Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Kto wybierał pierścionek?
Autor Wiadomość
kiciucha 


Wiek: 40
Dołączyła: 22 Sie 2006
Posty: 913
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Lut 03, 2007 12:34 pm   

my żesmy wspólnie wybierali. Razem też żeśmy go kupili, tylko potem był głeboko gdzieś schowany i czekał na odpowiedni moment. Nawet ja nie wiedziałam kiedy to się stanie :o
_________________


 
 
 
sauvignon_blanc 


Wiek: 40
Dołączyła: 09 Sty 2007
Posty: 155
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lut 06, 2007 12:01 am   

To dokładnie tak jak u mnie-wybierany razem ale jeszcze go nie dostałam :beczy: leży schowany(najgorsze że wiem gdzie i mnie korci) Ach chciałabym już go nosić...
_________________
Szczęśliwa mężatka.
 
 
Natalka 

Wiek: 37
Dołączyła: 04 Sty 2007
Posty: 46
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lut 06, 2007 9:31 am   

U mnie oczywiście wybierał mój K. pocichu, pytając tylko kolegi który jest żonaty czy sposób w jaki sie chce zareczyć jest odpowiedni. pierścionek wybierał sam, znał doskonale mój rozmiar i gust i przede wszystkim uwzględnił moje chyde palce na których duży szeroki pierścionek wyglądałby co najmniej dziwnie.
 
 
sylwanika 

Wiek: 41
Dołączyła: 11 Lut 2006
Posty: 50
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lut 16, 2007 9:58 pm   

Ja wybrałam Seba zalegalizował mój wybór kupnem :P
_________________
Sylwia :)
 
 
edys_lu 

Wiek: 39
Dołączyła: 08 Lut 2007
Posty: 328
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Mar 10, 2007 12:43 am   

I jeden i drugi wybieralismy razem..tylko ze od zakupu pierwszego do oswiadczyn minelo pol roku i przy okazji mnostwo swiat kiedy moglam go dostac...zawsze myslalam kiedy to bedzie i jak juz stracilam nadzieje dostalam...(to chyba bylo zagranie taktyczne)
_________________


Szczęśliwy dzień - 16.08.2008
Pozdrawiam i życzę miłego dnia Gość
 
 
dominiqsz 

Wiek: 40
Dołączyła: 21 Sty 2007
Posty: 1224
Skąd: Aleksandrów Ł.
Wysłany: Sob Mar 10, 2007 9:30 am   

Pierścionek wybierałam ja, oczywiście musiał tez sie podobać D. natomiast jak u wiekszości z was, zaraz po zakupie został mi on odebrany i zwrócony dopiero po zaręczanach:)
_________________
 
 
asia84 
żonka

Dołączyła: 10 Lut 2007
Posty: 819
Skąd: Łodź
Wysłany: Sob Mar 10, 2007 3:12 pm   

u mnie wybierał M. miałam bardzo fajną niespodziankę :) oczywiście bardzo mi się spodobał :)
_________________


19 lipiec 2008 nasz dzień :)


Magia, która nas otacza sięga gwiazd...
 
 
Ilona83 


Wiek: 41
Dołączyła: 18 Sty 2007
Posty: 166
Skąd: Brzeziny
Wysłany: Nie Kwi 01, 2007 6:27 pm   

wybieraliśmy go razem ;)
_________________

 
 
 
cosola 
full-time mum


Wiek: 40
Dołączyła: 04 Sty 2007
Posty: 730
Skąd: Łódź/Leicester, UK
Wysłany: Wto Kwi 03, 2007 3:47 pm   

Mój pierścionek został zrobiony przez wujka mojego narzeczonego, ja nic o tym nie wiedziałam.
Mój Jedyny sam zadecydował jak on będzie wyglądał i zrobił mi wielką niespodziankę, mino, że go nie wybierałam nie wyobrażam sobie żeby mógł być inny :)
_________________
 
 
summer-sun 


Wiek: 39
Dołączyła: 09 Lis 2006
Posty: 46
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Kwi 03, 2007 5:22 pm   

oficjalnie pierścionek wybrałam ja :wink: ale jakiś czas potem spodobał mi sie inny- ale mój Ł tak sie zakochał w tym wybranym pierwotnie że nie dałam rady go przekonać - suma sumarum- pierścionek wybraliśmy razem :mrgreen: i tak jest ok bo teraz ten pierścionek jest dla mnie poprstu najcudniejszy na świecie :mrgreen:
_________________
 
 
 
kochecka 
żona i mama


Dołączyła: 16 Mar 2007
Posty: 1652
Skąd: z daleka
Wysłany: Wto Kwi 03, 2007 7:20 pm   

A my wybieraliśmy razem
_________________
 
 
żenia 

Dołączyła: 24 Paź 2006
Posty: 64
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Kwi 03, 2007 8:01 pm   

K. wybrał sam, a jakie fajne podchody robił by poznać mój rozmiar - oczywiście ciapek ze mnie i nic nie kojarzyłam. Pamiętam, że miesiąc przed oświadczynami była u nas moja kuzynka i pytała się, czy coś planujemy - a on tylko wzruszył ramionami. Póżniej mi powiedział, że właśnie tego dnia odrysowywał na kartce pierścionek, który zostawiłam na stole jak prałam dywan:) Ja bym nie potrafiła pójść do jubilera z przyszłym narzeczonym i sama wybrać pierścionek - czułabym się niezręcznie, a poza tym nie byłoby niespodzianki i już wiedziałbym, że coś się szykuje ;)
Pozdrawiam
_________________
16.08.2008 - NASZ DZIEŃ :)
 
 
 
gebka 


Wiek: 40
Dołączyła: 01 Lut 2007
Posty: 816
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Kwi 04, 2007 8:06 am   

)Moj tez wybierał sam ( no z mała pomoca satrszej siostry :lol: )
 
 
 
MonikaZgierz 

Wiek: 40
Dołączyła: 19 Lut 2007
Posty: 191
Skąd: Zgierz
Wysłany: Sro Kwi 04, 2007 9:45 am   

My wybieraliśmy razem tzn. byliśmy w sklepie i ja mierzyłam i mówiłam, które mi się podobają. Potem wyszliśmy i poszliśmy do innych sklepów. Potem mój Kotek wrócił się
( oczywiście o tym nie wiedziałam) i ostatecznego wyboru dokonał sam.
 
 
Hatifnatka 


Wiek: 40
Dołączyła: 10 Mar 2007
Posty: 948
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Kwi 20, 2007 1:57 am   

pierścionek wybraliśmy razem :)
_________________
 
 
EJ-ET 
Żona i Mama :))


Wiek: 43
Dołączyła: 01 Lut 2007
Posty: 841
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Maj 02, 2007 1:30 pm   

a mój ukochany mnie totalnie zaskoczył - sam wybrał śliczny zaręczynowy pierścionek! no i wręczył mi go znienacka ;)
Ostatnio zmieniony przez EJ-ET Sro Maj 02, 2007 1:31 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
klarysa 

Dołączyła: 01 Lut 2007
Posty: 895
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Maj 03, 2007 8:29 pm   

sam wybral - i nie wiem jak mu sie udalo kupic akurat ten idealny. wczesniej troche ogladalismy, ale tak mnie wiecej. niemozliwe, zeby zapamietal te najwazniejsze szczegoly. chyba mialam duzo szczescia;)))
 
 
ladybi 

Dołączyła: 09 Maj 2007
Posty: 2
Skąd: z domu
Wysłany: Sro Maj 09, 2007 5:04 pm   

u mnie wybierał mój luby. Była to dla mnie absolutna niespodzianka. Obwód palca mierzył mi jak spałam, oplatając mój palec kawałkiem papierka :) Podobno o mało co się nie obudziłam. Ale muszę przyznać, że zarówno wielkość jak i "fason" trafione w dziesiątkę.
 
 
Kamila111 

Dołączyła: 11 Maj 2007
Posty: 5
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Maj 11, 2007 9:34 pm   

mi wybrał pierścioneczek ukochany, ale wcześniej się zabezpieczył (z mojejszkatułki zniknął jeden z moich ulubionych pierścionków :wink:
 
 
niki 

Dołączyła: 12 Maj 2007
Posty: 3
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Maj 14, 2007 9:11 am   

Ja kompletnie nie spodziewałam się oświadczyn. To była mega,mega niespodzianka. A pierścionek po prostu cudny. :D :mrgreen:
_________________
 
 
KreaToR 


Wiek: 37
Dołączył: 14 Maj 2007
Posty: 41
Skąd: łódź
Wysłany: Pon Maj 14, 2007 5:50 pm   

Ja zaciągnąłem moją <wtedy potencjalną> narzeczoną do lubilera, poprosiłem o pokazanie pierścionków i kazałem mojej Ukochanej wybrać pierścionek. Z prostego względu to ona będzie go nosić nie ja, więc lepiej niech sama zdecyduje co jej się podoba.
 
 
 
Meli 


Dołączyła: 26 Kwi 2007
Posty: 7
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Maj 14, 2007 7:39 pm   

Mój pierścionek wybrał narzeczony. Poprosil moją siostre, oczywiscie w tajemnicy przede mną, by mu powiedziała jaki mam rozmiar pierśionka. :)
 
 
kudlata 


Wiek: 40
Dołączyła: 10 Maj 2007
Posty: 16
Skąd: z Łodzi
Wysłany: Sro Maj 23, 2007 9:09 pm   

Pierścionek wybrał dla mnie narzeczony. W ogóle się tego nie spodziewalam.I wiecie co? ma dla mnie największą wartość na świecie i chociaż pewnie sama bym takiego nie wybrala, to cieszę się, że wybrał go dla mnie sam. ;)
_________________



Kudlata
 
 
 
Dunia 


Wiek: 47
Dołączyła: 04 Mar 2007
Posty: 167
Skąd: Poznań
Wysłany: Nie Maj 27, 2007 6:42 pm   

Mój R. przed zaręczynami robił "podchody" oglądaliśmy witryny Apartu itp. Przepytywał nie też jakie lubię pierścionki- małe czy duże, srebrne czy złote itp.
Najlepsze jest to, że R. wydawało się, że robi to bardzo dyskretnie, a mi się światełko od razu zaświeciło :idea:
Ale ostatecznego wyboru dokonał sam :)
_________________

Trzymaj się Gość
 
 
Abudabi 
żona swojego męża


Wiek: 39
Dołączyła: 18 Kwi 2007
Posty: 434
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Cze 17, 2007 10:07 pm   

Pierścionek wybrał M. sam samiuteńki i jest z tego powodu najdumniejszy na świecie :wink:
 
 
 
Agha
[Usunięty]

Wysłany: Pią Lip 13, 2007 2:36 pm   

u mnie mój K. Tylko potem przed samym kupnem poradził się szwagierki, zaprowadził ją do sklepu, pokazał co wybrał i spytał się o zdanie. Szwagierka potwierdziała wybór i tak pierścionek jest, wybrany przez K, z lekką radą.
 
 
agunia84 


Wiek: 39
Dołączyła: 12 Lip 2007
Posty: 3627
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lip 13, 2007 3:04 pm   

Pierscionek wybral moj Mis.
 
 
askapi 

Wiek: 45
Dołączyła: 01 Kwi 2007
Posty: 166
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lip 20, 2007 12:05 am   

W moim przypadku było tak samo jak u Duni :) Najpierw przepytywanka, potem ogladanie w Aparcie. Ale ostateczny zakup był samodzielny i niespodziewany :)
_________________

 
 
 
juliazuk 


Wiek: 42
Dołączyła: 13 Lip 2007
Posty: 336
Skąd: Łódź/Warszawa
Wysłany: Pią Lip 20, 2007 10:17 am   

A moja historia była zupełnie inna niż Wasze.
Otóż pierścionek kupiłam sobie SAMA, ale wybraliśmy go w sumie razem!
Dość długo szukaliśmy pierścionka, ale wszystkie wydawały mi się takie same, a te, które nam się podobały były szaleńczo drogie. Pewnego dnia mój R. wrócił do domu i powiedział, że znalazł odpowiedni pierścionek, ale że nie było rozmiaru. Pojechaliśmy tam i faktycznie był piękny i był za mały. Pan w sklepie powiedział, że nie można sprowadzić takiego z innego sklepu, bo już nie ma. Baliśmy się powiększyć, bo i tak nie było wiadomo, czy będzie dobry- powiedziano nam, że można go powiększyć tylko o jeden rozmiar (to było w Warszawie).
Potem pojechałam do Łodzi i patrzę, a tu w Manufakturze taki sam i DOBRY :lol: Telefon do Misia i on powiedział, żeby kupować.
Nie miałam nawet przy sobie odpowiedniej kwoty, ale przyjaciółka mi pożyczyła.
Nawet nie wyobrażacie sonie, jak ręce mi się trzęsły, kiedy go kupowałam. Potem R. odkupił go ode mnie i TEN pierścionek leżał sobie bezpiecznie w szafie, a ja wiedziałam, że tam jest i czasem (po kryjomu) go sobie mierzyłam. Ale nie miałam pojęcia kiedy go dostanę... I dzięki temu zaręczyny i tak były zaskoczeniem i były wspaniałe :P
_________________




9.08.2008 r.
 
 
MałaMi1 

Dołączyła: 08 Paź 2007
Posty: 5375
Skąd: łódzkie
Wysłany: Pon Paź 15, 2007 10:08 pm   

mi się oświadczył A z zaskoczenia, sam wybrał pierścionek...polecam wszystkim oświadczyny z zaskoczenia bez wybierania wcześniej wspólnie pierścionka, bo to super przeżycie :-) a chyba Wasz wybranek ma jakiś gust, bądź kolegę z gustem , który mu ewentualnie pomoże :-)
 
 
anita-gb 

Wiek: 41
Dołączyła: 10 Paź 2007
Posty: 31
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Paź 16, 2007 8:33 am   

ja wybrałam na wspólnych zakupach.
 
 
juliazuk 


Wiek: 42
Dołączyła: 13 Lip 2007
Posty: 336
Skąd: Łódź/Warszawa
Wysłany: Wto Paź 16, 2007 3:14 pm   

olciap6 napisał/a:
mi się oświadczył A z zaskoczenia, sam wybrał pierścionek...polecam wszystkim oświadczyny z zaskoczenia bez wybierania wcześniej wspólnie pierścionka, bo to super przeżycie :-)


Na pewno jest to super. Ale ja nie zamieniłabym swojego przeżycia za żadne skarby świata. To moje ręce się trzęsły, gdy go odbierałam- chociaż w zasadzie to mój R. go wybrał. U nas jakoś wszystko pod prąd :lol: . A moment zręczyn i tak był olbrzymim i cudownym zaskoczeniem. :wink:
_________________




9.08.2008 r.
 
 
fastyna 
rudzielec :)


Wiek: 38
Dołączyła: 28 Wrz 2007
Posty: 582
Skąd: Rawa Mazowiecka
Wysłany: Wto Paź 16, 2007 3:33 pm   

Mój pierścionek wybierał Mój z moją przyjaciółką :) Ona czuwała nad wyborem, bo wiele razy pokazywałyśmy sobie co się nam podoba :)
_________________
 
 
 
MałaMi1 

Dołączyła: 08 Paź 2007
Posty: 5375
Skąd: łódzkie
Wysłany: Wto Paź 16, 2007 4:00 pm   

jak widać- każdy przypadek ma swój urok :-) ważne, że wszyscy jesteśmy z tym szczęśliwi ;-)
 
 
Anuszka 


Wiek: 41
Dołączyła: 15 Maj 2007
Posty: 157
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Paź 21, 2007 6:02 pm   

Moj M, kiedys przy okazji drobnych prac domowych wyjal suwmiarke i dla zabawy zmierzyl mi palec:)
A potem sprawadzil na swoim laym palcu szerokosc z suwmiarki:)
I trzymajac sie tego swojego malego palca wybral mi pierscionek - malutka 8:)
Mial utrudnione zadanie, bo ja nie nosilam wczesniej zadnych pierscionkow:)
Ale przynajmniej wiedzial, ze nie lubie zoltego zlota, wiec wybral biale zloto - bardzo oryginalny pierscionek przypominajacy obroczke z wtopionym oczkiem...
_________________
Miłość oznacza rozprowadzać ciepło, nie dusząc się przy tym wzajemnie. Miłość oznacza być ogniem, ale wzajemnie się nie spalać.

Phil Bosmans
 
 
MałaMi1 

Dołączyła: 08 Paź 2007
Posty: 5375
Skąd: łódzkie
Wysłany: Nie Paź 21, 2007 7:34 pm   

poprosimy o zdjęcie.... :-)
 
 
magda26 
Żona i mama :)


Wiek: 43
Dołączyła: 26 Lut 2007
Posty: 338
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Paź 22, 2007 11:07 am   

Mój M też sam wybierał :) No może tak nie do końca, byliśmy razem na zakupach i moje zadanie polegało tylko na przymierzeniu czy pasuje, ale nie wolno mi było za bardzo mu się przyglądać :) a dokładnie obejrzeć mogłam dopiero na zaręczynach jak mi go założył. Bardzo mi się podoba :smile:
_________________


 
 
 
podrozniczka 


Wiek: 47
Dołączyła: 17 Lis 2006
Posty: 393
Skąd: UK
Wysłany: Pon Paź 22, 2007 1:56 pm   

Moj pierscionek byl zamowiony poniewaz moj ukochany nie mogl znalezc taki jaki ja chcialam. Wszedzie bylo duzo podobnych ale ciagle innych. Wiedzial dokladnie jaki mi sie marzy wiec bylam wzruszona kiedy go dostalam. Do tej pory kiedy na niego spojrze to mam usmiech na buzi.
_________________
 
 
 
słonko 
projektant - amator


Wiek: 41
Dołączyła: 19 Kwi 2007
Posty: 2226
Skąd: Łódź/Warszawa
Wysłany: Nie Paź 28, 2007 3:13 pm   

Razem :D
_________________
 
 
 
Canaves 

Dołączyła: 15 Wrz 2007
Posty: 103
Skąd: ...
Wysłany: Sro Paź 31, 2007 8:06 pm   

Pierścionek wybierał mój Ukochany.. :) Ponoć palce maczała w tym też teściowa i pomagała :D
Ja nigdy bym nie chciała być przy kupnie pierścionka. To była niespodzianka pełna uroku, zaręczyny o których nie byłam uprzedzona.. A pierścionek który dostałam, jest dla mnie jedyny w swoim rodzaju, magiczny i najpiękniejszy na świecie.. I nie zamieniłabym go na żaden inny :)
 
 
juta79 


Wiek: 44
Dołączyła: 05 Paź 2007
Posty: 394
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Gru 01, 2007 12:07 am   

EJ-ET napisał/a:
a mój ukochany mnie totalnie zaskoczył - sam wybrał śliczny zaręczynowy pierścionek! no i wręczył mi go znienacka ;)

Dokładnie tak samo. Sam wybierał, sam wręczył i to zupełnie niespodziewanie, no i trafił w sedno.
_________________

 
 
 
kasia_i_wojtek 

Wiek: 42
Dołączyła: 22 Lip 2007
Posty: 32
Skąd: Warszawa/Łódź
Wysłany: Sro Gru 05, 2007 9:22 am   

My wybieraliśmy wspólnie, z większym udziałem Kasi :)
W końcu to ona pierścionek nosi ;)
A razem zadecydowaliśmy o białym złocie i o podobnym stylu pierścionka i przyszłych obrączek, tak żeby można było nosić jedno i drugie jednocześnie i żeby ładnie współgrało.
_________________

 
 
anka992 

Wiek: 39
Dołączyła: 26 Lis 2007
Posty: 21
Skąd: TM
Wysłany: Sro Gru 05, 2007 10:06 pm   

My też wybralismy razem :) od razu wpadł mojemu D w oczko, wiedzial juz jakie mi sie podobają i nim zdążyłam rozejrzeć sie jakie są D podjął decyzje ze ten :) oczywiescie musial swoje odlezec schowany :wink: ale w koncu sie doczekałam :D
_________________

 
 
Olala 
Pani Zona :)


Wiek: 44
Dołączyła: 30 Kwi 2007
Posty: 1410
Skąd: moje miasto
Wysłany: Nie Gru 09, 2007 1:04 am   

U mnie podobnie... pierscionek "wybralismy" przy wspolnych zakupach w Galerii, tak poszlismy sobie do kruka i Apartu, zeby wybrac prezent dla znajomej, i zatrzymalam sie przy pierscionkach...
Spodobal mi sie jeden z Apartu i jeden z Kruka... a Misio sam dokonal wyboru miedzy dwoma i nawet nie wiem kiedy go kupil, bo nastepnego dnia o 11 mielismy samolot, a w Galerii zakupy robilismy o 19 i potem poszlam spotkac sie z kolezanka. Musial zaraz sie wrocic i go kupic, i ukryc...bo dostalam 2 miesiace pozniej! :D
_________________


 
 
 
zabeczka 

Dołączyła: 06 Paź 2007
Posty: 143
Skąd: obywatelka swiata
Wysłany: Nie Gru 09, 2007 12:08 pm   moj ukochany sam wybieral

dla mnie zareczyny, to bylo calkowite zaskoczenie, nigdy nie poruszalismy tematu slub, a tymbardziej nigdy nie rozgladalismy sie razem za pierscionkiem, ale trafil w 10, no i sam wybieral,nawet nie pytal nikogo o pomoc, dumna jestem z niego :)
_________________
 
 
Dosia_Zosia 


Wiek: 43
Dołączyła: 31 Sie 2007
Posty: 931
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Gru 10, 2007 9:13 am   

Pierścionek wybierałam niestety ja. Piszę niestety, bo mój G. pomimo usilnych moich próśb i prób przekonania go,żeby kupił mi pierścionek sam, za nic nie dał się na to namówić(jego tłumaczenie:bo ja ci jeszcze zły kupię, sama musisz zobaczyć, przymierzyć itp.). Więc sama wybrałam się do sklepów, aby coś wybrać ale kupowaliśmy go razem
_________________
 
 
 
zabeczka 

Dołączyła: 06 Paź 2007
Posty: 143
Skąd: obywatelka swiata
Wysłany: Pon Gru 10, 2007 11:59 am   

jesli wam to odpowiada, to jest najwazniejsze, Ty masz to co chcialas, a on jest pewien ze bedziesz nosial z duma pierscionek :)
_________________
 
 
Dosia_Zosia 


Wiek: 43
Dołączyła: 31 Sie 2007
Posty: 931
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Gru 15, 2007 10:32 pm   

Masz rację, plus jest taki że mam pierścionek jaki mi odpowiada a minus,że nie było niespodzianki. Ale najważniejsze jest to,że jesteśmy szcześliwi.
_________________
 
 
 
Keira 

Wiek: 38
Dołączyła: 27 Gru 2007
Posty: 3
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Gru 27, 2007 9:11 pm   

Pierścioneczek wybrałam sama tzn. wcześnie pokazałam mojemu P. kilka a on później wybrał sam, no może sam nie bo pojechał z kolegą :) i wybrał idealnie taki który mi sie najbardziej podobał :) pierścionek jest podobny do obrączki, jest z białego złota i ma trzy cyrkonie, no jest śliczny po prostu :)
Ostatnio zmieniony przez Keira Czw Gru 27, 2007 9:45 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Pamcia 


Wiek: 39
Dołączyła: 13 Lis 2007
Posty: 481
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Gru 28, 2007 1:16 pm   

pierscionek wybieral moj U. nic nie wiedzialam o jego planach wiec nie moglam sama go wybrac ale poradzil sobie swietnie i trafil doskonale!! pierscionek jest dokladnie taki o jakim marzylam, delikatny, cieniutki z jednym brylancikiem :D
_________________


Nasza data: 08.08.2008!!
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl