Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
FlexiFilm opinie.
Autor Wiadomość
nataliakws 

Wiek: 35
Dołączyła: 17 Lut 2012
Posty: 30
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lut 17, 2012 9:36 pm   FlexiFilm opinie.

Już jest taki temat ale temat został zamknięty i nie można dawać komentarzy.
Więc założyłam nowy wątek , ponieważ zaangażowałam tą firmę chciałabym poznać opinie i odczucia :) )

Ja będę miała plener, fotografa, kamerzyste.
_________________
< ONT >
 
 
agnies89 


Wiek: 34
Dołączyła: 13 Sty 2012
Posty: 1086
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Lut 26, 2012 1:54 pm   

Ja również podpisałam z nimi umowę :) Tak samo jak Ty plener, reportaż i kamerzystę :) będziemy mieli również sesję narzeczeńską :smile:

Bardzo jestem ciekawa opinii :)
_________________



 
 
nataliakws 

Wiek: 35
Dołączyła: 17 Lut 2012
Posty: 30
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lut 27, 2012 9:59 pm   

o super:) :razz:
No ale nikt niestety sie nie wypowiada :( (
_________________
< ONT >
 
 
roxanna 

Dołączyła: 15 Kwi 2009
Posty: 16
Skąd: Pabianice
Wysłany: Pon Lut 27, 2012 11:59 pm   

Z usług flexifilm korzystała moja siostra w zeszłym roku.
Była bardzo zadowolona i nam film tez się podobał.
Oglądamy często wersje skrócona filmu i nadal się nie nudzi.
Nie pamiętam imienia kamerzysty ale pamiętam że do wszystkich się uśmiechał.
Przesympatyczny gość.
 
 
oreska 


Dołączyła: 17 Maj 2011
Posty: 293
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Mar 12, 2012 11:42 am   

z doświadczeń nie moich ale mojej przyjaciółki...
nie poleca ona flexi film bo przeżyli horror, swój film (bo mieli od nich tylko kamerzystę) dostali dopiero chyba po 8-12 miesiącach.
Nie chce nikogo straszyć bo może w końcu firma zaczęła traktować klientów poważnie ale ja bardzo się cieszę, że ich nie wybrałam (a już byłam zdecydowana przelewać zaliczkę), w każdym bądź razie każdy ma wolny wybór... ja nikogo nie osądzam tylko opisuję sytuację mojej przyjaciółki.

usunięte niesprawdzone informacje dotyczące firmy
Ostatnio zmieniony przez Mac-erson Sro Mar 14, 2012 2:35 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
wiosna 

Dołączyła: 27 Mar 2008
Posty: 20
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Mar 13, 2012 10:30 am   

Ja jestem bardzo zadowolona z mojego filmu. Najpierw przed ślubem daliśmy wskazówki jak chcielibyśmy żeby film wyglądał (miałam konkretną wizję mojego romantycznego filmu:)), po dwóch tygodniach mogliśmy obejrzeć projekt wstępny i dać jeszcze jakieś wskazówki. Może dlatego film jest moim zdaniem idealny, dokładnie taki jak chciałam. Też miałam taką wersję ze skrótem i muszę przyznać że ten pomysł sie sprawdził najbardziej.
Potwierdzam opinię o kamerzystach - byli bardzo sympatyczni, jak przyjechali na błogosławienstwo i wszyscy byli sztywni i spięci oni rozluźnili atmosferę i w końcu wyluzowałam. Ja szczerze polecam:)
 
 
malinka0001 

Wiek: 35
Dołączyła: 21 Paź 2010
Posty: 4
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Cze 13, 2012 8:04 pm   

oreska napisał/a:
z doświadczeń nie moich ale mojej przyjaciółki...
nie poleca ona flexi film bo przeżyli horror, swój film (bo mieli od nich tylko kamerzystę) dostali dopiero chyba po 8-12 miesiącach.


A może Twoja przyjaciółka niezbyt uważnie słuchała szefa tej firmy, ponieważ nam przy podpisywaniu umowy od razu zaznaczył, że w sezonie ślubnym na film możemy czekać nawet do 3 miesięcy, ponieważ mają bardzo dużo pracy. Naprawdę wystarczy czasami tylko zapytać :)
_________________
Monika
Ostatnio zmieniony przez malinka0001 Sro Cze 13, 2012 8:05 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
M4rcysi4 


Wiek: 34
Dołączyła: 30 Wrz 2008
Posty: 4350
Skąd: Bełchatów
Wysłany: Sro Cze 13, 2012 9:12 pm   

malinka0001 8-12 mies. to chyba zdecydowanie dłużej niż 3?
_________________
 
 
oreska 


Dołączyła: 17 Maj 2011
Posty: 293
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Wrz 25, 2012 10:48 am   

malinka0001 napisał/a:


A może Twoja przyjaciółka niezbyt uważnie słuchała szefa tej firmy, ponieważ nam przy podpisywaniu umowy od razu zaznaczył, że w sezonie ślubnym na film możemy czekać nawet do 3 miesięcy, ponieważ mają bardzo dużo pracy. Naprawdę wystarczy czasami tylko zapytać :)

Oj słuchali uważnie, mieli też oczywiście umowę... mogłabym dużo napisać o tym co się działo, jakie było podejście szefostwa, o tym że kamerzysta się spóźnił i w ogóle nie był u Pana Młodego... Nie wiem czemu część inf które zamieściłam zostało usuniętych przez moderatora i opisanych jako "usunięte niesprawdzone informacje dotyczące firmy". Nie będę zatem opisywać tej firmy dalej bo znów coś zostanie usunięte. Jak ktoś będzie zainteresowany to proponuję poszukać na forach poprzedniej nazwy firmy i wtedy poczytać opinie, dotrzeć do osób, którym firma zapewniła niekoniecznie miłe wspomnienia. Tak jak pisałam już gdzieś na forum byłam zdecydowana aby zatrudnić tą firmę dopóki nie okazało się, że to ci sami ludzie którzy filmowali u przyjaciół.
pozdrawiam

[ Dodano: Czw Wrz 19, 2013 3:48 pm ]
W związku z otrzymaniem od firmy flexifilm wezwania do zaprzestania wyrażenia o nich negatywnej opinii poprosiłam moderatora o usunięcie moich wcześniejszych postów na temat działalności tej firmy. Pragnę jednocześnie zaznaczyć, iż osobiście cieszę się, że ostatecznie nie podpisałam z tą firmą umowy o udokumentowanie mojego ślubu i wesela (negatywne doświadczenia moich przyjaciół skutecznie mnie do tego zniechęciły).
Pozdrawiam i życzę firmie aby potrafiła przyjmować krytykę i wyciągać z tego wnioski zamiast wzywać do usuwania niewygodnych dla niej opinii.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl