Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Kto wybierał pierścionek?
Autor Wiadomość
caixa 

Dołączyła: 06 Sty 2008
Posty: 1076
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lut 12, 2009 11:20 am   

A my kiedyś zmuszeni przez narzeczonego weszliśmy do jubilerskiego sklepu, zeby poogladac pierscionki. Chcial sie zorientowac co mi sie podoba chyba. Pozniej sam poszedl kupil ( po takim czasie ze jzu nawet zapomnialam o tamtym) i sie zareczyl w momencie kiedy sie tego najmniej spodziewalam. A zawsze mu powtarzalam, ze mnei nigdy nei zaskoczy (jestemy baaardzo dlugo ze soba :) ) ze ja to wszystko wyniucham :D a tu taki surprise :)
 
 
Martuś i Jaruś 


Dołączyła: 30 Sty 2008
Posty: 531
Skąd: ŁÓDŹ
Wysłany: Czw Lut 12, 2009 11:28 am   

A ja nie przypominam sobie bym oglądała pierścionki z moim Jarkiem ... i pewnej nocy poprostu zaskoczył mnie tym cudem które wybrał - a spisał się naprawdę [smilie=serduszka.gif]
_________________


 
 
Weira 


Wiek: 38
Dołączyła: 07 Lis 2008
Posty: 649
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lut 27, 2009 12:11 pm   

My także razem nie oglądaliśmy pierścionkow. Cudenko wybierał sam mój P. mówil, że kierował sie moim stylem i musze przyznac, że dobrał doskonale :) ))
_________________
 
 
joannakarolina 


Wiek: 42
Dołączyła: 05 Maj 2008
Posty: 401
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Mar 05, 2009 10:50 pm   

My wybieraliśmy pierścionek wspólnie. Byliśmy z Narzeczonym w kilku sklepach żebym przymierzyła i zobaczyła jakie mi się podobają. Wybrałam kilka najładniejszych i K. miał sam wybrać z tych które mu pokazałam. Niestety nie mógł się zdecydować, więc poprosił, żebym to jednak ja wybrała ale przynajmniej mam pierścionek, który wybraliśmy wspólnie i obojgu nam się bardzo podobał :)
_________________
Pozdrawiam
Asia




===> 19.06.2010 r. ;)
 
 
skalimonka 
żona skalimona


Wiek: 38
Dołączyła: 05 Gru 2008
Posty: 2003
Skąd: UK
Wysłany: Sob Kwi 18, 2009 10:52 pm   

Obeszlismy razem mnostwo sklepow i jubilerow i nic mi sie nie podobalo. Dlatego zamowilismy u jubilera pierscionek wedlug mojego projektu :) Dzieki temu jest idealny i nietypowy.
_________________
 
 
Xaweriusz 

Dołączył: 24 Kwi 2009
Posty: 10
Skąd: Pabianice
Wysłany: Pią Maj 01, 2009 9:07 pm   

Ja wybrałem pierścionek i trafiłem z rozmiarem...
_________________
Xaweriusz
 
 
madzialenka 

Wiek: 39
Dołączyła: 09 Mar 2009
Posty: 735
Skąd: Pabianice
Wysłany: Sob Maj 02, 2009 11:03 am   

mój F sam wybrał i kupił, tylko póżniej się przyznał, że buchnął mój stary pierścionek dla rozmiaru :)
_________________
 
 
Kamelija 


Wiek: 40
Dołączyła: 15 Lut 2009
Posty: 95
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Maj 02, 2009 11:42 am   

Mój narzeczony kazał mi wybrać pierścionek, bo stwierdził, ze skoro nigdy się nie zaręczał to nie wie, jaki wybrać :lol: Więc wybrałam kilka wzorów, ale jeden naprawdę bardzo mi się podobał. A jak przyszło co do czego, to kupił i tak inny pierścionek, który zupełnie odbiegał od wybranych przeze mnie wzorów ("no przecież chciałaś, żebym wybrał taki, który mi się podoba") :lol: Oczywiście mam piękniutki pierścionek, tylko po co marnowałam czas i przeglądałam masę wzorów, skoro i tak wybrał według swojego gustu :?: :?: Faceci są nieprzewidywalni :razz:
_________________
 
 
 
martitka 


Wiek: 38
Dołączyła: 12 Gru 2008
Posty: 441
Skąd: :-)
Wysłany: Sro Maj 27, 2009 2:15 pm   

My byliśmy razem, pokazałam który mi się podoba i ten dostałam :) potem P. powiedział, że myślał, że bym chciała droższy (on sam patrzył na tekie za 2,5-3 tysiące :o mój kosztował dużo mniej i jestem bardzo szczęśliwa, że nie wydał niepotrzebnie tyle pieniędzy :)
 
 
 
darling 


Wiek: 41
Dołączyła: 14 Kwi 2009
Posty: 181
Skąd: lodz
Wysłany: Pią Cze 05, 2009 10:53 am   

madzialenka napisał/a:
mój F sam wybrał i kupił, tylko póżniej się przyznał, że buchnął mój stary pierścionek dla rozmiaru


moja druga połowa też sama wybierała. podobno przymierzył mój pierścionek i potem z taką miarą szukał odpowiedniego rozmiaru. muszę przyznać, że trafił idealnie :)
_________________
 
 
Karolka_23 


Wiek: 43
Dołączyła: 28 Kwi 2008
Posty: 162
Skąd: Zgierz
Wysłany: Sob Cze 27, 2009 10:00 am   

Można powiedzieć, że swój pierścionek zaręczynowy wybrałam sama, ponieważ byliśmy pewnego razu na zakupach i chciałam pooglądać jakieś pierścionki dla siebie.
Mierzyłam różne, wytypowałam dwa lub trzy, które najbardziej mi się podobały jednak nie kupiłam żadnego.
Potem zapomniałam o "temacie pierścionek" a za jakiś czas ten jeden z wybranych został moim pierścionkiem zaręczynowym :)
_________________
 
 
krupczatka 

Dołączyła: 20 Lip 2009
Posty: 3
Skąd: Warszawa
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Pon Lip 20, 2009 3:33 pm   

mój narzeczony najpierw podarował mi pierścionek ze słomki, jak bylliśmy na wsi. a poźniej pokazał mi różne katalogi i to ja zdecydowałam który...

edit: usunełam tytuł postu ze wzgledu na zawartą w nim reklamę
Pusiak
Ostatnio zmieniony przez Pusiak Wto Lip 21, 2009 9:04 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Emmily 

Dołączyła: 16 Sie 2009
Posty: 9
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Sie 16, 2009 11:09 am   

mój P sam wybrał. najpierw na Walentynki kazał sobie kupić suwmiarkę :) dopiero po oświadczynach przyznał się, że mierzył nią rozmiar :) trafił idealnie w mój gust. nie chciałabym sama wybierać pierścionka
 
 
neskalodz 


Wiek: 42
Dołączyła: 10 Mar 2009
Posty: 582
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Sie 16, 2009 2:26 pm   

My wybieralismy pierscionek wspolnie. Najpierw ogladalismy wzory w necie i podobaly mu sie te same co i mnie i mial wybrac sam. Ale ostatecznie nie mogl sie zdecydowac, wiec poprosil zebymsy razem pochodzili po sklepach i zebym ja wybrala konkretny. Uparl sie tylko zeby byly w nim brylanciki :) Jak zobaczylismy ten jeden jedyny to bylo tylko wow :) i ciesze sie ze razem wybieralismy bo sprawilo nam to obojgu duzo przyjemnosci i pierscionka nie zamienilabym na zaden inny:)
_________________
 
 
Bella 
misiowa żona

Wiek: 40
Dołączyła: 04 Maj 2008
Posty: 849
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Wrz 01, 2009 11:46 pm   

u nas wyglądało to w ten sposób, że kiedyś przy okazji zakupów w Manu Misiek zaproponowała abyśmy weszli do Aparta (po pozorem oglądania zegarków, bo właśnie poszukiwał jakiegoś dla siebie). i jakoś tak od tych zegarków przeszliśmy na pierścionki i nawet się nie zorientowałam, a już przymierzałam różne modele :D Okazało się, że podobają się nam te same 3 modele, ale ja nie potrafiłam wybrać najfajniejszego. Potem jakoś po głowie chodziły mi jeszcze te pierścionki, ale co jakiś czas stwierdzałam,że inny mi się podoba najbardziej :wink: ale potem już nie wracaliśmy do tematu. Ostatecznie mój Misiek sam wybrał model i dokonał zakupu :) i muszę stwierdzić,że wybrał najlepiej jak mógł :smile:
 
 
Tissaia 
pani stara*


Wiek: 38
Dołączyła: 14 Kwi 2008
Posty: 536
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Wrz 02, 2009 12:27 am   

U nas to była słodka tajemnica mojego męża, po prostu kiedyś w sekrecie poszedł do Apartu z przyjacielem (potem naszym świadkiem) i po naradzie wybrali pierścionek. Kompletnie nic o tym nie wiedziałam, a pasował idealnie zarówno stylem, jak i rozmiarem! No i czy ja mogłam odrzucić takie oświadczyny? Toż to był znak przeznaczenia... :D
_________________
*Mój wieczór panieński, etap szaleństw w klubie, przyplątuje się jakiś facet i zwraca do mojej zamężnej już wtedy koleżanki:
-To ty jesteś ta panna młoda?
Koleżanka:
-Nie, ja jestem już pani stara...

Mission accomplished 06.06.09. :)
 
 
Agguniaa 


Wiek: 38
Dołączyła: 06 Lip 2008
Posty: 714
Skąd: Bełchatów i o-lica
Wysłany: Sro Wrz 02, 2009 9:35 am   

My wybraliśmy pierścionek wspólnie:) studiowałam we Wrocławiu, i mój Mąż przyjechał do mnie na przerwę świąteczną i wspólnie ustaliliśmy, że się zaręczymy:) chodziliśmy po salonach jubilerskich i nic nam się nie podobało...;/ dopiero w ostatnim spotkaliśmy ten , który noszę na palcu do tej pory::)
_________________

6 czerwiec 2009
Pozdrawiam
Aga
 
 
 
Misiak87 
Misiakomamusia:)


Wiek: 36
Dołączyła: 13 Lis 2007
Posty: 1983
Skąd: okolice Łodzi
Wysłany: Czw Wrz 10, 2009 1:55 pm   

K sam wybrał pierścionek. Niby coś tam mu kiedyś wspominałam, że ma być złoty z kamykiem, ale zapomniałam o tym. Aha, no i kiedyś też zmierzyłam sobie palca, tak na zapas.

Wybrał cudownie. Sam, samiuśki, nikt mu nie pomagał. Pierścionek jest piękny i choć dużo czasu minęło od zaręczyn- nadal nieziemsko mi się podoba i nie zmieniłabym go na żaden inny. :)
_________________
 
 
madzik_86 

Wiek: 38
Dołączyła: 28 Lip 2009
Posty: 662
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Wrz 18, 2009 3:12 am   

mój R. sam wybrał pierścionek :) jest piękny :) dobrze słuchał bo często mu mówiłam przy innych okazjach zupełnie nie dotyczących pierścionka że ja lubię żółte złoto, ze raczej delikatną biżuterie wolę i tak zebrał to wszystko w kupę i kupił idealny :)
_________________
 
 
Madzik13 


Wiek: 38
Dołączyła: 24 Wrz 2009
Posty: 88
Skąd: Koluszki/ Borowa
Wysłany: Czw Wrz 24, 2009 12:19 pm   

my wybieraliśmy wspólnie.. odwiedzilismy Galerię i Manufakturę...w Galerii przeszłam 3-4 sklepy zobczyłam jeden i mi sie spodobał.. ale pojechalismy do Manu bo moze cos by mi sie podobało bardziej.. Mój P. kazał mi nie patrzeć na ceny..ale koniec konców wróciliśmy do Galerii bo jak mi sie cos spodoba to mi ptem stoi przed oczyma i nic nowego ani rusz.. :razz:
ja z kolei uwielbiam białe złoto :-)
_________________
 
 
 
poziomka_ii 


Wiek: 38
Dołączyła: 05 Paź 2009
Posty: 7
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Paź 13, 2009 9:50 pm   

Mnie pierścionek wybrał sam Ukochany, gdyż jego oświadczyny miały być dla mnie niespodzianką... Pierścionek jest prześliczny, bardzo skromny i niezmiernie mi się podoba. :) Ale bez względu na to jaki by nie był, nosiłabym go z dumą jako pamiątke i wspomnienie mojego Narzeczonego, a w przyszłości męża... :-) A to że sam dokonał wyboru, i to jakże wyśmienitego, jest dla mnie czymś na prawdę wyjatkowym...
_________________
Usiąść obok i czyjąś dłoń zamknąć w swojej dłoni - wtedy nawet łzy będą smakować jak szczęście...
Ostatnio zmieniony przez poziomka_ii Wto Paź 13, 2009 9:50 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Aga1986 
Żołnierzowa Żona


Wiek: 38
Dołączyła: 15 Wrz 2009
Posty: 1572
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Paź 15, 2009 1:18 am   

Po wcześniejszym dokładnym wywiadzie ze mną (z racji tego, ze jestem osobą, która wie czego chce i chciałam uniknąć sytuacji, ze pierścionek mi się nie spodoba, bo naprawdę nie umiem udawać, ze coś mi się podoba kiedy mi się nie podoba) mój ukochany wybrał i kupił pierścionek sam. A teraz mam na paluszku pierścionek który z każdym dniem podoba mi się jeszcze bardziej i cały czas mu się przyglądam :)
_________________



Tam skarb Twój, gdzie serce Twoje...
 
 
 
Szczęsliwa M 

Wiek: 39
Dołączyła: 21 Wrz 2009
Posty: 103
Skąd: Zgierz
Wysłany: Czw Paź 22, 2009 10:11 am   

Mój ukochany sam wybrał dla mnie pierścionek, ponieważ zaręczyny były niespodzianką. Wcześniej wspominałam mniej więcej jakie mi się podobają, ale nigdy konkretnych nie pokazywałam. Mój K ma świetny gust i wybrał najładniejszy pierścionek na świecie i z rozmiarem również trafił.
_________________
Szczęśliwa M
 
 
 
M4rcysi4 


Wiek: 34
Dołączyła: 30 Wrz 2008
Posty: 4350
Skąd: Bełchatów
  Wysłany: Pon Lis 02, 2009 12:01 am   

No cóż my jak niektóre tutaj pary też chodzilismy razem i oglądaliśmy. W końcu trafiłam na taki co mi się spodobał najbardziej i mówiłam mu delikatnie, że jest baardzo ładny :cool: . Do końca jednak nie wiedziałam ,że to będzie ten ,ale na szczęście zdecydował się na niego.:)
 
 
Butterfly84 


Wiek: 39
Dołączyła: 04 Sie 2009
Posty: 38
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lis 05, 2009 3:23 pm   

My czasami przy okazji zakupów wchodziliśmy do sklepów jubilerskich i oglądaliśmy razem pierścionki, ale to nie było wtedy nic zobowiązującego. Mój ukochany wiedział, że wolę białe złoto i skromną biżuterię. A ponieważ oświadczyny były dla mnie zaskoczeniem to nie uczestniczyłam w ostatecznych zakupach tego właściwego pierścionka :-) Tak więc mój kochany sam go wybierał i trafił w mój gust idealnie.
_________________

 
 
kasiechna 

Wiek: 38
Dołączyła: 21 Sty 2009
Posty: 49
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lis 17, 2009 9:05 pm   

My wybieraliśmy pierścionek razem:) Długo to trwało. Ostatecznie pierścionek wybraliśmy w Śliwińskim w Manufakturze. Ale zaręczyny były niespodzianką:)
_________________
 
 
anuszkaa 


Wiek: 40
Dołączyła: 23 Lis 2009
Posty: 777
Skąd: Zgierz
Wysłany: Sob Lis 28, 2009 3:25 pm   

Ja jeszcze pierscionka nie dostalam, ale na pewno moj chlop sam wybierze pierscionek. Zdaje sie na niego, zreszta wie jakie mi sie podobaja, wiec mam nadzieje, ze wybierze taki, ktory bedzie mi sie podobac :)
_________________
 
 
Elwirka1 


Wiek: 42
Dołączyła: 22 Wrz 2008
Posty: 645
Skąd: Krk
Wysłany: Wto Gru 01, 2009 10:00 am   

Mój M. próbował mnie wybadać i poznać, co mi się podoba, ale że ja wybredna strasznie jestem, to w końcu wbieraliśmy wspólnie:)
_________________
 
 
ART DECO JUBILER 
Firma


Dołączył: 12 Gru 2009
Posty: 286
Skąd: Siedlce
Ostrzeżeń:
 2/3/7
Wysłany: Nie Gru 13, 2009 12:38 pm   

Jeśli mężczyzna zupełnie nie orientuje się, w jakich pierścionkach gustuje jego wybranka to rzeczywiście lepszym rozwiązaniem jest wspólne wybranie pierścionka zaręczynowego. Z kolei, jeśli partner zna rozmiar i upodobania kobiety, może sprawic jej wielką niespodziankę oświadczając się jej w najmniej spodziewanym momencie.
 
 
PositiveAga 
PozytywneInspiracje


Wiek: 36
Dołączyła: 21 Cze 2009
Posty: 1844
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sty 19, 2010 2:09 am   

Oczywiście ja musiałam wybrać pierścionek :mrgreen:
z jednej strony sama chciałam bo musi mi się podobać (a jestem bardzo wybredna)
a poza tym mój R. cały czas powtarzał "ja nie wiem jaki", "lepiej jak ty wybierzesz"
_________________

Rafałek 09.04.2014 | 3200g | 55cm | 10pkt Apgar
 
 
Agata1234 

Wiek: 36
Dołączyła: 21 Cze 2009
Posty: 553
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Sty 22, 2010 10:30 am   

Mój został wybrany samodzielnie przez mojego narzeczonego. Na szczęście dobrze wiedzial co lubie i co mi się spodoba :lol:
 
 
katrina 


Wiek: 41
Dołączyła: 15 Gru 2009
Posty: 759
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Sty 22, 2010 10:48 am   

my również wspólnie kupowaliśmy pierścionek i jak zobaczyłam ten jedyny to powiem wam że żaden już mi się tak nie podobał :) mimo że inne też były śliczne ale utkwił ten pierwszy i koniec kropka :) głupio mi tylko było bo jak na cyrkonie to był bardzo drogi :) ale mój ukochany kazał mi się tym nie przejmować, tylko powiedział że to mi ma się podobać i jak ma być na całe życie to wogóle bez dyskusji :)
_________________
 
 
sheria 

Wiek: 38
Dołączyła: 05 Sty 2010
Posty: 175
Skąd: Zgierz
Wysłany: Pią Sty 22, 2010 9:11 pm   

Mój pierścionek wybrał mój Ukochany A., pasuje jak ulał i nie zamieniłabym go na żaden inny :)
_________________
Jestem tu w chwili kiedy mnie nie ma
-ot-
chwila dla świata zapomnienia..




 
 
KasiaiMaciej 

Dołączyła: 30 Sty 2010
Posty: 11
Skąd: Blisko
Wysłany: Sob Sty 30, 2010 4:50 pm   

Mój też wybrał Maciej zupełnie sam :)
 
 
smerfetka 

Dołączyła: 09 Mar 2009
Posty: 12
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lut 05, 2010 2:02 pm   

Mój przyszły mąż kupował pierścionek wraz z przyjacielem i jego wybranką Muszę przyznać że trafili w 10
 
 
kasienka_78 


Dołączyła: 09 Sty 2010
Posty: 28
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Mar 24, 2010 8:23 pm   

Pierścionek wybrał mój Grześ sam, chociaż wcześniej podpytywał mnie "dyskretnie" o to, jakie wzory pierścionków mi się podobają :)
_________________


 
 
pszczółka 


Wiek: 42
Dołączyła: 17 Mar 2010
Posty: 37
Skąd: Zgierz/Łódź
Wysłany: Sro Mar 24, 2010 8:45 pm   

My wcześniej chodziliśmy po sklepach jubilerskich i mówiłam: Ten ładny, ten nie.
Otrzymałam ten IDEALNY:-)
 
 
diamond 


Wiek: 35
Dołączyła: 08 Kwi 2010
Posty: 1439
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Kwi 09, 2010 12:11 am   

mój pierścionek Buzia sam wybierał, wcześniej co nieco znał mój gust i jakie mniej więcej mi się podobają, ale strzał padł w 10! :hug
_________________

moje ślubne wspomnienia :) www.forum.wesele-lodz.pl/...p=622862#622862
 
 
ART DECO JUBILER 
Firma


Dołączył: 12 Gru 2009
Posty: 286
Skąd: Siedlce
Ostrzeżeń:
 2/3/7
Wysłany: Nie Kwi 18, 2010 11:33 am   

Taka przechadzka po sklepach jubilerskich to chyba najlepszy sposób na to,żeby pokazać narzeczonemu który pierścionek nam się podoba a która ma wyeliminować od razu. Dobrze,że mężczyźni trafili w Wasze gusty.
 
 
martula_87 

Wiek: 36
Dołączyła: 06 Maj 2010
Posty: 833
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Maj 09, 2010 8:37 am   

Mój M wybrał sam pierścionek zaręczynowy.
I trafił idealnie i w rozmiar i w mój gust:).
_________________

 
 
maryla 

Dołączyła: 13 Maj 2010
Posty: 23
Skąd: warszawa/łódź
Wysłany: Pon Maj 17, 2010 11:25 am   

Mój też sam wybrał :)
 
 
kazia 


Wiek: 38
Dołączyła: 25 Lis 2009
Posty: 63
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Maj 17, 2010 6:27 pm   

Razem wybieraliśmy.
Zrobiliśmy lot po jubilerach niby tak niezobowiązująco.Dobrze widział kiedy oczy mi się zaświeciły .Potem sam poszedł i kupił :D
_________________
 
 
maybe_baby 

Dołączyła: 22 Kwi 2008
Posty: 29
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Maj 17, 2010 8:00 pm   

kazia napisał/a:
Razem wybieraliśmy.
Zrobiliśmy lot po jubilerach niby tak niezobowiązująco.Dobrze widział kiedy oczy mi się zaświeciły .Potem sam poszedł i kupił :D


u mnie było tak samo. poszliśmy niby przy okazji, cos tam podpytał, że niby na przyszłość, i w końcu kupił dokładnie ten który podobał mi sie najbardziej. Całkiem domyślni Ci nasi Panowie:)
 
 
Magdzik
[Usunięty]

Wysłany: Czw Lip 08, 2010 10:21 am   

Ja chodziłam po sklepach z narzeczonym ale nie mogłam zdecydować się na tej jeden jedyny pierścionek i kazałam Adamowi wybrać samemu.Sam mi wybrał,pojechała z nim tylko jego kuzynka żeby mu doradzić.Jestem zadowolona z jego wyboru i miałam chociaż niespodziankę:)
 
 
ART DECO JUBILER 
Firma


Dołączył: 12 Gru 2009
Posty: 286
Skąd: Siedlce
Ostrzeżeń:
 2/3/7
Wysłany: Czw Lip 15, 2010 4:15 pm   

Myślę, że jeśli nie nastawiamy się na coś konkretnego, to też nie zawiedziemy się wyborem ukochanego i prezent od niego nam się spodoba. Chyba, że mężczyzna ma bardzo oryginalny gust.
 
 
Stokrotka812 

Wiek: 36
Dołączyła: 03 Kwi 2009
Posty: 331
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lip 22, 2010 4:49 pm   

Kiedyś podczas zakupów zahaczyliśmy o kilka sklepów z biżuterią i nic mi się nie podobało do momentu, aż zobaczyłam tej jedyny. Gdy go założyłam na palec wiedziałam już, że nie chcę innego (choć był ze 3 rozmiary za duży :wink: :wink: ). Ostatecznie jednak narzeczony tak mną zakołował, że w życiu bym nie pomyślała, że planuje się oświadczać. Pierścionek zamówił sam z większym kamieniem i zrobił mi bardzo dużą niespodziankę.
_________________
 
 
Madlyinlove 
Firma


Wiek: 43
Dołączyła: 18 Maj 2010
Posty: 130
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sie 10, 2010 9:44 pm   

Wybrał narzeczony,ale wiedział,co lubię-kocham Internet i te wszystkie pomocne obrazki :mrgreen:
_________________
Love is the axis and breath of my life

 
 
ART DECO JUBILER 
Firma


Dołączył: 12 Gru 2009
Posty: 286
Skąd: Siedlce
Ostrzeżeń:
 2/3/7
Wysłany: Nie Sie 22, 2010 2:14 pm   

W takim razie zastanawiam się jak wygląda Twój pierścionek, bo na peano jest bardzo oryginalny.
 
 
Madlyinlove 
Firma


Wiek: 43
Dołączyła: 18 Maj 2010
Posty: 130
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Sie 22, 2010 9:58 pm   

Jest bardzo klasyczny-zresztą możesz go obejrzeć w odpowiednim wątku :-)
_________________
Love is the axis and breath of my life

 
 
ola_zy 

Wiek: 39
Dołączyła: 28 Sie 2010
Posty: 15
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Wrz 18, 2010 12:14 pm   

mój Kochany się niemal zirytował, kiedy przed zaręczynami wspomniałam o wyborze pierścionka. W sumie miał rację, bo zawsze, kiedy wybierał mi biżuterię, bardzo mi się podobała. Moja rada - zaufajcie. A rozmiar i tak można zmienić :)
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl