Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Aneta i Kamil Zakrzewscy
Autor Wiadomość
koniczynka84 


Wiek: 40
Dołączyła: 29 Wrz 2011
Posty: 1649
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sty 11, 2012 8:24 pm   Aneta i Kamil Zakrzewscy

Wiecie coś może o tych fotografach? Macie z nimi jakieś doświadczenia?

www.foto.adtwinzz.com
_________________
 
 
wilencia82 


Wiek: 42
Dołączyła: 15 Sty 2012
Posty: 26
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Sty 15, 2012 10:17 am   

Wiesz ja ich pewnie wezmę. Widziałam jak pracują bo byli na ślubie kuzynki w Gostyninie, jak tam zawędrowali nie wiem, ale widziałam fotki, są naprawdę fajne. Na weselu wszędzie ich było pełno z cały czas się uśmiechali i generalnie tacy kontaktowi są. Fantastyczną sprawę zrobili w kącie sali tanecznej, rozstawili takie studio fotograficzne i można było sobie zrobić zdjęcie jakie się chciało, mieli takie kapelusze i jakieś gadżety i śmieszne to było.
Fajne było też, że niby mieli być do 1 w nocy, ale jak się sprawa z tortem wysypała to spokojnie bez żadnych fochów do 3 zostali. Generalnie wydaje mi się że są warci polecenia, nie wiem jak z cenami bo ja mam ślub w 2013 i jeszcze się nie pytałam czy planują zmiany, ale na stronie oferta na 2012 jest korzystna.
_________________
będzie lepiej...
 
 
koniczynka84 


Wiek: 40
Dołączyła: 29 Wrz 2011
Posty: 1649
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sty 17, 2012 11:58 am   

wilencia82, ja również mam w 2013 :) zmian w cenie nie ma. Jutro do nich dzwonię i umawiam się na spotkanie. Już wstępnie z nimi rozmawiałam na Targach w hali Expo i wydawali się niezwykle kontaktowi i znający się na rzeczy. Szczególnie spodobało mi się to że na płycie dają wszystkie zdjęcia obrobione, a nie tak jak niektóre firmy - tylko max 200 :/ poza tym nie chcę jakichś tam zrobionych fotoksiążek czy albumów bo wolę sama takową wykonać...
powiem Ci że mnie pocieszyłaś bo jak dotychczas nie znalazłam o nich żadnej opinii :)
_________________
 
 
wilencia82 


Wiek: 42
Dołączyła: 15 Sty 2012
Posty: 26
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sty 17, 2012 4:56 pm   

koniczynka84, wiesz co, zauważyłam, że tu na tym forum jest w ogóle jakaś taka wybrana grupa fotografów, o których się pisze, a cała reszta jakby nie istniała, chociaż też fajne zdjęcia robi...
ja jeszcze raz oglądałam zdjęcia Sylwii (tej mojej kuzynki), tym razem w albumie (też sobie sama zrobiła) i powiem Ci, że są rewelacyjne! I o ile miałam jeszcze jakieś wątpliwości, to teraz już wiem, że za te pieniądze, które oni biorą, to nikt mi tego lepiej nie zrobi.
Zadzwonię do nich i chociaż zarezerwuję termin ;)
Z tego, co wiem od Sylwii, to oni wcześniej pracowali dla jakiejś agencji organizującej kompleksowo wesela czy coś, a sami zaczęli działać dopiero od jakiegoś czasu i dlatego może o nich niewiele można znaleźć z necie?

p.s. a co Ci jeszcze ciekawego mówili, jak z nimi rozmawiałaś?
_________________
będzie lepiej...
 
 
zakrzewscy 
Firma


Dołączyła: 01 Lut 2012
Posty: 22
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lut 01, 2012 4:42 pm   

koniczynka84 napisał/a:
jak dotychczas nie znalazłam o nich żadnej opinii :)


wywołani do tablicy - odpowiadamy :wink:
tak, wilencia82 ma rację, przez jakiś czas pracowaliśmy jako podwykonawcy dla jednej z agencji i być może dlatego, mało można przeczytać opinii na temat nas i naszej pracy,
poza tym stosunkowo rzadko wykonywaliśmy zlecenia w Łodzi.
_________________
zakrzewscy foto adtwinzz
 
 
wilencia82 


Wiek: 42
Dołączyła: 15 Sty 2012
Posty: 26
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Mar 18, 2012 6:16 pm   A ten plener narzeczeński to gdzie - masz jakiś pomysł?

Cześć Koniczynka, czy ty masz jakiś pomysł na ten plener narzeczeński? Bo myślałam o manufakturze bo widziałam fotki i były świetne, ale pani Aneta stwierdziła, że to oklepane już jest i że skoro mam jeszcze trochę czasu to może pomyślimy o jakimś wyjątkowym miejscu, takim dla nas ważnym. Niestety my takiego nie mamy, przynajmniej nie w okolicach Łodzi. Ty jesteś taką perfekcjonistką to może coś doradzisz?
_________________
będzie lepiej...
 
 
zakrzewscy 
Firma


Dołączyła: 01 Lut 2012
Posty: 22
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Mar 29, 2012 6:22 am   

Mamy sporo pomysłów dotyczących sesji narzeczeńskiej, proszę się nie martwić :)
_________________
zakrzewscy foto adtwinzz
 
 
Goosiak 

Dołączyła: 05 Mar 2012
Posty: 11
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Paź 04, 2012 3:07 pm   Aneta i Kamil Zakrzewscy

Witam
Wesele mieliśmy 23.06.2012 roku. Szukaliśmy w internecie kamerzysty i fotografa. W związku z cięciem kosztów postanowiliśmy, że będzie tylko fotograf. Skuszeni atrakcyjną ceną, w której zawierało się wiele ciekawych propozycji ze strony firmy Państwa Zakrzewskich zaryzykowaliśmy i podpisaliśmy z nimi umowę. Był to chyba najtrafniejszy wybór jakiego dokonaliśmy podczas przygotowań do naszego wspaniałego ślubu i wesela. Firmę prowadzą Państwo Aneta i Kamil Zakrzewscy. Powiem szczerze, że rzadko spotyka się takich ludzi jak oni, którzy podczas swojej pracy wkładają całe swoje serce i olbrzymie zaangażowanie. Nie ma mowy o żadnej rutynie. Są bardzo miłymi i sympatycznymi ludźmi. Praca z nimi "osłodziła" nam cały okres przed, podczas i po weselu. Państwo Zakrzewscy są bardzo elastyczni, otwarci na wszelkie propozycje, a zarazem (tak jak w naszym przypadku) bardzo kreatywni i pełni pomysłów.
Zorganizowali nam wspaniałą sesję przed ślubem. Widać od razu pełen profesjonalizm i to,
że świetnie się uzupełniają; Pani Aneta dba o stronę estetyczną, Pan Kamil o stronę techniczną. Potrafią wprowadzić wspaniałą atmosferę; podczas zdjęć czuliśmy się rozluźnieni i szczęśliwi. Co bardzo ważne, poświęcili nam mnóstwo czasu; zdecydowanie to my mieliśmy dość a nie oni! Już wtedy wiedzieliśmy, że dobrze wybraliśmy.
W dniu ślubu Pani Aneta pojawiła się u fryzjera, gdzie fotografowała moją żonę, a Pan Kamil fotografował moje przygotowania. Od tego momentu byli z nami już przez cały czas, no i przez większą część wesela. Fajne było to, że potrafili rozluźnić sytuację, a tego nam było trzeba.
Na weselu zorganizowali wspaniałą zabawę dla gości, tzw. crazybooth, czyli kącik profesjonalnej fotografii w różnych przebraniach, z różnymi gadżetami. Goście po prostu oszaleli!!! Zaskoczyła nas wytrwałość naszych fotografów, którzy wszystkich chcieli zadowolić. Wszystko to było w cenie usługi, nie tak jak w innych firmach, w których okazuje się, że za niektóre rzeczy trzeba dopłacać.
Po weselu zorganizowali nam także wspaniałą sesję zdjęciową poza Łodzią, w pięknym zamku, częściowo w plenerze (nawet mieliśmy zdjęcia w zbożu)- coś wspaniałego. I znów poświęcili nam bardzo dużo czasu; naprawdę nie spodziewaliśmy się takiego zaangażowania. Widać, że czerpią ze swej pracy przyjemność, a to jest najważniejsze!
Zdjęcia ze wszystkich sesji są piękne, bardzo różne, ciekawe, momentami bardzo zabawne, momentami refleksyjne; naszym zdaniem po prostu piękne!
Bardzo polecamy Państwa Zakrzewskich. Gwarantujemy, że będziecie zadowoleni!
A Pani Anecie i Panu Kamilowi jeszcze raz serdecznie: DZIĘKUJEMY!!!
_________________
Goosiak&Tom
Ostatnio zmieniony przez Goosiak Czw Paź 04, 2012 3:14 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
anoola 

Dołączyła: 04 Sie 2011
Posty: 6
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Paź 07, 2012 9:54 pm   

Ja również dołączam się do podziękowań i pochwał dla Anetki i Kamila. Poznaliśmy ich na targach i swoją otwartością sprawili, że bez wahania podjęliśmy decyzję o tym, żeby to właśnie oni uwiecznili ten ważny dla nas dzień. Teraz wiemy, że była to bardzo dobra decyzja :)

Plusem jest to, że pracują razem, dzięki czemu mogą uchwycić więcej ciekawych momentów. Podczas przygotowań Anetka towarzyszyła mi, a Kamil mojemu jeszcze wtedy przyszłemu mężowi z aparatem robiąc przecudne zdjęcia:). Podobnie jak i u Goosiaka, naszym gościom crazybooth również bardzo się spodobał. Na zdjęciach widać, że świetnie się przy tym bawili.

Z sesji plenerowej chcieliśmy zrezygnować, bo już straciliśmy zapał i chęci, przekładaliśmy termin itd…. Każdy inny fotograf ucieszyłby się, bo klient płaci tyle samo, a on poświęca im mniej czasu… Ale nie Aneta i Kamil. W końcu daliśmy się przekonać i okazało się, że warto było. Fotki śliczne a przy tym świetna zabawa… Z pełną odpowiedzialnością polecamy usługi Państwa Zakrzewskich.
 
 
tynnnka 


Wiek: 34
Dołączyła: 06 Paź 2012
Posty: 137
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Paź 27, 2012 10:28 pm   

Bardzo się ciesze,że tak dobre opinie są , bo sama ostatnio trafiłam stronkę Państwa Zakrzewskich i strasznie mi się spodobały ich zdjęcia. Właśnie czegoś takiego szukałam. I teraz coraz bardziej się upewniam w przekonaniu, żeby wybrać właśnie ich :smile:
_________________

 
 
zuziaczek 

Wiek: 37
Dołączyła: 29 Paź 2012
Posty: 38
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lis 06, 2012 2:12 pm   

Dziewczyny jak wygląda sprawa "szalonej budki" tj. jak to się odbywa i jakie są reakcje gości?
 
 
Goosiak 

Dołączyła: 05 Mar 2012
Posty: 11
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lis 07, 2012 3:15 pm   

Crazy booth to świetna sprawa!!! U nas na weselu Państwo Zakrzewscy rozstawili w wolnym miejscu takie mini studio (biała ściana z płótna+ oświetlenie). Mieli różnego rodzaju gadżety typu: kapelusze, peruki, pistolety itp. Używając tego wszystkiego robili zdjęcia gościom i nam. Reakcja gości była rewelacyjna; każdy chciał mieć jakieś śmieszne zdjęcia; w pewnym momencie ustawiła się kolejka, która liczyła ze 30 osób. Ludzie do dziś wspominają, że to był super pomysł i świetnie się bawili; wszyscy dzwonili po weselu i pytali sie najwięcej o zdjęcia z Crazy bootha. Podziwiam cierpliwość Pani Anety, która chciała wszystkich chętnych gości zadowolić.
Uważam, że nasi fotografowie świetnie to zorganizowali; jest to fajna odskocznia od standardowej zabawy weselnej i masa przy tym śmiechu i zabawy! Polecamy serdecznie!
_________________
Goosiak&Tom
 
 
zuziaczek 

Wiek: 37
Dołączyła: 29 Paź 2012
Posty: 38
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lis 08, 2012 9:39 am   

Dzięki za info, jak tylko się ogarniemy z kościołem to się do nich zgłoszę, myślę że na wrzesień to jeszcze będą mieli terminy.
 
 
zakrzewscy 
Firma


Dołączyła: 01 Lut 2012
Posty: 22
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lis 09, 2012 5:37 pm   

Gosiu i Tomku, Aniu i Krzyśku - dzięki za dobre słowo! ;)
Wspaniale nam się z Wami pracowało!
_________________
zakrzewscy foto adtwinzz
 
 
zuziaczek 

Wiek: 37
Dołączyła: 29 Paź 2012
Posty: 38
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lis 14, 2012 10:27 am   

Byliśmy, poznaliśmy, zdjęcia obejrzeliśmy i termin zaklepaliśmy. Kolejna sprawa do przodu.
 
 
tynnnka 


Wiek: 34
Dołączyła: 06 Paź 2012
Posty: 137
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Lis 17, 2012 9:28 pm   

zuziaczek, to zupełnie tak jak my ;)
_________________

 
 
zuziaczek 

Wiek: 37
Dołączyła: 29 Paź 2012
Posty: 38
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lis 28, 2012 5:54 am   

Ja się tylko martwię, żeby na sali dało się tą szaloną budkę zmontować, podłączyć i zmieścić. Ale tak naprawdę to jak już się zdecydujemy na któryś z domów będę się zastanawiała. Bo jak obejrzałam zdjęcia z creazybootha to mi ten pomysł wpadł w oko, po prostu cudowne fotki.

No i już się zastanawiam gdzie oba plenery zorganizować, ten narzeczeński to będę chciała jakoś tak z miesiąc wcześniej, żeby móc kalendarze zrobić z naszymi fotkami dla gości, nie wiem tylko czy to nie przegięcie. Brat w firmie poligraficznej pracuje i powiedział, że jakoś przemyci druk 150 sztuk.
 
 
Wyderka85 

Dołączyła: 30 Gru 2012
Posty: 24
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sty 02, 2013 10:18 am   

Dziewczyny może któraś podesłać kilka w fotek z tej szalonej budki? Ciekawa jestem efektów, poza tym dużo zdjęć z tego powstaje?
Też się zastanawiam nad Zakrzewskimi i bardzo by mi zależało bo fotki mają piękne, ale mój luby uparł się, że będzie zdjęcia robił jego kolega z pracy. Najgorsze że ciężko mu to wyperswadować bo jego zdaniem "zdjęcie jest zdjęcie"
Ja widziałam fotki tego kolegi, może i złe nie są ale on tak naprawdę robi zdjęcia przyrody i to głównie jakichś robali a ja nie specjalnie wierzę jego w zapewnienia, że technicznie to para młoda jest mniej kłopotliwa w fotografowaniu niż bielinek kapustnik.
_________________
życie jest snem
 
 
zakrzewscy 
Firma


Dołączyła: 01 Lut 2012
Posty: 22
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Sty 04, 2013 12:41 pm   

Może ja odpowiem.

1. Wyniki pracy może Pani zobaczyć na naszej stronie, niedługo będzie tam zresztą osobny dział z fotografiami z crazybooth.

2. Zdjęć z szalonej budki otrzymują Państwo tyle ile osób do zdjęć się zgłosiło, czasem jest to 70 fotek, czasem 15, wszystko zależy od śmiałości gości. Na sali rozstawiony jest normalny sprzęt do fotografii studyjnej więc większość fotografii jest dobra i trafia na płytę.

3. Będziemy w przyszłym tygodniu na targach, więc zapraszam do naszego stoiska.

Pozdrawiam
Kamil Zakrzewski
_________________
zakrzewscy foto adtwinzz
 
 
Wyderka85 

Dołączyła: 30 Gru 2012
Posty: 24
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Sty 24, 2013 5:47 pm   

Dziękuję za odpowiedź, na stronie byłam, spodobało się bardzo :) szczególnie teściowej. Odezwę się w przyszłym tygodniu bo wybywamy na narty :)
_________________
życie jest snem
 
 
koniczynka84 


Wiek: 40
Dołączyła: 29 Wrz 2011
Posty: 1649
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Sty 26, 2013 6:05 pm   

Kochani, jesteśmy po ZIMOWEJ SESJI NARZECZEŃSKIEJ.... wiem, dziwny pomysł ale Państwo Aneta i Kamil Zakrzewscy nie boją się ani dziwnych pomysłów ani minusowej temperatury, ani niesfornych "modeli" rzucających w nich śnieżkami :D

Już po kilku godzinach od zakończenia sesji dostałam próbkę tego co Ci GENIALNI LUDZIE potrafią wyczarować... i urzekło mnie to do tego stopnia że trudno było mi uwierzyć że ta prześliczna para to my :)

NASI Fotografowie (bo już tak łatwo się nas DOŻYWOTNIO nie pozbędą :) ) nie tylko stawili się na sesji z dodatkowym ekwipunkiem typu sanki, śmieszne czapki itd. ale również z całą kartką pomysłów na pozy i sceny.

ICH INWENCJA TWÓRCZA NIE ZNA GRANIC!!!

Może nie powinnam tego robić ale jestem tak zachwycona zdjęciami że wklejam kilka poniżej:





_________________
 
 
zakrzewscy 
Firma


Dołączyła: 01 Lut 2012
Posty: 22
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Sty 27, 2013 12:20 pm   

:) Ale nie byłoby tak fajnie bez Was :) Wasza spontaniczność i radość z zabawy sprawiła, że udało nam się wyczarować Zakopane w centrum Łodzi :)

W kwestii dożywocia... jesteśmy jak najbardziej za :) :) :)

Trzymajcie się ciepło, mam nadzieję, że plener nie odbije się nam wszystkim na zdrowiu. :)
Pozdrowienia dla Szamana, najbardziej nieuchwytnego modela!
_________________
zakrzewscy foto adtwinzz
Ostatnio zmieniony przez zakrzewscy Nie Sty 27, 2013 1:45 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
zuziaczek 

Wiek: 37
Dołączyła: 29 Paź 2012
Posty: 38
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sty 30, 2013 12:44 pm   

Zdjęcia bardzo fajne, napisz proszę co to za park?
 
 
Wyderka85 

Dołączyła: 30 Gru 2012
Posty: 24
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lut 04, 2013 2:40 pm   

No i się zapisaliśmy u "Z"

Ale kolega Mojego (ten od zdjęć motyli) się pogniewał. Co się okazało, on już na nasze wesele zaprosił jakąś laskę i teraz mu głupio. Tak więc wyszło szydło z worka, o się na ubaw wybierał a nie na zdjęć robienie i jeszcze kasę za to chciał.
_________________
życie jest snem
 
 
zakrzewscy 
Firma


Dołączyła: 01 Lut 2012
Posty: 22
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lut 04, 2013 4:18 pm   

To był Park Źródliska II
Pozdrawiamy
_________________
zakrzewscy foto adtwinzz
 
 
koniczynka84 


Wiek: 40
Dołączyła: 29 Wrz 2011
Posty: 1649
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lut 06, 2013 9:34 pm   

powiem Wam że jestem w szoku... dostałam dostęp do albumu na picasie od "Z" i stwierdziłam że kilka zdjęć chciałabym mieć w stylu vintage.... nie było problemu :) no i mam... i ich uwielbiam... :D zresztą ZAKRZEWSKICH nie da się nie lubić :D tak otwartych ludzi dawno nie spotkałam





mają jednak jedną wadę... nie posiadają "selektywnie wyszczuplającego obiektywu" jeśli coś takiego w ogóle istnieje :D
_________________
 
 
tynnnka 


Wiek: 34
Dołączyła: 06 Paź 2012
Posty: 137
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Mar 05, 2013 2:13 pm   

koniczynka84, zdjęcia przepiękne!!
Zazdroszczę strasznie,bo też myślelismy,żeby narzeczeńską sesję zrobić zimą ale niestety czas nam na to nie pozwolił:( i też będzie z naszą psią łajzą :lol:
_________________

 
 
Magda1312 
The Winter Bride


Wiek: 34
Dołączyła: 25 Sie 2012
Posty: 1396
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Kwi 15, 2013 2:56 pm   

Cóż można dodać na temat Kamila? Niesamowity człowiek z pasją, mega cierpliwy, z mnóstwem pomysłów nawet, gdy nasze głowy były już zbyt zblazowane na kreatywne myślenie o pozach - współpraca rewelacyjna :) W dodatku jeśli któraś z nas miała się czuć skrępowana przed obiektywem, to jestem pewna, że Kamil szybko to zmienił. Można było się wyluzować, pożartować, sama przyjemność takiej współpracy. Czekamy na efekty!

Uczestniczka Wieczoru Przed-Panieńskiego 2013 :]
_________________
4.01.2014

Gość, uśmiechnij się!
A to mój dzienniczek:)
 
 
 
silvija 


Wiek: 35
Dołączyła: 06 Sty 2012
Posty: 2238
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Kwi 20, 2013 10:34 pm   

To i ja coś dorzucę, jako PM 2013 z przed-panieńskiego ;)

Sam fakt, że p.Kamil ogarnął naszą zwariowaną 10tkę, zasługuje na pochwałę :wink: a wierzcie mi, nie było łatwo :D to teraz czekamy na efekty współpracy ;D
_________________

 
 
zakrzewscy 
Firma


Dołączyła: 01 Lut 2012
Posty: 22
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Kwi 23, 2013 5:27 am   

Aj tam, aj tam - było dobrze :) dla mnie praca w otoczeniu tak pięknych i wesołych kobiet to była czysta frajda :)

O cierpliwość proszę :) w kwestii zdjęć, wybyliśmy na tygodniowy "wywczas" ale jak wrócę to zdjęcia w mig ukończę (pierwszych kilkadziesiąt przesłałem Asi)

Pozdrawiam serdecznie
Kamil
_________________
zakrzewscy foto adtwinzz
 
 
koniczynka84 


Wiek: 40
Dołączyła: 29 Wrz 2011
Posty: 1649
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Kwi 27, 2013 7:44 pm   

Kolejne cuda Zakrzewskich :) moje Wy mordki przecudowne :)









_________________
 
 
zuziaczek 

Wiek: 37
Dołączyła: 29 Paź 2012
Posty: 38
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Kwi 28, 2013 7:53 am   

tynnnka, czy miałaś plener narzeczeński czy zrezygnowaliście? Bo im bliżej terminu tym większy opór mam ze strony mojego faceta, że niby czasu na to nie ma.
 
 
koniczynka84 


Wiek: 40
Dołączyła: 29 Wrz 2011
Posty: 1649
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Kwi 28, 2013 8:47 am   

zuziaczek, my mieliśmy plener zimowy i teraz czekamy na wiosenny - jak szaleć to szaleć - wierz mi niesamowite przeżycie i świetna zabawa :)
_________________
 
 
wwweronika 


Wiek: 35
Dołączyła: 23 Sie 2012
Posty: 127
Skąd: Łódź-Chojny
Wysłany: Nie Kwi 28, 2013 8:24 pm   

Bardzo polecam, chociaz, jako trzynastka mialam okazje pracowac tylko z P.Kamilem :) Fajna, luzna atmosfera, a pierwsze efekty, ktore zobaczylam przed chwila - super - Jako osoba kompletnie niefotogeniczna jestem meeega zadowolona :)

PS. moja metamorfoza chyba nie byla dobrym pomyslem na zachecanie potencjalnych klientow :P
_________________
Mój dzienniczek: http://www.forum.wesele-l...pic.php?t=15839

 
 
 
zakrzewscy 
Firma


Dołączyła: 01 Lut 2012
Posty: 22
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Kwi 29, 2013 7:45 am   

Cześć wróciliśmy z wyprawy :) więc wkrótce dalsze fotki znajdą się w Waszej galerii :)

W kwestii metamorfoz, jak wiecie miałem trochę inne plany. Ciągnęliśmy przecież z Konradem kompletny zestaw studyjny. Niestety w lokalu Pań Kosmetyczek nie było gdzie rozstawić nawet tła, a tym bardziej lamp studyjnych z softboxami. Tak więc to co zrobiliśmy to taka raczej namiastka niż prawdziwa sesja metamorfoz.

Ale WWWeroniko i tak jest nieźle... jak dla mnie wyglądasz bosko :) :) :) więc zakładam, że Twoje narzekania to taka kokieteria :) :) :) :P

Pozdrawiam
_________________
zakrzewscy foto adtwinzz
 
 
tynnnka 


Wiek: 34
Dołączyła: 06 Paź 2012
Posty: 137
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Kwi 29, 2013 8:56 am   

zuziaczek, my właśnie obawialiśmy się,że przez okropną pogode i brak czasu nie damy rady, ale udalo się pogoda dopisała i oto dzieła naszych kochanych fotografów dziękujemy!!!:*:*




_________________

 
 
koniczynka84 


Wiek: 40
Dołączyła: 29 Wrz 2011
Posty: 1649
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Kwi 29, 2013 10:35 am   

tynnnka, cudo :) a NOCHAL przecudowny :)
_________________
 
 
zuziaczek 

Wiek: 37
Dołączyła: 29 Paź 2012
Posty: 38
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Maj 01, 2013 9:56 am   

cudne zdjęcia... no macie rację nie ma co, zaciągnę mojego na plener choćby miał się ze mną potem rozwieść :) :) :)
 
 
Malinka85 

Wiek: 38
Dołączyła: 12 Gru 2012
Posty: 344
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Maj 03, 2013 5:53 pm   

Gdyby ktos sie spytał czy znam dobrego fotografa,bez chwili zastanowienia odpowiedziałabym ze tak. Kamil to prawdziwy profesjonalista a na dodatek z pasją! Bardzo szybko przełamuje barierę czego efektem są świetne zdjęcia..!
Dzieki Kamil, za kawał dobrej roboty!!
_________________
 
 
zuziaczek 

Wiek: 37
Dołączyła: 29 Paź 2012
Posty: 38
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Maj 21, 2013 5:40 pm   

tynnnko :) szkoda że zdjęcia Ci się wysypały, możesz wrzucić je ponownie?
 
 
tynnnka 


Wiek: 34
Dołączyła: 06 Paź 2012
Posty: 137
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Maj 22, 2013 9:41 pm   

proszę bardzo :) jest się czym chwalić w końcu :smile:
18.04.2013
:serce: :serce: :serce: :serce:







_________________

 
 
zuziaczek 

Wiek: 37
Dołączyła: 29 Paź 2012
Posty: 38
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Maj 23, 2013 7:34 am   

Dziękuję :) są naprawdę inspirujące :) a wrzucisz coś z dnia ślubu i pleneru ślubnego?
 
 
tynnnka 


Wiek: 34
Dołączyła: 06 Paź 2012
Posty: 137
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Maj 23, 2013 8:55 am   

a proszę bardzo:)






pleneru jeszcze nie mielismy 8)
_________________

 
 
koniczynka84 


Wiek: 40
Dołączyła: 29 Wrz 2011
Posty: 1649
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Maj 23, 2013 12:47 pm   

tynnnka, jak zawsze GENIALNIE :)
_________________
 
 
zuziaczek 

Wiek: 37
Dołączyła: 29 Paź 2012
Posty: 38
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Maj 23, 2013 1:29 pm   

a powiedz miałaś przygotowania? warto robić wtedy fotki? Mój kochany się wzbrania i strasznie marudzi, że mu się jeszcze fotograf pod nogami plątać będzie... To jest duży kłopot?
 
 
tynnnka 


Wiek: 34
Dołączyła: 06 Paź 2012
Posty: 137
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Maj 23, 2013 11:06 pm   

zuziaczek, nam się pod nogami kręciło dwóch fotografów i kamerzysta 8)
i szczerze tez się tego obawiałam,że będzie za dużo ludzi w domu bo w chwili błogosławieństa było nas 13 :cool: ale szczerze ja w ogóle nie odczułam ich obecności wręcz przeciwnie a fajne foty są :smile:





ja sobie odpuściłam tylko u fryzjera i przy makijazu,bo to za duzó zamieszania by było tak to polecam :)
_________________

 
 
zuziaczek 

Wiek: 37
Dołączyła: 29 Paź 2012
Posty: 38
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Maj 24, 2013 5:50 am   

Fajne fotki :) dzięki za podpowiedź :)
 
 
Malinka85 

Wiek: 38
Dołączyła: 12 Gru 2012
Posty: 344
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Maj 24, 2013 7:07 pm   

Mimo ze sie nie znamy, super wyglądacie!! Niezłe fotki:)
_________________
 
 
mateosh 

Dołączył: 02 Sty 2013
Posty: 20
Skąd: okolice miasta Łodzi
Wysłany: Pon Maj 27, 2013 12:58 pm   

Fajne :) zdjątka
_________________
no problemo amigo
 
 
tynnnka 


Wiek: 34
Dołączyła: 06 Paź 2012
Posty: 137
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Maj 27, 2013 10:07 pm   

Tak więc moi drodzy nie zdecydowani ja Kamila i Anetkę mogę wraz z mężem polecić z całego serca :serce: :serce: :serce: Właśnie dostaliśmy komplet zdjęć, które są prześliczne. Współpraca z takimi fotografami to sama przyjemność. Trochę się obawiałam tych wszystkich sesji ale Oni są tak przesympatyczni, tak wyluzowani i tak profesjonalni,że nawet nie odczułam,że robią nam zdjęcia. a o weselu ślubie już nie wspomnę, dzięki sesji narzeczeńskiej nie byliśmy skrępowani było fajnie śmiesznie i bez stresu. :smile:
_________________

 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl