Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Pływanie

Czy umiecie p?ywa??
tak, mam kart? p?ywack?
33%
 33%  [ 35 ]
tak, cho? mistrzem ?wiata nie b?d? ;)
43%
 43%  [ 45 ]
nie
23%
 23%  [ 24 ]
Głosowań: 78
Wszystkich Głosów: 104

Autor Wiadomość
*Asiek 
Moderator
Czarownica vel Anioł


Dołączyła: 05 Sty 2004
Posty: 2217
Skąd: Kiedyś Łódź
Wysłany: Pią Cze 04, 2004 4:29 pm   Pływanie

Forumowicze, jak wygląda sprawa z Waszymi umiejętnościami pływackimi? :lol:

Zaznaczcie odpowiedź w ankiecie powyżej.

Anegdoty, wspomnienia mile widziane. :)
_________________
 
 
mischelle22 


Wiek: 42
Dołączyła: 27 Gru 2003
Posty: 1211
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Cze 04, 2004 4:42 pm   

Kiedyś o mało co się nie utopiłam i od tamtej pory panicznie boję się wody.
 
 
 
Magdzia 


Wiek: 44
Dołączyła: 06 Maj 2004
Posty: 347
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Cze 04, 2004 4:44 pm   

Plywac umiem, i uwielbiam. Nie wyobrazam sobie wakacji bez morza, kiedys bylam za zawodach w jakiejs szkole, bylam czwarta jako jedyna dziewczyna. Styl grzbietowy, i nadal mi wychodzi najlepiej. :oops: :mrgreen:
 
 
 
*Asiek 
Moderator
Czarownica vel Anioł


Dołączyła: 05 Sty 2004
Posty: 2217
Skąd: Kiedyś Łódź
Wysłany: Pią Cze 04, 2004 5:05 pm   

Pływać pływam, aczkolwiek nigdy nie mogłam i nie mogę pochwalić się super kondycją. :(
Wody się nie boję, choć unikam rzek (wiry wodne) i jezior gdzie nie widzę dna. :?
Lubię czyste baseny :mrgreen:
I ewentualnie morze, ale nie za daleko od brzegu - trochę mam cykora, że mnie zniesie i nie będę miała siły (wyżej wspomniany brak kondycji), żeby dopłynąć do brzegu.

Asiek - pływak amator. :pokemon:
_________________
 
 
Kati 


Dołączyła: 23 Lut 2004
Posty: 3262
Skąd: :)
Wysłany: Pią Cze 04, 2004 5:11 pm   

Skończyłam wychowanie fizyczne - znaczy umiem pływać wszystkimi stylami: klasykiem, kraulem, kraulem na plecach, motylkiem oraz oczywiście ratowniczymi : z nogami do klasyka i do kraula. Miałam przez 2 lata zajęcia z pływania 2 razy w tyg. po 1,5 godz
Kartę pływacką zrobiłam już w liceum.

Ale hmm jeśli ktoś mnie zapyta : czy lubisz basen i pływanie - odpowiem, że nie za bardzo... :oops:
_________________

 
 
 
*Asiek 
Moderator
Czarownica vel Anioł


Dołączyła: 05 Sty 2004
Posty: 2217
Skąd: Kiedyś Łódź
Wysłany: Pią Cze 04, 2004 5:15 pm   

Kati, zazdroszczę Ci wysportowania. Szczerze. :)
_________________
 
 
lesia 

Wiek: 48
Dołączyła: 26 Lut 2004
Posty: 154
Skąd: lodz
Wysłany: Pią Cze 04, 2004 7:43 pm   

:oops: nie umiem ale sie naucze i to moze jeszcze w tym roku
_________________
lesia
wedding day 19 06 2004
 
 
gosia 

Wiek: 46
Dołączyła: 11 Paź 2003
Posty: 1008
Skąd: własnego M.
Wysłany: Pią Cze 04, 2004 8:32 pm   

Bardzo lubie pływać, a zwłaszcza jak jestem na basenie :D , bo w morzu ciężko :?
_________________
31 sierpnia 2002
9 stycznia 2006 - Mati
 
 
Jelonek 

Dołączyła: 14 Kwi 2004
Posty: 115
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Cze 04, 2004 9:05 pm   

tak naprawdę to plywać nie potrafię
ale w zeszłym roku na wakacjach moje kochanie wmusiło mi ,żebym założyła
maskę do nurkowania ( taka z zakrytym nosem) i od tamtej pory oszalałam na punkcie
wody:) pływam , a raczej macham wszystkim co się da i tylko pod wodą
nie potrafię oddychać - więc na bezdechu przemieszczam się jak się da a potem muszę
stanąć by zaczerpnąć powietrza hehehehe , w związku z tym stale muszę mieć grunt
albo deskę do pływania pod ręką
 
 
just_Kate 

Wiek: 47
Dołączyła: 26 Mar 2004
Posty: 719
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Cze 04, 2004 11:13 pm   

Umiem pływać po amatorsku, czyli amatorską żabką, amatorskim grzbietowym, amatorskim kraulem... :D nawet amatorskim motylkiem, hihi. Niestety, z kondycją, tak jak u Asiek, jest nie najlepiej, niestety. Kiedyś pływałam więcej, chodziłam regularnie na basen, ale jak się człowiek zaczyna starzeć... :wink:
 
 
Asia 

Wiek: 41
Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 551
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Cze 04, 2004 11:40 pm   

Umiem pływać, ale na pewno nie będę nie tylko mistrzem świata, ale nawet mistrzem osiedla :(

Ale za to moim swiadkiem na ślubie będzie chłopak, który jest w kadrze narodowej naszego kraju właśnie w pływaniu :D
_________________
Mój najpiekniejszy dzień - 25 września 2004 r.
 
 
pipi 


Wiek: 47
Dołączyła: 11 Lut 2004
Posty: 902
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Cze 07, 2004 11:12 am   

Lubię pływać, ale tak żeby się nie męczyć.
Mogłam pływać żabką równie długo jak chodzić.
Wszystkie męczące style typu kraul są zbyt męczące na moje lenistwo :wink:

Niestety nabawiłam się uczulenia na chlor i od 4 lat nie chodzę na basen.

Natomiast informacja dla Lesi, która ma ochotę się nauczyć pływać.
Nigdy na naukę pływania nie jest za późno, mój narzeczony specjalnie dla mnie nauczył się pływać, mimio iż twierdził że jest w wodzie jak żelazko.
Teraz pływa równie dobrze jak ja :graba:
 
 
Magdzia 


Wiek: 44
Dołączyła: 06 Maj 2004
Posty: 347
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Cze 07, 2004 11:51 am   

:wink: Wiec jest szansa i dla mojego :mrgreen:
 
 
 
Ania 


Wiek: 43
Dołączyła: 18 Lis 2003
Posty: 416
Wysłany: Pon Cze 07, 2004 12:37 pm   

Uwielbiam wodę i uwielbiam pływać, ale tylko w basenie lub gdy widze dno, bo jak nie widzę lub jak mi coś koło nogi przepłynie to od razu dostaję histerii.
W szkole podstawowej chodziłam codziennie na basen, byłam w takiej specjalnej sekcji pływackiej, osiągniec jakiś wielkich nie miałam ale do tej pory dosyc dobrze pływam, tylko że jak idę teraz na jakiś basen to wolę sobie w babelkowej wannie posiedzieć albo w saunie.
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Cze 07, 2004 9:45 pm   

Zaznaczyłam opcję o posiadaniu karty pływackiej, ale nie znaczy to że będę mistrzem świata. :wink:
Lubię pływać sobie rekreacyjnie, najchętniej żabką, w jeziorze bądź na basenie. Za to nie przepadam za pływaniem w morzu, bo boję się że nie dam rady wrócić. I albo morze jest za zimne albo za słone. :?
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
Akacja 

Wiek: 42
Dołączyła: 29 Lut 2004
Posty: 199
Skąd: Trójmiasto
Wysłany: Pon Cze 07, 2004 10:52 pm   

Bardzo lubie pływać, chodzilam do szkoly z basenem przez siedem lat, oprócz 2 standardowych godzin w tygodniu to jeszcze chcodzilam na dodatkowe lekcje baletu woddnego-sunchronicznego. Karte pływacką zrobiłam robiąc kurs na żeglarza, a od nie dawna uwielbiam nurkowac i chetnie zrobie kurs nurkowania jak tylko kaske uzbieram :)
 
 
niuniab 

Wiek: 48
Dołączyła: 01 Lut 2004
Posty: 121
Skąd: Sopot
Wysłany: Wto Cze 08, 2004 5:33 pm   

Umiem pływać, ale boję się wody, gdy nie czuję dna pod nogami od razu zawracam
_________________
Ślub 12.06.2004
 
 
olenka 


Wiek: 46
Dołączyła: 13 Gru 2003
Posty: 457
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Cze 08, 2004 6:01 pm   

Ja uwielbiam wode w każdej postaci:) Pływac umiem całkiem dobrze jednak karty pływackiej nie mam. jakos mi nie była potrzebna. Uwielbiam jeziorka, wypłynac łódka a potem hyc do wody:)
Skakać strasznie lubie choc na mój gust techniki mi brakuje:) ale co tam na żabe mozna...
Chodze tez na basen ale nie lubie bo mnie straszne skóra sczypie poźniej ale chodze:) a i w czepku jak jajogłowy wygladam haha
_________________
--------------------------------------------------
--##@@ ślubuję 18 września 2004 @@##--
 
 
nei 


Wiek: 47
Dołączyła: 15 Paź 2003
Posty: 83
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Cze 14, 2004 12:59 pm   

tak, mam karte plywacka - hihi, ale gdzies ja zgubilam, ale teraz to sie chyba takiej karty nie wymaga nigdzie

kocham wode i plywam jak rybka - no, moj tata mowi na mnie "gruba foka" :evil:
_________________
pozdrawiam
oluś
 
 
suhotnikowa 


Wiek: 43
Dołączyła: 08 Cze 2004
Posty: 97
Skąd: Lubin
Wysłany: Czw Lip 22, 2004 8:14 pm   

mischelle22 napisał/a:
Kiedyś o mało co się nie utopiłam i od tamtej pory panicznie boję się wody.

Dokładnie tak jak ja :( :cry:
Teraz nad wodą to się tylko opalam :lol: :lol:
 
 
otosia 


Wiek: 46
Dołączyła: 09 Lip 2004
Posty: 48
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lip 22, 2004 10:11 pm   

Uwielbiam pływać i kocham wodę. Mogę w niej spędzać dłuuugie godziny.
Najbardziej to chyba lubię jeziora.. można sobie wyznaczyć jakiś cel, do którego można dopłynąć, np. jakaś wysepka.
W morzu to najbardziej lubię fale. Wtedy to jest dopiero zabawa! 8) Chociaż z wodą zawsze trzeba uważać.
I na końcu (bo najmniej lubiany) jest basen, bo z reguły jest sporo ludzi i trzeba uważać, żeby przypadkiem kopniaka nie zarobić :)
_________________

 
 
 
Kasia21 


Wiek: 41
Dołączyła: 29 Sie 2004
Posty: 233
Skąd: Łódzkie
Wysłany: Czw Wrz 02, 2004 11:00 pm   

:oops: się przyznać, ale nie umiem pływać.
_________________
Nigdy ne jest tak źle, żeby nie mogło być gorzej....
 
 
 
monicleo 


Wiek: 46
Dołączyła: 23 Sie 2004
Posty: 124
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Wrz 03, 2004 10:54 am   

Kasia21 napisał/a:
:oops: się przyznać, ale nie umiem pływać.

Nie martw się ja też nie umiem i nie zanosi się, bym mogła się nauczyć...
Zwyczajnie boję się wody...
:cry:
 
 
Ewela 

Wiek: 43
Dołączyła: 17 Sie 2004
Posty: 159
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Wrz 03, 2004 1:10 pm   

Uff,ulzyło mi bo widać,że nie jestem sama.Nie umiem pływać i również nie zanosi się,abym się nauczyła:(Boję się:(
_________________
``1.10.2005.``
 
 
 
Żaneta 
Jestem mamusią

Wiek: 39
Dołączyła: 17 Lip 2005
Posty: 925
Skąd: ŁÓDŹ
Wysłany: Nie Sie 14, 2005 4:53 pm   

kiedyś regularnie uczęszczalam na basen i mam kartę plywacką,ale teraz tylko na jakimś wyjeżdzie na urlop
_________________
 
 
Mika 


Wiek: 44
Dołączyła: 19 Mar 2005
Posty: 1034
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Sie 14, 2005 7:38 pm   

Lubię i umiem pływać choć nie posiadam karty pływackiej. Dwa razy się już topiłam pierwszy raz nad morzem fala niefortunnie mnie zakryła, drugi raz jak się w basenie wygłupiałam robiąc fikołki, ale nie zmieniło to mojego stosunku do wody i pływania.
_________________
http://www.biurotassa.pl
 
 
 
Yuki 


Wiek: 42
Dołączyła: 14 Sie 2005
Posty: 8
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sie 17, 2005 9:30 am   

Mnie podtopili 'koledzy' na koloniach w podstawówce. Miałam wtedy najlepsze chęci - chciałam uczyć się pływać. Ale od tamtej pory panicznie boję się kiedy woda zakrywa mi twarz. Nawet pod prysznicem zaciskam oczy i nos... A mój Grzegorz uwielbia pływać i przekonuje mnie abyśmy pojechali nad morze to mnie pouczy :?
 
 
Kot 


Wiek: 45
Dołączyła: 27 Kwi 2005
Posty: 1423
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sie 17, 2005 10:09 am   

lubię pływać ale nie w basenach :?
w dzieciństwie rodzice "katowali" mnie co sobota wizytą na basenie, ten chlor :hm: fuj
_________________
... pamiętasz była jesień....

 
 
Pusiak 
- Dyktator


Wiek: 43
Dołączyła: 15 Lut 2005
Posty: 3311
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sie 24, 2005 1:47 pm   

Uwielbiam pływać, i choc może nie jestem bardzo szybka, to za to wolno się męczę ;) Najbardziej lubię kraula i żabkę, a ze zbiorników wodnych morze :)
_________________

 
 
 
Edi 

Wiek: 40
Dołączyła: 24 Cze 2005
Posty: 430
Skąd: sprzed komputera
Wysłany: Sro Wrz 28, 2005 8:29 pm   

suhotnikowa napisał/a:
mischelle22 napisał/a:
Kiedyś o mało co się nie utopiłam i od tamtej pory panicznie boję się wody.

Dokładnie tak jak ja :( :cry:
Teraz nad wodą to się tylko opalam :lol: :lol:


Jestem w identycznej sytuacji, gdy pierwszy raz uczyłam sie pływac to o mało się nie utopiłam. Gdyby nie było przy mnie mojego P. to pewnie bym utonęła bo potem stwierdził że poszłam jak kłoda pod wode i nie starałam sie nawet wtedy niczym ruszać. Bo ludzie przeważnie jak toną to próbują sie ratować a u mnie to było zero reakcji jakiejkolwiek. Także zdania na temat wody nie zmienie chyba nigdy.
_________________
Ja chce powtórki z 23 września 2006 !! !

 
 
gambi 


Wiek: 44
Dołączyła: 05 Sty 2005
Posty: 509
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Wrz 28, 2005 8:39 pm   

Ja umiem i lubie plywac i to w kazdym zbiorniku wodnym. niestety ostatnio mialam malo okazji do plywania, ale zawsze gdy tylko mam mozliwosc korzystam. Tata od malego uczył nas pływać, wysyłał na lekcje i choć kilka poważnych podtopień miałam w życiu - przeważnie nie z mojej winy :roll: , nadal uwielbiam pływać.
_________________

Miłego dnia Gość ;)
 
 
 
Oli 

Wiek: 44
Dołączyła: 12 Paź 2005
Posty: 143
Skąd: Lodz
Wysłany: Nie Paź 30, 2005 5:01 pm   

Lubie plywac...i plywam, moze nie profesjonalnie, ale na wodzie nie powinnma utonac:-)..a najbardziej lubie pluwac w basenie lub jeziorze..niestety dostepu Tu gdzie jestem do tego mam rzadki,rzec byc mozna sporadyczny..zatem ratuje sie morzem..
_________________
[url=http://www.pour-bientot.com][img]http://www.pour-bientot.com/3785696-1
 
 
lvi 

Wiek: 41
Dołączyła: 30 Wrz 2004
Posty: 50
Skąd: Bełchatów
Wysłany: Wto Lis 15, 2005 11:59 pm   

hmm od miesiąca mam karnet na basen.zamierzam wziąść się za siebie :) moze troszke schudne.Uwielbiam pływać, niestety mistrzem napewno nie zostane :)
_________________

Uśmiechnij się Gość!
 
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lis 16, 2005 10:01 am   

Na schudnięcie przez pływanie bym nie liczyła. Raczej na poprawę samopoczucia, ulgę dla kręgosłupa i rozwinięcie mięsnii ramion oraz nóg. :wink:
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
pipi 


Wiek: 47
Dołączyła: 11 Lut 2004
Posty: 902
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lis 16, 2005 11:48 am   

poza tym wydaje mi się, że pływanie zapobiega cellulitowi na pośladkach i udach, ale to moje gdybanie :mrgreen:
 
 
Filomena 

Dołączyła: 31 Sie 2004
Posty: 365
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lis 16, 2005 1:14 pm   

Ja pływam dość dobrze. Nawet jako wątła i malo ruszająca się ogólnie kobieta jestem w stanie przepłynąć motylkowym około 15 metrów. Klasycznym to mogę pływać godzinami. Niestety ostatnio strasznie się zasiedziałam, a na dodatek z iloscią basenów w Łodzi jednak krucho. Nie chce mi się jeździć na Styrską, czy Teofilów. Najbliżej mam na 6 Sierpnia, ale tam ostatnio jest straszny tłok, bo zredukowali ilość grup na rzecz studentów Uniwersytetu Medycznego. Co do chudnięcia - jedna godzina pływania (nie moczenia się, tylko ruchu) to, jak gdzieś czytałam 600 kcal spalonych. Ponadto woda działa, jak masaż na newralgiczne dolne partie ciała. Tak więc ogólnie wysmukla. Oczywiście z tego efektu nic nie będzie, jeżeli zaraz po godzince pływania zapodamy sobie porcję frytek :wink: . Co do pozytywnych efektów na sterany komputerem i bibliotekami kręgosłup, to chyba nikogo nie trzeba przekonywać. Polecam grzbietowy, bo klasyczny trochę obciąża dolną partię kręgosłupa.
 
 
myszkapl 


Wiek: 44
Dołączyła: 14 Maj 2004
Posty: 68
Skąd: Zgierz
Wysłany: Pią Lis 18, 2005 9:56 am   

Pływać pływam, ale drugą Otylią to ja nie będę. W zeszłym roku szkolnym chodziłam co tydzień na basen, ale teraz nie mam czasu mimo, że bardzo bym chciała
_________________


http://martyna.w8w.pl

 
 
 
Alma_ 


Dołączyła: 03 Paź 2005
Posty: 3531
Skąd: z całkiem bliska
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Pią Lis 18, 2005 9:39 pm   

A ja sobie od miesięcy obiecuję, że zapisze się w końcu na basen... Jeśli nie pójdę w ten weekend, to jestem oficjalnie śmierdzącym leniem!! :wink:
_________________
chez alma |
 
 
szczako 

Wiek: 44
Dołączyła: 11 Lis 2005
Posty: 2216
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lut 02, 2006 1:17 pm   

a ja jestem ciekawym przypadkiem :)

boje sie wody. mam zwiazane z nia koszmary.

ale plywam i nawet mam karte plywacka. lubie plywac, ale lubie wiedziec, ze pode mna jest jakis lad. albo brzeg basenu, ktorego mozna sie w kazdej chwili zlapac.
_________________
 
 
strawberrytea 


Wiek: 42
Dołączyła: 19 Lip 2005
Posty: 667
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lut 02, 2006 1:21 pm   

Co prawda utrzymam się na wodzie ale przepłynięcie choć 1 basenu to dla mnie wyzwanie - płyne długo i po 1 długości mam dosyć. Poza tym bardzo nie lubię chodzić na basen... Mogłabym sobie za darmo, jak studentka, chodzić na Styrska przecież i pływac, bardzo dużo osób ode mnie z roku tak robi, a mnie tam nikt nie zaciągnie... Zresztą, nie tylko za basenem nie przepadam... na wakacjach do morza też bardzo rzadko wchodze, choć jak byłam mała uwielbiałam to robić
_________________
W naszej zielonej kuchni
 
 
Agatka_P 


Wiek: 41
Dołączyła: 07 Wrz 2005
Posty: 1093
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lut 02, 2006 1:22 pm   

Pływam i swego czasu dostałam nawet karte pływacką ale kondycje mam średnią ponieważ mam krótki oddech. Ale plumkać lubie i morze też kocham :D Wole morze od gór
 
 
Lucky 

Wiek: 41
Dołączyła: 07 Lis 2005
Posty: 748
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lut 02, 2006 2:19 pm   

Agatka_P napisał/a:
Ale plumkać lubie i morze też kocham :D Wole morze od gór


To tak jak ja :graba:

Kocham morze, D zreszta też (dlatego nigdy nie mamy problemu gdzie jechac na wakacje)
Ale chodze regularnie na basen :D
Teraz zimą to nie tak często, ale jak się zrobi cieplej to nic mnie nie zatrzyma :mrgreen:
 
 
bajeczka 


Wiek: 43
Dołączyła: 04 Mar 2005
Posty: 940
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lut 02, 2006 4:01 pm   

Mnie to nawet firma funduje karnet basen, ale nie umiem pływac :(
_________________


Życzę miłego dnia i pozdrawiam Cię gorąco Gość :)
 
 
 
Alma_ 


Dołączyła: 03 Paź 2005
Posty: 3531
Skąd: z całkiem bliska
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Pią Lut 03, 2006 9:29 am   

A czy uwierzycie, że my z Ł. od października usiłujemy zapisać się na basen, ale nie możemy, bo wciąż któreś z nas jest przeziębione (głównie on :roll: )?? Chyba musiamy poczekać do wiosny :?
_________________
chez alma |
 
 
dorota20w 


Wiek: 41
Dołączyła: 12 Sie 2005
Posty: 144
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pią Lut 03, 2006 8:06 pm   

pływam, choc mistrzem świata w tym nie jestem :oops: boję się wody i nie pływam w miejscach gdzie nie czuje gruntu pod nogami :cry:
_________________



http://lemontea.blox.pl/html
 
 
Zosiek
[Usunięty]

Wysłany: Sro Kwi 19, 2006 8:31 am   

Czy pływać umiem? nie wiem :P podobno umiem, na wodzie się utrzymuję, karty pływackiej nie mam choć nie wiem dlaczego :P
 
 
magda81 


Wiek: 42
Dołączyła: 09 Paź 2005
Posty: 221
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Kwi 21, 2006 6:41 pm   

Plywac umie:) ale na basen cos ciezko jest mi sie zebrac...eh to lenistwo..
_________________
jeszcze tylko..

just married
Pozdrawiam Cię cieplutko Gość
 
 
 
senra 


Wiek: 45
Dołączyła: 09 Wrz 2005
Posty: 115
Skąd: łódź
Wysłany: Pią Kwi 21, 2006 7:03 pm   

A ja pływać umiem i uwielbiam! Nauczyli mnie pływać rodzice jak byłam całkiem mała, nawet nie pamiętam swoich pierwszych "pływackich" kroków. Za to bardzo dobrze pamietam jak robiłam kartę pływacką na Stawach Jana :kwasny: Weszłam do wody, przepłynęłam ile trzeba było, wyszłam i... musiałam wyrzucić ksotium kąpielowy, bo cały oblazł glonami które się w niego "wgryzły" na dobre zanim dojechałam do domu :zly:
 
 
 
katarzynka1 

Wiek: 43
Dołączyła: 18 Kwi 2006
Posty: 136
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Kwi 28, 2006 6:06 pm   

Pływam dość dobrze, na basen chodzę w każdy weekend - ale tylko dzięki mojemu robaczkowi bo mnie do tego motywuje - sama już dawno straciłabym zapał :P
Samopoczucie na pewno się poprawia, w ostatnim czasie udało mi sie też troszkę schudnać - ale zaaplikowałam sobie morderczy trening :hyhy:
Natomiast bardzo nie lubię pływać w morzu, to chyba przez to że kiedyś prawie bym się utopiła.
 
 
fiona83 

Dołączyła: 19 Kwi 2006
Posty: 2952
Skąd: skądinąd
Wysłany: Pon Maj 08, 2006 6:17 pm   

Niestety nie umiem pływać nad czym niezmiernie ubolewam, bo nie wiadomo co się w życiu może przydać. Najlepsze jest to, że wody się w ogóle nie boję, ale teraz się już wstydzę taka stara iść na kurs pływania :oops: (chociaż wiem, że na naukę nigdy nie jest za poźno). Najgorsze jak ide na basen i jedyne co mi zostaje to jakas zjezdzalnia, albo brodzik dla dzieci - do prawdziwego basenu obciach wejsc i udawac ze sie plywa :zalamany:
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl