm   

Znalazłam takie modele

[img]http://static.zoovy.com/img/tjformal/-/mhf_6093_04[/img]
[img]http://static.zoovy.com/img/tjformal/-/mhf6092[/img] [img]http://static.zoovy.com/img/tjformal/-/mhf6319[/img] [img]http://static.zoovy.com/img/tjformal/-/mhf5014[/img] [img]http://static.zoovy.com/img/tjformal/-/sca_25282_04[/img] [img]http://static.zoovy.com/img/tjformal/-/sca2575s_04[/img]
[img]http://static.zoovy.com/img/tjformal/-/mhf5021[/img]
[img]http://static.zoovy.com/img/tjformal/-/mhf40152[/img]



Aniu zajrzyj może do Centralu - tam (chyba na pierwszym piętrze koło schodów) jest prywatne stoisko z eleganckimi sukeinkami i kostiumami - np. tego typu co ostatni model wklejony przeze mnie - ten srebrnmy). Moja mama też jest niska i raczej już tęga (ma tylko 160cm wzrostu przy rozmiarze 46), a tam znalazła kilka rzeczy dla siebie. Ceny sukien czy kompletów kształtują się około 600 - 800 zł. Pani ma dojście do jakiejś hurtowni - bo twierdzi że w ciągu tyg. może sprowadzić rozmiar czy inny model.
_________________

 
 
 
Ania 


Wiek: 43
Dołączyła: 18 Lis 2003
Posty: 416
Wysłany: Pią Lip 09, 2004 9:46 am   

Dzięki Kati, koniecznie sprawdzimy ten sklep, na razie znalazłyśmy w Herze taki łososiowy komplecik, całkiem nieźle wyglądała, ale to jeszce nie jest nasz ideał więc ciągle trwaja poszukiwania, trudniej znaleźć cos dla mojej mamy niz dla mnie.
 
 
Asia 

Wiek: 41
Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 551
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Sie 06, 2004 1:08 am   

Potrzebuję Waszej rady :)
Moja mama bezskutecznie poszukuej dla siebie sukni na moje wesele. Nosi duży rozmiar, więc poszukiwania sa utrudnione. Jak jest coś większego, to nieładne, jak ładne to za małe. Spotkała w końcu suknię, ktora jej się podoba i jest dobra. Niestety, kolor... Na czarnym tle są namalowane jakieś wzory - coś w rodzaju liści. Kolory malunków stonowane, suknia elegancka i naprawdę ładna. Mama zastanawia się jednak, czy to czarne tło jest odpowiednie dla mamy panny młodej? Mnie się wydaje, że malunki powodują, że suknia przestaje być czarna, ale może się mylę. Dodam, że ilość czerni przeważa nad ilością pozostałych kolorów. Co o tym sadzicie?
_________________
Mój najpiekniejszy dzień - 25 września 2004 r.
 
 
pipi 


Wiek: 47
Dołączyła: 11 Lut 2004
Posty: 902
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Sie 06, 2004 10:27 am   

Tak z opisu Asiu to ciężko stwierdzić, czasami mimo kolorowych malunków suknia wygląda na czarną czasami już nie. Trudna nam będzie udzilić Ci rady. :|
 
 
Asia 

Wiek: 41
Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 551
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Sie 06, 2004 10:32 am   

pipi napisał/a:
Tak z opisu Asiu to ciężko stwierdzić, czasami mimo kolorowych malunków suknia wygląda na czarną czasami już nie. Trudna nam będzie udzilić Ci rady. :|
Tak, wiem o tym. Byłam ciekawa czy stwierdzicie, że czerń odpada w każdej wersji, czy wg Was jest to zależne od całości kreacji.
_________________
Mój najpiekniejszy dzień - 25 września 2004 r.
 
 
Magdzia 


Wiek: 44
Dołączyła: 06 Maj 2004
Posty: 347
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Sie 06, 2004 12:48 pm   

Asiu, ja mysle ze to tez zalezy od wygladu. Moja mama jest blondynka, ma jasna cere, niski wzrost i napewno w czerni zle by wygladala. Jesli twojej mamie jest dobrze w tej sukience, i ona sie dobrze czuje to mozecie sie zastanowic. Moja przyjaciolka na moim weselu byla ubrana w czarna, dluga, obcisla suknie, czarne szpilki i czerwony szal, czerwone paznokcie i wygladala baaardzo elegancko.
 
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Sie 06, 2004 3:07 pm   

Moim zdaniem pasuje. I tak jak pisała Magdzia jeśli Twoja mama się w niej dobrze czuje to czemu nie? Musicie też wziąć pod uwagę fakt, że skoro mama nosi większy rozmiary to czerń optycznie ją wyszczupli.
A jakiego koloru są te malunki? Bo jeśli odcinają się od tej czerni wyraźnie to czarny będzie tylko tłem.
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
Asia 

Wiek: 41
Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 551
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Sie 06, 2004 3:34 pm   

Mamie sukienka pasuje, dobrze w nie j wygląda. Mama obawia się jednak, że skoro mówi się, że matka nie pwoinna byc na slubie w czarnej sukni, to może faktycznie będzie głupi wyglądała. Malunki sa wyrażnie , czerń jest faktycznie tłem. Jednak jest jej sporo.
Magdzia pisała o kolezance w czarnej sukni. To była jednak kolezanka, a nie matka.
Niegdy nie słyszałam, by czarna suknie była nieodpowiednia na wesele. Ale może dla mamy faktycznie nie? Ta jednak nie jest cała czarna, już sama nie wiem.
Dziś pojedziemy jeszcze raz obejrzeć suknię.
_________________
Mój najpiekniejszy dzień - 25 września 2004 r.
 
 
olenka 


Wiek: 46
Dołączyła: 13 Gru 2003
Posty: 457
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Sie 06, 2004 5:24 pm   

Asiu ja tez mam problem z mamą:) ale w dowrotna strone wszytko jest za duze:(

Moja mama jesm malutka,szczuplutka u góry (34) a bioderka i brzuszka ma troszke ma:)(38)

Po oststniej rundzie moge polecic ci sklep KOKOS na ul. Piotrkowskiej (na przeciw poczty obok Górniaka) były tam piękne sukienki a najmniejszy rozmiar był 44 do 52!!

Suknie były z wyprzedaży po 60 zł. Były piekne w róznych kolorach. Widziałam jak jedna pani dosc puszyta przymierzyła. ?licznie wygladał. Trzeba panie zapytac o duzy rozmiar i pokaża. Tam czesto sa takie wyprzedaże. A dodam ze kiecki kosztowały wcześniej powyżej 200zł. Moge równiez polecic z całym sercem sklepik na Rzgowskiej z końcówkami kolekcji. Tam tez jest spory wybór wieksztch rozmiarów.

A jak Mama twoja juz ma watpliwości to pozostana jej do końca. I jak tu sie bawic superowo myśląc czy aby na pewno:)))
_________________
--------------------------------------------------
--##@@ ślubuję 18 września 2004 @@##--
 
 
tweety 


Wiek: 40
Dołączyła: 31 Sty 2004
Posty: 258
Skąd: łódź/londyn
Wysłany: Sob Sie 07, 2004 12:05 am   

Moim zdaniem to wogóle nie ma znaczenia czy mama bedzie w czerni w zieleni zolci czy jeszcze w jakims innym kolorze. Najwazniejsze by sie dobrze czula. Na pocieszenie powiem ci Asiu ze moja przyszla tesciowa juz kilka miesiecy temu zakupila sobie sukienke w kolorze czarnym wlasnie na slub i wesele.
_________________

Zeby Tobie Gość slonko ciagle swiecilo :)
 
 
 
Asia 

Wiek: 41
Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 551
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Sie 07, 2004 12:13 am   

Problem się rozwiązał. :D Mama pojechała obejrzeć suknię ponownie i ... mniej się jej podobała niż poprzedniego dnia. Temat czarnej sukni mojej mamy jest więc zamknięty. Mam nadzieję, że mamie nie "wpadnie w oko" następna czarna. :D
_________________
Mój najpiekniejszy dzień - 25 września 2004 r.
 
 
monicleo 


Wiek: 46
Dołączyła: 23 Sie 2004
Posty: 124
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sie 25, 2004 8:02 pm   

Asia daj znać co kupila twoja mama. Obawiam się, że moja będzie miała ten sam problem...
;(
 
 
olenka 


Wiek: 46
Dołączyła: 13 Gru 2003
Posty: 457
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sie 25, 2004 8:36 pm   

A ja sie zapomniałam pochwalic:)

Kupiłysmy dla mojej mamy strój:) gorsecik ale taki na szerokich ramiaczkach(jak bluzeczka) i przecpiekna spódnice. Spódnica mnie zachwyciła jest tak rozszerzana a na dole drapowana. Wszytko jest z satynu takiej grubejw kolorze brudej cegły mieniacej sie złotem:) moja mam ma ciemna karnacje i niebieskie oczy wygląda w tym jak nie moja mama:) śliczniusio.
Do tego buciki na kaczuszcze czrne pantofelki i czarny szal. I juz i slicznie:)

i to czrne mnie nie przeraża, na przekór:)

A spódnica psuje na mnie i bede mogła ja sobie pożyczac:) gorset niestety za mały z 3
rozmiary w biuście:(


ps. dodam ze kupiłysmy strasznie!!! tanio wiecej wiadomości na prv:)
_________________
--------------------------------------------------
--##@@ ślubuję 18 września 2004 @@##--
 
 
Megan 

Dołączyła: 13 Sie 2004
Posty: 52
Skąd: łódź
Wysłany: Sro Sie 25, 2004 10:21 pm   

Moja mama tez miala problem gdyz po pierwsze najlepiej czulaby sie w spodniach a po drugie w czarnych zreszta tego samego zdania jest moja przyszla tesciowa. Ale mama zmiekla pod presja rodziny i znajomych. Przekonali ja ze niemozliwe jest zeby ktos z najblizszej rodziny wystapil w czarnym. Udalo nam sie kupic w kolorze bezu tzn spodnica i bluzka sa bezowe a zakiecik jest z tloczonego i wyszywanego zlota nitka zakardu. Dodam jeszcze ze moja mama ma czym oddychac i to tez byl problem zeby znalazla dobry zakiet dla siebie. Komplecik kupilysmy w bardzo promocyjnej cenie tylko 190 zl a taki sam mama przymierzala w salonie sukien slubnych i kosztowal, uwaga 600 zl.

P.s. Namiary na sklepik dla chetnych na privie
P.s. Komplecik kupowalysmy kilka miesiecy temu wiec nie jestem w stanie okreslic co w tej chwili posiadaja w sprzedazy no ale zawsze mozna sie przejechac :D
 
 
Asia 

Wiek: 41
Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 551
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Sie 26, 2004 2:13 am   

monicleo napisał/a:
Asia daj znać co kupila twoja mama. Obawiam się, że moja będzie miała ten sam problem...
;(


Ok, jak mama znajdzie cos ładnego, to napiszę :D . Monicleo, Ty również, ok?
_________________
Mój najpiekniejszy dzień - 25 września 2004 r.
 
 
pipi 


Wiek: 47
Dołączyła: 11 Lut 2004
Posty: 902
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Sie 26, 2004 9:31 am   

Ja co prawda na wesele dla mamy już nie potrzebuję stroju, ale chętnie otrzymam od Was adresy sklepów w których można po przystępnej cenie dostać coś dla osób o "nie standardowych" wymiarach. Zawsze mamy duży problem gdy mama chce sobie coś kupić.

Także bardzo proszę o info na priv :mrgreen: i z góry dziękuję
 
 
Ewela 

Wiek: 43
Dołączyła: 17 Sie 2004
Posty: 159
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Sie 26, 2004 10:08 am   

Dziewczyny ja także poproszę na priv adresy tych sklepików.
Dzięki 8)
_________________
``1.10.2005.``
 
 
 
monicleo 


Wiek: 46
Dołączyła: 23 Sie 2004
Posty: 124
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Sie 26, 2004 10:59 am   

Asia napisał/a:
monicleo napisał/a:
Asia daj znać co kupila twoja mama. Obawiam się, że moja będzie miała ten sam problem...
;(


Ok, jak mama znajdzie cos ładnego, to napiszę :D . Monicleo, Ty również, ok?

jasne, nie ma problemu :D
 
 
Kati 


Dołączyła: 23 Lut 2004
Posty: 3262
Skąd: :)
Wysłany: Czw Sie 26, 2004 5:26 pm   

Sklepy z sukniami balowymi są np na ul. Wojska Polskiego przy ul. Zgierskiej ( w suterynie) oraz na ul Zachodniej (przy Lutomierskiej) koło żabki
_________________

 
 
 
Megan 

Dołączyła: 13 Sie 2004
Posty: 52
Skąd: łódź
Wysłany: Czw Sie 26, 2004 6:57 pm   

Dziewczyny adresy wyslalm na priv
 
 
Ewela 

Wiek: 43
Dołączyła: 17 Sie 2004
Posty: 159
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Sie 26, 2004 8:28 pm   

Megan niestety nie dostałam namiarów na priv.Proszę o powtórkę.
_________________
``1.10.2005.``
 
 
 
Jelonek 

Dołączyła: 14 Kwi 2004
Posty: 115
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Sie 27, 2004 9:38 am   

no my z moją Mamuśka tez miałyśmy nieco problemu , głownie ze względu na jej nadwagę :(
ale pochwalę się - Mamusia tak się zawzięła i tak ją zmobilizował ten mój ślub że schudła juz podnad 10 kg :) to i tak jeszcze nie dużo , bo ma z czego zrzucać ale i tak jest z czego byc dumnym . A strój kupiła już ze dwa tygodnie temu - pojechały z moja siostra do Nadarzyna , do Centrum Mody ( cos takiego jak nasz Ptak , tylko że tam ponoć strój balowy dominuje) i tam sobie kupiła bardzo ładny komplecik w plamki panterkowe i kremowy żakiet - całość bardzo ładna i nie taki wór "demisa russosa" jaki zazwyczaj proponują osobom puszystym
 
 
leminka 


Wiek: 46
Dołączyła: 19 Cze 2004
Posty: 54
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Sie 27, 2004 9:50 am   

Moja mam miała dokładnie ten sam problem co twoja mamusia Jelonek - nadwaga.... ale też się zawzięła i sporo schudła. Zakupu stroju ślubnego dokonała jednak w naszym rodowitym Ptaku. Taki ładny kąplecik w kolorze ecru: sukienka prościutka i taka bardzo zwiewna narzutka z rękawkami, niby marynareczka, haftowane tiulowe rękawy, przy czym haft jest zrobiony złotą nitki. Bardzo elegencki komplecik. Długo mama się zastanawiały gdyż ona jest przyzwyczajona do czarnych strojów, więc bylo to dla Niej dość duże wyzwanie zmienić tak diametralnie kolor stroju, ale przyznam, że wygląda w tym CUDNIE :mrgreen: Zapłąciłysmy za to cudo 210 zł, więc cena także przystępna.

LEMINKA
_________________
Wielki Dzień 18.09.2004r

 
 
 
monicleo 


Wiek: 46
Dołączyła: 23 Sie 2004
Posty: 124
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Sie 27, 2004 10:23 am   

LEMINKA a gdzie kupiłyście dokładnie?
 
 
leminka 


Wiek: 46
Dołączyła: 19 Cze 2004
Posty: 54
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Sie 27, 2004 10:38 am   

monicleo napisał/a:
LEMINKA a gdzie kupiłyście dokładnie?


Zdaje mi się, że to była hala H [ta duża kwadratowa, jedna z nowych, ale nie I]. Boks parząc od strony hal E i F, lub jak kto woli od Polrosu, w alejce po prawej stronie, ale boks po lewej :) jeden z pierwszych, może trzeci albo drugi. Taki długi boks, taka glizda :) Jak wejdziesz do boksu to po prawej stronie wiszą ubrania, na takich wieszakach z wysięgnikami czy jak to się zowie. [Na przeciwko i na rogu będziesz miała takie duże kwadratowe stoiska z młodziezowymi ubraniami]. Na końcu boksu jest przymierzalnia. Następny boks też ma rózne komplety ale już takie bardzo wzorzyste i koronkowe jeśli dobrze pamiętam...

Na wieszakach komplet ten nie wygląda dość ciekawie bo worki zmieniają kolor kompletu i wygląda tak buro :( . Ja akurat trafiłam na dostawę towarów więc Pani przekładała te komplety z miejsca na miejsce i akurat go wypatrzyłam.
Mama moja nosi numer 46 były też i mniejsze i chyba nawet większe rozmiary. Najważniejsze to przymierzyć kilka kompletów, gdyż na wieszakach te duże rozmiary nie wyglądają ciekawie....

Powodzenia!
_________________
Wielki Dzień 18.09.2004r

 
 
 
monicleo 


Wiek: 46
Dołączyła: 23 Sie 2004
Posty: 124
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Sie 27, 2004 1:19 pm   

Sęk w tym, że w Ptaku byłam tylko raz w życiu i to na chwilę, więc niezbyt się orientuję...
:(
Ale może jakos znajdziemy...
 
 
Kiwax 


Wiek: 48
Dołączyła: 02 Mar 2004
Posty: 324
Skąd: Łódź/Zgierz
Wysłany: Pią Sie 27, 2004 2:19 pm   

Moi rodzice byli ubrani tak (to Ci z prawej strony zdjęcia)

http://upload.miau.pl/22429.jpg

Mama sukienkę szyła :) Tu ma jeszcze proste wdzianko z tego samego materiału :)
_________________
Kiwax zamężny :)
---------------------
 
 
 
monicleo 


Wiek: 46
Dołączyła: 23 Sie 2004
Posty: 124
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Sie 27, 2004 2:48 pm   

Kiwax napisał/a:
Moi rodzice byli ubrani tak (to Ci z prawej strony zdjęcia)

http://upload.miau.pl/22429.jpg

Mama sukienkę szyła :) Tu ma jeszcze proste wdzianko z tego samego materiału :)

Bardzo ładnie ;)
 
 
Kiwax 


Wiek: 48
Dołączyła: 02 Mar 2004
Posty: 324
Skąd: Łódź/Zgierz
Wysłany: Pią Sie 27, 2004 10:55 pm   

Dziękuję w imieniu mamy :)
_________________
Kiwax zamężny :)
---------------------
 
 
 
Linka 


Wiek: 45
Dołączyła: 29 Mar 2005
Posty: 334
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Maj 26, 2005 10:01 pm   

Nie sądziłam, że strój dla mamy to taki problem. Byłyśmy niedawno w Ptaku i Polrosie i mama przymierzyła kilka rzeczy, ale jakoś na nic się nie zdecydowała. A może wiecie gdzie jeszcze w Łodzi i okolicach warto pojechać po coś wieczorowo - imprezowego? :noway: W co ubrane były lub będą Wasze mamy?
_________________


:)
 
 
Kasiawka 
Żonomama


Wiek: 45
Dołączyła: 17 Lut 2005
Posty: 1150
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Maj 27, 2005 8:59 am   

Ja też byłam z mamą w zeszłym tygodniu w Ptaku, ale jakoś niestety nie było nic co by pasowało mamie. Były albo bardzo strojne suknie i na młodsze osoby, albo dla starszych pań.
Mama zdecydowała, że pojedzie na Piotrkowską i kupi chyba sukienkę tam gdzie kupowała na siostry wesele. Tylko nie pamiętam nazwy. Jak mi się przypomni zaraz wam wpiszę.
_________________

Kasiawka szczęśliwa żona swojego męża
 
 
 
Mika 


Wiek: 44
Dołączyła: 19 Mar 2005
Posty: 1034
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Maj 27, 2005 9:11 am   

Moja planuje sobie coś uszyć już nawet ma materiał ale jeszcze nie wymyśliła fasonu.
_________________
http://www.biurotassa.pl
 
 
 
Kot 


Wiek: 45
Dołączyła: 27 Kwi 2005
Posty: 1423
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Maj 27, 2005 10:23 am   

Moja jeszcze nie zaczęła szukać, ale już coś tam powoli zaczyna myśleć na ten temat. Sama jestem bardzo ciekawa na co się zdecyduje i w czy wystąpi tatuś też bardzo jestem ciekawa :D
_________________
... pamiętasz była jesień....

 
 
Mika 


Wiek: 44
Dołączyła: 19 Mar 2005
Posty: 1034
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Maj 27, 2005 10:24 am   

Mój już kupił garnitur modny bo w prążki wygląda naprawdę elegancko :D
_________________
http://www.biurotassa.pl
 
 
 
Kot 


Wiek: 45
Dołączyła: 27 Kwi 2005
Posty: 1423
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Maj 27, 2005 10:27 am   

Mój tata nie cierpi garniturów, ma co prawda jakąś dyżurną marynarę ale za nią też nie przepada. Ale na ślub córeczki to chyba jednak da się namówić mamie na zakup garnituru a może nawet nie trzeba będzie go przekonywać
_________________
... pamiętasz była jesień....

 
 
Mika 


Wiek: 44
Dołączyła: 19 Mar 2005
Posty: 1034
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Maj 27, 2005 10:29 am   

napewno będzie chciał wyglądać elegancko w taki dzień
_________________
http://www.biurotassa.pl
 
 
 
megi 
Firma


Wiek: 42
Dołączyła: 16 Lut 2005
Posty: 739
Skąd: łódź
Wysłany: Pią Maj 27, 2005 10:41 am   

mo już ma garniak, mama ma też kreacje,,..... ale nie kupiona w ptaku.. tylko w jakimś domu mody.. zupełnie inne odszycie i klasa, troszke wyzsza cena ale widać tą elegancje i dobre wykonczenie!! :wink: a dzziś jade z bratem , własnie czekam swiadek a 2 tyg slub a on jeszcze nie ubrany.. dobrze ze faceta łatwiej ubrac! :P :P
_________________

 
 
Linka 


Wiek: 45
Dołączyła: 29 Mar 2005
Posty: 334
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Maj 27, 2005 1:42 pm   

:D No i mamy coś dla Mamy! Wystąpi w dwuczęściowej sukni (suknia +"bolerko") w kolorze liljowym, lekko połyskującym. Wygląda w tym bardzo ładnie. Do tego będą czarne eleganckie buciki i torebeczka.
_________________


:)
 
 
Kati 


Dołączyła: 23 Lut 2004
Posty: 3262
Skąd: :)
Wysłany: Pią Maj 27, 2005 3:25 pm   

KasiaK napisał/a:
Mama zdecydowała, że pojedzie na Piotrkowską i kupi chyba sukienkę tam gdzie kupowała na siostry wesele. Tylko nie pamiętam nazwy. Jak mi się przypomni zaraz wam wpiszę.


Może w Moda i Styl :?: tam sa bardzo ładne kreacje. To jest zaraz przy Jaracza...

Moja mama ma suknię dwuczęściową, seledynową a góra żakard. Bardzo ładnie leży, wyszczupla i wydłuża. Do tego seledynowe buciki i torebka. Całość kupiona w ptaku, co akurat nie umniejsza jej elegancji i jakości odszycia. Bo te są w porządku. Nie kosztowała natomiast dużo.
_________________

 
 
 
just_Kate 

Wiek: 47
Dołączyła: 26 Mar 2004
Posty: 719
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Maj 27, 2005 3:47 pm   

Dla mojej mamy kupiłyśmy komplet w Kobieterii - w której w tym roku akurat mało interesujących rzeczy jest. Był to komplet - żakiet i spódniczka lekko poniżej kolan. W kolorach - ecru i róż. Mam wyglądała w tym fantastycznie, przy okazji wyszło na jaw, że bardzo dobrze jej w spódniczkach tego typu. :D
_________________
Życzę miłego dnia Gość ;)
 
 
gosiaczek 

Dołączyła: 27 Sie 2004
Posty: 645
Skąd: stąd i z owąd
Wysłany: Pią Maj 27, 2005 3:56 pm   

Moja mamusia kupiła suknię na Piotrkowskie, koło Polonii. Dwuczęściowa - długa suknia w kolorze lila i marynarka złoto-liliowa, haftowana. Długo szukałyśmy, bo mama ma dziwną ;) figurę - inny rozmiar dołu i góry
 
 
Kot 


Wiek: 45
Dołączyła: 27 Kwi 2005
Posty: 1423
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Maj 27, 2005 4:29 pm   

Linka to super, że się udało! Ja uwielbiam liliowy kolor..... :D
_________________
... pamiętasz była jesień....

 
 
Dotka 


Wiek: 43
Dołączyła: 12 Mar 2005
Posty: 562
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Maj 28, 2005 12:51 pm   

Linka cieszę się, że mama już kreację wybrała. Wiem, że jest trochę chodzenia i myslenia przy wyborze tej ładnej. Moja mama stwierdziła, że kupi sobie dopiero w lipcu bo teraz nie ma ochoty na przymiarki. 8)
_________________
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl