Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Noclegi w Polsce, te polecane i nie
Autor Wiadomość
justinaa 


Wiek: 40
Dołączyła: 10 Mar 2008
Posty: 1601
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lut 07, 2012 10:21 am   Noclegi w Polsce, te polecane i nie

zainspirowana moją ostatnią wizytą w Szczyrku, postanowiłam założyć wątek, w którym będziemy pisać o polecanych i tych absolutnie odradzanych kwaterach w Polsce (chociaż może nie tylko), bo strona internetowa to jedno, a rzeczywistość wygląda czasem całkiem inaczej :)

w każdym razie my ostatnio byliśmy w Szczyrku U Wielickich

bardzo przyjemny dom, naprawdę dość wysoki standard, bardzo ładne pokoje, każdy oczywiście z łazienką, w łazience ogrzewanie podłogowe więc cieplutko, w dodatku w pokoju są ręczniki, w pokoju TV, czajnik i kubki, w całym domu Wi-Fi, na dole duży przestronny salon z kominkiem, TV, etc
fajne udogodnienia dla dzieci - w cenie pokoju w razie potrzeby łóżeczko turystyczne, wanienka, można pożyczyć niańkę, w "jadalni" mikrofalówka do dyspozycji gości, poza tym na dole kącik dla dzieci, całkiem przyjemny, a i na dole narciarnia
ceny od 60 zł za osobę + śniadanie w cenie 20 zł, ale naprawdę porządne, nie "rogalik i miodzik", ale i parówki i jajecznica etc
minusy
po pierwsze dom jest dość wysoko, więc zimną konieczny jest w aucie napęd na cztery koła, albo łańcuchy, ewentualnie auto można zostawić na parkingu "dolnym", a Monika, właścicielka domu może podjechać i zabrać nas z bagażami na górę, drugi minus, nie jest to "centrum" Szczyrku, do centrum z knajpami i wyciągami trzeba iść ok. 20 minut spacerem
ale mimo tego polecam, bo jest naprawdę ładnie i bardzo mili, serdeczni właściciele

natomiast moja przyjaciółka była w Szczyrku w Chacie u Hanusi

plusem jest zdecydowanie cena, ok. 40 zł/ os, pokój z łazienką i też WI-Fi w domu, kuchnia do dyspozycji gości, standard hmm, no taki jaka cena, nie ma dramatu i nie ma luksusów, ale mojej przyjaciółce bardzo nie podobało się to, że tam są bardzo cienki ścianki z gk w związku z tym wszystko słychać, nawet jak ktoś chodził po pokoju na pierwszym piętrze, ale jest też plus - dom jest praktycznie w samym centrum i nie trzeba podjeżdżać pod górę, więc 4x4 niepotrzebne :)
_________________

www.boatmummy.blogspot.com
www.lodzkiemamy.pl
 
 
Saraa 


Dołączyła: 05 Sty 2011
Posty: 61
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lut 07, 2012 10:37 am   

Wątek - super. :D
Moje pierwsze pytanie, a nawet prośba. Czy macie może jakieś kwaterki nad morzem godne polecenia ? Obojętnie jaka miejscowość. Chodzi o to, żeby było blisko morza, tanio i czysto :) Proszę o namiary.
Jak coś to ja służę namiarami na kawaterkę (dom) w Mielnie - 37zł/os w sezonie (z łazienką i telewizją, na górze kuchnia itp...) , do morza 5 minut. jest tam super, ale w tym roku chciałabym gdzie indziej...
Ostatnio zmieniony przez Saraa Wto Lut 07, 2012 10:38 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
alamakota 


Wiek: 42
Dołączyła: 02 Lip 2011
Posty: 129
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lut 07, 2012 8:42 pm   

Ja mogę polecić kwatery "U Gosa" w Ustroniu Morskim. Wysoki standard i cena nie jest aż taka wysoka, w dodatku właściciele z Łodzi :)
www.ugosa.republika.pl
Do głównej uliczki przy plaży idzie sie jakieś 5minut, do sklepu tez jest blisko.
Zdjęcia odzwierciedlają rzeczywistość, pokoje w nowym domu (bo tam byliśmy ulokowani) są może nie największe, ale czyste i nowoczesne.
Mieliśmy w pokoju lodówkę całkiem sporą, komplet talerzy ze sztućcami, czajnik elektryczny, szklanki, a po inne przybory kuchenne mozna było podejść do wspólnej kuchni (takowa też była do dyspozycji) oraz telewizor LCD na ścianie.
Nie wiem czy dla dzieci wszystko jest zapewnione (jest mini plac zabaw na podwórku), bo my nie mamy dzieci.
Jest też miejsce na grill i z tego co pamietam właścicele uzyczają węgla, podpałki itd.
My w sierpniu 2010 płacilismy 50zł od osoby.
_________________

 
 
Saraa 


Dołączyła: 05 Sty 2011
Posty: 61
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lut 09, 2012 9:47 am   

alamakota,
dzięki.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl