Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Willa Impresja
Autor Wiadomość
mango 

Dołączyła: 09 Lis 2011
Posty: 1
Skąd: Łódź
  Wysłany: Sro Sty 25, 2012 10:12 pm   Willa Impresja

Witam,
Pilnie potrzebuje informacji na temat Willi Impresji w Pabianicach :lol:
Czy ktoś miała tam wesele ?
Ostatnio zmieniony przez mango Sro Sty 25, 2012 10:16 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
tibidibi 

Wiek: 37
Dołączyła: 17 Lip 2012
Posty: 29
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lip 25, 2012 1:04 pm   

Hej! nadal nikt nic nie słyszał o Willi Impresji? Jeśli ktoś ma jakiekolwiek informacje bardzo proszę, żeby napisał. Poszukuję sali na jakieś 150 osób i już sama nie wiem gdzie i czego szukać :zalamany: Ta wydaje się ładna ale przydałaby się jakaś opinia.
Pozdrawiam
 
 
The Flame 
Firma

Dołączył: 27 Sty 2011
Posty: 5
Skąd: Pabianice
Wysłany: Sro Lip 25, 2012 4:09 pm   

Nie chciałem się wcześniej wypowiadać na ten temat , chociaż jako zespół muzyczny graliśmy tam wiele razy. Skoro jednak nikt się nie wypowiada na ten temat - co jest dla mnie bardzo dziwne, bo czasem odbywają się tam 3 imprezy w różnych salach w tym samym czasie, a wesela są nawet w piątki i w poniedziałki, to może świadczyć tylko o tym, że nikt nie może mieć najmniejszych zastrzeżeń do jedzenia, obsługi i sali. Takie samo jest moje zdanie, gdyż jest to lokal na najwyższym poziomie pod każdym względem. Jeśli w tym temacie znajdzie się jakaś negatywna opinia, to proszę mi wierzyć , że na 100% będzie to wypowiedż zawistnej konkurencji. Sala pomieści spokojnie nawet 250 osób, a ponieważ są przesuwne dzwiękochłonne ściany, można ją zmniejszyć nawet na 30 osób. Ze swej strony nie widziałem w okregu łódzkim bardziej uniwersalnego obiektu na każdą uroczystość. Myślę, że moja opinia wystarczy wszystkim, którzy mają jakiekkolwiek wątpliwośći.
 
 
mimeczka 


Wiek: 38
Dołączyła: 19 Wrz 2010
Posty: 817
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lip 25, 2012 5:16 pm   

Z tego co kojarzę opinie o tej sali są w wątku Piemontu.

Ja bawiłam się tam na weselu rok temu i moja opinia jest jak najbardziej na plus, pyszne jedzenie, sala bardzo ładna, z klimatyzacją wydajną aż nadto:) Obsługa uwijała się jak w ukropie, wszystko było sprawnie podane, a potem sprzątnięte. Z punktu widzenia gościa polecam:)
_________________

 
 
 
Aneta_Marcin 

Wiek: 37
Dołączył: 21 Cze 2013
Posty: 2
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Cze 21, 2013 5:34 pm   

W dniach 15/16.06.2013 w Willi Impresja mieliśmy przyjęcie weselne oraz poprawinowe. Organizacja, profesjonalizm oraz podejście do klienta przeszły nasze najśmielsze oczekiwania. W ocenie naszych gości (ok 200 osób) było to najlepsze przyjęcie weselne na jakim mieli okazję się bawić. Na taką ocenę złożyło się zarówno znakomite przygotowanie lokalu, perfekcyjna obsługa jak i pyszne potrawy, ciasta oraz desery.
Pragniemy podkreślić, iż właścicielki lokalu p. Agnieszka i p. Małgorzata służyły nam radą i pomocą od początku ustaleń dotyczących imprezy oraz czuwały nad jej przebiegiem do momentu jej zakończenia.
Z czystym sumieniem polecamy wszystkim organizację przyjęć w Willi Impresja, gdyż naszym zdaniem jest to jedna z najlepszych, jeśli nie najlepsza sala w naszym regionie.
Pozdrawiamy,
Aneta&Marcin
 
 
alex88 

Dołączyła: 04 Sty 2013
Posty: 334
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Lip 27, 2013 10:08 am   

Czy ma ktoś świeże opinie na temat organizowania wesel w Willi Impresja? Jaki koszt od talerzyka, jakość jedzenia, czy wymagana jest minimalna liczba gości?
 
 
Gilgamesz 
Firma


Wiek: 36
Dołączył: 04 Lip 2012
Posty: 239
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Lip 27, 2013 11:11 am   

alex88, Jeśli dobrze pamiętam to minimum nie ma, ale z racji na wielkość sali, to moim zdaniem takie 130 to minimum. Niestety należy pamiętać, że mogą się tam odbywać 2 imprezy jednocześnie, co dla mnie jest nie do pomyślenia.
_________________
Nasz ślub :)
http://www.forum.wesele-l...pic.php?t=17268
I Nasze Przygotowania
http://www.forum.wesele-l...p=745391#745391
 
 
Moniak 

Wiek: 38
Dołączyła: 28 Lip 2013
Posty: 61
Skąd: Pabianice / Paryż
Wysłany: Nie Lip 28, 2013 12:53 am   

Witajcie :) 330 zł od talerzyka (2013r) za wesele + poprawiny. Nie jestem pewna, ale chyba na mniejsze niż 140 osób to tylko się można dogadać jak z poprawinami, jak ktoś chce tylko 1 dzień to z tego co pamiętam to 140 osób minimum. A sala bardzo piękna i jedzenie bardzo dobre.
 
 
alex88 

Dołączyła: 04 Sty 2013
Posty: 334
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Lip 28, 2013 12:35 pm   

Oj to pojechali z cenami :D A myślałam, że w mojej sali są drogie poprawiny... Szkoda, że wymagają aż tylu gości... Sala rzeczywiście przepiękna, bardzo w moim guście.
 
 
M-Martusia 

Dołączyła: 16 Lut 2015
Posty: 213
Skąd: Pabianice
Wysłany: Sro Mar 04, 2015 10:08 am   

My przy wybieraniu sali braliśmy pod uwagę Wille Impresje. Powiem nawet inaczej, miałam tam studniówkę i przez długi czas to właśnie ta sala była dla nas faworytem. Na studniówce bawiło się ponad 250 osób, i wcale nie było jakoś bardzo ciasno. Dużo zależy od ustawienia stołów.
Sala sama w sobie jest piękna. Co do jedzenia nie miałam zastrzeżeń.
Jednak gdy pojawiliśmy się w celu obejrzenia sali już pod kontem naszego wesela, Pani która nas oprowadzała sprawiała takie wrażenie, jakbyśmy jej przeszkadzali. Zapytana o wolne terminy stwierdziła, że prawdopodobnie są, jeżeli byśmy baaardzo chcieli to ona może sprawdzić. Generalnie wszystko trzeba było od niej wyciągnąć, zero jakiejś informacji od siebie. Odniosłam wrażenie, że po prostu jej przeszkadzaliśmy... Cena za osobę 230zł.
Ostatecznie w tej samej cenie wybraliśmy Biały Pałac, gdzie kontakt z managerem był rewelacyjny i to takiej osobie chcemy powierzyć organizacje naszego przyjęcia.
 
 
Malwa26 

Wiek: 41
Dołączyła: 15 Wrz 2015
Posty: 4
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Wrz 16, 2015 2:45 pm   

Byłam trzykrotnie na weselu w Willa Impresja... Sala ma tylko jedyny plus... jest ładna. Obsługa ospała, mało zainteresowana swoją pracą. Jedzenie (330 zł za talerzyk/2dni) kiepskie. Sztuka mięsa na jedną osobę, trochę słabo :( Za ww. kwotę można zorganizować wesele w innych, na prawdę dobrych lokalach.
PS. Właścicielki mało przyjemne... raczej olewające swoich przyszłych klientów.
_________________
Malwa
 
 
Moon062018 

Dołączyła: 01 Lut 2017
Posty: 3
Skąd: Lodz
Wysłany: Sro Lut 01, 2017 7:51 am   

Cześć, czy ktoś organizował ostatnio tam wesele i może podzielić się wrażeniami? Czy faktycznie jedzenie na tej sali jest kiepskie i jest go mało?
 
 
czarnuleczka 

Dołączyła: 30 Sty 2017
Posty: 17
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lut 01, 2017 8:14 am   

Ja słyszałam bardzo dobre linie o jedzeniu i organizacji. Nie zdecydowałam się na tą sale jedynie ze względu na cenę
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl